Forum Velika Gorica
Za logiranje na forum kliknite na "Log in".
Za registraciju na forum kliknite na "Registration".
Ako ne želite da Vam ovaj prozor iskače kliknite na "Do not display this again".
Forum Velika Gorica
Za logiranje na forum kliknite na "Log in".
Za registraciju na forum kliknite na "Registration".
Ako ne želite da Vam ovaj prozor iskače kliknite na "Do not display this again".
Forum Velika Gorica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin

 

 žcp mičevec

Go down 
3 posters
Autor/icaPoruka
manimal
Ide prema gore
Ide prema gore
manimal


Broj postova : 413

žcp mičevec Empty
PostajNaslov: žcp mičevec   žcp mičevec Empty11.05.11 17:47

...danas sam prelazio nekoliko puta prek' žcp mičevec a rampe na obje strane nije bilo (bila je, il' skinuta pa se popravlja - ali nema nikakovog znaka, ili strgana - obje strane, nis siguran)... svejedno kaj se dogodilo, ali samo čekam kak' bu bilo na vijestima kak' je netko nayebal jer se zna da ak' ide vlak da je rampa dolje... a sada je ni...

...mislim, ak' fakat popravljaju, onda su mogli deti neki znak upozorenja a ne ovak... meni svejedno, j prikočim i pogledam ak je rampa i dignuta, za svaki slučaj, ali ima likova koji uopće ne gledaju pa su potencijalne žrtve žcp-a...
[Vrh] Go down
manimal
Ide prema gore
Ide prema gore
manimal


Broj postova : 413

žcp mičevec Empty
PostajNaslov: Re: žcp mičevec   žcp mičevec Empty12.05.11 11:58

...rješeno...rampa, valjda, u funkciji... nitko nije nayežio..

the end
[Vrh] Go down
plemenitašica
Expert
Expert
plemenitašica


Broj postova : 2046

žcp mičevec Empty
PostajNaslov: Re: žcp mičevec   žcp mičevec Empty12.05.11 15:19

Uvijek, ali uvijek stanem i ogledam se na obje strane, iskrivim vrat, ali stojim i dok se ne uvjerim da mogu ne idem.
Znalo se dogoditi da mi trube, da me zaobilaze, ali ja polako puzim dok nisam apsolutno sigurna da mogu proći.
Jer ne jednom mi se u životu dogodilo da je rampa bila dignuta i da je vlak protutnjao. Događalo se i na Kušancu i u Gradićima, ai na tom priejlazu.
[Vrh] Go down
JOSIPJOŽA
Boss
Boss
JOSIPJOŽA


Broj postova : 1957

žcp mičevec Empty
PostajNaslov: Re: žcp mičevec   žcp mičevec Empty12.05.11 15:57

plemenitašica je napisao/la:
Uvijek, ali uvijek stanem i ogledam se na obje strane, iskrivim vrat, ali stojim i dok se ne uvjerim da mogu ne idem.
Znalo se dogoditi da mi trube, da me zaobilaze, ali ja polako puzim dok nisam apsolutno sigurna da mogu proći.
Jer ne jednom mi se u životu dogodilo da je rampa bila dignuta i da je vlak protutnjao. Događalo se i na Kušancu i u Gradićima, ai na tom priejlazu.

Pametno i sigurno, uvijek za svaki slučaj, slično Vama činim i ja. bounce
[Vrh] Go down
manimal
Ide prema gore
Ide prema gore
manimal


Broj postova : 413

žcp mičevec Empty
PostajNaslov: Re: žcp mičevec   žcp mičevec Empty12.05.11 18:44

JOSIPJOŽA je napisao/la:
plemenitašica je napisao/la:
Uvijek, ali uvijek stanem i ogledam se na obje strane, iskrivim vrat, ali stojim i dok se ne uvjerim da mogu ne idem.
Znalo se dogoditi da mi trube, da me zaobilaze, ali ja polako puzim dok nisam apsolutno sigurna da mogu proći.
Jer ne jednom mi se u životu dogodilo da je rampa bila dignuta i da je vlak protutnjao. Događalo se i na Kušancu i u Gradićima, ai na tom priejlazu.

Pametno i sigurno, uvijek za svaki slučaj, slično Vama činim i ja. bounce


manimal je napisao/la:
...... meni svejedno, j prikočim i pogledam ak je rampa i dignuta, za svaki slučaj, ali ima likova koji uopće ne gledaju pa su potencijalne žrtve žcp-a...

...pa i ja, kaj nis tak napisal???...
[Vrh] Go down
JOSIPJOŽA
Boss
Boss
JOSIPJOŽA


Broj postova : 1957

žcp mičevec Empty
PostajNaslov: Re: žcp mičevec   žcp mičevec Empty12.05.11 18:49

Slično i Vama, kaj ste sad jalni što se nisam vezao na Vaš post, evo ispravak. Laughing
Vidio sam kaj ste napisali, bez brige, Vaša opreznost je dokazana brigom oko ovog prijelaza i otvaranjem teme.
Eto sada možete mirno spati. cheers
[Vrh] Go down
manimal
Ide prema gore
Ide prema gore
manimal


Broj postova : 413

žcp mičevec Empty
PostajNaslov: Re: žcp mičevec   žcp mičevec Empty13.05.11 18:43

JOSIPJOŽA je napisao/la:
Slično i Vama, kaj ste sad jalni što se nisam vezao na Vaš post, evo ispravak. Laughing
Vidio sam kaj ste napisali, bez brige, Vaša opreznost je dokazana brigom oko ovog prijelaza i otvaranjem teme.
Eto sada možete mirno spati. cheers


...još jenput mi reci vi, onda buš platil rundu za sve... i idem spat, samo tak da znaš... Sleep
[Vrh] Go down
JOSIPJOŽA
Boss
Boss
JOSIPJOŽA


Broj postova : 1957

žcp mičevec Empty
PostajNaslov: Re: žcp mičevec   žcp mičevec Empty13.05.11 23:47

manimal je napisao/la:



...još jenput mi reci vi, onda buš platil rundu za sve... i idem spat, samo tak da znaš... Sleep

Nije Kralj nikada bio cicija, a da nije bio cicija nikada ne bi postao Kralj, primio na znanje. Cool
[Vrh] Go down
Sponsored content





žcp mičevec Empty
PostajNaslov: Re: žcp mičevec   žcp mičevec Empty

[Vrh] Go down
 
žcp mičevec
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Forum Velika Gorica :: Domaće teme :: Grad Velika Gorica-
Forum(o)Bir: