Forum Velika Gorica
Za logiranje na forum kliknite na "Log in".
Za registraciju na forum kliknite na "Registration".
Ako ne želite da Vam ovaj prozor iskače kliknite na "Do not display this again".
Forum Velika Gorica
Za logiranje na forum kliknite na "Log in".
Za registraciju na forum kliknite na "Registration".
Ako ne želite da Vam ovaj prozor iskače kliknite na "Do not display this again".
Forum Velika Gorica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Javno priznanje

Go down 
+3
Mišel
JOSIPJOŽA
plemenitašica
7 posters
Go to page : 1, 2, 3  Next
Autor/icaPoruka
plemenitašica
Expert
Expert
plemenitašica


Broj postova : 2046

Javno priznanje Empty
PostajNaslov: Javno priznanje   Javno priznanje Empty06.11.10 12:33

"Stoga je Povjerenstvo za dodjelu javnih priznanja Grada Velike Gorice uputilo javni poziv na predlaganje kandidatkinja i kandidata za dobitnike javnih priznanja Grada Velike Gorice u 2010. godini."
http://www.gorica.hr/2010/11/predlozite-kandidate-za-javna-priznanja-grada-velike-gorice/#more-6818

Razmislite, možda imate neko ime koje možete predložiti.
Ja imam.
[Vrh] Go down
plemenitašica
Expert
Expert
plemenitašica


Broj postova : 2046

Javno priznanje Empty
PostajNaslov: Re: Javno priznanje   Javno priznanje Empty25.11.10 12:13

E X L U Z I V N O



Jeste čuli djeco, vjerujte bez šale:

velika gorička koalicija predložila za javno priznanje – počasni građanin VG ________________



(pogodite tko – vodim vas na kestene, kolače i cugu). (čekam do 11)



Jocker pomoć:



"Nikada do sada javno priznanje nije mogao dobiti aktivni čelnik neke političke stranke koja sjedi u gradskom vijeću.

Ovo je poniženje za dignitet nagrade jer se radi o čistoj stranačkoj zloupotrebi."



Ako ima imalo srama odbit će, ali poznato je da su takvi ljudi beskičmenjaci i fuj, fuj osobe.
[Vrh] Go down
JOSIPJOŽA
Boss
Boss
JOSIPJOŽA


Broj postova : 1957

Javno priznanje Empty
PostajNaslov: Re: Javno priznanje   Javno priznanje Empty25.11.10 12:21

Javno priznanje 67749 VŠO? Javno priznanje 67749 Nagrada za prelazak u koaliciju, to je za njih najživotnije moguće djelo, koje im je životno bilo važno. Javno priznanje 570667 Uz to ona je i kao "počasna građanka" u smislu da ne živi u Velikoj Gorici i da joj Velika Gorica nije ni u petama, osim zbog svog osobnog političkog preživljavanja. Basketball bounce
[Vrh] Go down
plemenitašica
Expert
Expert
plemenitašica


Broj postova : 2046

Javno priznanje Empty
PostajNaslov: Re: Javno priznanje   Javno priznanje Empty25.11.10 13:19

JOSIPJOŽA je napisao/la:
Javno priznanje 67749 VŠO? Javno priznanje 67749 Nagrada za prelazak u koaliciju, to je za njih najživotnije moguće djelo, koje im je životno bilo važno.

Kaj je vi ostali? Nemate mašte?
Ajmo, čekam prijedloge.
Ima valjda još zaslužnih u ovom gradu koje veeelika koalicija kani uzdići na piedestal domovine. Javno priznanje 550616
[Vrh] Go down
Mišel
Ide prema gore
Ide prema gore



Broj postova : 441

Javno priznanje Empty
PostajNaslov: Re: Javno priznanje   Javno priznanje Empty25.11.10 13:24

Šuker VŠO
[Vrh] Go down
JOSIPJOŽA
Boss
Boss
JOSIPJOŽA


Broj postova : 1957

Javno priznanje Empty
PostajNaslov: Re: Javno priznanje   Javno priznanje Empty25.11.10 13:33

plemenitašica je napisao/la:
JOSIPJOŽA je napisao/la:
Javno priznanje 67749 VŠO? Javno priznanje 67749 Nagrada za prelazak u koaliciju, to je za njih najživotnije moguće djelo, koje im je životno bilo važno.

Kaj je vi ostali? Nemate mašte?
Ajmo, čekam prijedloge.
Ima valjda još zaslužnih u ovom gradu koje veeelika koalicija kani uzdići na piedestal domovine. Javno priznanje 550616

Ja bi tu pridodao još svakako, odnosno dvojio sam se između Šukera i VŠO ali sam dao prioritet VŠO iz razloga jer ona zaista i je "počasni građanin" Velike Gorice, k tome trgovina i prelaženje u desnu koaliciju je bilo od životne važnosti za one koji odlučuju o toj nagradi, to su razlozi zbog kojih sam se odlučio za VŠO.
Međutim slažem se da među kandidatima može biti, očekivajući sve pa i taj izbor od ZNA SE grupacije, "turopoljski sin" Ivan Šuker, koji je toliko zadužio goričane, sjetimo se samo radova na POU, sjetimo se uništavnja Velkoma, sjetimo se manjka u proračunu za kraj predhodnog mandata od 15 mil kuna, sjetimo se sportske dvorane i potrajbanih gotovih novaca za dvoranu, novaca sa računa koje su naslijedili, sjetimo se manjkova i rebalansa najnovijih proračuna, sve do zadnjeg rebalansa od 15 mil kuna, pa kak nije zadužio velikogoričane, svako da je zadužio do grla. Oprostite ako sam nešto propustio napomenuti, nemojte mi zamjeriti, zanesen sam malo ovim izborom i oduševljen da sam toliko uzbuđen, pa mi je moglo nešto i promaknuti. Javno priznanje 67749
[Vrh] Go down
plemenitašica
Expert
Expert
plemenitašica


Broj postova : 2046

Javno priznanje Empty
PostajNaslov: Re: Javno priznanje   Javno priznanje Empty25.11.10 14:11

JOSIPJOŽA je napisao/la:
.........Ja bi tu pridodao još svakako, odnosno dvojio sam se između Šukera i VŠO ......

i taj izbor od ZNA SE grupacije, "turopoljski sin" Ivan Šuker, .....

Bravo - niste baš pogodili ali mate kestene, kolače. Twisted Evil

IVAN ŠUKER - "domovine sin"

je predložen za počasnog građanina grada Velika Gorica

Molim Gorana Beusa Richembergha - predsjednika Odbora za imenovanje naselja, ulica i trgova da odmah i neodgodivo krene sa oraganizacijom preinovanja ulice u kojoj Šuker spava. Ne zaboraviti postaviti crvene tepihe bar do njegove kuće (iz smjera ZGB) jer tom trasom ga sigurno voze. Zaslužio je čovjek. Živijo.
Sve su MI-gliste Ivan Šuker. Javno priznanje 550616 Javno priznanje 550616 Javno priznanje 550616 Javno priznanje 550616 Javno priznanje 6614

Molim da se nagradi i onaj koji je predložio.
[Vrh] Go down
Rožica-ljutibijes
Boss
Boss
Rožica-ljutibijes


Broj postova : 1353

Javno priznanje Empty
PostajNaslov: Re: Javno priznanje   Javno priznanje Empty25.11.10 15:06

Citat :
IVAN ŠUKER - "domovine sin"

Javno priznanje 128746 Javno priznanje 550616 Javno priznanje 550616 Javno priznanje 550616 Javno priznanje 550616
[Vrh] Go down
Neo
Moderator
Moderator
Neo


Broj postova : 287

Javno priznanje Empty
PostajNaslov: Re: Javno priznanje   Javno priznanje Empty25.11.10 18:31

1. Povelja Grada Velike Gorice – fizičkim osobama za životno djelo Ivan Šuker
Gorica je postala poznata po njegovim aferama i čovjek je uspio državu dovest do bankrota.

2. Nagrada Grada Velike Gorice – fizičkim i pravnim osobama Fini-medija
Koliko novaca smo dali toj firmi red je da dobije neku nagradu


3. Počasno građanstvo Grada Velike Gorice – za posebne zasluge VŠO
Kada se neće doseliti u Goricu barem da ima počasno građanstvo
[Vrh] Go down
Ante
Admin
Admin
Ante


Broj postova : 2140

Javno priznanje Empty
PostajNaslov: Re: Javno priznanje   Javno priznanje Empty25.11.10 19:24

Da ne povjeruješ, najomraženijem političaru. Hahahahaha.

Naravno, VŠO se mora "malo" ulizati.
[Vrh] Go down
nino_VG
Novi član
Novi član



Broj postova : 6

Javno priznanje Empty
PostajNaslov: Re: Javno priznanje   Javno priznanje Empty25.11.10 20:59

Ja sam stvarno mislio da je riječ o nekoj šali, ne znam di je kraj toj bahatosti!
[Vrh] Go down
plemenitašica
Expert
Expert
plemenitašica


Broj postova : 2046

Javno priznanje Empty
PostajNaslov: Re: Javno priznanje   Javno priznanje Empty26.11.10 11:44



Najnepopularnijega političara u Hrvatskoj predlagati za počasnoga građanina može samo netko tko se hoće narugati i gradu i građanima.

U trenutku kad čitava nacija priželjkuje da premijerka Jadranka Kosor u najavljenoj rekonstrukciji Vlade kaže „zbogom“ najgoremu ministru i najnepopularnijemu političaru u državi, lokalni HDZ ga pokušava uzdići na rang počasnoga građanina Velike Gorice uz blagoslov Vesne Škare Ožbolt!


Dokle seže bahatost i besramnost velikogoričke vlasti? Ne samo da se time bezobzirno krši nepisano ali dosad uvijek poštivano pravilo da se gradska priznanja ne dodjeljuju čelnicima političkih stranaka koje su predstavljene u Gradskome vijeću jer se radi o očitome sukobu interesa. Zbog toga su proteklih godina bez gradskih priznanja već ostali neki tada predlagani političari čime se čuvao dignitet nagrada.

Čime li je to Veliku Goricu zadužio Ivan Šuker osim što je svakome zaposlenom Velikogoričaninu povećao (vanjski) dug sa 17 na 30 tisuća eura? ........


Onaj tko ga je predložio opet nas sramoti. Što bi Šeks rekao: to je moralno dno moralnoga dna. Hoće li Gradsko vijeće opet postati tek glasačka mašina koja liječi frustracije svoga Velikog Vođe?

http://hns-vg.com/index.php?option=com_content&task=view&id=222&Itemid=1
[Vrh] Go down
plemenitašica
Expert
Expert
plemenitašica


Broj postova : 2046

Javno priznanje Empty
PostajNaslov: Re: Javno priznanje   Javno priznanje Empty26.11.10 12:01

Da se više otvkačim od politike i zloupotrebljavanja ljudskosti i poštenja
predlažem onima koji razmišljaju o zaslužnom građaninu:

župni vikar (kapelan) Ivica Budinšćak

koji je napustio župu Navještenja Blažene Djevice Marije jer je premješten na drugu dužnost.

Taj mladi čovjek je svim srcem bio uz ljude u ovom gradu, uz mladost.

Stjetite se živih jaslica za Božić 2009, pa scenskog prikaza Muke Isusove za Uskrs ove godine.
Osim toga bio je „spasioc“ monogim hodočasnicima na pješačkom hodočašću na Mariju Bistricu, (čak i ove godine iako je već otišao).
Ne jednom sam doživjela pomoć koju je pružao ljudima koji su stajali pred vratima župnog dvora.
Vjerujem da će mnogi ljudi, više od mene, posvjedočiti zasluge ovog mladog čovjeka.
[Vrh] Go down
Ante
Admin
Admin
Ante


Broj postova : 2140

Javno priznanje Empty
PostajNaslov: Re: Javno priznanje   Javno priznanje Empty26.11.10 21:22

Njih pametni ljudi ne zanimaju.
[Vrh] Go down
JOSIPJOŽA
Boss
Boss
JOSIPJOŽA


Broj postova : 1957

Javno priznanje Empty
PostajNaslov: Re: Javno priznanje   Javno priznanje Empty27.11.10 23:15

Toliko pametnih i zaslužnih ljudi u različitim područjima, još jedan primjer bahate politike koja se gura svugdje, eto navodno nije bilo nijednog prijedloga više, jadan je onaj tko u takvoj konkurenciji dobije takvu nagradu i primi je.

http://www.vgdanas.hr/ministar-ivan-suker-pocasni-gradanin-v-gorice-1868.aspx

Počasnim građaninom Grada Velike Gorice može se proglasiti fizička osoba posebno zaslužna za promicanje vrijednosti demokratskog društva i ugleda Grada Velike Gorice, njegovog odnosa s drugim gradovima u zemlji i inozemstvu te za razvoj Grada ili pojedinih njegovih djelatnosti - stoji na službenim stranicama Grada.
[Vrh] Go down
JOSIPJOŽA
Boss
Boss
JOSIPJOŽA


Broj postova : 1957

Javno priznanje Empty
PostajNaslov: Re: Javno priznanje   Javno priznanje Empty27.11.10 23:47

JOSIPJOŽA je napisao/la:

Počasnim građaninom Grada Velike Gorice može se proglasiti fizička osoba posebno zaslužna za promicanje vrijednosti demokratskog društva i ugleda Grada Velike Gorice, njegovog odnosa s drugim gradovima u zemlji i inozemstvu te za razvoj Grada ili pojedinih njegovih djelatnosti - stoji na službenim stranicama Grada.


Kada ne bi živjeli u zemlji apsurda, u gradu još većih apsurda, jedna od osoba za ovu nagradu bi mogla biti svakako i Senka Bulić, koja nije goričanka, koja je sa scenom Gorica promicala Veliku Goricu kako u hrvatskim gradovima tako i u inozemstvu, razvijala je djelatnosti u POU, upravo društvene djelatnosti.

Međutim živimo tu gdje živimo i zato je Ivan Šuker najbolji i jedini izbor. Javno priznanje 920306
[Vrh] Go down
Rožica-ljutibijes
Boss
Boss
Rožica-ljutibijes


Broj postova : 1353

Javno priznanje Empty
PostajNaslov: Re: Javno priznanje   Javno priznanje Empty28.11.10 0:04

JOSIPJOŽA je napisao/la:
e]Međutim živimo tu gdje živimo i zato je Ivan Šuker najbolji i jedini izbor. Javno priznanje 920306


Šukerov je grad najbolje obilaziti


http://www.jutarnji.hr/branimir-pofuk--sukerov-je-grad-najbolje-obilaziti/906822/

Javno priznanje 128746 Javno priznanje 550616 Javno priznanje 550616 Javno priznanje 550616 Javno priznanje 550616
_______________________________________________________________
Nova sramota na pomolu
ŠUKER POČASNI GRAĐANIN VELIKE GORICE?
Javno priznanje Suki2

Najnepopularnijega političara u Hrvatskoj predlagati za počasnoga građanina može samo netko tko se hoće narugati i gradu i građanima.

U trenutku kad čitava nacija priželjkuje da premijerka Jadranka Kosor u najavljenoj rekonstrukciji Vlade kaže „zbogom“ najgoremu ministru i najnepopularnijemu političaru u državi, lokalni HDZ ga pokušava uzdići na rang počasnoga građanina Velike Gorice uz blagoslov Vesne Škare Ožbolt!

Dokle seže bahatost i besramnost velikogoričke vlasti? Ne samo da se time bezobzirno krši nepisano ali dosad uvijek poštivano pravilo da se gradska priznanja ne dodjeljuju čelnicima političkih stranaka koje su predstavljene u Gradskome vijeću jer se radi o očitome sukobu interesa. Zbog toga su proteklih godina bez gradskih priznanja već ostali neki tada predlagani političari čime se čuvao dignitet nagrada.

Prijedlog da se počasnim građaninom Velike Gorice (do sada to priznanje nije dobio još nitko) proglasi ne samo stvarni građanin Velike Gorice nego i kontroverzni predsjednik velikogoričkoga HDZ-a također je i najeklatantniji primjer nemorala aktualne gradske vlasti Dražena Barišića i Vesne Škare Ožbolt.Čime li je to Veliku Goricu zadužio Ivan Šuker osim što je svakome zaposlenom Velikogoričaninu povećao (vanjski) dug sa 17 na 30 tisuća eura? Evo najvažnijih zasluga „najvećega sina turopoljskih naroda i narodnosti“, koje je izravno napravio ili koje su napravljene pod njegovim pokroviteljstvom:
- izgradnja Tržnoga centra u koju je ulupano 120 milijuna kuna i koja je dovela do stečaja „Velkoma“,
- rekonstrukcija zgrade Pučkog otvorenog učilišta za „pišljivih“ 39 milijuna kuna,
- politička korupcija kroz konstantno kupovanje vijećnika Gradskoga vijeća od Marije Leško (2001.) do Vesne Škare Ožbolt (2010.),
- virtualni voćnjaci u Kušancu preko kojih je sa svojim pajdašima izvukao masne odštete iako nisu nikad obrani niti su tamo uopće smjeli biti posađeni,
- skandalozna afera „Brdek“ nakon koje je raspušteno Gradsko vijeće 2006. godine,
- ucjenom iskamčenih 9,5 milijuna kuna za zemljište u Kušancu za novo gradsko groblje dok je Vlada svim drugim gradovima i općinama od Varaždina do Sibinja zemlju poklanjala,
- blokada 15-ak razvojnih projekata bivše gradske vlasti za koje nije mogla dobiti partnerstvo niti pomoć ni Vlade ni Županije;
- sprečavanje izgradnje gradske sportske dvorane,
- istjerivanje Senke Bulić iz Velike Gorice i gašenje Scene Gorica itd.

O prijetnjama i proganjanju političkih suparnika, o njegovu primitivizmu i aroganciji, demagogiji, lažima i podmetanjima, o strahu u kojemu drži velikogoričke poduzetnike pod prijetnjom inspekcijama da niti ne trošimo riječi. Onaj tko ga je predložio opet nas sramoti. Što bi Šeks rekao: to je moralno dno moralnoga dna. Hoće li Gradsko vijeće opet postati tek glasačka mašina koja liječi frustracije svoga Velikog Vođe?

http://hns-vg.com/index.php?option=com_content&task=view&id=222&Itemid
Javno priznanje 29gd3js
[Vrh] Go down
Ante
Admin
Admin
Ante


Broj postova : 2140

Javno priznanje Empty
PostajNaslov: Re: Javno priznanje   Javno priznanje Empty28.11.10 1:08

Oglasila se i moralna vretikala društva VŠO, kao što sam već ranije rekao mora se malo ulizati.

Pitanje je dokle će se uvući.

Nadam se da će sa Šukreom nestati i dogovor HDZ - DC.
[Vrh] Go down
plemenitašica
Expert
Expert
plemenitašica


Broj postova : 2046

Javno priznanje Empty
PostajNaslov: Re: Javno priznanje   Javno priznanje Empty28.11.10 3:28

JOSIPJOŽA je napisao/la:
JOSIPJOŽA je napisao/la:

Počasnim građaninom Grada Velike Gorice može se proglasiti fizička osoba posebno zaslužna za promicanje vrijednosti demokratskog društva i ugleda Grada Velike Gorice, njegovog odnosa s drugim gradovima u zemlji i inozemstvu te za razvoj Grada ili pojedinih njegovih djelatnosti - stoji na službenim stranicama Grada.


...jedna od osoba za ovu nagradu bi mogla biti svakako i Senka Bulić, koja nije goričanka, koja je sa scenom Gorica promicala Veliku Goricu kako u hrvatskim gradovima tako i u inozemstvu, razvijala je djelatnosti u POU, upravo društvene djelatnosti.
Apsolutno, i dodajem da za neke druge ne znam pa nju vidim kao jedinu. Osim, ako ću se rugati onda na popis pridodajem Truta i onog ravnatelja Hrv.voda koji su zaslužni za poplavu u Turopoljskoj Posavini. Stvarno su zaslužni da se za grad i kraj čuje daleko.
[Vrh] Go down
plemenitašica
Expert
Expert
plemenitašica


Broj postova : 2046

Javno priznanje Empty
PostajNaslov: Re: Javno priznanje   Javno priznanje Empty28.11.10 17:58

Slažem se da se Senku predloži za tu nagradu ili titulu ili kaj već.
Ai VŠO, i ostali dio grupe ne bi trebao imati ništa protiv s obzirom dasu ocijenili Scenu Gorica kao vrlo uspješan projekt, iako se nisusložili da je Senka radila u cijelom POU. Govorili su da je nisu potjrali zbog Scene i kazališta, nego zbog POU.
E pa POU je seljačija bez kazališta (no to njih i zadovoljava).

Čini mi se ipak svi slažu da je Scena Gorica besprijekorna (bila, na žalost).
[Vrh] Go down
JOSIPJOŽA
Boss
Boss
JOSIPJOŽA


Broj postova : 1957

Javno priznanje Empty
PostajNaslov: Re: Javno priznanje   Javno priznanje Empty28.11.10 18:16

Taj prijedlog može podnijeti inicijativa građana, međutim rok je bio koliko vidim za podnošenje prijedloga do 18. studenoga, 2010.
Meni je zanimljiva sama činjenica da nije stigao ni jedan drugi prijedlog osim prijedloga Ivana Šukera?
Kako je objavljeno negdje, ne sjećam se gdje.
Pa zar je moguće da u Velikoj Gorici i cijelom Turopolju nije došao ni jedan drugi prijedlog, ja naprosto ne vjerujem u to. A Vi?
Kao što rekoh već jednom jadan je onaj kandidat koji nema niti jednog protukandidata za bilo što, pa i ovakvu prestižnu nagradu grada Velike Gorice.

http://www.gorica.hr/2010/11/javni-poziv-na-predlaganje-kandidatkinja-i-kandidata-za-dobitnike-javnih-priznanja-grada-velike-gorice-u-2010-godini/

"Počasnim građaninom Grada Velike Gorice može se proglasiti fizička osoba posebno zaslužna za promicanje vrijednosti demokratskog društva i ugleda Grada Velike Gorice, njegovog odnosa s drugim gradovima u zemlji i inozemstvu te za razvoj Grada ili pojedinih njegovih djelatnosti" - stoji na službenim stranicama Grada.

3. Počasno građanstvo Grada Velike Gorice – za posebne zasluge.
Pravo podnošenja prijedloga za dodjelu javnih priznanja Grada Velike Gorice imaju vijećnici i radna tijela Gradskog vijeća, gradonačelnik, građani, udruge, trgovačka društva, vjerske zajednice i ustanove.
Pozivaju se svi zainteresirani predlagatelji da svoje prijedloge s iscrpnim obrazloženjem te podacima o kandidatu dostave najkasnije do 18. studenog 2010. godine u zatvorenoj omotnici i s naznakom „ne otvaraj“ na adresu:

Povjerenstvo za dodjelu javnih priznanja
Grada Velike Gorice,
Trg kralja Tomislava 34,
10 410 Velika Gorica.
[Vrh] Go down
Mišel
Ide prema gore
Ide prema gore



Broj postova : 441

Javno priznanje Empty
PostajNaslov: Re: Javno priznanje   Javno priznanje Empty29.11.10 0:13

Crna kronika

Ministar financija Ivan Šuker počasni je građanin Velike Gorice


28.11.2010.




Ovo je objavljeno na stranici vrlog decea Moja Gorica.Pitam se kakto da i oni misle da to spada u crnu kroniku.
[Vrh] Go down
JOSIPJOŽA
Boss
Boss
JOSIPJOŽA


Broj postova : 1957

Javno priznanje Empty
PostajNaslov: Re: Javno priznanje   Javno priznanje Empty29.11.10 0:32

Mišel je napisao/la:
Crna kronika

Ministar financija Ivan Šuker počasni je građanin Velike Gorice


28.11.2010.




Ovo je objavljeno na stranici vrlog decea Moja Gorica.Pitam se kakto da i oni misle da to spada u crnu kroniku.

Ne kužim, na kojoj stranici, crna kronika, makar ovo s Šukerom doduše nije ni za crnu kroniku, to bi bilo prije za niktitanikov strip. Javno priznanje 920306
[Vrh] Go down
Mišel
Ide prema gore
Ide prema gore



Broj postova : 441

Javno priznanje Empty
PostajNaslov: Re: Javno priznanje   Javno priznanje Empty29.11.10 0:35

Ma na onoj Moja gorica stavili su tu informaciju pod crnu kroniku.Valjda su mislili crni humor.
To je ona kaj se nezna kao čija je,a bavi se pljuvanjem po onima koji misle drukčije od naredbe.
[Vrh] Go down
Rožica-ljutibijes
Boss
Boss
Rožica-ljutibijes


Broj postova : 1353

Javno priznanje Empty
PostajNaslov: Re: Javno priznanje   Javno priznanje Empty29.11.10 0:41

Mišel je napisao/la:

Ovo je objavljeno na stranici vrlog decea Moja Gorica.Pitam se kakto da i oni misle da to spada u crnu kroniku.

Pa zar Vi to čitate, molim Vas? Pa ono malo što sam uopće bila - to jeste stranica koja bi se mogla mirno i imenovati moja gorica=crna kronika.

Ah, tako je naslovljena ova tema "kao pokušavaju biti SARKASTIČNI", oh, uh, posebno s toga što se već tako dugo "dave sa HNS-Velika Gorica i GBR koji su im neprobavljiva, oštra kost u prljavom trgovačkom ždrijelu".
Javno priznanje 6614 Javno priznanje 550616
[Vrh] Go down
Sponsored content





Javno priznanje Empty
PostajNaslov: Re: Javno priznanje   Javno priznanje Empty

[Vrh] Go down
 
Javno priznanje
[Vrh] 
Stranica 1 / 3.Go to page : 1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Forum Velika Gorica :: Domaće teme :: Grad Velika Gorica-
Forum(o)Bir: