Forum Velika Gorica
Za logiranje na forum kliknite na "Log in".
Za registraciju na forum kliknite na "Registration".
Ako ne želite da Vam ovaj prozor iskače kliknite na "Do not display this again".
Forum Velika Gorica
Za logiranje na forum kliknite na "Log in".
Za registraciju na forum kliknite na "Registration".
Ako ne želite da Vam ovaj prozor iskače kliknite na "Do not display this again".
Forum Velika Gorica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Smjena ravnatelja POU Velika Gorica

Go down 
+8
Mišel
mariovg
Ante
Saša
Rožica-ljutibijes
plemenitašica
koko-vg
JOSIPJOŽA
12 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11
Autor/icaPoruka
JOSIPJOŽA
Boss
Boss
JOSIPJOŽA


Broj postova : 1957

Smjena ravnatelja POU Velika Gorica - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Smjena ravnatelja POU Velika Gorica   Smjena ravnatelja POU Velika Gorica - Page 11 Empty08.06.11 0:21

Ante je napisao/la:
Znači Horina je odradio dug za svoje radno mjesto u Poduzetničkom centru.

Kaj je Horina tamo stečajni upravitelj? Jer poduzetnički mi zgleda ko firma u stečaju. Laughing
[Vrh] Go down
plemenitašica
Expert
Expert
plemenitašica


Broj postova : 2046

Smjena ravnatelja POU Velika Gorica - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Smjena ravnatelja POU Velika Gorica   Smjena ravnatelja POU Velika Gorica - Page 11 Empty21.07.11 16:28

naturalis je napisao/la:
Koliko čujem, nova ravnateljica POU naišla je na niz nepravilnosti u radu bivše ravnateljice Senke Bulić i zatražila reviziju.

Hihihihi hhhhhaaaaaaaa .......... Dajte me nemojte nasmijavati. Nakon Senke bila je neka druga ravnateljica, a Senkino izvješće nije prihvaćeno, stoga je već tada trebalo napraviti reviziju.
Nova ravateljica je nakaj pronašla????? Hihihih je da klima ne radi, to sam i sama pronašla. Ili možda da nema križeva po sobama?
Možda joj fali koja čistačica, čujem da u zgradi gradske uprave ima bar 7 viška, pa nek si poneku uzme na posudbu.
[Vrh] Go down
Ante
Admin
Admin
Ante


Broj postova : 2140

Smjena ravnatelja POU Velika Gorica - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Smjena ravnatelja POU Velika Gorica   Smjena ravnatelja POU Velika Gorica - Page 11 Empty21.07.11 23:31

Je, našla je put do posla Very Happy
[Vrh] Go down
naturalis
Učenik
Učenik



Broj postova : 46

Smjena ravnatelja POU Velika Gorica - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Smjena ravnatelja POU Velika Gorica   Smjena ravnatelja POU Velika Gorica - Page 11 Empty22.07.11 11:53

plemenitašica je napisao/la:
naturalis je napisao/la:
Koliko čujem, nova ravnateljica POU naišla je na niz nepravilnosti u radu bivše ravnateljice Senke Bulić i zatražila reviziju.

Hihihihi hhhhhaaaaaaaa .......... Dajte me nemojte nasmijavati. Nakon Senke bila je neka druga ravnateljica, a Senkino izvješće nije prihvaćeno, stoga je već tada trebalo napraviti reviziju.
Nova ravateljica je nakaj pronašla????? Hihihih je da klima ne radi, to sam i sama pronašla. Ili možda da nema križeva po sobama?
Možda joj fali koja čistačica, čujem da u zgradi gradske uprave ima bar 7 viška, pa nek si poneku uzme na posudbu.

izvukli ste rečenicu iz mog posta, jako pokvareno i ljigavo od vas fujjjjjjj.
Biti ću toliko ljubazan i korektan pa ću ga ja prenijeti u cijelosti i naravno u da je u njemu i "kvaka" zašto ga niste prenijeliSmjena ravnatelja POU Velika Gorica - Page 11 880142
"Koliko čujem, nova ravnateljica POU naišla je na niz nepravilnosti u radu bivše ravnateljice Senke Bulić i zatražila reviziju.
Menadžerski ugovori, preplaćene premijere, sukob interesa jer je imala i svoje privatno kazalište i sad revizija... Bit će posla za USKOK
Eto to nam je gorički HNS priuštioSmjena ravnatelja POU Velika Gorica - Page 11 922828
A sad neka HDZ ispravlja. jao jao."
[Vrh] Go down
Ante
Admin
Admin
Ante


Broj postova : 2140

Smjena ravnatelja POU Velika Gorica - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Smjena ravnatelja POU Velika Gorica   Smjena ravnatelja POU Velika Gorica - Page 11 Empty22.07.11 14:00

Svi znamo kako HDZ ispravlja Very Happy
[Vrh] Go down
plemenitašica
Expert
Expert
plemenitašica


Broj postova : 2046

Smjena ravnatelja POU Velika Gorica - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Smjena ravnatelja POU Velika Gorica   Smjena ravnatelja POU Velika Gorica - Page 11 Empty22.07.11 15:09

naturalis je napisao/la:
plemenitašica je napisao/la:
naturalis je napisao/la:
Koliko čujem, nova ravnateljica POU naišla je na niz nepravilnosti u radu bivše ravnateljice Senke Bulić i zatražila reviziju.

Hihihihi hhhhhaaaaaaaa .......... Dajte me nemojte nasmijavati.

izvukli ste rečenicu iz mog posta, jako pokvareno i ljigavo od vas fujjjjjjj.
Kaj je vama? gun Citirala sam ono na kaj imam komentar. "Kvaka" je kaj vi ne znate citirati dio teksta nego me zamarate cijelim citatima. Kopirat ću kaj ja hoću a ne kaj vi ili netko drugi misli da bi trebalo. A ako je netko pokvaren to je ZNA SE trulež pa i ta vaša etika ravnateljica.
[Vrh] Go down
JOSIPJOŽA
Boss
Boss
JOSIPJOŽA


Broj postova : 1957

Smjena ravnatelja POU Velika Gorica - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Smjena ravnatelja POU Velika Gorica   Smjena ravnatelja POU Velika Gorica - Page 11 Empty22.07.11 23:56

plemenitašica je napisao/la:

Kopirat ću kaj ja hoću a ne kaj vi ili netko drugi misli da bi trebalo...

E plemenita kaj ne vidite da naturalis uči kopirati i svoje znanje prenosi na nas ovdje, biće da mu je nova ravnateljica organizirala krivi tečaj.Laughing
[Vrh] Go down
Ante
Admin
Admin
Ante


Broj postova : 2140

Smjena ravnatelja POU Velika Gorica - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Smjena ravnatelja POU Velika Gorica   Smjena ravnatelja POU Velika Gorica - Page 11 Empty23.07.11 0:18

A da organizira tečaj etike HDZ-ovcima?
[Vrh] Go down
Rožica-ljutibijes
Boss
Boss
Rožica-ljutibijes


Broj postova : 1353

Smjena ravnatelja POU Velika Gorica - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Smjena ravnatelja POU Velika Gorica   Smjena ravnatelja POU Velika Gorica - Page 11 Empty23.07.11 12:17

Ante je napisao/la:
A da organizira tečaj etike HDZ-ovcima?
da, baš bi trebala, ali mislim da ni to ne bi pomoglo drunken
teško pobuničeni mogu da se osvijeste No
[Vrh] Go down
JOSIPJOŽA
Boss
Boss
JOSIPJOŽA


Broj postova : 1957

Smjena ravnatelja POU Velika Gorica - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Smjena ravnatelja POU Velika Gorica   Smjena ravnatelja POU Velika Gorica - Page 11 Empty08.09.11 12:11

Evo dobrog projekta i posla za novu ravnateljicu ako zna odraditi:lol: , i tako su iz veeelike koalicije propagirali cjeloživotno obrazovanje u POU. Da vidimo uspješnost nove ravnateljice, na djelu?



http://www.eupress.net/program-za-cjelozivotno-ucenje-otvoren-natjecaj-za-2012-godinu/



Program za cjeloživotno učenje – otvoren natječaj za 2012. godinu




Europska komisija i Agencija za mobilnost i programe EU objavile su Poziv na natječaj za Program za cjeloživotno učenje za 2012. godinu. Program omogućuje osobama bilo koje starosne dobi (učenicima, studentima, nastavnicima, nenastavnom osoblju, stručnjacima u strukovnom obrazovanju, kao i svim zaposlenim i nezaposlenim osobama koje žele usavršavati svoja znanja i sposobnosti) sudjelovanje u poticajnim iskustvima učenja. Program također potpomože razvoj sustava obrazovanja i osposobljavanja u zemljama članicama EU, članicama Europskog ekonomskog prostora (Island, Lihtenštajn, Norveška, Švicarska) te Turskoj, kroz aktivnosti koje uključuju međunarodnu suradnju u vidu razmjena, studijskih posjeta te umrežavanja i partnerstava. Natječaj je otvoren za sudjelovanje svim institucijama iz Republike Hrvatske, u suradnji s međunarodnim partnerima.

Za Republiku Hrvatsku za projekte međunarodne suradnje u okviru Programa za cjeloživotno učenje u 2012.g. okvirno je planirano oko 46.4 mil. kuna.

Program se dijeli na četiri potprograma, u okviru kojih se financiraju projekti na različitim razinama obrazovanja i osposobljavanja:

Comenius je namijenjen vrtićima, osnovnim i srednjim školama, Leonardo da Vinci institucijama koje se bave strukovnim obrazovanjem i osposobljavanjem, kao i gospodarskom sektoru; Erasmus je namijenjen visokim učilištima, a Grundtvig institucijama za obrazovanje odraslih (u segmentu općeg obrazovanja odraslih). Tu je još i Transverzalni program, koji nudi mogućnosti studijskih posjeta za donositelje odluka u obrazovanju.

Poziv na natječaj i pripadajuća dokumentacija dostupni su na mrežnim stranicama Agencije za mobilnost i programe EU: www.mobilnost.hr. U tijeku je priprema nacionalnog Poziva na natječaj (konačna objava ovisi o finalizaciji dokumenata od strane Europske komisije) te prijevod natječajne dokumentacije, a informacije su dostupne na www.mobilnost.hr.

Agencija za mobilnost i programe EU tijekom jeseni održavat će seminare o tome kako se prijaviti na natječaj. Seminari će se održati u sljedećim gradovima i terminima, ovisno o potprogramima:

Comenius (za vrtiće, osnovne i srednje škole): Zagreb – 14. listopada, Split – 11.studenog 2011.

Leonardo da Vinci (za programe strukovnog obrazovanja i osposobljavanja, usavršavanja u gospodarskom sektoru): Zagreb – 14. listopada, Osijek – 28. listopada, Split – 11.studenog, Rijeka – 25.studenog 2011.

Grundtvig (za ustanove koje se bave obrazovanjem odraslih, u segmentu općeg obrazovanja): Zagreb – 14.listopada, Split – 11.studenog 2011.

Erasmus (za visoka učilišta): Zagreb – 15.studenog 2011.

Podrobnije obavijesti o mjestu održavanja, dnevnom redu i načinu prijave bit će dostupne naknadno.

Za sve upite obratite nam se na neku od niže navedenih adresa elektroničke pošte, ovisno o potprogramu Vašeg interesa:

comenius@mobilnost.hr;

erasmus@mobilnost;

leonardo@mobilnost.hr;

grundtvig@mobilnost.hr;

studijski.posjeti@mobilnost.hr

Izvor: Agencija za mobilnost i programe EU
[Vrh] Go down
JOSIPJOŽA
Boss
Boss
JOSIPJOŽA


Broj postova : 1957

Smjena ravnatelja POU Velika Gorica - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Smjena ravnatelja POU Velika Gorica   Smjena ravnatelja POU Velika Gorica - Page 11 Empty30.10.11 17:04

http://www.vgdanas.hr/Kultura/Clanak/3424/kada-jal-dode-u-grad.aspx



Jel to ova gđ. Rožić koja nije bila kvalificirana za ravnateljicu POU?

Bože me oprosti i nije tu problem bio u Senki, u tome da Senka nije domaća i da ju je netko doveo, nego je problem u vlastitom uhljebavanju svojih stranačkih persona.

Ako Senka nije bila dobra onda gđ.Rožić bi zadovoljavala sve kriterije, samo ne političke, kao i Senka uostalom.

Jedna od sramota ove gradske vlasti je i trenutna ravnateljica POU.
[Vrh] Go down
Ante
Admin
Admin
Ante


Broj postova : 2140

Smjena ravnatelja POU Velika Gorica - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Smjena ravnatelja POU Velika Gorica   Smjena ravnatelja POU Velika Gorica - Page 11 Empty28.04.12 1:23

Nakon Senke došao i red na smjenu ekipe u Klubu 100. Trebalo biti ovaj tjedan ali odgođeno za sljedeći. Navodno Klub 100 preuzima Rak, svježe novozaposleni (mislim da je taj).
[Vrh] Go down
JOSIPJOŽA
Boss
Boss
JOSIPJOŽA


Broj postova : 1957

Smjena ravnatelja POU Velika Gorica - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Smjena ravnatelja POU Velika Gorica   Smjena ravnatelja POU Velika Gorica - Page 11 Empty28.04.12 2:25

Ante je napisao/la:
Nakon Senke došao i red na smjenu ekipe u Klubu 100. Trebalo biti ovaj tjedan ali odgođeno za sljedeći. Navodno Klub 100 preuzima Rak, svježe novozaposleni (mislim da je taj).



A što će onda sa dosadašnjim zaposlenicima? Treba sve počistiti, dugo je i ostao Klub 100 neokrznut ili ti nesmaknut.Basketball
[Vrh] Go down
plemenitašica
Expert
Expert
plemenitašica


Broj postova : 2046

Smjena ravnatelja POU Velika Gorica - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Smjena ravnatelja POU Velika Gorica   Smjena ravnatelja POU Velika Gorica - Page 11 Empty28.04.12 23:48

Koji Rak? Vijećnik?

Prvo smo imali hercegovce (čitaj bosance), sad budu vrvci vodili kulturu????!!!! di je tu kraj?
[Vrh] Go down
Ante
Admin
Admin
Ante


Broj postova : 2140

Smjena ravnatelja POU Velika Gorica - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Smjena ravnatelja POU Velika Gorica   Smjena ravnatelja POU Velika Gorica - Page 11 Empty29.04.12 14:54

Ne on. Ovaj Rak je predsjednik ogranka HDZ-a u Buni (barem su mi tako rekli). On je zaposlen u POU nedavno.
[Vrh] Go down
JOSIPJOŽA
Boss
Boss
JOSIPJOŽA


Broj postova : 1957

Smjena ravnatelja POU Velika Gorica - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Smjena ravnatelja POU Velika Gorica   Smjena ravnatelja POU Velika Gorica - Page 11 Empty30.04.12 11:53

Ante je napisao/la:
On je zaposlen u POU nedavno.



Još jedan u nizu zapošljavanja. Hoće li nadmašiti Šukera u zapošljavanju ili već jesu?
[Vrh] Go down
Ante
Admin
Admin
Ante


Broj postova : 2140

Smjena ravnatelja POU Velika Gorica - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Smjena ravnatelja POU Velika Gorica   Smjena ravnatelja POU Velika Gorica - Page 11 Empty30.04.12 16:02

Mislim da je to slučaj kada je učenik prešišao učitelja
[Vrh] Go down
Sponsored content





Smjena ravnatelja POU Velika Gorica - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Smjena ravnatelja POU Velika Gorica   Smjena ravnatelja POU Velika Gorica - Page 11 Empty

[Vrh] Go down
 
Smjena ravnatelja POU Velika Gorica
[Vrh] 
Stranica 11 / 11.Go to page : Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11
 Similar topics
-
» portal Grada Velika Gorica - www.gorica.hr
» HNS Velika Gorica
» HSS Velika Gorica
» DC Velika Gorica
» HDZ Velika Gorica

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Forum Velika Gorica :: Razne teme :: Kultura i umjetnost-
Forum(o)Bir: