Forum Velika Gorica
Za logiranje na forum kliknite na "Log in".
Za registraciju na forum kliknite na "Registration".
Ako ne želite da Vam ovaj prozor iskače kliknite na "Do not display this again".
Forum Velika Gorica
Za logiranje na forum kliknite na "Log in".
Za registraciju na forum kliknite na "Registration".
Ako ne želite da Vam ovaj prozor iskače kliknite na "Do not display this again".
Forum Velika Gorica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Što se događa s VG Komunalcom ?

Go down 
+4
mariofil68
JOSIPJOŽA
Ante
koko-vg
8 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next
Autor/icaPoruka
JOSIPJOŽA
Boss
Boss
JOSIPJOŽA


Broj postova : 1957

Što se događa s VG Komunalcom ? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Što se događa s VG Komunalcom ?   Što se događa s VG Komunalcom ? - Page 3 Empty07.02.12 13:51

Ante razmisli, možda ti ipak očekuješ malo previše!Laughing

Dobro ovo sa gradskom upravom je fora, posebno ovi novozaposleni, oni bi se i tako trebali dokazati.

A lopata bi bila idealna prilika za to.lol!
[Vrh] Go down
Ante
Admin
Admin
Ante


Broj postova : 2140

Što se događa s VG Komunalcom ? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Što se događa s VG Komunalcom ?   Što se događa s VG Komunalcom ? - Page 3 Empty07.02.12 16:19

GRAD SPLIT bi se vrlo lako mogao naći pred katastrofalnim financijskim udarom teškim 50 milijuna kuna! Naime, Mirko Klarić, profesor splitskog Pravnog fakulteta, drži da je Grad ne čisteći splitske ulice direktno odgovoran za sve koji su pali i ozlijedili se. A njih je u ova četiri dana bilo više od 400!

Prosječna tužba 15 tisuća eura

"Grad Split ništa nije napravio na čišćenju javnih površina, a to mu je bila obaveza po Zakonu o komunalnom gospodarstvu. Svatko onaj tko se razbio na javnoj površini sada bi trebao tužiti grad za neispunjavanje zakonom propisanih obaveza. Nisam stručnjak za tu oblast, no cijenim da bi nekakva prosječna tužba mogla glasiti na nekih 15-ak tisuća eura. U to se ubrajaju troškovi liječenja, izmakla dobit, naknada za duševne boli", pojasnio je za Index profesor Klarić, inače, član splitskog HDZ-a.

http://www.index.hr/vijesti/clanak/polomljeni-splicani-trazit-ce-odstetu-nije-grad-kriv-sto-ne-znaju-hodati-i-nemaju-odgovarajucu-obucu/597860.aspx
[Vrh] Go down
JOSIPJOŽA
Boss
Boss
JOSIPJOŽA


Broj postova : 1957

Što se događa s VG Komunalcom ? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Što se događa s VG Komunalcom ?   Što se događa s VG Komunalcom ? - Page 3 Empty07.02.12 17:03

U Splitu je preko 550 polomljenih

I kaže Kerum kako je za to kriv državni porez, jer građani nisu mogli kupiti, zbog njega, lopate, lance,.....

Jedino je zaboravio spomenuti i svoju maržu.

Koji komedijaš!
[Vrh] Go down
Ante
Admin
Admin
Ante


Broj postova : 2140

Što se događa s VG Komunalcom ? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Što se događa s VG Komunalcom ?   Što se događa s VG Komunalcom ? - Page 3 Empty12.02.12 14:50

Kada će više ovo prestati padati???
[Vrh] Go down
plemenitašica
Expert
Expert
plemenitašica


Broj postova : 2046

Što se događa s VG Komunalcom ? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Što se događa s VG Komunalcom ?   Što se događa s VG Komunalcom ? - Page 3 Empty25.03.12 23:39

Mišel je napisao/la:
Pa nisu raskitili ni onu fontanu na trgu Stjepana Radiča,jučer sam bila tamo,svjetli ko da će sutra Božić

Stupove u Kušancu su raskitili. confused
No, kako niti nakon mjesec dana što je Mišel napisala gornji tekst, nisu maknuli "Božićnu bajku" sa Trga Stjepana Radića, postavljam sličicu s datumum.

No, prošlo je od slikanja već dvaadesetak dana, možda je u međuvremenu raskićena fontana jer bi uskoro trebali postaviti pisanicu.



Što se događa s VG Komunalcom ? - Page 3 Trgsradia
[Vrh] Go down
Ante
Admin
Admin
Ante


Broj postova : 2140

Što se događa s VG Komunalcom ? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Što se događa s VG Komunalcom ?   Što se događa s VG Komunalcom ? - Page 3 Empty26.03.12 9:03

To je kada grad redovanito ne plaća, a s druge strane toliko novog stranačkog kadra zaposleno, mogli su ih poslati da to maknu...
[Vrh] Go down
plemenitašica
Expert
Expert
plemenitašica


Broj postova : 2046

Što se događa s VG Komunalcom ? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Što se događa s VG Komunalcom ?   Što se događa s VG Komunalcom ? - Page 3 Empty26.03.12 9:14

plemenitašica je napisao/la:
Mišel je napisao/la:
Pa nisu raskitili ni onu fontanu na trgu Stjepana Radiča,jučer sam bila tamo,svjetli ko da će sutra Božić


No, prošlo je od slikanja već dvaadesetak dana, možda je u međuvremenu raskićena fontana jer bi uskoro trebali postaviti pisanicu.



Jutros sam prošla pored Trga i moram "pohvaliti" gradsku vlast jer je maknuta "Božićna bajka" i uključen je vodoskok.

Znači ništa od moje pisanice.geek
[Vrh] Go down
Ante
Admin
Admin
Ante


Broj postova : 2140

Što se događa s VG Komunalcom ? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Što se događa s VG Komunalcom ?   Što se događa s VG Komunalcom ? - Page 3 Empty27.03.12 8:58

Polako, Uskrs tek dolazi. Stigne pisanica. Mogu se kladiti da će biti kod tržnog centra.
[Vrh] Go down
JOSIPJOŽA
Boss
Boss
JOSIPJOŽA


Broj postova : 1957

Što se događa s VG Komunalcom ? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Što se događa s VG Komunalcom ?   Što se događa s VG Komunalcom ? - Page 3 Empty27.03.12 11:35

Ante je napisao/la:
Polako, Uskrs tek dolazi. Stigne pisanica. Mogu se kladiti da će biti kod tržnog centra.

Prije bi moglo biti ispred poglavarstva!
[Vrh] Go down
plemenitašica
Expert
Expert
plemenitašica


Broj postova : 2046

Što se događa s VG Komunalcom ? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Što se događa s VG Komunalcom ?   Što se događa s VG Komunalcom ? - Page 3 Empty28.03.12 9:08

JOSIPJOŽA je napisao/la:
Ante je napisao/la:
Polako, Uskrs tek dolazi. Stigne pisanica. Mogu se kladiti da će biti kod tržnog centra.

Prije bi moglo biti ispred poglavarstva!

Tam bi priličilo da izlože mućak. Što se događa s VG Komunalcom ? - Page 3 672564 Ionako su svi pokvareni i kužni.
[Vrh] Go down
plemenitašica
Expert
Expert
plemenitašica


Broj postova : 2046

Što se događa s VG Komunalcom ? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Što se događa s VG Komunalcom ?   Što se događa s VG Komunalcom ? - Page 3 Empty08.04.12 20:29

JOSIPJOŽA je napisao/la:
Ante je napisao/la:
Polako, Uskrs tek dolazi. Stigne pisanica. Mogu se kladiti da će biti kod tržnog centra.

Prije bi moglo biti ispred poglavarstva!

Molim... gdje je pisanica?
Jeste li je vidjeli?


Kako ne znam je li je u mojem gradu postavljena pisanica, a i vjerojatno je to jako jako veliki trošak za gradsku kasu jer se pazi na svaku kunu, išla sam šetati po metropoli i nađoh kak je Zagreb totalno rastrošan grad:


Što se događa s VG Komunalcom ? - Page 3 Pisaniceuzgb
[Vrh] Go down
Ante
Admin
Admin
Ante


Broj postova : 2140

Što se događa s VG Komunalcom ? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Što se događa s VG Komunalcom ?   Što se događa s VG Komunalcom ? - Page 3 Empty10.04.12 7:35

Nema pisanica, ja ih nisam vidio, čak ni one kod tržnog centra.
[Vrh] Go down
JOSIPJOŽA
Boss
Boss
JOSIPJOŽA


Broj postova : 1957

Što se događa s VG Komunalcom ? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Što se događa s VG Komunalcom ?   Što se događa s VG Komunalcom ? - Page 3 Empty10.04.12 10:12

Ante je napisao/la:
Nema pisanica, ja ih nisam vidio, čak ni one kod tržnog centra.



Te je odavno pokupio Žuja.Laughing
[Vrh] Go down
Neo
Moderator
Moderator
Neo


Broj postova : 287

Što se događa s VG Komunalcom ? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Što se događa s VG Komunalcom ?   Što se događa s VG Komunalcom ? - Page 3 Empty11.04.12 12:34

Komunalac upravo zakrpao cestu

Što se događa s VG Komunalcom ? - Page 3 425

Vidite da ipak nešto rade, nemojte samo kritizirati.
[Vrh] Go down
Ante
Admin
Admin
Ante


Broj postova : 2140

Što se događa s VG Komunalcom ? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Što se događa s VG Komunalcom ?   Što se događa s VG Komunalcom ? - Page 3 Empty11.04.12 23:43

Hahahahaha, odlična fora.
[Vrh] Go down
JOSIPJOŽA
Boss
Boss
JOSIPJOŽA


Broj postova : 1957

Što se događa s VG Komunalcom ? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Što se događa s VG Komunalcom ?   Što se događa s VG Komunalcom ? - Page 3 Empty12.04.12 9:57

A jel netko od Vas vozio po A.K.Miošića, onaj produžetak od Crkve do Kolareve, nisam imao aparat sa sobom da poslikam, Bože moj dragi, pješačka staza, po pol staze stupovi javne rasvjete i to novi postavljani, ne stari ili ranije postojeći, nekoga bi trebalo zatvoriti tko je to projektirao kako ne bi mogao više takve nebuloze raditi.

Kad stignete prođite tamo, pa se javite s Vašim komentarima!

I grad se hvali s tim! Laughing
[Vrh] Go down
Ante
Admin
Admin
Ante


Broj postova : 2140

Što se događa s VG Komunalcom ? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Što se događa s VG Komunalcom ?   Što se događa s VG Komunalcom ? - Page 3 Empty13.04.12 9:07

Pogedat ću prvo prilikom.

Nego, počinje sezona radova, a a ja nigdje ne vidim radnike Komunalca, makar i za krpanje rupa. Možda imam krivu percepciju.
[Vrh] Go down
JOSIPJOŽA
Boss
Boss
JOSIPJOŽA


Broj postova : 1957

Što se događa s VG Komunalcom ? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Što se događa s VG Komunalcom ?   Što se događa s VG Komunalcom ? - Page 3 Empty13.04.12 12:42

Ante je napisao/la:
Pogedat ću prvo prilikom.

Nego, počinje sezona radova, a a ja nigdje ne vidim radnike Komunalca, makar i za krpanje rupa. Možda imam krivu percepciju.



Neki dan sam se vozio od Siska prema domovinskom mostu kroz Staro Čiče, vidim da su malo pokrpali onu cestu kroz Staro Čiče, puna je zakrpa iako čujem kako je jučer na toj cesti bio po stoti put valjda već ponovo sudar, koliko čujem otprilike na istom potezu ceste se događaju nesreće, učestalo pa samo razmišljam čini li grad što kako bi tu crnu točku eliminirao, dok netko nedaj Bože ne strada, tamo na cesti je puno i djece na putu prema školi! A sjećam se kako su mještani tražili rješenje tog problema, pisalo se o tome, no ne vidim nikakvog rješenja, ništa se nije promijenilo, nesreće se i dalje događaju a bogme i vozi se kao na reliju, osobni primer, vozim oprezno kroz takva naseljena mjesta, pri vožnji kroz naselje, obišlo me je nekoliko vozila vozeći oko 100-ke.
[Vrh] Go down
Neo
Moderator
Moderator
Neo


Broj postova : 287

Što se događa s VG Komunalcom ? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Što se događa s VG Komunalcom ?   Što se događa s VG Komunalcom ? - Page 3 Empty13.04.12 19:59

Komunalac upravo zapošljava 10-ak radnika, mislim sezonaca, znači da ipak namjeravaju nešto raditi.
[Vrh] Go down
JOSIPJOŽA
Boss
Boss
JOSIPJOŽA


Broj postova : 1957

Što se događa s VG Komunalcom ? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Što se događa s VG Komunalcom ?   Što se događa s VG Komunalcom ? - Page 3 Empty14.04.12 0:53

Neo je napisao/la:
Komunalac upravo zapošljava 10-ak radnika, mislim sezonaca, znači da ipak namjeravaju nešto raditi.

Kreću radovi moguće u Petrinji, ajde dobro, uspjela se dva HDZ dogovoriti ispod stola!Basketball
[Vrh] Go down
koko-vg
Ide prema gore
Ide prema gore
koko-vg


Broj postova : 106

Što se događa s VG Komunalcom ? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Što se događa s VG Komunalcom ?   Što se događa s VG Komunalcom ? - Page 3 Empty14.04.12 17:19

Koliko sam ja čuo, već su i obustavljeni radovi u Petrinji ...

... Kaj se tiče asfaltiranja u A.K. Miošića ... da nisu malo prerano stavljali asfalt, mislim, jak ni još bilo prehladno za to, a po pitanju rasvjetnih stupova, nemam komentara ... mislim da je pitanje vremena kad će se slike dotičnih stupova pojaviti po popularnim portalima da malo ismijavaju em one koji su to isplanirali em one koji su to napravili.
[Vrh] Go down
plemenitašica
Expert
Expert
plemenitašica


Broj postova : 2046

Što se događa s VG Komunalcom ? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Što se događa s VG Komunalcom ?   Što se događa s VG Komunalcom ? - Page 3 Empty21.04.12 20:58

Pih.. ni sa čim niste zadovoljni.
[Vrh] Go down
koko-vg
Ide prema gore
Ide prema gore
koko-vg


Broj postova : 106

Što se događa s VG Komunalcom ? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Što se događa s VG Komunalcom ?   Što se događa s VG Komunalcom ? - Page 3 Empty21.04.12 21:39

a na koga se to odnosi, prosim lepo ?
[Vrh] Go down
plemenitašica
Expert
Expert
plemenitašica


Broj postova : 2046

Što se događa s VG Komunalcom ? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Što se događa s VG Komunalcom ?   Što se događa s VG Komunalcom ? - Page 3 Empty21.04.12 21:54

koko-vg je napisao/la:
a na koga se to odnosi, prosim lepo ?

Na vas složne koji komentirate. A na koga drugoga? sun1
[Vrh] Go down
koko-vg
Ide prema gore
Ide prema gore
koko-vg


Broj postova : 106

Što se događa s VG Komunalcom ? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Što se događa s VG Komunalcom ?   Što se događa s VG Komunalcom ? - Page 3 Empty26.04.12 8:38

a kaj bi trebalo da se ne komentira kako su loše odradili posao ??? Ta prometnica će, makar vele da je završena, još ove godine trebati razne popravke i sitne radove koje su trebali odraditi onda kad je bilo i vrijeme.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Što se događa s VG Komunalcom ? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Što se događa s VG Komunalcom ?   Što se događa s VG Komunalcom ? - Page 3 Empty

[Vrh] Go down
 
Što se događa s VG Komunalcom ?
[Vrh] 
Stranica 3 / 4.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Forum Velika Gorica :: Domaće teme :: Grad Velika Gorica-
Forum(o)Bir: