Forum Velika Gorica
Za logiranje na forum kliknite na "Log in".
Za registraciju na forum kliknite na "Registration".
Ako ne želite da Vam ovaj prozor iskače kliknite na "Do not display this again".
Forum Velika Gorica
Za logiranje na forum kliknite na "Log in".
Za registraciju na forum kliknite na "Registration".
Ako ne želite da Vam ovaj prozor iskače kliknite na "Do not display this again".
Forum Velika Gorica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Gradonačelnik Barišić i upravljanje Velikom Goricom

Go down 
+9
koko-vg
tomy
Mišel
Goran
Neo
plemenitašica
Rožica-ljutibijes
Ante
JOSIPJOŽA
13 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3 ... , 11, 12, 13  Next
Autor/icaPoruka
Rožica-ljutibijes
Boss
Boss
Rožica-ljutibijes


Broj postova : 1353

Gradonačelnik Barišić i upravljanje Velikom Goricom - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Gradonačelnik Barišić i upravljanje Velikom Goricom   Gradonačelnik Barišić i upravljanje Velikom Goricom - Page 12 Empty14.10.11 15:29

.... nice Gradonačelnik Barišić i upravljanje Velikom Goricom - Page 12 292822 .... samom naprijed dečki i cure ....uživam čitajući vaše rasprave, tak da ja zaista nemam potrebe niš reći Gradonačelnik Barišić i upravljanje Velikom Goricom - Page 12 128746 .... čitam, uživam i ne psujem .... Gradonačelnik Barišić i upravljanje Velikom Goricom - Page 12 168288
[Vrh] Go down
plemenitašica
Expert
Expert
plemenitašica


Broj postova : 2046

Gradonačelnik Barišić i upravljanje Velikom Goricom - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Gradonačelnik Barišić i upravljanje Velikom Goricom   Gradonačelnik Barišić i upravljanje Velikom Goricom - Page 12 Empty14.10.11 21:41

mariofil68 je napisao/la:
...........
Da ima hrabrosti, prozvao bi "kolege" na mjestu dogradonačelnika javno jer se i danas građevinske čekaju 4 godine, prostornih planova nema, poticaj malog poduzetništva ne postoji, a lokalni nižerangirani nogomenti klubovi i dalje troše nemilice. Ovako ispada da je običan papak ( bez uvrede-sleng) koji zavisi od dobre volje nekih tamo šatro sposobnih preljubnika i vatrodojavljivatelja.

@ante

Nije on direktno izabran, njega je izabrala Partijska infrastruktura. Da nije bilo te infrastrukture i tog Šerifa ne bi dobio više od 2% jer nema logistike koja bi ga forsirala.

Točno, potpuno ste u pravu.


Rožica-ljutibijes je napisao/la:
.... nice Gradonačelnik Barišić i upravljanje Velikom Goricom - Page 12 292822 .. čitam, uživam i ne psujem .... Gradonačelnik Barišić i upravljanje Velikom Goricom - Page 12 168288

Rojžica - flower pompon hug-ss m19

Ima se o kapitalcu svašta za reći i saznati, mnogi ljudi mnogo znaju. Nije ovo ništa novo što je mariofil napisao. Pa to je trajalo ziher 10 godina, a nakon toga je po zasluzi postao ministar. Ma povraća mi se.

@Mariofil - nisam rekla da nije priznao poreznu prijavu, nego neki drugi prigovor. A prijava mu je bila završna ucjena - žalite se tek onda vam neću priznati.

Nego vratimo se mi na ovog današnjeg sirotana.
[Vrh] Go down
JOSIPJOŽA
Boss
Boss
JOSIPJOŽA


Broj postova : 1957

Gradonačelnik Barišić i upravljanje Velikom Goricom - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Gradonačelnik Barišić i upravljanje Velikom Goricom   Gradonačelnik Barišić i upravljanje Velikom Goricom - Page 12 Empty14.10.11 21:46

Zašto šuti i zašto ne progovori? Zašto ne prezentira otvoreno u kakvoj je situaciji grad i pod kojim uvjetima radi?

Iako svi znamo da je njega dovela stranačka infrastruktura na mjesto gradonačelnika, ipak je izravno potvrđen od građana, stoga infratsruktura je mogla napraviti i "promašenu investiciju", zašto onda sebe ne postavi u tu poziciju. Ovako ako nastavi će završiti baš kako reče plemenita, kao sirotan, koji će stradati a infrastruktura će sve i učiniti da tako bude.
[Vrh] Go down
plemenitašica
Expert
Expert
plemenitašica


Broj postova : 2046

Gradonačelnik Barišić i upravljanje Velikom Goricom - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Gradonačelnik Barišić i upravljanje Velikom Goricom   Gradonačelnik Barišić i upravljanje Velikom Goricom - Page 12 Empty14.10.11 22:03

JOSIPJOŽA je napisao/la:
Zašto šuti i zašto ne progovori? Zašto ne prezentira otvoreno u kakvoj je situaciji grad i pod kojim uvjetima radi?.

Zato Josipjoža, jer nismo svi isti. Neki su pokvareni, neki nisu, neki znaju govoriti, neki na njihovu žalost ne znaju (pa zaposle mutavu glasnogovornicu Razz ), neki muškarci imaju muda, neki nemaju, neki imaju stotridest kila neki samo osamdeset, neki imaju kućni odgoj i poštuju starije drugove, neki ne prezaju ni pred predsjednikom a di bi pred narodom itd...

Ja Barišića doživljavam kao mirnu osobu, ne skonu galami i osveti, osobu koja nema potrebu tjerati mak na konac, nedorečenu, uglađenu, ne pokvarenu a oko njega su hijene. E sad, zašto je on morao (ili htio) biti u obruču tih hijena to zna samo on. Uostalom čisto sumnjam da se osjetio sposobnim raditi posao za koji je nekako izabran, nego je od početka trebao njihovu pomoć. I dobio ju je. To što ta pomoć nije pomoć nego propast, to već uviđa, ali kasno Marko na Kosovo stiže.


JOSIPJOŽA je napisao/la:
.........stoga infratsruktura je mogla napraviti i "promašenu investiciju", ..
Ne da je mogla, nego je napravila. To je znao i on sam, a i mnogi drugi. No, infrastruktura je bila sigurna da je dovoljno poslušan i da će oni upravljati. Čak štoviše, još su uvijek sigurni, još uvijek misle da će se on pokoriti iako je malo odlutao. No, čobani znaju vratiti zalutalu ovčicu.
Ja pak nisam sigurna, uostalom biti siguran u hadezejca je suludo. Niti oni sami u sebe nisu sigurni, niti znaju kaj delaju.
[Vrh] Go down
Mišel
Ide prema gore
Ide prema gore



Broj postova : 441

Gradonačelnik Barišić i upravljanje Velikom Goricom - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Gradonačelnik Barišić i upravljanje Velikom Goricom   Gradonačelnik Barišić i upravljanje Velikom Goricom - Page 12 Empty14.10.11 22:32

Ja Barišića znam kao mirnog,dragog i normalnog čovjeka.Ja imam dvije varijante zašto je on ušao u ovu cijelu priču.Jedna je da mu se svidjela ponuda i nije dovoljno razmislio što to sve nosi sa sobom i eto naivno ju je prihvatio.Druga koja mi je vjerovatnija i sličnija igricama hadezea,je ucjena ili vračanje usluga.Svi znamo kakav je posao Barišić radio,sa kime je sve bio kompanjon i da je to sve imalo veze i sa Šukerom.E pa sad ima tu ona teorija ucjene da prihvati se tog posla i bude samo figura,no on kako ja mislimje u stvari pozitivac u čoporu negativaca,shvatio je svu srž prljavštine oko sebe i pokušao napraviti nešto korisno,no čoporu nije zadovoljio apetite i postao im je neprijatelj kojeg žele diskreditirati.Žalosno je da če ga čopor u konačnici pojesti,a pravi negativci će proći bez posljedica.
[Vrh] Go down
JOSIPJOŽA
Boss
Boss
JOSIPJOŽA


Broj postova : 1957

Gradonačelnik Barišić i upravljanje Velikom Goricom - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Gradonačelnik Barišić i upravljanje Velikom Goricom   Gradonačelnik Barišić i upravljanje Velikom Goricom - Page 12 Empty14.10.11 22:38

U svemu se slažem s Vama objema i sam ga tako doživljavam otprilike.

No da pojasnim moju izjavu "promašena investicija" a mislio sam da će se u njemu pojaviti malo dišpeta, da će se otrgnuti od njih i suprostaviti i u tom smislu bi to za njih bila promašena investicija u koju su uložoli puno a već im okreće leđa i opire se, nadam se da će i uspjeti do kraja oduprijeti se a ne da kako kaže plemenita, kako će čobani ipak sve ovčice dotjerati u tor. Želim se nadati da njega neće.
[Vrh] Go down
plemenitašica
Expert
Expert
plemenitašica


Broj postova : 2046

Gradonačelnik Barišić i upravljanje Velikom Goricom - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Gradonačelnik Barišić i upravljanje Velikom Goricom   Gradonačelnik Barišić i upravljanje Velikom Goricom - Page 12 Empty14.10.11 22:58

JOSIPJOŽA je napisao/la:


No da pojasnim moju izjavu "promašena investicija" a mislio sam da će se u njemu pojaviti malo dišpeta, da će se otrgnuti od njih i suprostaviti i u tom smislu bi to za njih bila promašena investicija u koju su uložoli puno a već im okreće leđa i opire se,

Aha, nisam tako razumjela. No, na kraju ispada da je za građane i grad stvarno "promašena investicija".


JOSIPJOŽA je napisao/la:

nadam se da će i uspjeti do kraja oduprijeti se a ne da kako kaže plemenita, kako će čobani ipak sve ovčice dotjerati u tor. Želim se nadati da njega neće.

I ja se želim nadati kao i da će kod njega biti ona poslovica: što te ne ubije ojača te.
[Vrh] Go down
Rožica-ljutibijes
Boss
Boss
Rožica-ljutibijes


Broj postova : 1353

Gradonačelnik Barišić i upravljanje Velikom Goricom - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Gradonačelnik Barišić i upravljanje Velikom Goricom   Gradonačelnik Barišić i upravljanje Velikom Goricom - Page 12 Empty15.10.11 1:00

Mišel je napisao/la:
Ja Barišića znam kao mirnog,dragog i normalnog čovjeka.Ja imam dvije varijante zašto je on ušao u ovu cijelu priču.Jedna je da mu se svidjela ponuda i nije dovoljno razmislio što to sve nosi sa sobom i eto naivno ju je prihvatio.Druga koja mi je vjerovatnija i sličnija igricama hadezea,je ucjena ili vračanje usluga.Svi znamo kakav je posao Barišić radio,sa kime je sve bio kompanjon i da je to sve imalo veze i sa Šukerom.E pa sad ima tu ona teorija ucjene da prihvati se tog posla i bude samo figura,no on kako ja mislimje u stvari pozitivac u čoporu negativaca,shvatio je svu srž prljavštine oko sebe i pokušao napraviti nešto korisno,no čoporu nije zadovoljio apetite i postao im je neprijatelj kojeg žele diskreditirati.Žalosno je da če ga čopor u konačnici pojesti,a pravi negativci će proći bez posljedica.

XXX - tri puta iksam - bravo Mišel cheers . Prava zdravonarodska percepcija Gradonačelnik Barišić i upravljanje Velikom Goricom - Page 12 70445 cijele ove situacije oko VG HDZ - zločinačke organizacije i njenih vinovnika. Gradonačelnik Barišić i upravljanje Velikom Goricom - Page 12 664235
[Vrh] Go down
Rožica-ljutibijes
Boss
Boss
Rožica-ljutibijes


Broj postova : 1353

Gradonačelnik Barišić i upravljanje Velikom Goricom - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Gradonačelnik Barišić i upravljanje Velikom Goricom   Gradonačelnik Barišić i upravljanje Velikom Goricom - Page 12 Empty15.10.11 1:04

plemenitašica je napisao/la:
JOSIPJOŽA je napisao/la:

No da pojasnim moju izjavu "promašena investicija" a mislio sam da će se u njemu pojaviti malo dišpeta, da će se otrgnuti od njih i suprostaviti i u tom smislu bi to za njih bila promašena investicija u koju su uložoli puno a već im okreće leđa i opire se,
Aha, nisam tako razumjela. No, na kraju ispada da je za građane i grad stvarno "promašena investicija".

JOSIPJOŽA je napisao/la:

nadam se da će i uspjeti do kraja oduprijeti se a ne da kako kaže plemenita, kako će čobani ipak sve ovčice dotjerati u tor. Želim se nadati da njega neće.

I ja se želim nadati kao i da će kod njega biti ona poslovica: što te ne ubije ojača te.
Riječi Vam se pozlatile queen king , maaaaa......
[Vrh] Go down
Ante
Admin
Admin
Ante


Broj postova : 2140

Gradonačelnik Barišić i upravljanje Velikom Goricom - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Gradonačelnik Barišić i upravljanje Velikom Goricom   Gradonačelnik Barišić i upravljanje Velikom Goricom - Page 12 Empty17.10.11 13:11

Ništa od navedenog ga ne iskupljuje.

Da je sve to i točno, i dalje ostaje činjenica da je nesposoban.

Mogu razumijeti da ga se koči, ali od kada.

O ovome otvoreno slušamo od pisma, znači pred ljeto, a gdje su mu prošle dvije godine do tada.
[Vrh] Go down
plemenitašica
Expert
Expert
plemenitašica


Broj postova : 2046

Gradonačelnik Barišić i upravljanje Velikom Goricom - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Gradonačelnik Barišić i upravljanje Velikom Goricom   Gradonačelnik Barišić i upravljanje Velikom Goricom - Page 12 Empty17.10.11 18:36

Ante je napisao/la:
Ništa od navedenog ga ne iskupljuje.

A da????? Rožica bi rekla - a kaj tak?
[Vrh] Go down
plemenitašica
Expert
Expert
plemenitašica


Broj postova : 2046

Gradonačelnik Barišić i upravljanje Velikom Goricom - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Gradonačelnik Barišić i upravljanje Velikom Goricom   Gradonačelnik Barišić i upravljanje Velikom Goricom - Page 12 Empty17.10.11 18:44

Objašnjenje zahtjeva kluba HDZ-a vijećnici nisu dobili pa je opće iznenađenje prevratom bilo vidljivo na licima oporbenih vijećnika. Vijećnik Goran Beus Richembergh razlog ovakvom zahtjevu vidi u "igri" da veliki minus u proračunu posljedično, prema Zakonu o fiskalnoj odgovornosti, dovede do toga da gradonačelnik ostane bez svog mandata.


- Ovo je otvorena opstrukcija sanacije proračuna i to je vidljivo iz aviona.
Vi ste izabrani imenom i prezimenom i odgovarate građanima. Zakon o fiskalnoj odgovornosti ne poznaje nikakvu odgovornost kluba zastupnika vaše stranke. Uvjeravam vas da je to zamka u koju vas žele ubaciti jer vam je na temelju toga zakona moguće uskratiti mandat - rekao je Beus Richembergh pozvavši gradonačelnika da otvoreno progovori o stanju u gradu.

http://www.vgdanas.hr/Politika/Clanak/3334/gradonacelniku-stranka-okrenula-leda.aspx

Da je od početka bar mrvicu slušal GBRa bil bi danas i pametniji i ne bi se osjećal kao da je "prvi put gradonačelnik". No, on je služil Marsovcu (naime, njegove riječi su da je Šuker opal z Marsa) i eto mu sad, ostaviše ga braća na cjedilu. Ali ni to nije toliko bitno, koliko je da je grad doveo u gubitak, ne toliko koliko nije znao, nego koliko je bio sluga gadovima.
Pitala sam već- gradonačelniče kad će izbori?

Kako sumnjam da čita kaj mu GBR govori, a sigurno mene čitaju, bar njegovi čitači, podebljala sam bitno. (da ne bi netko pomislio da sebe stavljam ispred GBRa, ali hadezejci jednostavno ne slušaju dobronamjeran savjet, ali zato kritike pomno pročitaju ne da bi ih eventualno uklonili nego da se znaju osvetiti).
[Vrh] Go down
JOSIPJOŽA
Boss
Boss
JOSIPJOŽA


Broj postova : 1957

Gradonačelnik Barišić i upravljanje Velikom Goricom - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Gradonačelnik Barišić i upravljanje Velikom Goricom   Gradonačelnik Barišić i upravljanje Velikom Goricom - Page 12 Empty10.11.11 16:55

Evo Ruže, evo Ruže, nije Ruža već *u*čić od puža.

Negdje sam to čul, al tak nekak i je.

http://www.gorica.hr/2011/11/velika-gorica-dobila-svoju-ruzu-2/



Gradonačelnik Barišić i upravljanje Velikom Goricom - Page 12 Ruza1-125x93Neka Velikogoričanima cvatu ruže – poručili su uzgajivač Josip Rogin i gradonačelnik Velike Gorice Dražen Barišić, prilikom sadnje Ruže Velike Gorice u parku dr. Franje Tuđmana.
[Vrh] Go down
Ante
Admin
Admin
Ante


Broj postova : 2140

Gradonačelnik Barišić i upravljanje Velikom Goricom - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Gradonačelnik Barišić i upravljanje Velikom Goricom   Gradonačelnik Barišić i upravljanje Velikom Goricom - Page 12 Empty11.11.11 2:33

Kada ovo pročitam odmah mi je lakše jer znam da je sve u redu Very Happy
[Vrh] Go down
JOSIPJOŽA
Boss
Boss
JOSIPJOŽA


Broj postova : 1957

Gradonačelnik Barišić i upravljanje Velikom Goricom - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Gradonačelnik Barišić i upravljanje Velikom Goricom   Gradonačelnik Barišić i upravljanje Velikom Goricom - Page 12 Empty12.11.11 20:13

Kulko grad a kulko HAC od 1.387.348,10 kn?

Svaki stup = cca 300.000 kuna, to mora da je od onix pusching.

Imal to negdje u proračunu i javnoj nabavi?

Jel to normalno u ovakvoj krizi raditi?

Predpostavljam da opet kooperanti ubiru vrhnje.
Laughing

http://www.gorica.hr/2011/11/javna-rasvjeta-od-velike-mlake-do-velike-gorice/#more-9803



Javna rasvjeta od Velike Mlake do Velike Gorice


10.11.2011.

Gradonačelnik Barišić i upravljanje Velikom Goricom - Page 12 Rasvjeta11-125x93Počeli su radovi na izgradnji javne rasvjete Velikogoričke ceste i to na dionici od Velikopoljske ulice kod Velike Mlake do Ulice Rudolfa Fizira u Velikoj Gorici.

Radove financiraju Grad Velika Gorica i Hrvatske ceste, a trebali bi biti završeni u roku od 60 dana.

Ugradit će se 64 stupa javne rasvjete, od toga 51 stup visine 14 m i 13 stupova visine 11 m. Javna rasvjeta će se nastaviti na već postojeću javnu rasvjetu iz smjera Zagreba, a ugovoreni su radovi u ukupnom iznosu od 1.387.348,10 kn.

S obzirom na radove, stvaraju se povremeni zastoji u prometu pa se građani mole za razumijevanje.

Gradonačelnik Barišić i upravljanje Velikom Goricom - Page 12 Rasvjeta21-125x93Gradonačelnik Barišić i upravljanje Velikom Goricom - Page 12 Rasvjeta31-125x93
[Vrh] Go down
JOSIPJOŽA
Boss
Boss
JOSIPJOŽA


Broj postova : 1957

Gradonačelnik Barišić i upravljanje Velikom Goricom - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Gradonačelnik Barišić i upravljanje Velikom Goricom   Gradonačelnik Barišić i upravljanje Velikom Goricom - Page 12 Empty19.11.11 20:02

Mašala! Na kojim tarifama je gradska uprava? To se zove dobro gospodarenje našim novcem.





http://www.vecernji.hr/regije/gradonacelniku-velike-gorice-stigao-racun-mobitel-9093-kn-clanak-347608





Gradonačelniku Velike Gorice stigao račun za mobitel od 9093 kn




– Mjesečni trošak telefona od dvije tisuće kuna, u što je uključen i prijenos [color:c773=#018d25 !important]internetskih podataka, realan je i opravdana je svaka potrošena kuna jer je potrošena za [color:c773=#018d25 !important]potrebe projekata razvoja grada – rekao je gradonačelnik Barišić.



Dogradonačelnik Kos je vejrojatno puno komunicirao za povrat zemlje zemljišnim zajednicama.
[Vrh] Go down
plemenitašica
Expert
Expert
plemenitašica


Broj postova : 2046

Gradonačelnik Barišić i upravljanje Velikom Goricom - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Gradonačelnik Barišić i upravljanje Velikom Goricom   Gradonačelnik Barišić i upravljanje Velikom Goricom - Page 12 Empty21.11.11 2:27

Z"...opravdana je svaka potrošena kuna..." A da? A na kaj? Nek izvoli objaviti ispis i obrazloži svaki poziv koji je zvao i što je "opravdano" dogovor. Umjesto da se primire i paze na troškove oni se ponašaju kao da se ništa u ovoj zemlji ne događa loše i krivo. Zaista su gnjide s debelim đonovima umjesto obraza. Jebate, tip potroši na mobitel za jedan mjesec 5 nečijih penzija i nije ga sram. Kaj prikuplja investitore iz Novog Zelanda? Ili kombinira rebalans s Čileom? Prestrašno.
[Vrh] Go down
Ante
Admin
Admin
Ante


Broj postova : 2140

Gradonačelnik Barišić i upravljanje Velikom Goricom - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Gradonačelnik Barišić i upravljanje Velikom Goricom   Gradonačelnik Barišić i upravljanje Velikom Goricom - Page 12 Empty22.11.11 1:25

Neozbiljno i neodgovorno, ali lako je s tuđim parama
[Vrh] Go down
plemenitašica
Expert
Expert
plemenitašica


Broj postova : 2046

Gradonačelnik Barišić i upravljanje Velikom Goricom - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Gradonačelnik Barišić i upravljanje Velikom Goricom   Gradonačelnik Barišić i upravljanje Velikom Goricom - Page 12 Empty24.11.11 1:20

„Grad Velika Gorica unatoč gospodarskoj krizi i smanjenju prihoda uredno izvršava sve svoje obaveze. .................a uspoređujući manjak u proračunu daleko iza drugih gradova.“

Navedenom izjavom iz Ureda gradonačelnika samo je potvrđeno što su oporbeni vijećnici ustvrdili, da je proračunski manjak sve veći i veći, .......

„Žao nam je što oporba, posebice kad je riječ o kandidatima na listama za parlamentarne izbore, pokušava na temelju krivih interpretacija i insinuacija prikupiti koji politički bod u jeku predizborne kampanje. Da je navedenoj gospodi zaista stalo do Velike Gorice i njenog razvoja podržali bi prijedlog prodaje zemljišta, kojim bi se u proračun prihodovalo 18 milijuna kuna, i realizirao bi se projekt gradonačelnika Barišića kojim se žele osigurati dodatne investicije u Goricu i otvoriti nova radna mjesta - kažu iz Ureda gradonačelnika Dražena Barišića.“

Da proračun nije u tolikom manjku gradonačelnik Barišić se ne bi trebao baviti prodajom gradske imovine da osigura sredstva u proračunu za razvoj.

Vijećnici oporbe se nisu niti mogli izjasniti o prijedlogu o prodaj zemlljišta, zato jer gradonačelnikov HDZ nije dozvolio da ta točka uopće dođe na dnevni red Gradskog vijeća.

Gradonačelnik Barišić još jednom pokušava svoju nesposobnost i neodgovornost prebaciti na druge.

Gradonačelnik Barišić je sam uspio dovesti gradski proračun u manjak već treću godinu za redom i očito je, više nego nesposoban dobiti podršku u svojoj stranci za eventualne gradske projekte.


http://www.hns-vg.com.hr/index.php?option=com_content&view=article&id=389:gradonaelnik-potvrdio-izjave-oporbe-da-je-grad-u-banani&catid=1:latest-news

Čekaj.. jel ja to dobro čitam? Iz ureda gradonačelnika stiglo priopćenje u kojem se proziva vijećnike oporbe koji su kandidati na listi za parlamentarne izbore da su odbili glasati za prijedlog gradonačelnika o prodaji zemljišta?

A piše da se priopćenje nadovezuje na stav GBR i VFK koji su izrekli dan ranije na pressici?
Jel netko tu lud? Naravno, netko je.

Vijećnici iz NJEGOVE stranke nisu dozvolili da NJEGOV prijedlog dođe na dnevni red, dakle nije niti moglo biti podržano ili nepodržano ni od koga.

A možda je priopćenje iz ureda gradonačelnika podmetnuo netko umjesto gradonačelnika. Ima tamo dosta gadova koji su u stanju izmišljati, obmanjivati, krasti, lagati, činiti zlo naročito iza leđa.... Hm... ZNA SE da ih ima, a ZNA SE i tko je najveći i najpodmukliji.

A vi HNSovci imate krivo - pa on ima povjerenje svoje stranke, doduše nešto malo sa zakašnjenjem glede ove teme, ali ipak ima - postaviše ga na listu na kojoj je njegov ljuti neprijatelj prvi po redu. Stoga, možemo ga očekivati u sabornici. Možda bu i ministar nečega. ZNA SE da hadezej nagrađuje svoje ljude koji upropaste sve što se upropastiti dade.

Nego, očekujem da ove godine zaslužni građanin bude dogradonačelnik jer je na velikoj slici sa Kosorušom. Zar to nije i previše zasluga za nasljednika prvog počasnog građanina?


[Vrh] Go down
JOSIPJOŽA
Boss
Boss
JOSIPJOŽA


Broj postova : 1957

Gradonačelnik Barišić i upravljanje Velikom Goricom - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Gradonačelnik Barišić i upravljanje Velikom Goricom   Gradonačelnik Barišić i upravljanje Velikom Goricom - Page 12 Empty24.11.11 2:00

Nemojte mi tako o Đurđici!Laughing
[Vrh] Go down
plemenitašica
Expert
Expert
plemenitašica


Broj postova : 2046

Gradonačelnik Barišić i upravljanje Velikom Goricom - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Gradonačelnik Barišić i upravljanje Velikom Goricom   Gradonačelnik Barišić i upravljanje Velikom Goricom - Page 12 Empty24.11.11 10:26

JOSIPJOŽA je napisao/la:
Nemojte mi tako o Đurđici!Laughing

O kajoj sad pak Đurđici? Question Question

Ne spominjem nigdje žensku čeljad - osim Kosoruša - pa nije ona valjda Đurđica?
[Vrh] Go down
JOSIPJOŽA
Boss
Boss
JOSIPJOŽA


Broj postova : 1957

Gradonačelnik Barišić i upravljanje Velikom Goricom - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Gradonačelnik Barišić i upravljanje Velikom Goricom   Gradonačelnik Barišić i upravljanje Velikom Goricom - Page 12 Empty24.11.11 12:10

plemenitašica je napisao/la:
JOSIPJOŽA je napisao/la:
Nemojte mi tako o Đurđici!Laughing

O kajoj sad pak Đurđici? Question Question




Đurđica je saopćila odgovor gradonaćelnika na presicu GBR i VFK.

Moja omiljena glasnogovornica! Nema je na svijetu takve.

Sve ljubomore su isključene i ne dolaze u obzir.
[Vrh] Go down
plemenitašica
Expert
Expert
plemenitašica


Broj postova : 2046

Gradonačelnik Barišić i upravljanje Velikom Goricom - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Gradonačelnik Barišić i upravljanje Velikom Goricom   Gradonačelnik Barišić i upravljanje Velikom Goricom - Page 12 Empty25.11.11 1:37

JOSIPJOŽA je napisao/la:

Đurđica je saopćila odgovor gradonaćelnika na presicu GBR i VFK.

Moja omiljena glasnogovornica! Nema je na svijetu takve.

Aha - ideš Đurđa. Ajajaj nisam se nje sjetila.
Onda ta vaša Đurđica baš i ne razme kaj dela ili sopćava (a kad je i razmela). Evil or Very Mad Evil or Very Mad Naime, njeni ZNA SE gliste su odbili prihvatiti točku dnevnog reda koju je ZNA SE njen gradonačelnik (koji ju je i zaposlio po ZNA SE razlozima) želio uvrstiti. "Vaša" Đurđica u dvije i pol godine nije naučila tko je njen a tko to ipak ni pod razno nemre biti.

S ovim se slažem da nema na svijetu takve. Nema, bome nema. U svijetu ljudi rade i dobivaju plaću koju su zaradili, a ona dobiva plaću jer je potpisnik one zločinačke sekte. I nije ju sram i ne samo nju, kaj uopće dobiva plaću u odnosu na tisuće drugih koji itekako rade a ne dobivaju plaću.

Nego, s obzirom da je gradski proračun u debelom gubitku od kud im lova za plaće? Oni koji čine štetu ovom gradu bi trebali ostati bez isplate plaće tj nek čekaju neka bolja vremena kad bude love ili kad vijećnici hadezeja izglasaju prodaju zemljišta - 18 miljuna im bu taman za godinu dana za nadnice do lokalnih izbora.
[Vrh] Go down
JOSIPJOŽA
Boss
Boss
JOSIPJOŽA


Broj postova : 1957

Gradonačelnik Barišić i upravljanje Velikom Goricom - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Gradonačelnik Barišić i upravljanje Velikom Goricom   Gradonačelnik Barišić i upravljanje Velikom Goricom - Page 12 Empty25.11.11 2:26

Do tada će kredit pokrpati rupice.

Jer nema se što više ni rebalansirati, kraj je godine, pojeo vuk magare.

Moraš stvarno biti uspješan gradonačelnik kad treću godinu radiš ogroman manjak a sam sebi radiš proračun.

A sjetimo se i donošenja proračuna, kada je oporba upozoravala na GV.

I ovdje treba mijenjati izborni zakon na način:

Ukoliko kao gradonačelnik ostvariš manjak u dvije godine za redom, ostavka automatski i novi izbori.

Nesposoban si i prepusti upravljanje gradom nekom drugom sposobnijem.
[Vrh] Go down
Ante
Admin
Admin
Ante


Broj postova : 2140

Gradonačelnik Barišić i upravljanje Velikom Goricom - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Gradonačelnik Barišić i upravljanje Velikom Goricom   Gradonačelnik Barišić i upravljanje Velikom Goricom - Page 12 Empty25.11.11 9:34

Gradonačelnik ionako nije u uredu. U putujućoj je karavani stalno. Baš me zanima da li je uzeo godišnji za kampanju?
[Vrh] Go down
Sponsored content





Gradonačelnik Barišić i upravljanje Velikom Goricom - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Gradonačelnik Barišić i upravljanje Velikom Goricom   Gradonačelnik Barišić i upravljanje Velikom Goricom - Page 12 Empty

[Vrh] Go down
 
Gradonačelnik Barišić i upravljanje Velikom Goricom
[Vrh] 
Stranica 12 / 13.Go to page : Previous  1, 2, 3 ... , 11, 12, 13  Next
 Similar topics
-
» Smjena ravnatelja POU Velika Gorica
» OFFFFFF

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Forum Velika Gorica :: Domaće teme :: Gradonačelnik, Gradsko vijeće-
Forum(o)Bir: