Forum Velika Gorica
Za logiranje na forum kliknite na "Log in".
Za registraciju na forum kliknite na "Registration".
Ako ne želite da Vam ovaj prozor iskače kliknite na "Do not display this again".
Forum Velika Gorica
Za logiranje na forum kliknite na "Log in".
Za registraciju na forum kliknite na "Registration".
Ako ne želite da Vam ovaj prozor iskače kliknite na "Do not display this again".
Forum Velika Gorica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Nasilje nad ženama

Go down 
5 posters
Autor/icaPoruka
Ante
Admin
Admin
Ante


Broj postova : 2140

Nasilje nad ženama Empty
PostajNaslov: Nasilje nad ženama   Nasilje nad ženama Empty27.09.10 23:24

Sumrak uma - Uzrok zločina nepoznat
Mirela se opirala ubojici koji ju je 20 puta izbo nožem po tijelu


Čak 20 uboda nožem po cijelom tijelu zadao je novinarki Mireli Sršić Kovač (40) njezin suprug Zvonko Kovač (51).

Utvrđeno je to obdukcijom, koja je pokazala da je nesretna žena zadobila i nekoliko reznih rana po vratu, šakama i rukama, iz čega je vidljivo da je pomahnitalom napadaču pokušavala pružiti otpor i braniti se.


http://www.vecernji.hr/vijesti/mirela-se-opirala-ubojici-koji-ju-je-20-puta-izbo-nozem-tijelu-clanak-196468

Ovo su žene koje su ubijene 2010.


M. SRŠIĆ-KOVAČ (40) Dugogodišnju dopisnicu HRT-a iz Osijeka, kako se sumnja ubio je muž, prerezavši joj vrat dok je spavala u noći na subotu

J. ŠMITRAN (53) u siječnju je na smrt izbo nevjenčani suprug Milan Mlađen (67). Bio je pijan, a prije ubojstva su se svađali

M. NIKOLIĆ (38) u svibnju ubio je Milan Knežević (40). Bio je pijan, pitao ju je zašto neće biti s njim u vezi, a večer prije ga je prijavila

M. PALAVRU (22)
u kolovozu je hicima iz pištolja usmrtio Marko Dukić (33) dok je slavila rođendan. Ubio joj je i brata, a prije joj je prijetio

N. ŠTAJDOHAR u kolovozu je ubio bivši suprug pred kojim je pobjegla u Sigurnu kuću. Zbog propusta suspendirani policajci

M. HAMZIĆ (57) u svibnju ove godine ubio je suprug Zlatko. Prije no što je presudio i sebi, ubio je i njihova sina Zdenka (29)

ANU LEŠ (22) u travnju ove godine ubio je njezin 22-godišnji dečko. Pokušao je ubiti i sebe, a bio je duševno rastrojen

MARIJU IVIĆ (69) u kolovozu je ubio njezin suprug Ivica (73) koji je nakon toga presudio i sebi. Prije smrti su se svađali

D. HORVAT
prije četiri godine ubio je i u rupu bacio Mladen Oršuš. Tijelo joj je nađeno u rujnu, a ubio ju je jer nije htjela vezu

J. BALEN (57) u siječnju u stanu u Osijeku ubio njezin 55-godišnji partner. Kada ju je ubio bio je pijan, a često su se svađali zbog alkohola


http://www.vecernji.hr/vijesti/stop-ubijanju-zena-alarm-napokon-ukljucen-vladi-clanak-195914


Osjećao sam potrebu otovriti i ovjde malu javnu raspravu.

Zalažem se oštro kažnjavanje obiteljskih nasilnika, ali i svih sudionika u sustavu koji su mogli zaustaviti, a nisu.
[Vrh] Go down
plemenitašica
Expert
Expert
plemenitašica


Broj postova : 2046

Nasilje nad ženama Empty
PostajNaslov: Re: Nasilje nad ženama   Nasilje nad ženama Empty28.09.10 0:20

Ante je napisao/la:
Sumrak uma

Osjećao sam potrebu otovriti i ovjde malu javnu raspravu.

Zalažem se oštro kažnjavanje obiteljskih nasilnika, ali i svih sudionika u sustavu koji su mogli zaustaviti, a nisu.
Hvala na otvorenoj temi. Komentirat ću svakako, ali sad ne mogu jer pišem na mobitelu, a to mi ide sporo i komplicirano, s puno pogrešaka. :-)
[Vrh] Go down
Ante
Admin
Admin
Ante


Broj postova : 2140

Nasilje nad ženama Empty
PostajNaslov: Re: Nasilje nad ženama   Nasilje nad ženama Empty28.09.10 0:42

Namjerno sam otvorio ovu temu.
Ako ništa drugo barem kao poticaj za razmišljanje i podizanje javne svijesti.
[Vrh] Go down
plemenitašica
Expert
Expert
plemenitašica


Broj postova : 2046

Nasilje nad ženama Empty
PostajNaslov: Re: Nasilje nad ženama   Nasilje nad ženama Empty28.09.10 22:34

Ante je napisao/la:
Sumrak uma

Teška mi je ovo tema, priznajem.
Svi smo pametni i svi osuđujemo,a pojma nemamo u koga će vrag useliti.
Ova zadnja ubijena žena (novinarka) nije imala muža zlostavljača (tako kažu njihovi prijatelji, ako je vjerovati novinama), pa je ipak nekaj ušlo u njega da ju počne ubijati (nožem????) na spavanju. Ne mogu to objasniti zdravim razumom. Kao što ne mogu protumačiti ubojstvo dvoje vlastite djece u Dubravi i onda samoubojstvo oca, sve pred očima majke.
Kaj je ušlo u tog oca, samo sotona. Kao i u ovoga od prekjučer koji je ostavio svoju djecu bez majke i s velikim pečatom u odrastanju. A do jučer su bili "skladna" obitelj. Prestrašno.



Ne možeš postajati monstrum – postaneš u sekundi i učiniš takvo zlo za koje čak nema niti objašnjenja.


Zašto su se takva ubojstva pojavila rekla bih nedavno?

Što se muškarcima (muževima) dogodilo u glavi sa supostali monstrumi?

A što je ženama da trpe takve ljudske nakaze?
Nekad je razlog bila sramota,a danas je valjda egzistencija i novac.


Sve nas su odgajali da je ljudski život svetinja. Kako onda razumjeti da se ubijaju žene, bivše žene, ljubavnice, djeca (ubiti vlastito dijete, ili ubiti majku pred djetetom – prestrašno), majke od tih žena? Ne znam, ne mogu razumjeti, a objasniti valjda mogu samo psihijatri.


Dobro veli moj muž – ne znaš kome ujutro u dućanu kažeš dobro jutro.

Danas je sve moguće, nažalost samo loše, prljavo, monstuozno.



Kazne? Pa imamo teške kazne, ali ipak je ubojstava sve više.
[Vrh] Go down
JOSIPJOŽA
Boss
Boss
JOSIPJOŽA


Broj postova : 1957

Nasilje nad ženama Empty
PostajNaslov: Re: Nasilje nad ženama   Nasilje nad ženama Empty28.09.10 22:54

plemenitašica je napisao/la:


Kazne? Pa imamo teške kazne, ali ipak je ubojstava sve više.

Da mi imamo kazne u rasponu od do, međutim kod svih presuda uglavnom se dodjeljuje ona minimalna, jer uzmemo u obzir 100-ne olakotnih okolnosti.
Prvo treba ukinuti olakotne okolnosti jer kod zločina ne bi trebalo biti olakotnih okolnosti, il sam zločinac ili nisam.
Dakle malo karikiram ali sve naše presude do sada nisu upozoravajuće.
Da li se nekoga osudi sa maksimalnim kaznama, svim potencijalnim zločincima se pale lampice, što ne znači da bi zločinci bili eliminirani, uvjek ih je bilo i biće, ali bi se broj smanjio.

Pa jednostavno, broj zločina kod nas je u velikom porastu, na svim poljima meni se čini upravo radi gore rečenog, dakle nema neke velike stimulacije za prestanak nasilja i zločina, u obitelji, na cesti, u školi, u politici, upravljanju tvrtkama, gradom, državom itd.itd. Basketball bounce
[Vrh] Go down
Ante
Admin
Admin
Ante


Broj postova : 2140

Nasilje nad ženama Empty
PostajNaslov: Re: Nasilje nad ženama   Nasilje nad ženama Empty28.09.10 23:50

Nažalost, još uvijek ljudi okreću glave od problema. Znam da sigurno xy ljudi zna da muž zlostavlja ženu (i djecu), ali se ne petljaju.
[Vrh] Go down
plemenitašica
Expert
Expert
plemenitašica


Broj postova : 2046

Nasilje nad ženama Empty
PostajNaslov: Re: Nasilje nad ženama   Nasilje nad ženama Empty29.09.10 14:20

Ante je napisao/la:
Nažalost, još uvijek ljudi okreću glave od problema. Znam da sigurno xy ljudi zna da muž zlostavlja ženu (i djecu), ali se ne petljaju.

Zašto? Boje li se za sebe ili da selo ne bi reklo da se petljaju u tuđi život?
Ja sam jednom urgirala kad sam bila svjedokom tučnjave na parkiralištu.
I ostala zgrožena rečenicom od pretučene: Ma, nije to ništa, male razmirice.
To isto je rekla i policiji. Uostalom imam to opisano na blogu u temi "Nema dalje".
[Vrh] Go down
Ante
Admin
Admin
Ante


Broj postova : 2140

Nasilje nad ženama Empty
PostajNaslov: Re: Nasilje nad ženama   Nasilje nad ženama Empty29.09.10 16:29

Ne znam ni ja zašto. U pravilu smatraju da je to obiteljska stvar. Isto tako danas se vole, sutra tuku, pa opet vole.

Znam da to nije oporavdavajući razlog.

Ključna stvar je raditi na odgoju i prikazati agresivnost bilo koje vrste (fizičku, mentalnu, emocionalnu...) kao društveno neprihvatljivo ponašanje.

[Vrh] Go down
plemenitašica
Expert
Expert
plemenitašica


Broj postova : 2046

Nasilje nad ženama Empty
PostajNaslov: Re: Nasilje nad ženama   Nasilje nad ženama Empty29.09.10 19:38

Ante je napisao/la:
...... Isto tako danas se vole, sutra tuku, pa opet vole.
Mislite to po onoj staroj: tko se tuče taj se voli.
A ne, ne, mislim da to vrijedi sam u djetinjstvu.
Kad muž istuče ženu, izvrijeđa, psuje, i k tome još pred djecom, smatram da se oni ne vole, tj nakon toga prestaje ljubav (naročito ako je zlostavljanje kontinuirano) nego žive zajedno dok nekome ne prekipi, tj zbog nekih drugih dodirnih točaka u koju nikako nije uključena ljubav.

Ante je napisao/la:
......
Ključna stvar je raditi na odgoju i prikazati agresivnost bilo koje vrste (fizičku, mentalnu, emocionalnu...) kao društveno neprihvatljivo ponašanje.
Apsolutno. Ali mislim da niti socijalne službe tu nisu baš učinkovite, bar na nekim primjerima koje znam nisu prošle niti sa -2.
Naročito to vrijedi za žene čiji muževi su branitelji ili vrlo često izmišljeni branitelji ali imaju taj status.
No, još je više primjera gjde žene:
1. odgovaraju da su to male obiteljske razmirice
2. nakon nekoliko poziva policiji, a onda se ponovi još veće zlo (ili kako one kažu - policija ne reagira), odustaju i od takvih poziva
[Vrh] Go down
Ante
Admin
Admin
Ante


Broj postova : 2140

Nasilje nad ženama Empty
PostajNaslov: Re: Nasilje nad ženama   Nasilje nad ženama Empty30.09.10 0:04

Naravno.

Prvo institucije trebaju takve prijave shvatiti ozbiljno. Na žalost, obiteljsko nasilje se još uvijek ne smatra pravim nasiljem i često se čuje, policija je učinila sve što je mogla. E pa nije ako se mene pita.

Nakon toga dolazi svijest građana da to nije društveno prihvatljivo i da istući ženu nije cool i nisi frajer nego papak.
[Vrh] Go down
Ante
Admin
Admin
Ante


Broj postova : 2140

Nasilje nad ženama Empty
PostajNaslov: Re: Nasilje nad ženama   Nasilje nad ženama Empty17.10.10 21:02

Evo opet, na žalost.

Supruzi prerezao vrat jer mu je sudski zabranila da joj se približava


Tek što je napustio zatvorsku ćeliju na splitskim Bilicama u kojoj je mjesec dana odležao zbog obiteljskog nasilja, 46 - godišnji Ž. B. prerezao je vrat svojoj 2 godine starijoj supruzi Ž. B. iziritiran sudskom odlukom o zabrani pristupa.

http://www.jutarnji.hr/supruzi-prerezao-vrat-jer-mu-je-sudski-zabranila-da-joj-se-priblizava/895806/



Opet institucije. Napustio zatvor i odmah na ženu.
[Vrh] Go down
JOSIPJOŽA
Boss
Boss
JOSIPJOŽA


Broj postova : 1957

Nasilje nad ženama Empty
PostajNaslov: Re: Nasilje nad ženama   Nasilje nad ženama Empty17.10.10 23:25

Ante je napisao/la:



Opet institucije. Napustio zatvor i odmah na ženu.

Institucije? Da, pitanje mogu li institucije biti svake sekunde kod svakog od nas i šititi nas?
Ovdje ne želim braniti institucije, naravno slažem se da i one ne rade svoj posao dobro.
Nego bi htio istaknuti krizu društva, krizu morala, poremećen sustav vrijednosti, koji se kod nas odražava najviše nasiljem ali u svim segmentima društva i kod svih dobnih skupina, od vrtića skoro pa do umirovljerničkog doma, preko svih drugih segmenata društva između ovoga, što je uzrokovano sustavnim uništavanjem iz godine u godinu vođenjem i upravljanjem zemljom.
Mislim da Hrvatska treba prije svega jednu duhovnu obnovu(neznam što je crkva radila svih ovih godina), moralnu i etičku obnovu, teka nakon toga sve druge obnove kako bi u budućnosti imali manje ovakvih slučajeva(u cjelosti ih nećemo nikada izbjeći i biti će pojedinačnih slučajeva i uvijek ih je bilo) ali ovo kod nas poprima opasne razmjere a to samo potvrđuje koliko smo kao društvo u krizi a koje se dobrano potvrđuje i nasiljem i nepoštivanjem propisa i zakona, uostalom kako i možemo očekivati da se poštuju od običnih građana kada ih ne poštuju i ne pridržavaju se oni koji zakone i donose.
Ovdje se može napraviti analiza cijele pozadine i ovih slučajeva ali to bi trajalo vjerojatno tjednima ili mjesecima a i ovako sam bio predug, na čemu se ispričavam svima Vama.
[Vrh] Go down
Rožica-ljutibijes
Boss
Boss
Rožica-ljutibijes


Broj postova : 1353

Nasilje nad ženama Empty
PostajNaslov: Re: Nasilje nad ženama   Nasilje nad ženama Empty17.10.10 23:52

JOSIPJOŽA je napisao/la:

.....
Institucije? Da, pitanje mogu li institucije biti svake sekunde kod svakog od nas i šititi nas?
Ovdje ne želim braniti institucije, naravno slažem se da i one ne rade svoj posao dobro.
Nego bi htio istaknuti krizu društva, krizu morala, poremećen sustav vrijednosti, koji se kod nas odražava najviše nasiljem ali u svim segmentima društva i kod svih dobnih skupina, od vrtića skoro pa do umirovljerničkog doma, preko svih drugih segmenata društva između ovoga, što je uzrokovano sustavnim uništavanjem iz godine u godinu vođenjem i upravljanjem zemljom.
Mislim da Hrvatska treba prije svega jednu duhovnu obnovu(neznam što je crkva radila svih ovih godina), moralnu i etičku obnovu, teka nakon toga sve druge obnove kako bi u budućnosti imali manje ovakvih slučajeva(u cjelosti ih nećemo nikada izbjeći i biti će pojedinačnih slučajeva i uvijek ih je bilo) ali ovo kod nas poprima opasne razmjere a to samo potvrđuje koliko smo kao društvo u krizi a koje se dobrano potvrđuje i nasiljem i nepoštivanjem propisa i zakona, uostalom kako i možemo očekivati da se poštuju od običnih građana kada ih ne poštuju i ne pridržavaju se oni koji zakone i donose.
Ovdje se može napraviti analiza cijele pozadine i ovih slučajeva ali to bi trajalo vjerojatno tjednima ili mjesecima a i ovako sam bio predug, na čemu se ispričavam svima Vama.

Dobro i točno ste detektirali srž ovih pojava i problema. Nažalost, biti će ih svakodnevno sve više i više. Sad
[Vrh] Go down
plemenitašica
Expert
Expert
plemenitašica


Broj postova : 2046

Nasilje nad ženama Empty
PostajNaslov: Re: Nasilje nad ženama   Nasilje nad ženama Empty17.02.11 11:23

Podaci govore kako je više od 60 posto srednjoškolaca bilo suočeno s nekim od vrsta nasilja u ljubavnim vezama, a 50 posto njih je priznalo da su bili nasilni.


Tijekom istraživanja koje je proveo Centar za psihološku pomoć u Zagrebu došlo se do šokantnog podatka koji kaže kako čak 45 posto djevojaka smatra kako je normalno da ih partner udari ili izvrijeđa!

http://www.javno.hr/news/Hrvatska/17150/cak-45-posto-srednjoskolki-misli-da-je-normalno-da-ih-decko-tuce.html

Isuse Bože???????? Normalno je da me udari ili izvrijeđa?
Pa kaj reći na ovo? Gdje su ti roditelji? Kaj se i oni tuku?
[Vrh] Go down
JOSIPJOŽA
Boss
Boss
JOSIPJOŽA


Broj postova : 1957

Nasilje nad ženama Empty
PostajNaslov: Re: Nasilje nad ženama   Nasilje nad ženama Empty17.02.11 12:07

Cijeli sustav vrijednosti poremećen, što potvrđuje i ovo istraživanje.
Nasilje promovirano od hrvatskog Sabora, preko Mamića do škole i vrtića, određuje smjer da to postaje normalno kod nas i da mladi to kao takvo i prihaćaju za normalno. Kao što smo mi "normalna" zemlja po svim drugim stvarima, tako je i ovo nasilje "normalno" za večinu mladih ljudi. Trebati će dosta vremena da se to ispravi, mnogo više negoli je trebalo da to postane "normalno".
Jer danas živimo u društvu punom nasilja, kam god da se okrenete. Obitelj bi trebala imati najvažniju ulogu u tome iako su obitelji danas izložene različitim pritiscima nasilja izvana.
[Vrh] Go down
koko-vg
Ide prema gore
Ide prema gore
koko-vg


Broj postova : 106

Nasilje nad ženama Empty
PostajNaslov: nasilje nad muškarcima ...   Nasilje nad ženama Empty19.02.11 10:33

Neki će se nasmijati, nemima će bit čudno, ali ima ga i to u ne malim postocima. Ne govorim da žena tuče i mlati muža, ali ga psihički maltretira i ponižava. Što učiniti ? Ako ju udari, imat će problema s policijom. Sa socijalcima je razgovaao, ali nije polučilo rezultata. Žalosno je da su djeca večinom svjedoci svega u stanu.
[Vrh] Go down
plemenitašica
Expert
Expert
plemenitašica


Broj postova : 2046

Nasilje nad ženama Empty
PostajNaslov: Re: Nasilje nad ženama   Nasilje nad ženama Empty07.03.11 18:57

Prosječna Hrvatica ima između 40 i 49 godina, srednju stručnu spremu, supruga, vrlo vjerojatno živi u Zagrebu i okolici s dohotkom od oko tri tisuće kuna mjesečno, sluša Narodni radio, nikad se ne bavi sportom i rekreacijom, ne posjećuje kina, ne putuje u inozemstvo i vrlo se rijetko koristi internetom, tako barem kaže Pulsovo istraživanje koje je jučer predstavljeno na drugoj konferenciji Žene - lideri novog doba.
..........
Samo 29 posto prosječnih Hrvatica voze automobil svakodnevno.....
..........
Obožavaju domaću pop glazbu, nešto manje narodnu, a svega ih 10 posto voli rock. Za malo više od polovice njih odlazak u teretanu, trčanje, yoga, pilates ili bavljenje sportom su potpuna nepoznanica i nikad se ne bave sportskom rekreacijom....
..........
Skoro polovica Hrvatica nikad ne ide u kino, a trećina ih nikada ne koristi internet. ..
..........
Čak 60 posto žena nikada ne putuje u inozemstvo....

http://www.ezadar.hr/clanak/prosjecna-hrvatica-je-tradicionalka

Strašno. Strašno. I prestrašno.
[Vrh] Go down
Rožica-ljutibijes
Boss
Boss
Rožica-ljutibijes


Broj postova : 1353

Nasilje nad ženama Empty
PostajNaslov: Re: Nasilje nad ženama   Nasilje nad ženama Empty07.03.11 19:02

plemenitašica je napisao/la:
Prosječna Hrvatica ima između 40 i 49 godina, srednju stručnu spremu, supruga, vrlo vjerojatno živi u Zagrebu i okolici s dohotkom od oko tri tisuće kuna mjesečno, sluša Narodni radio, nikad se ne bavi sportom i rekreacijom, ne posjećuje kina, ne putuje u inozemstvo i vrlo se rijetko koristi internetom, tako barem kaže Pulsovo istraživanje koje je jučer predstavljeno na drugoj konferenciji Žene - lideri novog doba.
..........
Samo 29 posto prosječnih Hrvatica voze automobil svakodnevno.....
..........
Obožavaju domaću pop glazbu, nešto manje narodnu, a svega ih 10 posto voli rock. Za malo više od polovice njih odlazak u teretanu, trčanje, yoga, pilates ili bavljenje sportom su potpuna nepoznanica i nikad se ne bave sportskom rekreacijom....
..........
Skoro polovica Hrvatica nikad ne ide u kino, a trećina ih nikada ne koristi internet. ..
..........
Čak 60 posto žena nikada ne putuje u inozemstvo....

http://www.ezadar.hr/clanak/prosjecna-hrvatica-je-tradicionalka

Strašno. Strašno. I prestrašno.

Je, a šta se grozite? Tišična hrvatska žena - na tipičan hrvatski način! Oooo, znam ja i za gore stvari o tipičnoj hrvatskoj ženi Sad
[Vrh] Go down
plemenitašica
Expert
Expert
plemenitašica


Broj postova : 2046

Nasilje nad ženama Empty
PostajNaslov: Re: Nasilje nad ženama   Nasilje nad ženama Empty26.06.11 23:24

21,28 - Paravinja je na poligrafskom istraživanju
priznao da je ubio 17-godišnju Antoniju Bilić, doznaje Glas Srpske od
izvora u MUP-u RS! "Djevojku sam udavio i bacio u rijeku Krku", rekao je
Paravinja istražiteljima. U 22 sata najavljena je nova konferencija za
novinare.

http://www.index.hr/vijesti/clanak/policija-opet-u-bilisanima-pretrazuju-jezero-nedaleko-od-paravinjine-kuce/558226.aspx

P r e s t r a š n o.
No, nakon dvadeset dana bilo je jasno da je već mrtva.
A ovaj je zaista monstrum. Već hapšen, pa puštan. Eto vam sad svima i Hrvatskoj, i Srbiji, i Njemačkoj, i Sloveniji i svim rođacima i najviše ženi koja ga je štitila. Nju sad isto treba zatvoriti, a njega kastrirati javno i onda objesiti o prvo drvo.


......"
on je 2006. uhićen u Sloveniji, u koju je ušao kao vozač kamiona.
Priveden je istražnom sucu, te platio jamčevinu da ga se pusti na
slobodu. Usprkos sudskoj zabrani, Paravinja je odmah napustio Sloveniju i
vratio se u Hrvatsku, gdje je normalno nastavio živjeti i raditi.
prema saznanjima Blica, uhićen i 2008. godine, u Njemačkoj, kada su
tamošnji policajci ustanovljeni da je za njim raspisana crvena
tjeralica. Međutim, umjesto da bude izručen Srbiji, njemački sud
Paravinju pušta da se vrati u Hrvatsku, gdje je normalno živio sve do
nestanka Antonije Bilić."

http://www.index.hr/vijesti/clanak/paravinja-je-zbog-srpske-tjeralice-bio-uhicen-u-sloveniji-i-njemackoj-ali-oba-puta-su-ga-pustili/558275.aspx
[Vrh] Go down
JOSIPJOŽA
Boss
Boss
JOSIPJOŽA


Broj postova : 1957

Nasilje nad ženama Empty
PostajNaslov: Re: Nasilje nad ženama   Nasilje nad ženama Empty26.06.11 23:51

KaraMarko i policija, postojala je međunarodna tjeralica, koliko dugo se taj šetao, vozio po Hrvatskoj, prelazio granicu, stalno bio na relaciji Srbija-Hrvatska, da ga nikada nitko nigdje nije zaustavio, pregledao i uhapsio.
Ovo samo pokazuje koliko je hrvatska policija, (ne)sposobna, (ne)spremna i (ne)operativna, baš me zanima što li sada misli KaraMarko? Klasičan primjer nesposobnosti policije a kak tek očekivati da riješi veće slučajeve i veće ribe?
[Vrh] Go down
Sponsored content





Nasilje nad ženama Empty
PostajNaslov: Re: Nasilje nad ženama   Nasilje nad ženama Empty

[Vrh] Go down
 
Nasilje nad ženama
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Forum Velika Gorica :: Razne teme :: Svašta nešto-
Forum(o)Bir: