Forum Velika Gorica
Za logiranje na forum kliknite na "Log in".
Za registraciju na forum kliknite na "Registration".
Ako ne želite da Vam ovaj prozor iskače kliknite na "Do not display this again".
Forum Velika Gorica
Za logiranje na forum kliknite na "Log in".
Za registraciju na forum kliknite na "Registration".
Ako ne želite da Vam ovaj prozor iskače kliknite na "Do not display this again".
Forum Velika Gorica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin

 

 P - "naša" vlada...

Go down 
+5
plemenitašica
Rožica-ljutibijes
JOSIPJOŽA
koko-vg
Goran
9 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Koga će iz HDZ-a Polančec. Barišić i Mravak najviše okriviti u istragi
Ivo Sanader
P - "naša" vlada... - Page 8 Vote_lcap0%P - "naša" vlada... - Page 8 Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Jadranka Kosor
P - "naša" vlada... - Page 8 Vote_lcap0%P - "naša" vlada... - Page 8 Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Ivan Šuker
P - "naša" vlada... - Page 8 Vote_lcap0%P - "naša" vlada... - Page 8 Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Božidar Kalmeta
P - "naša" vlada... - Page 8 Vote_lcap0%P - "naša" vlada... - Page 8 Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Darko Milinović
P - "naša" vlada... - Page 8 Vote_lcap0%P - "naša" vlada... - Page 8 Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Andrija Hebrang
P - "naša" vlada... - Page 8 Vote_lcap0%P - "naša" vlada... - Page 8 Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Martina Dropulić
P - "naša" vlada... - Page 8 Vote_lcap0%P - "naša" vlada... - Page 8 Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Sanader i Kosor
P - "naša" vlada... - Page 8 Vote_lcap0%P - "naša" vlada... - Page 8 Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Kosor i Šuker
P - "naša" vlada... - Page 8 Vote_lcap0%P - "naša" vlada... - Page 8 Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Sanader, Kosor i Šuker
P - "naša" vlada... - Page 8 Vote_lcap80%P - "naša" vlada... - Page 8 Vote_rcap
 80% [ 4 ]
sve
P - "naša" vlada... - Page 8 Vote_lcap20%P - "naša" vlada... - Page 8 Vote_rcap
 20% [ 1 ]
neke od njih
P - "naša" vlada... - Page 8 Vote_lcap0%P - "naša" vlada... - Page 8 Vote_rcap
 0% [ 0 ]
nikoga
P - "naša" vlada... - Page 8 Vote_lcap0%P - "naša" vlada... - Page 8 Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Ukupno glasova : 5
 
Poll closed

Autor/icaPoruka
JOSIPJOŽA
Boss
Boss
JOSIPJOŽA


Broj postova : 1957

P - "naša" vlada... - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: P - "naša" vlada...   P - "naša" vlada... - Page 8 Empty16.02.11 10:17

Ante je napisao/la:
E to se zove hrabrost. Izaći među ljude.

Kaj ti Ante stvarno milsiš da će oni izaći među ljude?
Pa ZNA SE kak će organizacija prikupiti potpise, imaćeš tamo jednog vlasnika neke firme, koji će narediti svojim djelatnicima da poptišu oni i čalnovi obitelji, inače u protivnom leti s posla. Laughing
Kao da to nismo imali prilike vidjeti i čuti.
Baš me zanima koliko će organizacija bti na ulici i prikupljati potpise.
Nemaju oni vremena za to, treba pomicati još što se da maknuti.
[Vrh] Go down
Ante
Admin
Admin
Ante


Broj postova : 2140

P - "naša" vlada... - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: P - "naša" vlada...   P - "naša" vlada... - Page 8 Empty16.02.11 10:21

Nisu baš dobili pozitivnu reakciju svoje organizacije. Možda se opamete. Alo je ovo dokaz da je panika u redovima. Kada se ikada HDZ na ovakav način išao braniti?
[Vrh] Go down
JOSIPJOŽA
Boss
Boss
JOSIPJOŽA


Broj postova : 1957

P - "naša" vlada... - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: P - "naša" vlada...   P - "naša" vlada... - Page 8 Empty16.02.11 10:24

Ante je napisao/la:
Nisu baš dobili pozitivnu reakciju svoje organizacije. Možda se opamete. Alo je ovo dokaz da je panika u redovima. Kada se ikada HDZ na ovakav način išao braniti?

Utopljenik se i za slamku hvata. Laughing
[Vrh] Go down
plemenitašica
Expert
Expert
plemenitašica


Broj postova : 2046

P - "naša" vlada... - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: P - "naša" vlada...   P - "naša" vlada... - Page 8 Empty16.02.11 10:40

JOSIPJOŽA je napisao/la:
Ante je napisao/la:
E to se zove hrabrost. Izaći među ljude.

Kaj ti Ante stvarno milsiš da će oni izaći među ljude?
Pa ZNA SE kak će organizacija prikupiti potpise, imaćeš tamo jednog vlasnika neke firme, koji će narediti svojim djelatnicima da poptišu oni i čalnovi obitelji, inače u protivnom leti s posla. Laughing
Kao da to nismo imali prilike vidjeti i čuti.
JosipJoža apsolutno ste u pravu. Na svojoj koži sam to već osjetila i obranila se, pokazala zube, ponosno izrekla stav.
Ako smo 91 zbog njih ušli u rat, pa kaj je onda danas problem dobiti otkaz? Nije.
Niti prva niti zadnja koja bi se našla na burzi vjerojatno bez otpremnine.
Baš bi rado vidjela da mi poslodavac da otkaz zato jer neću potpisati potporu gamadi.
Ma kaj meni, bilo kome u firmi.
A da mi i da, ponosno bi izašla iz firme i tek bi mi to bio izvtstan podstrek protiv ZNA SE. Cijela županija bi znala da sam dobila otkaz iz tog razloga. A to bi ubrzalo ono moje razmišljanje iz druge teme. P - "naša" vlada... - Page 8 432701 P - "naša" vlada... - Page 8 432701 P - "naša" vlada... - Page 8 432701 P - "naša" vlada... - Page 8 432701
[Vrh] Go down
koko-vg
Ide prema gore
Ide prema gore
koko-vg


Broj postova : 106

P - "naša" vlada... - Page 8 Empty
PostajNaslov: re   P - "naša" vlada... - Page 8 Empty16.02.11 10:50

mogu oni sakupljati potpise i natjeravati radnike da potpisuju, ali ... mogu samo doći doći do bolne istine da više ni u svojim rdovima nemaju toliku potporu kao prije godinu dana.
[Vrh] Go down
Mišel
Ide prema gore
Ide prema gore



Broj postova : 441

P - "naša" vlada... - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: P - "naša" vlada...   P - "naša" vlada... - Page 8 Empty16.02.11 12:46

[Vrh] Go down
Mišel
Ide prema gore
Ide prema gore



Broj postova : 441

P - "naša" vlada... - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: P - "naša" vlada...   P - "naša" vlada... - Page 8 Empty17.02.11 14:52

http://www.24sata.hr/news/ante-nobilo-zabranili-rad-jer-je-uvrijedio-premijerku-kosor-210264

I nek neko kaže da je prije bilo loše
ajme živote,pakirajmo kofere i čim dalje od ove države.


Zadnja promjena: Mišel; 17.02.11 14:54; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Mišel
Ide prema gore
Ide prema gore



Broj postova : 441

P - "naša" vlada... - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: P - "naša" vlada...   P - "naša" vlada... - Page 8 Empty17.02.11 14:53

tako
mu i treba kad vrijeđa našu najmiliju i najdražu najpopularniju
najsiviju ne posve glupu ne pretjerano ružnu našu diku našu sliku naše
sivilo jadranku jacu kosor


prije 26 minuta
Tuga_i_Buga:
Mislim da treba zatvoriti cijelu Hrvatsku jer smo joj se svi zamjerili!



neki od komentara na članak
[Vrh] Go down
plemenitašica
Expert
Expert
plemenitašica


Broj postova : 2046

P - "naša" vlada... - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: P - "naša" vlada...   P - "naša" vlada... - Page 8 Empty17.02.11 17:45

Tvrdi da je broj nezaposlenih toliko velik jer se mnogi građani žele okoristiti socijalnim povlasticama:

'Odbijam insinuacije da je Vlada skrivala brojku nezaposlenih, to bi u najmanju ruku bilo glupo jer ne vidim zašto bi Vlada od skrivanja imala koristi, dapače', rekla je Jadranka Kosor.

"Mnogi su se prijavili na Zavod zbog uvjerenja o dječjem doplatku i jer žele sudjelovati u popisu stanovništva."

http://www.tportal.hr/vijesti/hrvatska/112186/Mnogi-su-na-Zavodu-jer-traze-socijalne-povlastice.html

Neću komentirati osim da su izjave van pameti.
Ali prenosim komentare (fb grupa) jer sam se slatko smijala (iako je tužno), pa nasmijte se i vi:

- to smeče treba jednom zauvjek eliminirati iz bilo kakvoga političkog života!! To je dno dna

- Kao da HZZ nudi tako izdašne pogodnosti da čovjek jednostavno nema želju raditi. Možda niti ne znamo kako je dobro biti nezaposlen..

- I drugi razlog je što bi svi htjeli ići popisivati stanovništvo. Zar misle da je najbolja stvar na svijetu ići od kuće do kuće i za..bavati se s svakojakim ljudima punih 30 dana uz svoj prijevoz i gablec?

- Isuse, pa u svoj ovoj paradi, istina bi još najmanje ljude dirnula; jer istinu svi znamo!Boli ovakva glupost i njihovo mišljenje da smo svi glupi! Totalno glupi!

- Dajem otkaz i idem u popisivače stanovništva! Prijava na HZZ i popisivanje stanovništva svakih 10 godina čini mi se idealnim poslom!

- Dva, tri puta popišem stanovništvo i već sam u mirovini.. P - "naša" vlada... - Page 8 920306 P - "naša" vlada... - Page 8 920306 P - "naša" vlada... - Page 8 368353
[Vrh] Go down
Neo
Moderator
Moderator
Neo


Broj postova : 287

P - "naša" vlada... - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: P - "naša" vlada...   P - "naša" vlada... - Page 8 Empty17.02.11 20:13

Vlada ništa ne laže nego samo ne govori istinu.

Kako mi je to poznata rečenica.... rlol
[Vrh] Go down
JOSIPJOŽA
Boss
Boss
JOSIPJOŽA


Broj postova : 1957

P - "naša" vlada... - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: P - "naša" vlada...   P - "naša" vlada... - Page 8 Empty17.02.11 22:33

'Odbijam insinuacije da je Vlada skrivala brojku nezaposlenih, to bi u najmanju ruku bilo glupo jer ne vidim zašto bi Vlada od skrivanja imala koristi, dapače', rekla je Jadranka Kosor.

neznam zašto imam dojam da je premijerka konačno priznala da je glu*a
Od njenih nebuloznih izjava narod zbija komediju, ja bi je doveo u POU za ravnateljicu i da nastavi raditi sa scenom Gorica, možda bi svojim komedijama nadmašila i Senku Bulić. Prestrašno je koje ona izjave daje, ja nemam želudac više to slušati.
[Vrh] Go down
Ante
Admin
Admin
Ante


Broj postova : 2140

P - "naša" vlada... - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: P - "naša" vlada...   P - "naša" vlada... - Page 8 Empty18.02.11 1:21

Vidi ovog bisera.

Ministar Darko Milinović smatra i da oni koji dobiju dobru otpremninu ne bi smjeli imati pravo na naknadu s burze.

Nema i otpremnine i burze

– Jedna je osoba dobila otpremninu od 120.000 kuna, a uzme li se u obzir da je prosječna plaća oko 5000, onda je ta osoba s tom otpremninom zbrinuta dvije godine te se u tom roku ne bi trebala prijaviti na burzu – rekao je Milinović.

http://www.vecernji.hr/vijesti/milinovic-tko-dobije-otpremninu-ne-bi-trebao-odmah-ici-burzu-clanak-254011

On kao potpredsjednik Vlade ima mjesecno cca 20 000. To su 4 prosječne plaće. Preporučam njemu isplatu 3 plaće godišnje pa će imati prosjek. Mada iskreno ni to nije zaslužio.
[Vrh] Go down
JOSIPJOŽA
Boss
Boss
JOSIPJOŽA


Broj postova : 1957

P - "naša" vlada... - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: P - "naša" vlada...   P - "naša" vlada... - Page 8 Empty18.02.11 1:41

ma trebalo bi njega i "njegovih" 70.000 koje su ugurali po državnim upravama poslati na burzu i neka uživaju u povlasticama na burzi, umjesto njih dati ljude koji će raditi i biti odgovrni.
[Vrh] Go down
Mišel
Ide prema gore
Ide prema gore



Broj postova : 441

P - "naša" vlada... - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: P - "naša" vlada...   P - "naša" vlada... - Page 8 Empty18.02.11 19:26

http://www.24sata.hr/politika/premijerka-kosor-ljudi-sada-zive-relaksiranije-u-hrvatskoj-210443

Ona kaže da se sada u Hrvatskoj živi relaksiranije,MENE ZANIMA GDJE TO ONA ŽIVI?
[Vrh] Go down
JOSIPJOŽA
Boss
Boss
JOSIPJOŽA


Broj postova : 1957

P - "naša" vlada... - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: P - "naša" vlada...   P - "naša" vlada... - Page 8 Empty18.02.11 19:34

Mišel je napisao/la:
http://www.24sata.hr/politika/premijerka-kosor-ljudi-sada-zive-relaksiranije-u-hrvatskoj-210443

Ona kaže da se sada u Hrvatskoj živi relaksiranije,MENE ZANIMA GDJE TO ONA ŽIVI?

Ma ima i istine u tome, ne rade, više su doma i imaju više vremena za S**S. Laughing
Možda se i natalitet poveća, znamo da Jaca podržava natalitet. Laughing
[Vrh] Go down
mariofil68
Ide prema gore
Ide prema gore
mariofil68


Broj postova : 245

P - "naša" vlada... - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: P - "naša" vlada...   P - "naša" vlada... - Page 8 Empty18.02.11 19:52

Mišel je napisao/la:
http://www.24sata.hr/politika/premijerka-kosor-ljudi-sada-zive-relaksiranije-u-hrvatskoj-210443

Ona kaže da se sada u Hrvatskoj živi relaksiranije,MENE ZANIMA GDJE TO ONA ŽIVI?

Ona živi u stanu kojeg je Narodno oslobodilačka Rvatska Armija posvojila od unutarnjeg neprijatelja i njegovih nasljednika zato jer je isti umro prije nego što su ga mogli ubiti kao i djevojčicu iz obitelji Zec koja je likvidirana na planini usred glavnog grada.
Ona je taj stan otkupila jer je to svojim radom na stvaranju nacionalno osvještene države i zaslužila, bez obzira što joj je ta ista država kuću obnovila u roditeljskom gnijezdu izvan metropole jerbo je kuča stradala u granatiranju usljed "građanskog" rata kojeg smo vodili sa sadašnjim koalicijskim partnerom naše vlade, a tada " neprijateljem".
Eto, tamo ona živi i kuha ručak svom jedincu koji radi na HRT-i i ispašta jer ga evo i ja prozivam bezveze kad mi njegova mama diže tlak na 220 Embarassed
[Vrh] Go down
JOSIPJOŽA
Boss
Boss
JOSIPJOŽA


Broj postova : 1957

P - "naša" vlada... - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: P - "naša" vlada...   P - "naša" vlada... - Page 8 Empty24.02.11 19:43

P - "naša" vlada... - Page 8 18435210150108948067229
[Vrh] Go down
Mišel
Ide prema gore
Ide prema gore



Broj postova : 441

P - "naša" vlada... - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: P - "naša" vlada...   P - "naša" vlada... - Page 8 Empty25.02.11 1:13

Sve u rimi sve u prozi sjedi Jaco na moj ***** pa
se vozi... Ja tvoje vožnje financirati necu dao Bog da ti tražila
koricu kruha u smeću...dao Bog da za lijek neimala ti pa da vidiš kako
je hrvatskom narodu s tobom na tronu živje

Sa facebook grupe pokret protiv vlade
[Vrh] Go down
plemenitašica
Expert
Expert
plemenitašica


Broj postova : 2046

P - "naša" vlada... - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: P - "naša" vlada...   P - "naša" vlada... - Page 8 Empty28.02.11 20:29

Mišel je napisao/la:
http://prosvjedi.org/komentar-nata%C5%A1e-srdo%C4%8D-hrvatska-vlada-nema-moralnog-autoriteta-za-vo%C4%91enje-nacije-vijestinet?nocache=1

Mnogobrojni prijašnji i sadašnji političari prikupili su neobjašnjivo bogatstvo kroz političku korupciju, a Vlada nema moralni autoritet za vođenje nacije. Nedostatak moralnog autoriteta je najviše vidljiv u pregovorima s EU u kojima se ne vodi računa o dobrobiti svih hrvatskih građana.

Hm..... rezultati kažu drugačije:

DOK JE OKO 15-tak tisuća Hrvata na središnjem zagrebačkom trgu zahtijevalo odlazak Vlade Jadranke Kosor i njenog HDZ-a tražeći prijevremene izbore, u Šibeniku su se održavali izbori za gradske četvrti i mjesne kotareve.

Prema službenim podacima izborima se odazvalo 22.13 posto birača, a prvi neslužbeni podaci govore o maksimalnoj dominaciji HDZ-a. Naime od ukupno 330 klupa u 16 gradskih četvrti i 29 mjesnih odbora u čak njih 155 sjedat će oni sa stranačkom iskaznicom HDZ-a.


http://www.index.hr/vijesti/clanak/hdzovci-znaju-kako-se-prosvjeduje-na-izborima-u-sibeniku-hdz-osvojio-50-posto-mandata/540056.aspx

Oporba???????????? Ili Šibenik nije u ovoj državi?
[Vrh] Go down
JOSIPJOŽA
Boss
Boss
JOSIPJOŽA


Broj postova : 1957

P - "naša" vlada... - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: P - "naša" vlada...   P - "naša" vlada... - Page 8 Empty28.02.11 20:52

Treba biti oprezan, ja nisam skolon vjerovati da će HDZ samo tako izgubiti ove parlamentarne Izbore.
Šibenik je još jedna potvrda toj tezi, pola vijećničkih mjesta je dobio HDZ.
O tome treba razmišljati SDP i kukuriku koalicija. Da li razmišljaju? Pa i ne bi baš rekao.
Zašto me to i ne iznenađuje?
[Vrh] Go down
plemenitašica
Expert
Expert
plemenitašica


Broj postova : 2046

P - "naša" vlada... - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: P - "naša" vlada...   P - "naša" vlada... - Page 8 Empty09.03.11 20:11

Neo je napisao/la:
Vlada ništa ne laže nego samo ne govori istinu.

Kako mi je to poznata rečenica.... P - "naša" vlada... - Page 8 920306

Odlučio sam da je dosta i da više neću govoriti nakon svega što se događa na ulicama. Mogu ugrožavati sebe, ali ne mogu i svoju obitelj. Pet tisuća ljudi koji viču pred mojim stanom uznemirilo je moju obitelj i rasplakalo unuke. Čujte, to je strah od gomile - rekao je Hebrang.

http://dalje.com/hr-hrvatska/hebrang--vise-necu-davati-izjave-ne-zelim-ugroziti-svoju-obitelj/344738

Čuj sad ovoga.
Protiv sam da se odlazi pred stanove jer smatram da svatko, ali svatko ima pravo na privatnost.
No, njega brine strah od rulje/gomile koja je rasplakala unuke?
A ne brine ga kolike je unuke doveo na prosjački štap skupa sa njihovim roditeljima koji ne mogu brinuti o djedama i bakama koji su gladni? Ne brine ga koliki unuci nemaju mogućnost raditi pa skrbiti o sebi nego su na teretu roditelja?
Fujjjjjjjjjj, šuft, sram ga može biti. Kako njega tako i najzadnjeg hadezeovca.
[Vrh] Go down
Mišel
Ide prema gore
Ide prema gore



Broj postova : 441

P - "naša" vlada... - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: P - "naša" vlada...   P - "naša" vlada... - Page 8 Empty10.03.11 0:20

Ja bi opet pred njegov stan ali ne na 10 min nego barem pola sata.Da mu malo pjevamo pod prozorom.
[Vrh] Go down
Mišel
Ide prema gore
Ide prema gore



Broj postova : 441

P - "naša" vlada... - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: P - "naša" vlada...   P - "naša" vlada... - Page 8 Empty10.03.11 0:25

Kako mi je dobra ona njena izjava:
NEZRELA ŽELJA ZA VLAST.
Kaj je s time htjela reći,da ih možda nisu još dobro odškolovali da bi znali utabanom stazom ići.Trebali bi joj zapjevati Draga Jaco mi ti se kunemo da sa tvoga puta ne skrenemo.

Možda bi tada pristala na predaju vlasti. Evil or Very Mad Twisted Evil
[Vrh] Go down
JOSIPJOŽA
Boss
Boss
JOSIPJOŽA


Broj postova : 1957

P - "naša" vlada... - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: P - "naša" vlada...   P - "naša" vlada... - Page 8 Empty10.03.11 9:39

Mišel je napisao/la:
Kako mi je dobra ona njena izjava:
NEZRELA ŽELJA ZA VLAST. Evil or Very Mad Twisted Evil

Mišel, oprostite, kaj Vi nju još uvijek uzimate za ozbiljno? Laughing
Pa ta presica je bila za "stoku sitnog zuba", za samomotivaciju, ja sam to tak nekak doživio. Rolling Eyes
[Vrh] Go down
plemenitašica
Expert
Expert
plemenitašica


Broj postova : 2046

P - "naša" vlada... - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: P - "naša" vlada...   P - "naša" vlada... - Page 8 Empty10.03.11 10:16

JOSIPJOŽA je napisao/la:
........Pa ta presica je bila za "stoku sitnog zuba", za samomotivaciju, ja sam to tak nekak doživio. Rolling Eyes
I ja.
Mora predsjednica ispričati svojim ovcama koji ne vide. Ne čudi me, pa nemaju ljudi informaciju, niti svoju glavu, mora im ona reći kako stvari stoje.
Zato nisam ni slušala niti čitala kaj je govorila.
[Vrh] Go down
Sponsored content





P - "naša" vlada... - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: P - "naša" vlada...   P - "naša" vlada... - Page 8 Empty

[Vrh] Go down
 
P - "naša" vlada...
[Vrh] 
Stranica 8 / 9.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» Kukuriku Vlada
» Popis stanovništva
» G-Banke, Krediti, Kamate, Odnos Banaka prema Klijentima
» Naša djeca
» Vic do Vica

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Forum Velika Gorica :: Razne teme :: Politika i gospodarstvo-
Forum(o)Bir: