Forum Velika Gorica
Za logiranje na forum kliknite na "Log in".
Za registraciju na forum kliknite na "Registration".
Ako ne želite da Vam ovaj prozor iskače kliknite na "Do not display this again".
Forum Velika Gorica
Za logiranje na forum kliknite na "Log in".
Za registraciju na forum kliknite na "Registration".
Ako ne želite da Vam ovaj prozor iskače kliknite na "Do not display this again".
Forum Velika Gorica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin

 

 P - HSLS

Go down 
3 posters
Autor/icaPoruka
Ante
Admin
Admin
Ante


Broj postova : 2140

P - HSLS Empty
PostajNaslov: P - HSLS   P - HSLS Empty10.09.11 14:12

D. Kosor: SDP-ov gospodarski program je katastrofa!

Stranka je u svojoj povijesti griješila i mi to priznajemo, ali smo svoje greške ispravili i sad imamo odličan tim ljudi za izbore u Varaždinu - kazao je Kosor.

- SDP-ov gospodarski program je katastrofa, kao da ga je pisala Milka Planinc, a HDZ svoj provodi već osam godina, dobro znamo kako to izgleda. Naš gospodarski program temeljen je na rasterećenju malog i srednjeg poduzetništva, smanjenju poreza, smanjenju doprinosa i rastrerećenju tržišne Hrvatske, kako bi se mogla otvarati nova radna mjesta. Gdje ćemo otvarati radna mjesta ako ne u malom i srednjem poduzetništvu? Sigurno ne u općinskim i županijskim službama. Tamo ćemo morati smanjivati broj ljudi i to je prava istina koju treba reći - kazao je danas u Varaždinu predsjednik HSLS-a Darinko Kosor na skupu HSLS-a i ZDS kojim je obavljen i početak izborne kampanje za III. izbornu jedinicu.

http://www.vecernji.hr/vijesti/d-kosor-sdp-ov-gospodarski-program-je-katastrofa-clanak-325786

Dopada mi se što je napravio od HSLS-a, rješio Čehoka i Adlešič, ali ne razumijem poteze u zadnje vrijeme.
[Vrh] Go down
Ante
Admin
Admin
Ante


Broj postova : 2140

P - HSLS Empty
PostajNaslov: Re: P - HSLS   P - HSLS Empty21.09.11 23:57

D. Kosor: Program Kukuriku koalicije je "program bajki"

Predsjednik HSLS-a uvjeren je da Hrvatsku iz krize mogu izvući mali i srednji poduzetnici.


- Na predstojećim parlamentarnim izborima svi zajedno kao građani odlučujemo da li u Hrvatskoj želimo promjene ili ne, kazao je večeras u Rijeci prvi čovjek HSLS-a Darinko Kosor gdje je na stranačkom skupu predstavio Čedomira Dundovića, nositelja HSLS-ove liste za 8. izbornu jedinicu.

http://www.vecernji.hr/vijesti/d-kosor-program-kukuriku-koalicije-je-program-bajki-clanak-329209

Al on rita svuda oko sebe...mislim da je to Budišin utjecaj
[Vrh] Go down
JOSIPJOŽA
Boss
Boss
JOSIPJOŽA


Broj postova : 1957

P - HSLS Empty
PostajNaslov: Re: P - HSLS   P - HSLS Empty22.09.11 8:54

Ante je napisao/la:

Al on rita svuda oko sebe...mislim da je to Budišin utjecaj



Rita, rita, traži svoje mjesto pod suncem a njegovo sunce je, meni se čini koalicija sa HDZ-om, kao i do sada.

On bi se jadan možda uljuljao i u kukuriku ali ovi su mu dali jasno do znanja da ga ne žele.
[Vrh] Go down
Rožica-ljutibijes
Boss
Boss
Rožica-ljutibijes


Broj postova : 1353

P - HSLS Empty
PostajNaslov: Re: P - HSLS   P - HSLS Empty22.09.11 21:00

JOSIPJOŽA je napisao/la:
Ante je napisao/la:

Al on rita svuda oko sebe...mislim da je to Budišin utjecaj



Rita, rita, traži svoje mjesto pod suncem a njegovo sunce je, meni se čini koalicija sa HDZ-om, kao i do sada.

On bi se jadan možda uljuljao i u kukuriku ali ovi su mu dali jasno do znanja da ga ne žele.

XXX P - HSLS 489940
[Vrh] Go down
Ante
Admin
Admin
Ante


Broj postova : 2140

P - HSLS Empty
PostajNaslov: Re: P - HSLS   P - HSLS Empty25.12.11 10:42

Dobili su 70 000 glasova što je usitinu pristojan broj i ostali bez mandata (problem izbornog sustava).

Kosor ponudio ostavku, korektno.

Srića, odmah nakon izbora povlači se iz politike, kako kaže godinu dana je zanemario obitelj. E to je xxxxx. Da je dobio mandat uvjeren sam da ovo ne bi navodio kako razlog.

Mislim da će sada pretrčati negdje gdje može nešto dobiti.

Užasavam se ljudi tipa Srića ili Jurčić u politici, bez morala.
[Vrh] Go down
JOSIPJOŽA
Boss
Boss
JOSIPJOŽA


Broj postova : 1957

P - HSLS Empty
PostajNaslov: Re: P - HSLS   P - HSLS Empty26.12.11 22:26

Srića je uvijek tražio svoju sriću.Laughing
[Vrh] Go down
Rožica-ljutibijes
Boss
Boss
Rožica-ljutibijes


Broj postova : 1353

P - HSLS Empty
PostajNaslov: Re: P - HSLS   P - HSLS Empty27.12.11 21:41

JOSIPJOŽA je napisao/la:
Srića je uvijek tražio svoju sriću.Laughing

Nekaj ga baš i ne ide gre .
[Vrh] Go down
Sponsored content





P - HSLS Empty
PostajNaslov: Re: P - HSLS   P - HSLS Empty

[Vrh] Go down
 
P - HSLS
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Forum Velika Gorica :: Razne teme :: Politika i gospodarstvo-
Forum(o)Bir: