Forum Velika Gorica
Za logiranje na forum kliknite na "Log in".
Za registraciju na forum kliknite na "Registration".
Ako ne želite da Vam ovaj prozor iskače kliknite na "Do not display this again".
Forum Velika Gorica
Za logiranje na forum kliknite na "Log in".
Za registraciju na forum kliknite na "Registration".
Ako ne želite da Vam ovaj prozor iskače kliknite na "Do not display this again".
Forum Velika Gorica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin

 

 DC Velika Gorica

Go down 
+8
mariofil68
nino_VG
Rožica-ljutibijes
Mišel
Neo
plemenitašica
JOSIPJOŽA
Ante
12 posters
Go to page : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 14 ... 20  Next
Autor/icaPoruka
tomy
Učenik
Učenik



Broj postova : 58

DC Velika Gorica - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: DC Velika Gorica   DC Velika Gorica - Page 9 Empty12.03.11 12:07

Ante je napisao/la:
Pa ne bi baš tako bilo.

Koji nogometni klub u EU financira država ili lokalna samouprava 70 - 90%?
[Vrh] Go down
Ante
Admin
Admin
Ante


Broj postova : 2140

DC Velika Gorica - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: DC Velika Gorica   DC Velika Gorica - Page 9 Empty12.03.11 12:20

Sve klubove. Ok, postotci mogu varirati od slučaja do slučaja.

Slažem se s tobom, profesinalne klubove ne fnanciraju kao što je slučaj kod nas.

Al sada već skrećemo s teme. O ovome možemo u drugoj temi.
[Vrh] Go down
tomy
Učenik
Učenik



Broj postova : 58

DC Velika Gorica - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: DC Velika Gorica   DC Velika Gorica - Page 9 Empty12.03.11 12:24

Ante je napisao/la:
Sve klubove. Ok, postotci mogu varirati od slučaja do slučaja.

Slažem se s tobom, profesinalne klubove ne fnanciraju kao što je slučaj kod nas.

Al sada već skrećemo s teme. O ovome možemo u drugoj temi.

Bez obzira na sve Hrvatska bi trebala prestati financirati ovakve djelatnosti u mjeri u kojoj to radi.

Mislim da je to stav večine saborskih zastupnika. (treba uzeti dio kolača om Zdravka Mamića i to je to, da li ga vratiti nazad u klub putem infrastrukture...)

Toliko od mene.
[Vrh] Go down
Rožica-ljutibijes
Boss
Boss
Rožica-ljutibijes


Broj postova : 1353

DC Velika Gorica - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: DC Velika Gorica   DC Velika Gorica - Page 9 Empty12.03.11 14:48

plemenitašica je napisao/la:
tomy je napisao/la:
............

vgdanas.hr

Sad čete reći da je i taj portal pod HDZ-om...

Ne nije, niti ću to reći. VG danas je prenio ono što je bilo na sjednici. VG je respektabilni portal i urednik/ci su stalno na svim događanjima i o tome izvještavju ili dobiju pisane materijale kao što je ovaj koji ste vi citirali.

A zašto mi ne odgovorite na pitanje?

tomy je napisao/la:
Ante je napisao/la:
Sve klubove. Ok, postotci mogu varirati od slučaja do slučaja.

Slažem se s tobom, profesinalne klubove ne fnanciraju kao što je slučaj kod nas.

Al sada već skrećemo s teme. O ovome možemo u drugoj temi.

Bez obzira na sve Hrvatska bi trebala prestati financirati ovakve djelatnosti u mjeri u kojoj to radi.

Mislim da je to stav večine saborskih zastupnika. (treba uzeti dio kolača om Zdravka Mamića i to je to, da li ga vratiti nazad u klub putem infrastrukture...)

Toliko od mene.

@tommy, pa i nije baš puno od vas. Dajte obratite pažnju na ovo što sam poboldala i uvećala slova - dajte odgovorite jer očekujem od vas da odgovorite na ono što vas se pita i iznesete vaš stav i mišljenje. Ovdje se slobodno i civilizirano razmjenjuju mišljenja i stavovi, naravno i argumenti.
DC Velika Gorica - Page 9 60396 Gotovo pa u svakoj temi gdje nešto napišete i iznesete, gdje se s vama razmjenjuju mišljenja i argumenti - stanete i ne branite ili ne priznate snagu svojih ili drugih argumenata. A drago mi je da pišete i da iznosite svoje stavove i mišljenja bez obzira slažem li se s istima ili ne, ali iste treba i argumentirano braniti - i sve dok je to na civiliziranoj razini komunikacije. Pozdrav!
Very Happy
[Vrh] Go down
tomy
Učenik
Učenik



Broj postova : 58

DC Velika Gorica - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: DC Velika Gorica   DC Velika Gorica - Page 9 Empty12.03.11 16:07

Rožica-ljutibijes je napisao/la:
plemenitašica je napisao/la:
tomy je napisao/la:
............

vgdanas.hr

Sad čete reći da je i taj portal pod HDZ-om...

Ne nije, niti ću to reći. VG danas je prenio ono što je bilo na sjednici. VG je respektabilni portal i urednik/ci su stalno na svim događanjima i o tome izvještavju ili dobiju pisane materijale kao što je ovaj koji ste vi citirali.

A zašto mi ne odgovorite na pitanje?

tomy je napisao/la:
Ante je napisao/la:
Sve klubove. Ok, postotci mogu varirati od slučaja do slučaja.

Slažem se s tobom, profesinalne klubove ne fnanciraju kao što je slučaj kod nas.

Al sada već skrećemo s teme. O ovome možemo u drugoj temi.

Bez obzira na sve Hrvatska bi trebala prestati financirati ovakve djelatnosti u mjeri u kojoj to radi.

Mislim da je to stav večine saborskih zastupnika. (treba uzeti dio kolača om Zdravka Mamića i to je to, da li ga vratiti nazad u klub putem infrastrukture...)

Toliko od mene.

@tommy, pa i nije baš puno od vas. Dajte obratite pažnju na ovo što sam poboldala i uvećala slova - dajte odgovorite jer očekujem od vas da odgovorite na ono što vas se pita i iznesete vaš stav i mišljenje. Ovdje se slobodno i civilizirano razmjenjuju mišljenja i stavovi, naravno i argumenti.
DC Velika Gorica - Page 9 60396 Gotovo pa u svakoj temi gdje nešto napišete i iznesete, gdje se s vama razmjenjuju mišljenja i argumenti - stanete i ne branite ili ne priznate snagu svojih ili drugih argumenata. A drago mi je da pišete i da iznosite svoje stavove i mišljenja bez obzira slažem li se s istima ili ne, ali iste treba i argumentirano braniti - i sve dok je to na civiliziranoj razini komunikacije. Pozdrav!
Very Happy

Na koje pitanje bi Vam ja trebao odgovoriti?

Kako to da Vi Rožica-ljutibjes tražite da vama odgovorima na pitanje koje mi je plemenitašica postavila?
Da li ste vi ista osoba sa dva nicka?

Da pratite temu znali biste zašto sam napisao toliko od mene, jer je tema otišla u off...
[Vrh] Go down
Rožica-ljutibijes
Boss
Boss
Rožica-ljutibijes


Broj postova : 1353

DC Velika Gorica - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: DC Velika Gorica   DC Velika Gorica - Page 9 Empty12.03.11 17:48

tomy je napisao/la:
.
Na koje pitanje bi Vam ja trebao odgovoriti?

Kako to da Vi Rožica-ljutibjes tražite da vama odgovorima na pitanje koje mi je plemenitašica postavila?

plemenitašica je napisao/la:
Slušajući ne znam procijeniti tko je gluplji, luđi, idiot? TAZ ili Kunić ili VŠO koja je i namjestila igru.
Nego,
zanima me kako je to pitanje došlo na aktualni sat sada? Zašto se o
tome nije razgovaralo onda kad se nije podržalo financijsko izvješće tj kad je bivša ravnatljica Bulić bila na sjednici?

DC je još jednom dokazao kako samo znaju zabijati nož u leđa. Fujjjjjjjjj.

Tu je sve što vas zanima vezano za pitanja i odgovore! Priznajte - neodgovoreno, a i mene zanima odgovor - zato pitam i ja.


quote="tomy"]

Da li ste vi ista osoba sa dva nicka?

Da pratite temu znali biste zašto sam napisao toliko od mene
, jer je tema otišla u off...[/quote]
DC Velika Gorica - Page 9 60396

Ne, ne i ne! Ja sam ja, a plemenitašica je plemenitašica. Ako se razlika ne vidi - onda nemam zaista što dodavati niti objašnjavati - takav je vid zauvijek izgubljen i bez nade u mogućnost "možda ipak čudom progledati".

I znate, još uvijek imam vid, sluh, njuh, a bogme i zdrav razum pa samim
time promišljanje. Da, pratim temu...ne brinite i jako dobro pamtim....
DC Velika Gorica - Page 9 664235
[Vrh] Go down
tomy
Učenik
Učenik



Broj postova : 58

DC Velika Gorica - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: DC Velika Gorica   DC Velika Gorica - Page 9 Empty14.03.11 12:21

Rožica-ljutibijes je napisao/la:
tomy je napisao/la:
.
Na koje pitanje bi Vam ja trebao odgovoriti?

Kako to da Vi Rožica-ljutibjes tražite da vama odgovorima na pitanje koje mi je plemenitašica postavila?

plemenitašica je napisao/la:
Slušajući ne znam procijeniti tko je gluplji, luđi, idiot? TAZ ili Kunić ili VŠO koja je i namjestila igru.
Nego,
zanima me kako je to pitanje došlo na aktualni sat sada? Zašto se o
tome nije razgovaralo onda kad se nije podržalo financijsko izvješće tj kad je bivša ravnatljica Bulić bila na sjednici?

DC je još jednom dokazao kako samo znaju zabijati nož u leđa. Fujjjjjjjjj.

Tu je sve što vas zanima vezano za pitanja i odgovore! Priznajte - neodgovoreno, a i mene zanima odgovor - zato pitam i ja.


quote="tomy"]

Da li ste vi ista osoba sa dva nicka?

Da pratite temu znali biste zašto sam napisao toliko od mene
, jer je tema otišla u off...
DC Velika Gorica - Page 9 60396

Ne, ne i ne! Ja sam ja, a plemenitašica je plemenitašica. Ako se razlika ne vidi - onda nemam zaista što dodavati niti objašnjavati - takav je vid zauvijek izgubljen i bez nade u mogućnost "možda ipak čudom progledati".

I znate, još uvijek imam vid, sluh, njuh, a bogme i zdrav razum pa samim
time promišljanje. Da, pratim temu...ne brinite i jako dobro pamtim....
DC Velika Gorica - Page 9 664235[/quote]

Zašto mislite da bi ja znao odgovor na to pitanje?
[Vrh] Go down
Rožica-ljutibijes
Boss
Boss
Rožica-ljutibijes


Broj postova : 1353

DC Velika Gorica - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: DC Velika Gorica   DC Velika Gorica - Page 9 Empty14.03.11 15:21

tomy je napisao/la:
Po snimci se ne vidi da su goričani nahrlili gledati predstave, hmmm

tomy je napisao/la:
Ante je napisao/la:
Računica je jednostavna.

Na ovih nekoliko predstava skoro 15 000 gledatalja. To svakako nije malo.
Kada se dodaju druge broj sigurno ide preko 20 000 u Velikoj Gorici.

Ako ćemo o zaradi, ne vidim da se piše o prodanim predstavama (van Gorice).

A s druge strane, neka se zboje minute i tekstovi o Gorici u svim medijima pa da se vidi koliko bi to koštalo.

A ovo besplatne karte, nekako mi se čini logičnim da je Kunić kao nadležni pročelnik naručivao iste. Sjećam se jako puno DC-ovaca (Kunića, TAZ, VŠO sa pratnjom, Drašković....). Zanima me da li su oni platili karte.

Klasika za Kunića i DC, ništa on nije znao oko obnove POU, a ne zna ni sada....netko drugi je uvijek kriv, a plaćica dolazi.

Nekoliko predstava i koliko su koštale


Poražavajuća posjeta kazalištu
05.03.2011

Kazalište Scena Gorica imalo je sjajnu
promidžbu i dobar marketing uzmemo li u obzir da je za predstave
proizašle iz njegove produkcije čula cijela Hrvatska. No, iako su
medijski privlačile veliku pozornost, predstave su zabilježile prilično
loš odaziv velikogoričke publike, pokazuju brojke koje smo saznali.

Gledamo
li prosječnu popunjenost dvorane predstava Osvrni se gnjevno, Aladin,
Kiklop, Ježeva kućica, Pijani proces i Pir malograđana za koje imamo
podatke pojedinačno je po predstavi prodano 150 karata. Ipak, odstupanja
pojedinih po troškovima produkcije i zaradi od karata pokazuju da su
dječje predstave bile hitovi, a sve ostalo promašaji.

- Vjerujem
da bi svakog Goričana interesirala osnovna statistika vezana uz vlastitu
produkciju pučkog otvorenog učilišta, iako bi točni naziv trebao
glasiti privatna produkcija - rekao je pročelnik za društvene
djelatnosti Zvonko Kunić, koji je iznio ove podatke.

Predstava Osvrni se gnjevno
u sedam svojih izvedbi imala je 657 gledatelja od čega njih 402 ju je
pogledalo besplatno. Produkcija je koštala 296 tisuća kuna, a svaka
izvedba dodatnih 4900 kuna. Zarada od karata je iznosila 10200 kuna. Pir malograđana u sedam izvedbi pogledao je 961 gledatelj od čega
preko gratis karata njih 436. Svaka izvedba je stajala 8700 kuna, a
produkcija je iznosila 463 tisuće kuna. Kroz karte je uprihođena 21
tisuća kuna pa je minus od ukupnog troška iznosio ravno pola milijuna
kuna.

Kontroverzni Kiklop u posljednje četiri izvedbe na
daskama dvorane Gorica vidjelo je 964 ljudi od čega 397 na gratis karte.
Produkcija je koštala 215 tisuća kuna, svako prikazivanje dodatnih
10.500 kuna, a od karata je predstava uprihodila 28 tisuća kuna. Pijani proces
u 9 izvedbi vidjelo je 1080 gledatelja od čega točno polovica preko
gratis karata pa je zarada od karata iznosila 21 tisuću kuna. Produkcija
je iznosila 256 tisuća kuna, a izvedba svake predstave 9700 kuna.

Kao svijetli primjer recimo da je dječju predstavu Ježeva kućica
vidjelo 6670 gledatelja, a od toga izdano je tek 566 gratis karata.
Svaka izvedba, od njih čak 33, koštala je 4300 kuna, a kroz njih
uprihođeno je 130 tisuća kuna kroz prodaju karata. Cijena produkcije
nije poznata. Aladin s Lukom Nižetićem u glavnoj ulozi izveden je dvadeset puta, a
pogledalo ga je 4442 ljudi od čega njih 229 na gratis karte. Produkcija
je koštala 216 tisuća kuna, a svaka izvedba 7900 kuna. Predstava je
pokrila trećinu troškova odnosno uprihodila je 120 tisuća kuna.

-
Dopuštam mogućnost da se nekome nešto sviđa, a nekome ne. No da
izmišljotine postanu završne istine je nedopustivo - poručuje pročelnik
Kunić želeći ovim podacima stati na kraj parolama "tisuće Velikogoričana
pohrlile u kazalište i "prihodi su bili blizu samofinanciranja".

U
iznesenim troškovima nisu uključeni troškovi plaća zaposlenih POUVG-a,
ravnateljice, tehnike, majstora kao ni troškovi propagande i
reprezentacije za premijere.

Podatke o posjećenosti predstava
Šuma striborova, M Butterfly, Koliko je slana tvoja tama, Mišobox, The
Pillowman, Postojani kositreni vojnik, Ljubavna pisma i Crtančica nisu
poznate, a od njih se još izvode, koliko je nama poznato, samo
posljednje dvije.


vgdanas.hr

Sad čete reći da je i taj portal pod HDZ-om...

tomy je napisao/la:
JOSIPJOŽA je napisao/la:
tomy, predpostavimo da to i je sve tako, što nije ali dobro.
Tko je bio pročelnik resora pod kojim je POU i direktno kontrolirao takav "odliv" novca iz proračuna?
Tko je bio pročelnik resora kada se POU obnavljalo, kada su nestali milioni iz proračuna i to vrapci na grani pjevaju? Isti pročelnik koji se danas sjetio iznositi takve podatke, dakle g.Kunić.
Neka onda g.Kunić objasni što je on to vodio, što je on to radio i za to dobivao plaću, što je on to kontrolirao?
Po zakonu je direktno odgovoran kao pročelnik, posebno dodatno jer nije ukazao na nepravilnosti, ako ih je bilo a bilo ih je kako nam danas prezentira. Halo, o čemu mi ovdje raspravljamo?

Samo pobijama tezu HNS-a da su tisuće i tisuće goričana nahrlile u kazalište i kako je kazalište rentabilno.
Koliko je ono posječenost po predstavi? 30 gledatelja, ako odbijemo gratis ulaznice za elitu iz ZG koji su se i pošteno najeli na račun velikogoričana.

tomy je napisao/la:

Zašto mislite da bi ja znao odgovor na to pitanje?

Pročitajte vaše prethodne komentare, postove i mišljenja o ovoj temi - stekli smo dojam da vi o tome jaaaaako puno znate. Laughing
Ovdje prestajem s našom prepiskom na temu kultura i kazalište u Velikoj Gorici. Exclamation
[Vrh] Go down
JOSIPJOŽA
Boss
Boss
JOSIPJOŽA


Broj postova : 1957

DC Velika Gorica - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: DC Velika Gorica   DC Velika Gorica - Page 9 Empty14.03.11 16:07

Kultura i kazalište u Velikoj Gorici u temi o DC? Laughing
Kazalište i nekako, moglo bi se to nazvati komedija ali Kultura, s ovom temom nema apsolutno ništa dodirno.
Ili mislite da je kulturno trgovati, biti u gradskom stanu i pored vlastite kuće, ili mislite da nas VŠO, TAZ i ekipica kulturno uzdižu, neznam kakve kulutra ima veze, osim što se VŠO voli slikati sa Senkom Bulić kad joj to godi ili kad joj godi pljuvati po Senki Bulić, ako je to Kultura onda sam i ja James Bond. Laughing
[Vrh] Go down
plemenitašica
Expert
Expert
plemenitašica


Broj postova : 2046

DC Velika Gorica - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: DC Velika Gorica   DC Velika Gorica - Page 9 Empty14.03.11 19:46

tomy je napisao/la:
tomy je napisao/la:
.
Na koje pitanje bi Vam ja trebao odgovoriti?

plemenitašica je napisao/la:
Slušajući ne znam procijeniti tko je gluplji, luđi, idiot? TAZ ili Kunić ili VŠO koja je i namjestila igru.
Nego, zanima me kako je to pitanje došlo na aktualni sat sada? Zašto se o tome nije razgovaralo onda kad se nije podržalo financijsko izvješće tj kad je bivša ravnatljica Bulić bila na sjednici?
DC je još jednom dokazao kako samo znaju zabijati nož u leđa. Fujjjjjjjjj.

Zašto mislite da bi ja znao odgovor na to pitanje?

Zato jer se usudite povjerovati ovom izvješću nečijeg kolege Kunića ravno 4 mjeseca nakon što Senke više nema tj 6 mj nakon što se o tome trebalo razgovarati i tražiti objašnjenje na sjednici gdje se nije odobrilo financijsko izvješće.
Da su ti podaci tada izneseni još bi i bili vjerodostojni jer bi ih Senka znala objasniti bolje rečeno demantirati.

Danas su ti podaci - fuj, napoj, glupost, bedstoća, laž i prijevara od DC ili od KUnića, TAZ i pokroviteljice cirkusa VŠO. Pa tko još vjeruje u te idiotarije koje KUnić i ekipa ZNA SE plasira u besplatno grupa RVG media reporter. ZNA SE tko mora. Ja ne.

Usput, bila sam na SVIM predstavama (osim 2 dječje) i na nekima po 2 puta i tri puta sam dobila ulaznicu gratis jer je bila premijera. Što se klope nakon premijere tiče - ništa posebno, hladni naresci.

Danas idem u Zgb svaka 2 tjedna i borim se za karte. Prvo moram rezervirati, onda otići podići, pa onda otići i na predstavu. Gubim vrijeme i novac.
Danas sam ja interesni pojedinac koji gleda predstave u Zgb. Sram me bilo.
[Vrh] Go down
plemenitašica
Expert
Expert
plemenitašica


Broj postova : 2046

DC Velika Gorica - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: DC Velika Gorica   DC Velika Gorica - Page 9 Empty14.03.11 19:51

JOSIPJOŽA je napisao/la:
Kultura i kazalište u Velikoj Gorici u temi o DC? Laughing
Molim, molim TAZ i KUnić su bili u prvim redovima na premijeri Kiklopa (predstave prije nisam obraćala pažnju tko je unutra, a tko vani).
Možda su bolje vidjeli Mrletov aparatić od mene.
nesvjestica m10 em4700

Ja sam bila omađijana, a oni valjda potjerani jer su brzinom munje nestali dok smo mi ostali pljeskali.
Nikad neću zaboraviti tu predstavu i premijeru.
[Vrh] Go down
Rožica-ljutibijes
Boss
Boss
Rožica-ljutibijes


Broj postova : 1353

DC Velika Gorica - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: DC Velika Gorica   DC Velika Gorica - Page 9 Empty14.03.11 21:25

JOSIPJOŽA je napisao/la:
Kultura i kazalište u Velikoj Gorici u temi o DC? Laughing
Kazalište i nekako, moglo bi se to nazvati komedija ali Kultura, s ovom temom nema apsolutno ništa dodirno.
Ili mislite da je kulturno trgovati, biti u gradskom stanu i pored vlastite kuće, ili mislite da nas VŠO, TAZ i ekipica kulturno uzdižu, neznam kakve kulutra ima veze, osim što se VŠO voli slikati sa Senkom Bulić kad joj to godi ili kad joj godi pljuvati po Senki Bulić, ako je to Kultura onda sam i ja James Bond. Laughing

DC Velika Gorica - Page 9 703205 DC Velika Gorica - Page 9 703205 DC Velika Gorica - Page 9 703205 DC Velika Gorica - Page 9 Images?q=tbn:ANd9GcRVTZQu2zQVgbAPIIkcZ0xq0PbFaPZ0XyG3D9kNIojqGj4bRF161Q

plemenitašica je napisao/la:
JOSIPJOŽA je napisao/la:
Kultura i kazalište u Velikoj Gorici u temi o DC? Laughing
Molim, molim TAZ i KUnić su bili u prvim redovima na premijeri Kiklopa (predstave prije nisam obraćala pažnju tko je unutra, a tko vani).
Možda su bolje vidjeli Mrletov aparatić od mene.
DC Velika Gorica - Page 9 172457 DC Velika Gorica - Page 9 205132 DC Velika Gorica - Page 9 64897

Ja sam bila omađijana, a oni valjda potjerani jer su brzinom munje nestali dok smo mi ostali pljeskali.
Nikad neću zaboraviti tu predstavu i premijeru.

DC Velika Gorica - Page 9 64897 DC Velika Gorica - Page 9 703205 DC Velika Gorica - Page 9 Images?q=tbn:ANd9GcRVTZQu2zQVgbAPIIkcZ0xq0PbFaPZ0XyG3D9kNIojqGj4bRF161Q
[Vrh] Go down
tomy
Učenik
Učenik



Broj postova : 58

DC Velika Gorica - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: DC Velika Gorica   DC Velika Gorica - Page 9 Empty14.03.11 22:07

plemenitašica je napisao/la:
tomy je napisao/la:
tomy je napisao/la:
.
Na koje pitanje bi Vam ja trebao odgovoriti?

plemenitašica je napisao/la:
Slušajući ne znam procijeniti tko je gluplji, luđi, idiot? TAZ ili Kunić ili VŠO koja je i namjestila igru.
Nego, zanima me kako je to pitanje došlo na aktualni sat sada? Zašto se o tome nije razgovaralo onda kad se nije podržalo financijsko izvješće tj kad je bivša ravnatljica Bulić bila na sjednici?
DC je još jednom dokazao kako samo znaju zabijati nož u leđa. Fujjjjjjjjj.

Zašto mislite da bi ja znao odgovor na to pitanje?

Zato jer se usudite povjerovati ovom izvješću nečijeg kolege Kunića ravno 4 mjeseca nakon što Senke više nema tj 6 mj nakon što se o tome trebalo razgovarati i tražiti objašnjenje na sjednici gdje se nije odobrilo financijsko izvješće.
Da su ti podaci tada izneseni još bi i bili vjerodostojni jer bi ih Senka znala objasniti bolje rečeno demantirati.

Danas su ti podaci - fuj, napoj, glupost, bedstoća, laž i prijevara od DC ili od KUnića, TAZ i pokroviteljice cirkusa VŠO. Pa tko još vjeruje u te idiotarije koje KUnić i ekipa ZNA SE plasira u besplatno grupa RVG media reporter. ZNA SE tko mora. Ja ne.

Usput, bila sam na SVIM predstavama (osim 2 dječje) i na nekima po 2 puta i tri puta sam dobila ulaznicu gratis jer je bila premijera. Što se klope nakon premijere tiče - ništa posebno, hladni naresci.

Danas idem u Zgb svaka 2 tjedna i borim se za karte. Prvo moram rezervirati, onda otići podići, pa onda otići i na predstavu. Gubim vrijeme i novac.
Danas sam ja interesni pojedinac koji gleda predstave u Zgb. Sram me bilo.

Nemojte lagati i govoriti neistinu!
Ako imate drugačije podatke nego nadležni pročelnik, molim Vas da ih javno iznesete ili zašutite!

Ako je ovo laž i obmana od strane Kunića onda će ga Senka vjerojatno tužiti ili barem demantirati, no svi znamo da su milijuni potrošeni a posjetitelja jedva za mali nogomet po predstavi.

Kad ste toliko pametni argumentirajte svoje navode, ja sam prenio terkst portala na kojem se jasno vidi kao dan koliko je love spiskano.
[Vrh] Go down
JOSIPJOŽA
Boss
Boss
JOSIPJOŽA


Broj postova : 1957

DC Velika Gorica - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: DC Velika Gorica   DC Velika Gorica - Page 9 Empty14.03.11 23:24

A kaj je nadležni pročelnik pao tek sada s marsa pa vidio te podatke, ako su i djelomično točni?
A šta je nadležni pročelnik koji je dobivao i dobiva pročelničku plaću do sada radio?
Ako u svemu tome ima imalo istine, nije li to resor nadležnog pročelnika i ne spada li to pod zakon o fiskalnoj odgovornosti?
Ili je nadležni pročelnik ono kao počasni nadležni pročelnik?
Laughing Razz Laughing
[Vrh] Go down
plemenitašica
Expert
Expert
plemenitašica


Broj postova : 2046

DC Velika Gorica - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: DC Velika Gorica   DC Velika Gorica - Page 9 Empty15.03.11 1:25

tomy je napisao/la:
tomy je napisao/la:

Na koje pitanje bi Vam ja trebao odgovoriti?

plemenitašica je napisao/la:
Slušajući ne znam procijeniti tko je gluplji, luđi, idiot? TAZ ili Kunić ili VŠO koja je i namjestila igru.
Nego, zanima me kako je to pitanje došlo na aktualni sat sada? Zašto se o tome nije razgovaralo onda kad se nije podržalo financijsko izvješće tj kad je bivša ravnatljica Bulić bila na sjednici?
DC je još jednom dokazao kako samo znaju zabijati nož u leđa. Fujjjjjjjjj.

tomy je napisao/la:

Zašto mislite da bi ja znao odgovor na to pitanje?


plemenitašica je napisao/la:

Zato jer se usudite povjerovati ovom izvješću nečijeg kolege Kunića ravno 4 mjeseca nakon što Senke više nema tj 6 mj nakon što se o tome trebalo razgovarati i tražiti objašnjenje na sjednici gdje se nije odobrilo financijsko izvješće.
Da su ti podaci tada izneseni još bi i bili vjerodostojni jer bi ih Senka znala objasniti bolje rečeno demantirati.

Danas su ti podaci - fuj, napoj, glupost, bedstoća, laž i prijevara od DC ili od KUnića, TAZ i pokroviteljice cirkusa VŠO. Pa tko još vjeruje u te idiotarije koje KUnić i ekipa ZNA SE plasira u besplatno grupa RVG media reporter. ZNA SE tko mora. Ja ne.

Nemojte lagati i govoriti neistinu!
Ako imate drugačije podatke nego nadležni pročelnik, molim Vas da ih javno iznesete ili zašutite!

Ako je ovo laž i obmana od strane Kunića onda će ga Senka vjerojatno tužiti ili barem demantirati, no svi znamo da su milijuni potrošeni a posjetitelja jedva za mali nogomet po predstavi.
Kolega po forumu tomy. Ja ne lažem, niti sad, niti prije jesam, niti budem. Nije mi to u krvi, nisam takva po horoskopu. A ovo lagati i govoriti neistinu ste pokupili od Hebranga ili imamo mi i u VG takvih individua?
Napisala sam da NE VJERUJEM, kako ste ga vi nazvali, nadležnom pročelniku. Kao što ne vjerujem niti TAZi niti VŠOi.
Još manje im vjerujem stoga jer su sa izvješćem zakasnili 4 odnosno 6 mjeseci. Zašto? Zato jer bi tada brojevi sasvim drugačije izgledali, a danas mogu prikazivati samo ono što ZNA SE HDZ traži od njih, a to je laž, laž i samo laž i obmana.

Od kud bi ja mogla imati argumente za nekakvo dokazivanje tčnosti podataka? Pa nisam ja pročelnik niti osoba od povjerenja da bi mi netko servirao podatke koje bi vama prezenitrala. Prosim, obratite se gospodi ZNA SE ako vam trebaju "najtočniji podaci".
A gdje ste uopće pročitali da sam demanitrala pa da mi/vama trebaju podaci.
Napisala sam SVOJ STAV. Na kraju vam piše: Pa tko još vjeruje u te idiotarije ........ ZNA SE tko mora. Ja ne.

Što se Senke tiče, mislim da je ona prekrižila VG i da joj ne pada napamet s neukim glupanima drmeš plesati.

A vi malo smirite osjećaj nadutosti i pripazite na zapovjedni ton. Nisam ja u ZNA SE vojsci da bi mi pisali da zašutim, niti sam pokorna pa ću slušati.
[Vrh] Go down
plemenitašica
Expert
Expert
plemenitašica


Broj postova : 2046

DC Velika Gorica - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: DC Velika Gorica   DC Velika Gorica - Page 9 Empty15.03.11 2:02

Zaboravila sam komentirati "malonogometnu momčad". Kultura je resor koji se potpomaže a ne da se očekuje samofinanciranje. U ovom gradu ili zemlji se još 100 godina ne može dogoditi da kultura ima takve promašaje koji bi nadmašili HDZ pljačku. Ima mnogo ljudi koji uživaju ići na nogometne tekme pa im ja ne predbacujem trošenje proračunskog novca. Očekujem da niti oni meni ne čine isto kad se govori o kazalištu, muzeju i kulturi općenito. Usput koliko se to novca zaradi na nogometnim sadržajima? Nadam se da Kunić i ostala grupacija sad uživaju u POU na raznim manifestacijama koje su na rasporedu i da pomno prate PRILJEV novca i ZARADU.
[Vrh] Go down
Ante
Admin
Admin
Ante


Broj postova : 2140

DC Velika Gorica - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: DC Velika Gorica   DC Velika Gorica - Page 9 Empty15.03.11 5:47

Meni je odlična Kunićeva konstatacija i zapžanje.

Ako je to tako loše, zar je on zaslužio svoju plaću?????

Gdje je tu njegova odgovornost?

On je bio pročelnik i kod obnove POU. Gdje je i tu njegova odgovornost??
[Vrh] Go down
tomy
Učenik
Učenik



Broj postova : 58

DC Velika Gorica - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: DC Velika Gorica   DC Velika Gorica - Page 9 Empty15.03.11 10:46

plemenitašica je napisao/la:

A vi malo smirite osjećaj nadutosti i pripazite na zapovjedni ton. Nisam ja u ZNA SE vojsci da bi mi pisali da zašutim, niti sam pokorna pa ću slušati.

Ja se ispričavam ako ste dobili dojam da zapovijedam, nije mi to bila namjera niti to ne želim. ZNA SE ili CRVENI sve je to isto.

Vi volontirate u udruzi i ne znate funkcioniranje političkih stranaka. Po toj vašoj izjavi VFK i SDP je najgora opcija, onda HNS pa HDZ, pa...

Ja kad nešto ne znam onda ne govorim o tome i ne pravim se važan jer ubiti ispadneš glup.
U političkim strankama poštuje se demokracija i volja večine.


Sada isto tako iznosim svoje mišljenje i svoj stav, što se nemora slagati sa vašim Very Happy
[Vrh] Go down
tomy
Učenik
Učenik



Broj postova : 58

DC Velika Gorica - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: DC Velika Gorica   DC Velika Gorica - Page 9 Empty15.03.11 10:51

Ante je napisao/la:
Meni je odlična Kunićeva konstatacija i zapžanje.

Ako je to tako loše, zar je on zaslužio svoju plaću?????

Gdje je tu njegova odgovornost?

On je bio pročelnik i kod obnove POU. Gdje je i tu njegova odgovornost??

Ako imate kakvih saznanja o nekakvim malverzacijama, dužnost vam je kao građaninu RH da to prijavite USKOKU ili nemojte obmanjivati javnost i mlatiti praznu slamu.

Dajte već jednom vas nekolicina koja intenzivno sraćka po vladajučima iznesite neke argumente i dokaze, a ne samo dječja naklapanja...
[Vrh] Go down
JOSIPJOŽA
Boss
Boss
JOSIPJOŽA


Broj postova : 1957

DC Velika Gorica - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: DC Velika Gorica   DC Velika Gorica - Page 9 Empty15.03.11 11:35

tomy je napisao/la:
Ante je napisao/la:
Meni je odlična Kunićeva konstatacija i zapžanje.

Ako je to tako loše, zar je on zaslužio svoju plaću?????

Gdje je tu njegova odgovornost?

On je bio pročelnik i kod obnove POU. Gdje je i tu njegova odgovornost??

Ako imate kakvih saznanja o nekakvim malverzacijama, dužnost vam je kao građaninu RH da to prijavite USKOKU ili nemojte obmanjivati javnost i mlatiti praznu slamu.

Dajte već jednom vas nekolicina koja intenzivno sraćka po vladajučima iznesite neke argumente i dokaze, a ne samo dječja naklapanja...


tomy postavio sam neka pitanja, vidim da se pozivaš na iznesene informacije nadležnog pročelnika, pa bi te prosio tvoje "mišljenje i stav" o tim pitanjima.
Prijava za POU postoji samo je negdje u ladicama se zagubila ali bez brige pronaći će se kad tad.
Zakon o nezastarijevanju je na snazi, čini mi se, kao i novi zakon o fiskalnoj odgovornosti.
Koliko mogu primjetiti počeli smo se i vrijeđati, naređivati, omalovažavati.....hm dužan sam upozoriti, kako siješ tako i žanješ, u svojim postovima si dokaazao da iznešene tvrdnje u zadnja dva tvoja posta upravo vrijede za tebe, citirati ću te:
"Ja kad nešto ne znam onda ne govorim o tome i ne pravim se važan jer ubiti ispadneš glup."

Ponešto znamo, ponešto neznamo ali diskutiramo i iznosimo svoje stvaove, takve floskule tipa:
"Ako imate kakvih saznanja o nekakvim malverzacijama, dužnost vam je kao građaninu RH da to prijavite USKOKU " ostavi za svoje drugarice i drugove, koji to svakodnevno rabe, dok istovremeno kradu sve živo što stignu.

A što se tiče USKOKA, doći će on u Goricu kad tad, pa će da bidne "kom opanci, kom obojci" jer ima posla za USKOKE i POSKOKE, koliko te mila volja.

Vidiš kak si ti objektivan, pa si stavio SDP, HNS prije HDZ, neznam samo gdje li ti se tu nalazi DC, na kojem je on mjestu? A onda optužuješ nekolicinu ovdje kako obanjuje i laže javnost, kaj si i ti bio sa pročelnikom na marsu neko vrijeme, pa niste znali do danas za troškove POU?
[Vrh] Go down
plemenitašica
Expert
Expert
plemenitašica


Broj postova : 2046

DC Velika Gorica - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: DC Velika Gorica   DC Velika Gorica - Page 9 Empty15.03.11 11:53

tomy je napisao/la:

Ja se ispričavam ako ste dobili dojam da zapovijedam, nije mi to bila namjera niti to ne želim.
Prihvaćam. Inače mislila sam na ono zašutite.

tomy je napisao/la:
ZNA SE ili CRVENI sve je to isto.
Isto da, ali važno - naglasak je na približno.

tomy je napisao/la:
Vi volontirate u udruzi i ne znate funkcioniranje političkih stranaka. ...
Od kud vam volontirenje i udruge? Gdje sam to napisala?
Ne, ne znam kako funkcioniraju političke stranke tj en znam njihovo unutarnje uređenje.


tomy je napisao/la:

Po toj vašoj izjavi VFK i SDP je najgora opcija, onda HNS pa HDZ, pa...
Po kojoj to izjavi? Gdje ste to pročitali? Kaj hoćete da se naljutim?

tomy je napisao/la:

Sada isto tako iznosim svoje mišljenje i svoj stav, što se nemora slagati sa vašim Very Happy
Naravno, zar ste dobili dojam da ne poštujem vaš stav? Još bolje da se ne slažemo, možemo diskutirati. Drago mi je da pišete ovdje, čak prosim nemojte prestati, bez obzira što ne volim (danas sam blaga) DC i ZNA SE.

Tomy - pišem ono što vidim, zaključim, iz vlastitog iskustva. Imam pravo vjerovati i nevjerovati nekim čelnicima i pročelnicima, imaju mi se pravo sviđati ili ne, imam pravo komentirati jakne, cipele, ćelavost, debljinu, gard, spiku pa ako hćete i brand sunačnih naočala itd.
Ali ne zaboravite, najvažnije, sve što napišem mogu svima njima reći u lice.
Zašto - zato što stojim iza svojih riječi, zato jer se ne bojim, zato jer procijenim što je dobro/ispravno a što nije. I zato jer mi se hoće, bi se reklo na vlastitu odgovornost, a nisam mala i odgovaram za svaki svoj postupak SAMO SEBI (tu sam u prednosti jel tak?).
Pa kome se sviđa sviđa, kome ne, baš me briga. A vi/oni procjenite da li sam relevantan kritičar ili lupetam neistine, pa me tako i percipiraju.
[Vrh] Go down
plemenitašica
Expert
Expert
plemenitašica


Broj postova : 2046

DC Velika Gorica - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: DC Velika Gorica   DC Velika Gorica - Page 9 Empty15.03.11 12:01

tomy je napisao/la:
.....Dajte već jednom vas nekolicina koja intenzivno sraćka po vladajučima iznesite neke argumente i dokaze, a ne samo dječja naklapanja...
Nije daleko dan kad će mnogi skriveni i oni neskriveni ali pospremljeni dokumenti izaći na vidjelo.
Ja ću opet samo komentirati, jer nisam dio vlasti.
Zašto mi se to zamjera?
Usput, uopće mi ne trebaj dokazi i argumenti - dovoljno mi je da pratim što se događa, radi, govori.
HDZ sa svim svojim poslušnicima, a tu je i DC kao i HSS (u zadnjoj garnituri) unazadio ovu zemlju, prodao, popljačkao, uništio generacije ljudi, prezreo običnog čovjeka, učinio zločin nad moralom, svetinjom, domoljubljem, vodom, šumom, radnikom, zakonom, radom ma svime što postoji.
Još uvijek mislte da mi trebaju dokazi i argumenti?
[Vrh] Go down
tomy
Učenik
Učenik



Broj postova : 58

DC Velika Gorica - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: DC Velika Gorica   DC Velika Gorica - Page 9 Empty15.03.11 12:52

plemenitašica je napisao/la:
tomy je napisao/la:
.....Dajte već jednom vas nekolicina koja intenzivno sraćka po vladajučima iznesite neke argumente i dokaze, a ne samo dječja naklapanja...
Nije daleko dan kad će mnogi skriveni i oni neskriveni ali pospremljeni dokumenti izaći na vidjelo.
Ja ću opet samo komentirati, jer nisam dio vlasti.
Zašto mi se to zamjera?
Usput, uopće mi ne trebaj dokazi i argumenti - dovoljno mi je da pratim što se događa, radi, govori.
HDZ sa svim svojim poslušnicima, a tu je i DC kao i HSS (u zadnjoj garnituri) unazadio ovu zemlju, prodao, popljačkao, uništio generacije ljudi, prezreo običnog čovjeka, učinio zločin nad moralom, svetinjom, domoljubljem, vodom, šumom, radnikom, zakonom, radom ma svime što postoji.
Još uvijek mislte da mi trebaju dokazi i argumenti?

Kad govorite konkretno o nekom slučaju, kao što ste govorili o POU onda bi trebali detaljnije govoriti.

Što se tiče pljačke, mislim da svima kojima se dokaže kriminal u bilo kakvom obliku treba strpati u zatvor kao Sanadera i na prisilan rad, oduzeti imovinu,...
[Vrh] Go down
tomy
Učenik
Učenik



Broj postova : 58

DC Velika Gorica - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: DC Velika Gorica   DC Velika Gorica - Page 9 Empty15.03.11 13:11

plemenitašica je napisao/la:

Usput, uopće mi ne trebaj dokazi i argumenti - dovoljno mi je da pratim što se događa, radi, govori... Još uvijek mislte da mi trebaju dokazi i argumenti?

Naravno da vam trebaju dokazi kad prozivate ljude da su počinili kaznena djela. Osim toga, vaša je zakonska dužnost prijaviti svako kazeneno djelo o kojem imate saznanja. Samim neprijavljivanjem vi činite kezneno djelo.

Čuo sam da je prije par godina krim policija istraživala gradski forum, odnosno jednog forumaša koji je iznosio optužbe protiv nekih ljudi u ovom gradu. Možda je vriijeme da ekipa iz Heinzlove porazgovara sa nekima sa ovog foruma. Ja vjerujem da vi možda i imate neke dokaze. Sumnjam da bi bili toliko neozbiljni i neodgovorni, pa optuživali bez dokaza.
[Vrh] Go down
plemenitašica
Expert
Expert
plemenitašica


Broj postova : 2046

DC Velika Gorica - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: DC Velika Gorica   DC Velika Gorica - Page 9 Empty15.03.11 13:41

tomy je napisao/la:
plemenitašica je napisao/la:
tomy je napisao/la:
.....Dajte već jednom vas nekolicina koja intenzivno sraćka po vladajučima iznesite neke argumente i dokaze, a ne samo dječja naklapanja...
.......Ja ću opet samo komentirati, jer nisam dio vlasti.
Zašto mi se to zamjera?
Usput, uopće mi ne trebaj dokazi i argumenti - dovoljno mi je da pratim što se događa, radi, govori.
HDZ sa svim svojim poslušnicima, a tu je i DC kao i HSS (u zadnjoj garnituri) unazadio ovu zemlju, prodao, popljačkao, uništio generacije ljudi, prezreo običnog čovjeka, učinio zločin nad moralom, svetinjom, domoljubljem, vodom, šumom, radnikom, zakonom, radom ma svime što postoji.
tomy je napisao/la:

Kad govorite konkretno o nekom slučaju, kao što ste govorili o POU onda bi trebali detaljnije govoriti.,...
Ne govorim ni o kojem konkretnom slučaju. Govorim o svojem stavu koji glasi NE VJERUJEM podacima koje je nadležni pročelnik iznio. Kao što su prije neki forumaši pisali - gdje je taj pročelnik bio sve ove godine, a znamo da je najpostojaniji pročelnik, sve vlasti ga trpe. Po kojim zaslugama i čime ih drži u šaci?
I to je to. Koji dio nije razumljiv?

tomy je napisao/la:

Što se tiče pljačke, mislim da svima kojima se dokaže kriminal u bilo kakvom obliku treba strpati u zatvor kao Sanadera i na prisilan rad, oduzeti imovinu,...
Za mene ne trebaju dokazi, to su svi do jednog lopovi. Sve kaj imaju im treba oteti i dovesti ih u status u kojem su bili kad su se dotepli na vlast tj u stranku. I to je to. Koji dio nije razumljiv?
[Vrh] Go down
Sponsored content





DC Velika Gorica - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: DC Velika Gorica   DC Velika Gorica - Page 9 Empty

[Vrh] Go down
 
DC Velika Gorica
[Vrh] 
Stranica 9 / 20.Go to page : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 14 ... 20  Next
 Similar topics
-
» HNS Velika Gorica
» HSS Velika Gorica
» HDZ Velika Gorica
» HSP Velika Gorica
» SDP Velika Gorica

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Forum Velika Gorica :: Domaće teme :: Lokalna politika-
Forum(o)Bir: