Forum Velika Gorica
Za logiranje na forum kliknite na "Log in".
Za registraciju na forum kliknite na "Registration".
Ako ne želite da Vam ovaj prozor iskače kliknite na "Do not display this again".
Forum Velika Gorica
Za logiranje na forum kliknite na "Log in".
Za registraciju na forum kliknite na "Registration".
Ako ne želite da Vam ovaj prozor iskače kliknite na "Do not display this again".
Forum Velika Gorica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin

 

 HTV Tugo moja

Go down 
+3
Neo
Ante
JOSIPJOŽA
7 posters
Go to page : 1, 2, 3  Next
Autor/icaPoruka
JOSIPJOŽA
Boss
Boss
JOSIPJOŽA


Broj postova : 1957

HTV Tugo moja Empty
PostajNaslov: HTV Tugo moja   HTV Tugo moja Empty13.10.10 21:51

Ovu temu sam stavio pod Kulturu jer bi HTV trebala biti televizija koja nas odgaja u svakom pogledu pa i u kulturnom, koja bi trebala stvarati i kreirati kulturu hrvatskog puka, koja bi kulturu trebala promicati.....
No što je danas HTV? Volio bih da malo prodiskutiramo i iznesemo naše viđenje današnje HTV.
Ja sam već dugo razočaran, programskim i konceptualnim kao i uređivačkim pristupom a o svim događanjima unutar HTV i oko njega da i ne govorim. Kak Vi ostali stojite s HTV-om? Ja sam uglavnom na Vi s HTV-om.

http://www.portaloko.hr/scena/zabava/95-zabava/3596-ana-tenera-htv-tugo-moja.html
[Vrh] Go down
Ante
Admin
Admin
Ante


Broj postova : 2140

HTV Tugo moja Empty
PostajNaslov: Re: HTV Tugo moja   HTV Tugo moja Empty13.10.10 22:47

HTV je po definiciji javna televizija, ali o tome se može diskutirati

Moja najveća zamjerka je nepostojanje obrazovnog programa. Ono što je ostalo je daleko ispod potrebne razine. Nema programa za djecu i mlade, nema edukativnih emisija.
O dokumentarcima možemo samo sanjati. Kada vidim da je nešto odabrao Đelo Hađiselimović ja sam prikovan uz TV. Tada znam da ide nešto kvalitetno i dobro.

Zabavni program, na to neću trošiti riječi.

Informativni kako kada, kako koji, ali se vidi nepostojanje uređivačke politike.

Serije i filmovi, kako koje.

Sapunice, užaš.

Mada moram priznati, toliko sam se već naučio da ako za Novu godinu nema Supermena 1, 2, 3 to mi nije Nova godina. Navukao sam se Very Happy
[Vrh] Go down
Neo
Moderator
Moderator
Neo


Broj postova : 287

HTV Tugo moja Empty
PostajNaslov: Re: HTV Tugo moja   HTV Tugo moja Empty14.10.10 11:24

Jedino što vrijedi je sportski program kojega sada polako gase jer nije odobreno povećanje pretplate. HTV se uglavnom počinje orijentirati na sapunice jer je tu trošak najmanji.
[Vrh] Go down
plemenitašica
Expert
Expert
plemenitašica


Broj postova : 2046

HTV Tugo moja Empty
PostajNaslov: Re: HTV Tugo moja   HTV Tugo moja Empty14.10.10 11:36

Ante je napisao/la:
..... to mi nije Nova godina. Navukao sam se Very Happy
Kad smo kod Nove godine, neki dan je na TV bio "moj glumac" K. Costner i Bodyguard.
U prolazu vidim da je taj film i odlučim malo pogledati. I veli meni moj muž: nemoj sd to gledati, ima nekaj bolje na nekoj drugoj TV, ionak bude uskoro Nova godina pa ćeš si onda pogledati.
Naravno da sam i sad pogledala, a budem i za Novu. HTV Tugo moja 138410

Ne gledam TV, već tu i tamo, tako da nisam mjerodavna za komentare. (pitate se zar je to moguće)

Pogledam Pola ure kulture, kak Ante veli, odabrao Đelo je pod obavezno i Latinica ako sam doma. Dnevnik više ne gledamo, nego onaj na Novoj.
Muž gleda Otvoreno i sport, i poneki film.
Volim pogleati Bitnge i princeze i Ludu kuću jer je to pola sata opuštanja. No, nisam odvano gledala, i ne znam jel se to uopće još prikazuje.
[Vrh] Go down
Rožica-ljutibijes
Boss
Boss
Rožica-ljutibijes


Broj postova : 1353

HTV Tugo moja Empty
PostajNaslov: Re: HTV Tugo moja   HTV Tugo moja Empty15.10.10 11:21

Novi gaf na HTV:

NOVI gaf se jučer dogodio javnoj televiziji kada su gledatelji u programu čuli "'šta' da jebem, mislim, ono" iz usta voditelja emisije Hrvatska uživo Joze Barišića.

http://www.index.hr/vijesti/clanak/video--novi-gaf-na-hrtu-u-programu-se-culo-voditeljevo-sta-da-jebem/517934.aspx

Barišić očito nije bio svjestan da su gledatelj čuli njegov uvod prije uvoda te je na početku emisije kulturno pozdravio gledatelje sa dobar dan i dobrodošli u emisiju Hrvatska uživo. Nadajmo se samo da će drugi puta tehničari pripaziti kada uključuju mikrofone voditelja, a i voditelji bi malo mogli pripaziti kako se izražavaju. Barem u studiju...
.....
Mora biti da je i novinarima i voditeljima na HTV više dosta i cenzure i autocenzure... ajmeopa nnnn
[Vrh] Go down
Ante
Admin
Admin
Ante


Broj postova : 2140

HTV Tugo moja Empty
PostajNaslov: Re: HTV Tugo moja   HTV Tugo moja Empty15.10.10 12:00

A to je bilo simpa i oni su ljudi Very Happy
[Vrh] Go down
plemenitašica
Expert
Expert
plemenitašica


Broj postova : 2046

HTV Tugo moja Empty
PostajNaslov: Re: HTV Tugo moja   HTV Tugo moja Empty15.10.10 13:07

Rožica-ljutibijes je napisao/la:
.......voditelja emisije Hrvatska uživo Joze Barišića.

Bilo kuda Barišić-i svuda. HTV Tugo moja 401681
[Vrh] Go down
Rožica-ljutibijes
Boss
Boss
Rožica-ljutibijes


Broj postova : 1353

HTV Tugo moja Empty
PostajNaslov: Re: HTV Tugo moja   HTV Tugo moja Empty05.11.10 18:40

Kajin na sudu: "Čovjeku je danas bolje da se zamjeri samom vragu nego HRT-u"
"ČOVJEKU je danas bolje da se zamjeri samom vragu nego HRT-u", rekao je u jednom trenutku saborski zastupnik Damir Kajin na prvom sudskom ročištu u Buzetu povodom tužbe Hrvatske radiotelevizije za naknadu štete.Podsjetimo, izjava u Saboru da se na HRT-u gotovo svaka emisija može kupiti bila je povod tužbe službenog Prisavlja, a od ovog saborskog zastupnika poznatog po žustrini izjava traže 110 tisuća kuna za naknadu štete. Cijeli slučaj izazvao je veliku pažnju medija i zbog toga što čudnim spletom okolnosti Kajin nije uspio izbjeći tužbu iako ga je trebao štititi saborski imunitet.http://www.index.hr/vijesti/clanak/kajin-na-sudu-covjeku-je-danas-bolje-da-se-zamjeri-samom-vragu-nego-hrtu-/521860.aspx

"Radi se o neviđenom pritisku na slobodu izgovorene riječi saborskog zastupnika", tvrdi Bauk pa ističe da bi presedan HRT vs. Kajin mogao otvoriti mogućnost da svatko svakoga tuži zbog riječi izgovorene u Saboru. No, većina članova Mandatno-imunitetnog povjerenstva ipak je zaključila kako ovaj slučaj nije u njihovoj nadležnosti.

http://www.index.hr/vijesti/clanak/bauk-hrtova-tuzba-protiv-kajina-je-opasan-presedan/521715.aspx

Ha, zato zastupnik Kajin treba valjda HTV Tugo moja 128746 . Ovo je banana-država gdje je "šutnja je zlato".
Eeeejjj, Damire, pa zar ne vidite kako narod MUČI i trpi...hm...ništa svih ovih godina nije naučio ili je baš "što na umu to na drumu" HTV Tugo moja 168288
[Vrh] Go down
Rožica-ljutibijes
Boss
Boss
Rožica-ljutibijes


Broj postova : 1353

HTV Tugo moja Empty
PostajNaslov: Re: HTV Tugo moja   HTV Tugo moja Empty26.11.10 23:15

Popovac za Index:Honorarci su nam zbog prikrivenog radnog odnosa radili velike štete

"STVAR je Zakona o radu i Zakona o državnoj inspekciji", kazao je u razgovoru za Index v.d. glavnog ravnatelja Josip Popovac objašnjavajući zašto je otkazana suradnja za 350 vanjskih suradnika HRT-a. "Moram vas odmah ispraviti, ne radi se o 350 ljudi, već o 110, 120 ljudi s kojima je HRT prekinuo suradnju. Kada govorimo o cijeloj godini radilo se o oko 300 ljudi", tvrdi Popovac i nastavlja: "Radi se zapravo o o vanjskim suradnicima koji su imali elemente prikrivenog radnog odnosa, a što prema Zakonu o radu televiziji stvara velike štete. Također, radi se o ljudima koji su radili na poslovima na kojima su trebali raditi stalni zaposlenici, a Zakon kaže da se ti poslovi prvo trebaju rasporediti njima. Jako mi je žao kolega s kojima sam dugo radio, ali limitirani smo kolektivnim ugovorom koji ograničava broj zaposlenika. Uostalom, radi se o poslovnoj odluci da se poslovanje HRT-a stavi u okvire zakona", kaže v.d. glavnog ravnatelja HRT-a."Nezakonitosti uklanjamo ekspresno"

Popovac priznaje već notornu činjenicu da vanjski suradnici najviše rade na televiziji dok se stalnim zaposlenicima prigovara da ne rade ništa. Tvrdi, ova je Uprava tome odlučila stati na kraj. Opći je stav javnosti da HRT zapošljava prevelik broj ljudi te da bi se kvalitetan program mogao proizvoditi i sa bitno manjim brojem ljudi, no zaposlenici HRT-a, bivši i sadašnji, vrhuški zamjeraju nepostojanje kriterija prema kojima se vrši selekcija ljudi, ali i način na koji je s dugogodišnjim suradnicima raskinuta suradnja."Što se tiče provedbe te odluke, držim da se ona mogla iskomunicirati primjerenije. Opet ponavljam, to je odluka koju nije bilo nimalo lako donijeti, ali s obzirom na ozbiljnost situacije i mogućnost sankcija temeljem nadzora inspekcije rada, pošto smo utvrdili da ima elemenata nezakonitosti, mi smo tu nezakonitost morali ukloniti ekspresno. Govorimo o velikom sustavu koji nije moguće potpuno iskontrolirati, ali na ono što se uoči da je suprotno zakonskim propisima, ova Uprava će reagirati promptno. Osobno žalim za mnogim vrijednim suradnicima, ali napominjem da će, a to smo usuglasili i sa sindikatima, prilikom ponovnog zapošljavanja prednost imati ljudi koji su surađivali s HRT-om", kaže nam Popovac.Režu broj ljudi, a uvode dva nova kanala

V.d. ravnatelj tvrdi da se radi o vjerojatno posljednjim prekidima suradnje takvog tipa, temeljenima na ZOR-u, sada će, kaže, vladi dostaviti dopunjeni plan restrukturiranja koji je nedavno odbijen u Saboru te poslan na doradu. Plan restrukturiranja nema, objašnjava Popovaca, nikakve veze s recentnim otkazima. Kada isti bude prihvaćen, onda će se razmišljati o višku zaposlenika. "Taj proces nije jednostavan, niti može biti brz i ekspresan. Program zbrinjavanja jedan je malo duži proces koji zahtijeva puno predradnji i nije dio ove priče s vanjskim suradnicima", ističe Popovac dodajući kako im je iz Vlade zamjeren što u planu nije bilo otpuštanje većeg broja zaposlenika. "No, nije uvažena okolnost da se uvode dva televizijska kanala i da se proizvodnja poduplava te da ozbiljno restrukturiranje traži i tehnološko restrukturiranje, bez kojeg nije mogu ostvariti veći dio smanjenja u troškovima radne snage od onoga što je predloženo".Podsjetimo, u planu restrukturiranja koji je ponuđen Vladi, bila su u planu otpuštanja 389 zaposlenika HRT-a do 2014. godine. Otpuštanjem dijela zaposlenih, televizija bi uštedjela, prema procjeni, 7,4 milijuna eura."Ako misle da su u pravu, neka traže odštetu"

Glavni ravnatelj, naravno, u startu je odbacio navode da HRT radi po direktnim nalozima vlasti i da javna kuća podliježe ucjenama od strane premijerke Jadranke Kosor, tvrdi: "Stvar je svake uprave da posluje zakonito", uvjerava nas Popovac tvrdeći da je odlučan stvar očistiti do kraja. Pri tom ne razmišlja o brojnim tužbama kojima su vanjski suradnici zaprijetili HRT-u: "Svatko tko misli da mu je neko pravo povrijeđeno, ima pravo zatražiti odštetu, ali na nama je bilo da otklonimo posljedice koje su nastajale zadnjih desetak, 15 godina, i jednom kada se stvari počnu raščišćavati, treba ih čistiti do kraja". Sukus svega je, tvrdi Popovac, da ljudi u kući podignu razinu svoje produktivnosti i poslove preuzmu na sebe.

HTV Tugo moja Prosvjed_hrt31-191110RonaldGorsicCROPIXNa našu primjedbu da se otpuštaju vanjski suradnici i honorarci koji su godinama radili za HRT kao da su u stalnom radnom odnosu, dok se s druge strane uzimaju novi zaposlenici, izvan redova ove kuće, kao što je nova glasnogovornica HRT-a koja dolazi s RTL-a Dorotea Lazanin – Jelenc, zatim Milana Vukovi-Runjić ili Nada Mirković, obje dobro plaćene vanjske suradnice, Popovac kaže kako karakter tih suradnji nije isti. "Za mjesto glasnogovornika je bio javni natječaj, otvoren za sve i svatko se mogao prijaviti. A vanjske kolege kao Milana i Nada, to je vanjska suradnja koja nema taj karakter prikrivenog radnog odnosa. Mi ćemo i dalje uzimati kreativne vanjske suradnike i karakter tih suradnji nije isti. Tamo se radilo o ljudima koji rade puno radno vrijeme, a s druge strane na istim poslovima su trebali biti angažirani stalni zaposlenici, kojima se ne smije uzeti njihovo pravo na rad", kazao nam je.O "obračunu" s Latinicom

A je li ta priča s prevelikim brojem zaposlenika iskorištena da se ravnateljstvo "obračuna" s "problematičnom" Latinicom i ljudima koji rade na njoj, Popovac opovrgava: "Ma otpuštanje ljudi iz Latinice nema veze s tim. Poslovno stabiliziranje HRT-a zahtijeva određene promjene, a ovdje je bila riječ o ozakonjavanju poslovanja".O cenzuri u Latinici nije htio reći ni riječi. "Zakon o HRT-u to stavlja u nadležnost urednika informativnog programa, i ako postoje prijepori mislim da će to kolege urednici međusobno razriješiti". U dobivanju odgovora nije pomogla ni primjedba upućena v.d.-u glavnog ravnatelja da će zbog cenzure priloga o privatizaciji Name u Latinici koju imamo tek pogledati naredni ponedjeljak HRT vjerojatno trpjeti i financijsku štetu jer su tisuće dioničara Name zaprijetili prestankom plaćanja TV pristojbe, Popovac tek kaže: "Imam povjerenje u urednike i uredništvo i mislim da će na profesionalan način riješiti probleme i procijeniti što je najbolje za kuću. Postoji Programsko vijeće i postoji glavni urednik, i toga se reda trebaju držati svi", zaključuje Popovac.
http://www.index.hr/vijesti/clanak/popovac-za-index-honorarci-su-nam-zbog-prikrivenog-radnog-odnosa-radili-velike-stete/525504.aspx


Na HRT-u nema mjesta za 398 honoraraca, ali ima za sina Jadranke Kosor

LOVRO ŠKOPLJANAC, sin premijerke Jadranke Kosor, nije jedan od honoraraca koji više ne rade na HTV-u! Škopljanac, kojeg je javna televizija nedavno honorarno zaposlila kao simultanog prevoditelja, radno mjesto sačuvao je i nakon hajke na honorarce koja je provedena na Prisavlju.Ime Lovre Škopljanca kao simultanog prevoditelja jučer se tako pojavilo na odjavnoj špici emisije Otvoreno, koju je vodila Dijana Čuljak Šelebaj. Tema Otvorenog bila je "Koji je hrvatski ekonomski put", a Škopljanac je u emisiji prevodio riječi Petera Sanfeyja, vodećeg ekonomista EBRD-a za jugoistočnu Europu.Nakon objave ovog teksta, glasnogovornica Vlade Martina Banić Indexu se samoinicijativno javila iz Turske kako bi poručila da Kosoričin sin nije "stalni honorarac". Naime, prema objašnjenju Kosoričine glasnogovornice, Lovru Škopljanca na Prisavlju povremeno upošljavaju (honorarno?! op.a.), za razliku od honoraraca koji su dobili otkaz, a koji su (honorarno!) radili svaki dan.Doveli ga zbog sportskog prevođenjaSin Jadranke Kosor je, podsjećamo, posao na Prisavlju dobio početkom godine o čemu je Index izvještavao 15. veljače ove godine. Škopljančev angažman potvrdio nam je tadašnji glasnogovornik HRT-a Danko Družijanić, koji je rekao da su im premijerkinog sina preporučili s Odsjeka za komparativnu književnost na kojem je znanstveni novak i s Poslijediplomskog studija za simultano konferencijsko prevođenje. Škopljanac je, spomenimo i to, tada bio angažiran za prevođenje u sportu.HTV Tugo moja Otvorenoprevoditelj-jacinsinSituacija na HRT-u, prema riječima mnogih zaposlenika javne kuće, nikad nije bila gora. Prošlotjedni prosvjed nije puno pomogao, honorarci koji su godinama bili ključan dio stvaranja HTV-ovog programa morali su pokupiti svoje stvari i započeti potragu za novim poslom. Prema našim izvorima, brzinska čistka motivirana je upravo prijetnjama Jadranke Kosor da će na Prisavlje poslati posebnu inspekciju.Rodni list je najbolja referencaPoznato je da je premijerka nezadovoljna funkcioniranjem i ustrojstvom HRT-a pa je stoga navodno najavila slanje posebne skupine koja već mjesecima češlja tvrtke koje su na teret proračuna. Hrvatsku radioteleviziju je Kosor navodno odlučila posebno pročešljati i po hitnom postupku tražiti rezanje broja zaposlenih. Rečeno - učinjeno; 398 honoraraca je odletjelo, a nama ostaje samo zapitati se zašto nije i premijerkin sin bio među njima? Možda se bez Škopljančevih usluga jednostavno ne može.Spomenimo i kako se na HRT-u uskoro očekuju novi otkazi. Kako doznajemo, sljedeći su na redu zaposlenici na određeno vrijeme, a njihovi bi ugovori navodno trebali biti otkazani od 1. siječnja sljedeće godine. Među njima mnogo je ljudi srednje životne dobi koji se boje kako na tržištu rada neće pronaći mnogo prilika za sebe. Lovro Škopljanac, međutim, vjerojatno ni onda neće imati razloga za strah. On u svom portfelju ipak ima najbolju moguću referencu - rodni list.
http://www.index.hr/vijesti/clanak/na-hrtu-nema-mjesta-za-398-honoraraca-ali-ima-za-sina-jadranke-kosor/525564.aspx

Da, imamo odličan naslov teme: HTV tugo moja - hvala autoru JOSIPJOŽA, baš pogođeno.
Očito su počele pripreme za predizbornu kampanju, pa HTV mora biti u službi njih-glista. Tako su to oni godinama radili. Prepoznatljivo već.

A trebala bi biti Javna televizija, za narod, za pravedne, istinite i poštene informacije i na korist svih građana Hrvatske. Ne gledam ih, ali strašno i ovako što čujem i pročitam. Sramota i da, tuga.
[Vrh] Go down
Mišel
Ide prema gore
Ide prema gore



Broj postova : 441

HTV Tugo moja Empty
PostajNaslov: Re: HTV Tugo moja   HTV Tugo moja Empty04.02.11 0:22

[Vrh] Go down
JOSIPJOŽA
Boss
Boss
JOSIPJOŽA


Broj postova : 1957

HTV Tugo moja Empty
PostajNaslov: Re: HTV Tugo moja   HTV Tugo moja Empty04.02.11 0:42

[Vrh] Go down
Ante
Admin
Admin
Ante


Broj postova : 2140

HTV Tugo moja Empty
PostajNaslov: Re: HTV Tugo moja   HTV Tugo moja Empty04.02.11 1:04

Svi smo se naljepili na to. Ja sam postavio pod temu Latinice jer se i ona spominje.
[Vrh] Go down
Ante
Admin
Admin
Ante


Broj postova : 2140

HTV Tugo moja Empty
PostajNaslov: Re: HTV Tugo moja   HTV Tugo moja Empty14.02.11 18:27

U Vijeće HRT-a: Tomić, Goldstein, Lalić, Kujundžić, Grivičić...

HDZ sa svojim koalicijskim partnerima u novo Programsko vijeća HRT-a, kako neslužbeno doznajemo, saborskom Odboru za medije kani predložiti sociologa Dražena Lalića, predsjednika Udruge malih i srednjih poduzetnika pri Hrvatskoj udruzi poslodavaca Petra Lovrića, ravnatelja Kliničke bolnice Dubrava Milana Kujundžića, profesoricu etnologije i talijanskog jezika Branku Pavlić, novinara Josipa Jovića i predsjednika Hrvatske poljoprivredne komore Darka Grivičića.

Oporba, pak, u isto tijelo namjerava predložiti direktora splitskog filmskog festivala Branka Karabatića, novinara i književnika Antu Tomića, povjesničara Ivu Goldsteina, profesoricu zagrebačkog Fakulteta političkih znanosti i zadarskog Filozofskog fakulteta Nadu Zgrabljić-Rorat te ravnateljicu drame zagrebačkog Hrvatskog narodnog kazališta Sanju Ivić.

http://www.vecernji.hr/vijesti/u-vijece-hrt-a-tomic-goldstein-lalic-kujundzic-grivicic-clanak-252340
[Vrh] Go down
Ante
Admin
Admin
Ante


Broj postova : 2140

HTV Tugo moja Empty
PostajNaslov: Re: HTV Tugo moja   HTV Tugo moja Empty13.03.11 11:24

TV dvoboj: Jadranka i Jabuka proćaskali o vremenu

SINOĆ je nakon Dnevnika prikazan igrokaz u kojem su intervju slabo odglumili premijerka dvojbenog legitimiteta i novinar dvojbenog integriteta.

Niti Sanader sebi nije dozvoljavao što si dopušta Kosor. Za podsjetiti se na sinoć viđeno zaviriti treba u najmračnije Hrvatsko doba nakon NDH: naručena pitanja Ivana Jabuke podsjetila su na "intervju" Franje Tuđmana i Branka Uvodića. Srećom, zadnji za obojicu

http://www.index.hr/vijesti/clanak/tv-igrokaz-jadranka-i-jabuka-procaskali-o-vremenu/542121.aspx

Opet ih je Babić opalio. U potpunosti se slažem s njim. Ali mi nije jasno zašto moj bombonček to radi. Tko ju tjera da iritira narod na ovakav način.
[Vrh] Go down
Rožica-ljutibijes
Boss
Boss
Rožica-ljutibijes


Broj postova : 1353

HTV Tugo moja Empty
PostajNaslov: Re: HTV Tugo moja   HTV Tugo moja Empty13.03.11 13:38

Ante je napisao/la:

Ali mi nije jasno zašto moj bombonček to radi. Tko ju tjera da iritira narod na ovakav način.

Urođena glupost i dezorjentacija u vremenu i prostoru te samoljubivost. Fffuuuuuuujjjjjjjjj.... HTV Tugo moja 779695
[Vrh] Go down
JOSIPJOŽA
Boss
Boss
JOSIPJOŽA


Broj postova : 1957

HTV Tugo moja Empty
PostajNaslov: Re: HTV Tugo moja   HTV Tugo moja Empty13.03.11 20:44

[quote="Ante"]
Ali mi nije jasno zašto moj bombonček to radi. Tko ju tjera da iritira narod na ovakav način.[/quote

ZNA SE zašto to radi, iritira jedan dio Naroda, jedan dio će i dalje slušati što Jaca na HTV-u govori.
ZNA ona koliko je medij moćan a pogotovo sada kada nema više para da plati TV, nego ima mogućnost zabadava da se samopromovira.
[Vrh] Go down
Ante
Admin
Admin
Ante


Broj postova : 2140

HTV Tugo moja Empty
PostajNaslov: Re: HTV Tugo moja   HTV Tugo moja Empty13.03.11 23:25

Mislim da ima krive savjetnike.
[Vrh] Go down
Rožica-ljutibijes
Boss
Boss
Rožica-ljutibijes


Broj postova : 1353

HTV Tugo moja Empty
PostajNaslov: Re: HTV Tugo moja   HTV Tugo moja Empty14.03.11 1:20

Ante je napisao/la:
Mislim da ima krive savjetnike.

...i g l u p a v a je - sorry, ali jedina je to istina. HTV Tugo moja 580510
[Vrh] Go down
Ante
Admin
Admin
Ante


Broj postova : 2140

HTV Tugo moja Empty
PostajNaslov: Re: HTV Tugo moja   HTV Tugo moja Empty14.03.11 1:24

Ne bih se složio. Drži sve ove mulce pod kontrolom....
[Vrh] Go down
Rožica-ljutibijes
Boss
Boss
Rožica-ljutibijes


Broj postova : 1353

HTV Tugo moja Empty
PostajNaslov: Re: HTV Tugo moja   HTV Tugo moja Empty14.03.11 1:37

Ante je napisao/la:
Ne bih se složio. Drži sve ove mulce pod kontrolom....

"Carica" je raspamećena i ogoljena ... sve je drugačije nego vi procjenjujete i vidite "vašeg bombončeka" - jeste sigurni "tko tu koga i zašto.... drži....."

Ja znam da je ona glupa i oličenje gluposti na sramotu hrvatskog naroda a izgleda da nisam jedina i sama - vidi to i zna i:"Ja sam mladi Hrvat (tek 23-godišnjak) koji je svojim poniznim radom
uspio osigurati punu stipendiju i otići na studij u Ameriku (Duke
University, USA), a potom na Sveučilište Oxford (Ujedinjeno
Kraljevstvo). Odgojen sam u malom hrvatskom seocetu na samoj granici s
voljenim susjedima (Vitaljina)"

.......
"Vi ste slabo izobražena polumeštrica koja Hrvatsku sramoti
fotografirajući se na bolno stečenim hrvatskim granicama s mađarskim
turistima koji bolje od Vas poznaju engleski jezik. Vi ste ona koja
naivno upitkuje američkoga predsjednika da joj se potpiše na jelovnik i
ona koja ne zna slovkati EBRD (European Bank for Reconstruction and
Development)
"

http://danas.net.hr/hrvatska/page/2011/03/12/0183006.html
[Vrh] Go down
Ante
Admin
Admin
Ante


Broj postova : 2140

HTV Tugo moja Empty
PostajNaslov: Re: HTV Tugo moja   HTV Tugo moja Empty14.03.11 2:08

Sve te škole za tako jasno izražavanje. Bravoo!
[Vrh] Go down
Ante
Admin
Admin
Ante


Broj postova : 2140

HTV Tugo moja Empty
PostajNaslov: Re: HTV Tugo moja   HTV Tugo moja Empty27.04.11 20:11

MISLAV STIPIĆ, v.d. ravnatelj HTV-a, predložio je v.d. glavnom ravnatelju HRT-a Josipu Popovcu da od Hrvatskog sabora zatraži razrješenje predsjednice Nadzornog odbora HRT-a Silvije Luks. Stipić traži smjenu Silvije Luks zbog navodno lažiranog zaključka NO-a i izjava koje je na tu temu dala za Index!

http://www.index.hr/vijesti/clanak/ravnatelj-htva-trazi-smjenu-silvije-luks-zbog-teksta-na-indexu-lazirala-je-zakljucak-noa/549105.aspx

A dugo je i trajala.
[Vrh] Go down
Ante
Admin
Admin
Ante


Broj postova : 2140

HTV Tugo moja Empty
PostajNaslov: Re: HTV Tugo moja   HTV Tugo moja Empty05.05.11 7:47

Kunić sprema prijave protiv Jelinić i Gojan?

Novinarke HTV-a Elizabetu Gojan, zbog jučerašnjeg istupa na skupu HND-a, i Anu Jelinić, zbog javljanja u emisiju 'Hrvatska uživo', v.d. ravnatelja informativnog programa Renato Kunić, doznajemo iz njemu bliskih izvora, prijavit će Etičkom povjerenstvu kuće

http://www.tportal.hr/vijesti/hrvatska/126022/Kunic-sprema-prijave-protiv-Jelinic-i-Gojan.html

Samo vi govorite javno što mislite Very Happy Kažeš nešto i odmah letiš. Očito su na HRT-u uveli verbalni delikt.
[Vrh] Go down
JOSIPJOŽA
Boss
Boss
JOSIPJOŽA


Broj postova : 1957

HTV Tugo moja Empty
PostajNaslov: Re: HTV Tugo moja   HTV Tugo moja Empty05.05.11 8:53

Ante je napisao/la:
Kunić sprema prijave protiv Jelinić i Gojan?


Samo vi govorite javno što mislite Very Happy Kažeš nešto i odmah letiš. Očito su na HRT-u uveli verbalni delikt.

Zna Kunić vrlodobro što pojam lojalnost znači, vidiš kak je on lojalan svojoj premijerki, to te ja pitam. Laughing
[Vrh] Go down
Rožica-ljutibijes
Boss
Boss
Rožica-ljutibijes


Broj postova : 1353

HTV Tugo moja Empty
PostajNaslov: Re: HTV Tugo moja   HTV Tugo moja Empty07.05.11 0:05

Ante je napisao/la:
Kunić sprema prijave protiv Jelinić i Gojan?

Novinarke HTV-a Elizabetu Gojan, zbog jučerašnjeg istupa na skupu HND-a, i Anu Jelinić, zbog javljanja u emisiju 'Hrvatska uživo', v.d. ravnatelja informativnog programa Renato Kunić, doznajemo iz njemu bliskih izvora, prijavit će Etičkom povjerenstvu kuće

http://www.tportal.hr/vijesti/hrvatska/126022/Kunic-sprema-prijave-protiv-Jelinic-i-Gojan.html

Samo vi govorite javno što mislite Very Happy Kažeš nešto i odmah letiš. Očito su na HRT-u uveli verbalni delikt.

Ha, nije to samo verbalni delikt - to je potpuno zatiranje slobode mišljenja, riječi i bilo kakve novinarske, ljudske slobode i prava. Sramota još jedna u nizu! Još im samo trebaju dovesti onog "kara-marko". Da, trebaju svi novinari zapravo učiniti ovo HTV Tugo moja 128746 i tako voditi emisije, pa pokazati da je ovaj naš naslov HTV - tugo moja - milovanje prema onom što tamo rade. Fuuujjjjjjjj HTV Tugo moja 550616 - ni ne gledam ih.
[Vrh] Go down
Sponsored content





HTV Tugo moja Empty
PostajNaslov: Re: HTV Tugo moja   HTV Tugo moja Empty

[Vrh] Go down
 
HTV Tugo moja
[Vrh] 
Stranica 1 / 3.Go to page : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Moja razmišljanja i poruke .... o svemu i svačemu

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Forum Velika Gorica :: Razne teme :: Kultura i umjetnost-
Forum(o)Bir: