Forum Velika Gorica
Za logiranje na forum kliknite na "Log in".
Za registraciju na forum kliknite na "Registration".
Ako ne želite da Vam ovaj prozor iskače kliknite na "Do not display this again".
Forum Velika Gorica
Za logiranje na forum kliknite na "Log in".
Za registraciju na forum kliknite na "Registration".
Ako ne želite da Vam ovaj prozor iskače kliknite na "Do not display this again".
Forum Velika Gorica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin

 

 SDP Velika Gorica

Go down 
+6
Neo
Mišel
plemenitašica
Ante
Rožica-ljutibijes
JOSIPJOŽA
10 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
Autor/icaPoruka
Rožica-ljutibijes
Boss
Boss
Rožica-ljutibijes


Broj postova : 1353

SDP Velika Gorica - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: SDP Velika Gorica   SDP Velika Gorica - Page 4 Empty21.03.11 1:03

marac je napisao/la:
Hvala na dobrodošlici. Da ne bi bilo zabune, ja nisam nikakav glasnogovornik, niti ovdje službeno predstavljam SDP. Pišem kao običan član stranke i iznosim svoje osobne stavove.

Vidim da je forum zaživio, vode se konstruktivne diskusije i zato sam tu. Za razliku od onog drugog foruma gdje pojedinci liječe osobne frustracije.


E, pa dobrodošao @marac ... lijepo da ste tu sa nama i da možemo razgovarati pa i pitati koješta u vezi SDP-a. Mene osobno dosta zanima aktivnost Vaše stranke u VG, ali nažalost na Vašoj stranici baš i nemamo dosta informacija.
Zato mi je izuzetno drago da ste ovdje sa nama i da možemo razgovarati .... ooo, da .... važni su nam i osobni stavovi i mišljenja, ali svakako i ispred SDP Velika Gorica budete mogli ovdje iznijeti poneku informaciju. Šta ćete, volimo znati
Razz. Bravo! Very Happy
[Vrh] Go down
JOSIPJOŽA
Boss
Boss
JOSIPJOŽA


Broj postova : 1957

SDP Velika Gorica - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: SDP Velika Gorica   SDP Velika Gorica - Page 4 Empty21.03.11 9:38

marac je napisao/la:
Hvala na dobrodošlici. Da ne bi bilo zabune, ja nisam nikakav glasnogovornik, niti ovdje službeno predstavljam SDP. Pišem kao običan član stranke i iznosim svoje osobne stavove.

Vidim da je forum zaživio, vode se konstruktivne diskusije i zato sam tu. Za razliku od onog drugog foruma gdje pojedinci liječe osobne frustracije.




Dapače, kako god samo se Vi javite, sudjelujte i pišite, doprinesite da diskusije budu još bolje i konstruktivnije.
Svaki od nas može tome doprinijeti, manje ili više samo ako sudjeluje u diskusijama iznošenjem svojih stavova, viđenja i promišljanja. U tom smjeru Vas pozivam da sudjelujete aktivno koliko Vam vrijeme dozvoljava. bounce
[Vrh] Go down
Ante
Admin
Admin
Ante


Broj postova : 2140

SDP Velika Gorica - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: SDP Velika Gorica   SDP Velika Gorica - Page 4 Empty21.03.11 12:55

Dajemo fore još danas za objavu na njihovim stranicama Very Happy
[Vrh] Go down
Rožica-ljutibijes
Boss
Boss
Rožica-ljutibijes


Broj postova : 1353

SDP Velika Gorica - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: SDP Velika Gorica   SDP Velika Gorica - Page 4 Empty21.03.11 17:43

Ante je napisao/la:
Dajemo fore još danas za objavu na njihovim stranicama Very Happy

SDP Velika Gorica - Page 4 60396 Joj, al ste strogi u tajmingu... da ste makar takvi prema "vašem bombončeku". lol!
[Vrh] Go down
Ante
Admin
Admin
Ante


Broj postova : 2140

SDP Velika Gorica - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: SDP Velika Gorica   SDP Velika Gorica - Page 4 Empty21.03.11 17:55

E sada. Moj bombonček ima puno posla.
[Vrh] Go down
Rožica-ljutibijes
Boss
Boss
Rožica-ljutibijes


Broj postova : 1353

SDP Velika Gorica - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: SDP Velika Gorica   SDP Velika Gorica - Page 4 Empty21.03.11 18:18

Ante je napisao/la:
E sada. Moj bombonček ima puno posla.

a, je...je...

SDP Velika Gorica - Page 4 Images?q=tbn:ANd9GcSj_hS0VTglVFPxnTToo-PWy2KmQ2Vzyt5xl9XehXLDW6-ZAMOb
[Vrh] Go down
Ante
Admin
Admin
Ante


Broj postova : 2140

SDP Velika Gorica - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: SDP Velika Gorica   SDP Velika Gorica - Page 4 Empty21.03.11 19:40

Velikogorički SDP-ovci obilježili 20. godina SDP-a Velika Gorica


Pred SDP-om je povijesni zadatak da ponudi potpuno novi model za državu i društvo, poručio je danas predsjednik SDP-a Zoran Milanović velikogoričkim SDP-ovcima koji su proslavili 20. obljetnicu osnutka svoje gradske organizacije.



http://www.sdpvg.org/news.php?subaction=showcomments&id=1300709542&archive=&start_from=&ucat=&

Stavili su informaciju. Prenijeli sa HINA-e, ali ipak stavili. Kapa dolje. Plus SDP-u.
[Vrh] Go down
Mišel
Ide prema gore
Ide prema gore



Broj postova : 441

SDP Velika Gorica - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: SDP Velika Gorica   SDP Velika Gorica - Page 4 Empty14.04.11 22:33

[Vrh] Go down
JOSIPJOŽA
Boss
Boss
JOSIPJOŽA


Broj postova : 1957

SDP Velika Gorica - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: SDP Velika Gorica   SDP Velika Gorica - Page 4 Empty14.04.11 22:39

Mišel je napisao/la:
http://www.vecernji.hr/vijesti/velika-gorica-ne-moze-tuziti-piculu-jer-ima-zastupnicki-imunitet-clanak-276483

Gradska vlast bi na silu ali neide pa neide. Laughing
Sigurno MIP štiti Piculu, možemo si zamisliti da ima osnove kako mu ne bi skinuli imunitet.

Ili možda MIP čeka da pročelnik Kunić popiše nedostatke u POU. Laughing
Ali me znaima samo gdje je pogubio onaj predhodni popis, nakon renoviranja POU.
[Vrh] Go down
Ante
Admin
Admin
Ante


Broj postova : 2140

SDP Velika Gorica - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: SDP Velika Gorica   SDP Velika Gorica - Page 4 Empty14.04.11 23:27

Ako je kriv, treba gdje i svi takvi, a ako nije treba to maknuti i ne povlačiti svaki put kada zatreba.
[Vrh] Go down
mariofil68
Ide prema gore
Ide prema gore
mariofil68


Broj postova : 245

SDP Velika Gorica - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: SDP Velika Gorica   SDP Velika Gorica - Page 4 Empty15.04.11 18:33

JOSIPJOŽA je napisao/la:
Mišel je napisao/la:
http://www.vecernji.hr/vijesti/velika-gorica-ne-moze-tuziti-piculu-jer-ima-zastupnicki-imunitet-clanak-276483

Gradska vlast bi na silu ali neide pa neide. Laughing
Sigurno MIP štiti Piculu, možemo si zamisliti da ima osnove kako mu ne bi skinuli imunitet.

Ili možda MIP čeka da pročelnik Kunić popiše nedostatke u POU. Laughing
Ali me znaima samo gdje je pogubio onaj predhodni popis, nakon renoviranja POU.

Možda da uputimo dopis "novinarki" Večernjih novosti jer ona će sigurno po nalogu svog Urednika odmah potražiti mišljenje prvog čovjeka našeg poglavlja 23 kako bi proniknuli u teoriju ladica koje "gutaju" spise.
Naime, iz izvor bliskih pogrebnom poduzeću " Milošević Investmen Inc" iz Bačke Palanke procurila je vijest da je u Hrvatskoj pronađena crna rupa koju naučnici iz bivše SAO Krajne ( legalne tvorevine) drže odgovornom za nestanak 3 miliona stanovnika SAO Krajine prilikom masovnog bježanja u naletu školovanih Ninja plačenika prilikom akcije Pečenjara Oluja. Tada su naučnici na čelu sa svojim ministrima ( jedan je još uvijek na vlasti u RH) ustanovili da negdje u centru Zagreba u jednom ministarstvu postoji tzv. "crna rupa" koja po nalogu jede sve unutarnje i vanjske neprijatelje. Mora biti da je i prijava koju navodite završila u istoj. pa nisu valjda naučnici iz SAO Krajne imali lažne diplome? cyclops
[Vrh] Go down
Rožica-ljutibijes
Boss
Boss
Rožica-ljutibijes


Broj postova : 1353

SDP Velika Gorica - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: SDP Velika Gorica   SDP Velika Gorica - Page 4 Empty24.04.11 22:45

http://www.sdp.hr/sdp-lokalno - ništa, nothing, nichts, nic, nada, nič, niente, rien.....

http://www.sdpvg.org/index.php - ništa, nothing, nichts, nic, nada, nič, niente, rien.....

Eeee, moji SDP-ovci, a kaj vi delate, pa ak i niste vjernici i ak vama ti blagdani niš ne znače, trebate znati da znače ovom narodu našem.
A mislim da da bi trebalo da ste vi tu za i radi naroda, a ne narod za i radi vas.
Veliki špot SDP VG i mladima i starima na čelu sa VFK.
SDP Velika Gorica - Page 4 Images?q=tbn:ANd9GcT4sJ29tZnc2X8RsAyG1ZgWJd1XxoK1vMNcF97L4IL3doLoiVYiuw
[Vrh] Go down
plemenitašica
Expert
Expert
plemenitašica


Broj postova : 2046

SDP Velika Gorica - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: SDP Velika Gorica   SDP Velika Gorica - Page 4 Empty25.04.11 0:36

Rožica-ljutibijes je napisao/la:
...........
Veliki špot SDP VG i mladima i starima na čelu sa VFK.
SDP Velika Gorica - Page 4 Images?q=tbn:ANd9GcT4sJ29tZnc2X8RsAyG1ZgWJd1XxoK1vMNcF97L4IL3doLoiVYiuw
Slažem se. Niti na glavnoj http://www.sdp.hr/ nema ništa.
Ali oni možda nemaju vremena, pripremaju se za slijedeću nedjelju. SDP Velika Gorica - Page 4 672564
[Vrh] Go down
Ante
Admin
Admin
Ante


Broj postova : 2140

SDP Velika Gorica - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: SDP Velika Gorica   SDP Velika Gorica - Page 4 Empty25.04.11 9:13

Možda nema na webu ali su u subotu bili na Tržnom centru sa pisanicama.
[Vrh] Go down
plemenitašica
Expert
Expert
plemenitašica


Broj postova : 2046

SDP Velika Gorica - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: SDP Velika Gorica   SDP Velika Gorica - Page 4 Empty25.04.11 23:09

Ante je napisao/la:
Možda nema na webu ali su u subotu bili na Tržnom centru sa pisanicama.
Pohvalno. Hvala Ante, bitno je da netko zna. Dobar glas daleko se čuje.
Ali ne bi bilo zgorega da postave koju sličicu i na stranicu.

No evo novosti, s malim zakašnjenjem, ali aktivni su:

"Samoj akciji povodom Dana planeta Zemlje prethodio je humanitarni turnir u pokeru pomoću kojega su sakupljena potrebna sredstva za provođenje akcije."

http://www.sdpvg.org/news.php?subaction=showcomments&id=1303107943&archive=&start_from=&ucat=&

Bravo SDP-ovci. Sviđa mi se, sličice su super. Ajde dajte i ubuduće objavite kaj ste radili.
Hvala.
[Vrh] Go down
JOSIPJOŽA
Boss
Boss
JOSIPJOŽA


Broj postova : 1957

SDP Velika Gorica - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: SDP Velika Gorica   SDP Velika Gorica - Page 4 Empty26.04.11 8:44

Ante je napisao/la:
Možda nema na webu ali su u subotu bili na Tržnom centru sa pisanicama.

Da potvrdim, ja sam dobil jednu pisanicu od SDP-a.
Djelili su da i čestitali Uskrs.
[Vrh] Go down
Ante
Admin
Admin
Ante


Broj postova : 2140

SDP Velika Gorica - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: SDP Velika Gorica   SDP Velika Gorica - Page 4 Empty29.04.11 8:06

Kada je grah?
[Vrh] Go down
JOSIPJOŽA
Boss
Boss
JOSIPJOŽA


Broj postova : 1957

SDP Velika Gorica - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: SDP Velika Gorica   SDP Velika Gorica - Page 4 Empty29.04.11 8:52

Ante je napisao/la:
Kada je grah?

1. svibnja, na igralištu u Cvjetnom naselju. Grah je besplatan za građane a biće i različitih osvježenja pod šatorom, glazba, ........ cheers
[Vrh] Go down
tomy
Učenik
Učenik



Broj postova : 58

SDP Velika Gorica - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: SDP Velika Gorica   SDP Velika Gorica - Page 4 Empty29.04.11 12:24

svi na grah, grah za sve!
[Vrh] Go down
plemenitašica
Expert
Expert
plemenitašica


Broj postova : 2046

SDP Velika Gorica - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: SDP Velika Gorica   SDP Velika Gorica - Page 4 Empty29.04.11 12:26

JOSIPJOŽA je napisao/la:
Ante je napisao/la:
Kada je grah?

1. svibnja, na igralištu u Cvjetnom naselju. Grah je besplatan za građane a biće i različitih osvježenja pod šatorom, glazba, ........ cheers

Na fb dobih ovu poruku:

Proslava 1. maja u Velikoj Gorici
Mjesto: Kombinirano igralište u Cvjetnom naselju
Vrijeme: ‎1. svibanj 2011 12:00

Kao nema se pojma. Pih.... To znaju svi.

I bilo bi super kad bi svi i došli druženja radi, i da izađu iz učmalosti.
[Vrh] Go down
tomy
Učenik
Učenik



Broj postova : 58

SDP Velika Gorica - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: SDP Velika Gorica   SDP Velika Gorica - Page 4 Empty29.04.11 12:34

Ja dolazim SDP Velika Gorica - Page 4 289357 tamo me uvijek dočeka vesela družina SDP Velika Gorica - Page 4 922828
[Vrh] Go down
Neo
Moderator
Moderator
Neo


Broj postova : 287

SDP Velika Gorica - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: SDP Velika Gorica   SDP Velika Gorica - Page 4 Empty29.04.11 21:35

Grah nemoj zaboraviti lol!
[Vrh] Go down
Rožica-ljutibijes
Boss
Boss
Rožica-ljutibijes


Broj postova : 1353

SDP Velika Gorica - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: SDP Velika Gorica   SDP Velika Gorica - Page 4 Empty30.04.11 20:07

Nigdje nisam naišla na poziv sdp-eja da bih i ja došla, pa eto, šta ću, budem ostala doma. SDP - opet moj špot - http://www.sdpvg.org/index.php - znate ja vam manje gazim po vani.
tomy je napisao/la:
Ja dolazim SDP Velika Gorica - Page 4 289357 tamo me uvijek dočeka vesela družina SDP Velika Gorica - Page 4 922828
Odite, odite tomy - vi znate kak je tam pri njima, **************SDP Velika Gorica - Page 4 375790. Valjda vam se zgadila tolika masnoća od pečenih volova i odojaka, pak bute malo prošili jelovnik narodnim jelom - grahom. SDP Velika Gorica - Page 4 6614 SDP Velika Gorica - Page 4 703205


Post je moderirao Admin zbog nagađanja o identitetu drugog forumaša.
[Vrh] Go down
JOSIPJOŽA
Boss
Boss
JOSIPJOŽA


Broj postova : 1957

SDP Velika Gorica - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: SDP Velika Gorica   SDP Velika Gorica - Page 4 Empty01.05.11 20:25

tomy je napisao/la:
Ja dolazim SDP Velika Gorica - Page 4 289357 tamo me uvijek dočeka vesela družina SDP Velika Gorica - Page 4 922828


I jeste bili na grahu, jeli netko bio, kako je bilo je li grah bio dobar?
[Vrh] Go down
plemenitašica
Expert
Expert
plemenitašica


Broj postova : 2046

SDP Velika Gorica - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: SDP Velika Gorica   SDP Velika Gorica - Page 4 Empty02.05.11 0:55

JOSIPJOŽA je napisao/la:

I jeste bili na grahu, jeli netko bio, kako je bilo je li grah bio dobar?
Bila sam. Naime, došla sam iza 13,00 i već je bilo vrlo malo ljudi.
Kažu SDP-ovci da se 1300 porcija graha podjelilo za pola sata i da je bilo premalo.

Ja ionako nisam došla na grah, nego na druženje, pa sam svoj "apetit" zadovoljila.
Istina, više bih ljudi susrela da sam stigla doći ranije, ali kaj mogu.

Rožica-ljutibijes je napisao/la:
Nigdje nisam naišla na poziv sdp-eja da bih i ja došla, pa eto, šta ću, budem ostala doma.

Ma mislim, kaj vama treba specijlana pozivnica. Dobro da niste potrebovali i crveni tepih.
Svi su bili pozvani i svi su mogli doći. Pa bar na vuru vremena.
[Vrh] Go down
Sponsored content





SDP Velika Gorica - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: SDP Velika Gorica   SDP Velika Gorica - Page 4 Empty

[Vrh] Go down
 
SDP Velika Gorica
[Vrh] 
Stranica 4 / 7.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» HNS Velika Gorica
» HSS Velika Gorica
» DC Velika Gorica
» HDZ Velika Gorica
» HSP Velika Gorica

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Forum Velika Gorica :: Domaće teme :: Lokalna politika-
Forum(o)Bir: