Forum Velika Gorica
Za logiranje na forum kliknite na "Log in".
Za registraciju na forum kliknite na "Registration".
Ako ne želite da Vam ovaj prozor iskače kliknite na "Do not display this again".
Forum Velika Gorica
Za logiranje na forum kliknite na "Log in".
Za registraciju na forum kliknite na "Registration".
Ako ne želite da Vam ovaj prozor iskače kliknite na "Do not display this again".
Forum Velika Gorica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin

 

 HDZ Velika Gorica

Go down 
+7
marac
plemenitašica
Mišel
Rožica-ljutibijes
koko-vg
JOSIPJOŽA
Ante
11 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
Autor/icaPoruka
Ante
Admin
Admin
Ante


Broj postova : 2140

HDZ Velika Gorica - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: HDZ Velika Gorica   HDZ Velika Gorica - Page 5 Empty24.02.12 1:30

Bitka za šefa goričkog HDZ-a: Šuker poslije 11 g. ima protivnika

Prvi puta u jedanaest godina Ivan Šuker imat će protukandidata na izborima za šefa Gradskog ogranka HDZ-a u Velikoj Gorici. Protivnik će mu, doznajemo, biti gorički gradonačelnik Dražen Barišić, koji će svoju kandidaturu objaviti sutra na konferenciji za novinare. Cijela priča još je zanimljivija kada se zna da Šuker i Barišić i nisu “u ljubavi”.

http://www.vecernji.hr/vijesti/bitka-sefa-gorickog-hdz-a-suker-poslije-11-g-ima-protivnika-clanak-380221

Kada ovo čitam odmah mi je toplo oko srca Very Happy
[Vrh] Go down
JOSIPJOŽA
Boss
Boss
JOSIPJOŽA


Broj postova : 1957

HDZ Velika Gorica - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: HDZ Velika Gorica   HDZ Velika Gorica - Page 5 Empty24.02.12 11:34

Biti će zanimljivo u Areni!Basketball
[Vrh] Go down
Neo
Moderator
Moderator
Neo


Broj postova : 287

HDZ Velika Gorica - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: HDZ Velika Gorica   HDZ Velika Gorica - Page 5 Empty24.02.12 16:45

Ništa neće biti zanimljivo što se tiče izbora. Ali ono nakon Šukijeve pobjede što će napraviti s Draženom će biti interesantno.
[Vrh] Go down
JOSIPJOŽA
Boss
Boss
JOSIPJOŽA


Broj postova : 1957

HDZ Velika Gorica - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: HDZ Velika Gorica   HDZ Velika Gorica - Page 5 Empty24.02.12 16:57

Neo je napisao/la:
Ništa neće biti zanimljivo što se tiče izbora. Ali ono nakon Šukijeve pobjede što će napraviti s Draženom će biti interesantno.

Neo i mislim na to sve u paketu, 2+1 gratis.bounce

Varijanta 1: Ak pobedi Šuker, ne bu dobro

Varijanta 2: Ak pobedi Barišić, opet ne bu dobro
[Vrh] Go down
Ante
Admin
Admin
Ante


Broj postova : 2140

HDZ Velika Gorica - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: HDZ Velika Gorica   HDZ Velika Gorica - Page 5 Empty27.02.12 1:26

Ali u svim varijnatama se guštamo unutarstranačkom sukobu.

Sada će biti jasno tko je na čijoj strani.
[Vrh] Go down
JOSIPJOŽA
Boss
Boss
JOSIPJOŽA


Broj postova : 1957

HDZ Velika Gorica - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: HDZ Velika Gorica   HDZ Velika Gorica - Page 5 Empty27.02.12 10:55

Ante je napisao/la:

Sada će biti jasno tko je na čijoj strani.



do sada ni bilo jasno?Laughing

ili na sjednici GV, nije bilo jasno? Ajde da vidimo i to.

Da otvoriš anketu Šuker ili Barišić?
[Vrh] Go down
Ante
Admin
Admin
Ante


Broj postova : 2140

HDZ Velika Gorica - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: HDZ Velika Gorica   HDZ Velika Gorica - Page 5 Empty01.03.12 1:09

Lako za članove GV nego sam mislio na druge.

Mislim da će Barišića dočekati šok, neće biti niti jednog od onih koji ga tapšaju po leđima.
[Vrh] Go down
plemenitašica
Expert
Expert
plemenitašica


Broj postova : 2046

HDZ Velika Gorica - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: HDZ Velika Gorica   HDZ Velika Gorica - Page 5 Empty01.03.12 18:26

Ante je napisao/la:

Mislim da će Barišića dočekati šok, neće biti niti jednog od onih koji ga tapšaju po leđima.

Ja ništa ne kužim. Gdje šok, zakaj...
[Vrh] Go down
Ante
Admin
Admin
Ante


Broj postova : 2140

HDZ Velika Gorica - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: HDZ Velika Gorica   HDZ Velika Gorica - Page 5 Empty02.03.12 9:47

Pa kada bude glasanje, svih onih koji su ga tapšali po leđima neće biti.

Nego, između Barišića i Šukera biram Šukera. Za njega znam kakav je, ali Barišić koji se prodaje kao fin, ama, baš mi se bljuje....

Ovo bljuje kopiram plemenitašicu i rožicu, vidio kod njih taj izraz Very Happy
[Vrh] Go down
plemenitašica
Expert
Expert
plemenitašica


Broj postova : 2046

HDZ Velika Gorica - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: HDZ Velika Gorica   HDZ Velika Gorica - Page 5 Empty02.03.12 10:43

Ante je napisao/la:
Nego, između Barišića i Šukera biram Šukera. Za njega znam kakav je, ali Barišić koji se prodaje kao fin, ama, baš mi se bljuje....

Za sve hadezeovce vrijedi: milosti ne tražim niti bih vam je dao.

Gle, možda neće vjerovati, ali tek sad sam uočila da iza hadeze piše ovce. Sad mi je jasno zašto su neki čobani (cca 1000), a ostalih 219 000 ovce. A ima i priučenih ovaca - oni koji glasaju za njih. HIhihihihihihihihihihihihih

Ante je napisao/la:
Ovo bljuje kopiram plemenitašicu i rožicu, vidio kod njih taj izraz Very Happy

Znači da vam se dopao opis pravog stanja.lol!
[Vrh] Go down
Mišel
Ide prema gore
Ide prema gore



Broj postova : 441

HDZ Velika Gorica - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: HDZ Velika Gorica   HDZ Velika Gorica - Page 5 Empty03.03.12 17:32

[Vrh] Go down
JOSIPJOŽA
Boss
Boss
JOSIPJOŽA


Broj postova : 1957

HDZ Velika Gorica - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: HDZ Velika Gorica   HDZ Velika Gorica - Page 5 Empty03.03.12 21:18

Mišel je napisao/la:
http://www.24sata.hr/politika/pukla-ljubav-ivan-suker-prijeti-ljudima-gradonacelnika-gorice-256063

Žustro je ,bit će zanimljivo pratiti razvoj događaja.



Ništa neobično i neočekivano, obzirom na stranke u postupku.Laughing
[Vrh] Go down
Ante
Admin
Admin
Ante


Broj postova : 2140

HDZ Velika Gorica - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: HDZ Velika Gorica   HDZ Velika Gorica - Page 5 Empty04.03.12 10:43

Bilo bi odlično da se pojavi treći kandidat i da obojica izgube Very Happy
[Vrh] Go down
plemenitašica
Expert
Expert
plemenitašica


Broj postova : 2046

HDZ Velika Gorica - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: HDZ Velika Gorica   HDZ Velika Gorica - Page 5 Empty04.03.12 20:34

Ante je napisao/la:
Bilo bi odlično da se pojavi treći kandidat i da obojica izgube Very Happy

A kad su im ti izbori?

Nego, nekak si mislim da bi netko iz DC mogao biti treći kandidat. zeko

[Vrh] Go down
Ante
Admin
Admin
Ante


Broj postova : 2140

HDZ Velika Gorica - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: HDZ Velika Gorica   HDZ Velika Gorica - Page 5 Empty06.03.12 1:10

Glavni sabor stanke je negdje u petom mjesecu...znači ovo mora biti prije.

DC, pa valjda se HDZ treba rješiti smeća iz stranke, a ne dovlačiti novo.
[Vrh] Go down
JOSIPJOŽA
Boss
Boss
JOSIPJOŽA


Broj postova : 1957

HDZ Velika Gorica - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: HDZ Velika Gorica   HDZ Velika Gorica - Page 5 Empty06.03.12 10:57

Ante je napisao/la:
pa valjda se HDZ treba rješiti smeća iz stranke, a ne dovlačiti novo.



Opće poznato je kad se inicira i najmanja hrpa smeća, povlači za sobom odmah ilegalno odlagalište otpada.Laughing

A može biti da će HDZ to i počistiti, viš kak nam je gradonačelnik uveo naknadu za saniranje ilegalnih odlagališta, čak je bio toliko dalekovidan pa predviđa i koje količine smeća će biti, te prema tome nam odredio visinu naknade.Basketball
[Vrh] Go down
Ante
Admin
Admin
Ante


Broj postova : 2140

HDZ Velika Gorica - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: HDZ Velika Gorica   HDZ Velika Gorica - Page 5 Empty07.03.12 2:00

Gradonačelnik nam je kao vidoviti Milan Very Happy
[Vrh] Go down
JOSIPJOŽA
Boss
Boss
JOSIPJOŽA


Broj postova : 1957

HDZ Velika Gorica - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: HDZ Velika Gorica   HDZ Velika Gorica - Page 5 Empty09.03.12 19:32

Sutra navečer je obračum Barišić protiv Šukera u Starom Čiču.

Izborna skupština HDZ Velika Gorica. Što mislite tko pobjeđuje? Hoće li puknuti koja boca?Laughing
[Vrh] Go down
Ante
Admin
Admin
Ante


Broj postova : 2140

HDZ Velika Gorica - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: HDZ Velika Gorica   HDZ Velika Gorica - Page 5 Empty09.03.12 20:10

Pobjeđuje Šuker.
[Vrh] Go down
Mišel
Ide prema gore
Ide prema gore



Broj postova : 441

HDZ Velika Gorica - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: HDZ Velika Gorica   HDZ Velika Gorica - Page 5 Empty10.03.12 11:23

Uz prijetnje kojima ide prema delegatima koji imaju pravo glasa na skupštini neće biti ni čudo ako pobijedi.No nadam se ipak da su se ti ljudi probudili i da glasom protiv mogu ga poslati u ropotarnicu prošlosti.Dosta je prijetnji delegatima njihovim obiteljima,ćak i ljudima s kojima kontaktiraju ili piju kavu.Pa je..te ne bira se predsjednik HDZ-a Hrvatske nego Velike GOrice,no ni jedan izbor nesmije biti uz prijetnje.Držim fige da pobijedi Barišić.
[Vrh] Go down
JOSIPJOŽA
Boss
Boss
JOSIPJOŽA


Broj postova : 1957

HDZ Velika Gorica - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: HDZ Velika Gorica   HDZ Velika Gorica - Page 5 Empty10.03.12 11:35

Mišel Šuker će sve učiniti kako bi pobjedio a to znači na sledećim lokalnim izborima njegova kandidatura za gradonačelnika, jer mu ništa drugo ne preostaje, osim ako ne otpluta u neku drugu baj........ku.

S tog stanovišta bi volio da pobjedi, jer onda na sledećim lokalnim izborima HDZ sigurno gubi.Basketball
[Vrh] Go down
marac
Novi član
Novi član
marac


Broj postova : 15

HDZ Velika Gorica - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: HDZ Velika Gorica   HDZ Velika Gorica - Page 5 Empty10.03.12 12:16

Koliko čujem Barišić ima većinu, ali Šuker drži organizaciju i osiguranje izbora. A ZNA SE da u HDZ-u pobjeđuje onaj koji ima zaštitare, a ne većinu glasova
[Vrh] Go down
Mišel
Ide prema gore
Ide prema gore



Broj postova : 441

HDZ Velika Gorica - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: HDZ Velika Gorica   HDZ Velika Gorica - Page 5 Empty10.03.12 12:18

Žalosno..Jadno...
[Vrh] Go down
Ante
Admin
Admin
Ante


Broj postova : 2140

HDZ Velika Gorica - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: HDZ Velika Gorica   HDZ Velika Gorica - Page 5 Empty10.03.12 17:01

Mladi HDZ-ovac: Ako si razveden, ulaziš u predsjedništvo stranke

Velikogorički HDZ-ovci okupili su se u Starom Ćiću kako bi izabrali novo vodstvo gradske organizacije, ali i novog predsjednika iz redova dvojice kandidata. Na mjesto predsjednika računa dosadašnji Ivan Šuker te velikogorički gradonačelnik Dražen Barišić.

Upućeni kažu da su izbori velika lakrdija te da će Ivan Šuker sasvim sigurno postati stari novi predsjednik velikogoričkog HDZ-a zato što je, kažu, izbornim malverzacijama, po temeljnim ograncima isposlovao da od 191 delegata s pravom glasa, njegovih birača bude barem 70 posto.

Ivan Šuker poručio je nazočnima kako njegov protukandidat o svojoj kvaliteti govori kroz djela koja čini kao gradonačelnika V. Gorice, uz ostalo i s minusom proračuna od 30 milijuna kuna.
- Nije mi jasno na čemu to Barišić temelji optimizam i obećava pobjedu na lokalnim izborima, zapitao se aktualni predsjednik Šuker

http://www.vecernji.hr/vijesti/mladi-hdz-ovac-ako-si-razveden-ulazis-predsjednistvo-stranke-clanak-385659

Gadno, ali lijepo za čitati. Iskreno meni je Šuker draži od Barišića. Sa Šukerom znaš što dobivaš ma koliko loše bilo, a ova ljiga, užas.
[Vrh] Go down
JOSIPJOŽA
Boss
Boss
JOSIPJOŽA


Broj postova : 1957

HDZ Velika Gorica - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: HDZ Velika Gorica   HDZ Velika Gorica - Page 5 Empty10.03.12 18:33

98 naspram 88 prilično tijesno, taman za nategnuti Barišića:lol:

Iako mi je izjava Barišića slikovita, vjerojatno zna najbolje kako je biti u strahu, pod prijetnjama i pritiscima!

Kad je gradonačelniku tako, kak je tek običnim smrtnicima?
[Vrh] Go down
Sponsored content





HDZ Velika Gorica - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: HDZ Velika Gorica   HDZ Velika Gorica - Page 5 Empty

[Vrh] Go down
 
HDZ Velika Gorica
[Vrh] 
Stranica 5 / 6.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» HNS Velika Gorica
» HSS Velika Gorica
» DC Velika Gorica
» HSP Velika Gorica
» SDP Velika Gorica

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Forum Velika Gorica :: Domaće teme :: Lokalna politika-
Forum(o)Bir: