Forum Velika Gorica
Za logiranje na forum kliknite na "Log in".
Za registraciju na forum kliknite na "Registration".
Ako ne želite da Vam ovaj prozor iskače kliknite na "Do not display this again".
Forum Velika Gorica
Za logiranje na forum kliknite na "Log in".
Za registraciju na forum kliknite na "Registration".
Ako ne želite da Vam ovaj prozor iskače kliknite na "Do not display this again".
Forum Velika Gorica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin

 

 P-Raskol u HDZ-u

Go down 
+8
Goran
Ante
Neo
Rožica-ljutibijes
Saša
Mišel
plemenitašica
JOSIPJOŽA
12 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9, 10, 11  Next
Autor/icaPoruka
Mišel
Ide prema gore
Ide prema gore



Broj postova : 441

P-Raskol u HDZ-u - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: P-Raskol u HDZ-u   P-Raskol u HDZ-u - Page 5 Empty12.02.11 15:00

Dao Bog da i to vidimo,tako si želim onu sliku nevjerice na njihovim licima,pogotovu Kosorice kad joj je šampanjac zastao u grlu kad su izgubili izbore,a nikako nisu bili pripremljeni na to.Ajme sjetih se one nevjerice i čuda,a tek onih silnih knedli koje su gutali.Sigurno ni prije ni poslije ih nisu toliko progutali.
[Vrh] Go down
Ante
Admin
Admin
Ante


Broj postova : 2140

P-Raskol u HDZ-u - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: P-Raskol u HDZ-u   P-Raskol u HDZ-u - Page 5 Empty14.02.11 2:13

Barba Luka im poslao poruku, iz Sabora ne idem. Mislim da će se ipak malo zbrojiti i neće ga dirati.
[Vrh] Go down
JOSIPJOŽA
Boss
Boss
JOSIPJOŽA


Broj postova : 1957

P-Raskol u HDZ-u - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: P-Raskol u HDZ-u   P-Raskol u HDZ-u - Page 5 Empty14.02.11 9:41

Ante je napisao/la:
Barba Luka im poslao poruku, iz Sabora ne idem. Mislim da će se ipak malo zbrojiti i neće ga dirati.

Moguće, jer bi bilo u ovom trenu politički nemudro to činiti, opet s druge strane tako će napetost rasti, barba Luka će se još malo više "oteti" kontroli i možemo i u jednom i u drugom slučaju očekivati svašta, zanimljivoga.
U najmanju ruku da će Šeks i ekipa amigos, okupljena oko njega biti sve nervoznija Laughing
[Vrh] Go down
Neo
Moderator
Moderator
Neo


Broj postova : 287

P-Raskol u HDZ-u - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: P-Raskol u HDZ-u   P-Raskol u HDZ-u - Page 5 Empty14.02.11 12:33

Hebe se Bebiću, odraditi će ovaj mandat i otići u mirovinu. Lovom se natovario još će imati veliku mirovinu i on zadovoljan.
[Vrh] Go down
plemenitašica
Expert
Expert
plemenitašica


Broj postova : 2046

P-Raskol u HDZ-u - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: P-Raskol u HDZ-u   P-Raskol u HDZ-u - Page 5 Empty14.02.11 13:20

Neo je napisao/la:
Hebe se Bebiću, odraditi će ovaj mandat i otići u mirovinu. Lovom se natovario još će imati veliku mirovinu i on zadovoljan.
Nisam sigurna da se i njega kao i sve ostale neće pitati za porijeklo imovine. Pa i smanjivati penzije.
[Vrh] Go down
Ante
Admin
Admin
Ante


Broj postova : 2140

P-Raskol u HDZ-u - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: P-Raskol u HDZ-u   P-Raskol u HDZ-u - Page 5 Empty14.02.11 18:18

Slažem se. Ako jedan potone kreću i drugi za njim.
[Vrh] Go down
Mišel
Ide prema gore
Ide prema gore



Broj postova : 441

P-Raskol u HDZ-u - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: P-Raskol u HDZ-u   P-Raskol u HDZ-u - Page 5 Empty18.03.11 0:49

[Vrh] Go down
JOSIPJOŽA
Boss
Boss
JOSIPJOŽA


Broj postova : 1957

P-Raskol u HDZ-u - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: P-Raskol u HDZ-u   P-Raskol u HDZ-u - Page 5 Empty18.03.11 9:50

Mišel je napisao/la:
http://www.index.hr/vijesti/clanak/mario-mihaljevic-se-oprostio-od-hdza-bez-obzira-sto-ce-se-prekriziti-pater-jebo-vam-pas-mater/542915.aspx

napušta se brod koji tone

Cijenim g. Mihaljevića i nije mi jasno da mu je trebalo toliko vremena, da to nije i ranije učinio.
[Vrh] Go down
Ante
Admin
Admin
Ante


Broj postova : 2140

P-Raskol u HDZ-u - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: P-Raskol u HDZ-u   P-Raskol u HDZ-u - Page 5 Empty18.03.11 9:58

JOSIPJOŽA je napisao/la:

Cijenim g. Mihaljevića i nije mi jasno da mu je trebalo toliko vremena, da to nije i ranije učinio.

Nije mi jasno zašto, ali poštujem da svatko ima svoje razloge.

Očito mu je mala penzija pa su mu sada svi krivi.
[Vrh] Go down
plemenitašica
Expert
Expert
plemenitašica


Broj postova : 2046

P-Raskol u HDZ-u - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: P-Raskol u HDZ-u   P-Raskol u HDZ-u - Page 5 Empty18.03.11 18:31

JOSIPJOŽA je napisao/la:
Mišel je napisao/la:
http://www.index.hr/vijesti/clanak/mario-mihaljevic-se-oprostio-od-hdza-bez-obzira-sto-ce-se-prekriziti-pater-jebo-vam-pas-mater/542915.aspx

napušta se brod koji tone

Cijenim g. Mihaljevića i nije mi jasno da mu je trebalo toliko vremena, da to nije i ranije učinio.

Slažem se.

Da, doveli su mnoge od nas da se koristimo zadnjim rečenicama.
No, ja ne upućujem te riječi samo onima njima gore, nego i onima dolje i onima svima ZNA SE kojima.
[Vrh] Go down
Mišel
Ide prema gore
Ide prema gore



Broj postova : 441

P-Raskol u HDZ-u - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: P-Raskol u HDZ-u   P-Raskol u HDZ-u - Page 5 Empty05.04.11 9:40

http://portaloko.hr/index.php?option=com_content&view=article&id=12612:tjedan-kad-je-otiao-andrija-hebrang&catid=112:ivica-grani&Itemid=182

konačno daj Bože otišao,no pitam se treba li mu vjerovati ili je to još jedna laž u nizu laži
[Vrh] Go down
JOSIPJOŽA
Boss
Boss
JOSIPJOŽA


Broj postova : 1957

P-Raskol u HDZ-u - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: P-Raskol u HDZ-u   P-Raskol u HDZ-u - Page 5 Empty05.04.11 10:44

Mišel je napisao/la:
http://portaloko.hr/index.php?option=com_content&view=article&id=12612:tjedan-kad-je-otiao-andrija-hebrang&catid=112:ivica-grani&Itemid=182

konačno daj Bože otišao,no pitam se treba li mu vjerovati ili je to još jedna laž u nizu laži

Šteta a baš nas je dobro zabavljao svojim izjavama. Laughing
[Vrh] Go down
Ante
Admin
Admin
Ante


Broj postova : 2140

P-Raskol u HDZ-u - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: P-Raskol u HDZ-u   P-Raskol u HDZ-u - Page 5 Empty05.04.11 20:44

Njagore je to što ispada da im je on jedan od najboljih ljudi.
[Vrh] Go down
Rožica-ljutibijes
Boss
Boss
Rožica-ljutibijes


Broj postova : 1353

P-Raskol u HDZ-u - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: P-Raskol u HDZ-u   P-Raskol u HDZ-u - Page 5 Empty06.04.11 0:10

Mišel je napisao/la:
http://portaloko.hr/index.php?option=com_content&view=article&id=12612:tjedan-kad-je-otiao-andrija-hebrang&catid=112:ivica-grani&Itemid=182

konačno daj Bože otišao,no pitam se treba li mu vjerovati ili je to još jedna laž u nizu laži

Ha, Mišel, da to Vas nije počela lupati nostalgija unaprijed, ha? A možda će Vam nedostajati evo najkraće - zbog ovog sažetka:
" Na koncu, Hebrang će nam, u to sam siguran, faliti! Tko će nam
govoriti da ne laže, da samo ponekad ne govori istinu? Tko će nas
nasmijavati rečenicama koje vrijeđaju elementarnu inteligenciju ‘kako je
HDZ asketska organizacija’? Da nitko nije imao pojma kako se Sanader
uokolo vozika avionom kojega mi plaćamo, ne bi li ga krojač izmjerio
kako treba, jer ovi naši nemaju pojma. Tko će nam govoriti da su
partizani (prerušeni) i dalje među nama, a pri tome se dvadeset godina
ne osvrnuti oko sebe i vidjeti sve same komunjare, partizane i
boljševike? Tko će još prije deset godina, za vrijeme vladavine Račanove
koalicijske vlasti, zloguko, poput babe Vange, proreći kako Hrvatsku
čeka sudbina bankrotirane Argentine. Da bi tu istu Hrvatsku u
argentinski scenario uveo baš njegov obožavani HDZ, skupa sa bečkim
dječakom koji govori tečno četiri strana jezika."
http://portaloko.hr/index.php?option=com_content&view=article&id=12612:tjedan-kad-je-otiao-andrija-hebrang&catid=112:ivica-grani&Itemid=182

... neka on samo put putuje ako nije za Remetinec Question - daleko mu lijepa kuća - ni najmanje mi neće nedostajati niti on niti bilo tko od njih - ZNA SE - Hodite Dole Zanavek - gliste Embarassed
[Vrh] Go down
plemenitašica
Expert
Expert
plemenitašica


Broj postova : 2046

P-Raskol u HDZ-u - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: P-Raskol u HDZ-u   P-Raskol u HDZ-u - Page 5 Empty06.04.11 15:49

Ante je napisao/la:
Njagore je to što ispada da im je on jedan od najboljih ljudi.
Pih... vi pronalazite svaki čas neke "najbolje". Nema ih, ajde shvatite, sve su to nakaze i gnjide, lopovi, kradljivci, obmanjivači, lažovi, gadovi.
[Vrh] Go down
Ante
Admin
Admin
Ante


Broj postova : 2140

P-Raskol u HDZ-u - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: P-Raskol u HDZ-u   P-Raskol u HDZ-u - Page 5 Empty06.04.11 18:15

plemenitašica je napisao/la:
Ante je napisao/la:
Njagore je to što ispada da im je on jedan od najboljih ljudi.
Pih... vi pronalazite svaki čas neke "najbolje". Nema ih, ajde shvatite, sve su to nakaze i gnjide, lopovi, kradljivci, obmanjivači, lažovi, gadovi.

Nisu svi isti, pa čak ni u HDZ-u.
[Vrh] Go down
Rožica-ljutibijes
Boss
Boss
Rožica-ljutibijes


Broj postova : 1353

P-Raskol u HDZ-u - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: P-Raskol u HDZ-u   P-Raskol u HDZ-u - Page 5 Empty06.04.11 23:27

plemenitašica je napisao/la:
Ante je napisao/la:
Njagore je to što ispada da im je on jedan od najboljih ljudi.
Pih... vi pronalazite svaki čas neke "najbolje". Nema ih, ajde shvatite, sve su to nakaze i gnjide, lopovi, kradljivci, obmanjivači, lažovi, gadovi.

Isuse, kako Vi lijepo složite sve te riječi queen ... hhihihihiiiii.... a meni se odmah izmjenjuju slikice ko ono kada trebate praviti crtani filmić P-Raskol u HDZ-u - Page 5 580510

Ante je napisao/la:
plemenitašica je napisao/la:
Ante je napisao/la:
Njagore je to što ispada da im je on jedan od najboljih ljudi.
Pih... vi pronalazite svaki čas neke "najbolje". Nema ih, ajde shvatite, sve su to nakaze i gnjide, lopovi, kradljivci, obmanjivači, lažovi, gadovi.

Nisu svi isti, pa čak ni u HDZ-u.
Nisu svi isti ....u HDZ-u - nego od gorih još gori do najgorih P-Raskol u HDZ-u - Page 5 257600
[Vrh] Go down
Ante
Admin
Admin
Ante


Broj postova : 2140

P-Raskol u HDZ-u - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: P-Raskol u HDZ-u   P-Raskol u HDZ-u - Page 5 Empty07.04.11 0:12

Ne treba pretjerivati. Razumijem odbojnost prema HDZ-u ali ni tamo nisu svi isti.
[Vrh] Go down
plemenitašica
Expert
Expert
plemenitašica


Broj postova : 2046

P-Raskol u HDZ-u - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: P-Raskol u HDZ-u   P-Raskol u HDZ-u - Page 5 Empty07.04.11 9:21

Rožica-ljutibijes je napisao/la:
plemenitašica je napisao/la:
Pih... vi pronalazite svaki čas neke "najbolje". Nema ih, ajde shvatite, sve su to nakaze i gnjide, lopovi, kradljivci, obmanjivači, lažovi, gadovi.

.........Nisu svi isti ....u HDZ-u - nego od gorih još gori do najgorih

Rožica bitno da se nas dvije razmemo, ovaj Ante ili je još mlad ili razmišlja da se krene baviti politikom (pih.. to razmišljam i ja pa i nije neko opravdanje za njega) pa se uči diplomaciji.
[Vrh] Go down
JOSIPJOŽA
Boss
Boss
JOSIPJOŽA


Broj postova : 1957

P-Raskol u HDZ-u - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: P-Raskol u HDZ-u   P-Raskol u HDZ-u - Page 5 Empty07.04.11 9:33

plemenitašica je napisao/la:

... ovaj Ante ili je još mlad ili razmišlja da se krene baviti politikom (pih.. to razmišljam i ja pa i nije neko opravdanje za njega) pa se uči diplomaciji.

Ma ne, ja mislim da to Ante radi zbog svog bombončeka, pih da nije Ante taj tajni ljubavnik premijerke?
Pa je tako zdušno brani a onda i njene pulene, zbog nje same. Laughing
[Vrh] Go down
Ante
Admin
Admin
Ante


Broj postova : 2140

P-Raskol u HDZ-u - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: P-Raskol u HDZ-u   P-Raskol u HDZ-u - Page 5 Empty07.04.11 11:17

Ne treba pretjerivati.

Činjenica je da nisu svi isti i ne mogu biti isti.
[Vrh] Go down
JOSIPJOŽA
Boss
Boss
JOSIPJOŽA


Broj postova : 1957

P-Raskol u HDZ-u - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: P-Raskol u HDZ-u   P-Raskol u HDZ-u - Page 5 Empty07.04.11 23:06

Ante je napisao/la:


Činjenica je da nisu svi isti i ne mogu biti isti.


Istina Ante, slažem se potpuno stobom.
Ali mogu biti jako, jako slični. Laughing
[Vrh] Go down
Rožica-ljutibijes
Boss
Boss
Rožica-ljutibijes


Broj postova : 1353

P-Raskol u HDZ-u - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: P-Raskol u HDZ-u   P-Raskol u HDZ-u - Page 5 Empty07.04.11 23:23

plemenitašica je napisao/la:
Rožica-ljutibijes je napisao/la:
plemenitašica je napisao/la:
Pih... vi pronalazite svaki čas neke "najbolje". Nema ih, ajde shvatite, sve su to nakaze i gnjide, lopovi, kradljivci, obmanjivači, lažovi, gadovi.

.........Nisu svi isti ....u HDZ-u - nego od gorih još gori do najgorih

Rožica bitno da se nas dvije razmemo, ovaj Ante ili je još mlad ili razmišlja da se krene baviti politikom (pih.. to razmišljam i ja pa i nije neko opravdanje za njega) pa se uči diplomaciji.
P-Raskol u HDZ-u - Page 5 703205 - aaaaa.... neću ništa više reći budem zbanana P-Raskol u HDZ-u - Page 5 602230 P-Raskol u HDZ-u - Page 5 703205

JOSIPJOŽA je napisao/la:
plemenitašica je napisao/la:

... ovaj Ante ili je još mlad ili razmišlja da se krene baviti politikom (pih.. to razmišljam i ja pa i nije neko opravdanje za njega) pa se uči diplomaciji.

Ma ne, ja mislim da to Ante radi zbog svog bombončeka, pih da nije Ante taj tajni ljubavnik premijerke?
Pa je tako zdušno brani a onda i njene pulene, zbog nje same. Laughing

Evo ovdje budem još i opet dodala kaj se dotikavlje njih iz HDZ - tam su i mogu biti samo "loš - zao - opaki" i ono kaj sam već ranije napisala "grdi, loši, gori i najgori" Exclamation Exclamation Exclamation , a ako netko može pokazati prstom makar na jednog od njih da nije nakaradan - neka pokaže i napiše to ime - da ga i ja konačno čujem P-Raskol u HDZ-u - Page 5 375790.
[Vrh] Go down
Ante
Admin
Admin
Ante


Broj postova : 2140

P-Raskol u HDZ-u - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: P-Raskol u HDZ-u   P-Raskol u HDZ-u - Page 5 Empty11.04.11 15:08

Krivi su svi koji su slušali Sanaderove nezakonite zahtjeve

O novim aferama vezanim uz zdravstvo razgovarali smo s nekadašnjim ministrom zdravstva dr. Andrijom Hebrangom, koji je upravo u slučaju Medikol bio prozvan kao osoba koja je toj tvrtki svojedobno zapriječila afirmaciju, a onda nakon njezina razvoja navodno i pokrenula današnju aferu.

http://www.vecernji.hr/vijesti/krivi-su-svi-koji-su-slusali-sanaderove-nezakonite-zahtjeve-clanak-275070
[Vrh] Go down
Ante
Admin
Admin
Ante


Broj postova : 2140

P-Raskol u HDZ-u - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: P-Raskol u HDZ-u   P-Raskol u HDZ-u - Page 5 Empty26.04.11 20:42

Gubi li Jadranka Kosor potporu u vrhu HDZ-a

Šefica HDZ-a i premijerka Jadranka Kosor, kako doznajemo, nezadovoljna je zbog stanja u stranci, a nekim bliskim suradnicima zadnjih dana neprestano se žali da nema čvrstu potporu ni u samom predsjedništvu.

http://www.jutarnji.hr/gubi-li-jadranka-kosor-potporu-u-vrhu-hdz-a/941512/
[Vrh] Go down
Sponsored content





P-Raskol u HDZ-u - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: P-Raskol u HDZ-u   P-Raskol u HDZ-u - Page 5 Empty

[Vrh] Go down
 
P-Raskol u HDZ-u
[Vrh] 
Stranica 5 / 11.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9, 10, 11  Next

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Forum Velika Gorica :: Razne teme :: Politika i gospodarstvo-
Forum(o)Bir: