Forum Velika Gorica
Za logiranje na forum kliknite na "Log in".
Za registraciju na forum kliknite na "Registration".
Ako ne želite da Vam ovaj prozor iskače kliknite na "Do not display this again".
Forum Velika Gorica
Za logiranje na forum kliknite na "Log in".
Za registraciju na forum kliknite na "Registration".
Ako ne želite da Vam ovaj prozor iskače kliknite na "Do not display this again".
Forum Velika Gorica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Duplikat

Go down 
+2
JOSIPJOŽA
plemenitašica
6 posters
Autor/icaPoruka
plemenitašica
Expert
Expert
plemenitašica


Broj postova : 2046

Duplikat Empty
PostajNaslov: Duplikat   Duplikat Empty05.10.10 16:00

plemenitašica je napisao/la:

Suživot može funkcionirati kad su ljudi civilizirani, kulturni i poštuju one druge.

Ako ne ide, onda ide ono: ne diram te, ne diraj me.

Čitam danas komentare po raznim linkovima i portalima u svezi sinoćnje premijere Kiklopa.
Uz komentare novinara, čitala sam na stranicama Večernjeg lista i komentare građana prijavljenih na taj portal.

Ima tamo svašta, i ne bih komentirala, ali primijetila sam da ima nick koji se piše
plemenitashica.

Želim svim svojim kolegama na forumu i blogu potvrditi da to ne pišem ja.

Očito se nekome iz VG dopao moj nick pa me na taj način misli kompromitirati.
Moguće da je do sad to i uspijevalo, zato jer nisam znala za postojanje "mojeg" nicka na tom portalu.
Nedavno sam napisala kako pišem na goričkom forumu (sad je to ovaj) i na blogu. Ta dva internet mjesta su moj pismeni izričaj, i tu koristim nick plemenitashica (ili sa š) kao i na mailu.
[Vrh] Go down
JOSIPJOŽA
Boss
Boss
JOSIPJOŽA


Broj postova : 1957

Duplikat Empty
PostajNaslov: Re: Duplikat   Duplikat Empty05.10.10 16:22

plemenitašica je napisao/la:
plemenitašica je napisao/la:

Suživot može funkcionirati kad su ljudi civilizirani, kulturni i poštuju one druge.

Ako ne ide, onda ide ono: ne diram te, ne diraj me.


Ima tamo svašta, i ne bih komentirala, ali primijetila sam da ima nick koji se piše
plemenitashica.

Želim svim svojim kolegama na forumu i blogu potvrditi da to ne pišem ja.



Mislim da bi se tema mogla zvati i falcifikat. Laughing Basketball
[Vrh] Go down
Rožica-ljutibijes
Boss
Boss
Rožica-ljutibijes


Broj postova : 1353

Duplikat Empty
PostajNaslov: Re: Duplikat   Duplikat Empty05.10.10 17:00

plemenitašica je napisao/la:
plemenitašica je napisao/la:

Suživot može funkcionirati kad su ljudi civilizirani, kulturni i poštuju one druge.

Ako ne ide, onda ide ono: ne diram te, ne diraj me.

Čitam danas komentare po raznim linkovima i portalima u svezi sinoćnje premijere Kiklopa.
Uz komentare novinara, čitala sam na stranicama Večernjeg lista i komentare građana prijavljenih na taj portal.

Ima tamo svašta, i ne bih komentirala, ali primijetila sam da ima nick koji se piše
plemenitashica.

Želim svim svojim kolegama na forumu i blogu potvrditi da to ne pišem ja.

Očito se nekome iz VG dopao moj nick pa me na taj način misli kompromitirati.
Moguće da je do sad to i uspijevalo, zato jer nisam znala za postojanje "mojeg" nicka na tom portalu.
Nedavno sam napisala kako pišem na goričkom forumu (sad je to ovaj) i na blogu. Ta dva internet mjesta su moj pismeni izričaj, i tu koristim nick plemenitashica (ili sa š) kao i na mailu.


"O drače trnove, što oštro bodete..."
queen queen queen

Jadno, jadnije ne može od takvog klona-duplikata-falsifikata What a Face

To je zato što ste Vi "pravi Piko bodljić", slobodnomisleća persona, lokalpatriotkinja, sa mnogo zanimanja o svojoj okolini i događanjima i sve dobre, svijetle osobnosti koje imate. farao Najte se sekirati, nisu vredni, jer tak su prizemni Very Happy
[Vrh] Go down
plemenitašica
Expert
Expert
plemenitašica


Broj postova : 2046

Duplikat Empty
PostajNaslov: Re: Duplikat   Duplikat Empty05.10.10 21:38

Rožica-ljutibijes je napisao/la:
... Najte se sekirati, nisu vredni, jer tak su prizemni Very Happy
Ne sekiram se, ali kad sam vidjela, morala sam vama s kojima se "družim" dati na znanje da to nisam ja pisala, niti sam tamo logirana.
[Vrh] Go down
Ante
Admin
Admin
Ante


Broj postova : 2140

Duplikat Empty
PostajNaslov: Re: Duplikat   Duplikat Empty05.10.10 23:53

Izgovori, izgovori Very Happy

[Vrh] Go down
JOSIPJOŽA
Boss
Boss
JOSIPJOŽA


Broj postova : 1957

Duplikat Empty
PostajNaslov: Re: Duplikat   Duplikat Empty06.10.10 9:13

plemenitašica je napisao/la:
Rožica-ljutibijes je napisao/la:
... Najte se sekirati, nisu vredni, jer tak su prizemni Very Happy
Ne sekiram se, ali kad sam vidjela, morala sam vama s kojima se "družim" dati na znanje da to nisam ja pisala, niti sam tamo logirana.

Jel pratite pisanje Vašeg dvojnika? Prenesite nam sadržaj. bounce
[Vrh] Go down
plemenitašica
Expert
Expert
plemenitašica


Broj postova : 2046

Duplikat Empty
PostajNaslov: Re: Duplikat   Duplikat Empty06.10.10 15:18

JOSIPJOŽA je napisao/la:
Jel pratite pisanje Vašeg dvojnika? Prenesite nam sadržaj.

Pročitala sam kaj je napisao/la.
Može se pročitati ako kliknete na link: http://www.vecernji.hr/korisnik/21207

Sliči li vam to na moje pisanje?
[Vrh] Go down
JOSIPJOŽA
Boss
Boss
JOSIPJOŽA


Broj postova : 1957

Duplikat Empty
PostajNaslov: Re: Duplikat   Duplikat Empty06.10.10 15:31




plemenitašica je napisao/la:
JOSIPJOŽA je napisao/la:
Jel pratite pisanje Vašeg dvojnika? Prenesite nam sadržaj.

Pročitala sam kaj je napisao/la.
Može se pročitati ako kliknete na link: http://www.vecernji.hr/korisnik/21207

Sliči li vam to na moje pisanje?

sliči ko šljiva i banana a ni nalik nisu. Laughing
[Vrh] Go down
plemenitašica
Expert
Expert
plemenitašica


Broj postova : 2046

Duplikat Empty
PostajNaslov: Krađa   Duplikat Empty25.10.10 22:24

http://www.forumgorica.com/lokalna-politika/sdp-u-vg/msg23733/#msg23733
« Odgovor #233 na: Danas u 03:02:42 pm »

Opet ljudi nemaju mašte, a niti materijala pa se koriste i kite tuđim (mojim) perjem.
Ovaj put je to učinio bivši kolega forumaš, sa meni bivšeg foruma, zvani Muha (hvala onima koji čitaju i ovaj i onaj forum pa su mi mailom skrenuli pažnju).

Iskoristio je sliku koju sam ja sinoć uslikala i to u sasvim drugoj temi od teme o kojoj slika govori, nije postavio link i još najgore prepravio fotografiju.

Cijenjeni kolega forumaš JosipJOža je sliku prenio na onaj forum (bez linka, jer znamo da bi odmah bio na meti onog tiranina) ali je naravno psotavio sliku na temu kojoj i pripada tj o smjeni ravnateljice POU i gašenju Scene Gorica. I naravno u dogovoru sa mnom.
Muha je bezobrazno ukrao fotografiju i još je i prepravio.
Duplikat 550616

Molim admina ili moda, ako znaju neka daju instrukcije kako se potpisati na sliku koju objaviš negdje, pa da se ne dogodi ovakva krađa. Ako već i skopiraju bez linka, bar će se znati tko je autor fotografije, a kad se to zna, onda se i znada ja kao autor nikako ne bi pisala tekst koji je Muha sročio.

Duplikat 672564 Duplikat 257600 Duplikat 28382 Duplikat 946549
[Vrh] Go down
Goran
Admin
Admin
Goran


Broj postova : 130

Duplikat Empty
PostajNaslov: Re: Duplikat   Duplikat Empty25.10.10 22:42

na sliku se može potpisati jedino tako da se slika obradi u nekom programu za obradu slika tipa photoshop na način da se doda nekakav "žig" na sliku...
dakle otvori se slika, doda se novi "sloj" i stavi bilo što, za šta bi htjeli da Vam bude potpis na slici.

edit: ili jednostavno u paintu otvoriti sliku i samo napisati tko je slikao ili bilo šta drugo... to je manje kompliciran način u svakom slučaju
[Vrh] Go down
plemenitašica
Expert
Expert
plemenitašica


Broj postova : 2046

Duplikat Empty
PostajNaslov: Re: Duplikat   Duplikat Empty25.11.10 11:16

Jutros me dočekao mail u kojem sam obaviještena da su na linku Moja Gorica komentari potpisani sa plemenitašica.

OPET - TO NISAM JA,
stoga molim uvažene forumaše i čitače da ne čitaju "moje komentare" jer ja pišem ovdje, na fb i na svojem blogu.
Kad odlučim pisati još negdje prvo ću to objaviti na ovom forumu kao i na blogu kao što sam i do sad.

Zato, Šimunoviću i Žic, možete jedino c/p moje već napisane rečenice na ovom ili onom drugom (za mene bivšem) forumu i prenijeti ih na taj svoj forumčić što se naziva krađa, ali to vama nije stran pojam.
Iako sam sigurna da vam se moje napisane rečenice ne dopadaju.
Jedna je plemenitašica i nema toga koji me može zamijeniti, a bome niti promijeniti.

Haloooooooo bagro sa Moja Gorica, koje ste vi prozirne budale, kmetovi koji odrađuju zadatak.
Kak ste samo pomislili da bih se ja uopće tamo logirala.
Prevelika sam ja sama sebi, to ste već mogli zaključiti, ako ne vi ali svakako oni koji me prate i šalju porukice (čitaj ucjene).
Niste dostojni očititi mi čizme. Nemate šanse doći niti do mojih dvorišnih vratiju, a kam tek da bi se približili zvoncu da bih vam eventualno otvorila ulazna vrata.
Moj dvorac je Lukavec-grad, a to je čvrsti i jaki kaštel. Kaj ne?
Jučer opet čujem rečenicu: šuti i ne piši. Moš mislit. Ne samo da ću pisati, ne samo da neću šutjeti nego bum počela vrištati.
[Vrh] Go down
JOSIPJOŽA
Boss
Boss
JOSIPJOŽA


Broj postova : 1957

Duplikat Empty
PostajNaslov: Re: Duplikat   Duplikat Empty25.11.10 11:45

plemenitašica je napisao/la:
Jutros me dočekao mail u kojem sam obaviještena da su na linku Moja Gorica komentari potpisani sa plemenitašica.

OPET - TO NISAM JA,
stoga molim uvažene forumaše i čitače da ne čitaju "moje komentare"

Zato, Šimunoviću i Žic, možete jedino c/p moje već napisane rečenice....
Jedna je plemenitašica i nema toga koji me može zamijeniti, a bome niti promijeniti.

Haloooooooo bagro sa Moja Gorica, koje ste vi prozirne budale, kmetovi koji odrađuju zadatak.
Kak ste samo pomislili da bih se ja uopće tamo logirala.

Plemenitašice predlažem da se ne uzrujavate zbog šake jadnika i nakaza poput gore navedenih, poznato nam je čemu su sve skloni, dokazali su i jedan i drugi nebrojeno puta do sada, kako javno tako i dalje od očiju javnosti.
Drugo ta šaka jadnika oponaša neke druge ljude, predstavlja se u ime tih drugih ljiudi, s čime pokazuju da su jadnici najniže vrste, imaju očito kompleks manjka vrijednosti pa ga pokušavaju na takav način nadoknaditi.
Stoga ostanite mirni i ne uzrujavajte se jer svakom imalo normalnom kada pročita takve gadarije je jasno sve ko dan o čemu se tu radi i tko stoji iza toga. Neka uživaju u svom jadu i bijedi, neka liječe svoje bolesne frustracije, neka pokazuju javno u kakvom to mi društvu živimo, čiji su kreatori upravo takvi likovi, stoga nemam uopće razloga da se čudim u kakvom društvu, zajednici i zemlji živim. Posljedice njihovog djelovanja osjećamo svi danas, strpljen spašen kažu, doći će i njima kraj prije ili poslije, treba biti samo strpljiv.
[Vrh] Go down
Rožica-ljutibijes
Boss
Boss
Rožica-ljutibijes


Broj postova : 1353

Duplikat Empty
PostajNaslov: Re: Duplikat   Duplikat Empty25.11.10 14:57

plemenitašica je napisao/la:
Citat :
Jutros me dočekao mail u kojem sam obaviještena da su na linku
Moja Gorica komentari potpisani sa plemenitašica.
Tko su ti i kakvi, već sve znamo. Šljam!
plemenitašica je napisao/la:
Citat :
OPET - TO NISAM JA,
Jasno kao dan, najsunčaniji, najsvijetliji.Onima koji vide, čuju i imaju imalo mozga.
plemenitašica je napisao/la:
Citat :
Kad odlučim pisati još negdje prvo ću to objaviti na ovom forumu kao i na blogu kao što sam i do sad.
Pa to ih i smeta. Jadni li su. Bljak!

plemenitašica je napisao/la:
Citat :
Jedna je plemenitašica i nema toga koji me može zamijeniti, a bome niti promijeniti.

Jedna, posebna i jedinstvena hihihihihiiiiii. Muka njihova. Svaka zamjena, duplikat ili kopija - nemoguća, a svi pokušaji samo provokacija ili liječenje frustracija. Ne brinite i ne sekirajte se. Preveliki ste Vi za te gliste puzajuće.
plemenitašica je napisao/la:
Citat :
Haloooooooo bagro sa Moja Gorica, koje ste vi prozirne budale, kmetovi koji odrađuju zadatak.
Kak ste samo pomislili da bih se ja uopće tamo logirala.
Zar mislite da oni "misle". Presirovi su, preprozirni, preprizemni, ma nisu vrijedni spominjanja.
plemenitašica je napisao/la:
Citat :
Jučer opet čujem rečenicu: šuti i ne piši. Moš mislit. Ne samo da ću pisati, ne samo da neću šutjeti nego bum počela vrištati.
"Šuti i ne piši" - to je to što oni hoće, žele. Ušutkati Vas, ušutkati nas i svaki glas naroda. Svi im trebaju šaptom pasti i šutke dopustiti da nas se gazi. Neće ići, jel tak? Grdo se varaju. Pravdu i poštenje, čast i dostojanstvo trebamo. Neka se oni gliste mjenjaju.
[Vrh] Go down
nino_VG
Novi član
Novi član



Broj postova : 6

Duplikat Empty
PostajNaslov: Re: Duplikat   Duplikat Empty25.11.10 21:20

Plemenitašica- jedna, jedina, SVOJA i nepatvorena! Svi mi koji pratimo vaš rad znamo kaj je vaše, a kaj nije. Najte se sekirat, sva podmetanja su uzaludna!
[Vrh] Go down
plemenitašica
Expert
Expert
plemenitašica


Broj postova : 2046

Duplikat Empty
PostajNaslov: Re: Duplikat   Duplikat Empty25.11.10 21:41

nino_VG je napisao/la:
Plemenitašica- jedna, jedina, SVOJA i nepatvorena! Svi mi koji pratimo vaš rad znamo kaj je vaše, a kaj nije. Najte se sekirat, sva podmetanja su uzaludna!

Hvala vam svima na podršci. Ne sekiram se, zabavljam se danas cijeli dan, od jutra.
Cijeli dan prate gdje sam kaj napisala. Mogu mi deti soli na rep.
Duplikat 672564
[Vrh] Go down
Ante
Admin
Admin
Ante


Broj postova : 2140

Duplikat Empty
PostajNaslov: Re: Duplikat   Duplikat Empty25.11.10 21:48

Zbilja nemaju pametnijeg posla. Ja tada kažem, ljudi nabavite si život.
[Vrh] Go down
plemenitašica
Expert
Expert
plemenitašica


Broj postova : 2046

Duplikat Empty
PostajNaslov: Re: Duplikat   Duplikat Empty27.10.11 22:17

plemenitašica je napisao/la:
plemenitašica je napisao/la:

Suživot može funkcionirati kad su ljudi civilizirani, kulturni i poštuju one druge.

Ako ne ide, onda ide ono: ne diram te, ne diraj me.

....................Ima tamo svašta, i ne bih komentirala, ali primijetila sam da ima nick koji se piše
plemenitashica.

Želim svim svojim kolegama na forumu i blogu potvrditi da to ne pišem ja.


Očito se nekome iz VG dopao moj nick pa me na taj način misli kompromitirati.

Moguće da je do sad to i uspijevalo, zato jer nisam znala za postojanje "mojeg" nicka na tom portalu.
Nedavno sam napisala kako pišem na goričkom forumu (sad je to ovaj) i na blogu. Ta dva internet mjesta su moj pismeni izričaj, i tu koristim nick plemenitashica (ili sa š) kao i na mailu.



Opet ja s duplikatom. Ahhhhhhhhh.... Arrow

Dobila sam ovakvo pitanje putem maila: "Jel ovo tvoj komentar"? na linku:

http://www.vgdanas.hr/Info/Clanak/3394/gastro-2011-odranskom-ribicu.aspx

i onda kopija komentara:
Jučer - plemenitašica 3 Duplikat Thumb_up Duplikat Thumb_down
Primjećujem da se dotični gospodin uvrijedio mojim komentarom, a zaista nije trebao. Ne možeš biti dobar u svemu. Kao što sam rekla, dekoracije od voća i povrća su jedno, ali biti vrhunski kuhar je sasvim nešto deseto. Te dekoracije nisu jestive, to je samo radi estetike. Za biti vrhunski kuhar potrbno je puno iskustva rada po restoranima malo i izvan granica Hrvatske. Chefovi su vrhunski plaćeni, da ovaj gospodin ima iskustva u tome ne bi radio tu gdje radi.

Jučer - plemenitašica 5 Duplikat Thumb_up Duplikat Thumb_down1
Kao prvo, ja sam žensko i ovaj nick već dugo koristim na goričkom forumu. A to što tebe istina vrijeđa je isključivo samo tvoj problem. Odajem ti priznanje za hladnu kuhinju i dekoracije, rado bih ti bila menađer, ali je puno ljudi u Velikoj Gorici potvrdilo da nisi dobar u glavnim jelima.

Ovo nisu moji komentari.


U citatu na početku piše da se moj tekst može čitati na OVOM goričkom forumu, no, na blogu više na žalost ne, jer je blog ugašen.
Osim na OVOM mjestu imam otvoren blog i na net.hr iako tamo nisam napisala slovo već više godinu dana (možda je i ugašen, ne idem tamo).
Ima me i na fejsu (od ove godine) i NIGDJE više s ovim nickom.
Naime, ima me još i na playtoyu ali sa drugim nickom i to je isključivo radi kartanja, tamo se ne dopisujem.

Stoga, prosim SVE VAS koji me čitate, a naročito sve vas koji me poznajete da ne nasjedate na tekstove raznih zavidnih i ljubomornih ljudi koji se silom trude biti ja.
Nemaju šanse, zaista me teško kopirati ili oponašati. Ne mislim pri tom da sam Krleža ili Zagorka, ali imam, priznali to ovi jalnuši ili ne, specifičan izričaj iako ništa posebno.

Ovaj netko tko na VG portalu piše služeći se mojim nickom je pogriješio gadno (a to je vrlo dobro primjetila i osoba koja mi je poslala mail s pitanjem - i na tome mu veliko hvala ♥️): naime,

1 - nikoga, ili vrlo vrlo rijetko oslovljavam muškarce sa gospodine (to može biti upućeno samo osobi koja je za mene i u živom životu pravi gospodin, a takvim ima fest malo, jer sam onda s tim ljudima prijatelj, pa ih en tituliram ispraznim frazama, a i ne govorim/pišem gospodin nego domaću riječ.

2 - malo, jako malo ljudi ima kojima bih ja napisala TI. I po tome sam vrlo specifična, i čak znam da iritiram i ljutim, ali baš me briga. Oni koji me poznaju znaju zašto pišem svima VI.

3 - nisam bila na Gastru (čak nisam niti znala da je to ovaj vikend, jer da jesam, ziher bi taj događaj postavila ovdje kao informaciju). Da sam i bila, sigurno se ne bih upuštala u diskutiranje tko je kako skuhao jelo iz prostog razloga - evo exluziva - jer se uopće ne razumijem u kuhanje, a kam tek u vrhunsko kuhanje. Volim jesti, idem po restoranima rekla bih često, ali da bih ocjenjivala da je ovo jelo mrvu bolje ili lošije - nema šanse.
Jesam supruga, jesam majka, ali kuhati ne znam. Kuham doma onak da se ima nekaj za pojesti, ali najčešće vozim skuhane ručkove od svekrve, kupujem hranu po restoranima pa vozim doma ili svi skupa jedemo vani. Dakle, ocjena o skuhanim jelima - nema veze sa mnom.
Ja ne komenitram ako nemam o nečemu pojma, sve dok se ne upoznam sa tematikom o kojoj trebam nekaj pisati. A kuhanje - možda kad odem u penziju ako ju doživim.
Neke ću ovim priznajem šokirati, ali eto, nismo svi za sve. Kuhanje je za mene gubljenje vremena pred šporetom. Kao i peglanje pred daskom za peglanje, oboje činim samo kad moram i kad nema tko drugi.

Označila sam crvenom bojom u c/p teksta gdje su se potkrale pogreške.
Ono crno podcrtano moguće da je moja rečenica skopirana iz nekog mojeg komentara sa ovog foruma ili onog drugog na kojem sam pisala do prije više od godinu dana.

Ja bih napisala:
estetike radi --------> a ne - radi estetike,
radnog iskustva -----> a ne - iskustava rada
nudim se da vas zastupam -----> a ne - rado bih ti bila menađer itd.

Dakle, gospođa koja je "žensko i ovaj nick već dugo koristim na goričkom forumu" laže, krade i obmanjuje i molim sve tamo na onom portalu, naročito vlasnika ili urednika kao i one koje ona proziva da znaju da to nisam ja plemenitašica čije tekstove, možda, čitaju već godinama na goričkom forumu.
Uostalom, administrator tog portala zasigurno zna, ali pišem zbog drugih ljudi.
A vi kradljivice, ako već morate pisati pod tim nickom jer nemate maštu pa izmislite neki svoj - budite toliko korektni pa u početku pisanja napišite da ste vi ona jalova plemenitašica koja je ukrala ovaj posudila nick od mene.

Ukoliko netko od vas koji čitate, pišete tamo, bit ću zahvalna, budete li link ovog teksta stavili tamo u komentare uz jednu, dvije rečenice kao uvod. Zahvaljujem unaprijed neznanom junaku koji će to učiniti.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Duplikat Empty
PostajNaslov: Re: Duplikat   Duplikat Empty

[Vrh] Go down
 
Duplikat
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Forum Velika Gorica :: Razne teme :: Svašta nešto-
Forum(o)Bir: