Forum Velika Gorica
Za logiranje na forum kliknite na "Log in".
Za registraciju na forum kliknite na "Registration".
Ako ne želite da Vam ovaj prozor iskače kliknite na "Do not display this again".
Forum Velika Gorica
Za logiranje na forum kliknite na "Log in".
Za registraciju na forum kliknite na "Registration".
Ako ne želite da Vam ovaj prozor iskače kliknite na "Do not display this again".
Forum Velika Gorica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Predavanja u gradu i okolici

Go down 
3 posters
Autor/icaPoruka
plemenitašica
Expert
Expert
plemenitašica


Broj postova : 2046

Predavanja u gradu i okolici Empty
PostajNaslov: Predavanja u gradu i okolici   Predavanja u gradu i okolici Empty20.10.10 18:45

U četvrtak 21.10. 2010. u 18 sati

dvorana Galženica

edukativno predavanje o raku dojke


http://www.dojka-vg.hr/index.php?option=com_frontpage&Itemid=1
[Vrh] Go down
JOSIPJOŽA
Boss
Boss
JOSIPJOŽA


Broj postova : 1957

Predavanja u gradu i okolici Empty
PostajNaslov: Re: Predavanja u gradu i okolici   Predavanja u gradu i okolici Empty28.10.10 15:10

http://www.vgdanas.hr/flora-i-fauna-turopolja-1729.aspx

O bogatstvu biološke raznolikosti Turopolja večeras od 19 sati u Gradskoj knjižnici, Središnji odjel za odrasle u POU, govorit će dr.sc. Damir Drvodelić, profesor na Šumarskom fakultetu u Zagrebu.

Predavanje uz projekciju predstavit će djelić iznimno bogate i raznovrsne flore i faune koja se razvila u turopoljskom kraju. Flora Turopolja broji preko 450 vrsta biljaka. Utvrđena je fauna leptira od oko 400 vrsta, u rijekama Turopolja žive 22 vrste riba i 17 vrsta vodozemaca. Turopolje je ptičji raj u kojem živi 220 vrsta ptica, a tu je još i 40 vrsta sisavaca.

Više o biljnom i životinjskom svijetu koji živi oko nas saznajte večeras u Gradskoj knjižnici. Možda vam spasi život ukoliko se izgubite u turopoljskoj divljini.
[Vrh] Go down
plemenitašica
Expert
Expert
plemenitašica


Broj postova : 2046

Predavanja u gradu i okolici Empty
PostajNaslov: Re: Predavanja u gradu i okolici   Predavanja u gradu i okolici Empty24.11.10 19:51

Knjiga za djecu uzrasta od dvanaest do petnaest godina.
Dogodovštine grupe djece s ljetovanja na moru.

Predavanja u gradu i okolici Pozivnicazemljasnjezana
[Vrh] Go down
Ante
Admin
Admin
Ante


Broj postova : 2140

Predavanja u gradu i okolici Empty
PostajNaslov: Re: Predavanja u gradu i okolici   Predavanja u gradu i okolici Empty28.04.12 1:44

Matica Hrvatska Velike Gorice redovito održava razno razna predavanja. Neka su i vro zanimljiva. Ona su svaki četvrtak. Kada stignem i kada mi je tema okej, zaletim se. Nisu baš posjećene, ali mislim da imaju krivi koncept najava (iako ih redovito gradski portali prate) i načina privlačenja ljudi.
[Vrh] Go down
plemenitašica
Expert
Expert
plemenitašica


Broj postova : 2046

Predavanja u gradu i okolici Empty
PostajNaslov: Re: Predavanja u gradu i okolici   Predavanja u gradu i okolici Empty28.04.12 23:39

Ante je napisao/la:
Matica Hrvatska Velike Gorice redovito održava razno razna predavanja. Neka su i vro zanimljiva. Ona su svaki četvrtak. Kada stignem i kada mi je tema okej, zaletim se.

I ja sam tamo dosta često. I predavanja koja sam odslušala su baš super. A i klipići nakon predavanja. Very Happy
[Vrh] Go down
Ante
Admin
Admin
Ante


Broj postova : 2140

Predavanja u gradu i okolici Empty
PostajNaslov: Re: Predavanja u gradu i okolici   Predavanja u gradu i okolici Empty28.04.12 23:56

Do klipića ne stignem, ali sljedeći put se na vrijeme pripremim Very Happy
[Vrh] Go down
Sponsored content





Predavanja u gradu i okolici Empty
PostajNaslov: Re: Predavanja u gradu i okolici   Predavanja u gradu i okolici Empty

[Vrh] Go down
 
Predavanja u gradu i okolici
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Forum Velika Gorica :: Domaće teme :: Događaji-
Forum(o)Bir: