Forum Velika Gorica
Za logiranje na forum kliknite na "Log in".
Za registraciju na forum kliknite na "Registration".
Ako ne želite da Vam ovaj prozor iskače kliknite na "Do not display this again".
Forum Velika Gorica
Za logiranje na forum kliknite na "Log in".
Za registraciju na forum kliknite na "Registration".
Ako ne želite da Vam ovaj prozor iskače kliknite na "Do not display this again".
Forum Velika Gorica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin

 

 JADRANKA KOSOR

Go down 
+4
JOSIPJOŽA
plemenitašica
Ante
Mišel
8 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Autor/icaPoruka
mariofil68
Ide prema gore
Ide prema gore
mariofil68


Broj postova : 245

JADRANKA KOSOR - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: JADRANKA KOSOR   JADRANKA KOSOR - Page 7 Empty30.09.11 23:33

Ne mogu vjerovati da je to govorila?
A ako i je zar zaista ima ljudi koji ovo gutaju?[/quote]



Naravno da ima, najmanje 500.000 građana i građanki, 50.000 iz dijaspore i 5% na muljažu kod brojanja glasova, ispravnih i neispravnih listića. Zar zaista mislite da je dugogodišnja mašinerija koju koriste i protivničke Partije iskovana u doba školovanja u KP toliko naivna da bi dopustila samo tako odlazak sa scene? ( Day after tomorow...)
[Vrh] Go down
Ante
Admin
Admin
Ante


Broj postova : 2140

JADRANKA KOSOR - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: JADRANKA KOSOR   JADRANKA KOSOR - Page 7 Empty01.10.11 1:30

Žena se bori kako zna i umije. Ovaj govor njeni birači razumiju.

Uostalom, svaki birač će sam odlučiti da li joj vjeruje ili ne.
[Vrh] Go down
plemenitašica
Expert
Expert
plemenitašica


Broj postova : 2046

JADRANKA KOSOR - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: JADRANKA KOSOR   JADRANKA KOSOR - Page 7 Empty09.10.11 0:38

Aktivisti Građanske akcije postavili su u Zagrebu, pred stanom premijerke Kosor, natpis Ulica braće Drobac. Drobčevi su živjeli u ovom stanu prije nego su istjerani iz njega.

GA još poručuje: "Kako preimenovanje ulica ne bi stalo samo na ovome, mi ti kraljice naša, svečano obećajemo uskoro preimenovanje Remetinca u Sjedište zločinačke organizacije a prilaznu ulicu u Aveniju Jadranke Kosor. I daj nam javi sve želje da ti ih možemo opet ispuniti".


http://www.monitor.hr/clanci/preimenovali-premijerkinu-ulicu-u-ulicu-brace-drobac/160958/

rlol zahebant em0300
[Vrh] Go down
Rožica-ljutibijes
Boss
Boss
Rožica-ljutibijes


Broj postova : 1353

JADRANKA KOSOR - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: JADRANKA KOSOR   JADRANKA KOSOR - Page 7 Empty09.10.11 13:02

Ante je napisao/la:
Žena se bori kako zna i umije. Ovaj govor njeni birači razumiju.

Uostalom, svaki birač će sam odlučiti da li joj vjeruje ili ne.

Ono nije žena i molim Vas nemojte me vrijeđati. Ono je otrovna, beskrupulozna crna mamba u naidiotskije zamislivom obliku i izdanju.

A sada mi slobodno dajte ban JADRANKA KOSOR - Page 7 684296 JADRANKA KOSOR - Page 7 602230 obzirom na Vaše simpatije prema njoj JADRANKA KOSOR - Page 7 664235.
[Vrh] Go down
Rožica-ljutibijes
Boss
Boss
Rožica-ljutibijes


Broj postova : 1353

JADRANKA KOSOR - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: JADRANKA KOSOR   JADRANKA KOSOR - Page 7 Empty09.10.11 13:11

plemenitašica je napisao/la:
Aktivisti Građanske akcije postavili su u Zagrebu, pred stanom premijerke Kosor, natpis Ulica braće Drobac. Drobčevi su živjeli u ovom stanu prije nego su istjerani iz njega.

GA još poručuje: "Kako preimenovanje ulica ne bi stalo samo na ovome, mi ti kraljice naša, svečano obećajemo uskoro preimenovanje Remetinca u Sjedište zločinačke organizacije a prilaznu ulicu u Aveniju Jadranke Kosor. I daj nam javi sve želje da ti ih možemo opet ispuniti".


http://www.monitor.hr/clanci/preimenovali-premijerkinu-ulicu-u-ulicu-brace-drobac/160958/

JADRANKA KOSOR - Page 7 920306 JADRANKA KOSOR - Page 7 694809 JADRANKA KOSOR - Page 7 761274

Da ne živim u zemlji pod vodstvom ovako žalosne zmijurine, bilo bi i smiješno, ali ovako .... žalosno, da žalosnije ne može .... pitam se koliko ima debelu kožurinu .... ma, hoću li dočekati da dospije u Sjedište zločinačke organizacije Avenijom Crne mambe. JADRANKA KOSOR - Page 7 542192 Sad
[Vrh] Go down
Sponsored content





JADRANKA KOSOR - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: JADRANKA KOSOR   JADRANKA KOSOR - Page 7 Empty

[Vrh] Go down
 
JADRANKA KOSOR
[Vrh] 
Stranica 7 / 7.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Forum Velika Gorica :: Razne teme :: Politika i gospodarstvo-
Forum(o)Bir: