Forum Velika Gorica
Za logiranje na forum kliknite na "Log in".
Za registraciju na forum kliknite na "Registration".
Ako ne želite da Vam ovaj prozor iskače kliknite na "Do not display this again".
Forum Velika Gorica
Za logiranje na forum kliknite na "Log in".
Za registraciju na forum kliknite na "Registration".
Ako ne želite da Vam ovaj prozor iskače kliknite na "Do not display this again".
Forum Velika Gorica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin

 

 SDP Velika Gorica

Go down 
+6
Neo
Mišel
plemenitašica
Ante
Rožica-ljutibijes
JOSIPJOŽA
10 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
Autor/icaPoruka
Rožica-ljutibijes
Boss
Boss
Rožica-ljutibijes


Broj postova : 1353

SDP Velika Gorica - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: SDP Velika Gorica   SDP Velika Gorica - Page 3 Empty05.02.11 16:59

Mišel je napisao/la:
Sam si odgovorio koji likovi,sve redom veliki katolici.
Hajdemo Mišel, pozivam i Vas.... imena ili stranke ili družbe ili koji već i što već jesu. Možete to napisati i istaknuti i kao Vaše mišljenje ako nemate stopostotne sigurne informacije. Mišljenja su valjda dozvoljena i ja ih puno puta i sama iznosim.
Ne volim ovakve "zagonetke", ja sam direktna i konkretna - u njima i zdravi i pravi mogu krivo biti percipirani.

Ja osobno "to smeće tamo"
SDP Velika Gorica - Page 3 550616 ne čitam, niti uopće pratim, niti me zanima - izuzev ako me netko isključivo ne upozori ili uputi pročitati i vidjeti nešto.

Evo, niti sada nisam imala potrebu kliknuti na taj link, obzirom da sam iz napisanog shvatila o čemu se radi. Samo ne znam TKO
monkey ili ŠTO pig iza svih tih bljezgarija stoji. Napišite ako znate. O tome koliki su katolici i vjernici - svaki komentar je suvišan SDP Velika Gorica - Page 3 550616 .
[Vrh] Go down
Ante
Admin
Admin
Ante


Broj postova : 2140

SDP Velika Gorica - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: SDP Velika Gorica   SDP Velika Gorica - Page 3 Empty05.02.11 19:52

Pa zar nije provaljeno da je to na stranicama na kojima je grad imao GUP.
[Vrh] Go down
plemenitašica
Expert
Expert
plemenitašica


Broj postova : 2046

SDP Velika Gorica - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: SDP Velika Gorica   SDP Velika Gorica - Page 3 Empty05.02.11 20:51

Ante je napisao/la:
Pa zar nije provaljeno da je to na stranicama na kojima je grad imao GUP.
Da, i ja sam čitala tamo na onom forumu pisao je admin Alen, da je to domena ista kao i domena današnjeg portala grada VG (tak nekak).
Stoga, ako netko koristi podloge koje može koristiti grad Velika Gorica onda ZNA SE tko stoji iza toga. Jedino su se okoristili DC-om da zavaraju tragove.
Na izričito pitanje zašto pišu u moje ime, Zoran Žic je skinuo odgovornost sa sebe, rekao da on ne stoji iza toga iako ljudi misle tako. Nije mi naravno htio reći tko je odgovoran.
Gadovima fali forum koji su ukinuli, a imaju strogu zabranu prijaviti se na druga dva foruma, pa su im dali dozvolu da se igraju na tom nazovi forumu. Idiotizam.
[Vrh] Go down
mariofil68
Ide prema gore
Ide prema gore
mariofil68


Broj postova : 245

SDP Velika Gorica - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: SDP Velika Gorica   SDP Velika Gorica - Page 3 Empty05.02.11 21:14

plemenitašica je napisao/la:
Ante je napisao/la:
Pa zar nije provaljeno da je to na stranicama na kojima je grad imao GUP.
Da, i ja sam čitala tamo na onom forumu pisao je admin Alen, da je to domena ista kao i domena današnjeg portala grada VG (tak nekak).
Stoga, ako netko koristi podloge koje može koristiti grad Velika Gorica onda ZNA SE tko stoji iza toga. Jedino su se okoristili DC-om da zavaraju tragove.
Na izričito pitanje zašto pišu u moje ime, Zoran Žic je skinuo odgovornost sa sebe, rekao da on ne stoji iza toga iako ljudi misle tako. Nije mi naravno htio reći tko je odgovoran.
Gadovima fali forum koji su ukinuli, a imaju strogu zabranu prijaviti se na druga dva foruma, pa su im dali dozvolu da se igraju na tom nazovi forumu. Idiotizam.

Pa i sami znate da piše jedna Vaša velika simpatija TAZ ( Tvornica autobusa Zrenjanin) iz radne organizacije DC ( Duvno Commerce) sektor VŠO ( Virtualno štovanje oligarha)! drunken
[Vrh] Go down
plemenitašica
Expert
Expert
plemenitašica


Broj postova : 2046

SDP Velika Gorica - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: SDP Velika Gorica   SDP Velika Gorica - Page 3 Empty05.02.11 22:57

mariofil68 je napisao/la:
........Pa i sami znate da piše jedna Vaša velika simpatija TAZ ( Tvornica autobusa Zrenjanin) iz radne organizacije DC ( Duvno Commerce) sektor VŠO ( Virtualno štovanje oligarha)! drunken
Kak to mislite da ja znam? Znam ono kaj sam napisala u tesktu koji ste citirali.
Ostalo ne znam.
A ako saznam tko je, a budem jednog dana, taj bu skupljal zube po gradu.
[Vrh] Go down
JOSIPJOŽA
Boss
Boss
JOSIPJOŽA


Broj postova : 1957

SDP Velika Gorica - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: SDP Velika Gorica   SDP Velika Gorica - Page 3 Empty05.02.11 23:14

plemenitašica je napisao/la:
mariofil68 je napisao/la:
........Pa i sami znate da piše jedna Vaša velika simpatija TAZ ( Tvornica autobusa Zrenjanin) iz radne organizacije DC ( Duvno Commerce) sektor VŠO ( Virtualno štovanje oligarha)! drunken
Kak to mislite da ja znam? Znam ono kaj sam napisala u tesktu koji ste citirali.
Ostalo ne znam.
A ako saznam tko je, a budem jednog dana, taj bu skupljal zube po gradu.

Rolling Eyes Zanemarite kao da ne postoje, ne treba se uzbuđivati previše na tu šakicu jadnika. Wink
[Vrh] Go down
Mišel
Ide prema gore
Ide prema gore



Broj postova : 441

SDP Velika Gorica - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: SDP Velika Gorica   SDP Velika Gorica - Page 3 Empty07.02.11 16:56

[Vrh] Go down
plemenitašica
Expert
Expert
plemenitašica


Broj postova : 2046

SDP Velika Gorica - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: SDP Velika Gorica   SDP Velika Gorica - Page 3 Empty07.02.11 18:13

Mišel je napisao/la:
http://vgdanas.hr/na-korupcijskoj-lutriji-goricani-osvojili-veliko-nista-2190.aspx
"Upravo su stoga građanima na Korupcijskoj lutriji omogućili da osvoje godišnju kartu za gorički bazen, upisivanje svog imena na goričkoj šetnici te počasno građanstvo."

Kartu za bazen neću, kupat ću se u moru, ali mislim da bi Plemenitašica bilo zvučno ime u zlatnoj zvijezdi na goričkoj šetnici. Ako ništa za pogaziti.
Počasni građanin - to je ipak rezervirano za ZNA SE gadove. Nismo mi ostali svi skupa dovoljno dobri da bi mogli konkurirati. Eventualno trojka VŠO-TAZ-ZK (ili on u sredinu).
[Vrh] Go down
Ante
Admin
Admin
Ante


Broj postova : 2140

SDP Velika Gorica - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: SDP Velika Gorica   SDP Velika Gorica - Page 3 Empty09.02.11 2:28

plemenitašica je napisao/la:
Eventualno trojka VŠO-TAZ-ZK (ili on u sredinu).

Šnjima u Mraclin Very Happy
[Vrh] Go down
plemenitašica
Expert
Expert
plemenitašica


Broj postova : 2046

SDP Velika Gorica - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: SDP Velika Gorica   SDP Velika Gorica - Page 3 Empty09.02.11 3:22

Ante je napisao/la:
plemenitašica je napisao/la:
Eventualno trojka VŠO-TAZ-ZK (ili on u sredinu).

Šnjima u Mraclin Very Happy
Kaj ste mislili na smetlišče?
[Vrh] Go down
Ante
Admin
Admin
Ante


Broj postova : 2140

SDP Velika Gorica - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: SDP Velika Gorica   SDP Velika Gorica - Page 3 Empty09.02.11 8:57

Nego kaj Very Happy
[Vrh] Go down
mariofil68
Ide prema gore
Ide prema gore
mariofil68


Broj postova : 245

SDP Velika Gorica - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: SDP Velika Gorica   SDP Velika Gorica - Page 3 Empty09.02.11 19:16

Ali poštovani forumaši, nemojte se politički određivati podržavajuči jednu opciju na uštrb druge jer činjnice nije moguće izbjegnut!!!
U ovoj kučici stoluje politička opcija koja je sa još nekoliko kučica koalirala i pobijedila udruženu skupinu, zar ne? Ali je ondak iznajmila prostore u objektu koji nijesu dozvolu imali dok je u Uredu koji izdaje ostalim građanima dozvole uposlila djelatnike koji su dozvole izdavali po par godina, masovno ih odbijali, a o uporabnim dozvolama da ne pričamo, zar ne?
Pak se ondak Pauka namamilo u Grad i taj isti na sudu je završil, zar ne?
Pak se ondak tadašnja/sadašnja štumbararfurerica z karticom od Grada picigina igrala i peglala ju po birtijama zagrebačkim ( umjesto da je u Turopolju lovu ostavljala), zar ne?
Pak se nisu kaznene prijave podnosile za robu kaj je falila nakon adaptacije Sveučilišta, pak ovo pak ono i tak u beskrajno plavetnilo lokalne zbiljnosti. Nisu ni oni bez kubika drva u oku, a kak onda da vu drugome piljevinu glediju?

Bolje kvalitetnije projekte komentirati i na projektima replicirati, a u povijest se vračati samo probavne smetnje mogu nastati.
Barem je to moje, nevažno i izolirano, mišljenje.
[Vrh] Go down
JOSIPJOŽA
Boss
Boss
JOSIPJOŽA


Broj postova : 1957

SDP Velika Gorica - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: SDP Velika Gorica   SDP Velika Gorica - Page 3 Empty09.02.11 19:31

mariofil68 vrlo zanimljiva opservacija u ovoj, kak velite kućici-kuli od karata. Laughing Sve mi to izgleda ko ruski rulet.
[Vrh] Go down
Ante
Admin
Admin
Ante


Broj postova : 2140

SDP Velika Gorica - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: SDP Velika Gorica   SDP Velika Gorica - Page 3 Empty08.03.11 22:50

Socijaldemokratski forumi seniora i mladih, zajedno sa svojim kolegicama iz Foruma žena SDP-a, sugrađankama su zaželjeli sretan Dan žena uz poruku „ S ljubavlju i poštovanjem, sretan Dan žena“. Socijaldemokrati su na Tržnom centru i Trgu Stjepana Radića podijelili oko 400-tinjak teglica sa živim cvijećem te letke sa kojima se informiralo lijepši spol o neravnopravnosti žena u sferi zapošljavanja i rada.

- Socijaldemokratska partija će se i dalje truditi smanjiti razlike između nepisanih prava žena i muškaraca te nastojati raditi na tome da svaki dan bude „Dan žena“ - složile su se goričke esdepeovke sa svojim muškim kolegama.

http://www.vgdanas.hr/medunarodni-dan-zena-2316.aspx
[Vrh] Go down
Rožica-ljutibijes
Boss
Boss
Rožica-ljutibijes


Broj postova : 1353

SDP Velika Gorica - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: SDP Velika Gorica   SDP Velika Gorica - Page 3 Empty09.03.11 14:24

Ante je napisao/la:
Socijaldemokratski forumi seniora i mladih, zajedno sa svojim kolegicama iz Foruma žena SDP-a, sugrađankama su zaželjeli sretan Dan žena uz poruku „ S ljubavlju i poštovanjem, sretan Dan žena“. Socijaldemokrati su na Tržnom centru i Trgu Stjepana Radića podijelili oko 400-tinjak teglica sa živim cvijećem te letke sa kojima se informiralo lijepši spol o neravnopravnosti žena u sferi zapošljavanja i rada.

- Socijaldemokratska partija će se i dalje truditi smanjiti razlike između nepisanih prava žena i muškaraca te nastojati raditi na tome da svaki dan bude „Dan žena“ - složile su se goričke esdepeovke sa svojim muškim kolegama.

http://www.vgdanas.hr/medunarodni-dan-zena-2316.aspx

Very nice.... samo da vidimo hoće li se to i u stvarnom životu provoditi Very Happy No
[Vrh] Go down
Ante
Admin
Admin
Ante


Broj postova : 2140

SDP Velika Gorica - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: SDP Velika Gorica   SDP Velika Gorica - Page 3 Empty12.03.11 11:36

20 godina SDP-a u Velikoj Gorici.

Subota, 19. ožujka 2011. s početkom u 11 sati u kino dvorani POU.

http://www.sdpvg.org/news.php?subaction=showcomments&id=1299751352&archive=&start_from=&ucat=&
[Vrh] Go down
Mišel
Ide prema gore
Ide prema gore



Broj postova : 441

SDP Velika Gorica - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: SDP Velika Gorica   SDP Velika Gorica - Page 3 Empty18.03.11 2:35

http://www.zagrebancija.com/hr-zupanija/barisica-i-hdz-ce-gradjani-skinuti-na-refendumu_310229

Vesna Fabijančić planira biti gradonačelnica grada velike Gorice
[Vrh] Go down
Ante
Admin
Admin
Ante


Broj postova : 2140

SDP Velika Gorica - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: SDP Velika Gorica   SDP Velika Gorica - Page 3 Empty18.03.11 8:56

Ambicija u poitici nije loša. Malo mi je rano za ovakve izjave, ali očito zna nešto što mi ne znamo.
[Vrh] Go down
JOSIPJOŽA
Boss
Boss
JOSIPJOŽA


Broj postova : 1957

SDP Velika Gorica - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: SDP Velika Gorica   SDP Velika Gorica - Page 3 Empty18.03.11 10:02

Ante je napisao/la:
Ambicija u poitici nije loša. Malo mi je rano za ovakve izjave, ali očito zna nešto što mi ne znamo.


Može biti nekoliko razloga:

-da si malo podgne rejting pred parlamentarne izbore i slaganje listi.
-da sukob Barišića i Šukera dođe do nivoa da Barišić da ostavku, možda VFK ima neke informacije koje neznamo, da uslijede neki izvanredni izbori
-da podigne autoritet u vlastitoj stranci
-i na koncu prirodna ambicija u politici, da ona kao predsjednica SDP bude kandidat, što ovom izjavom daje do znanja.

Diaskusija i pitanje koju bi mogli otovoriti je njena potencijalna kvaliteta, prednosti i nedostaci za gradonačelnicu?
Kad je već dala takvu izjavu.
[Vrh] Go down
plemenitašica
Expert
Expert
plemenitašica


Broj postova : 2046

SDP Velika Gorica - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: SDP Velika Gorica   SDP Velika Gorica - Page 3 Empty20.03.11 2:15

Svečana akademija SDP-a Velike Gorice za njihov 20-ti rođendan.



SDP Velika Gorica - Page 3 Milanoviuvg




SDP Velika Gorica - Page 3 Milanoviuvg01

https://www.facebook.com/home.php#!/sdphrvatske

Fotografije c/p sa FB stranice SDP Hrvatska.
A što ću, kad gorički SDP-ovci nisu stigli od popodne postaviti sličice ili komentar na svojim stranicama. A možda još slave. Arrow

U svakom slučaju želim im sretan 20 rođendan i da u idućih 20 pomognu ispraviti falinge u ovom gradu i zemlji.
SDP - hvala vam.
[Vrh] Go down
JOSIPJOŽA
Boss
Boss
JOSIPJOŽA


Broj postova : 1957

SDP Velika Gorica - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: SDP Velika Gorica   SDP Velika Gorica - Page 3 Empty20.03.11 11:09

Čestitke SDP-u povodom 20. godišnjice. bounce
[Vrh] Go down
Rožica-ljutibijes
Boss
Boss
Rožica-ljutibijes


Broj postova : 1353

SDP Velika Gorica - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: SDP Velika Gorica   SDP Velika Gorica - Page 3 Empty20.03.11 13:50

Čestitke i od mene cheers .... pokrenite se pametno SDP Arrow
[Vrh] Go down
marac
Novi član
Novi član
marac


Broj postova : 15

SDP Velika Gorica - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: SDP Velika Gorica   SDP Velika Gorica - Page 3 Empty20.03.11 23:25

plemenitašica je napisao/la:
Svečana akademija SDP-a Velike Gorice za njihov 20-ti rođendan.



SDP Velika Gorica - Page 3 Milanoviuvg




SDP Velika Gorica - Page 3 Milanoviuvg01

https://www.facebook.com/home.php#!/sdphrvatske

Fotografije c/p sa FB stranice SDP Hrvatska.
A što ću, kad gorički SDP-ovci nisu stigli od popodne postaviti sličice ili komentar na svojim stranicama. A možda još slave. Arrow

U svakom slučaju želim im sretan 20 rođendan i da u idućih 20 pomognu ispraviti falinge u ovom gradu i zemlji.
SDP - hvala vam.

Hvala vam na čestitkama, a konstruktivnu kiritiku drugarski prihvaćamo. Smile

Preporučam poslušati cijeli govor predsjednika Zorana Milanovića koji je održao jučer u Kinu Gorica. Državnički govor u kojem je naglasio osnovne principe rada buduće hrvatske Vlade i važnost pristupa Europskoj uniji.

http://www.tvgorica.com/2011/sdp-20-obljetnica/
[Vrh] Go down
JOSIPJOŽA
Boss
Boss
JOSIPJOŽA


Broj postova : 1957

SDP Velika Gorica - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: SDP Velika Gorica   SDP Velika Gorica - Page 3 Empty20.03.11 23:40

marac hvala na javljanju i ako sam dobro shvatio od sada će nam se javljati netko iz SDP u Vašem liku?
Jer kazali ste:
"Hvala vam na čestitkama, a konstruktivnu kiritiku drugarski prihvaćamo."
[Vrh] Go down
marac
Novi član
Novi član
marac


Broj postova : 15

SDP Velika Gorica - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: SDP Velika Gorica   SDP Velika Gorica - Page 3 Empty21.03.11 0:30

Hvala na dobrodošlici. Da ne bi bilo zabune, ja nisam nikakav glasnogovornik, niti ovdje službeno predstavljam SDP. Pišem kao običan član stranke i iznosim svoje osobne stavove.

Vidim da je forum zaživio, vode se konstruktivne diskusije i zato sam tu. Za razliku od onog drugog foruma gdje pojedinci liječe osobne frustracije.



[Vrh] Go down
Sponsored content





SDP Velika Gorica - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: SDP Velika Gorica   SDP Velika Gorica - Page 3 Empty

[Vrh] Go down
 
SDP Velika Gorica
[Vrh] 
Stranica 3 / 7.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» HNS Velika Gorica
» HSS Velika Gorica
» DC Velika Gorica
» HDZ Velika Gorica
» HSP Velika Gorica

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Forum Velika Gorica :: Domaće teme :: Lokalna politika-
Forum(o)Bir: