Forum Velika Gorica
Za logiranje na forum kliknite na "Log in".
Za registraciju na forum kliknite na "Registration".
Ako ne želite da Vam ovaj prozor iskače kliknite na "Do not display this again".
Forum Velika Gorica
Za logiranje na forum kliknite na "Log in".
Za registraciju na forum kliknite na "Registration".
Ako ne želite da Vam ovaj prozor iskače kliknite na "Do not display this again".
Forum Velika Gorica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Gradonačelnik Barišić i upravljanje Velikom Goricom

Go down 
+9
koko-vg
tomy
Mišel
Goran
Neo
plemenitašica
Rožica-ljutibijes
Ante
JOSIPJOŽA
13 posters
Go to page : 1, 2, 3 ... 11, 12, 13  Next
Autor/icaPoruka
JOSIPJOŽA
Boss
Boss
JOSIPJOŽA


Broj postova : 1957

Gradonačelnik Barišić i upravljanje Velikom Goricom Empty
PostajNaslov: Gradonačelnik Barišić i upravljanje Velikom Goricom   Gradonačelnik Barišić i upravljanje Velikom Goricom Empty10.09.10 11:08

Kako sam post postavio u temu o jesenskom sajmu a pripada većim dijelom i u temu o gradonačlniku Barišiću i upravljanju Gradom, otvoriti ću i novu temu o Gradonačelniku i upravljanju Gradom, link u prilogu.

https://gorica.forumhr.com/politika-i-gospodarstvo-f12/g-jesenski-sajam-poduzetnistva-i-sporta-t27.htm
[Vrh] Go down
JOSIPJOŽA
Boss
Boss
JOSIPJOŽA


Broj postova : 1957

Gradonačelnik Barišić i upravljanje Velikom Goricom Empty
PostajNaslov: Re: Gradonačelnik Barišić i upravljanje Velikom Goricom   Gradonačelnik Barišić i upravljanje Velikom Goricom Empty10.09.10 15:41

'Biti drukčiji': Kako se odnositi prema invalidnim osobama?

Ak neznate samo pitajte gradonačelnika Barišića koji je to pokazao na primjeru
Ozrena Klarića u gradskoj Upravi, čim je ušao u nju. Inače gradonačelnik je defektolog po struci s "istančanim" osjećajem za invalide što je Ozren Klarić itekako osjetio na svojoj koži.

http://www.gorica.hr/2010/09/biti-drukciji/#more-5462
[Vrh] Go down
Ante
Admin
Admin
Ante


Broj postova : 2140

Gradonačelnik Barišić i upravljanje Velikom Goricom Empty
PostajNaslov: Re: Gradonačelnik Barišić i upravljanje Velikom Goricom   Gradonačelnik Barišić i upravljanje Velikom Goricom Empty16.09.10 10:57

JOSIPJOŽA je napisao/la:
Kako sam post postavio u temu o jesenskom sajmu a pripada većim dijelom i u temu o gradonačlniku Barišiću i upravljanju Gradom, otvoriti ću i novu temu o Gradonačelniku i upravljanju Gradom, link u prilogu.
link


Nisam znao da se to zove upravljanje gradom Gradonačelnik Barišić i upravljanje Velikom Goricom Kopfschuettel
[Vrh] Go down
JOSIPJOŽA
Boss
Boss
JOSIPJOŽA


Broj postova : 1957

Gradonačelnik Barišić i upravljanje Velikom Goricom Empty
PostajNaslov: Re: Gradonačelnik Barišić i upravljanje Velikom Goricom   Gradonačelnik Barišić i upravljanje Velikom Goricom Empty06.11.10 13:02

A je li to upravljanje ili vladanje gradom?
[Vrh] Go down
JOSIPJOŽA
Boss
Boss
JOSIPJOŽA


Broj postova : 1957

Gradonačelnik Barišić i upravljanje Velikom Goricom Empty
PostajNaslov: Re: Gradonačelnik Barišić i upravljanje Velikom Goricom   Gradonačelnik Barišić i upravljanje Velikom Goricom Empty10.11.10 15:50

Kao da je to za građane Velike Gorice važno, važno je to da je otišlo 240000 kuna, za sada još neznamo ušto i zašto.
Sigurno je dobro napravljena, pa se hvale s njom na sva usta
. Gradonačelnik Barišić i upravljanje Velikom Goricom 920306

http://www.vecernji.hr/zagreb/kako-ce-nam-izgledati-velika-gorica-clanak-213311

Promet Naručena prometna studija plaćena 240.000 kuna, no nikad nije predstavljena


Kako će nam izgledati Velika Gorica?


Studiju je gradonačelnik obećao prezentirati u travnju... Nismo je uspjeli vidjeti, o njoj znamo tek da je pozamašan dokument


Promet Naručena prometna studija plaćena 240.000 kuna, no nikad nije predstavljena


Kako će nam izgledati Velika Gorica?


Studiju je gradonačelnik obećao prezentirati u travnju... Nismo je uspjeli vidjeti, o njoj znamo tek da je pozamašan dokument


Još u listopadu prošle godine uz fotoreportere i novinare rukovali su se gradonačelnik Dražen Barišić i direktor tvrtke Prometis Milorad Božić.
Smiješili se obojica, baš su tada potpisali ugovor o izradi prometne studije Grada Velike Gorice vrijedan 240.000 kuna.
Rok za završetak studije bio je travanj 2010. godine, a gradonačelnik Dražen Barišić obećao je još lani da će prometna studija nakon toga biti i predstavljena.
Od obećanja ništa već, eto, punih sedam mjeseci.
Iako je, doduše, studija predana na ugovoreni rok, o njoj Velikogoričani, koji su je i platili, nemaju pojma. Možda zato i ne pokazuju interes za nju.
– Njezina prezentacija može se održati u svako doba kada se za to pokažu potreba i interes – poručio je gradonačelnik Dražen Barišić.
Podsjetimo, cilj izrade prometne studije bio je analizirati prometno stanje u gradu te ponuditi prijedloge za novu organizaciju prometa, uvažavajući prostor i potrebe stanovništva.
– Studija daje prikaz organizacije javnog prijevoza koji je u funkciji Grada Velike Gorice, prijedlog prihvaćanja i vođenja šinskog [color:563c=#018d25 !important]vozila, mogućnost vođenja biciklističkih staza, i na koncu da se sva ta predložena rješenja ugrade u prostorne planove Velike Gorice. Studija daje kvalitetna rješenja za život grada na humanim i sigurnosno-prometnim osnovama – poručio je jučer Dražen Barišić.
Zašto ne vjerovati gradonačelniku, i svim drugim stručnjacima - kad oni poručuju da je humano, onda to sigurno i jest.
No, teško je povjerovati da baš niti jednog Velikogoričanina ili Velikogoričanku ne zanima na koji će se to točno “kvalitetniji” način razvijati grad?
A taj plaćeni dokument mjesecima, samo nagađamo, stoji u ladici. O njemu, nažalost, i mi znamo da je samo pozamašan dokument.
[Vrh] Go down
Rožica-ljutibijes
Boss
Boss
Rožica-ljutibijes


Broj postova : 1353

Gradonačelnik Barišić i upravljanje Velikom Goricom Empty
PostajNaslov: Re: Gradonačelnik Barišić i upravljanje Velikom Goricom   Gradonačelnik Barišić i upravljanje Velikom Goricom Empty10.11.10 19:18

JOSIPJOŽA je napisao/la:
Kao da je to za građane Velike Gorice važno, važno je to da je otišlo 240000 kuna, za sada još neznamo ušto i zašto.
Sigurno je dobro napravljena, pa se hvale s njom na sva usta
. Gradonačelnik Barišić i upravljanje Velikom Goricom 920306 .....
........
Zašto ne vjerovati gradonačelniku, i svim drugim stručnjacima - kad oni poručuju da je humano, onda to sigurno i jest.
Kako je zločesta ova novinarka Lana Kovačević geek !
Da, zašto ne vjerovati gradonačelniku i svim drugim stručnjacima Question - pitam ja Gradonačelnik Barišić i upravljanje Velikom Goricom 778688 , kad su oni ZNA SE - gliste..... Gradonačelnik Barišić i upravljanje Velikom Goricom 257600 Gradonačelnik Barišić i upravljanje Velikom Goricom 375790
pa oni Zna se - unište i ono je je bilo ili jeste dobro, zašto ne i promet Gradonačelnik Barišić i upravljanje Velikom Goricom 307354
[Vrh] Go down
Ante
Admin
Admin
Ante


Broj postova : 2140

Gradonačelnik Barišić i upravljanje Velikom Goricom Empty
PostajNaslov: Re: Gradonačelnik Barišić i upravljanje Velikom Goricom   Gradonačelnik Barišić i upravljanje Velikom Goricom Empty10.11.10 19:26

Za to nije 3 ili 4 studija koju radi grad. Nešto mi se vrti po glavi isto Prometisova iz 2003. ili 2004 vezano uz ZET i obilaznice.

Nego zanima me javni natječaj. Iznos je 240 000 kuna i to mora ići na javni natječaj koliko ja znam.
[Vrh] Go down
JOSIPJOŽA
Boss
Boss
JOSIPJOŽA


Broj postova : 1957

Gradonačelnik Barišić i upravljanje Velikom Goricom Empty
PostajNaslov: Re: Gradonačelnik Barišić i upravljanje Velikom Goricom   Gradonačelnik Barišić i upravljanje Velikom Goricom Empty10.11.10 19:42

Ante je napisao/la:
Za to nije 3 ili 4 studija koju radi grad. Nešto mi se vrti po glavi isto Prometisova iz 2003. ili 2004 vezano uz ZET i obilaznice.

Nego zanima me javni natječaj. Iznos je 240 000 kuna i to mora ići na javni natječaj koliko ja znam.

I ja mislim da mora ići na javni natječaj. Čuj možda je bilo javno Betika, Antiša i Draž.

Zanimljivo je da se ne hvale sa ovom studijom na gradskom portalu, to već dovoljno smrdi. Gradonačelnik Barišić i upravljanje Velikom Goricom 55113
[Vrh] Go down
Rožica-ljutibijes
Boss
Boss
Rožica-ljutibijes


Broj postova : 1353

Gradonačelnik Barišić i upravljanje Velikom Goricom Empty
PostajNaslov: Re: Gradonačelnik Barišić i upravljanje Velikom Goricom   Gradonačelnik Barišić i upravljanje Velikom Goricom Empty10.11.10 19:57

Ante je napisao/la:
Za to nije 3 ili 4 studija koju radi grad. Nešto mi se vrti po glavi isto Prometisova iz 2003. ili 2004 vezano uz ZET i obilaznice.
Nego zanima me javni natječaj. Iznos je 240 000 kuna i to mora ići na javni natječaj koliko ja znam.
JOSIPJOŽA je napisao/la:
Ante je napisao/la:
Za to nije 3 ili 4 studija koju radi grad. Nešto mi se vrti po glavi isto Prometisova iz 2003. ili 2004 vezano uz ZET i obilaznice.
Nego zanima me javni natječaj. Iznos je 240 000 kuna i to mora ići na javni natječaj koliko ja znam.
I ja mislim da mora ići na javni natječaj. Čuj možda je bilo javno Betika, Antiša i Draž.
Zanimljivo je da se ne hvale sa ovom studijom na gradskom portalu, to već dovoljno smrdi. Gradonačelnik Barišić i upravljanje Velikom Goricom 55113
Samo vi pitajte, oni ZNA SE pig - ne čuju i ne slušaju Gradonačelnik Barišić i upravljanje Velikom Goricom 214363 . Hah, a smrad Question . Hih, ja ga već odavno osjećam, a čim dalje tim jače Gradonačelnik Barišić i upravljanje Velikom Goricom 550616 . Čini mi se da im se može samo "staviti soli na rep". Gradonačelnik Barišić i upravljanje Velikom Goricom 172457
[Vrh] Go down
JOSIPJOŽA
Boss
Boss
JOSIPJOŽA


Broj postova : 1957

Gradonačelnik Barišić i upravljanje Velikom Goricom Empty
PostajNaslov: Re: Gradonačelnik Barišić i upravljanje Velikom Goricom   Gradonačelnik Barišić i upravljanje Velikom Goricom Empty11.11.10 22:35

Evo zašto je HDZ-u trebala VŠO i njen DC, kako bi preko GV mogli potvrđivati sve svoje marifetluke.
A VŠO i DC to sada podržavaju. Kolika je cijena toga? Tko to plaća?
Sposobnost gradonačelnika se iščitava iz svih ovih brojki, pametnom dosta.

http://www.sdpvg.org/news.php?subaction=showcomments&id=1288729592&archive=&start_from=&ucat=&
OSVRT NA SJEDNICU GRADSKOG VIJEĆA


Na sjednici Gradskog vijeća održanoj 29. listopada 2010. na dnevnom redu bile su točke koje su jasno pokazale kakav je jalov rad gradonačelnika Dražena Barišića i koliko je on u stvari nesposoban gradonačelnik. Krenimo redom po točkama dnevnog reda koje to i pokazuju:



IZVJEŠĆE O RADU GRADONAČELNIKA ZA RAZDOBLJE 1.1. – 30.6.



  • PRORAČUN




Štedljiv i razvojan proračun na koji je gradonačelnik ponosan, pokazuje da je bio tako štedljivi u realizaciji proračuna da je cijeli UO za komunalne djelatnosti, promet i izgradnju imao izvršenje u tom razdoblju od 26,8 %, a izvršenje i realizacija gradnje komunalnih objekata 0 %. U 6 mjeseci nije uspio realizirati niti trećinu tog važnog segmenta u životu naših građana. Kad ga se pita zašto, onda se čudi i počne nabrajati državne projekte. To je učinio i u Izvještaju, pa kaže: u promet je pušten i nadvožnjak koji spaja Gradiće sa glavnom prometnicom ZGB – VG. To je državni projekt!



  • GOSPODARSKE ZONE




Kaže Dražen Barišić u izvještaju – RZ Rakitovec formirali smo zahvaljujući donaciji Vlade RH ---- ta ista Vlada, ali s drugim premijerom, je još u travnju 2007. na terenskoj sjednici u Zaprešiću darovala to isto zemljište Gradu Velika Gorica, ali ugovor se potpisao 3 godine kasnije kad je HDZ-ov gradonačelnik, jer predsjednik GO HDZ-a, te Ministar financija i Sanaderove i Kosoričine vlade nije mogao podnijeti da vlada potpisuje ugovor s SDP-ovim gradonačelnikom. Toliko o ljubavi za Veliku Goricu. A Dražen Barišić to pripisuje svojim zaslugama!



Kaže Dražen Barišić u izvještaju – za RZ Kušanec u postupku je donošenje UPU-a. Pa prethodna administracija je donijela Odluku o izradi tog UPU-a, ali on formulira izvješće na način kao da je on pokrenuo ono što smo mi pokrenuli . Najbolje bi bilo da zaustavi pokrenutu izradu UPU-a, kao što je zaustavio i izgradnju dvorane!



  • MJESNA SAMOUPRAVA




Kaže Dražen Barišić u Izvještaju da je velika pažnja posvećena mjesnoj samoupravi i da su uređeni brojni domovi koji su godinama bili zaboravljeni, a polugodišnje izvršenje je 25 % ( mi smo imali izvršenje 51 %, a planirali 1 mil više nego on 8,4 mil kn/7,4 mil kn)



  • KADROVSKA POLITIKA




Tu je majstor! Kaže da je primio dva pročelnika po natječaju. Prvo ih je preuzeo iz državne agencije, odnosno trgovačkog drštva u vlasništvu Grada, pa onda primio po fingiranom natječaju, a kada idete na web Grada to su jedina dva UO ( mjesna samouprava i pravni, kadrovski i opći poslovi) gdje se ne vidi tko je čelnik, odnosno pročelnik. O pustom kadroviranju po gradskoj upravi niti riječi!



  • ZDRAVSTVENA SKRB




Kaže Dražen Barišić i Izvještaju da je poče pregovore u Županiji za izgradnju ambulante u Čiču, a županijska pročelnica kaže da taj projekt nije u Proračunu Županije!



  • SPORTSKA DVORANA – OBMANA I LAŽ




Reći da iz obrazloženja suda proizlazi činjenica da je Tonino Picula svjesno potpisao nezakonit ugovor i time nanio štetu gradu je velika obmana i laž! U obrazloženju sudske odluke kojom se odbija žalba Osijek gradnje obrazlaže se samo da li je osnovano ponavljanje postupka radi utvrđivanja ništavosti ugovora, ponavljanje postupka u kojem je Osijek gradnja priznala tužbeni zahtjev, pa sud uopće nije išao u meritum spora. Niti jednom riječju o svjesnosti Tonina Picule da potpisuje nezakonit ugovor kako to Dražen Barišić prikazuje u Izvješću. Dvorana se ne gradi zbog drugog predmeta, a ne po novoj žalbi kako to obmanjuje Dražen Barišić. Radi se o predmetu na Trgovačkom sudu zbog naknade štete po tužbi Osijek gradnje protiv GVG. I samo nebo zna do kada sportaši radi njegovog politikanstva neće u novu dvoranu!



Sve u svemu, SDP-ovi vijećnici nisu podržali Izvješće nesposobnog gradonačelnika Dražena Barišića, jer jedino u čemu je bio uspješan je slikanje i razgovori, kako on kaže sa na stotine sugrađana, te kadroviranju. Prvih 6 mjeseci završio je sa 650.000 kn manjka, a drugih 6 mjeseci je zaustavio kapitalne gradske investicije.





IZVRŠENJE PRORAČUNA 2010. ZA RAZDOBLJE 1.1. – 30.6.



1. Služba GV 44,1 %

2. UO za pravne, kadrovske i opće poslove 59,7 %

3. Mjesna samouprava 25,3 %

4. UO za kom.dj., promet i izgradnju 26,8 %

5. UO za prost.pl. i zaštitu okoliša 36,4 %

6. UO za društv.dj., šk. i predšk. 45,4 %

7. UO za gospod. I poljop. 46,5 %

8. UO za prostorno uređ. I gradnju 42,6 %



Prihodi su naplaćeni s 45,6 %, što generira godišnji manjak od otprilike 26 mil.kn. Prihodi od poreza još su i manji 42,9 % i to prije nego li je stupio na snagu izmijenjen Zakon o porezu na dohodak kojim su promijenjene porezne stope, što je uzrokovalo smanjenje prihoda JLS.



S druge strane izvršenje na rashodovnoj strani je najslabije u onim odjelima u kojima su Programi s kojima se naš Gradonačelnik ponosi. Unapređenje standarda mjesne samouprave je 25 %, izgradnja komunalnih objekata i uređaja i nabava opreme 2,8 %, građenje javnih površina, nerazvrstanih cesta, groblja, 2,6 %, građenje mreža za vodoopskrbu i odvodnju 9 %, gradnja magistralnih kapaciteta za vodoopskrbu i odvodnju 0 %.



Istovremeno je u gradonačelnikovom razvojnom i štedljivom proračunu u UO za pravne, kadrovske i opće poslove realizacija 59,7 %, izvršenje naknada za rad članovima povjerenstava i kolegija gradonačelnika 75,8 %, intelektualne i osobne usluge 57,5 %, usluge odvjetnika 57 % ili reprezentacija 69,3 %.



Brojke su nesmiljene i same za sebe govore o samozadovoljstvu gradonačelnika Dražena Barišića u razvojnosti i štedljivosti. Govore da smo razvojni u gomilanju administracije, a gdje štedljivi u razvoju i kapitalnim investicijama!



IZVJEŠĆE O REVIZIJI ZA 2009. GODINU



Ponovno priča ista kao i do 2005. godine. Kada je u Velikoj Gorici na vlasti SDP, onda se provodi revizija i poslovanja i financijskih izvještaja Grada, a kada je HDZ na vlasti, onda je samo revizija financijskih izvještaja!



REBALANS PRORAČUNA GRADA ZA 2010.



Rebalans Proračuna 2010. godine pokazao je koliko je SDP bio u pravu kad je kod izglasavanja Proračuna 2010. ukazivao da su prihodi napuhani i neostvarivi, te da proračun nije niti štedljiv niti razvojan kako je to Dražen Barišić isticao.



Rebalansom je Dražen Barišić:

- smanjio prihode za čitavih 15 mil kn

- smanjio stavke kapitalnih investicija

- smanjio prihode Vatrogasnoj zajednici

- dao Zajednici sportskih udruga 650.000 kn, pa amandmanom uzeo

- uzeo zaposlenicima sredstva za božičnice

- na stavci sportske dvorane ostavio samo 200.000 kn

- povećao sredstva za plaću pročelnika mjesne samouprave



SDP je podnio amandmane da se osiguraju uzeta sredstva za vatrogasce, jer su dali veliki doprinos u poplavi našeg područja, kao i sredstva za sportaše, jer su zbog gradonačelnikovog politikanstva ostali bez sportske dvorane. Amandmani, naravno od većine HDZ-DC-HSP-HSS-HSU nisu prošli.



SDP je podržao rebalans isključivo iz razloga jer su rebalansom osigurana sredstva za poplavljena područja!



IMENOVANJE v.d. RAVNATELJICE PUČKOG OTVORENOG UČILIŠTA!



Vijećnici SDP-a, HSLS-a i HNS-a napustili su sjednicu Gradskog vijeća, jer su odbili sudjelovati u farsi Upravnog vijeća na čelu sa Vladom Horinom i Gradskog vijeća na čelu s Vesnom Škare Ožbolt!
[Vrh] Go down
plemenitašica
Expert
Expert
plemenitašica


Broj postova : 2046

Gradonačelnik Barišić i upravljanje Velikom Goricom Empty
PostajNaslov: Re: Gradonačelnik Barišić i upravljanje Velikom Goricom   Gradonačelnik Barišić i upravljanje Velikom Goricom Empty11.11.10 23:47

JOSIPJOŽA je napisao/la:


IZVJEŠĆE O RADU GRADONAČELNIKA ZA RAZDOBLJE 1.1. – 30.6.

P R E S T R A Š N O.

Fala VFK kaj je napisala izvješće i objasnila da jerazumljivo.
[Vrh] Go down
Ante
Admin
Admin
Ante


Broj postova : 2140

Gradonačelnik Barišić i upravljanje Velikom Goricom Empty
PostajNaslov: Re: Gradonačelnik Barišić i upravljanje Velikom Goricom   Gradonačelnik Barišić i upravljanje Velikom Goricom Empty12.11.10 1:49

To su ti veeeeliki projekti.
[Vrh] Go down
Rožica-ljutibijes
Boss
Boss
Rožica-ljutibijes


Broj postova : 1353

Gradonačelnik Barišić i upravljanje Velikom Goricom Empty
PostajNaslov: Re: Gradonačelnik Barišić i upravljanje Velikom Goricom   Gradonačelnik Barišić i upravljanje Velikom Goricom Empty12.11.10 1:57

plemenitašica je napisao/la:
JOSIPJOŽA je napisao/la:

IZVJEŠĆE O RADU GRADONAČELNIKA ZA RAZDOBLJE 1.1. – 30.6.
P R E S T R A Š N O.
Fala VFK kaj je napisala izvješće i objasnila da jerazumljivo.
Ante je napisao/la:
To su ti veeeeliki projekti.
Bože moj, pa da li je moguće da još postoji netko "prizemno - u bazi" kome to mogu prodati i tko će to popušiti.
Ako je tako, onda samo stvarno "lud narod" - sorry - ČAST IZUZECIMA - ali ne mogu drugačije više naći razumno objašnjenje. Gradonačelnik Barišić i upravljanje Velikom Goricom 542192 Gradonačelnik Barišić i upravljanje Velikom Goricom 27136
[Vrh] Go down
Ante
Admin
Admin
Ante


Broj postova : 2140

Gradonačelnik Barišić i upravljanje Velikom Goricom Empty
PostajNaslov: Re: Gradonačelnik Barišić i upravljanje Velikom Goricom   Gradonačelnik Barišić i upravljanje Velikom Goricom Empty13.11.10 0:25

Na žalost, ima. Svi oni koji su glasali za njega.
[Vrh] Go down
Rožica-ljutibijes
Boss
Boss
Rožica-ljutibijes


Broj postova : 1353

Gradonačelnik Barišić i upravljanje Velikom Goricom Empty
PostajNaslov: Re: Gradonačelnik Barišić i upravljanje Velikom Goricom   Gradonačelnik Barišić i upravljanje Velikom Goricom Empty13.11.10 0:38

Ante je napisao/la:
Na žalost, ima. Svi oni koji su glasali za njega.
Aku su ti "koji su glasali za njega i bili slijepi, gluhi i zavedeni, pa šta ti još nisu progledali, šta ti ne slušaju i ne čuju, šta im se umovi nisu razbistrili kada sve jeste oko njih/nas ovako kako jeste Gradonačelnik Barišić i upravljanje Velikom Goricom 922828 .
U ime Isusovo, ako su i dalje tako "zblesani" onda nemam riječi Gradonačelnik Barišić i upravljanje Velikom Goricom 935530 , uistinu nas onda trebaju zatrti i samljeti Gradonačelnik Barišić i upravljanje Velikom Goricom 550616
[Vrh] Go down
plemenitašica
Expert
Expert
plemenitašica


Broj postova : 2046

Gradonačelnik Barišić i upravljanje Velikom Goricom Empty
PostajNaslov: Re: Gradonačelnik Barišić i upravljanje Velikom Goricom   Gradonačelnik Barišić i upravljanje Velikom Goricom Empty13.11.10 0:51

Rožica-ljutibijes je napisao/la:
Ante je napisao/la:
Na žalost, ima. Svi oni koji su glasali za njega.
Aku su ti "koji su glasali za njega i bili slijepi, gluhi i zavedeni, ......
Glupi jesu, zavedeni nisu. Svjesno i namjerno su glasali za IME I PREZIME (ja nisam glasao za HDZ, ja sam glasao za čovjeka - zvuči poznato Twisted Evil budala da veća nemre biti), neki su glasali jer je to naš dečec, neki zato jer su mislili da je njihov, ali su se prevarili (mislim zbog prezimena), neki nisu htjeli vjerovati jer "valjda ja znam", neki su rekli: "ma nije bitno kaj je iz HDZ-a pa nisu oni svi isti" itakodalje.

Svi koji su glasali za njega, njih, ZNA SE MI-gliste su krivi za ovu situaciju u kojoj se zemlja i naš grad nalazi.

Stavka da je ostalo 200 000 kn za dvoranu je za plakati. Od 17 milijunaili možda i više, ne sjećam, se više, a ne da mi se tražiti - S T R A Š N O ??????????????

Grade se ceste - grade se, da, zakaj se nije napravila kad je zadan prvi rok? I ne gradi se cesta gradskim novcem, no njegovi jataci (glasači) to vjeruju. S T R A Š N O.
Kao što vjeruju da je VŠO legalnim i moralnim putem izabrana za predsjednicu GV, kao što vjeruju i podržavaju brisanje i nestanak Scene Gorica, kao što vjeruju onoj nepismenoj kozi koja živi na moj račun i još prijeti, kao što vjeruju Kosu......... ma užas.
[Vrh] Go down
JOSIPJOŽA
Boss
Boss
JOSIPJOŽA


Broj postova : 1957

Gradonačelnik Barišić i upravljanje Velikom Goricom Empty
PostajNaslov: Re: Gradonačelnik Barišić i upravljanje Velikom Goricom   Gradonačelnik Barišić i upravljanje Velikom Goricom Empty13.11.10 1:07

Tko zna i ima kontrolu nad Fondom za poplavljena područja, koliko novaca je do sada prikupljeno?
Je li u taj fond imaju pravo uvida i građani ili samo odabrani?
Pa zar nije VŠO bila u Poljni i pomogla Poljanu?
Prestrašno, ljudi na poplavljenim područjima su napušteni i prepušteni sami sebi, dok se daju lažna obećanja i lažne informacije po domaćim zavisnim medijima. Palac dole za gradsku upravu.
A Dvorana plemenitašice? Gradonačelnik Barišić i upravljanje Velikom Goricom 920306 Pa zar ne vidite i na državnoj razini, to što oni mogu upropastiti to ni Njemačka nemože isfinancirati. Dobar gospodar nemože ipak biti svatko. Počevši od obitelji pa sve do države.

Ovo je i više nego prestrašno.


http://www.vecernji.hr/zagreb/dva-mjeseca-poplave-u-cicku-poljanu-nije-stigla-ni-kuna-pomoci-clanak-214531

Lažna obećanja


Dva mjeseca od poplave: U Čičku Poljanu nije stigla ni kuna pomoći


Prva bi novčana pomoć pogođenima poplavom na području Velike Gorice trebala stići potkraj studenoga




Prijepodne u Čičkoj Poljani protječe sasvim mirno. Sunce obasjava fasade kuća i ništa ne daje naslutiti da su s unutrašnje strane tek goli, vlažni zidovi.
Gotovo su dva mjeseca prošla od poplava koje su nekima od tih mještana uništile gotovo sve što su imali. Iako su svi govorili o pomoći koja će im stići, nitko od njih još uvijek nije dobio ni kune.
– Rekli su nam da ćemo dobiti 380 kuna na mirovini, ali evo, ni toga nema. Rekli su i da nećemo morati plaćati odvoz smeća godinu dana, a čim se voda povukla, stigao je račun – gotovo kroza smijeh kazuje Slavica Janković, stišćući u ruci 1500 kn koje joj je poštar upravo dostavio. Nadaju se, kaže, i dalje da će pomoć stići, ali nada joj trenutačno malo znači, dok se u vlastitoj kući osjeća ‘'kao da ju je netko samo bacio odozgo'’. Gotovo sve što je u kući imala završilo je na smeću. Svi [color:1f8b=#018d25 !important]prozori na kući širom su otvoreni, kuća je tako i tako hladna.
– Imala sam neko vrijeme isušivače koje su nam dali u Crvenom križu, ali nisam smjela više, bojim se da neću čime imati platiti struju. Nema mi tko pomoći, sin ima troje djece koje školuje, ja sam tu sama, teško je... – zastaje 69-godišnja Slavica kako bi suspregnula suze gledajući u raspadnute zidove onoga što je nekad bila spavaća soba.

25 milijuna kuna štete
Ukupna šteta na području Velike Gorice iznosi nešto više od 25 milijuna kuna, a prva pomoć koja bi trebala stići od Grada Velike Gorice i iz proračuna Zagrebačke županije, ukupno oko pet milijuna kuna, tek je kap u moru. No, ni taj novac građani neće vidjeti sve dok novac iz Županije ne sjedne na gradski račun, izvijestila nas je glasnogovornica Ureda gradonačelnika Velike Gorice Elizabeta Stipetić. U tom uredu očekuju da bi to moglo biti potkraj studenoga.
No, kada pomoć spomenete u lokalnom kafiću, društvo će samo odmahnuti glavom i ironično vam kroza smijeh reći:
– Ma kakav, novac, ‘ajde, nemojte kukati, što će nama novac...
Zima je sve bliža, trebat će drva i oni koji su imali električne peći, jer poplave su im ‘'odnijele'’ gotovo sve električne uređaje.

Nema ni socijalne pomoći
Sedamdesetogodišnja Vera Šeb pokušala je zatražiti barem jednokratnu pomoć, ali ‘'ako daju njoj, morat će svima, a toliko nemaju'’, rekli su joj. S kćeri, njezinim suprugom i dvoje djece sada praktički živi u jednoj sobi. Ostale se suše.
– Grozno je, spavamo k’o vojska, nas četiri na dva kreveta. Zet spava na katu koji nije završen. Ne znam više odakle početi, kako opet stati na noge – drhtava glasa i suznih očiju govori Vera. Stroj za pranje rublja, hladnjaci, hidrofor, usisavač... ništa u kući više ne radi.
– Nikad neću dobiti koliko sam izgubila. Priča se da ćemo dobiti samo po dvije tisuće kuna. Pa to mi nije ni za deset metara drva! – u nevjerici govori Vera, ali odmah zatim dodaje:
– Moramo sve zaboraviti i krenuti dalje. Što imamo, imamo...
No, uz vonj vlage teško je zaboraviti. Pamte, kažu, čak i kokoši, koje već tjednima ne nesu jaja. Pa kako da onda oni zaborave?
[Vrh] Go down
plemenitašica
Expert
Expert
plemenitašica


Broj postova : 2046

Gradonačelnik Barišić i upravljanje Velikom Goricom Empty
PostajNaslov: Re: Gradonačelnik Barišić i upravljanje Velikom Goricom   Gradonačelnik Barišić i upravljanje Velikom Goricom Empty13.11.10 1:23

JOSIPJOŽA je napisao/la:
Tko zna i ima kontrolu nad Fondom za poplavljena područja, koliko novaca je do sada prikupljeno?
Je li u taj fond imaju pravo uvida i građani ili samo odabrani?
Pa zar nije VŠO bila u Poljni i pomogla Poljanu?

Joj.......... niste trebali, meni je to bolna rana. Baš pripremam odlazak idući tjedan, pa ću čuti na licu mjesta.

VŠO nadgleda uređenje jezera Ježevo. To joj je primarni zadatak. Gradonačelnik Barišić i upravljanje Velikom Goricom 432701

Sve dugo kaj ona radi, govori, pomaže je - rečeno u žargonu pljuga. Gradonačelnik Barišić i upravljanje Velikom Goricom 550616
[Vrh] Go down
Ante
Admin
Admin
Ante


Broj postova : 2140

Gradonačelnik Barišić i upravljanje Velikom Goricom Empty
PostajNaslov: Re: Gradonačelnik Barišić i upravljanje Velikom Goricom   Gradonačelnik Barišić i upravljanje Velikom Goricom Empty13.11.10 2:02

Sada se ne slika tamo, ni ona ni gradonačelnik
[Vrh] Go down
Ante
Admin
Admin
Ante


Broj postova : 2140

Gradonačelnik Barišić i upravljanje Velikom Goricom Empty
PostajNaslov: Re: Gradonačelnik Barišić i upravljanje Velikom Goricom   Gradonačelnik Barišić i upravljanje Velikom Goricom Empty17.11.10 2:58

Gradonačelnik Barišić (opet) jedno priča a drugo radi

Grad Velika Gorica je prije nekoliko mjeseci pokrenuo kampanju „Cuga je tuga“ koja za cilj ima prevenciju konzumiranja alkohola među mladima.
Kampanju je predstavio gradonačelnik Dražen Barišić
.......

Međutim, unatoč kampanji, naš gradonačelnik na svom Facebook profilu i to u rubrici 'fotogalerije' pod nazivom 'najdraži trenuci' ima fotografiju s maloljetnom osobom s pivom u obje ruke.


Gradonačelnik Barišić i upravljanje Velikom Goricom Barisicface


http://hns-vg.com/index.php?option=com_content&task=view&id=219&Itemid=1
[Vrh] Go down
plemenitašica
Expert
Expert
plemenitašica


Broj postova : 2046

Gradonačelnik Barišić i upravljanje Velikom Goricom Empty
PostajNaslov: Re: Gradonačelnik Barišić i upravljanje Velikom Goricom   Gradonačelnik Barišić i upravljanje Velikom Goricom Empty17.11.10 10:35

Ah, nije pazio kad je lijepio ovu fotku na profil.
On je gradonačelnik prvi put, nije još naučio da mora paziti na svaku "sitnicu".
Hihihihihihihihihihi - koji lapsus.

Instrukcije u svezi fb nije dobio kad ZNA SE nisu dorasli komunikaciji sa građanima biračima osim naravno putem besplatnih grupskih Media besplatno reporter novine RVG ili onih silnih sličica koje vise po banderama ili na nečijim plotovima.

No, sigurno bu ta sličica maknuta već danas jer ideš Đurđa i nakaza vijećnik prate pisanje, s obzirom da su čitati ipak naučili u sve ove godine, a nije im strano niti praćenje osoba kao i prijetnje.
[Vrh] Go down
Neo
Moderator
Moderator
Neo


Broj postova : 287

Gradonačelnik Barišić i upravljanje Velikom Goricom Empty
PostajNaslov: Re: Gradonačelnik Barišić i upravljanje Velikom Goricom   Gradonačelnik Barišić i upravljanje Velikom Goricom Empty17.11.10 14:12

hahahahaha, to on podupire kampanju zbog vlastitog iskustva lol!
[Vrh] Go down
plemenitašica
Expert
Expert
plemenitašica


Broj postova : 2046

Gradonačelnik Barišić i upravljanje Velikom Goricom Empty
PostajNaslov: Re: Gradonačelnik Barišić i upravljanje Velikom Goricom   Gradonačelnik Barišić i upravljanje Velikom Goricom Empty17.11.10 14:54

Neo je napisao/la:
hahahahaha, to on podupire kampanju zbog vlastitog iskustva .
Baš je fulal. Pih...... pa i velikima se događaju lapsusi, gdje neće njemu.
Day after yesterday - nikak to zaboraviti.
Ja to nisam rekao - gdje ste to čuli? - itakodalje.
[Vrh] Go down
Ante
Admin
Admin
Ante


Broj postova : 2140

Gradonačelnik Barišić i upravljanje Velikom Goricom Empty
PostajNaslov: Re: Gradonačelnik Barišić i upravljanje Velikom Goricom   Gradonačelnik Barišić i upravljanje Velikom Goricom Empty18.11.10 2:41

To je naš dečec Very Happy
[Vrh] Go down
Ante
Admin
Admin
Ante


Broj postova : 2140

Gradonačelnik Barišić i upravljanje Velikom Goricom Empty
PostajNaslov: Re: Gradonačelnik Barišić i upravljanje Velikom Goricom   Gradonačelnik Barišić i upravljanje Velikom Goricom Empty19.11.10 0:18

Danas je stiglo šest novih automobila u gradsku upravu. Za svakog zamjenika gradonačelnika po jedan, a ostali za potrebe gradskih službi. Svi su marke Hyundai kupljeni u Auto Gašparić.



Toliko o recesiji. Smanjuje se proračun, Čička Poljana nije još dobila ni lipe, mjesta u vrtićima nema, nema komunalne izgradnje, nema investicija, ali zato imamo šest novih automobila kupljenih kod HDZ-ovca.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Gradonačelnik Barišić i upravljanje Velikom Goricom Empty
PostajNaslov: Re: Gradonačelnik Barišić i upravljanje Velikom Goricom   Gradonačelnik Barišić i upravljanje Velikom Goricom Empty

[Vrh] Go down
 
Gradonačelnik Barišić i upravljanje Velikom Goricom
[Vrh] 
Stranica 1 / 13.Go to page : 1, 2, 3 ... 11, 12, 13  Next
 Similar topics
-
» Smjena ravnatelja POU Velika Gorica
» OFFFFFF

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Forum Velika Gorica :: Domaće teme :: Gradonačelnik, Gradsko vijeće-
Forum(o)Bir: