Forum Velika Gorica
Za logiranje na forum kliknite na "Log in".
Za registraciju na forum kliknite na "Registration".
Ako ne želite da Vam ovaj prozor iskače kliknite na "Do not display this again".
Forum Velika Gorica
Za logiranje na forum kliknite na "Log in".
Za registraciju na forum kliknite na "Registration".
Ako ne želite da Vam ovaj prozor iskače kliknite na "Do not display this again".
Forum Velika Gorica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin

 

 JADRANKA KOSOR

Go down 
+4
JOSIPJOŽA
plemenitašica
Ante
Mišel
8 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
Autor/icaPoruka
JOSIPJOŽA
Boss
Boss
JOSIPJOŽA


Broj postova : 1957

JADRANKA KOSOR - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: JADRANKA KOSOR   JADRANKA KOSOR - Page 5 Empty07.09.11 12:15

Kako je počela a do izbora je još puna tri mjeseca,

krenuće i sa otvaranjem septičkih jama.Laughing



Tko treba prazniti septičku, nek ne zaboravi pozvati premijerku na otvaranje septičke.Laughing
[Vrh] Go down
Ante
Admin
Admin
Ante


Broj postova : 2140

JADRANKA KOSOR - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: JADRANKA KOSOR   JADRANKA KOSOR - Page 5 Empty07.09.11 20:37

U slučaju gubitka izbora Kosor smislila plan B!

Zadržati barem jednu fotelju

Iako se u HDZ-u ne spominje mogućnost gubitka izbora, Jadranka Kosor je s najbližim suradnicima ipak osmislila plan B. Naime, kako bi, izgubi li premijersku poziciju, uspjela ostati na vlasti bar u stranci, Kosor ne smije ostvariti najlošiji rezultat u povijesti stranke.

Cilj je, dakle, da se uspije izvući s više mandata nego što ih je HDZ osvojio na trećesiječanjskim izborima 2000. godine. Tada bi eventualni poraz bio mnogo probavljiviji za stranku, piše Jutarnji list.

Podsjetimo, tada je HDZ osvojio 46 mandata, a Jadranka Kosor bila je druga na listi u V. izbornoj jedinici iza Vesne Škare Ožbolt. Bila je to jedina izborna jedinica, izuzev dijaspore, u kojoj je HDZ pobijedio.

http://danas.net.hr/hrvatska/page/2011/09/07/0228006.html
[Vrh] Go down
plemenitašica
Expert
Expert
plemenitašica


Broj postova : 2046

JADRANKA KOSOR - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: JADRANKA KOSOR   JADRANKA KOSOR - Page 5 Empty07.09.11 23:12

I Milanović je izgubio sigurne izbore pa je još uvijek na čelu stranke.
Kaj bi Brošbaba bila lošije rangirana od njega?


Milanović je svojim gubitkom, lošom procjenom i kalkulacijom kriv što je zemlja unazađena bar 10 godina, a bar 30 će trajati oporavak.
Isto tako su kod nas na lokalnoj razini krivi ovi koji su danas opozicija, jedino je bolje u odnosu na državnu razinu, što se grad neće unazaditi 10 godina, nego samo 4 (stagnira), ali će oporavak biti duži od 4 jer je lova koju su čuvali i predali u vrlo kratkom roku pokradena, i još smo zapali u dugove.
HDZ jedino zna posuđivati, dizati kredite i zadužiti narod i zemlju.
Sanader-Šuker školica koju je Kosoruša usvojila.


Jedan od komentara na fb:
Tko HDZ-u da svoj glas, živjet će nakon izbora k'o pas
[Vrh] Go down
manimal
Ide prema gore
Ide prema gore
manimal


Broj postova : 413

JADRANKA KOSOR - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: JADRANKA KOSOR   JADRANKA KOSOR - Page 5 Empty09.09.11 9:59

...znam da ovdje nije mjesto, ali jednostavno nis' mogel odolet JADRANKA KOSOR - Page 5 668755 ...







Jadranka Kosor dolazi na važnu priredbu ali joj se na ulazu ispriječi golemi čuvar.
Čuvar: "Oprostite, gospođo, ali bez pozivnice ne možete ući."
Jadranka: "Ali, pa to sam ja, Jadranka Kosor!"

Čuvar: "U redu, pokažite mi svoje dokumente."

Jadranka: "Baš danas nemam dokumente sa sobom. Osobnu sam zaboravila doma."

Čuvar: "Žao mi je, ali zaista vas ne smijem pustiti unutra."

Jadranka: "Pa što je ovo? Zar me nikad niste vidjeli na televiziji? Dajte me malo bolje pogledajte!"

Čuvar: "Istina, vrlo ste slični gospođi Kosor, ali znate i sami kako je ...Na televiziji ima više ljudi sličnih gospođi Kosor, pogotovo u španjolskim serijama ... Morat ćete dokazati da ste zaista Jadranka Kosor."

Jadranka: "Što želite da učinim?"

Čuvar: "Ne znam. I Slaven Bilić je zaboravio dokumente pa smo mu dali nogometnu loptu i dokazao je da se razumije u posao i mogao je ući.

Mirjana Lučić je također zaboravila dokumente, pa je uzela teniski reket i lopticu i dokazala da je to zaista ona."

Jadranka: "Srranje, ali ja ništa ne znam!"
Čuvar: "Oh, ispričavam se za neugodnosti, gospođo Kosor .... Izvolite ući!"
[Vrh] Go down
Ante
Admin
Admin
Ante


Broj postova : 2140

JADRANKA KOSOR - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: JADRANKA KOSOR   JADRANKA KOSOR - Page 5 Empty09.09.11 12:26

A evo i nastavka na temu Very Happy





Jaca: Hihihi...hehe...joooooooj gospođo Merkel lijepo vas molim samo me nemojte pitat' niš na engleskom hehe!


Angela: Was?



Jaca: Da, hehehe ,mene...
[Vrh] Go down
plemenitašica
Expert
Expert
plemenitašica


Broj postova : 2046

JADRANKA KOSOR - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: JADRANKA KOSOR   JADRANKA KOSOR - Page 5 Empty09.09.11 15:24

kak ono manimal napiše: nisam mogao odoljeti: JADRANKA KOSOR - Page 5 672564



Dijeli Jadranka Kosor letke po Zagrebu te naiđe na cigana, pita ga:

Jeste li vi HDZ-ovac?? Ne, ja sam sitni lopov!

http://www.index.hr/like/clanak/maraton-viceva-o-jadranki-kosor-/570118.aspx
[Vrh] Go down
plemenitašica
Expert
Expert
plemenitašica


Broj postova : 2046

JADRANKA KOSOR - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: JADRANKA KOSOR   JADRANKA KOSOR - Page 5 Empty10.09.11 20:53

A kako zvuči tek činjenica da građani ovoga grada ne mogu prugom ni
do premijerkinog rodnog Lipika ili barem Pakraca, grada iz kojeg je gđa
Kosor kao mlada sigurno tom prugom putovala i u Daruvar, pa na sajam
barem.


Daruvarčani danas ne mogu željeznicom ni u Lipik, ni u Pakrac, ni
u Viroviticu… Prugom koji je ovaj kraj povezivao s ostatkom zemlje još
od 1884. godine! Ova vlada uspjela je uništiti ili je barem dopustila da
se uništi i zatvori jedna od najstarijih pruga na ovim prostorima.

Čestitamo!

Zato smo danas pozvali gđu Kosor da, kad već otvara
voćnjake i svečano pušta u pogon prvo kidanje peteljki, otvori
daruvarsku prugu koja je nešto važnija od prve ubrane jabuke i vrati
ovom gradu bilo kakvu nadu u izlazak iz prometne izolacije.


Podsjećamo kako je g. Kalmeta ovaj narod slagao 28. 5. 2010.
kada je u Banskim dvorima rekao kako će pruga hitno biti puštena u
promet! Nadam se da takvu hitnost gospodin Kalmeta nikada neće morati
doživjeti.

Gospođa Kosor na naš transparent ni osvrnula se nije.

Prugu otvoriti neće.
To smo i znali.

Ali ćemo je mi opet pozvati da nešto otvori.

Za početak, neka otvori frižider jednog radnika ili radnice daruvarskog Dalita, ili Iride, ili Vesne…

Dotad, mi ćemo pozvati građane, neka na ovim izborima napokon otvore oči.

http://www.laburisti.com/modules/news/article.php?storyid=791
[Vrh] Go down
plemenitašica
Expert
Expert
plemenitašica


Broj postova : 2046

JADRANKA KOSOR - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: JADRANKA KOSOR   JADRANKA KOSOR - Page 5 Empty12.09.11 14:29

JADRANKA KOSOR - Page 5 Nezaposlenajaca



.......zato, dragi naši sugrađani, samo vi možete promijeniti ovo stanje dajući svoj glas na izborima onima za koje mislite da mogu povesti ovu zemlju na put izlaska iz ovog neodrživog stanja. Pokažite kako je neprihvatljivo da vam glavna korisnica HDZ-ovog crnog fonda izvučenog iz vašeg džepa prodaje priče o borbi protiv korupcije!




http://www.index.hr/vijesti/clanak/jaca-trazi-posao-na-ozbiljne-ponude-odgovaram-na-engleskom/571350.aspx



,
[Vrh] Go down
plemenitašica
Expert
Expert
plemenitašica


Broj postova : 2046

JADRANKA KOSOR - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: JADRANKA KOSOR   JADRANKA KOSOR - Page 5 Empty12.09.11 14:37

OVAKO se ponašaju bande nakon pljačkaškog pohoda: torbe s ukradenom lovom zaključaju u stranački sef, a inkriminirajuće papire zakopaju u vrtu pored štale. I onda se prave kao da se ništa nije dogodilo.



Blagajnica HDZ-a Branka Pavošević iskopala je iz svog vrta podatke o gotovinskim isplatama tijekom izbornih kampanja, posebno predsjedničke iz 2005. godine, a Jadranka Kosor ponaša se kao da to nema veze s njom.


Jako se, međutim, ljutila kad joj je Mesić predbacivao da "iskače iz paštete" i sada je jasno zašto. Ona je, naime, ispala iz Barišićeve torbe.

Iste one torbe koju je uredno pospremila u stranački sef nakon što je preuzela dužnost od Ive Sanadera. Istog onog Sanadera koji joj je objasnio da se dvije trećine stranačkih potreba financira iz crnih fondova. A ona sve to uredno primila na znanje. I o svemu tome uredno šutila.

Kad su joj prije šest godina novinari postavljali pitanja o sumnjivom financiranju njezine predsjedničke kampanje, Kosor je servirala već legendarni odgovor: "Pitajte Mačeka".

Novinari su ga pitali, ali odgovor nisu dobili. Je li Kosor palo na pamet da ga upita? Kao što joj je nedavno palo na pamet da Mladena Bajića upita vodi li istragu protiv HDZ-a.

http://www.index.hr/vijesti/clanak/kosturi-iz-kosoricina-ormara-i-sefa-i-vrta/571244.aspx



Opet perfektan Klauški.
[Vrh] Go down
Rožica-ljutibijes
Boss
Boss
Rožica-ljutibijes


Broj postova : 1353

JADRANKA KOSOR - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: JADRANKA KOSOR   JADRANKA KOSOR - Page 5 Empty12.09.11 16:45

plemenitašica je napisao/la:
JADRANKA KOSOR - Page 5 Nezaposlenajaca

.......zato, dragi naši sugrađani, samo vi možete promijeniti ovo stanje dajući svoj glas na izborima onima za koje mislite da mogu povesti ovu zemlju na put izlaska iz ovog neodrživog stanja. Pokažite kako je neprihvatljivo da vam glavna korisnica HDZ-ovog crnog fonda izvučenog iz vašeg džepa prodaje priče o borbi protiv korupcije!




http://www.index.hr/vijesti/clanak/jaca-trazi-posao-na-ozbiljne-ponude-odgovaram-na-engleskom/571350.aspx

,

Uf, uf, uuuuufffff ... baš sam se nasmejala, ali sam i oduševljena nečijom - idejom Very Happy JADRANKA KOSOR - Page 5 920306.

Pa nastavimo slijed o toj "sivoj kokoši" & zlo-družini:

Eh, taj kamen temeljac!
SDP se sprdao s Kosor, HDZ odmah krenuo u obranu
.....
Naime, Forum mladih SDP-a u subotu je organizirao satirični performans
Bacanje kamena temeljca s ramena, u sklopu kojeg su u Marmontovoj ulici
na hrpu stavili gomilu kartonskih kutija u obliku kamena temeljca. Time su
željeli ukazati na "šetnje" premijerke i njenih kolega, koji u posljednje
vrijeme sve češće hodočaste Lijepom našom bacajući prvu lopatu pri gradnji nekog
objekta.

http://danas.net.hr/hrvatska/page/2011/09/12/0186006.html
[Vrh] Go down
plemenitašica
Expert
Expert
plemenitašica


Broj postova : 2046

JADRANKA KOSOR - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: JADRANKA KOSOR   JADRANKA KOSOR - Page 5 Empty12.09.11 18:18

Hoće li Jadranka Kosor ipak dati ostavku?

Kaj mislite?

Prije odluke pročitajte fenomenalnog Klauškog:



No, ova konkretna jama iskopana je prvenstveno za Jadranku Kosor. I u njoj nepovratno nestaje premijerkin mukotrpno građeni imidž naivne, poštene i dobrohotne političarke.


Onda je Mladen Barišić posvjedočio da je Jadranka Kosor prilikom preuzimanja dužnosti od Ive Sanadera dobila sve podatke o financiranju stranke iz crnih fondova, ali da je to propustila prijaviti policiji, Uskoku i Državnom odvjetništvu.

Umjesto toga, naložila je Barišiću da torbu s prljavim novcem, umjesto u policiju, odnese u središnjicu stranke, gdje ju je predao glavnom tajniku stranke Branku Bačiću.

Kao što se vidi, materijala ima na bacanje. A Jadranka Kosor je potrošila sve isprike.


I tako, samo šest mjeseci od uhićenja bivšeg predsjednika HDZ-a, steže se obruč i oko njegove nasljednice. Bez obzira kakav bio ishod, gotovo je s crno-bijelom pričom o zlom Sanaderu i poštenoj Kosorici. Gotovo je s izvlačenjem na neznanje. Gotovo je s parolama o premijerki kao nositeljici borbe protiv korupcije.



Ali što je s HDZ-om: je li on gotov?

Jednu prevaru, (ukradenu) pobjedu poštenog Ive Sanadera nad zlim Ivićem Pašalićem, HDZ je uspio prodati domaćoj javnosti. S ovom drugom, pobjedom poštene Jadranke Kosor nad zlim Ivom Sanaderom, imat će puno više problema.

http://www.index.hr/vijesti/clanak/lijepo-im-je-sanader-govorio-tko-pod-drugim-jamu-kopa-sam-u-nju-pada/571401.aspx



Moj glas - dat će ostavku.
[Vrh] Go down
manimal
Ide prema gore
Ide prema gore
manimal


Broj postova : 413

JADRANKA KOSOR - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: JADRANKA KOSOR   JADRANKA KOSOR - Page 5 Empty12.09.11 18:27

plemenitašica je napisao/la:
Hoće li Jadranka Kosor ipak dati ostavku?

Kaj mislite?

Prije odluke pročitajte fenomenalnog Klauškog:

...

Moj glas - dat će ostavku.



...nisam baš siguran... za takav moralni čin baš i nema neke kvalitete... jedino ak' joj voda dojde , ne do grla neg prek glave, onda možda kao i drIvo da ostavku i ode na službeni put u nepoznatom smjeru...
[Vrh] Go down
Ante
Admin
Admin
Ante


Broj postova : 2140

JADRANKA KOSOR - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: JADRANKA KOSOR   JADRANKA KOSOR - Page 5 Empty13.09.11 1:21

Možda i hoće. Ovisi od situacije. Brže u izbore dok ova priča ne dobije još više maha. Ako se to ne dogodi u sljedeća dva dana onda ništa od ostavke, do izbora.
[Vrh] Go down
JOSIPJOŽA
Boss
Boss
JOSIPJOŽA


Broj postova : 1957

JADRANKA KOSOR - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: JADRANKA KOSOR   JADRANKA KOSOR - Page 5 Empty13.09.11 10:14

Mislim da neće, ostati će pri tvrdnjama kako samo oni govore istinu a svi drugi lažu.

Ova jadna blagajnica bi mogla završiti kao i mnogi "zviždači" do sada. Pogotovo, nedaj bože da ostanu na vlasti iako ja neznam što bi se trebalo dogoditi da ostanu na vlasti, jedino da u sve izvore pitke vode ubace napitak od bunike.Laughing
[Vrh] Go down
mariofil68
Ide prema gore
Ide prema gore
mariofil68


Broj postova : 245

JADRANKA KOSOR - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: JADRANKA KOSOR   JADRANKA KOSOR - Page 5 Empty13.09.11 20:26

JOSIPJOŽA je napisao/la:
Mislim da neće, ostati će pri tvrdnjama kako samo oni govore istinu a svi drugi lažu.

Ova jadna blagajnica bi mogla završiti kao i mnogi "zviždači" do sada. Pogotovo, nedaj bože da ostanu na vlasti iako ja neznam što bi se trebalo dogoditi da ostanu na vlasti, jedino da u sve izvore pitke vode ubace napitak od bunike.Laughing



JADRANKA JE NEVINA DOK JOJ ELIOT NE DOKAŽE KRIVNJU. Radi transparentnosti i neovisnosti zatvorena je blagajnica.

IVO JE NEVIN DOK MU ELIOT NE DOKAŽE KRIVNJU. Radi transparentnosti i neovisnosti kao i svi zatvorenici ide navečer na masažu.

OSTALI SU NEVINI JER PROTIV NJIH ELIOT JOŠ NIJE POKRENUO ISTRAGU. Radi transparentnosti i KaraMarko postaje ponovo član PARTIJE.



PERESTROJKA FOREVER !!!!!!!
[Vrh] Go down
plemenitašica
Expert
Expert
plemenitašica


Broj postova : 2046

JADRANKA KOSOR - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: JADRANKA KOSOR   JADRANKA KOSOR - Page 5 Empty14.09.11 14:38

JADRANKA KOSOR - Page 5 Transparent
[Vrh] Go down
plemenitašica
Expert
Expert
plemenitašica


Broj postova : 2046

JADRANKA KOSOR - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: JADRANKA KOSOR   JADRANKA KOSOR - Page 5 Empty14.09.11 14:54

‘ HDZ podsjeća da je Predsjedništvo HDZ-a po Statutu stranke jedino ovlašteno donositi odluke o materijalno –financijskom poslovanju a takve odluke u slučajevima koje je komentirao Zoran Šprajc Predsjedništvo nije nikada donosilo. Prema tome , ukoliko je bilo nezakonitih radnji u materijalno-financijskom poslovanju za njih trebaju odgovarati pojedinci koji su eventualno počinili nezakonita djela. Za takve nepravilnosti nikako ne može odgovarati HDZ kao pravna osoba niti predsjednica HDZ-a Jadranka Kosor koja je kao predjednica Vlade omogućila istinsku borbu.protiv korupcije.’

S obzirom na to da je s istom tezom nekidan osvanuo i Vaš cijenjeni kolega Vladimir Šeks, ovdje prepoznajem njegov pravni rukopis pa i Vas i njega podsjećam na članak tri, stavak jedan gore spomenutog zakona:

‘Pravna osoba kaznit će se za kazneno djelo odgovorne osobe ako se njime povređuje neka dužnost pravne osobe ili je njime pravna osoba ostvarila ili trebala ostvariti protupravnu imovinsku korist za sebe ili drugoga.’

Sad se Vi i g Šeks zbunjeno pogledate pa se zapitate, ‘ Ok, stekli smo protupravnu imovinsku korist, ali tko je kvragu ovdje odgovorna osoba?!?’



No mudri Hrvatski sabor predvidio je vaš zbunjeni pogled, pa Vam odmah u članku četiri
(to je članak ispod članka tri ) daje odgovor:

‘Odgovorna osoba u smislu ovoga Zakona je fizička osoba koja vodi poslove pravne osobe ili joj je povjereno obavljanje poslova iz područja djelovanja pravne osobe.’


E sad vi pogodite koje su to fizičke osobe u HDZ-u (da Vam pojasnim, to su ono, što se kaže- živi ljudi) za koje se sumnja da su vodili poslove HDZ-a i usput počinili neka kaznena djela i tim djelima HDZ-u donijela nekoliko milijuna koristi. Ako vam ne ide, pokušajte ih otkriti u gornjem dijelu teksta i pri tom se malo zabavite.

Ukratko, pripremite bolju obranu.

Ili promijenite Vladimira Šeksa.



Znam da nije ugodno sjest u onu Uskokovu sobu s mikrofonom i kamerom, ali Vas kamera voli, zamislite da ste na televiziji, moglo bi Vam se čak i dopasti. A ako Vam se ne da eksperimentirati, uvijek možete prenijeti punomoć za vođenje stranke nekom od vaših mladaca, eno Jandroković mi se čini kao sasvim prigodna zamjena.


Na optuženičku klupu istoga dana u istoj sudnici, pred istim sucem sjest će Ivo Sanader i ostali kao fizičke osobe koje su počinile kazneno djelo i… Pa hm, kako da Vam kažem, ovo je stvarno neugodno… ali netko će kraj Sanadera morati sjesti u ime HDZ-a kao pravne osobe koja je njegovim djelima stekla protupravnu imovinsku korist.

Kako sad stvari stoje, to je upravo predsjednica stranke koja je ‘kao predsjednica Vlade omogućila istinsku borbu protiv korupcije’.

Mislim, tako barem stoji u zakonu. A vi sad s Vladom vidite kako ćete…

A da stvarno razmislite o Jandrokoviću? Njega bi se dalo nagovoriti…

I ostala je još samo Vaša zadnja rečenica: ‘Obzirom da se radi o najgrubljem nasrtaju urednika javne televizije –HRT-a na HDZ zahtijevamo objavu ovog odgovora.’



http://bigblog.tportal.hr/spranja#28863



Šprajc odgovorio, i to perfektno i argumentirano, čak i sa besplatnim savjetima.
[Vrh] Go down
Ante
Admin
Admin
Ante


Broj postova : 2140

JADRANKA KOSOR - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: JADRANKA KOSOR   JADRANKA KOSOR - Page 5 Empty14.09.11 19:43

Ritaju gdje god i koga god stignu.
[Vrh] Go down
Rožica-ljutibijes
Boss
Boss
Rožica-ljutibijes


Broj postova : 1353

JADRANKA KOSOR - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: JADRANKA KOSOR   JADRANKA KOSOR - Page 5 Empty15.09.11 16:21

Ante je napisao/la:
Ritaju gdje god i koga god stignu.

Je, je ... posebno ova kokoš - ma sramota i mučno mi kada je vidim ili čujem, uuufff - čisto oličenje gluposti gledam (blago njoj kada je glupa koliko jeste) JADRANKA KOSOR - Page 5 550616. Svi, gotovo svi u zadnje vrijeme im lijepo pišu i nama kazuju, ali koja korist ... sada budu i novinari na ispitivanje USKOK- čili - morali budu prestati, aha... "neće zašutjeti milom - hoće silom".
[Vrh] Go down
plemenitašica
Expert
Expert
plemenitašica


Broj postova : 2046

JADRANKA KOSOR - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: JADRANKA KOSOR   JADRANKA KOSOR - Page 5 Empty18.09.11 0:13

Rožica-ljutibijes je napisao/la:

Je, je ... posebno ova kokoš - ma sramota i mučno mi kada je vidim ili čujem, uuufff - čisto oličenje gluposti gledam ....

Trebao je to biti trijumfalni ulazak u predizbornu kampanju, a ispao
je terapeutska seansa stranke u terminalnom stadiju truleži
. Kosor je
očajnički posezala za najbanalnijim parolama, a publika ih je primala
mlakim pljeskom, nerijetko na krivim mjestima.



Premijerka je marljivo slagala: red europskih uspjeha, red
branitelja, red ljevice, pa red branitelja, red Tuđmana, pa red
branitelja, red Jugoslavije, pa opet red branitelja. Pa red Domovinskog
rata. Pa opet red branitelja.



Čak i kad se zaklinjala u provođenje zakona, premijerka je obećavala
da će Hrvatska postati pravna država "kakvu dugujemo hrvatskim
braniteljima". Ostali neka se snađu.



Pa onda opet baražna vatra branitelja, pa strašnog rata, pa
branitelja i tako bez kraja i konca. Sve do najave kako će se u prosincu
na izborima odlučivati "o temeljima hrvatske države izborene u
Domovinskom ratu"
. Pa onda opet Tuđman. I - branitelji.


Zvučala je kao zvijezda hrvatske sapunice koja čita upute s kutije čokolina.

Bilo je tu, naravno, i pravih budalaština. "Zahvaljujući HDZ-u
ulazimo u Europu s hrvatskim jezikom... Okupimo sve one koji misle
hrvatski". Kao i čistog afektiranja.




Tko zna, možda je Kosor povjerovala Tomiću pa se svojim biračima
odlučila obraćati s puno više obazrivosti. Tepanje je očito zadnji
predizborni adut HDZ-a.



Ona je možda govorila ono što njezini birači očekuju, ali činila je to
tako da su mnogi među njima od srama začepili uši. Nastupala je kao
spasiteljica, a zvučala kao zapisničarka. Glumila odlučnost, a prodavala
maglu.



http://www.index.hr/vijesti/clanak/kosor-je-zvucala-kao-zvijezda-hrvatske-sapunice-koja-cita-upute-s-kutije-cokolina/572283.aspx

u prosincu
na izborima odlučivati "o temeljima hrvatske države izborene u
Domovinskom ratu
"


Mariofil - mislim da bi mi vi znali objasniti ovaj podcrtani dio Jadrankine izjave. Molim vas, a i vas druge.
[Vrh] Go down
JOSIPJOŽA
Boss
Boss
JOSIPJOŽA


Broj postova : 1957

JADRANKA KOSOR - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: JADRANKA KOSOR   JADRANKA KOSOR - Page 5 Empty18.09.11 0:26

Tko nema nade za budućnost, vraća se na prošlost.

Ja zaista ne razumijem što bi to trebalo značiti nakon 20 godina samostalnosti, kao što ne razumijem tko još i zašto glasa za HDZ?
[Vrh] Go down
Rožica-ljutibijes
Boss
Boss
Rožica-ljutibijes


Broj postova : 1353

JADRANKA KOSOR - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: JADRANKA KOSOR   JADRANKA KOSOR - Page 5 Empty18.09.11 13:47

plemenitašica je napisao/la:
Rožica-ljutibijes je napisao/la:

Je, je ... posebno ova kokoš - ma sramota i mučno mi kada je vidim ili čujem, uuufff - čisto oličenje gluposti gledam ....

plemenitašica je napisao/la:
Trebao je to biti trijumfalni ulazak u predizbornu kampanju, a ispao
je terapeutska seansa stranke u terminalnom stadiju truleži
. Kosor je
očajnički posezala za najbanalnijim parolama, a publika ih je primala
mlakim pljeskom, nerijetko na krivim mjestima.
X

Nisem gledela, nemam želudec za to ... odlično istaknuto ... slažem se ...


plemenitašica je napisao/la:

Premijerka je marljivo slagala: red europskih uspjeha, red
branitelja, red ljevice, pa red branitelja, red Tuđmana, pa red
branitelja, red Jugoslavije, pa opet red branitelja. Pa red Domovinskog
rata. Pa opet red branitelja.

Jadno - do bola! Evil or Very Mad Ali ... ima gusaka i stokice sitnog zuba - kojem može još uvijek prodati JADRANKA KOSOR - Page 5 375790 .



plemenitašica je napisao/la:

Čak i kad se zaklinjala u provođenje zakona, premijerka je obećavala
da će Hrvatska postati pravna država
"kakvu dugujemo hrvatskim
braniteljima"
. Ostali neka se snađu.

Aha .... ovo su već "nebuloze i takve gluposti" koje se ni novorođenčetu ne mogu prodati. No
Kada bi se samo koje slovo zakona poštivalo, branitelja bi bilo puuuuuno manje, HDZ zločinačka bi već bilo u hapsu, ja bih gajila trunku vjere u tzv. "pravnu državu" ... i konačno - ostali se ne bi trebali niti pokušati snalaziti.
Gadiš mi zec rabbit ili još bolje "kokoši" JADRANKA KOSOR - Page 5 Images?q=tbn:ANd9GcS_bmuiWDQlqNckdLwssCD4miKaKJ89dU-DCJz_bE_1_XZ3Tnia.





plemenitašica je napisao/la:

Pa onda opet baražna vatra branitelja, pa strašnog rata, pa
branitelja i tako bez kraja i konca. Sve do najave kako će se u prosincu
na izborima odlučivati "o temeljima hrvatske države izborene u
Domovinskom ratu"
. Pa onda opet Tuđman. I - branitelji.



Zvučala je kao zvijezda hrvatske sapunice koja čita upute s kutije čokolina.
... po ovome kaj čitam ... ma kakva "zvijezda sapunice" - (ma te zvijezde su "mila majka"za ovu glupsonicu) ... ovo je zaista kokodakanje - jedne JADRANKA KOSOR - Page 5 Images?q=tbn:ANd9GcS_bmuiWDQlqNckdLwssCD4miKaKJ89dU-DCJz_bE_1_XZ3Tnia.
plemenitašica je napisao/la:

Bilo je tu, naravno, i pravih budalaština. "Zahvaljujući HDZ-u
ulazimo u Europu s hrvatskim jezikom... Okupimo sve one koji misle
hrvatski". Kao i čistog afektiranja.

... kako ono bijaše rekla za "prekjučer" - ... "the day after yesterday" ...
JADRANKA KOSOR - Page 5 920306



plemenitašica je napisao/la:

Tko zna, možda je Kosor povjerovala Tomiću pa se svojim biračima
odlučila obraćati s puno više obazrivosti.
Tepanje je očito zadnji
predizborni adut HDZ-a.
.... hihihihihihiiiiiii .... probavljivo za guske u magli i stoku sitnog zuba "pod bunikom" JADRANKA KOSOR - Page 5 70775


plemenitašica je napisao/la:

Ona je možda govorila ono što njezini birači očekuju, ali činila je to
tako da su mnogi među njima od srama začepili uši.
Nastupala je kao
spasiteljica, a zvučala kao zapisničarka. Glumila odlučnost, a prodavala
maglu.

... magla svuda, magla oko nas ... https://www.youtube.com/watch?v=EpDdMx6fOec&feature=related


http://www.index.hr/vijesti/clanak/kosor-je-zvucala-kao-zvijezda-hrvatske-sapunice-koja-cita-upute-s-kutije-cokolina/572283.aspx

u prosincu
na izborima odlučivati "o temeljima hrvatske države izborene u
Domovinskom ratu
"


Mariofil - mislim da bi mi vi znali objasniti ovaj podcrtani dio Jadrankine izjave. Molim vas, a i vas druge.

Zaključno: JADRANKA KOSOR - Page 5 550616 JADRANKA KOSOR - Page 5 550616 JADRANKA KOSOR - Page 5 550616 - zaista mi se riga ...

Evo, s nestrpljenjem i ja očekujem - mišljenje i komentar ... hihihiiiii... bounce

JADRANKA KOSOR - Page 5 60396 izvinjavam se, ali vidim ostao post - nije se zrušalo kao do sada - kada delam "rezance", za sada jedino mogu ovako, grrrr.
[Vrh] Go down
plemenitašica
Expert
Expert
plemenitašica


Broj postova : 2046

JADRANKA KOSOR - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: JADRANKA KOSOR   JADRANKA KOSOR - Page 5 Empty18.09.11 16:11

Rožica nije imala živaca pogledati, ja sam bila na mjestu gdje nema TV, a i da ima ne bih gubila vrijeme gledajući jadnike, a isto kao i Rožica nisam našla svoj želudac na cesti pa da ga prisiljavam na nervozu.

No, evo komentara čovjeka kojeg poštujem:



Stipe Petrina


Uz nadljudski napor odslušao sam i odgledao govor od 57,10min Bjeloglave Tuke na saboru
nacističke stranke HDZ . Bez rezervni zaključak je sve umobolnike u dvorani:


Locirati, identificirati u ludnice strpati!!!
[Vrh] Go down
plemenitašica
Expert
Expert
plemenitašica


Broj postova : 2046

JADRANKA KOSOR - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: JADRANKA KOSOR   JADRANKA KOSOR - Page 5 Empty18.09.11 16:26

Naprotiv, tvrdokorno ustrajavaju na uvjerenju da nisu mrtvi, da panični krici koje ispuštaju na konferencijama za štampu predstavljaju vjerodostojne znakove života, te da „borba protiv korupcije“ pod njihovom komandom nije rabota s autodestruktivnim učincima.

Zbog toga su, u skladu s tradicionalnom frontaškom parolom, spremni „ići dalje“ i poduzimati političko-simboličke inicijative koje je moguće razumjeti jedino kao odustajanje od svih obzira i konačni trijumf opscenosti: ministar unutrašnjih poslova upisuje se u HDZ u trenutku kada bi kompletan vrh te stranke trebalo hapsiti!



S jedne je strane to jamstvo da hapšenja neće biti, tj. da će se fiktivni rat protiv kriminala i korupcije rasplamsati u vlastitoj negaciji, a s druge potvrda da je prvi čovjek policije, kao osoba dokazane inteligencije, solidarno prebacio konopac preko grede, te će se, skupa s ostatkom vladajuće kriminalne bagaže, uskoro sretno zanjihati pred raspomamljenim gledalištem.


Pozivati nekoga da dođe u tvoj stan kako bi se uvjerio u tvoje poštenje,
a pritom znati da su iz tog stana prethodni vlasnici nasilno istjerani,
pa je dakle krunski argument tvoje čestitosti nesumnjivo stečen činom
organiziranog razbojstva, moguće je samo iz perspektive moralnoga
bogalja.
Ona drži da to što je netko silom uzurpirao stan od braće Drobac,
kako bi se ona u njega uselila, nju čini moralno neupitnom.


„Apsolutno
ne osjećam moralnu odgovornost za ono što se događalo u HDZ-u!“
izjavila
je i apsolvirala optužbe da je njena kampanja bila financirana iz
stranačkoga crnog fonda – optužbe u koje nitko ozbiljan u ovoj zemlji ne
sumnja – pokazavši na taj način da je moralna invalidnost obično
nadopunjena i drugim vidovima tuposti.


Ukoliko pak Jadranka Kosor doista ima takvu širinu uvida da „nije
znala“ za prikupljanje i razdiobu prljavoga novca u vrhu partije kojoj
je bila potpredsjednica – a napose da je tim svotama namirivana njena
predsjednička ambicija – tada zacijelo nije kapacitirana niti da vodi
kućni savjet u haustoru gdje je nekad živjela obitelj Drobac, a kamoli
vladu perspektivne zemlje na jugoistoku Europe.


http://tacno.net/Novost.aspx?id=9346#.TnXb2Tzc6e4.facebook
[Vrh] Go down
Rožica-ljutibijes
Boss
Boss
Rožica-ljutibijes


Broj postova : 1353

JADRANKA KOSOR - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: JADRANKA KOSOR   JADRANKA KOSOR - Page 5 Empty18.09.11 17:28

plemenitašica je napisao/la:
Rožica nije imala živaca pogledati, ja sam bila na mjestu gdje nema TV, a i da ima ne bih gubila vrijeme gledajući jadnike, a isto kao i Rožica nisam našla svoj želudac na cesti pa da ga prisiljavam na nervozu.

No, evo komentara čovjeka kojeg poštujem:



Stipe Petrina


Uz nadljudski napor odslušao sam i odgledao govor od 57,10min Bjeloglave Tuke na saboru
nacističke stranke HDZ . Bez rezervni zaključak je sve umobolnike u dvorani:


Locirati, identificirati u ludnice strpati!!!

I ja ga uvažavm - neopisivo. To je skoro bih rekla "jedinstven primjer" homo sapiensa kakvi bi trebalo na dvije noge da hodaju i djeluju u ovoj zemlji.

Za sve rečeno, ali i za sve učinjeno, gospodine Stipe Petrina, duboki Vam naklon do majke zemljice.
cheers
[Vrh] Go down
Sponsored content





JADRANKA KOSOR - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: JADRANKA KOSOR   JADRANKA KOSOR - Page 5 Empty

[Vrh] Go down
 
JADRANKA KOSOR
[Vrh] 
Stranica 5 / 7.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Forum Velika Gorica :: Razne teme :: Politika i gospodarstvo-
Forum(o)Bir: