Forum Velika Gorica
Za logiranje na forum kliknite na "Log in".
Za registraciju na forum kliknite na "Registration".
Ako ne želite da Vam ovaj prozor iskače kliknite na "Do not display this again".
Forum Velika Gorica
Za logiranje na forum kliknite na "Log in".
Za registraciju na forum kliknite na "Registration".
Ako ne želite da Vam ovaj prozor iskače kliknite na "Do not display this again".
Forum Velika Gorica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Nesreće- Crna hronika

Go down 
+2
plemenitašica
JOSIPJOŽA
6 posters
Go to page : 1, 2  Next
Autor/icaPoruka
JOSIPJOŽA
Boss
Boss
JOSIPJOŽA


Broj postova : 1957

Nesreće- Crna hronika Empty
PostajNaslov: Nesreće- Crna hronika   Nesreće- Crna hronika Empty05.10.10 19:07

Koliko djece, maloljetnika gledamo svakodnevno na mopedima, koliko roditelji brinu o svojoj djeci, naravno ova pitanja ne umanjuju nesreću za jedan mladi život ali mislim da treba da ih sebi postavimo.

Mislim da dijete od 13 godina može voziti samo bicikl.


http://www.vgdanas.hr/pokupsko-pijan-pregazio-13-godisnjeg-mopedista-1626.aspx

Pokupsko: Pijan pregazio 13-godišnjeg mopedista 05.10.2010



U mjesto Cerje Pokupsko jučer je teško ozlijeđen 13-godišnjak na kojega je, dok je vozio moped, naletio pijani 63-godišnji vozač u osobnom automobilu. Nesreća se dogodila oko 17.50 sati na raskrižju glavne ceste i prilaznog kolnika kod kućnog broja 45.


Na unesrećenog dječaka naletilo je osobno vozilo Hyundai Getz kojim je upravljao 63-godišnjak kojemu je izmjereno 1.58 g/kg alkohola u krvi. On je na raskrižju prešao na lijevi dio kolnika namijenjen za kretanje vozila iz suprotnog smjera te iako je kočio udario u moped. Vozač mopeda teško je ozlijeđen i liječnička mu je pomoć pružena u Klinici za dječje bolesti Zagreb.
[Vrh] Go down
JOSIPJOŽA
Boss
Boss
JOSIPJOŽA


Broj postova : 1957

Nesreće- Crna hronika Empty
PostajNaslov: Re: Nesreće- Crna hronika   Nesreće- Crna hronika Empty20.10.10 19:26

Ovo je stvarno sramotno i treba se postaviti na trepavice da se otkrije tko je to učinio, kazniti do boli, da mu nikada više ni ne padne na pamet nešto slično a kamoli da to učini.

Kud taj naš jad daleko ide?

http://www.vgdanas.hr/sramotna-pljacka-biste-palom-branitelju-1696.aspx

Sramotna pljačka biste palog branitelja 20.10.2010



Bizarna i posebno sramotna krađa dogodila se u utorak između 17.30 i 20 sati u Ulici braće Radić bb. u Mraclinu. Ukradena je brončana bista branitelja Tomislava Hrkovca iz Mraclina, koji je poginuo 1991. u Domovinskom ratu.
[Vrh] Go down
plemenitašica
Expert
Expert
plemenitašica


Broj postova : 2046

Nesreće- Crna hronika Empty
PostajNaslov: Re: Nesreće- Crna hronika   Nesreće- Crna hronika Empty20.10.10 19:38

JOSIPJOŽA je napisao/la:
[color=blue]Ovo je stvarno sramotno i treba se postaviti na trepavice da se otkrije tko je to učinio, kazniti do boli, ?
PRESTRAŠNO. Slažem se.
[Vrh] Go down
plemenitašica
Expert
Expert
plemenitašica


Broj postova : 2046

Nesreće- Crna hronika Empty
PostajNaslov: Re: Nesreće- Crna hronika   Nesreće- Crna hronika Empty06.11.10 23:55

Vjerojatno ste svi čuli za stravičnu nesreću na autocesti poslije Bosiljeva, gdje je poginula prekrasna mlada studentica, djevojka pred kojom je bila budućnost.
Ne mogu objasniti ludu vožnju, doslovno izazivanje smrti (ako je bilo tako kako pišu portali) jer je imao priliku ludovati izvan ceste po kojoj se svi voze, kad je isti taj čovjek vozio utrke, .
Ne mogu zamisliti da se vozim s obitelji po autoputu, opušteno, veselo (jer putujemo) i da mi onda neki suludi vozač ugrožava život.

To je bila vožnja (smrt) s predoumišljajem, iako se naravno o tome nije razmišlajlo.
[Vrh] Go down
JOSIPJOŽA
Boss
Boss
JOSIPJOŽA


Broj postova : 1957

Nesreće- Crna hronika Empty
PostajNaslov: Re: Nesreće- Crna hronika   Nesreće- Crna hronika Empty07.11.10 0:05

Da, prestrašno. Meni se čini da je to bilo dokazivanje pred djevojkom, koja je na koncu stradala, nažalost i djevojke traže vrlo često takav adrenalin, to ih uzbuđuje a dečki se onda idu dokazivati na gasu.
Čime ugrožavaju sebe ali i sve druge sudionike u prometu, možemo paziti koliko hoćemo i oprezno voziti ali kada naleti ovakav sve pada u vodu.
Ja ipak vjerujem u sudbinu i da je svakome od nas zapisano negdje, gdje će i kada završiti.
[Vrh] Go down
Rožica-ljutibijes
Boss
Boss
Rožica-ljutibijes


Broj postova : 1353

Nesreće- Crna hronika Empty
PostajNaslov: Re: Nesreće- Crna hronika   Nesreće- Crna hronika Empty07.11.10 0:44

O ovakvim strahotama ne volim uopće razgovarati. Mene uistinu zgraža spoznaja kako se vozi, a onda i gine na našim cestama i autoputevima.
I sama budem zatečena kakve su to brzine s "tim njihovim PILAMA".... i što je najstrašnije većinom čujete vijesti kako ginu mladi ljudi. Užas!
A i sama imam takve strahove zbog te mladosti koja vozi, ali da, točno kaže JOSIPJOŽA i uz najveći oprez, može se zbog tih i takvih desiti tragedija.
[Vrh] Go down
Rožica-ljutibijes
Boss
Boss
Rožica-ljutibijes


Broj postova : 1353

Nesreće- Crna hronika Empty
PostajNaslov: Re: Nesreće- Crna hronika   Nesreće- Crna hronika Empty28.12.10 16:24

Vapaj očajne majke: Kuća mi klizi u ponor, a nemamo struje, grijanja i vode

Dijete mi ne spava, plače i izbezumljeno je.
Nemamo grijanja, tople vode, ni struje. Živimo već tjedan dana u
nemogućim uvjetima i u strahu da će nas zemlja progutati svaki tren, a
nitko nam ne želi pomoći, očajna je Branka Buković (45), majka dvoje
djece, kojoj se prije tjedan dana zbog klizišta urušila kuća u selu
Šiljakovini, nedaleko od Velike Gorice.

http://dalje.com/hr-zagreb/vapaj-ocajne-majke--kuca-mi-klizi-u-ponor-a-nemamo-struje-grijanja-i-vode/326969

Zna li netko jesu li iz poglavarstva, gradonačelnik Barišić ili Kolarec posjetili ovu obitelj i što se dalje dešava s njima i njihovim domom? Question
Zanima me, jer i ovo je obiteljska tragedija u našem kraju, nažalost.
[Vrh] Go down
Rožica-ljutibijes
Boss
Boss
Rožica-ljutibijes


Broj postova : 1353

Nesreće- Crna hronika Empty
PostajNaslov: Re: Nesreće- Crna hronika   Nesreće- Crna hronika Empty28.12.10 16:30

U Velikoj Gorici izgorjela kuća odbojkašice Sene Ušić


Županijski centar 112 Zagreb primio je 27. prosinca u 21:40 sati
dojavu o požaru na stambenom objektu u Velikoj Gorici, Karlovačka ulica.
Centar 112 je o požaru obavijestio vatrogasnu postrojbu Velika Gorica
i policijsku postaju Velika Gorica. Požar je izbio na jednoj od kuća i
proširio se na krovišta još tri kuće u nizu.
U Karlovačkoj ulici u velikogoričkom naselju Podbrežnica večeras oko
21.20 sati izbio je požar u kojem su izgorjela krovišta četiri
obiteljske kuće od kućnog broja 33 do kućnog broja 39.

Prema podacima policije u požaru nema ozlijeđenih, a četiri obitelji,
Turkalj, Matanović, Ušić i Fak, iz požarom zahvaćenih kuća izašle su na
ulicu. Na požarište je izašlo sedam vatrogasnih vozila, pa je požar u
međuvremenu ugašen.
Uzrok požara za sada nije poznat, no prema neslužbenim podacima
pretpostavlja se da su uzrok požara električne instalacije. Požar je
zahvatio i obiteljsku kuću poznate sportske obitelji Ušić. Na katu u
spavaćoj sobi vatru i dim prvi je primjetio sin David koji je odmah
pozvao oca Svena.
http://dalje.com/hr-zagreb/u-velikoj-gorici-izgorjela-kuca-odbojkasice-sene-usic/329414

Na teren su osim vatrogasaca, policajaca i brojnih znatiželjnih
susjeda izašli i gradonačelnik Velike Gorice Dražen Barišić i njegov
zamjenik Ervin Kolarec.
- Svim obiteljima grad će večeras ponuditi smještaj. Sutra kad
saznamo prave razmjere požara i kad se utvrdi prava šteta odlučit ćemo u
kojem postotku će grad pomoći stradalim obiteljima, rekao je
dogradonačelnik Kolarec.

Dvije tragedije, pa povlačim paralele među njima, tek toliko da mogu dobiti eventualno informaciju ako netko zna. Nesreće- Crna hronika 375790
[Vrh] Go down
plemenitašica
Expert
Expert
plemenitašica


Broj postova : 2046

Nesreće- Crna hronika Empty
PostajNaslov: Re: Nesreće- Crna hronika   Nesreće- Crna hronika Empty29.12.10 13:43

Dogodila se teška nesreća na cesti Vukovina-Buševec, na ravnom dijelu ceste imeđu ceste desno prema Mraclinu i buševečkog nadvožnjaka. Cesta je zatvorena, ide se okolo, iz daljine se vidi da ljudi leže po cesti i oranici, kamion, kombi... ne znam - strašno. Pretpostavljam da je netko preticao i uletio u škare, jer ono je zaista ravni komad, pregledan i cesta je suha. Na prvi pogled bih rekla stravična nesreća iako se ne može bliže prići. Išla sam rikverc uz kanal desno prek Rakitovca pa na Buševec i dalje.
[Vrh] Go down
plemenitašica
Expert
Expert
plemenitašica


Broj postova : 2046

Nesreće- Crna hronika Empty
PostajNaslov: Re: Nesreće- Crna hronika   Nesreće- Crna hronika Empty15.01.11 11:37

U prometnoj nesreći je poginulo dvoje ljudi, a troje ih je zadobilo teške tjelesne ozljede. Hitno su ih prevezli u bolnice u Sisku i Zagrebu. Policijski očevid je u tijeku.

http://www.24sata.hr/crna-kronika-news/velik-gorica-automobil-sletio-s-ceste-poginulo-dvoje-ljudi-206053

Jel netko zna nešto.
[Vrh] Go down
JOSIPJOŽA
Boss
Boss
JOSIPJOŽA


Broj postova : 1957

Nesreće- Crna hronika Empty
PostajNaslov: Re: Nesreće- Crna hronika   Nesreće- Crna hronika Empty15.01.11 11:46

Koliko sam čul, navodno je u Pokupskom bila nesreća ili na cesti za Pokupsko.
Predpostavljam da su u tako sitne sate mladi ljudi u pitanju , nakon noćnog izlaska i da je alkohol opet u pitanju.
Nažalost, moja sućut obiteljima poginulih a svim drugim roditeljima upozorenje da trebaju svakodnevno raditi sa svojom djecom kako ovakvih tragedija ne bi bilo u budućnosti ili ih bar manje bilo. Prečesto se događa da mladi ljudi ginu i mene isto tako kao roditelja to svakako brine.
[Vrh] Go down
plemenitašica
Expert
Expert
plemenitašica


Broj postova : 2046

Nesreće- Crna hronika Empty
PostajNaslov: Re: Nesreće- Crna hronika   Nesreće- Crna hronika Empty15.01.11 12:54

JOSIPJOŽA je napisao/la:
Koliko sam čul, navodno je u Pokupskom bila nesreća ili na cesti za Pokupsko.
Predpostavljam da su u tako sitne sate mladi ljudi u pitanju , nakon noćnog izlaska i da je alkohol opet u pitanju.

S prometnice D31 sletjelo je osobno vozilo Dodge, a uzroke nesreće policija još utvrđuje na mjestu događaja.

http://www.vecernji.hr/vijesti/u-prometnoj-nesreci-dvoje-poginulo-troje-tesko-ozlijedeno-clanak-239741

Kažu da je poginuo mladi dečko iz Bapča i drugi iz Slatine (radio) i to u centru Pokupskog.
Nisam poznavala tog dečka iz Bapča, ali poznajem familiju.


Dodatak:

Vidim da je i index objavio fotografije:

"Do nesreće je došlo kada je automobil Dodge sletio s prometnice D31 i zaletio se u postolje spomenika. U automobilu su bila petorica mladića. Poginula dvojica (stari 22 i 23 godine) su sjedili na stražnjem sjedištu. Ozlijeđeni su 19-godišnji vozač te ostala dvojica putnika (19 i 24 godine)."
http://www.index.hr/vijesti/clanak/zabili-se-u-spomenik-u-pokupskom-dvojica-mladica-poginula-trojica-ozlijedjena-/533229.aspx
[Vrh] Go down
JOSIPJOŽA
Boss
Boss
JOSIPJOŽA


Broj postova : 1957

Nesreće- Crna hronika Empty
PostajNaslov: Re: Nesreće- Crna hronika   Nesreće- Crna hronika Empty15.01.11 13:30

Pogledao sam slike i ovdje su se dogodile neke čudne okolnosti, koliko vidim sa slika spomenik je na dosta višoj razini od same prometnice ili me slike varaju, s koje strane su se vozili, kak su došli do spomenika, koja je to brzina morala biti za takav udar, poginuli na zadnjem sjedalu, prestrašno, mladi dečki tek počeli živjeti.
[Vrh] Go down
plemenitašica
Expert
Expert
plemenitašica


Broj postova : 2046

Nesreće- Crna hronika Empty
PostajNaslov: Re: Nesreće- Crna hronika   Nesreće- Crna hronika Empty15.01.11 13:42

JOSIPJOŽA je napisao/la:
Pogledao sam slike i ovdje su se dogodile neke čudne okolnosti, koliko vidim sa slika spomenik je na dosta višoj razini od same prometnice ili me slike varaju, s koje strane su se vozili, kak su došli do spomenika, koja je to brzina morala biti za takav udar, poginuli na zadnjem sjedalu, prestrašno, mladi dečki tek počeli živjeti.
Vozili su se odozdola od Kupe prema vrhu Pokupskoga (glavnom tgu), ogrebali kisok, "popeli" se po štengama, oštetitli spomenik i spustili se uz njega dolje.
Da, to je bila brzina za nevjerovati devetnaestogodišnjaka u pijanom stanju koji je ubio svoje frendove. Jedan od njih je dijete direktora radio Banovine, tako kažu Pokupčani, a drugi je taj dečko iz Bapča.
[Vrh] Go down
JOSIPJOŽA
Boss
Boss
JOSIPJOŽA


Broj postova : 1957

Nesreće- Crna hronika Empty
PostajNaslov: Re: Nesreće- Crna hronika   Nesreće- Crna hronika Empty15.01.11 15:35

Prestrašno, kao i to da su autom s ceste popeli se do spomenika, pogledajte obavezno sliku auta.

http://www.vgdanas.hr/dvoje-mladica-poginulo-u-stravicnoj-nesreci-u-pokupskom-2078.aspx
[Vrh] Go down
Ante
Admin
Admin
Ante


Broj postova : 2140

Nesreće- Crna hronika Empty
PostajNaslov: Re: Nesreće- Crna hronika   Nesreće- Crna hronika Empty15.01.11 21:19

Strašno.
[Vrh] Go down
plemenitašica
Expert
Expert
plemenitašica


Broj postova : 2046

Nesreće- Crna hronika Empty
PostajNaslov: Re: Nesreće- Crna hronika   Nesreće- Crna hronika Empty16.01.11 1:21

JOSIPJOŽA je napisao/la:
Prestrašno, kao i to da su autom s ceste popeli se do spomenika, pogledajte obavezno sliku auta.

A pogledajte sliku auta na ovom linku:

http://www.24sata.hr/crna-kronika-news/velik-gorica-automobil-sletio-s-ceste-poginulo-dvoje-ljudi-206053
[Vrh] Go down
JOSIPJOŽA
Boss
Boss
JOSIPJOŽA


Broj postova : 1957

Nesreće- Crna hronika Empty
PostajNaslov: Re: Nesreće- Crna hronika   Nesreće- Crna hronika Empty16.01.11 1:27

plemenitašica je napisao/la:
JOSIPJOŽA je napisao/la:
Prestrašno, kao i to da su autom s ceste popeli se do spomenika, pogledajte obavezno sliku auta.

A pogledajte sliku auta na ovom linku:

[url=http://www.24sata.hr/crna-kronika-news/velik-gorica-automobil-sletio-s-ceste-poginulo-dvoje-ljudi-206053
http://www.24sata.hr/crna-kronika-news/velik-gorica-automobil-sletio-s-ceste-poginulo-dvoje-ljudi-206053[/quote[/url]]

Svaki komentar je suvišan, jezivo, ove slike trebaju biti na pola jumboplakata pored prometnica, da nas sve svake sekunde upozoravaju.
[Vrh] Go down
manimal
Ide prema gore
Ide prema gore
manimal


Broj postova : 413

Nesreće- Crna hronika Empty
PostajNaslov: umro glumac Predrag Vušović   Nesreće- Crna hronika Empty17.02.11 13:28

http://danas.net.hr/hrvatska/page/2011/02/17/0142006.html

Prerani odlazakU 51. godini umro glumac Predrag Vušović

Nesreće- Crna hronika 0481007.48

Nakon teškog moždanog udara koji je doživio u nedjelju, glumac Predrag Vušović umro je u 51. godini u zagrebačkoj Vinogradskoj bolnici.


Poznati hrvatski glumac preminuo je od posljedica jakog moždanog udara jutros u 4 sata i 40 minuta u zagrebačkoj Vinogradskoj bolnici, piše Večernji list.




S velikom boli u srcu javljamo da nas je danas ujutro napustio naš dragi prijatelj, kolega i veliki glumac Predrag Vušović, stoji u priopćenju kazališta Gavella.

''Krvarenje mozga bilo je preveliko, pacijent je od nedjelje bio u dubokoj komi, živio je na aparatima. Nažalost, preminuo je jer su ozljede mozga bile prevelike'', rekao je zamjenik ravnatelja bolnice Goran Rojić za Večernji list.

Pređa je doživio moždani udar ove nedjelje te je hospitaliziran u bolnici Sestara milosrdnica. Jedan od njegovih najvećih poroka bio je alkohol, zbog čega je 2006. zamalo umro od unutarnjeg krvarenja. No, čim se oporavio vratio se lošim navikama. Bolovao je od ciroze jetara i hepatitisa C.

Predrag Vušović bit će pokopan u Dubrovniku, a komemoracija će se održati u ponedjeljak, 21. veljače u 11 sati u GDK Gavella.




Našim je gledateljima najpoznatiji po ulogama Gazde u sitcomu Bitange i princeze, kao Dida u seriji Odmori se, zaslužio si, te kao Pero u seriji Stipe u gostima.

Glumio je i u poznatim domaćim filmovima Nije kraj, Maršal, Posljednja volja i Kako je počeo rat na mom otoku.




Predrag Vušović

Rođen je 29. kolovoza 1960. godine u Kotoru; osnovnu i srednju školu završio je u Dubrovniku. Tu je započeo i glumačku karijeru, već početkom 70-ih igrajući Toma Sawyera u istoimenoj predstavi. Od 1979. živi u Zagrebu, gdje je studirao na Akademiji dramskih umjetnosti.

Do 1996. radi u dubrovačkom Kazalištu Marina Držića, nakon čega prelazi u kazalište "Gavella" u Zagrebu. Izvan matičnog teatra pamte se njegove uloge u "Kralju Ubuju", "Mušici", u "Onaj koji govori da, onaj koji govori ne", "Lovu na bljedolikog"..., kao i mnogobrojni njegovi nastupi na Dubrovačkim ljetnim igrama, gdje je obilježio naslove kao što su Vojnovićeva "Dubrovačka trilogija" u režiji J. Juvančića, Goldonijeva "Kafeterija" u režiji T. Radića, te tri Držićeva "Dunda Maroja", u režiji K. Dolenčića, P. Magellija (gdje je za ulogu Pometa osvojio i nagradu "Orlando") i I. Kunčevića...

U teatru u Frankopanskoj, svojoj matičnoj kući, Predrag Vušović Pređo igrao je u Beaumarchaisovoj "Figarovoj ženidbi", Goldonijevim "Ribarskim svađama", Gogoljevoj "Ženidbi", Matišićevim "Anđelima Babilona", Jonsonovom "Volpone iliti Lisac", Shakespeareovom "Richardu III" te "Zimskoj priči", Kaiserovom "Od jutra do ponoći", Perišićevoj "Kulturi u predgrađu", Kljakovićevom "Teštamentu", u "Prije sna" Lade Kaštelan, Šovagovićevim "Ptičicama"..., obilježivši svojom pojavom noviju povijest ovoga kazališta.

Prebogata mu filmografija uključuje i naslove kao što su "Putovanje u Vučjak", "Je li jasno, prijatelju?", "Ante se vraća kući", "Kraljica noći", "Ne dao Bog većeg zla", "Svjedoci", "Kako je počeo rat na mom otoku", "Maršal", "Nebo, sateliti", "Doktor ludosti", "Duga mračna noć", "Pušća Bistra", "Duh u močvari", "Libertas", "Metastaze", "U zemlji čudesa", "Čovjek ispod stola", "72 dana"..., sve do posljednjeg, "Koko i duhovi", a tu su i njegove uloge u mnogobrojnim televizijskim serijama.






[Vrh] Go down
plemenitašica
Expert
Expert
plemenitašica


Broj postova : 2046

Nesreće- Crna hronika Empty
PostajNaslov: Re: Nesreće- Crna hronika   Nesreće- Crna hronika Empty17.02.11 16:05

manimal je napisao/la:
http://danas.net.hr/hrvatska/page/2011/02/17/0142006.html

Prerani odlazakU 51. godini umro glumac Predrag Vušović






  • Nesreće- Crna hronika 0185007.49



Odlazak glumačke legende

Baš je bio legenda. I slažem se s Tarikom - išao je dok ide.
[Vrh] Go down
plemenitašica
Expert
Expert
plemenitašica


Broj postova : 2046

Nesreće- Crna hronika Empty
PostajNaslov: Re: Nesreće- Crna hronika   Nesreće- Crna hronika Empty17.02.11 16:13

Jučer oko 15,30 u zgradi HZZO u VG, dogodila se nesreća.
Naime, vjerojatno je gospođi pozlilo kad je silazila niz stepenice, pala je, pozvana je hitna, ali je gospođa ipak preminula.
Zna li netko više?
[Vrh] Go down
JOSIPJOŽA
Boss
Boss
JOSIPJOŽA


Broj postova : 1957

Nesreće- Crna hronika Empty
PostajNaslov: Re: Nesreće- Crna hronika   Nesreće- Crna hronika Empty17.02.11 22:40

Ako dozvolite jedan prijedlog, manimal neka mi oprosti
mislim da vijest o Predragovoj smrti nikako ne bi trebala spadati u temu crna kronika
predlažem adminu da otovori novu temu R.I.P. gdje bi stavljali ovakve tužne vijesti, prirodne smrti javnih i poznatih ličnosti, koje zaslužuju posebnu pažnju, ako se slažete?
[Vrh] Go down
manimal
Ide prema gore
Ide prema gore
manimal


Broj postova : 413

Nesreće- Crna hronika Empty
PostajNaslov: Re: Nesreće- Crna hronika   Nesreće- Crna hronika Empty17.02.11 23:20

JOSIPJOŽA je napisao/la:
Ako dozvolite jedan prijedlog, manimal neka mi oprosti
mislim da vijest o Predragovoj smrti nikako ne bi trebala spadati u temu crna kronika
predlažem adminu da otovori novu temu R.I.P. gdje bi stavljali ovakve tužne vijesti, prirodne smrti javnih i poznatih ličnosti, koje zaslužuju posebnu pažnju, ako se slažete?


...ja sam za... naravno... nisam znao kam da stavim temu... sorrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrry
[Vrh] Go down
JOSIPJOŽA
Boss
Boss
JOSIPJOŽA


Broj postova : 1957

Nesreće- Crna hronika Empty
PostajNaslov: Re: Nesreće- Crna hronika   Nesreće- Crna hronika Empty17.02.11 23:24

manimal sve pet, ovo je bio samo moj prijedlog a ne prozivanje, nema potrebe za isprike.
Ante, kad i ako otvoriš temu, obriši ova tri posta, prosim te. Hvala! bounce
[Vrh] Go down
plemenitašica
Expert
Expert
plemenitašica


Broj postova : 2046

Nesreće- Crna hronika Empty
PostajNaslov: Re: Nesreće- Crna hronika   Nesreće- Crna hronika Empty18.02.11 0:38

manimal je napisao/la:
JOSIPJOŽA je napisao/la:
Ako dozvolite jedan prijedlog, manimal neka mi oprosti
mislim da vijest o Predragovoj smrti nikako ne bi trebala spadati u temu crna kronika
predlažem adminu da otovori novu temu R.I.P. gdje bi stavljali ovakve tužne vijesti, prirodne smrti javnih i poznatih ličnosti, koje zaslužuju posebnu pažnju, ako se slažete?


...ja sam za... naravno... nisam znao kam da stavim temu... sorrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrry

Ovdje "Sjećanja": https://gorica.forumhr.com/t147-sjeanja
[Vrh] Go down
Sponsored content





Nesreće- Crna hronika Empty
PostajNaslov: Re: Nesreće- Crna hronika   Nesreće- Crna hronika Empty

[Vrh] Go down
 
Nesreće- Crna hronika
[Vrh] 
Stranica 1 / 2.Go to page : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Vic do Vica

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Forum Velika Gorica :: Razne teme :: Svašta nešto-
Forum(o)Bir: