Forum Velika Gorica
Za logiranje na forum kliknite na "Log in".
Za registraciju na forum kliknite na "Registration".
Ako ne želite da Vam ovaj prozor iskače kliknite na "Do not display this again".
Forum Velika Gorica
Za logiranje na forum kliknite na "Log in".
Za registraciju na forum kliknite na "Registration".
Ako ne želite da Vam ovaj prozor iskače kliknite na "Do not display this again".
Forum Velika Gorica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Gradsko Vijeće Velike Gorice

Go down 
+8
Neo
koko-vg
mariovg
Mišel
Ante
Rožica-ljutibijes
plemenitašica
JOSIPJOŽA
12 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
Autor/icaPoruka
JOSIPJOŽA
Boss
Boss
JOSIPJOŽA


Broj postova : 1957

Gradsko Vijeće  Velike Gorice - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Gradsko Vijeće Velike Gorice   Gradsko Vijeće  Velike Gorice - Page 3 Empty01.10.10 19:52

I ja sam ponešto čul, ak je sve istina, vjerujem i da je, jer su te informacije prenosili ljudi koji su bili prisutni na sjednici.

Navodno su u diskusiji sudjelovali i predsjednici Mjesnih odbora s poplavljenih područja ili njihovi ovlašteni zamjenici.

I navodno nitko od njih nije imao velikih primjedbi i kritika, da se skoro dobio utisak da poplave kao nije ni bilo.
Jedini koji je imao što konstruktivno i kritički reći je bio Stjepan Rakarec, navodno, koji je iznio niz kritika na Grad i Hrvatske vode u preventivi od poplava, uzbuđivanja i informiranja građana, kao i za vrijeme poplave. Svaka čast g.Rakarec.

Navodno je Šimunović imao svoj stalni šou(moguće zbog njega ni ne trebamo više Scenu Gorica) Laughing toliki izliv licemjerstva, mržnje a ničeg konstruktivnog i pametnog, kao i obično( slažem se plemenita, njega bi trebalo ostaviti tamo u tim područjima bar mjesec dana na edukaciju o mnogo čemu)

Sve što se činilo od strane Šimunovića(koji je jedini govornik desne koalicije), činilo se da se obrane Hrvatske vode, neznam koji je to interes Grada, osim što hrvatskim vodama drmaju njihove kolege, što je njihov prioritetni interes umjesto što bi trebao biti interes Grada Velike Gorice i ne samo njega nego i svih drugih hrvatskih gradova koji će sutra, prekosutra doživjeti sudbinu Velike Gorice.

Tko i čije interese se štiti nije teško pogoditi, kakvo javno dobro, kao da je Šimunoviću i ekipi stalo do javnog dobra, ma dajte molim Vas. Basketball

Širi se i priča o kvaliteti predsjednice GV VŠO, da je ta žena toliko......neću reći što iz pristojnosti, da njeno vođenje sjednice je toliko arogantno i degutantno da to nemogu opisati riječima kao i njenu pamet i kompetentnost, žena koja je mogla biti teoretski danas, predsjednica RH. Prestarašno!!!!!! bounce
[Vrh] Go down
Ante
Admin
Admin
Ante


Broj postova : 2140

Gradsko Vijeće  Velike Gorice - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Gradsko Vijeće Velike Gorice   Gradsko Vijeće  Velike Gorice - Page 3 Empty01.10.10 21:10

JOSIPJOŽA je napisao/la:
žena koja je mogla biti teoretski danas, predsjednica RH. Prestarašno!!!!!! bounce

Čak ni teoretski. Al da ima ego, bome ime.
[Vrh] Go down
plemenitašica
Expert
Expert
plemenitašica


Broj postova : 2046

Gradsko Vijeće  Velike Gorice - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Gradsko Vijeće Velike Gorice   Gradsko Vijeće  Velike Gorice - Page 3 Empty02.10.10 9:43

Ante je napisao/la:
JOSIPJOŽA je napisao/la:
žena koja je mogla biti teoretski danas, predsjednica RH. Prestarašno!!!!!! bounce

Čak ni teoretski. Al da ima ego, bome ime.
Ja joj niti to ne priznam. Dvolični, čak trolični šuft. Twisted Evil
[Vrh] Go down
Ante
Admin
Admin
Ante


Broj postova : 2140

Gradsko Vijeće  Velike Gorice - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Gradsko Vijeće Velike Gorice   Gradsko Vijeće  Velike Gorice - Page 3 Empty02.10.10 22:32

U današnjem Večernjaku odličan članak. Šimunović, Barišić i Zelenika okrivili novinare za poplavu i popuštanje nasipa. Uglavnom napali novinare zbog njihovog načina izvještavanja. Novinarka, mislim da se zove Lana Kovačević, napravila odličan komentar. Svi krivi osim odgovornih.

Na žalost nema ga online.

Velika pohvala novinarki.
[Vrh] Go down
JOSIPJOŽA
Boss
Boss
JOSIPJOŽA


Broj postova : 1957

Gradsko Vijeće  Velike Gorice - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Gradsko Vijeće Velike Gorice   Gradsko Vijeće  Velike Gorice - Page 3 Empty03.10.10 0:01

Ante je napisao/la:
U današnjem Večernjaku odličan članak. Šimunović, Barišić i Zelenika okrivili novinare za poplavu i popuštanje nasipa. Uglavnom napali novinare zbog njihovog načina izvještavanja. Svi krivi osim odgovornih.

Koliko čujem takvi tonovi, od istih su bili i na GV, uglavnom kako bi sebe prikazali kao Isuse koji su razapeti na križu.
Ništa čudno, Šukerova škola i on je u zadnje vrijeme puno spominjao Isusa i razapinjanje na križu,
Bože me oprosti da se on uspoređuje s Isusom, koja je to uvreda za Isusa i njegove patnje i odricanja.
Šimunović isto tako, Zelenika bi mogla recimo ustupiti gradski stan nekoj od najugroženijih obitelji i odlepršati u svoju kuću u Zagreb, patenici i oni koji se odriču da im ni Isus nije ravan, Bože me oprosti.
Novinari? Koji su problem novinari ako su prikazivali stvarno stanje i tam gdje je bilo najgore, kada su pratili Šukera, Kosor, Barišića, onu spodobu od VŠO, tad su novinari bili dobri. Pa jesu oni svi pri zdravoj pameti? Basketball bounce
[Vrh] Go down
Ante
Admin
Admin
Ante


Broj postova : 2140

Gradsko Vijeće  Velike Gorice - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Gradsko Vijeće Velike Gorice   Gradsko Vijeće  Velike Gorice - Page 3 Empty03.10.10 9:27

JOSIPJOŽA je napisao/la:
Pa jesu oni svi pri zdravoj pameti?


Malo oštro JosipJoža Very Happy
[Vrh] Go down
JOSIPJOŽA
Boss
Boss
JOSIPJOŽA


Broj postova : 1957

Gradsko Vijeće  Velike Gorice - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Gradsko Vijeće Velike Gorice   Gradsko Vijeće  Velike Gorice - Page 3 Empty03.10.10 11:16

Ante je napisao/la:


Malo oštro JosipJoža Very Happy

Kaj Ante, možda ste slabi na VŠO, pa Vas je zasmetala moja oštrina? Laughing
Kak ne bi bio oštar, kad sve ovo i drugo čitam i gledam, kako u Gorici tak i u državi.
Na kraju novinari su krivi? Da, jer su razotkrili hrpe i gomile njihovih sra*a.
Ak pogledamo zašto se progoni Margetića, hapsi, pritišće, prijeti mu se itd.
Tog dečka nisam uzimao zdravo za gotovo, međutim pokazuje se da je dečec imal prav u mnogočemu i da je znal mnogoštošta, za što je imao i dokumentaciju, novinar istraživač koji je bio na tragu mnogim aferama, što je trebalo raditi državno odvjetništvo i onda oni izjavljuju kak su im novinari krivi. Neka ostave novinare na miru i ne traže ih i mole za slikanje kako bi sebi radili promidžbu a kada napišu nešto o njima što nije pozitivno i dobro onda drvlje i kamenje po novinarima. I onda Vi meni kažete "malo oštro" a šta je to oštro? Još jednom mogu samo ponoviti ono isto pitanje od ranije. Basketball bounce
[Vrh] Go down
Ante
Admin
Admin
Ante


Broj postova : 2140

Gradsko Vijeće  Velike Gorice - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Gradsko Vijeće Velike Gorice   Gradsko Vijeće  Velike Gorice - Page 3 Empty03.10.10 14:50

JosipJoža, ne živcirati se. Nije dobro za zdravlje Very Happy
[Vrh] Go down
JOSIPJOŽA
Boss
Boss
JOSIPJOŽA


Broj postova : 1957

Gradsko Vijeće  Velike Gorice - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Gradsko Vijeće Velike Gorice   Gradsko Vijeće  Velike Gorice - Page 3 Empty03.10.10 14:57

Ante je napisao/la:
JosipJoža, ne živcirati se. Nije dobro za zdravlje Very Happy

Ante, hvala na brižnosti, uopće se ne živciram čak dapače vrlo sam sretan danas kada mi se bar(a)ba Ivo vratia iz Amerike, te koristim priliku da ga pozdravim od Neve i Mlađe s Remetinca s pjesmom:

Put me zove - Halid Bešlić

https://www.youtube.com/watch?v=-2OQT0PSisc
[Vrh] Go down
Ante
Admin
Admin
Ante


Broj postova : 2140

Gradsko Vijeće  Velike Gorice - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Gradsko Vijeće Velike Gorice   Gradsko Vijeće  Velike Gorice - Page 3 Empty03.10.10 15:28

Lako za njega, mene zanimaju ovi koji su ostali iza.
[Vrh] Go down
Ante
Admin
Admin
Ante


Broj postova : 2140

Gradsko Vijeće  Velike Gorice - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Gradsko Vijeće Velike Gorice   Gradsko Vijeće  Velike Gorice - Page 3 Empty05.10.10 0:11

U obrazloženju ministra Mlakara stoji da predsjednica Vijeća nije ovlastila nijednog od svojih zamjenika za vođenje nastavka sjednice, kao što ni 16 vijećnika koji su ostali u vijećnici o nastavku zasjedanja nije izvijestilo svoje kolege koji su ih napustili. 'Povrijeđeno je zakonsko pravo vijećnika koji su napustili vijećnicu da budu pozvani na sjednicu, čime im je uskraćeno pravo sudjelovanja u radu i odlučivanju Gradskog vijeća', obrazložio je ministar Mlakar.


Ovo nije Velika Gorica. Ovo je iz Vukovara.
Ista situacija, a Mlaka donio dva suprotna rješenja. U oba je HDZ u pravu.

http://www.tportal.hr/vijesti/hrvatska/89664/HDZ-je-bio-u-pravu-kad-je-napustio-Gradsko-vijece-Vukovara.html
[Vrh] Go down
Rožica-ljutibijes
Boss
Boss
Rožica-ljutibijes


Broj postova : 1353

Gradsko Vijeće  Velike Gorice - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Gradsko Vijeće Velike Gorice   Gradsko Vijeće  Velike Gorice - Page 3 Empty05.10.10 0:35

Ha, a što očekivati od te debilane Mlakara What a Face

Tako to ide: gdje im odgovara i kako im odgovara, rješava se na principu "MRKVE I BATINE", debili zločinački pig Mad
[Vrh] Go down
Ante
Admin
Admin
Ante


Broj postova : 2140

Gradsko Vijeće  Velike Gorice - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Gradsko Vijeće Velike Gorice   Gradsko Vijeće  Velike Gorice - Page 3 Empty05.10.10 1:00

U Gorici im zakonsko pravo nije bilo povrijeđeno pored zaključanih vrata.
[Vrh] Go down
JOSIPJOŽA
Boss
Boss
JOSIPJOŽA


Broj postova : 1957

Gradsko Vijeće  Velike Gorice - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Gradsko Vijeće Velike Gorice   Gradsko Vijeće  Velike Gorice - Page 3 Empty05.10.10 1:15

Ante je napisao/la:


Ovo nije Velika Gorica. Ovo je iz Vukovara.
Ista situacija, a Mlaka donio dva suprotna rješenja. U oba je HDZ u pravu.

[url=http://www.tportal.hr/vijesti/hrvatska/89664/HDZ-je-bio-u-pravu-kad-je-napustio-Gradsko-vijece-Vukovara.html
http://www.tportal.hr/vijesti/hrvatska/89664/HDZ-je-bio-u-pravu-kad-je-napustio-Gradsko-vijece-Vukovara.html[/quote[/url]]

"Sve po zakonu" (ali HDZ-ovom i za HDZ), mantra koju nam stalno bacaju, ako bude pravne države i vladavine prava, netko bi za ovo i ovakvo rješenje morao i odgovarati a prije svega Ministar koji donosi oprečna rješenja u dva identična slučaja u kojima u oba pogoduje HDZ-u. Nevjerojatno ali od HDZ-a sve moguće.

Ovo ke eklatantan primjer političkog nasilja kome treba na bilo koji način stati na kraj, jer ovo prelazi granice bilo kakvog ukusa a kamoli dobrog. Ako je i od HDZ-a, previše je.
[Vrh] Go down
JOSIPJOŽA
Boss
Boss
JOSIPJOŽA


Broj postova : 1957

Gradsko Vijeće  Velike Gorice - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Gradsko Vijeće Velike Gorice   Gradsko Vijeće  Velike Gorice - Page 3 Empty05.10.10 22:24

Odličan tekst Lane Kovačević
malo i atmosfere sa tematske sjednice GV
ovo se dobro i podudara s onim što smo čuli i pisali ovdje na forumu.
Gradsko vijeće - Vijećnici se dogovorili da ne traže krivce za poplavu nego za sve okrivili medije


Novinari su krivi što je pala kiša, što je nasip popustio...


Ante Šimunović, Dražen Barišić i Tajana Amšel Zelenika optužili novinare za neprofesionalno izvještavanje.





http://www.vecernji.hr/zagreb/novinari-su-krivi-sto-je-pala-kisa-sto-je-nasip-popustio-clanak-199524
[Vrh] Go down
plemenitašica
Expert
Expert
plemenitašica


Broj postova : 2046

Gradsko Vijeće  Velike Gorice - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Gradsko Vijeće Velike Gorice   Gradsko Vijeće  Velike Gorice - Page 3 Empty06.10.10 14:58

Ante je napisao/la:
Ovo nije Velika Gorica. Ovo je iz Vukovara.
Ista situacija, a Mlaka donio dva suprotna rješenja. U oba je HDZ u pravu.
Ovaj post sam tek sad vidjela.
Pa je li ovo moguće?
Našima zaključaju vrata, postoje video dokazi, i Mlakar expresno (preko vikenda) izda rješenje da je novoustoličena gazdarica ispravno ustoličena.
Ajme, ajme........ dođe mi da se idem bavit politikom.
Samo ja sam preglasna, za čas bi me opomenuli pa zatvorili po tim svojim sve po zakonu.
Fuuuuuuuuuuuuujjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj

I do sad sam prezirala svakoga tko je glasao za te imbecile, a kaj bu tek do izbora i nakon.

IDEMO DALJE - ŽIVIJO HDZ i svi njegovi koalicijski poltroni, SMRADOVI
[Vrh] Go down
Ante
Admin
Admin
Ante


Broj postova : 2140

Gradsko Vijeće  Velike Gorice - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Gradsko Vijeće Velike Gorice   Gradsko Vijeće  Velike Gorice - Page 3 Empty07.10.10 0:09

Moguće, moguće. Kod nas je sve moguće.
[Vrh] Go down
JOSIPJOŽA
Boss
Boss
JOSIPJOŽA


Broj postova : 1957

Gradsko Vijeće  Velike Gorice - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Gradsko Vijeće Velike Gorice   Gradsko Vijeće  Velike Gorice - Page 3 Empty07.10.10 11:24

Med i mlijeko.
Kak se drži do gradskog Vijeća kad imamo za precednicu GV

Gradsko Vijeće  Velike Gorice - Page 3 Vesna21




http://www.gorica.hr/

Gradsko Vijeće  Velike Gorice - Page 3 Vesna1-125x83Predsjednica Gradskog vijeća gđa. Vesna Škare Ožbolt i potpredsjednici Gradskog vijeća gđa. Branka Malnar i gosp. Vladimir Pavišić u srijedu 06. 10. 2010. god. primali su građane i to će činiti svake prve srijede u mjesecu u vremenu od 17,00 do 19,00 sati. Mole se građani da dolazak prijave u Službu gradskog vijeća na telefon 6269 902.
[Vrh] Go down
mariovg
Učenik
Učenik



Broj postova : 49

Gradsko Vijeće  Velike Gorice - Page 3 Empty
PostajNaslov: Drago mi je da je ova koalicija brine za pitanja građana   Gradsko Vijeće  Velike Gorice - Page 3 Empty07.10.10 11:33

Sada ču moći reći sve što me muči, bravo za Vesnu Š. O. koja je nama običnim građanima omogučila to jer prošla vlast je bila katastrofa, pogotovo gradonačelnik i zamjenici, a kamoli gradsko vijeće. Barišić mi se čini ok lik i neka samo tako nastavi! Laughing
[Vrh] Go down
koko-vg
Ide prema gore
Ide prema gore
koko-vg


Broj postova : 106

Gradsko Vijeće  Velike Gorice - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Gradsko Vijeće Velike Gorice   Gradsko Vijeće  Velike Gorice - Page 3 Empty07.10.10 11:46

mario, šugavo babino, da se nisi ti izgubio u Demokraskom Trgovačkom Centru ? Basketball
[Vrh] Go down
JOSIPJOŽA
Boss
Boss
JOSIPJOŽA


Broj postova : 1957

Gradsko Vijeće  Velike Gorice - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Gradsko Vijeće Velike Gorice   Gradsko Vijeće  Velike Gorice - Page 3 Empty07.10.10 11:51

mariovg je napisao/la:
jer prošla vlast je bila katastrofa, pogotovo gradonačelnik i zamjenici, a kamoli gradsko vijeće. Barišić mi se čini ok lik i neka samo tako nastavi! Laughing

mariovg dobrodošao među nas masturbatore.

mario, nejasan si, podsjetiti ću Vas da je u prošloj vlasti upravo VŠO bila precednica GV. Laughing
Pa nemojte odmah udarati po VŠO vidite kak je ona dobra, odmah je i na gradskom portalu, tam nemre svak doći. Laughing
Što je hrvatska bounce premijera Kiklopa naspram VŠO, jel tak?
Kiklop je bio u sortimentu Trgovačkog centra. affraid
[Vrh] Go down
mariovg
Učenik
Učenik



Broj postova : 49

Gradsko Vijeće  Velike Gorice - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Gradsko Vijeće Velike Gorice   Gradsko Vijeće  Velike Gorice - Page 3 Empty07.10.10 11:57

nisam se ja zgubil nigdje, samo mi je drago što je otvorila mogučnost kave s građanima, to mi je lijepo i kod predsjednik Hrvartske.
A zašto prije nije bilo tak, neznam...možda zbog koalicijski partnera :shock:
[Vrh] Go down
mariovg
Učenik
Učenik



Broj postova : 49

Gradsko Vijeće  Velike Gorice - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Gradsko Vijeće Velike Gorice   Gradsko Vijeće  Velike Gorice - Page 3 Empty07.10.10 11:58

hvala na dobrodošlici josipe! na kaj vi mastrubirate?
[Vrh] Go down
JOSIPJOŽA
Boss
Boss
JOSIPJOŽA


Broj postova : 1957

Gradsko Vijeće  Velike Gorice - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Gradsko Vijeće Velike Gorice   Gradsko Vijeće  Velike Gorice - Page 3 Empty07.10.10 12:05

bounce
mariovg je napisao/la:
Sada ču moći reći sve što me muči, bravo za Vesnu Š. O. koja je nama običnim građanima omogučila to....

Evo ga sada ćeš moći i snama skupa ovdje "masturbirati" na VŠO.
Nego reci ti nama što je to ona tebi omogućila da znamo i mi tražiti.
A možeš ukoliko želiš i nama reći ovdje što te muči, možda ti netko od nas i više pomogne nego VŠO.
I što je to nama običnim građanima omogućila? Ja neznam da mi je išta omogućila ili ja nisam građanin kao ti. Basketball bounce
[Vrh] Go down
mariovg
Učenik
Učenik



Broj postova : 49

Gradsko Vijeće  Velike Gorice - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Gradsko Vijeće Velike Gorice   Gradsko Vijeće  Velike Gorice - Page 3 Empty07.10.10 12:12

Drago mi je da ti se diže na Vesno Š.O. Smile
Meni nemože nitko pomoći ja derem po onoj staroj "nuse u svoje kljuse"
Kaj si ti ako nisi građanin? Gdje živiš?
[Vrh] Go down
Sponsored content





Gradsko Vijeće  Velike Gorice - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Gradsko Vijeće Velike Gorice   Gradsko Vijeće  Velike Gorice - Page 3 Empty

[Vrh] Go down
 
Gradsko Vijeće Velike Gorice
[Vrh] 
Stranica 3 / 10.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
 Similar topics
-
» Razglednica Velike Gorice
» Smjena ravnatelja POU Velika Gorica

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Forum Velika Gorica :: Domaće teme :: Gradonačelnik, Gradsko vijeće-
Forum(o)Bir: