Forum Velika Gorica
Za logiranje na forum kliknite na "Log in".
Za registraciju na forum kliknite na "Registration".
Ako ne želite da Vam ovaj prozor iskače kliknite na "Do not display this again".
Forum Velika Gorica
Za logiranje na forum kliknite na "Log in".
Za registraciju na forum kliknite na "Registration".
Ako ne želite da Vam ovaj prozor iskače kliknite na "Do not display this again".
Forum Velika Gorica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin

 

 SDP Velika Gorica

Go down 
+6
Neo
Mišel
plemenitašica
Ante
Rožica-ljutibijes
JOSIPJOŽA
10 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
Autor/icaPoruka
Rožica-ljutibijes
Boss
Boss
Rožica-ljutibijes


Broj postova : 1353

SDP Velika Gorica - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: SDP Velika Gorica   SDP Velika Gorica - Page 2 Empty11.01.11 17:35

plemenitašica je napisao/la:

Mislim da VFK misli ozbiljno. Bravo VFK. SDP Velika Gorica - Page 2 47620


Vauuuuuuuuuuuuuu Vesna kontra vesne

Kaj bu sad prodavačica imala za dodati.
Možda bi joj Šimunović mogao napisati koji redak.

VFK konačno - kreni, možeš ti to. SDP Velika Gorica - Page 2 292822

I od mene jedan gromki WAAUUUUUUUUUUUU!
SDP Velika Gorica - Page 2 70775

Koliko sam vidjela i shvatila zakon i propis kaže da je VFK potpuno u pravu i s pravom traži što traži......aaaaalliiiiiii.....pa imamo nažalost loša iskustva mi u Velikoj Gorici sa tumačenjima ministra Mlakara. Sjetite se gotovo identične situacije sa GV Velika Gorica i GV Vukovara, pih, ZNA SE gliste za gliste. SDP Velika Gorica - Page 2 922828

I tu je kvaka, ako Kapitalac bude angažiran
SDP Velika Gorica - Page 2 550616
[Vrh] Go down
Ante
Admin
Admin
Ante


Broj postova : 2140

SDP Velika Gorica - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: SDP Velika Gorica   SDP Velika Gorica - Page 2 Empty11.01.11 17:50

Prodavačica laže kao i uvijek. Ništa drugo ne zna.
[Vrh] Go down
Neo
Moderator
Moderator
Neo


Broj postova : 287

SDP Velika Gorica - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: SDP Velika Gorica   SDP Velika Gorica - Page 2 Empty13.01.11 17:48

plemenitašica je napisao/la:

Mislim da VFK misli ozbiljno. Bravo VFK.

Rožica-ljutibijes je napisao/la:

VFK konačno - kreni, možeš ti to.
I od mene jedan gromki WAAUUUUUUUUUUUU!

VFK od mene gromki BUUUUUUUUUUUUUUUU!
Baš bi bilo super da grad bude ove godine bez proračuna i još da plaćamo nove izbore. povrac
Sva sreća što ne može sprovesti svoje sulude ideje u djelo.
[Vrh] Go down
Rožica-ljutibijes
Boss
Boss
Rožica-ljutibijes


Broj postova : 1353

SDP Velika Gorica - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: SDP Velika Gorica   SDP Velika Gorica - Page 2 Empty13.01.11 19:08

Neo je napisao/la:


VFK od mene gromki BUUUUUUUUUUUUUUUU!
Baš bi bilo super da grad bude ove godine bez proračuna i još da plaćamo nove izbore. SDP Velika Gorica - Page 2 550616
Sva sreća što ne može sprovesti svoje sulude ideje u djelo.
Ma, Neo, neka učini ili sa Waaauuuu ili sa Buuuuuuuu, baš me briga s čime i kako, ali neka učini sve što može, da ovaj postav bude maknut. Toliko mi se gade SDP Velika Gorica - Page 2 550616 da bi mi lakše na želudac sjeli i troškovi za plaćanje novih izbora. Od tud i zato moja podrška za svaki potez u tom pravcu.

Možda su ideje VFK i sulude, ali nisu "suludije" od onoga što ova bagra na vlasti radi - odnosno ne radi. Previše je toga a da bih imala i 0,1 posto tolerancije prema njima Zna se - bandi lopovskoj.
SDP Velika Gorica - Page 2 778688
Sve što se već dugo ovom narodu s njima ZNA SE dešava i u Gorici i u cijeloj Hrvatskoj meni je "to much". SDP Velika Gorica - Page 2 375790
[Vrh] Go down
Ante
Admin
Admin
Ante


Broj postova : 2140

SDP Velika Gorica - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: SDP Velika Gorica   SDP Velika Gorica - Page 2 Empty13.01.11 21:59

Neo je napisao/la:

Baš bi bilo super da grad bude ove godine bez proračuna i još da plaćamo nove izbore.

Pitanje je što je manja a što veća šteta za grad.
[Vrh] Go down
JOSIPJOŽA
Boss
Boss
JOSIPJOŽA


Broj postova : 1957

SDP Velika Gorica - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: SDP Velika Gorica   SDP Velika Gorica - Page 2 Empty14.01.11 2:11

Ante je napisao/la:
Neo je napisao/la:

Baš bi bilo super da grad bude ove godine bez proračuna i još da plaćamo nove izbore.

Pitanje je što je manja a što veća šteta za grad.

Naravno, cijena izbora može biti ništa naspram učinjene štete i potrošenih/potrajbanih milijuna kuna.
[Vrh] Go down
Neo
Moderator
Moderator
Neo


Broj postova : 287

SDP Velika Gorica - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: SDP Velika Gorica   SDP Velika Gorica - Page 2 Empty14.01.11 12:43

Više baš i ne mogu potrajbati puno novaca. Veća bi bila šteta da Gorica još godinu dana vegetira bez proračuna i ništa se ne napravi.
[Vrh] Go down
JOSIPJOŽA
Boss
Boss
JOSIPJOŽA


Broj postova : 1957

SDP Velika Gorica - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: SDP Velika Gorica   SDP Velika Gorica - Page 2 Empty14.01.11 15:51

Neo je napisao/la:
Više baš i ne mogu potrajbati puno novaca. Veća bi bila šteta da Gorica još godinu dana vegetira bez proračuna i ništa se ne napravi.

Ovisi Neo, koliko vidimo Grad se zadužuje u narednom periodu za skoro 30-tak mil kuna, ovisno u koje projekte će biti uloženi ili neuloženi novci, uz sva proračunska sredstva Grada koja nisu mala i vrti se podosta milijuna.
Osim toga podsjećam na potrošene novce od dvorane u "preživljavanje" Grada u protekloj godini kao i na minus koji je ova opcija na vlasti ostavila na koncu svog ranijeg mandata od cca 15 mil kuna.
Dakle kada sve zbrojimo i oduzmemo ne ulijevaju neko veliko povjerenje i nadu. bounce
Može se vrlo lako dogoditi da se ništa opet ne napravi a da Grad ostane dužan 30 mil ili može se dogoditi ponovno obnova slična POU pa da za proračun i 30 mil kuna kredita ne dobijemo ono što bi se za te novce moglo i moralo dobiti dobrim gospodarenjem nego dobijemo mrvice a za koje će Grad biti još i zadužen.
Ostaje nam da vidimo u narednom periodu, u pravu ste nemogu se sada trajbati pare kao ranije na POU, postoji i novi zakon koji obvezuje i poziva na odgovornost, situacija je nešto drugačija nego tada, ali opet cjepkano se može dosta upropastiti. bounce
[Vrh] Go down
Mišel
Ide prema gore
Ide prema gore



Broj postova : 441

SDP Velika Gorica - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: SDP Velika Gorica   SDP Velika Gorica - Page 2 Empty21.01.11 13:07

[Vrh] Go down
JOSIPJOŽA
Boss
Boss
JOSIPJOŽA


Broj postova : 1957

SDP Velika Gorica - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: SDP Velika Gorica   SDP Velika Gorica - Page 2 Empty21.01.11 13:13

Mišel je napisao/la:
http://www.gorica.hr/2011/01/ministarstvo-potvrdilo-velika-gorica-ima-proracun/#more-7477


Dali je netko mislio da će odlučiti drugačije?

VFK Laughing
[Vrh] Go down
Mišel
Ide prema gore
Ide prema gore



Broj postova : 441

SDP Velika Gorica - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: SDP Velika Gorica   SDP Velika Gorica - Page 2 Empty21.01.11 13:19

Nebi se ja ovdje baš nasmijala.Čak štoviše složila bih se sa njom,jer kad god čitamo neku odluku,zakon i sl.piše da stupa na snagu objavom u narodnim novinama,službenom glasniku i sl.Prema tome nisu svi informatički pismeni da bi mogli pročitati na internetskim stranicama,ali u papirnatom obliku mogu.Ako tiskamo nešto danas nemožemo staviti datum prije dvadeset dana.
[Vrh] Go down
JOSIPJOŽA
Boss
Boss
JOSIPJOŽA


Broj postova : 1957

SDP Velika Gorica - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: SDP Velika Gorica   SDP Velika Gorica - Page 2 Empty21.01.11 13:32

Mišel, oprostite ali vidite da može u lijepoj našoj sve, Ministar kaže da može, ako Ministar zemlje koja ulazi u EU kaže da može onda ....... zaključite sami Laughing

Ja sam o ovome pisao i u ovoj temi a i u drugim temama, nema potrebe da se ponavljam, pa otuda i moj smijeh, jer smo svi znali a i VFK kakav će odgovor stići od Ministra, kao da to do sada nismo imali prilike naučiti. Laughing

I samo naivci su mogli vjerovati u drugačiju odluku HDZ-ovog Ministra, kad je odlika u pitanju.

A jednako tako i svi znamo što to znači. bounce
[Vrh] Go down
plemenitašica
Expert
Expert
plemenitašica


Broj postova : 2046

SDP Velika Gorica - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: SDP Velika Gorica   SDP Velika Gorica - Page 2 Empty21.01.11 18:39

Mišel je napisao/la:
...........kad god čitamo neku odluku,zakon i sl.piše da stupa na snagu objavom u narodnim novinama,službenom glasniku i sl.Prema tome nisu svi informatički pismeni da bi mogli pročitati na internetskim stranicama,ali u papirnatom obliku mogu. Ako tiskamo nešto danas ne možemo staviti datum prije dvadeset dana.
Slažem se s Mišel. Poboldana rečenica samo dokazuje koliko su prevarantski raspoloženi.

Nego, Mišel, nije to bilo niti na portalu grada nego tek kad je VFK sazvala pressicu, dakle već onda kad su svi rokovi probijeni.

HDZ i njihova prodavačica VŠO vara, krade, laže, mulja, omalovažava, i pravi građane budalama.
Pozdrav ZŽ - jesam li vam još uvijek interesantna da bi vam bila facebook prijateljica???????????????? Dobit ćete packu od VŠO, ili samo odrađujete zadatak, no niste sazreli pa ga nećete moći izvršiti. Ništa ja tamo ne pišem više niti manje nego li ovdje. A ZNA SE da vi i ostatak grupe pišete u moje ime, stoga kaj vam nije dosta plemenitašice.
[Vrh] Go down
Ante
Admin
Admin
Ante


Broj postova : 2140

SDP Velika Gorica - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: SDP Velika Gorica   SDP Velika Gorica - Page 2 Empty21.01.11 19:40

Mlakar - Građani 2:0

Navode ustaljena praksa.....znači u redu je kršiti zakon i to ministarstvo šalje kao službeno obrazloženje. Van pameti.
[Vrh] Go down
plemenitašica
Expert
Expert
plemenitašica


Broj postova : 2046

SDP Velika Gorica - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: SDP Velika Gorica   SDP Velika Gorica - Page 2 Empty21.01.11 23:37

Ante je napisao/la:
Mlakar - Građani 2 : 0
Treba ga proglasiti počasnim građaninom.
[Vrh] Go down
Rožica-ljutibijes
Boss
Boss
Rožica-ljutibijes


Broj postova : 1353

SDP Velika Gorica - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: SDP Velika Gorica   SDP Velika Gorica - Page 2 Empty22.01.11 0:53

JOSIPJOŽA je napisao/la:
Mišel je napisao/la:
http://www.gorica.hr/2011/01/ministarstvo-potvrdilo-velika-gorica-ima-proracun/#more-7477

Dali je netko mislio da će odlučiti drugačije?
VFK Laughing
Ljigavci SDP Velika Gorica - Page 2 203717 svi redom.....i po horizontali i vertikali SDP Velika Gorica - Page 2 550616 .

plemenitašica je napisao/la:
Ante je napisao/la:
Mlakar - Građani 2 : 0
Treba ga proglasiti počasnim građaninom.
Zar nam je malo tih *ebenih po***nih građana SDP Velika Gorica - Page 2 778688 . SDP Velika Gorica - Page 2 668755
SDP Velika Gorica - Page 2 60396 Vanzemaljka-marsovka Adminu - slobodno može SDP Velika Gorica - Page 2 602230
[Vrh] Go down
JOSIPJOŽA
Boss
Boss
JOSIPJOŽA


Broj postova : 1957

SDP Velika Gorica - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: SDP Velika Gorica   SDP Velika Gorica - Page 2 Empty29.01.11 11:16

Nije lokalno al je globalno.
Predizborna kampanja je očito počela, sad će da se izvuče sav prljavi veš a i da se zamaže što je moguće više.
Vjerojatno ćemo se naslušati i nagledati svega i svačega, čime će nam se pokušati ogaditi politika i demotivirati nas da izađemo na Izbore ali to si svakako ne smijemo dozvoliti, treba birati po vlastitoj procjeni, pa makr bilo manje zlo od većeg zla.
Predpostavljam da će i tiskovine dobro zaraditi s jedne strane povećanom tiražom a sdruge strane naručenim tekstovima kojih će biti sve više i više.

http://www.jutarnji.hr/marina-lovric--za-cajnu-kuhinju--darove-i-vecere-820-tisuca-kuna/921333/

Marina Lovrić: Za čajnu kuhinju, darove i večere 820 tisuća kuna

Upozoravaju i kako je nadzor Ministarstva uprave pokazao da imenovanje 12 savjetnika županice nije u skladu sa Zakonom o lokalnoj samoupravi.

Moja baka sa 86 godina života i bez ikakve škole će biti dobra županica uz 12 savjetnika. Laughing
[Vrh] Go down
Ante
Admin
Admin
Ante


Broj postova : 2140

SDP Velika Gorica - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: SDP Velika Gorica   SDP Velika Gorica - Page 2 Empty29.01.11 11:25

Mislim da Ministarstvo uprave je o sebi sve reklo na našem slučaju.
[Vrh] Go down
Ante
Admin
Admin
Ante


Broj postova : 2140

SDP Velika Gorica - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: SDP Velika Gorica   SDP Velika Gorica - Page 2 Empty30.01.11 3:11

II. Izborna konvencija MO SDP-a Velika Buna

U ponedjeljak, 24. siječnja 2011. godine sa početkom u 19,00 sati održana je II. izborna konvencija MO SDP-a Velika Buna, u prostorijama Društvenog doma u Velikoj Buni.

http://www.sdpvg.org/news.php?subaction=showcomments&id=1296132369&archive=&start_from=&ucat=&
[Vrh] Go down
tomy
Učenik
Učenik



Broj postova : 58

SDP Velika Gorica - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: SDP Velika Gorica   SDP Velika Gorica - Page 2 Empty04.02.11 16:30

sdpejci su održali i izbornu skupštinu u četvrti Miljenko Granic, gdje je nestao Muhamed Dautović zvani Muki?
[Vrh] Go down
plemenitašica
Expert
Expert
plemenitašica


Broj postova : 2046

SDP Velika Gorica - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: SDP Velika Gorica   SDP Velika Gorica - Page 2 Empty05.02.11 1:19

Odlučno odbacujem sve konstatacije koje navodi nepoznati i nepotpisani izvor na internetskom portalu www.mojagorica.com(portal nema Impressuma niti je registriran sukladno Zakonu o elektroničkim medijima). Očigledno je kako je plasiranje takvih neistinitih sadržaja u medije i javnost učinjeno isključivo s namjerom nanošenja štete i rušenju ugleda SDP-a u Velikoj Gorici i Zagrebačkoj županiji.


Naglašavam da ni jedan od navoda iz teksta nemaju nikakvog utemeljenja, niti su istiniti.


Predsjednik ŽO SDP

Zagrebačke županije

Mihael Zmajlović, dipl.oec., v.r.


http://www.sdpvg.org/news.php?subaction=showcomments&id=1296812705&archive=&start_from=&ucat=&



Nevjerojatno. Zar SDP ne može otkriti tko im to laže umjesto njih, tko ih blati i zar ne mogu stati na kraj? Ako portal nije registriran sukladno zakonu, zašo nije zabranjen?

No, drago mi je da se i g. Zmajlović našao "pored mene". king
[Vrh] Go down
Mišel
Ide prema gore
Ide prema gore



Broj postova : 441

SDP Velika Gorica - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: SDP Velika Gorica   SDP Velika Gorica - Page 2 Empty05.02.11 12:23

Svi znamo koji likovi ili lik stoje iza toga.
Pitam se tko bi još bio toliko lud da ih uzme pod svoj kišobran?Pogotovu tetu prodavačicu svega i svačega.
[Vrh] Go down
JOSIPJOŽA
Boss
Boss
JOSIPJOŽA


Broj postova : 1957

SDP Velika Gorica - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: SDP Velika Gorica   SDP Velika Gorica - Page 2 Empty05.02.11 12:30

Mišel je napisao/la:
Svi znamo koji likovi ili lik stoje iza toga.
Pitam se tko bi još bio toliko lud da ih uzme pod svoj kišobran?Pogotovu tetu prodavačicu svega i svačega.

A koji likovi Mišel? Ja to smeće od portala upće ne čitam nakon prve posjete, jasno mi je sve bilo, toliko gadosti, primitivizma, provala nisam dugo sreo negdje, ali eto danas Inetrnet sve omogućuje, pa smo u mogućnosti birati i tražiti informacije za sebe, te procjenjvati što je dobro a što loše, što je istina a što laž. Ali tamo nije problem ni laž koliko izliv primitivizma u komunikaciji. S toga alal vjera, onima koji u tome sudjeluju, vjerojatno sve veliki katolici. Mašala!
[Vrh] Go down
plemenitašica
Expert
Expert
plemenitašica


Broj postova : 2046

SDP Velika Gorica - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: SDP Velika Gorica   SDP Velika Gorica - Page 2 Empty05.02.11 13:43

JOSIPJOŽA je napisao/la:
Mišel je napisao/la:
Svi znamo koji likovi ili lik stoje iza toga.
........ Ali tamo nije problem ni laž koliko izliv primitivizma u komunikaciji. S toga alal vjera, onima koji u tome sudjeluju, ...
Ljudi izvršavaju zadatak, ne baš uspješno, ali eto govori se o njima.

Nego, sjećam se da ste mi vi forumaši pisali da nek se ne uzrujavam, kad sam se "branila" od onih "mojih" komentara tamo i objasnila da to nisam ja, iako vi koji me redovno čitate, ste i onda i danas znali da nisam.
No, takvim lažima i podmetanjima se mora stati na kraj.
Drago mi je da je SDP i Zmajlović reagirao, a da je portal imalo ozbiljan, tj da je u zakonskim normama tada bi taj demantij i objavio. I ne samo taj nego i moj i svih koji su se oglasili.
Ne čitam to tamo, niti imam potrebu, niti me zanima. Ali postoje ljudi koji čitaju i koji povezuju končiće u, na žalost, čvorove.
Nadam se da razumiju da to tamo nije ničije pisanje nego pisanje dvoje-troje ljudi po zadatku i bez mašte, kak je napisao Zmajlović - čista laž.
[Vrh] Go down
Mišel
Ide prema gore
Ide prema gore



Broj postova : 441

SDP Velika Gorica - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: SDP Velika Gorica   SDP Velika Gorica - Page 2 Empty05.02.11 13:43

Sam si odgovorio koji likovi,sve redom veliki katolici.
[Vrh] Go down
Sponsored content





SDP Velika Gorica - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: SDP Velika Gorica   SDP Velika Gorica - Page 2 Empty

[Vrh] Go down
 
SDP Velika Gorica
[Vrh] 
Stranica 2 / 7.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» HNS Velika Gorica
» HSS Velika Gorica
» DC Velika Gorica
» HDZ Velika Gorica
» HSP Velika Gorica

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Forum Velika Gorica :: Domaće teme :: Lokalna politika-
Forum(o)Bir: