Forum Velika Gorica
Za logiranje na forum kliknite na "Log in".
Za registraciju na forum kliknite na "Registration".
Ako ne želite da Vam ovaj prozor iskače kliknite na "Do not display this again".
Forum Velika Gorica
Za logiranje na forum kliknite na "Log in".
Za registraciju na forum kliknite na "Registration".
Ako ne želite da Vam ovaj prozor iskače kliknite na "Do not display this again".
Forum Velika Gorica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin

 

 retrospektiva

Go down 
Autor/icaPoruka
manimal
Ide prema gore
Ide prema gore
manimal


Broj postova : 413

retrospektiva  Empty
PostajNaslov: retrospektiva    retrospektiva  Empty14.01.11 12:52

Dragi svi...
...evo ni ove godine nismo ušli u EU, nismo izašli iz krize, nismo čak ušli ni u finalnu večer Eurosonga.
U rangu smo Kirgistana (divna zemlje između Tadžikistana i Uzbekistana).
Zračna flota nam je sa četiri spala na dva.
Jakov Fak odskijao je u Sloveniju...Tip je zabavan ko sprovod i bavi se biatlonom koji je sam po sebi uzbudljiv ko ton onog šta sinhronizira filmove na poljskoj tv,ali je ipak došao na naslovne strane (ne samo mrkopaljskog tromjesečnika)
Početkom godine dobili smo novog predsjednika. To hvala bogu nije stanoviti Milan B. iz Pogane vlake u susjednoj Be-i-Ha. Može biti da ova naša zemlja koja je inače u rangu Kirgistana (krasna zemlja) ima najcjelovitijeg predsjednika na cijelom svijetu. Čovjek je doktor pravnih znanosti, svira klavir i sklada depresivno-apatičnu glazbu,a mi se napokon ne moramo crvenit po svijetu. Istina, ne zna ispričat vic ni da nam o tome ovisi brisanje čitavog vanjskog duga,ali šta je tu je. Jedino je stanoviti Andrija H., također predsjednički kandidat i sin istoimenog oca, bio nezadovoljan jer na inauguraciji nije bilo hrvatskih zastava što je fakat najveći problem u zemlji. Onda se pak ustanovilo da je zastava ipak bilo,ali da su Andrija i istina bliski ko Tokijo i Salzburg.
Odgledali smo 38921872 filma Jackia Chena.
Sabor je radio 92 dana što je točno toliko previše.
Premijerka se bila zaglavila u liftu,ali ju je neki imbecil izbavio.
Božićna maltretaža T-com-a u vidu reklame i to pjevane počela je 3. studenog.
Na Karlov wc moglo se čitavu 2010.
Genijalcu kome je palo na pamet uzeti "moju domovinu" i ubaciti tekst "moja sa-te-lit-ska, moja be net te-le-vi-zi-ja" želim kredit u švicarskim francima.
Neki pametnjaković je zaključio da smo savladali španjolski pa sada ubrzano učimo turski i to u nekoliko termina.
Osobe godine su Onur i Šeherezada.
Izjava godine je da „smo na putu da dođemo na put“.
Enigma godine je: ako kreneš iz Zagreba na granični prijelaz u petak,a prije dva dana si bio u Mađarskoj, kada je točno „dej after jestrdej“?
Kuća godine je ona oko koje je sagrađena Lika.
Država godine je.... pitajte naše nogometne reprezentativce.
Igra godine je Cinkajmo.
Nagradna igra godine je Pošalji sms dr.Ivi i doniraj 6,99+pdv za proširenje zatvorskog sustava.
Najbeskorisnija osoba godine odaziva se na Zoki.
Reality godine je Drinking with the stars by Mladen Grdović
Predstava godine za glavni lik ima izvjesnog dr.Ivu, čovjeka upitnog doktorata;
mjesto radnje je Mozartov rodni grad.
Priča ima elemente pastorale (siromašan dječak iz Dugobaba uspinje se do samog vrha),
gangsterskog filma (siromašan dječak okuplja bandu i kreće u pljačku),
s krimi zapletom (opljačkani novac misteriozno nestaje),
to je priča i o istinskom prijateljstvu (dragi Ivo),
triler (dragi Ivo odlazi),
horor (dragi Ivo se vraća),
priča je to o izdaji (bratija pere ruke od Ive koji više nije drag,nego dno dna),
djelovi podsjećaju na sf (Ivo nestaje, ostali gangsteri misteriozno poboljevaju od čudnovate masovne amnezije),
ima tu i ljubavnih elemenata (Jadranka & Borut u epizodi ljubav je u Alpama),
naziru se i natruhe mjuzikla (zatvorski blues)
a po svemu sudeći crnohumornoj drami ćemo i nadalje svjedočiti.

Sve najbolje u novoj godini (iako je izborna i naslušati ćemo se raznoraznog lupetanja),
Vama i Vašim obiteljima
i da nas onaj ludi Kim Jong ne digne sve u zrak
retrospektiva  531100
[Vrh] Go down
 
retrospektiva
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Forum Velika Gorica :: Razne teme :: Zabava-
Forum(o)Bir: