Forum Velika Gorica
Za logiranje na forum kliknite na "Log in".
Za registraciju na forum kliknite na "Registration".
Ako ne želite da Vam ovaj prozor iskače kliknite na "Do not display this again".
Forum Velika Gorica
Za logiranje na forum kliknite na "Log in".
Za registraciju na forum kliknite na "Registration".
Ako ne želite da Vam ovaj prozor iskače kliknite na "Do not display this again".
Forum Velika Gorica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin

 

 P - "naša" vlada...

Go down 
+5
plemenitašica
Rožica-ljutibijes
JOSIPJOŽA
koko-vg
Goran
9 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Koga će iz HDZ-a Polančec. Barišić i Mravak najviše okriviti u istragi
Ivo Sanader
P - "naša" vlada... - Page 3 Vote_lcap0%P - "naša" vlada... - Page 3 Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Jadranka Kosor
P - "naša" vlada... - Page 3 Vote_lcap0%P - "naša" vlada... - Page 3 Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Ivan Šuker
P - "naša" vlada... - Page 3 Vote_lcap0%P - "naša" vlada... - Page 3 Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Božidar Kalmeta
P - "naša" vlada... - Page 3 Vote_lcap0%P - "naša" vlada... - Page 3 Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Darko Milinović
P - "naša" vlada... - Page 3 Vote_lcap0%P - "naša" vlada... - Page 3 Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Andrija Hebrang
P - "naša" vlada... - Page 3 Vote_lcap0%P - "naša" vlada... - Page 3 Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Martina Dropulić
P - "naša" vlada... - Page 3 Vote_lcap0%P - "naša" vlada... - Page 3 Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Sanader i Kosor
P - "naša" vlada... - Page 3 Vote_lcap0%P - "naša" vlada... - Page 3 Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Kosor i Šuker
P - "naša" vlada... - Page 3 Vote_lcap0%P - "naša" vlada... - Page 3 Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Sanader, Kosor i Šuker
P - "naša" vlada... - Page 3 Vote_lcap80%P - "naša" vlada... - Page 3 Vote_rcap
 80% [ 4 ]
sve
P - "naša" vlada... - Page 3 Vote_lcap20%P - "naša" vlada... - Page 3 Vote_rcap
 20% [ 1 ]
neke od njih
P - "naša" vlada... - Page 3 Vote_lcap0%P - "naša" vlada... - Page 3 Vote_rcap
 0% [ 0 ]
nikoga
P - "naša" vlada... - Page 3 Vote_lcap0%P - "naša" vlada... - Page 3 Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Ukupno glasova : 5
 
Poll closed

Autor/icaPoruka
JOSIPJOŽA
Boss
Boss
JOSIPJOŽA


Broj postova : 1957

P - "naša" vlada... - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: P - "naša" vlada...   P - "naša" vlada... - Page 3 Empty03.10.10 0:54

Ajde bar nije dobio batina, ko naš jedan član zajednice izbezumljenih Hrvata Laughing
Hi, hi, hi kućni pritvor, a čul sam nekaj, člana zajednice je pratila "tajnica" i na sjednicu GV navodno, doduše bez lisica, vučica i zečica, ups. bounce
Ali vidite Vi, sada je meni jasno kada to uđe u krv, mislim lopovluk, krađa, krade se sve, pa i tuđe dekle, jer jednostavno, članovi naše zajednice su jednostavno zabludnili toliko duboko, da ne vjerujem da tu mogu pomoći i mame, izuzev mame Jadranke, jer kad ona veli, nemože tange, onda nemože i svi članovi zajednice slušaju. Laughing



Pozdravljam jadnog i pogođenog člana naše zajednice, s dubokim žalenjem zbog njegove nezavidne i teške situacije, od srca, uz pjesmu

https://www.youtube.com/watch?v=NI81z1WYB_8&feature=related
[Vrh] Go down
Ante
Admin
Admin
Ante


Broj postova : 2140

P - "naša" vlada... - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: P - "naša" vlada...   P - "naša" vlada... - Page 3 Empty03.10.10 14:52

Šuker je Mihanoviću rekao: "Šuti i ne piši, budi pametan"

“Šuti i ne piši! Budi pametan! Budi pametan! Budi pametan!”. Te je rečenice, unijevši mu se u lice pred članovima uprave i NO-a Croatije osiguranja, Damiru Mihanoviću izgovorio potpredsjednik Vlade Ivan Šuker nakon što je taj bivši član uprave i USKOK-ov svjedok o sastanku u Vladi, na kojem su Sanader i uhićeni Barišić tražili od direktora javnih poduzeća suradnju s Fimi medijom, premijerki Jadranki Kosor poslao e-mail u kojem je upozorava na nepravilnosti u Croatiji osiguranju.

http://www.vecernji.hr/vijesti/suker-je-mihanovicu-rekao-suti-ne-pisi-budi-pametan-clanak-198663

A tekst je napisala Iva Puljić Šego.
[Vrh] Go down
plemenitašica
Expert
Expert
plemenitašica


Broj postova : 2046

P - "naša" vlada... - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: P - "naša" vlada...   P - "naša" vlada... - Page 3 Empty03.10.10 20:06

Ante je napisao/la:
...........A tekst je napisala Iva Puljić Šego.
Kaj to znači? Mislim, kaj joj bi, od kud sad takva klima?
[Vrh] Go down
JOSIPJOŽA
Boss
Boss
JOSIPJOŽA


Broj postova : 1957

P - "naša" vlada... - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: P - "naša" vlada...   P - "naša" vlada... - Page 3 Empty03.10.10 21:55

Možda je Iva ipak spoznala da ima dušu. Basketball bounce

"Fasciniran sam kako se ljudi koji su nekritički pisali o Sanaderu sada posipaju pepelom i kažu propustio sam gledati na drugu stranu. Ekipa, niste propustili, niste htjeli gledati na drugu stranu, jer da ste pogledali letjeli bi van iz redakcija, završili na cesti ili bi vas na neki drugi način ušutkali... Skidam kapu ...ljudima kojima se to dogodilo jer im nisu uzeli ono što im ne mogu uzeti - dušu"

Krešimir Macan
[Vrh] Go down
Ante
Admin
Admin
Ante


Broj postova : 2140

P - "naša" vlada... - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: P - "naša" vlada...   P - "naša" vlada... - Page 3 Empty03.10.10 23:32

BIVŠI član Uprave Croatia osiguranja Damir Mihanović, koji je prvi otkrio tajni sastanak u Vladi na kojem se sugeriralo da se poslovi dodjeljuju tvrtki Fimi-media, kazao je kako mu je prijetio ministar financija Ivan Šuker.

Mihanović je kazao kako je Šuker preko Fine, gdje je kao i u Croatia osiguranju bio predsjednik Nadzornog odbora, u Hrvatsku želio dovesti njemačkog osiguravatelja Talanx i time ugroziti tržišni položaj CO-a, piše HRT. Javna televizija posjeduje i dokument u kojem se nalaže da Fina s Talanxom sklopi posao u kojem bi njemački partner na početku u novoj tvrtki imao 95 posto vlasništva, a Fina samo 5.

"Oni koji pišu ne završe dobro"

Hrvatska tvrtka bi njemačkoj na 30 godina trebala ustupiti šaltere u svojih 166 poslovnica. Nakon sastanka sa Šukerom, Mihanović je svjedočio u Uskoku, a ubrzo su on i bivši predsjednik Uprave CO-a Hrvoje Vojković smijenjeni. Navodno je poslije tog sastanka Šuker rekao da "oni koji pišu nikada ne završe dobro".

"Prilikom izlaska iz sobe prišao mi je ministar Šuker na malen razmak i rekao 'Šuti i ne piši'. Unio mi se u lice i rekao: 'Budi pametan, budi pametan, budi pametan'", kazao je Mihanović.


http://www.index.hr/vijesti/clanak/covjek-koji-je-otkrio-aferu-fimimedia-prijetio-mi-je-ministar-ivan-suker/515864.aspx


A član uprave FINE naš Antiša.


UPRAVA
Mato Regvar, predsjednik Uprave

Krešimir Kvaternik, član Uprave
Ante Šimunović, član Uprave

Financijska agencija - Uprava
Vrtni put 3, Zagreb
telefon: 01/6128-016
fax: 01/6128-089

http://www.fina.hr/Default.aspx?sec=1319

[Vrh] Go down
plemenitašica
Expert
Expert
plemenitašica


Broj postova : 2046

P - "naša" vlada... - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: P - "naša" vlada...   P - "naša" vlada... - Page 3 Empty03.10.10 23:37

JOSIPJOŽA je napisao/la:
Možda je Iva ipak spoznala da ima dušu.
Aha, kak ne. Ta se obilježila za cijeli radni vijek - piercing ZNA SE.

A ovo:

"...se razvila priča da je Vojković premijerki Jadranki Kosor preko trećeosobe prijetio da će reći sve što zna ako se njega bude diralo. Ubrzose doznalo da je upravo Mihanović taj koji je nekome iz kabinetapremijerke Kosor prenio Vojkovićeve riječi, a ta ih je osoba prenijelapredsjednici Vlade. Tom si je prijetnjom Vojković zapečatio sudbinu i uHSLS-u jer je ubrzo izbačen iz te stranke...."

Da li će i Vojković biti svjedok?

Na drugom portalu piše ovako:
..."Navodno je poslije tog sastanka Šuker rekao da "oni koji pišu nikada ne završe dobro"."Prilikom izlaska iz sobe prišao mi je ministar Šuker na malenrazmak i rekao 'Šuti i ne piši'. Unio mi se u lice i rekao: 'Budipametan, budi pametan, budi pametan'", kazao je Mihanović."
http://www.index.hr/vijesti/clanak/covjek-koji-je-otkrio-aferu-fimimedia-prijetio-mi-je-ministar-ivan-suker/515864.aspx

Ako je to govorio svojem stranačkom kolegi, kak bi tek mi nestranački ili vanstranački mogli završiti?
[Vrh] Go down
JOSIPJOŽA
Boss
Boss
JOSIPJOŽA


Broj postova : 1957

P - "naša" vlada... - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: P - "naša" vlada...   P - "naša" vlada... - Page 3 Empty03.10.10 23:44

Kažu ljudi koji su znali biti na sjednici GV, da Šimunović i Vidović svako malo telefoniraju i pitaju Šukera kako postupiti, posebno kada su važne odluke na GV. To jasno i nedvojbeno upućuje na činjenicu da niti Vijećnici, niti gradonačelnik i pomoćnici mu ne smiju mrdnuti bez da pitaju Šukera, što zanči da zapravo Šuker upravlja Gradom na daljinski.
Ak je sve to istina onda je to prestrašno, za Grad i sve nas skupa.
[Vrh] Go down
Ante
Admin
Admin
Ante


Broj postova : 2140

P - "naša" vlada... - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: P - "naša" vlada...   P - "naša" vlada... - Page 3 Empty03.10.10 23:52

JOSIPJOŽA je napisao/la:
Kažu ljudi koji su znali biti na sjednici GV, da Šimunović i Vidović svako malo telefoniraju i pitaju Šukera kako postupiti, posebno kada su važne odluke na GV. To jasno i nedvojbeno upućuje na činjenicu da niti Vijećnici, niti gradonačelnik i pomoćnici mu ne smiju mrdnuti bez da pitaju Šukera, što zanči da zapravo Šuker upravlja Gradom na daljinski.
Ak je sve to istina onda je to prestrašno, za Grad i sve nas skupa.

JosipJoža upravo sam otvorio temu o Šukeru i baš sam naveo što ste napisali.
[Vrh] Go down
JOSIPJOŽA
Boss
Boss
JOSIPJOŽA


Broj postova : 1957

P - "naša" vlada... - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: P - "naša" vlada...   P - "naša" vlada... - Page 3 Empty04.10.10 0:08

Baš ste srček Ante, nisam vidio temu ali dobro da ste je otvorili, kapitalac zaslužuje jednu zasebnu temu, ima toga što se oko njega valja i za više od jedne teme, al stiskat ćemo u jednu nekak. bounce

Post sam poslao u 20:44
Vi ste temu otvorili 20:49

Bio sam Vam, mojim postom dobra inspiracija za otvaranje teme. Laughing
[Vrh] Go down
plemenitašica
Expert
Expert
plemenitašica


Broj postova : 2046

P - "naša" vlada... - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: P - "naša" vlada...   P - "naša" vlada... - Page 3 Empty04.10.10 0:15

JOSIPJOŽA je napisao/la:
.....

Post sam poslao u 20:44
Vi ste temu otvorili 20:49

Bio sam Vam, mojim postom dobra inspiracija za otvaranje teme.
Ja bih rekla da je Ante pisao post u novoj temi, pa nije vidio ovo vaše.
U svakom slučaju, vaše saznanje o "daljinskom upravljanju" svakako prebacite tamo.
[Vrh] Go down
Ante
Admin
Admin
Ante


Broj postova : 2140

P - "naša" vlada... - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: P - "naša" vlada...   P - "naša" vlada... - Page 3 Empty04.10.10 1:28

plemenitašica je napisao/la:

Ja bih rekla da je Ante pisao post u novoj temi, pa nije vidio ovo vaše.

Potpuno ste u pravu.
[Vrh] Go down
JOSIPJOŽA
Boss
Boss
JOSIPJOŽA


Broj postova : 1957

P - "naša" vlada... - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: P - "naša" vlada...   P - "naša" vlada... - Page 3 Empty04.10.10 8:51

Ante je napisao/la:
plemenitašica je napisao/la:

Ja bih rekla da je Ante pisao post u novoj temi, pa nije vidio ovo vaše.

Potpuno ste u pravu.

Kao da je to sada i važno uopće, važno je da Šuker upravlja gradom na daljinski, da signal stiže u Grad preko "prijemnika"
antene i sateliti su pojačani, unatoč svoj "tehnologiji" slika u Gradu je jako loša, s povremenim bljeskovima čiste slike, kako bi se dobio dojam da je signal, prijemnici i sateliti ispravni, međutim uvaljena je izgleda bofl roba sa sumnjivog tržišta i kako nema zaštite potrošača onako kako bi trebalo biti, potrošači su naje*ali.
[Vrh] Go down
plemenitašica
Expert
Expert
plemenitašica


Broj postova : 2046

P - "naša" vlada... - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: P - "naša" vlada...   P - "naša" vlada... - Page 3 Empty04.10.10 9:26

JOSIPJOŽA je napisao/la:
važno je da Šuker upravlja gradom na daljinski, da signal stiže u Grad preko "prijemnika"
antene i sateliti su pojačani, unatoč svoj "tehnologiji" slika u Gradu je jako loša, s povremenim bljeskovima čiste slike, kako bi se dobio dojam da je signal, prijemnici i sateliti ispravni, međutim uvaljena je izgleda bofl roba sa sumnjivog tržišta i kako nema zaštite potrošača onako kako bi trebalo biti, potrošači su naje*ali.

Perfektan post. Imate mašte. Smile Sad ste mene ispirirali. study
No, kako ćemo od 5. listopada i mi u VG biti na digitalnom signalu mogla bi se slika pročistiti.
Ja imam TV koji ima to nekaj ugrađeno, tako da je meni slika već odavno blistava i vrlo jasna da ne velim čista.
Mislim da i vi imate takav TV - kaj ne?
[Vrh] Go down
JOSIPJOŽA
Boss
Boss
JOSIPJOŽA


Broj postova : 1957

P - "naša" vlada... - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: P - "naša" vlada...   P - "naša" vlada... - Page 3 Empty04.10.10 9:56

plemenitašica je napisao/la:


Perfektan post.
Mislim da i vi imate takav TV - kaj ne?

Hvala plemenitašice, Vaš kompliment meni znači jako puno. Basketball
Da, imam ja i sve one belosvjestke programe sa čistim signalom tako da se informiram mnogo šire i dalje nego mi to mogu priuštiti ono RVG piskaralo i onaj GT koji se prodaje u tisućstotinkama tiraža. bounce

Usput da napomenem kako sam sreo neke ljude, koji mi tvrde kak su u Reporteru čitali kako Grad pomaže građane s poplavljenih područja s 5 mil kuna. Neznam što tamo piše, ne čitam to, osim što pogledam naslove i sve mi bude jasno.
Samo kao primjer kako neki ljudi shvaćaju pisanje reportera još uvijek, nažalost. Basketball
[Vrh] Go down
plemenitašica
Expert
Expert
plemenitašica


Broj postova : 2046

P - "naša" vlada... - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: P - "naša" vlada...   P - "naša" vlada... - Page 3 Empty04.10.10 16:06

"- Ova je vlast gotovo zločinačka, zemlja je od 2003. do danas više opljačkana nego kroz svu pretvorbu i privatizaciju - kazao je danas u Puli Damir Kajin.
On misli da je odbjegli premijer krivac broj jedan, ali i oni koji su ga okruživali nisu manje odgovorni.
- Sanader se "ukazao" jer se diralo u njegove ljude pa se morao vratiti, ali nije bit njegov dolazak, poanta mora biti u HDZ-ovu odlasku - poručio je."
http://www.vecernji.hr/vijesti/kajin-sanader-se-ukazao-jer-se-diralo-njegove-ljude-clanak-199044

Veli Kajin - Poanta mora biti u HDZ-ovu odlasku,
ja bih dodala - i povratu opljačkanog novca i nekretnina.
[Vrh] Go down
Ante
Admin
Admin
Ante


Broj postova : 2140

P - "naša" vlada... - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: P - "naša" vlada...   P - "naša" vlada... - Page 3 Empty11.10.10 12:34

HDZ: Premijerka Jadranka Kosor je znala za kriminal

Gotovo pola HDZ-ova biračkog tijela smatra da je premijerka Jadranka Kosor bila upoznata s nezakonitim financiranjem u toj stranci te da, ako se utvrdi da su za nezakonite radnje znali i članovi Vlade, oni moraju podnijeti ostavke.

http://www.jutarnji.hr/hdz--premijerka-jadranka-kosor-je-znala-za-kriminal/893830/
[Vrh] Go down
plemenitašica
Expert
Expert
plemenitašica


Broj postova : 2046

P - "naša" vlada... - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: P - "naša" vlada...   P - "naša" vlada... - Page 3 Empty11.10.10 13:33

Ante je napisao/la:
HDZ: Premijerka Jadranka Kosor je znala za kriminal

Gotovo pola HDZ-ova biračkog tijela smatra da je premijerka Jadranka Kosor bila upoznata s nezakonitim financiranjem u toj stranci te da, ako se utvrdi da su za nezakonite radnje znali i članovi Vlade, oni moraju podnijeti ostavke.

Ako se utvrdi???????? Još samo biračkom tijelu HDZ to nije jasno niti danas, a nama ostalima je jasno već godinama.

Moraju podnijeti ostavke? Ma daj me nemoj? A biračko tijelo HDZ će vratiti lovu u državnu blagajanu ili možda oni koji su krivi pa podnijeli ostavke?

Dajte se, vi, biračko tijelo već jednom osvijestite. Zbog vašeg sljepila i zadrtosti mi ostali (a to je više od 50 % građana ove zemlje) ispaštamo i svedeni smo na siromaštvo.
Naročito se osvjestite vi, koji još uvijek mislite da će netko iz te stranke (bez obzira kako se zvao) učiniti bilo što za dobrobit naroda.
[Vrh] Go down
JOSIPJOŽA
Boss
Boss
JOSIPJOŽA


Broj postova : 1957

P - "naša" vlada... - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: P - "naša" vlada...   P - "naša" vlada... - Page 3 Empty11.10.10 15:52

plemenitašica je napisao/la:

Ako se utvrdi???????? Još samo biračkom tijelu HDZ to nije jasno niti danas, a nama ostalima je jasno već godinama.


Sinoć u Dnevniku Nova TV Mislav Bago je prezentirao ispitivanje koje je provedeno.
Otprilike zaključak je taj da je cca. 50% biračkog tijela uglavnom samo "zbunjeno" ovom situacijom.
Šta treba da se dogodi da oni izađu iz faze zbunjenosti, smak svijeta? Laughing
[Vrh] Go down
plemenitašica
Expert
Expert
plemenitašica


Broj postova : 2046

P - "naša" vlada... - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: P - "naša" vlada...   P - "naša" vlada... - Page 3 Empty11.10.10 16:05

JOSIPJOŽA je napisao/la:
plemenitašica je napisao/la:

Ako se utvrdi???????? Još samo biračkom tijelu HDZ to nije jasno niti danas, a nama ostalima je jasno već godinama.


Sinoć u Dnevniku Nova TV Mislav Bago je prezentirao ispitivanje koje je provedeno.
Otprilike zaključak je taj da je cca. 50% biračkog tijela uglavnom samo "zbunjeno" ovom situacijom.
Šta treba da se dogodi da oni izađu iz faze zbunjenosti, smak svijeta? Laughing
Nasmijali ste me. zaslužili ste +.
Ja isto nikako ne razumijem kaj tim ljudima treba naslikati ulje na platnu pa da shvate i prestanu biti zbunjeni. Hihihihihi koji atribut? Zbunjeni su?
I Jadrnaka je zbunjena, a i kapitalac, taj pojma nema i sav je iznenađen.
Pa da, to je to. Ovi kopiraju iznenađenje od ovih većih i debljih.
[Vrh] Go down
Ante
Admin
Admin
Ante


Broj postova : 2140

P - "naša" vlada... - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: P - "naša" vlada...   P - "naša" vlada... - Page 3 Empty11.10.10 21:47

Kuha se kuha.
Nekako mi se čini da će biti otvoreni rat.


Danas je odvjetnik Damira Polančeca, Anto Nobilo, potvrdio i kako je na sastancima u prosincu 2008. i siječnju 2009., na kojima se raspravljalo o pregovorima između Ine i MOL-a, bila i premijerka Jadranka Kosor.

Tada je ona bila potpredsjednica Vlade, a na sastancima su bili i Ivan Šuker te Marina Matulović Dropulić. "Premijer Sanader je poslao Jadranku Kosor u njegovo ime jer je smatrao da je došlo do previše zaoštravanja u odnosu na Šukera i Polančeca, pa kako bi se taj sastanak konstruktivno približio kraju, u finalu pregovora je poslao Jadranku Kosor", kazao je Nobilo, piše HRT. Premijerka je negirala da išta zna o tome ugovoru, a Ured za odnose s javnošću demantirao je ove informacije.

http://www.index.hr/vijesti/clanak/tajni-sastanak-hdzovci-iz-povjerenstva-za-inu-sastavljali-pitanja-za-sanadera/517287.aspx
[Vrh] Go down
JOSIPJOŽA
Boss
Boss
JOSIPJOŽA


Broj postova : 1957

P - "naša" vlada... - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: P - "naša" vlada...   P - "naša" vlada... - Page 3 Empty11.10.10 22:59

Upravo u poslovnom klubu Minister financija Ivan Šuker izjavljuje :

da Hrvatska definitivno izlazi iz krize i da su svi preduvjeti za to stvoreni.

Kome on to govori zemaljcima ili vanzemaljcima? Ja kao vanzemaljac nemogu to shvatiti, al ovi zbunjeni to razumiju.
[Vrh] Go down
Rožica-ljutibijes
Boss
Boss
Rožica-ljutibijes


Broj postova : 1353

P - "naša" vlada... - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: P - "naša" vlada...   P - "naša" vlada... - Page 3 Empty12.10.10 19:45

JOSIPJOŽA je napisao/la:
Upravo u poslovnom klubu Minister financija Ivan Šuker izjavljuje :

da Hrvatska definitivno izlazi iz krize i da su svi preduvjeti za to stvoreni.

Kome on to govori zemaljcima ili vanzemaljcima? Ja kao vanzemaljac nemogu to shvatiti, al ovi zbunjeni to razumiju.

P - "naša" vlada... - Page 3 Wmf0is

Tko to kaže, tko to laže! pig

Niti ja ne mogu shvatiti, a bojim se "nakon danas" da sam počela biti i "zbunjena" affraid geek
[Vrh] Go down
JOSIPJOŽA
Boss
Boss
JOSIPJOŽA


Broj postova : 1957

P - "naša" vlada... - Page 3 Empty
PostajNaslov: P - "naša" vlada...   P - "naša" vlada... - Page 3 Empty13.10.10 16:08

Plemenitašice isprobao sam i naučio, pa usput sam postavio i jednu anketicu. Ako imate primjedbi ili dodataka za Anketicu samo pucajte. cheers
[Vrh] Go down
plemenitašica
Expert
Expert
plemenitašica


Broj postova : 2046

P - "naša" vlada... - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: P - "naša" vlada...   P - "naša" vlada... - Page 3 Empty13.10.10 16:10

JOSIPJOŽA je napisao/la:
Plemenitašice isprobao sam i naučio, pa usput sam postavio i jednu anketicu. Ako imate primjedbi ili dodataka za Anketicu samo pucajte. cheers

Bravo. cheers cheers
Kaj bi imala primjedbi.
Jedino bi rado vidjela (kad bi se moglo) veća slova na imenu ZNA SE kapitalcu i onome kaj mu s tunela pada žbuka.
[Vrh] Go down
plemenitašica
Expert
Expert
plemenitašica


Broj postova : 2046

P - "naša" vlada... - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: P - "naša" vlada...   P - "naša" vlada... - Page 3 Empty13.10.10 16:13

S obzirom da se šalimo,
sunny farao king
možda ste mogli napraviti nekoliko "koktela" sa 3 (to mi je nakak minimalno) "okusa".
[Vrh] Go down
Sponsored content





P - "naša" vlada... - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: P - "naša" vlada...   P - "naša" vlada... - Page 3 Empty

[Vrh] Go down
 
P - "naša" vlada...
[Vrh] 
Stranica 3 / 9.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» Kukuriku Vlada
» Popis stanovništva
» G-Banke, Krediti, Kamate, Odnos Banaka prema Klijentima
» Naša djeca
» Vic do Vica

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Forum Velika Gorica :: Razne teme :: Politika i gospodarstvo-
Forum(o)Bir: