Forum Velika Gorica
Za logiranje na forum kliknite na "Log in".
Za registraciju na forum kliknite na "Registration".
Ako ne želite da Vam ovaj prozor iskače kliknite na "Do not display this again".
Forum Velika Gorica
Za logiranje na forum kliknite na "Log in".
Za registraciju na forum kliknite na "Registration".
Ako ne želite da Vam ovaj prozor iskače kliknite na "Do not display this again".
Forum Velika Gorica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin

 

 DC Velika Gorica

Go down 
+8
mariofil68
nino_VG
Rožica-ljutibijes
Mišel
Neo
plemenitašica
JOSIPJOŽA
Ante
12 posters
Go to page : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 20  Next
Autor/icaPoruka
plemenitašica
Expert
Expert
plemenitašica


Broj postova : 2046

DC Velika Gorica - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: DC Velika Gorica   DC Velika Gorica - Page 14 Empty13.06.11 22:51

Ante je napisao/la:
Zoran Žic dobio posao, a ti Ozrene Klariću i dalje budi na burzi.

DC ima prioritet pred invalidima.

Ili i ti kao i Žic pretrči iz SDP-a u DC.
S t r a š n o. Žic ima obraz kao džon, uostalom kao i njegova prodavačica. A Barišić je opet pokazao koliko je licemjeran prema invalidima. Fujjjjjjj HDZ i DC.
[Vrh] Go down
JOSIPJOŽA
Boss
Boss
JOSIPJOŽA


Broj postova : 1957

DC Velika Gorica - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: DC Velika Gorica   DC Velika Gorica - Page 14 Empty13.06.11 23:22

Ante je napisao/la:
Zoran Žic dobio posao, a ti Ozrene Klariću i dalje budi na burzi.

DC ima prioritet pred invalidima.

Ili i ti kao i Žic pretrči iz SDP-a u DC.


Priča se po gradu (evo plemenita da Vam muha ne nedostaje više) da je Žic toliko pametan i intelegentan da je imao riješenost testa 100%, koji biseri, pa mogel je pitanja koja je dobio, bar na dva neodgovriti, da ne bude toliko upadljivo. Laughing

Kaj taj DC dobro fotokopira. Very Happy
[Vrh] Go down
plemenitašica
Expert
Expert
plemenitašica


Broj postova : 2046

DC Velika Gorica - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: DC Velika Gorica   DC Velika Gorica - Page 14 Empty14.06.11 0:33

JOSIPJOŽA je napisao/la:

Priča se po gradu (evo plemenita da Vam muha ne nedostaje više) ............

DC Velika Gorica - Page 14 138410 DC Velika Gorica - Page 14 70445 DC Velika Gorica - Page 14 403264
[Vrh] Go down
Ante
Admin
Admin
Ante


Broj postova : 2140

DC Velika Gorica - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: DC Velika Gorica   DC Velika Gorica - Page 14 Empty14.06.11 11:47

Ma ambiciozan je on dečko. Još malo pa će postati predsjednik DC Velike Gorice Very Happy
[Vrh] Go down
mariofil68
Ide prema gore
Ide prema gore
mariofil68


Broj postova : 245

DC Velika Gorica - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: DC Velika Gorica   DC Velika Gorica - Page 14 Empty14.06.11 16:48

Ante je napisao/la:
Ma ambiciozan je on dečko. Još malo pa će postati predsjednik DC Velike Gorice Very Happy


Možda, možda. U svakom slučaju prvo mora raspisati javno nadmetanje za nove fotokopirke, malo popuniti skladište tonerima i papirima. Ipak su izbori blizu, moraju velike stranke sa puno članova kopirati svoje razvojne programe, zar nje? clown
[Vrh] Go down
Ante
Admin
Admin
Ante


Broj postova : 2140

DC Velika Gorica - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: DC Velika Gorica   DC Velika Gorica - Page 14 Empty14.06.11 21:44

Hlapićgrad ne može više čekati Very Happy

VŠO se treba već jednom odseliti od Zlate Filipović Very Happy
[Vrh] Go down
JOSIPJOŽA
Boss
Boss
JOSIPJOŽA


Broj postova : 1957

DC Velika Gorica - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: DC Velika Gorica   DC Velika Gorica - Page 14 Empty14.06.11 23:29

Ante je napisao/la:
Hlapićgrad ne može više čekati Very Happy

Very Happy

Hlapićgrad je vrlo strpljiv, uostalom Ante što Vi imate protiv mog avatara? Mad
[Vrh] Go down
JOSIPJOŽA
Boss
Boss
JOSIPJOŽA


Broj postova : 1957

DC Velika Gorica - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: DC Velika Gorica   DC Velika Gorica - Page 14 Empty15.06.11 10:34

JOSIPJOŽA je napisao/la:
Ante je napisao/la:
Zoran Žic dobio posao, a ti Ozrene Klariću i dalje budi na burzi.

DC ima prioritet pred invalidima.

Ili i ti kao i Žic pretrči iz SDP-a u DC.


Priča se po gradu (evo plemenita da Vam muha ne nedostaje više) da je Žic toliko pametan i intelegentan da je imao riješenost testa 100%, koji biseri, pa mogel je pitanja koja je dobio, bar na dva neodgovriti, da ne bude toliko upadljivo. Laughing

Kaj taj DC dobro fotokopira. Very Happy

Zoran Žic primljen na posao u gradsku upravu


http://www.hns-vg.com.hr/index.php?option=com_content&view=article&id=317:zoran-ic-primljen-na-posao-u-gradsku-upravu&catid=1:latest-news

DC Velika Gorica - Page 14 ZicGENIJALAC IZ DC-a RIJEŠIO TEST 100%
Ono što nije uspjelo nikome do sada (osim onima koji su unaprijed dobili pitanja s testiranja) pri zapošljavanju u gradsku upravu uspjelo je tajniku za odnose s javnošću Zoranu Žicu! Naime, baš kako su velikogorički kuloari i nagađali riješio je na pismenome testiranju ni manje ni više nego 100% zadataka!
Genije iz Čičke Poljane stupa na radno mjesto referenta za pripremu sjednica Gradskoga vijeća. Njegov protukandidat, Ozren Klarić, inače osoba s invaliditetom koju je u lipnju 2009. s privremenoga posla na porti u gradskoj upravi dao ukloniti diplomirani defektolog Dražen Barišić (gradonačelnik), može se samo žaliti na takvu odluku o prijamu u gradsku službu.
Genijalac Žic će u međuvremenu pripremati sjednice Gradskoga vijeća.
Što to znači i što će zapravo raditi još nikome nije jasno (neki kažu da će do daljnjega pratiti tko s kim, kad i gdje se sastaje, tko sve dolazi u Gradsko vijeće i što tamošnja tajnica s kim priča) ali takvih koji love zjake u gradskoj je zgradi na Trgu kralja Tomislava već jako puno.
Bitno da imaju pravu člansku iskaznicu.Vesna Škare Ožbolt može zadovoljno trljati dlanove: uspjela je uhljebiti na gradsku plaću još jednoga člana svoje stranke.
To se zove aktivna politika suzbijanja nezaposlenosti, nego kaj.
[Vrh] Go down
JOSIPJOŽA
Boss
Boss
JOSIPJOŽA


Broj postova : 1957

DC Velika Gorica - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: DC Velika Gorica   DC Velika Gorica - Page 14 Empty16.07.11 0:14

Priča se po gradu kako je predsjednik DC Kunić ugrožen od mladog Žica, kojeg je VŠO prigrlila i koji ju vozika svud po svud, sjetio se navodno Kunić kako su stjerali i diskreditirali gđ. Vesnu Marijetić a sada bi njega mogla snaći slična sudbina, a i TAZ mu baš ne daje neku podršku, pa bi se moglo uskoro dogoditi da DC preuzme mladi Žic, srcu mio i drag VŠO, valjda se njih dvoje dobro razumiju kad su u pitanju promjene kaputa.Laughing
[Vrh] Go down
Ante
Admin
Admin
Ante


Broj postova : 2140

DC Velika Gorica - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: DC Velika Gorica   DC Velika Gorica - Page 14 Empty16.07.11 1:21

Ništa nije čudno. Dolaze izbori pa je krajnje vrijeme. Uostalom to je pokušao u SDP-u. Možda mu drugi put upali.
[Vrh] Go down
plemenitašica
Expert
Expert
plemenitašica


Broj postova : 2046

DC Velika Gorica - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: DC Velika Gorica   DC Velika Gorica - Page 14 Empty16.07.11 13:07

Ante je napisao/la:
Ništa nije čudno. Dolaze izbori pa je krajnje vrijeme. Uostalom to je pokušao u SDP-u. Možda mu drugi put upali.
Ako ne drugi, onda treći. Pa ima još stranaka u VG. Iskreno, Kunić je potrošen kao i VŠO, zakaj ne bi jedan Žic bil osvježenje. Samo ne znam do kad bu DC uopće na sceni?
[Vrh] Go down
JOSIPJOŽA
Boss
Boss
JOSIPJOŽA


Broj postova : 1957

DC Velika Gorica - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: DC Velika Gorica   DC Velika Gorica - Page 14 Empty16.07.11 23:22

plemenitašica je napisao/la:

Samo ne znam do kad bu DC uopće na sceni?

Ne dugo još, u Hrvatskoj će morati i treba doći do pročišćavanja i filtriranja tolikog broja malih strančica poput DC, na nekoliko, do desetak najviše relevantnih stranaka od čega bi 5-6 stranaka igralo glavnu ulogu u političkom životu Hrvatske a ostalih 4-5 bi se nametalo.
[Vrh] Go down
plemenitašica
Expert
Expert
plemenitašica


Broj postova : 2046

DC Velika Gorica - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: DC Velika Gorica   DC Velika Gorica - Page 14 Empty16.08.11 1:39

Bila sam na Plesu i čujem da je VŠO prodala svoj grunt te da se bude na tom mjestu gradila zgradica. Jel zna netko više? A ni ni čudo, dosta je njoj Turopolja.
[Vrh] Go down
naturalis
Učenik
Učenik



Broj postova : 46

DC Velika Gorica - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: DC Velika Gorica   DC Velika Gorica - Page 14 Empty16.08.11 12:03

plemenitašica je napisao/la:
Bila sam na Plesu i čujem da je VŠO prodala svoj grunt te da se bude na tom mjestu gradila zgradica. Jel zna netko više? A ni ni čudo, dosta je njoj Turopolja.



Koliko čujem da je prodala nekom investitoru kodnog imena Beusu i da će taj na tom mjestu biti podignut spomenik DC-u i njoj jer su mu 2006. g. omogučili da postane dogradonačelnik i uđe u Sabor:cheers:



Baš je zločesta ta VŠO, svakakvoj bagri omoguči ulazak u SaborDC Velika Gorica - Page 14 922828
[Vrh] Go down
naturalis
Učenik
Učenik



Broj postova : 46

DC Velika Gorica - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: DC Velika Gorica   DC Velika Gorica - Page 14 Empty16.08.11 12:57

Zahvaljujuću reformama koje je uvela Vesna Škare Ožbolt lako se može provjeriti da li je prodala grunt ili nije, no tebi primitivašice to ništa ne znači ti samo želiš bljuvati i srati po Vesni Škare...prejadno.... odrasti i ne oblači se kao klinka. Žena u tvojim godinama nebi smijela tako nisko pasti jocolor
[Vrh] Go down
plemenitašica
Expert
Expert
plemenitašica


Broj postova : 2046

DC Velika Gorica - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: DC Velika Gorica   DC Velika Gorica - Page 14 Empty16.08.11 13:47

naturalis je napisao/la:
Koliko čujem da je prodala nekom investitoru kodnog imena Beusu ....

Ako ste mislili na vrlo cijenjenog gospodina Gorana Beusa Richembergha svakako operite uši, jer vas sluh vara, a ako ste mislili na nekog koga vi nazivate kodnim imenom pa koristite GBR-ovo prezime za šifru - ne znam. Zato i pitam jer ne znam.

naturalis je napisao/la:
....i da će taj na tom mjestu biti podignut spomenik DC-u i njoj jer su mu 2006. g. omogučili da postane dogradonačelnik i uđe u Sabor:cheers:

Još jače operite uši, ali i oči dobro protrljajte, krmeljave su vam pa ne vidite dobro.


naturalis je napisao/la:
Zahvaljujuću reformama koje je uvela Vesna Škare Ožbolt lako se može provjeriti da li je prodala grunt ili nije,:


Ne znam o kojim reformama pišete, pa ako je lako provjerljivo, biste li mi učinili uslugu pa lako provjerili i napravili c/p.

naturalis je napisao/la:
no tebi primitivašice to ništa ne znači ti samo želiš bljuvati i srati po Vesni Škare...prejadno....
Nisam ni u trudnoći bljuvala, a kako nisam u Remetincu kao poneki vaši partneri ne koristim čučavac.
O čemu vi laprdate? Napisala sam kaj sam čula, i čime sam nešto ružno napisala o VŠO osim kaj sam pitala je li točno kaj se po Plesu pripovjeda.
Ako je itko primitivan u ovom gradu, onda je to VŠO i njena TAZ predvođene Kunićem.


naturalis je napisao/la:
odrasti i ne oblači se kao klinka. Žena u tvojim godinama nebi smijela tako nisko pasti...

O čemu vi? Gjde vi čitate kako se oblačim, a gdje sam to pala? Imate li problem?
I još, mislite li da se sramim svojih godina ili načina odijevanja i izgleda? Eh, gospon kodnog imena naturalis..... nestanite mi s puta, i ne zijevajte svaki put kad sam vam u vidokrugu. Jer ionako do mene nemrete, osim kaj možete samo isplaziti jezičinu i buljiti u mene...

Sve kaj imam na sebi sam si sama kupila ili dala sašiti po svojim kreacijama. I vrlo ponosno nosim i obleku i svoje godine, frizuru, šminku i obuću. Ako vam se ne sviđa, koga vraga zrlite i slinite za mnom.

Usput, nisam ja političarka da bi se vama ili bilo kome pravdala kako se odijevam. Dosta jala i zavisti, jer nemrete me uhvatiti na krivoj nozi, oduvijek vrlo pomno pazim kako izlazim iz kuće. Niti poštaru ne otvaram vrata ako nisam uređena. I prozore perem našminkana.

Krivu ste crkvu našli u kojoj bi se molili, tu vam ni kruva, vrlo loš pogodak.
Moj ego je daleko veći od svih vas goričkih politikanata zajedno. Nosom režem oblake koliko sam si važna, i nikakvi kodni naturalisi mi ne budu spustili ponos, čast, poštenje, samozaljubljenost, samopoštovanje da živite 100 let. Stoga, okanite se toga, niste dorasli. (vama za utjehu ne znam nikoga tko je dorastao meni pripovjedati o mojem načinu odijevanja ili izgledu).
[Vrh] Go down
žiga
Novi član
Novi član



Broj postova : 11

DC Velika Gorica - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: DC Velika Gorica   DC Velika Gorica - Page 14 Empty16.08.11 14:25

Poštovani naturalis

Nije primjereno jednoj dami govoriti kako bi se trebala odjevati. Svatko ima pravo na svoj modni izričaj. Ako netko preferira droljasti stil, to ne mora značiti ništa loše. Budimo pošteni, nama muškarcima se to sviđa.

Žiga - turopoljski žigolo
[Vrh] Go down
Ante
Admin
Admin
Ante


Broj postova : 2140

DC Velika Gorica - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: DC Velika Gorica   DC Velika Gorica - Page 14 Empty16.08.11 14:50

naturalis je napisao/la:
plemenitašica je napisao/la:
Bila sam na Plesu i čujem da je VŠO prodala svoj grunt te da se bude na tom mjestu gradila zgradica. Jel zna netko više? A ni ni čudo, dosta je njoj Turopolja.



Koliko čujem da je prodala nekom investitoru kodnog imena Beusu i da će taj na tom mjestu biti podignut spomenik DC-u i njoj jer su mu 2006. g. omogučili da postane dogradonačelnik i uđe u Sabor:cheers:



Baš je zločesta ta VŠO, svakakvoj bagri omoguči ulazak u SaborDC Velika Gorica - Page 14 922828



I onda je svizac zamotao čokoladu Very Happy
[Vrh] Go down
Ante
Admin
Admin
Ante


Broj postova : 2140

DC Velika Gorica - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: DC Velika Gorica   DC Velika Gorica - Page 14 Empty16.08.11 14:51

Eto, sada nam se ekipa razumije u stil.



Imali su od koga i učiti i promatrati i u praksi vidjeti Very Happy
[Vrh] Go down
naturalis
Učenik
Učenik



Broj postova : 46

DC Velika Gorica - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: DC Velika Gorica   DC Velika Gorica - Page 14 Empty16.08.11 14:58

plemenitašica je napisao/la:


O čemu vi? Gjde vi čitate kako se oblačim, a gdje sam to pala? Imate li problem?
I još, mislite li da se sramim svojih godina ili načina odijevanja i izgleda? Eh, gospon kodnog imena naturalis..... nestanite mi s puta, i ne zijevajte svaki put kad sam vam u vidokrugu. Jer ionako do mene nemrete, osim kaj možete samo isplaziti jezičinu i buljiti u mene...

Sve kaj imam na sebi sam si sama kupila ili dala sašiti po svojim kreacijama. I vrlo ponosno nosim i obleku i svoje godine, frizuru, šminku i obuću. Ako vam se ne sviđa, koga vraga zrlite i slinite za mnom.

Usput, nisam ja političarka da bi se vama ili bilo kome pravdala kako se odijevam. Dosta jala i zavisti, jer nemrete me uhvatiti na krivoj nozi, oduvijek vrlo pomno pazim kako izlazim iz kuće. Niti poštaru ne otvaram vrata ako nisam uređena. I prozore perem našminkana.

Krivu ste crkvu našli u kojoj bi se molili, tu vam ni kruva, vrlo loš pogodak.
Moj ego je daleko veći od svih vas goričkih politikanata zajedno. Nosom režem oblake koliko sam si važna, i nikakvi kodni naturalisi mi ne budu spustili ponos, čast, poštenje, samozaljubljenost, samopoštovanje da živite 100 let. Stoga, okanite se toga, niste dorasli. (vama za utjehu ne znam nikoga tko je dorastao meni pripovjedati o mojem načinu odijevanja ili izgledu).



Aha... Very Happy
[Vrh] Go down
naturalis
Učenik
Učenik



Broj postova : 46

DC Velika Gorica - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: DC Velika Gorica   DC Velika Gorica - Page 14 Empty16.08.11 15:00

žiga je napisao/la:
Poštovani naturalis

Nije primjereno jednoj dami govoriti kako bi se trebala odjevati. Svatko ima pravo na svoj modni izričaj. Ako netko preferira droljasti stil, to ne mora značiti ništa loše. Budimo pošteni, nama muškarcima se to sviđa.

Žiga - turopoljski žigolo



Ma to je bila metafora, samo neznam kaj se tak napalila lol!
[Vrh] Go down
naturalis
Učenik
Učenik



Broj postova : 46

DC Velika Gorica - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: DC Velika Gorica   DC Velika Gorica - Page 14 Empty16.08.11 15:07

[color=green]plemenitašica
Ne znam o kojim reformama pišete, pa ako je lako provjerljivo, biste li mi učinili uslugu pa lako provjerili i napravili c/p.

[/quote]



Digitalizirala je zemljišne knjige tako da u svakom trenutku možete vidjeti svoju imovinu, nema više muljaže.

niti to joj ne priznajete Smile

Ali kad Beus prdne to je značajnije nego kad "rukne" top na gornjem gradu lol! mam se raspišete na forumu lol!


dajte k.o. i k.č. pa ću staviti c/p, biti ću kavalir.

Jer da ste komad kako navodite, šminka ovo ono, fensi šmensi, full oprema, sigurno nebi zjevao pored Vas Sleep
[Vrh] Go down
plemenitašica
Expert
Expert
plemenitašica


Broj postova : 2046

DC Velika Gorica - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: DC Velika Gorica   DC Velika Gorica - Page 14 Empty16.08.11 16:30

naturalis je napisao/la:
žiga je napisao/la:
........Ako netko preferira droljasti stil, to ne mora značiti ništa loše. Budimo pošteni, nama muškarcima se to sviđa.
Ma to je bila metafora, samo neznam kaj se tak napalila lol!
Zato je i komentirao jer nema ničega droljskog. Da ima šutio bi. Odavno sam napisala da nosim najčešće militari stil i ne glumim napirlitanu namigušu, a niti gospođu u odijelima ili kostimima. Stoga, čim odudaraš, imaš svoj stil i stav odmah si na udaru nekakvih ničim izazvanih.
[Vrh] Go down
plemenitašica
Expert
Expert
plemenitašica


Broj postova : 2046

DC Velika Gorica - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: DC Velika Gorica   DC Velika Gorica - Page 14 Empty16.08.11 16:36

naturalis je napisao/la:
..............

Digitalizirala je zemljišne knjige tako da u svakom trenutku možete vidjeti svoju imovinu, nema više muljaže.

niti to joj ne priznajete Smile

...................
dajte k.o. i k.č. pa ću staviti c/p, biti ću kavalir.:

Naturalis - riječ je o tuđoj imovini, ne mojoj. Od kud bi ja znala broj čestice grunta od VŠO.
Ja znam gdje je grunt u naravi, ali ne i koji broj ima.
I za to ne biste bili kavalir, nego ljubazni kolega forumaš. Cool


naturalis je napisao/la:
Jer da ste komad kako navodite, šminka ovo ono, fensi šmensi, full oprema, sigurno nebi zjevao pored Vas Sleep
Nigdje nisam niti to napisala, ne čitajte ono što NE PIŠE, niti imam takvo mišljenje o sebi.
Zijevali bi kao što i zijevate. Pa nisam ja mala. Ili mislite da ću vam stati na put? Nikada, ne zanimate me. I ne smeta me kaj buljite, niste prvi niti zadnji, niti mlađi niti starii.
[Vrh] Go down
naturalis
Učenik
Učenik



Broj postova : 46

DC Velika Gorica - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: DC Velika Gorica   DC Velika Gorica - Page 14 Empty17.08.11 9:17

plemenitašica je napisao/la:
naturalis je napisao/la:
Koliko čujem da je prodala nekom investitoru kodnog imena Beusu ....

i ne zijevajte svaki put kad sam vam u vidokrugu. Jer ionako do mene nemrete, osim kaj možete samo isplaziti jezičinu i buljiti u mene...




Uhvačena u laži po neznam koji put..., a u laži su kratke noge.

Svejedo vam šaljem flower
[Vrh] Go down
Sponsored content





DC Velika Gorica - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: DC Velika Gorica   DC Velika Gorica - Page 14 Empty

[Vrh] Go down
 
DC Velika Gorica
[Vrh] 
Stranica 14 / 20.Go to page : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 20  Next
 Similar topics
-
» SDP Velika Gorica
» HNS Velika Gorica
» HSS Velika Gorica
» HDZ Velika Gorica
» HSP Velika Gorica

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Forum Velika Gorica :: Domaće teme :: Lokalna politika-
Forum(o)Bir: