Forum Velika Gorica
Za logiranje na forum kliknite na "Log in".
Za registraciju na forum kliknite na "Registration".
Ako ne želite da Vam ovaj prozor iskače kliknite na "Do not display this again".
Forum Velika Gorica
Za logiranje na forum kliknite na "Log in".
Za registraciju na forum kliknite na "Registration".
Ako ne želite da Vam ovaj prozor iskače kliknite na "Do not display this again".
Forum Velika Gorica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin

 

 DC Velika Gorica

Go down 
+8
mariofil68
nino_VG
Rožica-ljutibijes
Mišel
Neo
plemenitašica
JOSIPJOŽA
Ante
12 posters
Go to page : 1, 2, 3 ... 10 ... 20  Next
Autor/icaPoruka
Ante
Admin
Admin
Ante


Broj postova : 2140

DC Velika Gorica Empty
PostajNaslov: DC Velika Gorica   DC Velika Gorica Empty25.11.10 19:26

Kako je predloženo na jednom postu u drugoj temi, otvaram temu DC Velika Gorica.
[Vrh] Go down
JOSIPJOŽA
Boss
Boss
JOSIPJOŽA


Broj postova : 1957

DC Velika Gorica Empty
PostajNaslov: Re: DC Velika Gorica   DC Velika Gorica Empty25.11.10 22:39

https://gorica.forumhr.com/post.forum?mode=quote&p=2879

Ovaj dio vezan za DC prenosim ovdje u temu o DC-u.
[Vrh] Go down
plemenitašica
Expert
Expert
plemenitašica


Broj postova : 2046

DC Velika Gorica Empty
PostajNaslov: Re: DC Velika Gorica   DC Velika Gorica Empty26.11.10 10:20

A kaj da uopće pišem - prodane duše. Koriste gradske povlastice, neki u radnom mjestu, neki u stanu, neki u položaju, a od njih nikakve koristi (čitaj oni su ništkoristi).
[Vrh] Go down
Neo
Moderator
Moderator
Neo


Broj postova : 287

DC Velika Gorica Empty
PostajNaslov: Re: DC Velika Gorica   DC Velika Gorica Empty26.11.10 10:56

DC nije stranka nego trgovački centar. Kupuje članove radnim mjestima i prodaje vijećnike najboljem ponuđaču.
Žalosno ali istinito.
[Vrh] Go down
JOSIPJOŽA
Boss
Boss
JOSIPJOŽA


Broj postova : 1957

DC Velika Gorica Empty
PostajNaslov: Re: DC Velika Gorica   DC Velika Gorica Empty26.11.10 11:11

Ne bi se složio da nemamo što pisati, imamo a i imati ćemo kak ne?

Meni je recimo zanimljiv odnos gradske Uprave koja ima kontrolu nad gradskim portalom.
Ako ste primjetili u zadnje vrijeme je precednica GV VŠO jako i često promovirana na gradskom portalu.
Je li to bio ranije slučaj dok je mjesto precednika GV obnašao GBR kao predstavnik tadašnje većinske kolaicije?
Nije. I gradskog Vijeća nije bilo ni u tragovima na gradskom portalu.

To pokazuje odnos gradske Uprave, prelaskom DC i VŠO desnoj koaliciji, osvajanjem većine na taj način u GV, gdje mogu sve marifetluke sprovoditi, raditi prčiju od GV, dakle prije toga gradsko Vijeće uopće nisu poštovali i akceptirali te mu iz tog razloga nisu predavali niti nikakav značaj.
Dolaskom, bolje rečeno prelaskom VŠO desnoj koaliciji mam je dobila ogroman prostor na gradskom portalu.

Rekli bi bosanci: Baška mi, baška oni.

I to je nažalost politika koju sprovodi HDZ a koju je VŠO podržala svojom trgovinom.

Ova priča sa gradskim portalom nije beznačajna, ona potvrđuje samo sve one teze da je VŠO bila politički mrtva i da joj je bila nužna promocija kako bi svoju političku poziciju pokušala ojačati, pri čemu bi sve učinila da to ostvari i da njoj Velika Gorica nije ni u peti nego ona sama sebi.

Dakle ona je s jednim metkom ubila nekoliko zečeva, kak se veli, zbrinula je sebe, politički pokušava uskrsnuti, put ka Saboru, Zelenika je očuvala i dalje gradski stan, Kunić radno mjesto i nije više degradiran kao što je bio prije prelaska, Zlata Filipović isto tako, koja je bila ignorirana i degradirana do suza, da je suze lila po Gorici, svi ostali koji su se uhljebili po gradskim poduzećima itd. Dakle DC je vrlo dobro istrgovao svoj status u ovoj koaliciji.

Pa nisu za vraga ovo lomovi sada u HSS, oni su upravo rezultat i produkt DC i VŠO.
zanimljivo će biti vidjeti do kada će ta ljubav s HDZ-om trajati, jer DC s kim god je tikve sadil, tikvi nigdar ni bilo.

A i ova pričica koja kruži gradom o odnosima unutar DC i dolaskom Žica na mjesto predsjednika DC umjesto Kunića će biti zanimljiva, što ima smisla jer koliko smo imali prilike vidjeti Žic je upravo stalno u pratnji VŠO ne samo u Gorici nego i po Hrvatskoj, dakle za pretpostaviti je da VŠO u Žicu vidi mladi kadar, koji bi mogao preuzeti velikogorički DC, uz njegove poznate ambicije koje je iskazivao u SDP-u, priča ne izgleda nestvarna.

Biti će zanimljivo vidjeti "vječnog" Kunića i Zeleniku kako će to podnijeti, kada budu eliminirani, kao što su oni svojedobno eliminirali Vesnu Marijetić, usudio bi se reći jedini i ispravni, moralni kadar u DC koji je bio, koja je nakon toga dala i ostavku i napustila DC, doduše DC se od tada popunio nešto sa "otpadcima" iz drugih stranaka, koji mjenjaju kapute ko kauboj konje, s takvima će doći na suhu granu prije ili poslije.

Tako da mislim da imamo mi što pisati o DC, neka se zna, makar većina građana je i upoznata sa većinom stvari i zanimljivo će biti dočekati iduće izbore te vidjeti gdje i kako će završiti DC.
[Vrh] Go down
Ante
Admin
Admin
Ante


Broj postova : 2140

DC Velika Gorica Empty
PostajNaslov: Re: DC Velika Gorica   DC Velika Gorica Empty26.11.10 11:28

Vrlo zanimljiv post i zanimljivo razmišljanje.

Ne poznajem DC toliko, nisam se zamarao s njima, ustvari nisam ni smatrao relevantnim.
[Vrh] Go down
JOSIPJOŽA
Boss
Boss
JOSIPJOŽA


Broj postova : 1957

DC Velika Gorica Empty
PostajNaslov: Re: DC Velika Gorica   DC Velika Gorica Empty26.11.10 12:43

http://www.gorica.hr/2010/11/za-50-rodendan-vrtica-otvoren-novi-objekt/#more-6999

Da potkrijepim gore navedeno najnovijom viješću na gradskom portalu.
Dakle VŠO i "vječni" Kunić kojeg gradonačelnik nije htio vidjeti u sovojoj blizini sve dok se DC nije prodao.
Sada su konstantna pratnja gradonačelniku na svim događanjima i VŠO i Kunić.
Pametnomu dosta. Za takvo što nemože svatko imati želudac. Kunić i VŠO mogu.
[Vrh] Go down
JOSIPJOŽA
Boss
Boss
JOSIPJOŽA


Broj postova : 1957

DC Velika Gorica Empty
PostajNaslov: Re: DC Velika Gorica   DC Velika Gorica Empty26.11.10 13:28

Ante je napisao/la:


Ne poznajem DC toliko, nisam se zamarao s njima, ustvari nisam ni smatrao relevantnim.


Ni ja Ante, ne zamaram se ni ja ali pratim sve političke opcije pa tako i DC, dakle slijedom događaja koliko sam inforimran a mislim da jesam dovoljno i trudim se biti informiran, jednostavno mi se nameće mišljenje kao takvo, kako sam gore i naveo. Basketball bounce

Relevantno ili ne?
Bogme za mene je i te kako relevantno GV i predsjednik GV, pa samim tim i postupanje DC i VŠO.
[Vrh] Go down
Ante
Admin
Admin
Ante


Broj postova : 2140

DC Velika Gorica Empty
PostajNaslov: Re: DC Velika Gorica   DC Velika Gorica Empty26.11.10 13:36

Slažem se. Zbog toga jesu relevanti, na žalost.

Takvim ljudima bi trebalo zabraniti bavljenje javnim poslom, moral ne postojeći, samo pare u pitanju. Nema nikakvih vrijednosti, stavova.

Mada iskreno, ljudi kažu svoje na izborima.

Jedino što postoji za njih su novci.
[Vrh] Go down
JOSIPJOŽA
Boss
Boss
JOSIPJOŽA


Broj postova : 1957

DC Velika Gorica Empty
PostajNaslov: Re: DC Velika Gorica   DC Velika Gorica Empty26.11.10 13:44

Ante je napisao/la:

Mada iskreno, ljudi kažu svoje na izborima.

Jedino što postoji za njih su novci.

Ante izbori su svake 4 godine a za to vrijeme oni upropastiše čudesa, puno puta po 4 godine gubimo uzalud.
Ponoviti ću ovdje jedan članak koji sam postavio na drugoj temi, indirektno je povezan i sa ovim o čemu govorimo:

http://www.vecernji.hr/vijesti/ugledni-republikanac-optuzen-pranje-novca-prijeti-mu-99-godina-clanak-219960

Prijeti mu 99 godina robije, odmah prepisati zakon i implementirati ga i u druge sfere javnog djelovanja u politici, pa će te da vidite kak se takvi "interesi" odstranjuju i nestaju.

Kada netko dobije 99 godina robije, svaki će nakon toga dobro da razmišlja.
Ovako kod nas je plodno tlo da možete da radite što Vas je volja i nitko ne odgovara za ništa, još nas se uvjerava i priča nam se stotinu različitih priča, kao u slučaju BMW-a.......da ne idem dalje u off.
[Vrh] Go down
Ante
Admin
Admin
Ante


Broj postova : 2140

DC Velika Gorica Empty
PostajNaslov: Re: DC Velika Gorica   DC Velika Gorica Empty26.11.10 14:20

Ono što ja kao moderator mogu obećati da niti administrator niti ja nećemo brisati temu ako to zatraži/naredi Tajana Amšel Zelenika.
[Vrh] Go down
plemenitašica
Expert
Expert
plemenitašica


Broj postova : 2046

DC Velika Gorica Empty
PostajNaslov: Re: DC Velika Gorica   DC Velika Gorica Empty26.11.10 14:23

Ante je napisao/la:
Ono što ja kao moderator mogu obećati da niti administrator niti ja nećemo brisati temu ako to zatraži/naredi Tajana Amšel Zelenika.
Nikad joj to neću zaboraviti.
[Vrh] Go down
Mišel
Ide prema gore
Ide prema gore



Broj postova : 441

DC Velika Gorica Empty
PostajNaslov: Re: DC Velika Gorica   DC Velika Gorica Empty29.11.10 11:20

plemenitašica je napisao/la:
A kaj da uopće pišem - prodane duše. Koriste gradske povlastice, neki u radnom mjestu, neki u stanu, neki u položaju, a od njih nikakve koristi (čitaj oni su ništkoristi).


Da se nadovežem na ovo.Jučer mi priča moja rođaka kako je imala neki problem sa zemljom i trebala joj je pomoć od grada Velike Gorice,tj savjet.Uputila se je u grad kod predsjednice gradskog viječa.No njena tajnica je rekla da je pgospođa nemože primiti ovdje nego samo u svome uredu u Martićevj iako se to tič gradskog pitanja.Na to moja rođaka zbunjena zakazuje termin u njenom privatnom uredu i za taj savjet dobiva račun od 300 kuna.To je bilo za prošlog mandata,ali sigurno nije promjenjen obrazac poslovnosti.
Zašto li se je borila toliko da dođe na tu poziciju,samo pare,pare,pare,pare........
i to je to,drugi interes nula bodova.
[Vrh] Go down
Ante
Admin
Admin
Ante


Broj postova : 2140

DC Velika Gorica Empty
PostajNaslov: Re: DC Velika Gorica   DC Velika Gorica Empty29.11.10 12:28

Oho, jako lijepo.
[Vrh] Go down
Ante
Admin
Admin
Ante


Broj postova : 2140

DC Velika Gorica Empty
PostajNaslov: Re: DC Velika Gorica   DC Velika Gorica Empty30.11.10 9:03

Hrvatska seljačka stranka još uvijek nije donijela odluku hoće li na predstojeće parlamentarne izbore izići samostalno ili u koaliciji sa HDZ-om. Zanimljivo, i u HDZ-u su misteriozni oko toga. Dosad je HDZ na parlamentarne izbore izlazio samostalno jer ta stranka posljednjih 20 godina ima stabilno biračko tijelo. Sada je situacija bitno izmijenjena jer SDP sa HNS-om, IDS-om i HSU-om stvara oporbeni, prijeizborni blok ne prepuštajući ništa slučaju, tako da će i HDZ napraviti kalkulacije i vidjeti je lipametnije na izbore izići samostalno ili u koaliciji sa HSS-om, ističu u HDZ-u.

A što nam je s koalicijom s DC-om? Nije vrag da visi? Hoće li je biti ili neće? Čini mi se ako nema koalicije s HSS-om nema ni one s DC-om. Ili koalicija ili samostalno. Ima mi smisla. Kako se vama čini?
[Vrh] Go down
JOSIPJOŽA
Boss
Boss
JOSIPJOŽA


Broj postova : 1957

DC Velika Gorica Empty
PostajNaslov: Re: DC Velika Gorica   DC Velika Gorica Empty01.12.10 11:22

Toliko o dosljednosti VŠO, kada je fotelja u pitanju,
a za saborski mandat, ostaje nam da se uvjerimo na sljedećim parlamentarnim izborima.

Puno se govorilo u zadnje vrijeme u Velikoj Gorici o foteljašenju, neka svatko za sebe izvuče tko je zaista foteljaš i tko je učinio sve da se dokopa fotelje, od promjene svojih mišljenja, stavova, postupaka čime je razotkrivena potpuna nedosljednost u politici i javnom djelovanju, za doborobit građana Velike Gorice.

http://hns-vg.com/
Dosljedna i postojana Vesna Škare Ožbolt DC Velika Gorica Pdf_button DC Velika Gorica PrintButton DC Velika Gorica EmailButton
Tuesday, 30 November 2010
DC Velika Gorica Skarica Mišljenje se brzo mijenja - kada je fotelja u pitanju
Kao obrazložnje zašto bi Ivan Šuker trebao biti počasni građanin Velike Gorice Vesna Škare Ožbolt nam je ovih dana pojasnila u Večernjem listu:
„Ministra Šukera za to je priznanje predložila koalicija, i to jednoglasno. Što god drugi mislili, Ivan Šuker treba dobiti to priznanje jer je napravio jako puno na razvoju grada. U njegovo vrijeme nastalo je Pučko otvoreno učilište, kao i Trg Franje Tuđmana, a i sada je riješen promet – poručila je Škare Ožbolt.“
Svatko ima pravo na svoje mišljenje, ali što je Vesna Škare Ožbolt izjavljivala proteklih godina o Ivanu Šukeru? Evo komentara na njenu novu tvrdnju kako „je napravio jako puno na razvoju grada“ ali iz 2006. godine:
Na dušu mu stavlja i zloupotrebu otvaranja dionice autoceste u Velikoj Gorici u stranačke svrhe, na kojem su vile HDZ-ove stranačke zastavice, ističući kako su se u deset dana svi ministri izredali u tom gradu, od kojih su neki bili i prvi put, a da su se pojavljivali prethodnih godina, u Gorici bi se živjelo mnogo bolje.
http://www.poslovni.hr/vijesti/vesna-skareozbolt-sanader-lobira-za-svoj-ostanak-na-vlasti-a-ne-za-ulazak-u-europsku-uniju-9983.aspx
S obzirom da se to odnosi na isto vremensko razdoblje jedna Vesna Škare Ožbolt ne govori istinu.Zatim nastavlja „pohvalno“ o Ivanu Šukeru kako je zloupotrijebio svoje ovlasti protiv nje, isto iz 2006. godine.
Netrpeljivosti između donedavne ministrice pravosuđa Vesne Škare Ožbolt i većine njezinih donedavnih kolega iz redova HDZ-a dokazuje i najnoviji slučaj. Naime, proteklih dana javno se pokušava diskreditirati Vesnu Škare Ožbolt u kandidaturi za gradonačelnicu Velike Gorice optužbama o navodno ilegalnom boravku ondje, budući da tamošnjoj Poreznoj upravi nije predočila ugovor o najmu stana u kojem boravi. Iz redova DC-a Nacional je doznao da čelnica te stranke izravno optužuje ministra financija Ivana Šukera, koji također živi u Velikoj Gorici, da je zloupotrijebio svoje ovlasti i od velikogoričke Porezne uprave zatražio informaciju o statusu Vesne Škare-Ožbolt, na što nema pravo.
http://www.nacional.hr/clanak/24140/je-li-vesna-skare-ozbolt-ilegalna-podstanarka
te nastavlja na svom blogu „salvama pohvala“ na račun Ivana Šukera
U Hrvatskom fondu za privatizaciju se kralo, pljačkalo uzimalo mito i to sve pod budnim očima članova upravnog odbora Damir Polančec, Ivan Šuker, Božidar Kalmeta i Petar Čobanković. Normalno da ih Sanader nije smijenio je oni nisu ništa znali.
http://vesnaskareozbolt.bloger.hr/default.aspx?tag=pravosu%F0e
i napada „taštu“ Jadranku Kosor koju sada zdušno podržava
Poručivao je da sam politički mrtvac, očito još mora puno učiti o politici. Bila sam mu vrijedna i dobra ministrica i korektan partner, s mojim se rezultatima mogao ponositi u Europi, ali je zbog svoje taštine i taštine Jadranke Kosor došao u ovu situaciju - oštra je Škare-Ožbolt, ali uz napomenu da je jednako daleko od SDP-a i HDZ-a.
I opet se obrušila na Ivana Šukera
Šuker opet kupuje mandate?

Dok Sanader ne donese konačnu odluku, Šuker se, moglo se danas čuti, pokušao osigurati vrbovanjem dvojice vijećnika DC-a i jednog iz HSLS-a.
- Ništa novo i ništa čudno, to je poznata HDZ-ova manira kupovanja vlasti, nadam se da će ljudi s naše liste odoljeti tome - prokomentirao je takve informacije predsjednik SDP-a Račan, dok i Đurđa Adlešić i Vesna Škare-Ožbolt uvjereno poručuju da njihovi vijećnici nisu na prodaju. I SDP-ovci "pucaju" na iste partnere kao i HDZ - Vesnu Škare-Ožbolt i Jamba.
http://www.jutarnji.hr/i-sanader-i-racan-zele-koalirati-s-jambom-i-vesnom-skare-ozbolt/144375/
da bi zatim pojačala i kaznenim prijavama u 2007. godini
Pred kraj godine u novinama su objavljene fotografije ručnih satova članova Vlade, koje su nakon toga stručnjaci procijenili na iznose do 28 tisuća eura. Predsjednica DC-a Vesna Škare-Ožbolt zbog toga je poslala upit Povjerenstvu za utvrđivanje sukoba interesa u kojem traži da se ustanovi jesu li premijer Ivo Sanader i ministar financija Ivan Šuker prekršili zakon jer svoje skupe ručne satove nisu prijavili u svojim imovinskim karticama. Naime, sat premijera Sanadera marke 'Lange und Sohne' procijenjen je na vrijednost između 20 i 28 tisuća eura, a drugi marke 'Blancpain' vrijedan oko 10 tisuća eura, dok se sat 'Bentley' ministra Šukera procjenjuje na vrijednost između 7 i 8 tisuća eura.
http://www.monitor.hr/vijesti/vesna-skare-ozbolt-prijavila-sanadera-i-sukera-zbog-skupih-satova/72442/
i krenula u obračun u članku objavljenom sredinom 2007. godine na stranicama stranke:
SLIJEDITE ME, MINISTRE ŠUKER! Predsjednica Demokratskog centra Vesna Škare Ožbolt, i ovaj put bez okolišanja i otvoreno izjavljuje za javnost kako je završila tema njenog stambenog pitanja u Velikoj Gorici, kao predsjednice Gradskog vijeća grada. - Mislim da sam ovog trenutka u Veliku Goricu uložila u nekretnine više novaca od ministra financija Ivana Šukera, koji već godinama živi u ovome gradu!Demokratski centar ovoj otvorenoj izjavi pridodaje činjenice oko njenog tzv. stambenog problema u Velikoj Gorici. Redom:

- završen je proces kupovine nekretnine u Velikoj Gorici. Sastoji se od zemljišta i slobodno stojeće obiteljske kuće. Vrijednost je 809.115 kn. Nekretnina je kupljena kreditom Zagrebačke banke.

- Adaptacija će početi na jesen, odmah po dobivanju svih dozvola.

http://www.demokratski-centar.hr/poetna-stranica-mainmenu-1/item/392-slijedite-me-ministre-%C5%A1uker
Ali ni Ivan Šuker njoj nije ostao dužan, pogotovo u preizborno vrijeme:
"To je naprosto potrebno jer se, nažalost, u protekle četiri godine nije događalo ništa", rekao je Šuker dodajući da će koalicija Velikoj Gorici ponuditi otvaranje poduzetničkih zona. "Mi nećemo nuditi plastične bagerćiće i Hlapić gradove ili nešto slično i sigurno je da novi gradonačelnik gradom neće upravljati na daljinski upravljač", naglasio je Šuker komentirajući pisanje tiska da Velikom Goricom upravljaju osobe koje u tom gradu uopće ne žive (gradonačelnik Tonino Picula i predsjednica Gradskog vijeća Vesna Škare-Ožbolt).
http://www.hdz.hr/default.aspx?id=920
S vremenskom distancom svatko svojim postupcima pokazuje što uisitinu misli. Završavamo ovaj prikaz „dosljednosti“ Vesne Škare Ožbolt s nekoliko njenih završnih riječi:
Predsjednica DC-a izjavila je da ta stranka nije ušla ni u kakvu koaliciju jer su htjeli pokazati da nisu trgovački centar koji ide preko nečijih leđa u Hrvatski sabor.
http://arhiva.net.hr/vijesti/izbori/page/2007/11/25/0151006.html
i zadnja misao sa njenog bloga:
„Laži kad god možeš“. Prema onoj: ako 50% ili više ljudi zna istinu govori samo istinu, a ako samo 10% zna istinu laži koliko možeš. On to )).Radi savršeno uostalom to je i priznao (u interesu Hrvatske)
http://vesnaskareozbolt.bloger.hr/default.aspx?tag=pravosu%F0e
[Vrh] Go down
plemenitašica
Expert
Expert
plemenitašica


Broj postova : 2046

DC Velika Gorica Empty
PostajNaslov: Re: DC Velika Gorica   DC Velika Gorica Empty01.12.10 11:51

Citat :
...Što god drugi mislili,..
Eto, točan prikaz kako se ponašaju ZNA SE MI-gliste i oni uz njih.
Kao da je bitno što drugi misle, oni su zaključili.

A zaboravili su da je u ovom kraju više od polovice ljudi glasalo protiv njih, i da imaju većinu u vijeću zahvaljujući prodanoj VŠO koja je odnijela glasove SDP. Samo se nadam da joj SDP-ovci to nikada, ali baš nikada neće zaboraviti.

Hvala HNS-ovcima koji su si dali truda i donijeli njene izjave na jednu stranicu sa dokazima, iako mi je njena priča poznata. Ta žena je šuft i nema više prostora za popravak taman da se trudila do kraja života.

Kad je ponovno scipelara kako oni to znaju, ridala bu od plača,
vjerujte VŠO ja bum se smijala i nosit ću po gradu sendvič-reklamu sa ogromnim smajlićem DC Velika Gorica 94512 DC Velika Gorica 672564 DC Velika Gorica 94512 na kojem će pisati - za VŠO.
[Vrh] Go down
JOSIPJOŽA
Boss
Boss
JOSIPJOŽA


Broj postova : 1957

DC Velika Gorica Empty
PostajNaslov: Re: DC Velika Gorica   DC Velika Gorica Empty01.12.10 19:46

Laughing DC Velika Gorica 55113 Laughing

DC Velika Gorica Skarica1
[Vrh] Go down
Ante
Admin
Admin
Ante


Broj postova : 2140

DC Velika Gorica Empty
PostajNaslov: Re: DC Velika Gorica   DC Velika Gorica Empty01.12.10 20:51

To je očito slika prije botoksa Very Happy
[Vrh] Go down
Rožica-ljutibijes
Boss
Boss
Rožica-ljutibijes


Broj postova : 1353

DC Velika Gorica Empty
PostajNaslov: Re: DC Velika Gorica   DC Velika Gorica Empty01.12.10 21:53

Ante je napisao/la:
To je očito slika prije botoksa Very Happy

Užas! Eh, još da nije prst pudera i šminke....ahahahaaaa. A koliko podlosti i licemjerja, pa čak i crta jada i pogubljenosti u očima i toj faci What a Face . Ma gdje JOSIPJOŽA nađe tu babuskaru trgovačkog centra. DC Velika Gorica 779695
[Vrh] Go down
Ante
Admin
Admin
Ante


Broj postova : 2140

DC Velika Gorica Empty
PostajNaslov: Re: DC Velika Gorica   DC Velika Gorica Empty02.12.10 1:44

Moramo priznati trudi se Very Happy
[Vrh] Go down
Mišel
Ide prema gore
Ide prema gore



Broj postova : 441

DC Velika Gorica Empty
PostajNaslov: Re: DC Velika Gorica   DC Velika Gorica Empty03.12.10 15:09

Ah,kako mi ova slikica uvseljava ove tmurne dane.Svaka čast onom tko se potrudio pronači ovu slikicu.

Nije ta prije botoksa,ili joj je botoks loše napravljen jer baš tak izgleda u onoj ispranoj i ocufanoj maloj crnoj haljinici i sa bacastim nogama.Ono kaj ima na blogu je ono što bi ona željela,a ne stvarnost.
[Vrh] Go down
plemenitašica
Expert
Expert
plemenitašica


Broj postova : 2046

DC Velika Gorica Empty
PostajNaslov: Re: DC Velika Gorica   DC Velika Gorica Empty03.12.10 15:18

hajde, hajde vi ljubomorni. (baš imate i na kaj i na koga biti pirat )
Žena nije stigla frizeru, našminkala se u mraku, ima previše posla dok odrađuje zadatke koje je ljetos potpisala, i kaj bi vi sad?
Kao da je bitno kak zgleda. Bitno je da je ništkoristi.

PS Za Kunića znam kak zgleda, a jel ima netko sličicu Zelenike?
[Vrh] Go down
Mišel
Ide prema gore
Ide prema gore



Broj postova : 441

DC Velika Gorica Empty
PostajNaslov: Re: DC Velika Gorica   DC Velika Gorica Empty03.12.10 15:30

Onak kak obično crtaju vještice,samo kaj nisam vidla metlu kraj nje.
Ah da netreba metlu kad je Škarica kraj nje.
[Vrh] Go down
nino_VG
Novi član
Novi član



Broj postova : 6

DC Velika Gorica Empty
PostajNaslov: Re: DC Velika Gorica   DC Velika Gorica Empty03.12.10 19:22

Baš mi zgleda ko marioneta kojoj je neko pocvikal konce!
[Vrh] Go down
Sponsored content





DC Velika Gorica Empty
PostajNaslov: Re: DC Velika Gorica   DC Velika Gorica Empty

[Vrh] Go down
 
DC Velika Gorica
[Vrh] 
Stranica 1 / 20.Go to page : 1, 2, 3 ... 10 ... 20  Next
 Similar topics
-
» HNS Velika Gorica
» HSS Velika Gorica
» HDZ Velika Gorica
» HSP Velika Gorica
» SDP Velika Gorica

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Forum Velika Gorica :: Domaće teme :: Lokalna politika-
Forum(o)Bir: