Forum Velika Gorica
Za logiranje na forum kliknite na "Log in".
Za registraciju na forum kliknite na "Registration".
Ako ne želite da Vam ovaj prozor iskače kliknite na "Do not display this again".
Forum Velika Gorica
Za logiranje na forum kliknite na "Log in".
Za registraciju na forum kliknite na "Registration".
Ako ne želite da Vam ovaj prozor iskače kliknite na "Do not display this again".
Forum Velika Gorica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin

 

 SDP Velika Gorica

Go down 
+6
Neo
Mišel
plemenitašica
Ante
Rožica-ljutibijes
JOSIPJOŽA
10 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
Autor/icaPoruka
JOSIPJOŽA
Boss
Boss
JOSIPJOŽA


Broj postova : 1957

SDP Velika Gorica - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: SDP Velika Gorica   SDP Velika Gorica - Page 6 Empty15.10.11 19:48

I jel netko bio na kavi? Kako je prošlo?
[Vrh] Go down
plemenitašica
Expert
Expert
plemenitašica


Broj postova : 2046

SDP Velika Gorica - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: SDP Velika Gorica   SDP Velika Gorica - Page 6 Empty16.10.11 14:36

Bila sam, naravno da sam se navrnula. Uostalom to mi je ionako jutro za otići na plac.

Bilo je zanimljivih "faca" koje su se bez razmišljanja ili visokog držanja upoznavale s ljudima i izmijenile koju riječ. Ovisi što je koga zanimalo.

Bilo je svih profila ljudi od uvaženih političara i političarki, pa do mladosti (mladi SDP) a i onih koji su pili kavu - bakica, umirovljenika, radnih ljudi, muškaraca, žena....
Pravo druženje.
Meni je bilo ugodno popričati s onima koje rjeđe viđam nego bi htjela.
Kavu ne pijem, ali sam zato dobila labelo i spužvicu jer "volim čista posla".
Hvala i Vesni, i Ivoni, a i svim ostalim SDPovcima i HNSovcima koji su bili tamo. (ne želim pojedinačno nabrajati da nekoga ne zaboravim, ali bilo ih je dosta).
[Vrh] Go down
plemenitašica
Expert
Expert
plemenitašica


Broj postova : 2046

SDP Velika Gorica - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: SDP Velika Gorica   SDP Velika Gorica - Page 6 Empty06.12.11 0:30

05.12.2011. - HVALA VAM DRAGE SUGRAĐANKE I SUGRAĐANI!!!

VELIKA VAM HVALA NA GLASOVIMA I UKAZANOM POVJERENJU ! ! !

NEĆEMO VAS IZNEVJERITI ! ! !

Ja osobno bit ću vaš glas u Saboru i borit ću se za boljitak Velike
Gorice, VI. izborne jedinice i lijepe naše!

Još jednom velika HVALA!

Vesna Fabijančić-Križanić!


http://www.sdpvg.org/index.php?mact=News,cntnt01,detail,0&cntnt01articleid=54&cntnt01pagelimit=6&cntnt01returnid=78

Evo, kad su se pribrali, shvatili kaj se odigralo sinoć, oglasili su i SDPovci zahvalu na svojim stranicama. (treba ih malo potaknuti) Very Happy
Još jednom čestitke Vesni Fabijančić Križanić. m18

Gospođo VFK zaista očekujem vaše osobno zalaganje za Veliku Goricu.
Kako ste vi friška zastupnica, nadam se da će vas vaši SDPovci "upregnuti". Uostalom to sam i napisala Jovanoviću na fejsu. Twisted Evil

Želim vam svu sreću u klupama i još veće zalganje za vaš i moj Turopoljski kraj.
Bit ću malo sentimentalna, a možda i preintimna, ali ne zamjerite - otac Fabijančić bi bio presretan
.

PS SDP - hvala na pregledu rezultata, vrlo zanimljivo da ne velim impresivno.


[Vrh] Go down
Rožica-ljutibijes
Boss
Boss
Rožica-ljutibijes


Broj postova : 1353

SDP Velika Gorica - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: SDP Velika Gorica   SDP Velika Gorica - Page 6 Empty06.12.11 22:30


SDP Velika Gorica - Page 6 1000_004269_0
GRADSKA ORGANIZACIJA
VELIKA GORICA

SOCIJALDEMOKRATSKA
PARTIJA HRVATSKE


SDP Velika Gorica - Page 6 277160_238468392864415_4777895_n


Č E S T I T A M!


SDP Velika Gorica - Page 6 10_apero

Dali ste našem gradu, našem Turopolju, našoj Hrvatskoj, našem narodu još jednu uvaženu saborsku zastupnicu u Hrvatskom Saboru! Hvala vam!

Gospođo Vesna Fabijančić-Križanić - uvažena zastupnice,
zaista od Vas očekujemo da nas časno i pošteno kao svoje sugrađane i građane zastupate. Povjerenje smo Vam poklonili, molim Vas u svoje ime i ime mnogih mojih prijatelja, Vaših birača - nemojte nas nikada iznevjeriti.


S R E T N O!






[Vrh] Go down
Ante
Admin
Admin
Ante


Broj postova : 2140

SDP Velika Gorica - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: SDP Velika Gorica   SDP Velika Gorica - Page 6 Empty17.02.12 1:32

Mladi SDP-ovci već tradicionalno dan zaljubljenih obilježavaju darujući građane slatkim znakovima pažnje pa su tako i ove godine podijelili oko četiri stotine čokoladnih zalogaja kojima su se najviše razveselili najmlađi.

http://www.sdpvg.org/index.php?mact=News,cntnt01,detail,0&cntnt01articleid=58&cntnt01pagelimit=6&cntnt01returnid=78
[Vrh] Go down
Ante
Admin
Admin
Ante


Broj postova : 2140

SDP Velika Gorica - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: SDP Velika Gorica   SDP Velika Gorica - Page 6 Empty04.03.12 10:44

Jel netko vidio SDP-ovce?
[Vrh] Go down
Mišel
Ide prema gore
Ide prema gore



Broj postova : 441

SDP Velika Gorica - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: SDP Velika Gorica   SDP Velika Gorica - Page 6 Empty04.03.12 11:07

na fašniku......
[Vrh] Go down
Ante
Admin
Admin
Ante


Broj postova : 2140

SDP Velika Gorica - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: SDP Velika Gorica   SDP Velika Gorica - Page 6 Empty04.03.12 11:13

Super, nisam ih vidio.
[Vrh] Go down
plemenitašica
Expert
Expert
plemenitašica


Broj postova : 2046

SDP Velika Gorica - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: SDP Velika Gorica   SDP Velika Gorica - Page 6 Empty04.03.12 20:27

Ante je napisao/la:
Jel netko vidio SDP-ovce?
Ante, zima je bila, snijeg do koljena, hladno... sad će svi izmigoljiti tj i vi ćete pa ćete ih viđati.

Ja isto nisam nikoga dugo vidjela, ali tu su, ako nigdje u sabornici.
jocolor
[Vrh] Go down
Ante
Admin
Admin
Ante


Broj postova : 2140

SDP Velika Gorica - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: SDP Velika Gorica   SDP Velika Gorica - Page 6 Empty06.03.12 1:11

Ok, izgovor im je dobar. Ali stiže proljeće Very Happy
[Vrh] Go down
JOSIPJOŽA
Boss
Boss
JOSIPJOŽA


Broj postova : 1957

SDP Velika Gorica - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: SDP Velika Gorica   SDP Velika Gorica - Page 6 Empty06.03.12 11:04

Ante je napisao/la:
Ok, izgovor im je dobar. Very Happy



Ja još nisam pročitao ili vidio njihov izgovor, osim izgovor koji je napisala plemenitašica.Laughing

Osim ako plemenitašica nije slučajno u SDP-u?Basketball

Ali očito kako su jako zauzeti, pa treba sve medije organizirati, motivirati, stimulirati......Laughing
[Vrh] Go down
Ante
Admin
Admin
Ante


Broj postova : 2140

SDP Velika Gorica - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: SDP Velika Gorica   SDP Velika Gorica - Page 6 Empty07.03.12 2:00

Hmmmm, to je previše odjednom Very Happy
[Vrh] Go down
JOSIPJOŽA
Boss
Boss
JOSIPJOŽA


Broj postova : 1957

SDP Velika Gorica - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: SDP Velika Gorica   SDP Velika Gorica - Page 6 Empty07.03.12 11:59

Ante je napisao/la:
Hmmmm, to je previše odjednom Very Happy



Trenira se, trenira disciplina "Pljuvanje u dalj", more biti kako su jako zauzeti s treninzima, pa se ne pojavljuju nigdje!Laughing
[Vrh] Go down
plemenitašica
Expert
Expert
plemenitašica


Broj postova : 2046

SDP Velika Gorica - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: SDP Velika Gorica   SDP Velika Gorica - Page 6 Empty11.03.12 18:14

JosipJoža - zar i vi? Nisam se nadala od vas. Do sad ste bili razumni.

sun1 hfgd em4700 nnnn


Čudno je nekaj u zraku. Proljeće polako stiže, hormoni divljaju, izbori su pred vratima.

Treba to izdržati do ljeta.


[Vrh] Go down
JOSIPJOŽA
Boss
Boss
JOSIPJOŽA


Broj postova : 1957

SDP Velika Gorica - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: SDP Velika Gorica   SDP Velika Gorica - Page 6 Empty12.03.12 20:57

plemenitašica je napisao/la:
JosipJoža - zar i vi? Nisam se nadala od vas. Do sad ste bili razumni...




Što ja? Kaj se niste nadali? Ja nerazuman.......hvala na silnim komplimentima.

Ali pelemenita da Vas malo podsjetim, jeste li Vi a i ja s Vama čuli u ove tri godine Barišićevog mandata jaki oporbeni glas ili bilo kakav glas SDP kao "najače" opozicijske stranke i unatoč svemu što se u gradu događalo i događa zadnje tri godine.

Jeste li na državnoj razini čuli ikakav glas kontra kriminala koji je HDZ napravio, protiv pojedinaca koji su u tome sudjelovali, protiv interesnih grupa koje su u tome sudjelovale. Ja nisam sory!

Jedino što čitam je medijska hajka po kolaicijskim im partnerima, to me i ne čudi obzirom kako se bliže lokalni izbori i ne treba podsjećati kakva je situacija bila na predhodnim, Vi ste zaboravili?

Pa možda je mene i uhvatilo malo proljetno ludilo, a Vama preporučam neku proljetnu šetnju i razmišljanje o ovome o čemu sam pisao!

Do nadolazećeg behara, najsrdačnije Vas pozdravljam, to je graničnik za razmišljanje! S beharom se sve budi!flower
[Vrh] Go down
plemenitašica
Expert
Expert
plemenitašica


Broj postova : 2046

SDP Velika Gorica - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: SDP Velika Gorica   SDP Velika Gorica - Page 6 Empty14.03.12 19:41

JOSIPJOŽA je napisao/la:
plemenitašica je napisao/la:
JosipJoža - zar i vi? Nisam se nadala od vas. Do sad ste bili razumni...

Što ja? Kaj se niste nadali? Ja nerazuman.......hvala na silnim komplimentima.

Ugurali ste me ničim izazvani u stranku. Pa niste vi Muha niti oni njegovi leteći objekti koji se šlepaju uz njega. (čitaj svi redom izgnani iz SDPa)

JOSIPJOŽA je napisao/la:
Ali pelemenita da Vas malo podsjetim, jeste li Vi a i ja s Vama čuli u ove tri godine Barišićevog mandata jaki oporbeni glas ili bilo kakav glas SDP kao "najače" opozicijske stranke i unatoč svemu što se u gradu događalo i događa zadnje tri godine.

Jesam. Najprije mi pada na pamet konferencija za novinare koju je sazvala VFK prije više od godine dana kad je konstatirala da su prekasno objavili proračun u službenom glasilu. No, da su trebali i morali biti jako jako glasni, odmah ujesen kad su srušili Senku pa nadalje... naravno da jesu. No, ne bi se ja štela mješati u unutarstranačku politiku. Znali budu na izborima ako ne koaliraju. Ako da, ne budu znali.

JOSIPJOŽA je napisao/la:
Jeste li na državnoj razini čuli ikakav glas kontra kriminala koji je HDZ napravio, protiv pojedinaca koji su u tome sudjelovali, protiv interesnih grupa koje su u tome sudjelovale. Ja nisam sory!

Nisam.. čekam...

JOSIPJOŽA je napisao/la:
Jedino što čitam je medijska hajka po kolaicijskim im partnerima, to me i ne čudi obzirom kako se bliže lokalni izbori i ne treba podsjećati kakva je situacija bila na predhodnim, Vi ste zaboravili?

Nisam zaboravila. Zbog te svađe ili šutnje koja je direktno utjecala na nas birače jer smo se morali opredjeliti, je gradonačelnik ovaj koji je i gradska vlast je ova koja je ---------> čitaj bljak.
[Vrh] Go down
JOSIPJOŽA
Boss
Boss
JOSIPJOŽA


Broj postova : 1957

SDP Velika Gorica - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: SDP Velika Gorica   SDP Velika Gorica - Page 6 Empty14.03.12 20:11

Nu eto plemenita, kaj sam zgrešil? Dajte mi još odredite pokoru.......pa da idem moliti.

Ohhho kad bih ja bio Muha, pa sve što sam čuo prenio ovdje, no ne pada mi na pamet tračati.

No sve se sazna prije ili poslije ionako, kaže narodna gdje ima dima ima i vatre, dovoljno!

Otom potom, kad behari dođu, biti će bolji osjećaj, onako pravoproljetni!
[Vrh] Go down
Ante
Admin
Admin
Ante


Broj postova : 2140

SDP Velika Gorica - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: SDP Velika Gorica   SDP Velika Gorica - Page 6 Empty15.03.12 9:46

Mir, mir u kući, hehehehhehe
[Vrh] Go down
JOSIPJOŽA
Boss
Boss
JOSIPJOŽA


Broj postova : 1957

SDP Velika Gorica - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: SDP Velika Gorica   SDP Velika Gorica - Page 6 Empty15.03.12 14:44

Mir Vama!Basketball
[Vrh] Go down
Ante
Admin
Admin
Ante


Broj postova : 2140

SDP Velika Gorica - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: SDP Velika Gorica   SDP Velika Gorica - Page 6 Empty28.04.12 1:39

Picula više nije gradski vijećnik

Bivši gradonačelnik Tonino Picula odjavio je prebivalište u Velikoj Gorici te time ujedno i prestao biti vijećnik u Gradskom vijeću. Vijećnik Picula je o promjeni prebivališta službeno obavijestio Stručnu službu Gradskog vijeća. Njegovo mjesto u Gradskom vijeću zamijenit će Darko Stanilović iz Lukavca, predsjednik Vijeća mjesnog odbora i SDP-ova stranačkog ogranka u tome naselju.

http://www.vgdanas.hr/Politika/Clanak/4470/picula-vise-nije-gradski-vijecnik.aspx


Ovo je plus za SDP.
[Vrh] Go down
Ante
Admin
Admin
Ante


Broj postova : 2140

SDP Velika Gorica - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: SDP Velika Gorica   SDP Velika Gorica - Page 6 Empty28.04.12 1:41

U utorak 01. svibnja s početkom u 10,00 sati, Gradska organizacija SDP-a Velika Gorica po 14. puta organizira proslavu Međunarodnog praznika rada - 1. svibnja.

Proslava će se ove godine održati na prostoru SRC Kurilovec.


http://www.sdpvg.org/index.php?mact=News,cntnt01,detail,0&cntnt01articleid=74&cntnt01pagelimit=6&cntnt01returnid=78

Idemo na grah?
[Vrh] Go down
JOSIPJOŽA
Boss
Boss
JOSIPJOŽA


Broj postova : 1957

SDP Velika Gorica - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: SDP Velika Gorica   SDP Velika Gorica - Page 6 Empty28.04.12 2:03

Ante je napisao/la:


Idemo na grah?



Energetika iz obnovljivivih izvora energije, češće grah i ne trebamo Boelektranu na drvnu sječku.Laughing
[Vrh] Go down
Ante
Admin
Admin
Ante


Broj postova : 2140

SDP Velika Gorica - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: SDP Velika Gorica   SDP Velika Gorica - Page 6 Empty28.04.12 17:53

Završen je proces kandidiranja za unutrastranačke izbore. Gorički su se SDP-ovi uglavnom kandidirali za Glavni odbor. Čak i Picula (ovaj put nije išao na predsjedništvo).

http://www.sdp.hr/media/726888/konvencija_2012_-_kandidati.pdf
[Vrh] Go down
plemenitašica
Expert
Expert
plemenitašica


Broj postova : 2046

SDP Velika Gorica - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: SDP Velika Gorica   SDP Velika Gorica - Page 6 Empty28.04.12 23:28

Naravno, vidimo se na Udarniku.
[Vrh] Go down
Ante
Admin
Admin
Ante


Broj postova : 2140

SDP Velika Gorica - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: SDP Velika Gorica   SDP Velika Gorica - Page 6 Empty28.04.12 23:52

To traje cijeli dan tamo, u neko doba ću naletiti.
[Vrh] Go down
Sponsored content





SDP Velika Gorica - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: SDP Velika Gorica   SDP Velika Gorica - Page 6 Empty

[Vrh] Go down
 
SDP Velika Gorica
[Vrh] 
Stranica 6 / 7.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» HNS Velika Gorica
» HSS Velika Gorica
» DC Velika Gorica
» HDZ Velika Gorica
» HSP Velika Gorica

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Forum Velika Gorica :: Domaće teme :: Lokalna politika-
Forum(o)Bir: