Forum Velika Gorica
Za logiranje na forum kliknite na "Log in".
Za registraciju na forum kliknite na "Registration".
Ako ne želite da Vam ovaj prozor iskače kliknite na "Do not display this again".
Forum Velika Gorica
Za logiranje na forum kliknite na "Log in".
Za registraciju na forum kliknite na "Registration".
Ako ne želite da Vam ovaj prozor iskače kliknite na "Do not display this again".
Forum Velika Gorica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin

 

 RADIO VELIKA GORICA

Go down 
+2
JOSIPJOŽA
koko-vg
6 posters
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
Goran
Admin
Admin
Goran


Broj postova : 130

RADIO VELIKA GORICA - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: RADIO VELIKA GORICA   RADIO VELIKA GORICA - Page 2 Empty18.11.10 19:10

kažem,mislim da je to i dalje RVG, samo je ta poruka na radiu promjenjena, možda je neki blok muzike ili nešto pa je tako stavljeno.
ako poslušate Plavio radio, vidjet će te da na njihovoj stanici piše "Soundset" ili tako nešto...
[Vrh] Go down
Mišel
Ide prema gore
Ide prema gore



Broj postova : 441

RADIO VELIKA GORICA - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: RADIO VELIKA GORICA   RADIO VELIKA GORICA - Page 2 Empty19.11.10 11:28

Novi su i voditelji i nova shema programa i nema više đingla rvg.
[Vrh] Go down
Mišel
Ide prema gore
Ide prema gore



Broj postova : 441

RADIO VELIKA GORICA - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: RADIO VELIKA GORICA   RADIO VELIKA GORICA - Page 2 Empty20.11.10 10:13

Još je neko primjetio,prenosim sa drugog foruma.Nadam se da to smijem ,ako ne nek moderator obriše.Ovo je napisao Stjepan.



Netko već nešto spomenuo i danas čujem da radio ima vijesti namijenjene ovom području, ali ostali dio vremena emitira TotalniFM (http://www.totalnifm.hr/).

Čini mi se da ni TV više ne emitira (program je živ, ali vrte se samo spotovi, za to je dovoljno da negdje postoji neka playlista koja se vrti).

Vijesti na rvg.hr stranici su stare tri dana.

Pjesme za VGF (jel' im to istekla domena: http://www.vgfestival.com/) će se vrtjeti na RTL Radiju.

Vijesti na RTL Radio stranicama pokrivaju događaje u gradu i okolici na način na koji je to prije radio RVG, a sudeći po vijestima suradnja između službenih gradskih stranica i tih stranica je vrlo prisna.

Da li se sprema tiha likvidacija RVG-a?

Ovo me podsjeća na utrnuli Radnik i novu HNK Goricu. Čak je i glavni glumac isti.

FINA podaci za 2009. pokazuju da RVG nije uspio zakrpati minus od 1.004.888 kn iz 2008. godine (dobit u 2009. je bila samo 21.276 kn). Da RVG sve teže posluje čitali smo u Večernjaku, a u tekstu je predstavljen i novi radio.

Što će se dogoditi ako se RVG ugasi? RTL Radio će preuzeti njegove prostorije i tehniku? Ili će kao nagradu za lojalnost Saša konačno dobiti radio?
[Vrh] Go down
Ante
Admin
Admin
Ante


Broj postova : 2140

RADIO VELIKA GORICA - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: RADIO VELIKA GORICA   RADIO VELIKA GORICA - Page 2 Empty20.11.10 23:50

Koliko sam ja shavatio RVG se ne gasi, nego druga koncepcija i ušao je u mrežu FM radija. Mislim da se radi o nekih 6-7-8 stanica. Umrežavanje.
[Vrh] Go down
Mišel
Ide prema gore
Ide prema gore



Broj postova : 441

RADIO VELIKA GORICA - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: RADIO VELIKA GORICA   RADIO VELIKA GORICA - Page 2 Empty21.11.10 11:32

Nema ni voditelja koji su radili,ni prijašnje koncepcije,ostale dvije tri emisije pod pokroviteljstvom od prije,sve drugo novo.
[Vrh] Go down
JOSIPJOŽA
Boss
Boss
JOSIPJOŽA


Broj postova : 1957

RADIO VELIKA GORICA - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: RADIO VELIKA GORICA   RADIO VELIKA GORICA - Page 2 Empty21.11.10 11:39

Mišel je napisao/la:
Nema ni voditelja koji su radili,ni prijašnje koncepcije,ostale dvije tri emisije pod pokroviteljstvom od prije,sve drugo novo.

A e-radio, da nisu tam prešli? Jura&sinovi. RADIO VELIKA GORICA - Page 2 920306
[Vrh] Go down
Ante
Admin
Admin
Ante


Broj postova : 2140

RADIO VELIKA GORICA - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: RADIO VELIKA GORICA   RADIO VELIKA GORICA - Page 2 Empty21.11.10 11:41

Ne vjerujem. Nije to ista ekipa.
[Vrh] Go down
Sponsored content





RADIO VELIKA GORICA - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: RADIO VELIKA GORICA   RADIO VELIKA GORICA - Page 2 Empty

[Vrh] Go down
 
RADIO VELIKA GORICA
[Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» SDP Velika Gorica
» HSS Velika Gorica
» DC Velika Gorica
» HDZ Velika Gorica
» HSP Velika Gorica

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Forum Velika Gorica :: Domaće teme :: Lokalna politika-
Forum(o)Bir: