Forum Velika Gorica
Za logiranje na forum kliknite na "Log in".
Za registraciju na forum kliknite na "Registration".
Ako ne želite da Vam ovaj prozor iskače kliknite na "Do not display this again".
Forum Velika Gorica
Za logiranje na forum kliknite na "Log in".
Za registraciju na forum kliknite na "Registration".
Ako ne želite da Vam ovaj prozor iskače kliknite na "Do not display this again".
Forum Velika Gorica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Šuker

Go down 
+9
Goran
mariovg
Neo
koko-vg
Mišel
JOSIPJOŽA
plemenitašica
Rožica-ljutibijes
Ante
13 posters
Go to page : 1, 2, 3 ... 8 ... 16  Next
Autor/icaPoruka
Ante
Admin
Admin
Ante


Broj postova : 2140

Šuker Empty
PostajNaslov: Šuker   Šuker Empty03.10.10 23:49

Mislim da je trenutni potpredsjednik Vlade RH, potpredsjednik HDZ-a, prvi živući predsjednik Kriznog stožera (kako su ga prije par godina najavali jer nikako ne može biti drugi) i predsjednik velikogoričkog HDZ-a zaslužio svoju temu.

Prije svega zbog nekoliko skandala vezano uz nacionalnu razinu, ali i zbog ponašanja i značaja (pozitivnog ili negativnog) u lokalnoj zajednici.

Nacionalno nam se pojavljuje:

1. afera INA i ne čitanje dokumenta za koje glasa
2. afera FIMI medija i svjedoci kojima je prijetio
3. afera Carinska uprava i rizničar HDZ-a Mladen Barišić kojemu je bio direktno nadređen
4. očito i nova afera s FINA-om i namještanjem posla nijemcima (to uključuje i Antu Šimunovića)
5. ogromno vanjsko zaduživanje
6. katastrofalno stanje državnih financija
7. laganje u medijima
8. ima toga još

Lokalno:

1. predsjednik velikogoričkog HDZ-a
2. omalovažavanje gradonačelnika Barišića koji je kao na daljinski
3. uloga u poplavama (zajedno s Rudijem Vujevićem)
4. politička korupcija i Vesna Škare Ožbolt
5. i tako dalje.

Mislim da su svi ovi navodi dovoljno jaki argumenti da o njima progovrimo.
[Vrh] Go down
Rožica-ljutibijes
Boss
Boss
Rožica-ljutibijes


Broj postova : 1353

Šuker Empty
PostajNaslov: Re: Šuker   Šuker Empty03.10.10 23:57

Ma već sam o toj nakaradi nešto rekla u drugoj temi - hehehe HDZ ili vlada - valjda p a d a.

Ovdje ću samo dati svoj doprinos u slici, da se ne zaboravi:

Šuker Moorse

What a Face What a Face What a Face
[Vrh] Go down
plemenitašica
Expert
Expert
plemenitašica


Broj postova : 2046

Šuker Empty
PostajNaslov: Re: Šuker   Šuker Empty04.10.10 0:09

Kapitalac - zar ga nije netko tako nazvao?

Osoba koja je jednom davno (u prošlom stoljeću) meni rekla - da, u pravu ste, ali samo vi pišete prigovor, ipak znajte, imam i ja valjda ljude u Zagrebu.
Priznao je da sam u pravu, ali je odmah dao na znanje da ima valjda ljude koji će čitati i donositi sud o prigovoru.
Od te rečenice taj čovjek je za mene nula. Gad. Nitko i ništa.

A kad se prozvao (sam se prozvao, nisu ga prozvali) prvi živući itd zgadio mi se za sva vremena. Ratno doba je odglumio, bio je smetalo. Bila sam veliki prijatelj sa gospodinom Zidarom i znam kakvo je mišljenje o kapitalcu tada prevladavalo. Ali to je bilo onda, i nema potrebe baviti se tim vremenima, imamo i danas "krasnih" primjera. Recimo - poplavu mu neću zaboraviti
nikada.

Sve skupa - p r e s t r a š n o.


Ima li itko u ovoj zemlji da zatraži glasanje o povjerenju ovoj vladi koja ne da pada kak veli Rožica nego se kotrlja ili u kontektu - probila je sve nasipe i sad se razlijeva. F U J.

PS
možda bi u naslovu trebali odrediti koji je Šuker u pitanju, pa dodati ili kapitalac, ili nekaj prepoznatljivo, iako znamo da nije riječ o nogometašu.
[Vrh] Go down
Rožica-ljutibijes
Boss
Boss
Rožica-ljutibijes


Broj postova : 1353

Šuker Empty
PostajNaslov: Re: Šuker   Šuker Empty04.10.10 0:17

plemenitašica je napisao/la:
Kapitalac - zar ga nije netko tako nazvao?

Osoba koja je jednom davno (u prošlom stoljeću) meni rekla - da, u pravu ste, ali samo vi pišete prigovor, ipak znajte, imam i ja valjda ljude u Zagrebu.
Priznao je da sam u pravu, ali je odmah dao na znanje da ima valjda ljude koji će čitati i donositi sud o prigovoru.
Od te rečenice taj čovjek je za mene nula. Gad. Nitko i ništa.

A kad se prozvao (sam se prozvao, nisu ga prozvali) prvi živući itd zgadio mi se za sva vremena. Ratno doba je odglumio, bio je smetalo.

A poplavu mu neću zaboraviti
nikada.

Sve skupa - p r e s t r a š n o.


Ima li itko u ovoj zemlji da zatraži glasanje o povjerenju ovoj vladi koja ne da pada kak veli Rožica nego se kotrlja ili u kontektu - probila je sve nasipe i sad se razlijeva. F U J.

PS
možda bi u naslovu trebali odrediti koji je Šuker u pitanju, pa dodati ili kapitalac, ili nekaj prepoznatljivo, iako znamo da nije riječ o nogometašu.

No, no, poštovana, ak je i bilo kakve dvojbe, em sam ga ja slikom i rječju več odredila. Pa nema takvih više, to samo jednom majčica zemlja izbacuje - ko raritet, nažalost našu.

Pa nitko normalan ne može napraviti zamjenu te dvije toliko oprečne osobnosti. To Vam je kao da Zlo zamijenite Dobrim. Nemoguće, pa i za one pod bunikom.
[Vrh] Go down
JOSIPJOŽA
Boss
Boss
JOSIPJOŽA


Broj postova : 1957

Šuker Empty
PostajNaslov: Re: Šuker   Šuker Empty04.10.10 0:26

Kažu ljudi koji su znali biti na sjednici GV, da Šimunović i Vidović svako malo telefoniraju i pitaju Šukera kako postupiti, posebno kada su važne odluke na GV. To jasno i nedvojbeno upućuje na činjenicu da niti Vijećnici, niti gradonačelnik i pomoćnici mu ne smiju mrdnuti bez da pitaju Šukera, što zanči da zapravo Šuker upravlja Gradom na daljinski.
Ak je sve to istina onda je to prestrašno, za Grad i sve nas skupa.
[Vrh] Go down
plemenitašica
Expert
Expert
plemenitašica


Broj postova : 2046

Šuker Empty
PostajNaslov: Re: Šuker   Šuker Empty04.10.10 0:27

Rožica-ljutibijes je napisao/la:
Pa nitko normalan ne može napraviti zamjenu te dvije toliko oprečne osobnosti......
Nisam baš sigurna. I neki forumaši sa prošlog foruma su bili normalni, da bi u zadnje vrijeme čitali njihove idiotarije koje nemaju veze sa normalnim izdanjem.
Stoga - teško je danas procijeniti tko je normalan, tj često je normalno u manjini, pa stoga ispada da je nenormalno. Uostalom zante i sami.
I ovaj o kojem diskutiramo nije normalan tj ne radi normalne poteze, a ipak je na vrhu države i manipulira sa nas više od 4 milijuna.

Evo čisti primjer ovaj post:
JOSIPJOŽA je napisao/la:

.......Šimunović i Vidović svako malo telefoniraju i pitaju Šukera kakopostupiti, posebno kada su važne odluke na GV. To jasno i nedvojbenoupućuje na činjenicu da niti Vijećnici, niti gradonačelnik i pomoćnicimu ne smiju mrdnuti bez da pitaju Šukera, što zanči da zapravo Šuker upravlja Gradom na daljinski.
Ak je sve to istina onda je to prestrašno, za Grad i sve nas skupa.
Bi se reklo - nije normalno, a ipak je za veliku većinu ljudi/birača.
[Vrh] Go down
Ante
Admin
Admin
Ante


Broj postova : 2140

Šuker Empty
PostajNaslov: Re: Šuker   Šuker Empty04.10.10 9:53

Čitam tekst u Jutarnjem od Dušana Miljuša i stalno se mislim da bi tekst i cijela priča dobila drugu dimenziju da znaju kako je Šuker postavio Antu Šimunovića za člana Uprave FINA-e.

http://www.jutarnji.hr/sukera-prozvao-mihanovic--saltere-fina-e-htio-predati-croatijinu-konkurentu/892234/
[Vrh] Go down
plemenitašica
Expert
Expert
plemenitašica


Broj postova : 2046

Šuker Empty
PostajNaslov: Re: Šuker   Šuker Empty04.10.10 10:00

Ante je napisao/la:
Čitam tekst u Jutarnjem od Dušana Miljuša i stalno se mislim da bi tekst i cijela priča dobila drugu dimenziju da znaju kako je Šuker postavio Antu Šimunovića za člana Uprave FINA-e.

[url=http://www.jutarnji.hr/sukera-prozvao-mihanovic--saltere-fina-e-htio-predati-croatijinu-konkurentu/892234/
http://www.jutarnji.hr/sukera-prozvao-mihanovic--saltere-fina-e-htio-predati-croatijinu-konkurentu/892234/[/quote[/url]]

Dolje u tekstu piše:
"Šuker negira da je prijetio Mihanović da prestane pisati, a svoje mišljenje o slučaju reći će kad za to dođe vrijeme, izjavio je jučer za HTV. Dodao je kako je upravo dobio sms poruku od Mihanovića za koju kaže da govori sve o njemu kao čovjeku. Sadržaj nije želio otkriti, ali to je učinio Mihanović."
Kaj je Mihanović napisao i gdje je to otkrio?
[Vrh] Go down
JOSIPJOŽA
Boss
Boss
JOSIPJOŽA


Broj postova : 1957

Šuker Empty
PostajNaslov: Re: Šuker   Šuker Empty04.10.10 10:07

Bilo je sinoć u informativnim emisijama, vrlo korektno mu je napisao poruku, objavio javno da se zna što je napisao.
na neki način mu je objasnio kako je uništio njega i suprugu, koji su ostali bez posla i dao mu do znanja da on(Šuker) stoji iza toga odnosno njihovih smjena.
Tako u toj formi mu je napisao poruku, vrlo korektno i bez trunkice bilo čega lošeg.
[Vrh] Go down
plemenitašica
Expert
Expert
plemenitašica


Broj postova : 2046

Šuker Empty
PostajNaslov: Re: Šuker   Šuker Empty04.10.10 10:23

JOSIPJOŽA je napisao/la:
Bilo je sinoć u informativnim emisijama, vrlo korektno mu je napisao poruku, objavio javno da se zna što je napisao.
na neki način mu je objasnio kako je uništio njega i suprugu, koji su ostali bez posla i dao mu do znanja da on(Šuker) stoji iza toga odnosno njihovih smjena.
Tako u toj formi mu je napisao poruku, vrlo korektno i bez trunkice bilo čega lošeg.

Nije smiješno, ali meni je. MI gliste su krenule u obračune jedan prema drugome.
Ne naslađujem se tuđoj nesreći, ali oni su svoji.
Koliko je još ljudi zahvaljujući MI glistama, a i Šukeru izravno, ostalo bez posla i narušene egzistencije?
Mihanović bi sada trebao ići do kraja, a s njim i oni pozatvarani Polančec, Barišić i mnogi, mnogi drugi koji su namazani pekmezima.

Zanimlljiva jesen, nema što. Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil alien
[Vrh] Go down
Mišel
Ide prema gore
Ide prema gore



Broj postova : 441

Šuker Empty
PostajNaslov: Re: Šuker   Šuker Empty04.10.10 10:53

http://www.jutarnji.hr/i-suker-u-zracnoj-luci--ja-sam-tu-slucajno-/892125/


Koliko je to slučajno,i još k tome komentar:"Pa nije mi poslao poruku"

Zašto onda one puste riječi da se ne vide i nečuju mjesecima.Pogubio se sav......
[Vrh] Go down
Mišel
Ide prema gore
Ide prema gore



Broj postova : 441

Šuker Empty
PostajNaslov: Re: Šuker   Šuker Empty04.10.10 11:07

http://www.nacional.hr/clanak/92650/organizirana-krada-godisnje-iz-hrvatskih-suma-nestane-milijarda-kuna

Baš sam se čitajući ovaj članak sjetila nama jedne bliske priče.Vjerujem da svi znadete cestu koja vodi prema Pokupskom.Vjerujem i da ste se vozili tom cestom zadnjih godinu dana.Primjetili ste sa desne strane ,nemogu reći točno na kojem kilometru,ako znate napišite vi,onu veliku prazninu gdje je do nedavno bila šuma a sad je ledina koja polako zarasta .Navodno je gospodinu Galekoviću,navodnom Šukerovom kumu trebalo za izvoz i dovršetak dogovorenog posla hrasta i to hitno.Onda se je drug Šuker sjetio da će se jedan dio šume naglo razboljeti i radi zaštite ostalog dijela će se taj dio brzo srušiti i eliminirati sa tog područja,da se spriječi širenje navodne bolesti.I tako je to ekspresno napravljeno i svo drvo je pohranjeno kod Galekovića da ga oni dalje unište,tj,obrade i tako zarade.Naravno to je bila usluga Galekovića Hrvatskim šumama ,a ne obrnuto.
[Vrh] Go down
Mišel
Ide prema gore
Ide prema gore



Broj postova : 441

Šuker Empty
PostajNaslov: Re: Šuker   Šuker Empty04.10.10 12:48

[Vrh] Go down
koko-vg
Ide prema gore
Ide prema gore
koko-vg


Broj postova : 106

Šuker Empty
PostajNaslov: Re: Šuker   Šuker Empty04.10.10 13:01

... da sad ne duljim ...

ovo su podaci :


Ime: IVAN
Prezime: ŠUKER
Zvanje: dipl. oec.
Plaća: 20.000 KN
Stranačka pripadnost: HDZ
Prebivalište: VELIKA GORICA
Bračni status: OŽENJEN
Broj djece: 2
Boravište: VELIKA GORICA
Stručna sprema: VSS/VII


Dužnost I.

Dužnost: MINISTAR
Institucija: MINISTARSTVO FINANCIJA RH
Sjedište ureda: ZAGREB
Početak mandata: 2008-01-12
Faks u uredu: 01/4922-583
Telefon u uredu: 01/4591-300
Ulica i kućni broj: KATANČIĆEVA 5
Službeni email: kabinet@mfin.hr


Nekretnine

Nekretnina: STAN U OBITELJSKOJ KUĆI
Površina: 140 m2


Ostale pokretnine

Vrijedost: 650.000


Članstvo u upravi ili nadzornim odborima/tijelima

Naziv trgovačkog društva: INA
Sjedište: ZAGREB
Naknada: BEZ NAKNADE

Naziv trgovačkog društva: CROATIA OSIGURANJE
Sjedište: ZAGREB
Naknada: BEZ NAKNADE

Naziv trgovačkog društva: FINA
Sjedište: ZAGREB
Naknada: BEZ NAKNADE

Naziv trgovačkog društva: HBOR
Sjedište: ZAGREB
Naknada: BEZ NAKNADE


Napomena

Napomena:

IZJAVA:

-ŽIVIM U OBITELJSKOJ KUĆI U VELIKOJ GORICI, LJUDEVITA POSAVSKOG 7, U STANU OD 140 m2;

- OSTALE POKRETNINE-OSOBNA IMOVINA STEČENE - KUPOVINOM SREDSTVIMA IZ PLAĆE;

- POKRETNINE I OSTALE POKRETNINE BRAČNOG DRUGA - STEČENE NASLJEDSTVOM I KUPOVINOM SREDSTVIMA OD PLAĆE;



http://www.sukobinteresa.hr/?prezime=%C5%A1uker&prebivaliste=&duznosti=-&stranke=-&submit3=Tra%C5%BEi
[Vrh] Go down
Ante
Admin
Admin
Ante


Broj postova : 2140

Šuker Empty
PostajNaslov: Re: Šuker   Šuker Empty04.10.10 13:04

Mišel je napisao/la:
http://www.vecernji.hr/vijesti/suker-svi-koji-me-poznaju-znaju-da-se-ne-unosim-lice-clanak-198998

Očito nas nisi pitao što mi znamo?

POTPISUJEM
[Vrh] Go down
koko-vg
Ide prema gore
Ide prema gore
koko-vg


Broj postova : 106

Šuker Empty
PostajNaslov: Re: Šuker   Šuker Empty04.10.10 13:31

Drug Šuker ... osobno znam par osoba kojima si se UNOSIO u lice i prijetio ... toliko si bio ljut, kipio si, para ti je išla na uha, da čak nisi ni provjeravao da li te netko vidi i čuje ... Nabrojit ću ti za sad jedno ime: SAŠA BOŽIĆ ... tvoj veliki prijatelj, koji je do nedavno bio veliki "neprijatelj" ... zadovoljan ???
[Vrh] Go down
Mišel
Ide prema gore
Ide prema gore



Broj postova : 441

Šuker Empty
PostajNaslov: Re: Šuker   Šuker Empty04.10.10 13:47

Kako izgleda kad ga hvata nervoza...http://www.jutarnji.hr/suker--svi-znaju-da-nisam-covjek-koji-se-drugima-unosi-u-lice-i-prijeti/892322/?foto=6
[Vrh] Go down
Neo
Moderator
Moderator
Neo


Broj postova : 287

Šuker Empty
PostajNaslov: Re: Šuker   Šuker Empty04.10.10 16:42

Samo vi sanjajte, Šuki neće tako lako pasti ipak je on dobro podfutran.
[Vrh] Go down
Mišel
Ide prema gore
Ide prema gore



Broj postova : 441

Šuker Empty
PostajNaslov: Re: Šuker   Šuker Empty04.10.10 17:12

Svi su oni podfutrani,no nervoza je nervoza.........
[Vrh] Go down
Rožica-ljutibijes
Boss
Boss
Rožica-ljutibijes


Broj postova : 1353

Šuker Empty
PostajNaslov: Re: Šuker   Šuker Empty04.10.10 17:55

Mišel je napisao/la:
Kako izgleda kad ga hvata nervoza...http://www.jutarnji.hr/suker--svi-znaju-da-nisam-covjek-koji-se-drugima-unosi-u-lice-i-prijeti/892322/?foto=6

Šuker Suker4_341281S0


Taaakoooo, da svi vidimo kako to izgleda Kapitalac. A je, je, obješen je fest...hm...op, žica, žica - drma li mu se - s t o l i c a!? pig Basketball
[Vrh] Go down
Rožica-ljutibijes
Boss
Boss
Rožica-ljutibijes


Broj postova : 1353

Šuker Empty
PostajNaslov: Re: Šuker   Šuker Empty04.10.10 18:00

Neo je napisao/la:
Samo vi sanjajte, Šuki neće tako lako pasti ipak je on dobro podfutran.

Ha, Neo, pa dok su oni hapali, hravati su snivali stoljetne sne, pa jedino nam je i ostalo nakon njih ZNA SE-zločinačke, da sanjamo. Sleep

A da nije dobro "podfutran" pig , bogme jeste, nema kaj, no to ne znači da nemre "pasti". Može, može, samo...hm...budemo počekali još neko vrijeme Question Mad
[Vrh] Go down
koko-vg
Ide prema gore
Ide prema gore
koko-vg


Broj postova : 106

Šuker Empty
PostajNaslov: Re: Šuker   Šuker Empty04.10.10 18:43

Neo ... i polančec je bil dobro podfutran i Sanader ... ima njih još ...
[Vrh] Go down
Ante
Admin
Admin
Ante


Broj postova : 2140

Šuker Empty
PostajNaslov: Re: Šuker   Šuker Empty04.10.10 19:58

Neo je napisao/la:
Samo vi sanjajte, Šuki neće tako lako pasti ipak je on dobro podfutran.

Bojim se da je Neo u pravu.
[Vrh] Go down
koko-vg
Ide prema gore
Ide prema gore
koko-vg


Broj postova : 106

Šuker Empty
PostajNaslov: Re: Šuker   Šuker Empty04.10.10 21:19

... Možda će ga Barišić sačuvati, ili Tomo Vidović ili možda Antiša ? Dajte shvatite da se svi oni boje a jednom kad on ode odreči će ga se kao da ga nikad bilo nije ... Ili će ga možda spasiti oni silni je..vjetri koje je uhljebio po raznim firmama kao HDZ-ov podobni kadar ??? Od njih nikada nikakve koristi. Ili možda koji od onih za "geografskim" porijeklom ??? Možda Pašalić ???
[Vrh] Go down
Ante
Admin
Admin
Ante


Broj postova : 2140

Šuker Empty
PostajNaslov: Re: Šuker   Šuker Empty05.10.10 0:04

koko-vg je napisao/la:
... Možda će ga Barišić sačuvati, ili Tomo Vidović ili možda Antiša ? Dajte shvatite da se svi oni boje a jednom kad on ode odreči će ga se kao da ga nikad bilo nije ... Ili će ga možda spasiti oni silni je..vjetri koje je uhljebio po raznim firmama kao HDZ-ov podobni kadar ??? Od njih nikada nikakve koristi. Ili možda koji od onih za "geografskim" porijeklom ??? Možda Pašalić ???

Pozlatile ti se riječi.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Šuker Empty
PostajNaslov: Re: Šuker   Šuker Empty

[Vrh] Go down
 
Šuker
[Vrh] 
Stranica 1 / 16.Go to page : 1, 2, 3 ... 8 ... 16  Next

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Forum Velika Gorica :: Domaće teme :: Lokalna politika-
Forum(o)Bir: