Forum Velika Gorica
Za logiranje na forum kliknite na "Log in".
Za registraciju na forum kliknite na "Registration".
Ako ne želite da Vam ovaj prozor iskače kliknite na "Do not display this again".
Forum Velika Gorica
Za logiranje na forum kliknite na "Log in".
Za registraciju na forum kliknite na "Registration".
Ako ne želite da Vam ovaj prozor iskače kliknite na "Do not display this again".
Forum Velika Gorica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Eutanazija

Go down 
2 posters
Autor/icaPoruka
Ante
Admin
Admin
Ante


Broj postova : 2140

Eutanazija Empty
PostajNaslov: Eutanazija   Eutanazija Empty16.05.11 13:55

Eto dobre teme za raspravu. Dobar početni materijal.

Legalizacija? 'U našim bolnicama za najteže bolesnike već prešutno postoji pasivna eutanazija. Ozakonimo to!'

Smatram da svatko ima pravo na dostojanstvenu smrt. Već se dugo zalažem da se ozakoni i regulira praksa neoživljavanja najtežih bolesnika, kaže dr. Mirando Mrsić iz SDP-a

http://www.jutarnji.hr/legalizacija-eutanazije----u-nasim-bolnicama-za-najteze-bolesnike-vec-presutno-postoji-pasivna-eutanazija-/946219/
[Vrh] Go down
Rožica-ljutibijes
Boss
Boss
Rožica-ljutibijes


Broj postova : 1353

Eutanazija Empty
PostajNaslov: Re: Eutanazija   Eutanazija Empty16.05.11 15:38

Ante je napisao/la:
Eto dobre teme za raspravu. Dobar početni materijal.

Legalizacija? 'U našim bolnicama za najteže bolesnike već prešutno postoji pasivna eutanazija. Ozakonimo to!'

Smatram da svatko ima pravo na dostojanstvenu smrt. Već se dugo zalažem da se ozakoni i regulira praksa neoživljavanja najtežih bolesnika, kaže dr. Mirando Mrsić iz SDP-a

http://www.jutarnji.hr/legalizacija-eutanazije----u-nasim-bolnicama-za-najteze-bolesnike-vec-presutno-postoji-pasivna-eutanazija-/946219/


"Smatram da svatko ima pravo na dostojanstvenu smrt."

I ja smatram da svatko ima pravo na dostojanstvenu smrt. Naravno, na zahtjev i pod odredjenim uvjetima, podržavam eutanaziju i mislim da to treba ozakoniti, precizno propisati pravila i uvjete, kada, kako, kome itd. (mislim da sam razumljiva). Već sam o tome razmišljala dugi niz godina susrećući se s mnogim dramatičnim situacijama i događajima i zauzela ovakav stav.
Da, podržavam ozakonjenje eutanazije.
[Vrh] Go down
 
Eutanazija
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Forum Velika Gorica :: Razne teme :: Svašta nešto-
Forum(o)Bir: