Forum Velika Gorica
Za logiranje na forum kliknite na "Log in".
Za registraciju na forum kliknite na "Registration".
Ako ne želite da Vam ovaj prozor iskače kliknite na "Do not display this again".
Forum Velika Gorica
Za logiranje na forum kliknite na "Log in".
Za registraciju na forum kliknite na "Registration".
Ako ne želite da Vam ovaj prozor iskače kliknite na "Do not display this again".
Forum Velika Gorica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Novoustoličena Predsjednica Gradskog Vijeća Vesna Škare Ožbolt

Go down 
+5
Ante
plemenitašica
koko-vg
Rožica-ljutibijes
JOSIPJOŽA
9 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next
Autor/icaPoruka
Mišel
Ide prema gore
Ide prema gore



Broj postova : 441

Novoustoličena Predsjednica Gradskog Vijeća Vesna Škare Ožbolt - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Novoustoličena Predsjednica Gradskog Vijeća Vesna Škare Ožbolt   Novoustoličena Predsjednica Gradskog Vijeća Vesna Škare Ožbolt - Page 2 Empty02.10.10 19:27

naravno,samo njima slično,a gdje su ti građani sa kojima je pričala.
[Vrh] Go down
Rožica-ljutibijes
Boss
Boss
Rožica-ljutibijes


Broj postova : 1353

Novoustoličena Predsjednica Gradskog Vijeća Vesna Škare Ožbolt - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Novoustoličena Predsjednica Gradskog Vijeća Vesna Škare Ožbolt   Novoustoličena Predsjednica Gradskog Vijeća Vesna Škare Ožbolt - Page 2 Empty02.10.10 21:10

plemenitašica je napisao/la:
Rožica-ljutibijes je napisao/la:
Mišel je napisao/la:
Sutra točno u dvanaest sati predsjednica gradskog viječa poziva građane na kavicu sa predsjednicom na terasama kafića iza Robne kuće.Tko je za?Trebala bi joj prisjesti ta kavica?

......... što ću propustiti, a ja sam sutra pri kotlu i rakije

Mišel - gdje ste pročitali poziv?
Rožica - ništa niste propustili jer je ta "manifestacija" održana DANAS.
http://www.gorica.hr/2010/10/na-kavi-s-predsjednicom-gradskog-vijeca/

Danas je bilo druženje, a popodne to napišu na gradski portal da se dogodilo.
Kao i svaki put, obavijeste tek nakon što se dogodi.


Kao što sam već negdje jutros i napisala - šuft.
Od namjere, do rečenih rečenica i lažnih optužbi.

Eh da sam znala da sjedi na terasi i "prima" građane.
I ona i Zelenika i Kunić - trio fantastikus.
Question Exclamation Question

Draga moja i pametna plemenitašica, hvala vam na informaciji, ali Ja uistinu i sa ovim saznanjem i bez njega NIŠTA NISAM PROPUSTILA, nećete Vi "manifestacije" i to od koga ili čega, s kim ili s čim!!! To sam napisala čisto zbog sarkazma i poruge. To je "madam-prodavačica" s kojom ja vrlo teško da bih ikada popila kap bilo čega, čak štoviše teško mi disati i zrak pri pomisli da ga s njom dijelim u ovom gradu. Ono što sam jedino mogla eventualno učiniti jeste pitati ju: kako se osjeća sada kada se na račun goričana i turopoljaca dobro tržila i isprostituirala? ...i to bi bilo sve, ali bolje niti to, jer kaže se "kad u dreka diraš, jače smrdi". Dotična individua i njena svita nisu i nikada neće biti predmet mog interesa nakon svega što su učinili i čine. Prema tome, neka me/nas se puste proć i k miru, valjda će i drugi sugrađani progledati i dovesti se k razumu. Ja još uvijek od te "svite" imam probavne teškoće. Evil or Very Mad Mad

A što se tiče informiranja građama putem raspoloživih sredstava i mogućnosti, znamo i znaju to turopoljci-stradalnici u prethodnoj katastrofi. Ništa nova, ništa nova! Ideš Betika - kad nisu "sinkronizirani Basketball bounce
[Vrh] Go down
Ante
Admin
Admin
Ante


Broj postova : 2140

Novoustoličena Predsjednica Gradskog Vijeća Vesna Škare Ožbolt - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Novoustoličena Predsjednica Gradskog Vijeća Vesna Škare Ožbolt   Novoustoličena Predsjednica Gradskog Vijeća Vesna Škare Ožbolt - Page 2 Empty02.10.10 22:28

Valjda želi dokazati da živi u VG Very Happy

Koliko čujem, zna ona ponekad zalutati u našem gradu, ne zna baš najbolje koja ulica vodi gdje, zato navodno stalno i kasni Laughing
[Vrh] Go down
JOSIPJOŽA
Boss
Boss
JOSIPJOŽA


Broj postova : 1957

Novoustoličena Predsjednica Gradskog Vijeća Vesna Škare Ožbolt - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Novoustoličena Predsjednica Gradskog Vijeća Vesna Škare Ožbolt   Novoustoličena Predsjednica Gradskog Vijeća Vesna Škare Ožbolt - Page 2 Empty03.10.10 0:27

Ante je napisao/la:

Koliko čujem, zna ona ponekad zalutati u našem gradu, ne zna baš najbolje koja ulica vodi gdje, zato navodno stalno i kasni Laughing

Ante, kak ne, Gorica je ipak 6. Grad, neki kažu 7. Grad po veličini u Hrvatskoj, pa to je Metropola, mislim za VŠO još i veća. Very Happy
Čovjeku se uvijek može dogoditi da u Velikom Gradu - Metropoli poput našeg lijepog Grada i zaluta. Kaj je to čudno za jednu provincijalku poput VŠO, koja koristi trenutnu moć, dobivenu političkom trgovinom, da uništi kazalište Scena Gorica.
Al to nije dokaz da je provincijalka, koja luta Goricom da dođe do "svojih" građana. Basketball bounce

[Vrh] Go down
plemenitašica
Expert
Expert
plemenitašica


Broj postova : 2046

Novoustoličena Predsjednica Gradskog Vijeća Vesna Škare Ožbolt - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Novoustoličena Predsjednica Gradskog Vijeća Vesna Škare Ožbolt   Novoustoličena Predsjednica Gradskog Vijeća Vesna Škare Ožbolt - Page 2 Empty03.10.10 0:53

JOSIPJOŽA je napisao/la:
........ da uništi kazalište Scena Gorica.
....... dokaz da je provincijalka, koja luta Goricom da dođe do "svojih" građana.
Apsolutni dokaz. No, nismo svi mi u gradu i okolici Gruntovčani.

Nego, čitam tamo na linku da će prve srijede u mejsecu primati građane, kako kaže expresnoustoličena: "- Želja mi je ostvariti bolju, otvoreniju komunikaciju Gradskog vijeća s građanima, nego što je to do sada bio slučaj"
Pitam se gjde? Pod štengama gjde je ured GV ili će joj gradonačelnik "posuditi" svoj ured, ili će se primanja održavati u prostoriji za vjenčavanje?
S obzirom da GV nema adekvatnu prostoriju ZNA SE iz kojeg razloga, kak je GBR uopće mogao "primati građane".

Gdje je bila do sad, i gdje su bili Zelenika i Kunić?
Zašto expresno ustoličena nije i u prošlom mandatu imala komunikaciju sa građanima, a isto tako zašto nije kao vijećnica sjedila s građanima na kavi. Nije dolazila niti na sjednice vijeća jednom u tri mjeseca, a ne da bi šetala po našem gradu i razgovarala sa građanima.

GBR i VFK i i njihovi kolege vijećnici piju kave sa građanima vrlo često, a ne jednom mjesečno. Može ih se vidjeti po svim goričkim terasama. I ne samo vidjeti, nego i razgovarati, pitati, požaliti se, tražiti savjet itakodalje.
Smile
[Vrh] Go down
JOSIPJOŽA
Boss
Boss
JOSIPJOŽA


Broj postova : 1957

Novoustoličena Predsjednica Gradskog Vijeća Vesna Škare Ožbolt - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Novoustoličena Predsjednica Gradskog Vijeća Vesna Škare Ožbolt   Novoustoličena Predsjednica Gradskog Vijeća Vesna Škare Ožbolt - Page 2 Empty03.10.10 1:24

Da baš se na slikama vidi neka gužva s građanima, VŠO, Kunić i Zelenika, ok tam gdi je Zelenika tam se navek odmah zagužva.

Jeli to bilo slikanje da se pokaže uplatnica, jadna moja precednice, pa nemate Vi pojma koliko ljudi i s koliko novaca su pomagali naše sugrađane, spustite tu uplatnicu i nemojte nam mlatarati s tom uplatnicom, jadno da jadnije nemože biti, sram Vas može biti da je uopće i pokazujete.

http://www.gorica.hr/2010/10/na-kavi-s-predsjednicom-gradskog-vijeca/#more-6127

Sada je zanimljivo pitanje da li će se prostorije GV seliti ponovo nekam?
Ili uređivati za specijalprecednicu? Basketball bounce
Vidite kak sada ruže cvetaju međ GV i gradonačelnikom, a Kunić je na svim događanjima uz Barišića, pročelnica ne plače više, direktorica je na svom itd.itd.
[Vrh] Go down
plemenitašica
Expert
Expert
plemenitašica


Broj postova : 2046

Novoustoličena Predsjednica Gradskog Vijeća Vesna Škare Ožbolt - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Novoustoličena Predsjednica Gradskog Vijeća Vesna Škare Ožbolt   Novoustoličena Predsjednica Gradskog Vijeća Vesna Škare Ožbolt - Page 2 Empty03.10.10 1:42

JOSIPJOŽA je napisao/la:
..........
Jeli to bilo slikanje da se pokaže uplatnica, jadna moja precednice, pa nemate Vi pojma koliko ljudi i s koliko novaca su pomagali naše sugrađane, spustite tu uplatnicu i nemojte nam mlatarati s tom uplatnicom, jadno da jadnije nemože biti, sram Vas može biti da je uopće i pokazujete.
Tu uplatnicu nisam niti zagledala.

Vesna Škare Ožbolt - jeste li vi normalni? Za koga vi smatrate nas Turopoljce i Posavce.
Ponosnije ljude niste u životu sreli.
Imam samo jedno pitanje i to ću vas doći pitati prve srijede u mjsecu - kad ću ja kao i moj prijatelj iz Osijeka, moći reći - Hvala Bogu mi smo je se rješili (a vi ste išli s njim čak i u razred) sad se ti (misli na mene) bakči s njom.
A ja dodajem - da na žalost.

Dobro kaže JosipJoža - pojma vi nemate s koliko su novca građani pomagali svoje sugrađane. Niti trebate saznati, niti ćemo vam reći. Dali smo i dat ćemo jer tako osjećamo, nitko nas niti nije zadužio niti trebao donijeti odluku.
[Vrh] Go down
Ante
Admin
Admin
Ante


Broj postova : 2140

Novoustoličena Predsjednica Gradskog Vijeća Vesna Škare Ožbolt - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Novoustoličena Predsjednica Gradskog Vijeća Vesna Škare Ožbolt   Novoustoličena Predsjednica Gradskog Vijeća Vesna Škare Ožbolt - Page 2 Empty09.10.10 18:40

Svaki doprinos dobro dođe. A što se tiče slikanja uplatnice, mislim da želi skrenuti pozornost na sebe u pozitivnom svjetlu.
Da li je uspjela u tomu, sumnjam, ali dobro barem je pare dala (ili netko drugi u njeno ime).
[Vrh] Go down
Rožica-ljutibijes
Boss
Boss
Rožica-ljutibijes


Broj postova : 1353

Novoustoličena Predsjednica Gradskog Vijeća Vesna Škare Ožbolt - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Novoustoličena Predsjednica Gradskog Vijeća Vesna Škare Ožbolt   Novoustoličena Predsjednica Gradskog Vijeća Vesna Škare Ožbolt - Page 2 Empty09.10.10 19:22

Ante je napisao/la:
Svaki doprinos dobro dođe. A što se tiče slikanja uplatnice, mislim da želi skrenuti pozornost na sebe u pozitivnom svjetlu.
Da li je uspjela u tomu, sumnjam, ali dobro barem je pare dala (ili netko drugi u njeno ime).

Hahahahahaa bounce bounce bounce ,mo'š misliti kako je kod mene "skrenula pozornost u pozitivnom svjetlu" affraid . Pa ona je "s uplatnicom i bez uplatnice" CRNI MRAK I TAMA ovoga grada i Turopolja.

No, da, neka je, ako je, taj novac nekome ipak pomogao, ali mislim da joj ni to pomoći ne može i neće No

[Vrh] Go down
plemenitašica
Expert
Expert
plemenitašica


Broj postova : 2046

Novoustoličena Predsjednica Gradskog Vijeća Vesna Škare Ožbolt - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Novoustoličena Predsjednica Gradskog Vijeća Vesna Škare Ožbolt   Novoustoličena Predsjednica Gradskog Vijeća Vesna Škare Ožbolt - Page 2 Empty10.10.10 19:51

Ante je napisao/la:
........ ali dobro barem je pare dala (ili netko drugi u njeno ime).
Te pare smo dali vi i ja ovom gradu, a ovaj grad njoj daje plaću. Kaj nije tak?
No, to kaj je ona održala jednu sjednicu i jednu tematsku nije zaslužila tu plaću, stoga joj se i nije bilo teško odvojiti od tih novaca.

Ne, ne doživljavam je kao osobu koja želi nekom pomoći.
Ne mali broj puta sam čula da se nije odužila kad je morala,
tak da mi nemre podmenuti da ima humanosti u toj ženi.
[Vrh] Go down
mariovg
Učenik
Učenik



Broj postova : 49

Novoustoličena Predsjednica Gradskog Vijeća Vesna Škare Ožbolt - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Novoustoličena Predsjednica Gradskog Vijeća Vesna Škare Ožbolt   Novoustoličena Predsjednica Gradskog Vijeća Vesna Škare Ožbolt - Page 2 Empty11.10.10 10:28

Perfektan tekst u medijima, mojagorica.com

Zbog objeda i neistina koje su Senka Bulić i Goran Beus Richemberg izrekli u više navrata u medijima, a radi istinitog informiranja javnosti, Demokratski centar Velike Gorice odlučio je reagirati.
Naime u tijeku je postupak izbora ravnatelja Pučkog otvorenog učilišta Velike Gorice. Dakle prva je neistina da se smjenjuje ravnateljica Kazališta Velike Gorice, jer je Scena Gorica sastavni dio i samo jedan od odjela Pučkog otvorenog učilišta.
Nadalje, Senka Bulić došla je na mjesto ravnateljice Pučkog otvorenog učilišta nakon što su koalicija stranaka SDP-HNS-HSLS-HSS-HSP politički smjenili dotadašnjeg ravnatelja Franju Galekovića, kojeg je na to mjesto imenovala koalicija stranaka predvođena HDZ-om. Dakle Senka Bulić, dovedena je u Veliku Goricu iz kvote HNS-a čiji je predsjednik Goran Beus Richemberg, objašnjavajući da njegova stranka nema niti jednog ravnatelja, inzistirao da na to mjesto postavi svoju prijateljicu Senku Bulić, dajući joj menađerski ugovor na četiri godine (ističe 31.10.2010) kakav niti jedan ravNatelj velikogoričkih ustanova nikada u povijesti nije imao.
Istina je da je Senka Bulić postavši ravnateljica Pučkog otvorenog učilišta, razvila Scenu Gorica i njenu vlastitu produkciju. No, njene ravnateljske sposobnosti na čelu Pučkog otvorenog učilišta, u kojem je kazališna djelatnost samo jedna od mnogih, bile su izrazito skromne. Pučko otvoreno učilište (POU) bilo je podređeno radu kazališta, a ostale djelatnosti godinama su zapostavljane. Uz to komunikacija Senke Bulić sa gradonačelnikom i resornim pročelnikom u Gradskoj upravi bila je ispod svake razine. Senka Bulić je i sama izjavila u jednoj emisiji o kulturi da ona ne priznaje autoritete i ne može s njima razgovarati. Pa zar je moguće da ravnatelj ustanove koju osniva i financira Grad Velika Gorica, apsolutno ignorira taj isti grad?!
Baš iz tog razloga, Demokratski centar nije podržao izvješće o radu POU koje je Senka Bulić prezentirala na sjednici Gradskog vijeća. No, kao što je i sama predsjednica Vesna Škare Ožbolt izjavila, Senki Bulić se otvara mogućnost vođenja Scene Gorica, kao jedne djelatnosti POU, na kojoj se jedino i dokazala. No, ravnatelj POU mora imati širi svjetonazor i ne zapostavljati druge zakonom i statutom propisane djelatnosti koje POU ima.
Izjava Gorana Beusa Richemberga da se radi o političkoj korupciji je istina koju mora potražiti u HNS-u i u ogledalu vlastite kupaonice. Nakon što je Goran Beus Richemberg na čelo POU instalirao svoju prijateljicu Bulić, u tijelo koje upravlja ustanovom – Upravno vijeće, doinstalirao je svoju vlastitu suprugu. Zašto javnosti nije rekao da je upravo on bio na čelu povjerenstva za izbor ravnatelja te je prije provedenog natječaja odlučio da će Senka Bulić postati ravnateljica jer je njen najjači adut u životopisu bio Goran Beus Richemberg.
Žalosno je da javnost, ali i koalicijski partneri u tome času o tome nisu imali nikakvo saznanje. Zato je razumljiv bijes i interes privatnika Gorana Beusa Richemberga da POU bude i nadalje pod njegovom kontrolom.
Sve su to razlozi zašto DC –ovi vijećnici nisu podržali izvješće o radu POU.
U cijeloj halabuci koju je proizveo HNS-ovac Beus Richemberg, obraćunavajući se putem medija s političkim neistomišljenicima, nevjerojatno je da je kao „polugu“ obračuna iskoristio upravo svoju prijateljicu Bulić.

[Vrh] Go down
mariovg
Učenik
Učenik



Broj postova : 49

Novoustoličena Predsjednica Gradskog Vijeća Vesna Škare Ožbolt - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Novoustoličena Predsjednica Gradskog Vijeća Vesna Škare Ožbolt   Novoustoličena Predsjednica Gradskog Vijeća Vesna Škare Ožbolt - Page 2 Empty11.10.10 10:39

Prićate o Vesni Š. O. a ne komentirate izjave da je od Ratka Čačića predsjednika HNS-a supruga sjedila u 18 nadzornih odbora 2000. kad je došao na vlast? Da je pokupovao gro hotela po jadranu i da niti jedan od njih ne radi ni dan danas? Isto ne komentirate razloge zbog kojih SDP nije htio sa HNS-om u koaliciju jer je HNS tražio 30% od svih nadzornih odbora i drugih tijela kako bi zbrinuo svoje poslušnike koji kake po drugima preko interneta i drugih medija?

Gledate drugima trn u oku a balvan u svom ne vidite.
Zato su građani rekli Piculi i Beusu veliko NE!
[Vrh] Go down
JOSIPJOŽA
Boss
Boss
JOSIPJOŽA


Broj postova : 1957

Novoustoličena Predsjednica Gradskog Vijeća Vesna Škare Ožbolt - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Novoustoličena Predsjednica Gradskog Vijeća Vesna Škare Ožbolt   Novoustoličena Predsjednica Gradskog Vijeća Vesna Škare Ožbolt - Page 2 Empty11.10.10 10:40

mariovg je napisao/la:

....Senka Bulić postati ravnateljica jer je njen najjači adut u životopisu bio Goran Beus Richemberg......

Ovo može izjaviti samo DC, vjerojatno dobro pojačan Zoranom Žicom. Laughing
Dokaz da DC uglavnom gleda Hlapićgrad a ne hrvatske medije, tiskane, elektronske, portale koji ovih dana bruje o Senki Bulić, njenoj kvaliteti i stručnosti, uspješnosti i kreativnosti.
Postavlja se logično pitanje je li cijela nacija luda a DC-ovci pametni, pa mogu dati ovakvu izjavu.
Pametnom je dosta u svakom slučaju. Basketball bounce
[Vrh] Go down
Ante
Admin
Admin
Ante


Broj postova : 2140

Novoustoličena Predsjednica Gradskog Vijeća Vesna Škare Ožbolt - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Novoustoličena Predsjednica Gradskog Vijeća Vesna Škare Ožbolt   Novoustoličena Predsjednica Gradskog Vijeća Vesna Škare Ožbolt - Page 2 Empty11.10.10 11:56

Zanimljivo je da je Kunić, predsjednik DC-a Velike Gorice uvijek bio pročelnik za društvene djelatnosti, onda i sada Laughing

Zar taj isti Kunić nije i član Uprave Kluba 100 affraid

Jao, jao kako se brzo zaboravlja. Brigo moja pređi na drugog.
[Vrh] Go down
mariovg
Učenik
Učenik



Broj postova : 49

Novoustoličena Predsjednica Gradskog Vijeća Vesna Škare Ožbolt - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Novoustoličena Predsjednica Gradskog Vijeća Vesna Škare Ožbolt   Novoustoličena Predsjednica Gradskog Vijeća Vesna Škare Ožbolt - Page 2 Empty11.10.10 13:07

Zašto ne želite odgovoriti na moje pitanje nego odmah okrećete ploću? Rolling Eyes Rolling Eyes bojite se istine affraid
[Vrh] Go down
Rožica-ljutibijes
Boss
Boss
Rožica-ljutibijes


Broj postova : 1353

Novoustoličena Predsjednica Gradskog Vijeća Vesna Škare Ožbolt - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Novoustoličena Predsjednica Gradskog Vijeća Vesna Škare Ožbolt   Novoustoličena Predsjednica Gradskog Vijeća Vesna Škare Ožbolt - Page 2 Empty11.10.10 13:34

mariovg je napisao/la:
Prićate o Vesni Š. O. a ne komentirate izjave da je od Ratka Čačića predsjednika HNS-a supruga sjedila u 18 nadzornih odbora 2000. kad je došao na vlast? Da je pokupovao gro hotela po jadranu i da niti jedan od njih ne radi ni dan danas? Isto ne komentirate razloge zbog kojih SDP nije htio sa HNS-om u koaliciju jer je HNS tražio 30% od svih nadzornih odbora i drugih tijela kako bi zbrinuo svoje poslušnike koji kake po drugima preko interneta i drugih medija?

Gledate drugima trn u oku a balvan u svom ne vidite.
Zato su građani rekli Piculi i Beusu veliko NE!

mariovg je napisao/la:
Zašto ne želite odgovoriti na moje pitanje nego odmah okrećete ploću? Rolling Eyes Rolling Eyes bojite se istine affraid

mariovg je napisao/la:
Prićate o Vesni Š. O. a ne komentirate izjave da je od Ratka Čačića predsjednika HNS-a supruga sjedila u 18 nadzornih odbora 2000. kad je došao na vlast? Da je pokupovao gro hotela po jadranu i da niti jedan od njih ne radi ni dan danas? Isto ne komentirate razloge zbog kojih SDP nije htio sa HNS-om u koaliciju jer je HNS tražio 30% od svih nadzornih odbora i drugih tijela kako bi zbrinuo svoje poslušnike koji kake po drugima preko interneta i drugih medija?

Gledate drugima trn u oku a balvan u svom ne vidite.
Zato su građani rekli Piculi i Beusu veliko NE!

@mariovg, OFF TOPIC Exclamation Exclamation Exclamation - ovdje je Podforum: Gradonačelnik, Gradsko vijeće: Tema: Novoustoličena Predsjednica Gradskog Vijeća Vesna Škare Ožbolt
Very Happy Rolling Eyes

Dakle, OFF TOPIC Exclamation Exclamation Exclamation silent
[Vrh] Go down
Mišel
Ide prema gore
Ide prema gore



Broj postova : 441

Novoustoličena Predsjednica Gradskog Vijeća Vesna Škare Ožbolt - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Novoustoličena Predsjednica Gradskog Vijeća Vesna Škare Ožbolt   Novoustoličena Predsjednica Gradskog Vijeća Vesna Škare Ožbolt - Page 2 Empty11.10.10 13:40

E dragi mariovg iliti bi moglo ovako *******,šta li ćeš pisati o VŠO i DC-u kad ne ispune tvoje ambicije,kad za godinu dana potonete dublje od ove dubine u kojoj jeste.Zato se sada sve više družiš sa hadezeovcima da si tamo napraviš podlogu za eventualni prelazak.Sva tvoja zagovaranja i tlapnje o čovjeku kojem je inters samo građanstvo,a ne osobne ambicije potpuno su pale u vodu.izdao si jedne ,ponovno ćeš i druge sve za vlastite apetite.Lako je sada trkeljat po HNS-u i po Beusu.Zašto kad vam je on tako veliki trn u oku i kamen spoticanja,zašto kopirate sve njegove postupke.Druženje sa građanima,kavice,primanja,posjeti.KOPIJA JA UVIJEK KOPIJA.To bi barem trebao znati iz svog posla.I nikad nije bolja od originala.Nečiji ego to nemože podnjeti,zar ne?

Što se tiće Buličke,reci mi o tom famoznom menađerskom ugovoru i toj famoznoj plači.Prosječna plača za prošli mjesec u Zagrebu je bila oko 6100 i nešto kuna.Žena ima 6 500,00kuna i šta je tu menađersko.Svi na poziciji bilo kojoj u slučaju raskida dobivaju još nekoliko plača,žena je to odbila i to je činjenica.Zato poklopi se po ušima i ne trkeljaj nešto čemu nisi dorastao.Ne pokušavaj obmanjivati javnost nikakvim priopčenjima jer su vas mnogo pametniji od vas prokazali i pobili u svim detaljima,to je činjenica,a sve drugo su gluposti.Ni najbolji sapun vam nemre oprati ovo ****** koje ste napravili.

Post je moderiran zbog kršenja pravila foruma i forumaš je zaradio prvu opomenu.
[Vrh] Go down
mariovg
Učenik
Učenik



Broj postova : 49

Novoustoličena Predsjednica Gradskog Vijeća Vesna Škare Ožbolt - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Novoustoličena Predsjednica Gradskog Vijeća Vesna Škare Ožbolt   Novoustoličena Predsjednica Gradskog Vijeća Vesna Škare Ožbolt - Page 2 Empty11.10.10 16:13

Neznam ja tko ovdje više piše o Vesni i o DC-u, tko je više opsjednut time?
Sad sam ******?? pa vi mene svaki dan preimenujete.... lupate bedastoće kao i inače.
A kako bi to Vesna Š.O. mogla kopirati Beusa? hehehe daj se skoncentriraj! Nije joj ni do koljena. Gdje je on bio dok je ona sudjelovala u mirovnim misijama? Žena je u politici od početka stvaranja Hrvatske, pravnica je i dobila je mnogo priznanja za svoj rad, a pogotovo od braniteljskih udruga jer ona branitelje ne smatra crnokošuljašima jer je s njima bila u domovinskom ratu cijelo vrijeme.
A što se tiće Bulićke odgovori mi onda zašto jedino ona ima drugačiji ugovor u kojem se spominje 12 plaća, a niti jedan drugi ravnatelj nema takav ugovor?
Jako pametno kao Sanader koristiš usporedbe kad su plaće u pitanju. Tako je i on prićao kad su se profesori bunili kako imaju male plaće pa im je rekao da profesor u Bugarskoj ima plaću 200 eura i da kaj žele sad. Kad je bila rasprava o plaćama u Saboru onda je uspoređivao sa NJemačkom itd. Tako isto i ti. Prozirna retorika

Post je moderiran u dijelu koji se odnosi na odgovor prethodnog forumaša.
[Vrh] Go down
mariovg
Učenik
Učenik



Broj postova : 49

Novoustoličena Predsjednica Gradskog Vijeća Vesna Škare Ožbolt - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Novoustoličena Predsjednica Gradskog Vijeća Vesna Škare Ožbolt   Novoustoličena Predsjednica Gradskog Vijeća Vesna Škare Ožbolt - Page 2 Empty11.10.10 16:34

Draga Mišel kad već znaš tko je tko na forumu jel istina da si ti ******** i da se pod nickom ****** skrivaš na drugom forumu i pljuješ po HDZ-u??

Post je moderiran zbog kršenja pravila foruma. Uz ovu opomenu ide i opomena zbog ne pridržavanja teme. Ukoliko još jednom dođe do kršenja pravila foruma slijedi ban.
[Vrh] Go down
JOSIPJOŽA
Boss
Boss
JOSIPJOŽA


Broj postova : 1957

Novoustoličena Predsjednica Gradskog Vijeća Vesna Škare Ožbolt - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Novoustoličena Predsjednica Gradskog Vijeća Vesna Škare Ožbolt   Novoustoličena Predsjednica Gradskog Vijeća Vesna Škare Ožbolt - Page 2 Empty11.10.10 16:37

mariovg je napisao/la:

..... a pogotovo od braniteljskih udruga jer ona branitelje ne smatra crnokošuljašima jer je s njima bila u domovinskom ratu cijelo vrijeme....

Da vidjeli smo Branitelji za branitelje i na GV kad se je ustoličila za precednicu. Relevantno jako.
Da bila je kao i u zadnjim poplavama, kad se trebalo slikati, oni koji su istinski bili nikada to nisu i ne ističu. Ljigavo i smrdi više od same pokvarene ribe. Basketball bounce
Kao i mlataranje s uplatnicom. Laughing
[Vrh] Go down
JOSIPJOŽA
Boss
Boss
JOSIPJOŽA


Broj postova : 1957

Novoustoličena Predsjednica Gradskog Vijeća Vesna Škare Ožbolt - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Novoustoličena Predsjednica Gradskog Vijeća Vesna Škare Ožbolt   Novoustoličena Predsjednica Gradskog Vijeća Vesna Škare Ožbolt - Page 2 Empty11.10.10 16:45

mariovg je napisao/la:
Draga Mišel kad već znaš tko je tko na forumu jel istina da si ti ********* i da se pod nickom ***** skrivaš na drugom forumu i pljuješ po HDZ-u??

Antiša da zovemo druga Titu? Laughing
Druže Tito moje lipo cviće.....za tobom se moj mario okreće. Udba, sudba, Osa, Kosa,...... Laughing


Post je moderiran u dijelu koji se odnosi na citiranje prethodnog.
[Vrh] Go down
mariovg
Učenik
Učenik



Broj postova : 49

Novoustoličena Predsjednica Gradskog Vijeća Vesna Škare Ožbolt - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Novoustoličena Predsjednica Gradskog Vijeća Vesna Škare Ožbolt   Novoustoličena Predsjednica Gradskog Vijeća Vesna Škare Ožbolt - Page 2 Empty11.10.10 16:47

nažalost nisam imao veze s udbom, ali znam tko jest Very Happy
[Vrh] Go down
JOSIPJOŽA
Boss
Boss
JOSIPJOŽA


Broj postova : 1957

Novoustoličena Predsjednica Gradskog Vijeća Vesna Škare Ožbolt - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Novoustoličena Predsjednica Gradskog Vijeća Vesna Škare Ožbolt   Novoustoličena Predsjednica Gradskog Vijeća Vesna Škare Ožbolt - Page 2 Empty11.10.10 16:55

mariovg je napisao/la:
nažalost nisam imao veze s udbom.... Very Happy

Al ipak ti je malo žao jel tak? Laughing
[Vrh] Go down
mariovg
Učenik
Učenik



Broj postova : 49

Novoustoličena Predsjednica Gradskog Vijeća Vesna Škare Ožbolt - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Novoustoličena Predsjednica Gradskog Vijeća Vesna Škare Ožbolt   Novoustoličena Predsjednica Gradskog Vijeća Vesna Škare Ožbolt - Page 2 Empty11.10.10 16:59

na tvoju žalost... cyclops
[Vrh] Go down
Rožica-ljutibijes
Boss
Boss
Rožica-ljutibijes


Broj postova : 1353

Novoustoličena Predsjednica Gradskog Vijeća Vesna Škare Ožbolt - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Novoustoličena Predsjednica Gradskog Vijeća Vesna Škare Ožbolt   Novoustoličena Predsjednica Gradskog Vijeća Vesna Škare Ožbolt - Page 2 Empty11.10.10 17:47

Mišel je napisao/la:
E dragi mariovg iliti bi moglo ovako **********,šta li ćeš pisati o VŠO i DC-u kad ne ispune tvoje ambicije,kad za godinu dana potonete dublje od ove dubine u kojoj jeste.Zato se sada sve više družiš sa hadezeovcima da si tamo napraviš podlogu za eventualni prelazak.Sva tvoja zagovaranja i tlapnje o čovjeku kojem je inters samo građanstvo,a ne osobne ambicije potpuno su pale u vodu.izdao si jedne ,ponovno ćeš i druge sve za vlastite apetite.Lako je sada trkeljat po HNS-u i po Beusu.Zašto kad vam je on tako veliki trn u oku i kamen spoticanja,zašto kopirate sve njegove postupke.Druženje sa građanima,kavice,primanja,posjeti.KOPIJA JA UVIJEK KOPIJA.To bi barem trebao znati iz svog posla.I nikad nije bolja od originala.Nečiji ego to nemože podnjeti,zar ne?

Što se tiće Buličke,reci mi o tom famoznom menađerskom ugovoru i toj famoznoj plači.Prosječna plača za prošli mjesec u Zagrebu je bila oko 6100 i nešto kuna.Žena ima 6 500,00kuna i šta je tu menađersko.Svi na poziciji bilo kojoj u slučaju raskida dobivaju još nekoliko plača,žena je to odbila i to je činjenica.Zato poklopi se po ušima i ne trkeljaj nešto čemu nisi dorastao.Ne pokušavaj obmanjivati javnost nikakvim priopčenjima jer su vas mnogo pametniji od vas prokazali i pobili u svim detaljima,to je činjenica,a sve drugo su gluposti.Ni najbolji sapun vam nemre oprati ovo ****** koje ste napravili.

mariovg je napisao/la:
Neznam ja tko ovdje više piše o Vesni i o DC-u, tko je više opsjednut time?
Sad sam **********? pa vi mene svaki dan preimenujete.... lupate bedastoće kao i inače.
A kako bi to Vesna Š.O. mogla kopirati Beusa? hehehe daj se skoncentriraj! Nije joj ni do koljena. Gdje je on bio dok je ona sudjelovala u mirovnim misijama? Žena je u politici od početka stvaranja Hrvatske, pravnica je i dobila je mnogo priznanja za svoj rad, a pogotovo od braniteljskih udruga jer ona branitelje ne smatra crnokošuljašima jer je s njima bila u domovinskom ratu cijelo vrijeme.
A što se tiće Bulićke odgovori mi onda zašto jedino ona ima drugačiji ugovor u kojem se spominje 12 plaća, a niti jedan drugi ravnatelj nema takav ugovor?
Jako pametno kao Sanader koristiš usporedbe kad su plaće u pitanju. Tako je i on prićao kad su se profesori bunili kako imaju male plaće pa im je rekao da profesor u Bugarskoj ima plaću 200 eura i da kaj žele sad. Kad je bila rasprava o plaćama u Saboru onda je uspoređivao sa NJemačkom itd. Tako isto i ti. Prozirna retorika

mariovg je napisao/la:
Draga Mišel kad već znaš tko je tko na forumu jel istina da si ti ********** i da se pod nickom ****** skrivaš na drugom forumu i pljuješ po HDZ-u??

Protestiram oštro i prozivam gospodu Admina i Moderatora povodom ovog u gornjim quotanim postovima podcrtano. Nedopustivo! Neprihvatljivo! Oštro protestiram zbog ovih radnji na ovom forumu. Molim, čak štoviše ZAHTJEVAM da se ovo sankcionira po pravilima foruma. Nema osobnih imena niti prozivki ovdje na forumu, zato oštro protestiram. Izvolite izvršiti korekcije, moderiranje i sankcioniranje kako je u vašim mogućnostima i ovlastima.
:shock: bounce

A propo dotične VŠO, evo kratko da se očitujem, o njoj gotovo pa sve više znamo, a što nismo znali niti vjerovali ranije "sada u zadnje vrijeme je pokazala u Velikoj Gorici i Turopolju".
No, očito su političari na ovoj lokalnoj razini - ipak lokalno (malo suženo) gledali i vjerovali dotičnoj VŠO pa je zato napravila "ovaj Trg.Centar za primjer u HR" kada je riječ o političkoj korupciji, trgovini, a ja si dajem slobodu kao građanin ovoga kraja upotrijebiti ružnu riječ "kup*eraj", obzirom da su moji osjećaji takvi sada. Ipak je ona lopina DrIvo bio "promućuran" u vezi s njom kaj je, je, pa "nogom vu rit" kak je i pripada. Toliko o madame.

@JOSIPJOŽA, slažem se da bi trebao jedan-neki drug Tito, pa da on ovo počisti, mislim na svim razinama od ovog foruma, preko lokalne do državne razine. Ali on je tamo gdje je i jedino nam, ostaje Antiša i ini. Ovakvog jada nigdar ne bi "stari" dopustio. Slava ti i hvala, druže Tito! Sad

Post moderiran u dijelu koji se odnosi na prenošenje prethodnih postova.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Novoustoličena Predsjednica Gradskog Vijeća Vesna Škare Ožbolt - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Novoustoličena Predsjednica Gradskog Vijeća Vesna Škare Ožbolt   Novoustoličena Predsjednica Gradskog Vijeća Vesna Škare Ožbolt - Page 2 Empty

[Vrh] Go down
 
Novoustoličena Predsjednica Gradskog Vijeća Vesna Škare Ožbolt
[Vrh] 
Stranica 2 / 4.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Vesna Parun

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Forum Velika Gorica :: Domaće teme :: Gradonačelnik, Gradsko vijeće-
Forum(o)Bir: