Forum Velika Gorica
Za logiranje na forum kliknite na "Log in".
Za registraciju na forum kliknite na "Registration".
Ako ne želite da Vam ovaj prozor iskače kliknite na "Do not display this again".
Forum Velika Gorica
Za logiranje na forum kliknite na "Log in".
Za registraciju na forum kliknite na "Registration".
Ako ne želite da Vam ovaj prozor iskače kliknite na "Do not display this again".
Forum Velika Gorica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin

 

 DC Velika Gorica

Go down 
+8
mariofil68
nino_VG
Rožica-ljutibijes
Mišel
Neo
plemenitašica
JOSIPJOŽA
Ante
12 posters
Go to page : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 16 ... 20  Next
Autor/icaPoruka
plemenitašica
Expert
Expert
plemenitašica


Broj postova : 2046

DC Velika Gorica - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: DC Velika Gorica   DC Velika Gorica - Page 12 Empty09.04.11 13:20

plemenitašica je napisao/la:
Usput, a gdje ta uopće radi?

ZNA SE da nas čitaju, prate, pa i prijete.
E, a sad je novi način komunikacije slanje mailova. Kako ja nemam skrivenu mail adresu usudili su se poslati mail koji ću samo c/p.


Citat :
Poštovana,
Vezano uz debatu koju vodite na forumu "gorica forumotion" izvršili smo istraživanje funkcioniranja poznate plesačice na žici tzv. "Čelične Godive" u nastavku Vam donosimo slijedeće informacije :

Iz prikupljenih podataka nejasno nam je gdje VŠO trenutno prihoduje osim na funkciji počasne
(i)legalno izabrane predsjednice Viječa grada Velike Gorice ( c.c.a. 4.600,00).

Ovoj je dosadašnji rezultat njezine poslovne sposobnosti na otvorenom tržištu rada:

1.) Odvjetnički ured Škare-Ožbolt Vesna, Zagreb - subjekt je UGAŠEN
2.) odvjetnički ured Škare Ožbolt & Mišin j.t.d. Zagreb - subjekt je UGAŠEN
3.) DC - demokratski centar, Zagreb - subjekt ima 0 zaposlenih

Navedena osoba ujedno je bila povezana sa 20 raznih odbora, vladinih komisija, ureda i slično ali danas ne funkcioniše u nijednom.
Gore definirai podaci dostupni su svkolikoj narodnoj masi i svim tjelesima izbornim na portalu www.poslovna.hrvatska.hr koji objavljuje podatke koji su javni.

Unutar takovijeh poslovnih aktivnosti pojavljuje se i kompanija GOLDPROJEKT d.o.o. Zagreb u vlasništvu njezinog supruga Zlatka sa zaposlenih komada 1.
Poslovne aktivnosti evidentirane na portalu iznose -64% u odnosu na prethodnu godinu koja je bila -34% u odnosu na 2008/2009 koja je iznosila ukupno 39 tis.Eurića.

Naknadu za istraživanje molim doznačiti u iznosu od 12.000,00 USD na račun " za pomoč D-ebelim C-ilindrima" kojim upravlja dvojac na pariće Kunić-Zelenika pri uredu Gradonačelnika Barijandera.

Baš me zaboli od čega ona živi. Ne znam niti za sebe kak uspijevam spojiti mjesec za mejsecom, a ne da još razmišljam iz kojih izvora netko drugi plaća svoje kredite.
[Vrh] Go down
tomy
Učenik
Učenik



Broj postova : 58

DC Velika Gorica - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: DC Velika Gorica   DC Velika Gorica - Page 12 Empty09.04.11 13:57

plemenitašica je napisao/la:
plemenitašica je napisao/la:
Usput, a gdje ta uopće radi?

ZNA SE da nas čitaju, prate, pa i prijete.
E, a sad je novi način komunikacije slanje mailova. Kako ja nemam skrivenu mail adresu usudili su se poslati mail koji ću samo c/p.


Citat :
Poštovana,
Vezano uz debatu koju vodite na forumu "gorica forumotion" izvršili smo istraživanje funkcioniranja poznate plesačice na žici tzv. "Čelične Godive" u nastavku Vam donosimo slijedeće informacije :

Iz prikupljenih podataka nejasno nam je gdje VŠO trenutno prihoduje osim na funkciji počasne
(i)legalno izabrane predsjednice Viječa grada Velike Gorice ( c.c.a. 4.600,00).

Ovoj je dosadašnji rezultat njezine poslovne sposobnosti na otvorenom tržištu rada:

1.) Odvjetnički ured Škare-Ožbolt Vesna, Zagreb - subjekt je UGAŠEN
2.) odvjetnički ured Škare Ožbolt & Mišin j.t.d. Zagreb - subjekt je UGAŠEN
3.) DC - demokratski centar, Zagreb - subjekt ima 0 zaposlenih

Navedena osoba ujedno je bila povezana sa 20 raznih odbora, vladinih komisija, ureda i slično ali danas ne funkcioniše u nijednom.
Gore definirai podaci dostupni su svkolikoj narodnoj masi i svim tjelesima izbornim na portalu www.poslovna.hrvatska.hr koji objavljuje podatke koji su javni.

Unutar takovijeh poslovnih aktivnosti pojavljuje se i kompanija GOLDPROJEKT d.o.o. Zagreb u vlasništvu njezinog supruga Zlatka sa zaposlenih komada 1.
Poslovne aktivnosti evidentirane na portalu iznose -64% u odnosu na prethodnu godinu koja je bila -34% u odnosu na 2008/2009 koja je iznosila ukupno 39 tis.Eurića.

Naknadu za istraživanje molim doznačiti u iznosu od 12.000,00 USD na račun " za pomoč D-ebelim C-ilindrima" kojim upravlja dvojac na pariće Kunić-Zelenika pri uredu Gradonačelnika Barijandera.

Baš me zaboli od čega ona živi. Ne znam niti za sebe kak uspijevam spojiti mjesec za mejsecom, a ne da još razmišljam iz kojih izvora netko drugi plaća svoje kredite.

hahahahaaha, Dobar vic! Wink
[Vrh] Go down
Rožica-ljutibijes
Boss
Boss
Rožica-ljutibijes


Broj postova : 1353

DC Velika Gorica - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: DC Velika Gorica   DC Velika Gorica - Page 12 Empty09.04.11 15:40

Vrlo lijepo, slasno, masno i nešto ipak doznasmo DC Velika Gorica - Page 12 672564 - u ovom topicu. Basketball
[Vrh] Go down
plemenitašica
Expert
Expert
plemenitašica


Broj postova : 2046

DC Velika Gorica - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: DC Velika Gorica   DC Velika Gorica - Page 12 Empty10.04.11 21:51

Rožica-ljutibijes je napisao/la:
Ante je napisao/la:
Hehehe. .........
Tipično, bez argumenata, na osobnoj razini....

.... i je li netko čitao? Šta pak kažu te sramote u sramoti?

Komentar na naškrabani Kunićev odogovor stvarno nema veze sa kulturnom sramotom koju je isti taj Kunić kao i cijeli (pih - broj 3) DC proizveo u ovom gradu, stoga ću ovdje pisati.

Čitala sam odgovor. Na petini stranice je reklama, jer je valjda Kuniću ponestalo slova kojima bi uobličio odgovor GBR. Gorana naziva Goran Beus iako jako dobro zna da čovjek ima još jedno prezime, primjer omalovažavanja osobe kojoj se obraća.
Proziva GBR da je 900 i neke bio negdje tj pita sebe i valjda nas gdje je bio i što je radio?

Kuniću - ja vas otvoreno pitam gdje se vi bili 1991? Isto pitam i vašu kolegicu korisnicu gradskog stana kao i vašeg gradonačelnika? Gdje ste bili 1991 kad su po Gorici padale bombe i zvončići, i kad su po Vrhovlju bombe orale livade, kukuruzišta, vinograde?

Gdje?

Nigdje, u mišjoj rupi, svi po redu. S kojim pravom vi koji ste bili nula i 1990 i danas pitate ljude gdje su bili prije 20 godina.
Mene zaista to ne zanima, baš me briga tko je gdje bio, orao, kopao, lagao. Ali me jako smeta kad jedan nikogović turopoljski muž z Velike Mlake nije bio nigdje, nego je valjda doma čuval ženu i takav se usudi prozvati nekog drugog gdje je bio. Sram vas može biti. Fuj....

Isti se kao i onaj ljigavac Esih koji je imao (ili još ima) fotelju u zgradi gradske uprave.
Čak me i fizički podsjećate na tog gada samo kaj ste vi mršavi ljigavac, a onaj je debeli debelokožac. Fujjj.
Doći će dan kad ćete polagati račune i ridati suze, a ne samo da ćete ostati šokorani napisima u novinama.
[Vrh] Go down
plemenitašica
Expert
Expert
plemenitašica


Broj postova : 2046

DC Velika Gorica - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: DC Velika Gorica   DC Velika Gorica - Page 12 Empty10.04.11 23:37

Zaboravila sam pitati.
Kako to da Kunić kao predsjednik DC grada VG je obični vijećnik, a VŠO koja niti ne živi u gradu je predsjednica GV. Kaj je VŠO jača u VG od Kunića - izgleda da je.
Ma kaj je, nije, ali š**** se povija, gaze ga sa svih strana, a tip i dalje puzi.

Još samo kratko u svezi pisanja odgovora na adresu GBR - ja sam mahala kad su tenkovi izlazi iz vojarni i napuštali grad VG i ZGB. Vi niste?
Pa naravno da niste, bili ste skriveni u mišju rupu, možda niste bili ni u Mlaki.
I ne samo ja, mahalo je pola grada, a možda ili čak sigurno su ti tenkovi išli u Vukovar ili Sarajevo.
[Vrh] Go down
tomy
Učenik
Učenik



Broj postova : 58

DC Velika Gorica - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: DC Velika Gorica   DC Velika Gorica - Page 12 Empty11.04.11 10:45

plemenitašica je napisao/la:
Zaboravila sam pitati.
Kako to da Kunić kao predsjednik DC grada VG je obični vijećnik...




Ponovno obmanjujete i lažete članove na forumu, molim Vas
prestanite več jednom. Zvonko kunić
koliko ja znam, a tako piše i na službenim
stranicama grada, nije Gradski vijećnik niti je bio u prošlom mandatu.
Ovo je samo još jedna dokaz ritoljublja GBR-u i HNS-u.


Smatram Vas ozbiljnom osobom koja razmišlja svojom glavom i
tako donosite vlastite stavove i zaključke.


Doista sam se sada
zapitao da li je to tako?( bez obzira što vidno imate simpatije prema GBR)


Prvo onaj tekst da
VŠO ne radi nigdje, da joj je ured zatvoren( što može provjeriti i malo
dijete), a sada ovo da je Zvonko Kunić Gradski vijećnik.


Kao dokaz da lažete i obmanjujete javnost po ne znam koji
put ovo je c/p popisa vijećnika sa službene stranice grada Velike Gorice- gorica.hr

Predsjednica Gradskog vijeća

Vesna Škare Ožbolt (DC)

Potpredsjednici Gradskog Vijeća

Branka Malnar (HSU), Vladimir Pavišić (HDZ)

Vijećnici Gradskog vijeća


1.
Stjepan Zagorac
2. Ivan Mikulčić
3. Vlatka Pejak
4. Branka Malnar
5. Ante Šimunović
6. Tomo Vidović
7. Ivan Kuzmec
8. Stjepan Rak
9. Krešo Hubak
10. Ante Štrljić
11. Dragica Kovčalija
12. Vladimir Pavišić
13. Barbara Grđan Odrčić
14. Tonino Picula
15. Vesna Škare Ožbolt
16. Stjepan Lučić
17. Vesna Fabijančić-Križanić
18. Željko Tominčić
19. Ozren Robić
20. dr.sc. Boško Pribičević
21. Damir Šimunić
22. Leo Lisac
23. dr.sc. Tajana Amšel Zelenika
24. Vesna Gjurković
25. Goran Beus Richembergh
26. Zdravko Lučić
27. Snježana Popović-Milić
[Vrh] Go down
plemenitašica
Expert
Expert
plemenitašica


Broj postova : 2046

DC Velika Gorica - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: DC Velika Gorica   DC Velika Gorica - Page 12 Empty11.04.11 12:31

tomy je napisao/la:
plemenitašica je napisao/la:
Zaboravila sam pitati.
Kako to da Kunić kao predsjednik DC grada VG je obični vijećnik...

Ponovno obmanjujete i lažete članove na forumu, molim Vas
prestanite več jednom. Zvonko kunić koliko ja znam, a tako piše i na službenim
stranicama grada, nije Gradski vijećnik niti je bio u prošlom mandatu..
Nikoga ne obmanjujem, nego "demonstriram" svoje ne znanje. Priznajem, pojma nisam imala da nije čak niti vijećnik. Računala sam da je bar to. Pa stvarno je na najnižim granama u DC. Kaj vama nije čudno da predsjednik ogranka neke stranke ne participira u lokalnoj vlasti, a drugi članovi da (komada koliko 2 ili 3?)???????
A kad je moje obmanjivanje bilo prvi put?


tomy je napisao/la:
Ovo je samo još jedna dokaz ritoljublja GBR-u i HNS-u..
Ma da?? A po čemu? Po tome kaj ne znam tko su vjećnici, ili po tome kaj sam bila lijena provjeriti, ili po tome kaj sam računala da predsjednik goričkog DC djeluje u lokalnoj vlasti za razliku od običnih članova iste stranke?

Mala tajna: očekujem da će GBR konačno shvatiti da se grebem za onu poznatu Đamonjinu sklupturu od željeznih lanaca koju ima u stanu a vrijedi par desetaka tisuća EUR-a. Ionaku mu za nju treba cijela soba, pa mu u biti zauzima stambeni prostor.
Znate koju, pa pisalo se o umjetninama prije par godina.
Twisted Evil


tomy je napisao/la:
Smatram Vas ozbiljnom osobom koja razmišlja svojom glavom i
tako donosite vlastite stavove i zaključke..

Fala, nastavite tako i dalje, vrlo pametno razmišljanje.
Sve drugo nema veze sa mnom.


tomy je napisao/la:

Prvo onaj tekst da VŠO ne radi nigdje, da joj je ured zatvoren( što može provjeriti i malo dijete),... .
Niste valjda mislili da budem išla provjeravati njene urede. Napisala sam da me baš briga od čega plaća svoje kredite. Možda ju i muž financira, zaboli me.
Po čemu je to vama obamnivanje????? Mogli ste napisati da demantirate mail koji sam ja c/p i točno napišete gdje radi ako je vama ili njoj stalo da građani grada u kojem stoluje znaju istinu.
[Vrh] Go down
tomy
Učenik
Učenik



Broj postova : 58

DC Velika Gorica - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: DC Velika Gorica   DC Velika Gorica - Page 12 Empty11.04.11 12:58

Svako toliko lažete, obmanjujete i pišete neistinu !!!



Obmanjivali ste i lagali na blogu VŠO da se u vrijeme poplave slikala pored
kuče do koje voda nije ni došla, pa kag Vam je na blogu imenom i prezimenom odgovorio
Zoran Žic da je to kuća njegovog susjeda i naveo adresu, više se niste
javljali. Da ne nabrajam dalje forume, blogove i portale gdje širite
dezinformacije i nabacujete se blatom na sve one koji vam se ne sviđaju.


Sramite se Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed





Ovo je link sa bloga gdje se jasno može vidjeti o čemu
govorim!


http://vesnaskareozbolt.bloger.hr/post/pakao-vode/4523319.aspx




Koliko god vas se puta poklopi, dokaže Vam se argumentirano
da ste u krivu vi i dalje udarate i bljujete. Iz toga svega se nadam da ste ili čete dobro unovčiti prljavu i lažnu
kampanju koju vodite protiv VŠO, a znamo kome ona najviše smeta vašem miljeniku GBR.




Ugodan ostatak dana!
[Vrh] Go down
plemenitašica
Expert
Expert
plemenitašica


Broj postova : 2046

DC Velika Gorica - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: DC Velika Gorica   DC Velika Gorica - Page 12 Empty11.04.11 14:01

tomy je napisao/la:
Svako toliko lažete, obmanjujete i pišete neistinu !!!!
Netočno. Ja ne lažem. Pa nisam ja političar da bih bila prisiljena lagati.
Obmanjivanje - dajte mi vašu definiciju tog glagola? Kaj je vama? Obmanjuje vas Jadranka i vaša Vesna, a ne ja. Koga ja imam za obmanjivati? Tko to mene sluša? Dajte smirite strasti s tim obamnajivanjem i laganjem. Bedastoće.


tomy je napisao/la:

Obmanjivali ste i lagali na blogu VŠO da se u vrijeme poplave slikala pored
kuče do koje voda nije ni došla, pa kag Vam je na blogu imenom i prezimenom odgovorio
Zoran Žic da je to kuća njegovog susjeda i naveo adresu, više se niste
javljali. !
Ovo je link sa bloga gdje se jasno može vidjeti o čemu govorim!
http://vesnaskareozbolt.bloger.hr/post/pakao-vode/4523319.aspx
Da, dana 27.09. sam prvi i zadnji put kročila na njen blog i napisala 3 komentara jedan iza drugoga. A i došla sam na taj blog jer je netko ovdje postavio link teksta VŠO pa sam onda kliknula i tamo komentirala. Nakon toga se više nisam vratila na taj blog, (niti bi da niste vi sad postavili link) pa nisam niti vidjela kaj je Zoran Žic odgovorio par dana nakon mojeg komentara. Očito po zadatku. Nisam niti sad pročitala kaj je napisao, jer to je prošlo svršeno vrijeme za mene.
No, meni je to nebitno, nadam se da je Zoran Žic uspio od svoje šefice dobiti bonus.
Ja znam gdje sam i kada vidjela VŠO, a to sam i Zoranu Žicu privatno i napisala. I zamislite, gotovo se složio sa mnom kad sam napisala da je mogla puno puno više da je htjela i ne samo ona nego svi iz loklane vlasti, a i šire. I složio se kad sam napisala da se takva polplava nije smjela dogoditi.
A ovo, da je adresa kuće u kojoj je bila ta koja je, moguće, ne poznam Čičku Poljanu (osim Odranskog ribiča) pa dozvoljavam, iako i dalje tvrdim da se na toj kući par dana nakon poplave ne vide tragovi od 1,5 m vode.
Usput, nadam se da bu i susjed dao glas VŠO i DC kad mu je već bila u posjeti.
I još nekaj - ne bi ja o Zoranu Žicu ovdje, njega tu nema, stoga ostavite ga po strani. On i ja se možemo i mailom i privatnim porukama razgovarati i bez vas.


tomy je napisao/la:

Da ne nabrajam dalje forume, blogove i portale gdje širite
dezinformacije i nabacujete se blatom na sve one koji vam se ne sviđaju.
Ajde dajte - gdje ja to pišem? Da vas podsjetim: ovdje redovito, na svojem blogu vrlo rijetko, i na fb. Sve ostalo nema veze sa mnom. A da pišu u moje ime i s mojim nickom to je već odavno poznato.

tomy je napisao/la:
Sramite se Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed !
Nikada pa niti danas, a vjetrojatno niti sutra.

tomy je napisao/la:
Koliko god vas se puta poklopi, dokaže Vam se argumentirano
da ste u krivu vi i dalje udarate i bljujete. Iz toga svega se nadam da ste ili čete dobro unovčiti prljavu i lažnu kampanju koju vodite protiv VŠO, a znamo kome ona najviše smeta vašem miljeniku GBR.!
A gdje to ste vi argumentirano mene poklopili?
Bljujem - o da, i još budem, ne budem stala ako ste to mislili. I ne samo protiv prodavača magle nego protiv svih koji ovu zemlju i moj zavičaj zavijaju u crno i sramotu.
Protiv svih bez obzira bili muško ili žensko, bili crni ili bijeli, bili bolesni ili zdravi, bili bogati ili siromašni, bili političari ili politikanti, bili do jučer dobri ljudi, pa se izokrenuli, bez obzira koje prezime nosili, bili danas živi a jednog dana mrtvi (ne padam na ono o mrtvima sve najbolje).
Na sve. Jel jasno?
Fučka mi se za jednu VŠO. Ma tko je ona meni? Nemojte me tjerati da napišem. Dižite je vi u zvijezde ako hoćete, za mene je ona izdajica jer je izigrala dogovor koji je potpisala prije lokalnih izbora.

Gospon Tomy mene nitko ne plaća za pisanje po forumu. A vas? Od kud vam ideja da ću nekaj unovčiti? Nego koliko bi ja to trebla tražili love? Dajte me savjetujte, i vama ću za savjet platiti. Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

Radije bih bila kruha gladna nego da mi netko plaća da pišem za njega. Taj se nije rodio. Možete vi meni prišiti kaj god hoćete, ali ljudi koji me poznaju i čitaju znaju da su to izmišljotine ZNA SE koje bagre. Podsjećate me na tomu sa onog straog foruma. I taj je lupetal sve u 16, pa se naglo primirio kad je dobio zadatak da bude kuš. Čak je bio i u kućnom pritvoru.
Sve ovo kaj sam ja napisala na internetu uzmite da sam napisala i prije 20 godina i za 20 godina. Možete li vi isto reći za sebe?


tomy je napisao/la:
Ugodan ostatak dana!
I vama.
[Vrh] Go down
tomy
Učenik
Učenik



Broj postova : 58

DC Velika Gorica - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: DC Velika Gorica   DC Velika Gorica - Page 12 Empty11.04.11 14:14

Savijet: Ne pišite o onome u što niste sigurni da ima imalo istine jer Vam se događaju ovakve stvari, ispada da lažete.

I još nešto po Kuniću ste udarali kao "nadležan pročelnik..." da imalo pratite politiku kao što nam prezentirate, i da znadete kako funkcionira stvar, znali bi da biti pročelnik ili raditi uGraskoj upravi i u isto vrijeme biti Gradski vijećnik je zakonom ne spojiva dužnost.
[Vrh] Go down
Ante
Admin
Admin
Ante


Broj postova : 2140

DC Velika Gorica - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: DC Velika Gorica   DC Velika Gorica - Page 12 Empty11.04.11 15:15

Svaka rasprava je više nego dobrodošla i svatko brani svoj stav.

Ono što svakako nije dopušteno je spuštanje na osobnu razinu.

Nikada o VŠO neću imati pozitivan stav isto kao što nikada neći imati niti pozitivan stav o Brdeku.
Bila je druga na listi ispod Picule, a Kunić kandidat za Piculinog zamjenika.

Za pretrčavanje na takav način i varanje birača nikada neću imati pozitivan stav.
Da je išla samostalno mogla je što se mene tiče koalirati s bilo kime, ali ovo je čista prijevara birača i politička korupcija namirena mjestom predsjednice Gradskog vijeća i mogućim mjestom na listi HDZ-a za parlamentarne izbore (o ostalima neću ni govoriti).
[Vrh] Go down
Ante
Admin
Admin
Ante


Broj postova : 2140

DC Velika Gorica - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: DC Velika Gorica   DC Velika Gorica - Page 12 Empty11.04.11 15:26

Predsjednica vijeća poziva na otvaranje Movieplexa u Gorici

Donosimo video intervju predsjednice Gradskog vijeća Vesna Škare Ožbolt u kojemu govori o životu u Velikoj Gorici, domaćoj atmosferi na goričkoj tržnici, o nedostatku kazališta i pravog kina, radu u Gradskom vijeću, simpatičnim Turopoljcima, planu promocije Velike Gorice na Korčuli, mogućnošću upotrebe pretpristupnih programa Europske unije i drugim temama.

http://www.vgdanas.hr/Politika/Clanak/2483/predsjednica-vijeca-poziva-na-otvaranje-movieplexa-u-gorici.aspx

Eeee, ovo se zove licemjerje.
[Vrh] Go down
tomy
Učenik
Učenik



Broj postova : 58

DC Velika Gorica - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: DC Velika Gorica   DC Velika Gorica - Page 12 Empty11.04.11 18:00

Ante je napisao/la:
Predsjednica vijeća poziva na otvaranje Movieplexa u Gorici

Donosimo video intervju predsjednice Gradskog vijeća Vesna Škare Ožbolt u kojemu govori o životu u Velikoj Gorici, domaćoj atmosferi na goričkoj tržnici, o nedostatku kazališta i pravog kina, radu u Gradskom vijeću, simpatičnim Turopoljcima, planu promocije Velike Gorice na Korčuli, mogućnošću upotrebe pretpristupnih programa Europske unije i drugim temama.

http://www.vgdanas.hr/Politika/Clanak/2483/predsjednica-vijeca-poziva-na-otvaranje-movieplexa-u-gorici.aspx

Eeee, ovo se zove licemjerje.

dobro došao Ante!

Samo da te podsjetim da smo to već prokomentirali, a prva koja je opazila video bila je osoba koja se skriva ispod nicka plemenitašica DC Velika Gorica - Page 12 672564 grrrrr
[Vrh] Go down
plemenitašica
Expert
Expert
plemenitašica


Broj postova : 2046

DC Velika Gorica - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: DC Velika Gorica   DC Velika Gorica - Page 12 Empty11.04.11 18:05

tomy je napisao/la:
.............
Samo da te podsjetim da smo to već prokomentirali, a prva koja je opazila video bila je osoba koja se skriva ispod nicka plemenitašica DC Velika Gorica - Page 12 672564 grrrrr
Bi prosila a gdje sam ja to opazila? Čak ni na ovaj Antin link neću kliknuti jer me to ne zanima.
Da niste pobrkali nekaj?
Opet mi budete morali cvijeće poslati.
[Vrh] Go down
Rožica-ljutibijes
Boss
Boss
Rožica-ljutibijes


Broj postova : 1353

DC Velika Gorica - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: DC Velika Gorica   DC Velika Gorica - Page 12 Empty11.04.11 20:38

Ante je napisao/la:
Svaka rasprava je više nego dobrodošla i svatko brani svoj stav.

Ono što svakako nije dopušteno je spuštanje na osobnu razinu.

Nikada o VŠO neću imati pozitivan stav isto kao što nikada neći imati niti pozitivan stav o Brdeku.
Bila je druga na listi ispod Picule, a Kunić kandidat za Piculinog zamjenika.

Za pretrčavanje na takav način i varanje birača nikada neću imati pozitivan stav.
Da je išla samostalno mogla je što se mene tiče koalirati s bilo kime, ali ovo je čista prijevara birača i politička korupcija namirena mjestom predsjednice Gradskog vijeća i mogućim mjestom na listi HDZ-a za parlamentarne izbore (o ostalima neću ni govoriti).
Bravo, to je jasno ko dan. Imate plusek - drugo ne mogu. cheers

Ante je napisao/la:
Predsjednica vijeća poziva na otvaranje Movieplexa u Gorici

Donosimo video intervju predsjednice Gradskog vijeća Vesna Škare Ožbolt u kojemu govori o životu u Velikoj Gorici, domaćoj atmosferi na goričkoj tržnici, o nedostatku kazališta i pravog kina, radu u Gradskom vijeću, simpatičnim Turopoljcima, planu promocije Velike Gorice na Korčuli, mogućnošću upotrebe pretpristupnih programa Europske unije i drugim temama.

http://www.vgdanas.hr/Politika/Clanak/2483/predsjednica-vijeca-poziva-na-otvaranje-movieplexa-u-gorici.aspx

Eeee, ovo se zove licemjerje.
Eeee, a ja Vam ovaj put vjerujem i čim ste najavili govornicu X.... aaaaa, nisam niti kliknula.... već mi je i preveć rigoleta DC Velika Gorica - Page 12 550616 .
[Vrh] Go down
Rožica-ljutibijes
Boss
Boss
Rožica-ljutibijes


Broj postova : 1353

DC Velika Gorica - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: DC Velika Gorica   DC Velika Gorica - Page 12 Empty11.04.11 20:53

tomy je napisao/la:


.......a prva koja je opazila video bila je osoba koja se skriva ispod nicka plemenitašica DC Velika Gorica - Page 12 672564 grrrrr

@tomy, al Vas svrbi, ha DC Velika Gorica - Page 12 307354 grrrrr. Češite se i dalje, nije problem, ali ne vrijeđajte i ne podcjenjujte - nikoga. Da Vam je bilo moći zaustaviti queen slobode riječi, misli i djela, hehehe....aaaaa, je, je, pravi je Piko bodljić DC Velika Gorica - Page 12 703205 - uf, kak mi se ovaj lijepo, prikladno, bezobrazno i podrugljivo smije (da je queen nema trebalo bi je izmisliti kao i goričke HNS-ovce - a GBR da i ne spominjem - takva Vam je debela i oštra kost i zapeo Vam u grlu haha... Laughing ). DC Velika Gorica - Page 12 664235
[Vrh] Go down
Ante
Admin
Admin
Ante


Broj postova : 2140

DC Velika Gorica - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: DC Velika Gorica   DC Velika Gorica - Page 12 Empty12.04.11 1:28

tomy je napisao/la:
Samo da te podsjetim da smo to već prokomentirali

Sorry, promaklo mi.
[Vrh] Go down
JOSIPJOŽA
Boss
Boss
JOSIPJOŽA


Broj postova : 1957

DC Velika Gorica - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: DC Velika Gorica   DC Velika Gorica - Page 12 Empty12.04.11 9:21

[quote="tomy"]
JOSIPJOŽA je napisao/la:

Ma da jožica
Treba sugerirati gradonačelniku da te uzme za savjetnika

tomy prvo ja za Vas nisam jožica, nego JOSIPJOŽA i to velikim slovima.
Uz moju malu skromnost uvjeren sam da gradonačelnik ne bi ni pogriješio u tom slučaju, stim da naglašavam to mi nije namjera postati, posebno ne savjetovati ovu i ovakvu ekipu, prefin sam ja za njih.

Moram korigirati još jedan post s listom gradskih Vijećnika koje ste objavili sa gradskog portala:

Vijećnici nisu više koliko je meni poznato:

1.Zdravko Lučić
2.Ante Šimunović

Ali eto od množine otvaranja gradilišta, ne stignu na portalu ažurirati podatke, ništa novo.

Vidim da se rasprava o DC rasplamsala, pa bi htio pridodati u tu raspravu apropo lijepih riječi VŠO o Velikoj Gorici, obećanja, osjećaja, doživljaja....

Sjetimo se da je VŠO bržebolje, potaknuta aktivnostima GBR i Zdravka Lučića oko zemljišnih zajednica, promptno sazvala sjednicu gradskog povjerenstva o ZZ(iako se prije toga nisu sastali tko zna koliko dugo, minimalno 6 mjeseci, iako je ona svaki dan na placu u VG i u goričkim kafićima Laughing ) te je na toj sjednici obećala za 10 dana objaviti rješenje, dokument, zahtjev, kako god to zvali po pitanju ZZ i rješenja problema.
I od obećanja ništa, prošlo je od tada već 2 mjeseca minimalno. Laughing

I možda nije stigla od tolikih obilazaka Velike Goerice, a možda pomaže i kumicama na placu, pospremati štandove, neznam često sam na placu ali je nisam vidio , moram priznati, jedino ako se nije maskirala, kao što to ona obično dobro zna. Laughing

Što se tiče g.Kunića i predpsotavke kolegice forumašice da je on Vijećnik, pa to bi predpostavilo pola građana Turopolja koji nisu dobro upućeni u politička zbivanja(a znamo da i nisu, djelomično i sami krivi za to) jer bi bilo za očekivati da predsjednik jedne političke stranke bude u GV, međutim on je pročelnik, istina i Bog dugovječni i revitalizirani, obzirom da ga je gradonečalnik toliko ignorirao i pritiskao, a kako bi sačuvao poziciju, DC je napravio to što je napravio, napustivši koaliciju s kojom je bio na listi i prešao HDZ, reklo bi se s jednim metkom ubio čopor zečeva, nerazumijem tkome to još nije jasno. Nadam se samo da u idućem mandatu će prestati Kunićev dugovječni mandat pročelnika.

E sada i malo o tome zašto DC i Kunić napadaju najviše GBR i HNS?
Logično, jer umjesto da je SDP nakon napuštanja koalicije digao glas jer su oni najdirektinje oštećeni i prevareni, učinio je to HNS, kao što je i ukazivao i ukazuje na sve marifetluke gradske ali i državne vlasti, stoga je kako HDZ-u HNS zapravo najveća prijetnja, DC se samo dobro uklopio sa HDZ-om u napadima na HNS i GBR.
Pa ako pogledamo i ovaj zadnji pokušaj teksta od g.Kunića vidimo da on piše sve ono što je Antiša godinama ko papagaj ponavljao kako bi pokušao oblatiti GBR ali i HNS. Naravno to je svakome jasno da je to prljava igra od zločestih dečki, koji ništa drugo i neznaju nego samo prljavo igrati, na takav način.
Iako je GBR gospodin za sve njih, čovjek živi životom običnog građanina, za razliku od svih njih koji su se debelo okoristili, neki više neki manje, što će povijest i budućnost i pokazati, iako sve kriju ko zmija noge, a tko zna možda maca ipak dođe na vratanca.

I još jedna korekcija samo kratko, video snimku VŠO, prva je kometirala kolegica Mišel koliko mi se čini a ne kolegica plemenitašica.

Uh predug sam, nije me bilo par dana na forumu pa da nadokandim, dosta, DC ne zaslužuje da uopće pišemo ili toliko pišemo o njemu. Laughing
[Vrh] Go down
JOSIPJOŽA
Boss
Boss
JOSIPJOŽA


Broj postova : 1957

DC Velika Gorica - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: DC Velika Gorica   DC Velika Gorica - Page 12 Empty12.04.11 10:07

He,he,he o čemu smo mi pisali i što smo govorili, jeli nekome još nije jasno zašto je VŠO trgovala?
Tko još ne vjeruje da će se VŠO dobro "udati"?



http://www.jutarnji.hr/premijerka-i-vesna-skare-ozbolt-zajedno-idu-na-izbore--/938269/

Premijerka i šefica HDZ-a ponudila je ovih dana Vesni Škare-Ožbolt i njezinu DC-u mogućnost koalicije i zajednički izlazak na izbore. Takav razvoj situacije mogao se naslutiti još u svibnju 2010. kada su HDZ i DC potpisali ugovor o političkoj suradnji na državnoj razini. Jadranka Kosor sada je, očito, otišla i korak dalje.
[Vrh] Go down
tomy
Učenik
Učenik



Broj postova : 58

DC Velika Gorica - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: DC Velika Gorica   DC Velika Gorica - Page 12 Empty12.04.11 10:39

[quote="JOSIPJOŽA"
Sjetimo se da je VŠO bržebolje, potaknuta aktivnostima GBR i Zdravka Lučića oko zemljišnih zajednica, promptno sazvala sjednicu gradskog povjerenstva o ZZ(iako se prije toga nisu sastali tko zna koliko dugo, minimalno 6 mjeseci, iako je ona svaki dan na placu u VG i u goričkim kafićima Laughing ) te je na toj sjednici obećala za 10 dana objaviti rješenje, dokument, zahtjev, kako god to zvali po pitanju ZZ i rješenja problema.
I od obećanja ništa, prošlo je od tada već 2 mjeseca minimalno. Laughing
[/quote]




Žalosno je što i ti nisi upućen u politiku i njen rad. Naime povjerenstvo, bilo ono ZZ ili Vatrogasne zabave saziva predsjednik jer mu je to jedna od zadaća obnašanja te dužnosti. Koliko ja znam VŠO nije predsjednica
povjerenstva i nema nikakav legitimitet koji bi joj omogućio da radi predsjednikove dužnosti.

Znam da svojim pisanje namjerno izvrćeš teme i blatiš VŠO poput plamenitašice, ali baš vam i ne ide u zadnje vrijeme kaj ne Razz


Svatko ima svoj nick, a ja sam tebi dodijelio nadimak JOŽICA onak iz milja JOŽICA DC Velika Gorica - Page 12 489940



Ne ljutiš se valjda DC Velika Gorica - Page 12 83579
[Vrh] Go down
Mišel
Ide prema gore
Ide prema gore



Broj postova : 441

DC Velika Gorica - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: DC Velika Gorica   DC Velika Gorica - Page 12 Empty12.04.11 11:57

http://www.24sata.hr/politika/premijerka-i-skare-ozbolt-u-koaliciji-a-hdz-nista-ne-zna-216940

hahahaha hadezeovci o tome ništa neznaju,pa nek pitaju Šukija,i taj dio spada pod njegove dugove

CIJENA VLASTI hahahahaha
[Vrh] Go down
JOSIPJOŽA
Boss
Boss
JOSIPJOŽA


Broj postova : 1957

DC Velika Gorica - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: DC Velika Gorica   DC Velika Gorica - Page 12 Empty12.04.11 12:51

tomy je napisao/la:





Žalosno je što i ti nisi upućen u politiku i njen rad. Naime povjerenstvo, bilo ono ZZ ili Vatrogasne zabave saziva predsjednik jer mu je to jedna od zadaća obnašanja te dužnosti. Koliko ja znam VŠO nije predsjednica
povjerenstva i nema nikakav legitimitet koji bi joj omogućio da radi predsjednikove dužnosti.

Znam da svojim pisanje namjerno izvrćeš teme i blatiš VŠO poput plamenitašice, ali baš vam i ne ide u zadnje vrijeme kaj ne Razz


Svatko ima svoj nick, a ja sam tebi dodijelio nadimak JOŽICA onak iz milja JOŽICA DC Velika Gorica - Page 12 489940



Ne ljutiš se valjda DC Velika Gorica - Page 12 83579



Da svatko od nas ima svoj nick i tako jedino možete i komunicirati.
Ne, ne ljutim se uopće ali svejedno nadimke možete davati svojima doma ali ne meni ovdje na forumu.

Možda i nisam ali svejedno imam informacije, priča se po gradu, da je upravo VŠO inicirala tu sjednicu povjerenstva na kojoj je nešto i obećala u roku " 10 dana", a prošlo je od tada već 2 mjeseca, pa ništa, ništa čudno od VŠO, bar meni.

Što se tiče blaćenja, nikoga ja ne blatim nego iznosim informacije koje znam i imam, a što se tiče blata, ona je sama sebe uvalila u duboko blato, da nema potrebe da je mi blatimo.

Osim toga i današnji napisi u medijima samo potvrđuju da smo ipak u pravu i da iznosimo prave i istinite informacije, kada je u pitanju VŠO.

Pa tko izvrće, neka zasključe oni koji čitaju ovaj forum. Laughing

E sada zašto je ona napustila koalciju i SDP (na čije ime je DC dobio mandate), o tome Vi razmislite.
[Vrh] Go down
plemenitašica
Expert
Expert
plemenitašica


Broj postova : 2046

DC Velika Gorica - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: DC Velika Gorica   DC Velika Gorica - Page 12 Empty12.04.11 16:57

JOSIPJOŽA je napisao/la:
.......Premijerka i šefica HDZ-a ponudila je ovih dana Vesni Škare-Ožbolt
Kako u tekstu piše, HDZovci pojma nemaju o toj ponudi, sklona sam vjerovati da bu istao kao i sa HSLS gdje je predsjednik Darinko Kosor rekao da to nije točno.

Ako pak bude postignut sporazum, Jadranka bi da je pametna naučila da VŠO mijenja tabor kako vjetar puše (ali Jadranka nije pametna). U svakom slučaju super je komentar jednog uvaženog odvjetnika koji je uz taj naslov napisao: "Našla krpa zakrpu".
[Vrh] Go down
mariofil68
Ide prema gore
Ide prema gore
mariofil68


Broj postova : 245

DC Velika Gorica - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: DC Velika Gorica   DC Velika Gorica - Page 12 Empty12.04.11 21:13

plemenitašica je napisao/la:
JOSIPJOŽA je napisao/la:
.......Premijerka i šefica HDZ-a ponudila je ovih dana Vesni Škare-Ožbolt
Kako u tekstu piše, HDZovci pojma nemaju o toj ponudi, sklona sam vjerovati da bu istao kao i sa HSLS gdje je predsjednik Darinko Kosor rekao da to nije točno.

Ako pak bude postignut sporazum, Jadranka bi da je pametna naučila da VŠO mijenja tabor kako vjetar puše (ali Jadranka nije pametna). U svakom slučaju super je komentar jednog uvaženog odvjetnika koji je uz taj naslov napisao: "Našla krpa zakrpu".


Ki bi da bi!
Koga to više interesira, hej. Pa zar zaista mislite da će ljudi konstantno pušiti fore. Izbori u Vukovaru su Vam pokazali stvarno stanje stvari i zaista je smiješno čitati razne "obrambene" ili " napadačke" komentare, a ponajviše gledati scenario ko sa albuma
" Obrana i posljedni dani". Svi smo mi svjesni da POT nikada neće realizirati svoje molbe, svi smo mi svjesni da je utopija da će na lokalnoj sceni ponovo zavladati " stara Partijska garda + priljepci" i svi smo mi svjesni da je netko uporno izbjegavao odgovornost u raznim aferama bez obzira što je potpisivao izvješća o radu njemu podređenih. Isto kao i Jadrolinija, isto kao i Polančec, isto kao i ostali ministri, direktori ili pročelnici. Gdje su završile istrage o utrošenom novcu na adaptaciju Sveučilišta, radi li pročistać otpadnih voda u Mraclinu i koliki je najam za poslovne prostore bez građevinske dozvole? Vrši li se istraga na navedenom? Da.
Vrši li se detaljno? Da. Tko če odgovarati? Nitko.
Tko je što rekao, kome i kada, na osnovu čega.....Hrpetine glupih i plitkih "političkih" floskula sa osnovnim ciljem da se nečije ime neprestano spominje jer u suprotnom pada u zaborav. Kao što su pali u zaborav svi koalicijski partneri u Našem gradu.
Primite se Vi posla, pokrenite neku Akciju ili se malo odmorite.
Nemojte se spuštati na nivo raznih majoneza, doktora znanosti oplodnje pjevaca ili potpisnika raznih štetnih ugovora.
[Vrh] Go down
tomy
Učenik
Učenik



Broj postova : 58

DC Velika Gorica - Page 12 Empty
PostajNaslov: DC Velika Gorica   DC Velika Gorica - Page 12 Empty20.04.11 10:56


Nakon uspješno organiziranog humanitarnog turnira u Beli, u kojem je sudjelovalo 42 igrača, prikupljena su sredstva s kojima su DC-ovci kupili Uskrsne pakete za najpotrebnije obitelji u Velikoj Gorici. Već tradicionalno u suradnji s Crvenim križem, predstavnici DC-a Velike Gorice u Velikom tjednu obilaze siromašne obitelji te im uz čestitke i Uskrsne pakete nastoje uljepšati predstojeći blagdan Uskrsa.

Ove godine DC-ovci su ovom humanom akcijom obradovali sedam obitelji.

http://www.demokratski-centar.hr/podruznice/zagrebacka/item/1329-humanitarna-uskrsna-akcija-dc-a-velika-gorice
[Vrh] Go down
Sponsored content





DC Velika Gorica - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: DC Velika Gorica   DC Velika Gorica - Page 12 Empty

[Vrh] Go down
 
DC Velika Gorica
[Vrh] 
Stranica 12 / 20.Go to page : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 16 ... 20  Next
 Similar topics
-
» HNS Velika Gorica
» HSS Velika Gorica
» HDZ Velika Gorica
» HSP Velika Gorica
» SDP Velika Gorica

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Forum Velika Gorica :: Domaće teme :: Lokalna politika-
Forum(o)Bir: