Forum Velika Gorica
Za logiranje na forum kliknite na "Log in".
Za registraciju na forum kliknite na "Registration".
Ako ne želite da Vam ovaj prozor iskače kliknite na "Do not display this again".
Forum Velika Gorica
Za logiranje na forum kliknite na "Log in".
Za registraciju na forum kliknite na "Registration".
Ako ne želite da Vam ovaj prozor iskače kliknite na "Do not display this again".
Forum Velika Gorica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin

 

 P - Sanader&HDZ - prošlost, sadašnjost, budućnost

Go down 
+4
plemenitašica
JOSIPJOŽA
Ante
Rožica-ljutibijes
8 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
Autor/icaPoruka
Rožica-ljutibijes
Boss
Boss
Rožica-ljutibijes


Broj postova : 1353

P - Sanader&HDZ - prošlost, sadašnjost, budućnost  - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: P - Sanader&HDZ - prošlost, sadašnjost, budućnost    P - Sanader&HDZ - prošlost, sadašnjost, budućnost  - Page 3 Empty11.11.10 21:22

Ante je napisao/la:

Ovo ću sa zadovoljstvom promatrati. Ovaj rat u HDZ-u.
Daaaa, ali dok se među njima rat ratuje, narod sve više pati i gladuje P - Sanader&HDZ - prošlost, sadašnjost, budućnost  - Page 3 778688 .
Neka oni lijepo zakupe Arenu pa neka u njoj ratuju međusobno P - Sanader&HDZ - prošlost, sadašnjost, budućnost  - Page 3 84372 P - Sanader&HDZ - prošlost, sadašnjost, budućnost  - Page 3 570667 P - Sanader&HDZ - prošlost, sadašnjost, budućnost  - Page 3 28382 P - Sanader&HDZ - prošlost, sadašnjost, budućnost  - Page 3 185738 P - Sanader&HDZ - prošlost, sadašnjost, budućnost  - Page 3 531100 do samoistrebljenja, ali ne na račun nas - malog naroda. P - Sanader&HDZ - prošlost, sadašnjost, budućnost  - Page 3 70445 P - Sanader&HDZ - prošlost, sadašnjost, budućnost  - Page 3 779695 P - Sanader&HDZ - prošlost, sadašnjost, budućnost  - Page 3 172457 . Dokad tako Evil or Very Mad .
[Vrh] Go down
JOSIPJOŽA
Boss
Boss
JOSIPJOŽA


Broj postova : 1957

P - Sanader&HDZ - prošlost, sadašnjost, budućnost  - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: P - Sanader&HDZ - prošlost, sadašnjost, budućnost    P - Sanader&HDZ - prošlost, sadašnjost, budućnost  - Page 3 Empty11.11.10 22:15

Ova njihova prepucavanja i rat su prestrašni i istovremeno presmiješni, bave se sami sobom cijelo vrijeme i zabole ih za nas građane, dok mi građani "uživamo" u njihovom cirkusu i zabavljamo se, drugo nam izgleda ništa i ne preostaje kada nemamo bubreg za nešto više ili veće, nešto jače i jasnije, nešto radikalnije kako bi rekli stop bandi lopovskoj.
Dok narod gladuje oni se zabavljaju.
[Vrh] Go down
Ante
Admin
Admin
Ante


Broj postova : 2140

P - Sanader&HDZ - prošlost, sadašnjost, budućnost  - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: P - Sanader&HDZ - prošlost, sadašnjost, budućnost    P - Sanader&HDZ - prošlost, sadašnjost, budućnost  - Page 3 Empty12.11.10 1:49

Slažem se. Nama neće biti bolje, ali tješim se ako se još jače potuku bit će nama laše, možda odu....
[Vrh] Go down
Neo
Moderator
Moderator
Neo


Broj postova : 287

P - Sanader&HDZ - prošlost, sadašnjost, budućnost  - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: P - Sanader&HDZ - prošlost, sadašnjost, budućnost    P - Sanader&HDZ - prošlost, sadašnjost, budućnost  - Page 3 Empty12.11.10 11:25

Tko će ga znati, možda Sanader konačno napravi nešto korisno za Hrvatsku. Samo s nadam da neće biti skupo kao u kada smo išli petoj brzini.
[Vrh] Go down
plemenitašica
Expert
Expert
plemenitašica


Broj postova : 2046

P - Sanader&HDZ - prošlost, sadašnjost, budućnost  - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: P - Sanader&HDZ - prošlost, sadašnjost, budućnost    P - Sanader&HDZ - prošlost, sadašnjost, budućnost  - Page 3 Empty12.11.10 12:02

Neo je napisao/la:
Tko će ga znati, možda Sanader konačno napravi nešto korisno za Hrvatsku. Samo s nadam da neće biti skupo kao u kada smo išli petoj brzini.
Joj, Neo, pa kaj vi još vjerujete i njemu i takvima?
Kaj vam se mora dogoditi da popljutete tu bagru i da tražite njihov odlazak?
[Vrh] Go down
Neo
Moderator
Moderator
Neo


Broj postova : 287

P - Sanader&HDZ - prošlost, sadašnjost, budućnost  - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: P - Sanader&HDZ - prošlost, sadašnjost, budućnost    P - Sanader&HDZ - prošlost, sadašnjost, budućnost  - Page 3 Empty12.11.10 18:03

Ne vjerujem ja njemu ništa samo konstatiram da ako rasturi HDZ konačno bi napravio nešto korisno za Hrvatsku. P - Sanader&HDZ - prošlost, sadašnjost, budućnost  - Page 3 580510
[Vrh] Go down
Rožica-ljutibijes
Boss
Boss
Rožica-ljutibijes


Broj postova : 1353

P - Sanader&HDZ - prošlost, sadašnjost, budućnost  - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: P - Sanader&HDZ - prošlost, sadašnjost, budućnost    P - Sanader&HDZ - prošlost, sadašnjost, budućnost  - Page 3 Empty12.11.10 19:13

plemenitašica je napisao/la:
Neo je napisao/la:
Tko će ga znati, možda Sanader konačno napravi nešto korisno za Hrvatsku. Samo s nadam da neće biti skupo kao u kada smo išli petoj brzini.
Joj, Neo, pa kaj vi još vjerujete i njemu i takvima?
Kaj vam se mora dogoditi da popljutete tu bagru i da tražite njihov odlazak?
P - Sanader&HDZ - prošlost, sadašnjost, budućnost  - Page 3 375790 Eh. što ste neskromni...Šta Vam nije dosta da ja tu bagru pig pljujem i gadim - zna se OPRAVDANO P - Sanader&HDZ - prošlost, sadašnjost, budućnost  - Page 3 115484

Neo je napisao/la:
Ne vjerujem ja njemu ništa samo konstatiram da ako rasturi HDZ konačno bi napravio nešto korisno za Hrvatsku. P - Sanader&HDZ - prošlost, sadašnjost, budućnost  - Page 3 580510

Slažem se Neo, to bi uistinu bilo korisno za Hrvatsku, a od njega pobjegulje lopovske "konačno, prvi i valjda zadnji put" što se tiče dobrih djela. I neka ga bestraga u lance i okove zajedno s bandom lopovskom otpuše "puno vitra" P - Sanader&HDZ - prošlost, sadašnjost, budućnost  - Page 3 94512 .
[Vrh] Go down
Ante
Admin
Admin
Ante


Broj postova : 2140

P - Sanader&HDZ - prošlost, sadašnjost, budućnost  - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: P - Sanader&HDZ - prošlost, sadašnjost, budućnost    P - Sanader&HDZ - prošlost, sadašnjost, budućnost  - Page 3 Empty13.11.10 10:57

Potpisujem Neo.
[Vrh] Go down
plemenitašica
Expert
Expert
plemenitašica


Broj postova : 2046

P - Sanader&HDZ - prošlost, sadašnjost, budućnost  - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: P - Sanader&HDZ - prošlost, sadašnjost, budućnost    P - Sanader&HDZ - prošlost, sadašnjost, budućnost  - Page 3 Empty13.11.10 11:40

Neo je napisao/la:
Ne vjerujem ja njemu ništa samo konstatiram da ako rasturi HDZ konačno bi napravio nešto korisno za Hrvatsku. P - Sanader&HDZ - prošlost, sadašnjost, budućnost  - Page 3 580510
Niti to ne vjerujem.
Uostalom, uopće ga ne doživljavam kao sposobnog čovjeka.
To kaj je on/oni napravili to zna svaka budala, a i djeca i cigani (kak ide ona poslovica: dok deca imaju para i cigani tržiju).
Tak i ovo, bil je nekaj (šuft) dok je krao naše novce i dijelio sebi i svojima, ali to je daleko od sposobnog čovjeka. I ja bi znala "raspolagati" sa milijunima i milijardama, ma kaj ja, svi.
[Vrh] Go down
Ante
Admin
Admin
Ante


Broj postova : 2140

P - Sanader&HDZ - prošlost, sadašnjost, budućnost  - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: P - Sanader&HDZ - prošlost, sadašnjost, budućnost    P - Sanader&HDZ - prošlost, sadašnjost, budućnost  - Page 3 Empty13.11.10 12:01

Nedavno sam rekao da nam je jednina šansa za spas ako se međusobno potuku. Oporba nam nije nešto pretjerano sposobna. A ovi se držali zajedno. Sada je to puklo ili barem puca i to jako.

Jedina šansa. Na žalost na to smo spali. Da nam sudbina ovisi koliko su oni međusobno dobri. Mislim da je Neo u tom smilsu mislio i tu se u potpunosti slažem s njim.

Ali je to jadno i mi smo jadni što o tome ovisimo. O nečijem sukobu ili tome koliko se vole.Koma.
[Vrh] Go down
plemenitašica
Expert
Expert
plemenitašica


Broj postova : 2046

P - Sanader&HDZ - prošlost, sadašnjost, budućnost  - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: P - Sanader&HDZ - prošlost, sadašnjost, budućnost    P - Sanader&HDZ - prošlost, sadašnjost, budućnost  - Page 3 Empty13.11.10 12:18

Ante je napisao/la:
.....O nečijem sukobu ili tome koliko se vole.Koma.
Da, strašno.
Oporba: -2.
Umjesto da ste pozvali ljude da izađu i da zajedno glasno kažu da je dosta tiranije.
I dalje čekam Matiju.
[Vrh] Go down
Ante
Admin
Admin
Ante


Broj postova : 2140

P - Sanader&HDZ - prošlost, sadašnjost, budućnost  - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: P - Sanader&HDZ - prošlost, sadašnjost, budućnost    P - Sanader&HDZ - prošlost, sadašnjost, budućnost  - Page 3 Empty13.11.10 14:43

Kažu narod ima vlast kakvu zaslužuje, a tako je i s oporbom.
[Vrh] Go down
Rožica-ljutibijes
Boss
Boss
Rožica-ljutibijes


Broj postova : 1353

P - Sanader&HDZ - prošlost, sadašnjost, budućnost  - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: P - Sanader&HDZ - prošlost, sadašnjost, budućnost    P - Sanader&HDZ - prošlost, sadašnjost, budućnost  - Page 3 Empty18.11.10 17:23

Sanader opet napada: Evropa će saznati sve o Kosorici i Šeksu

NA IZVANREDNOJ press konferenciji koju je danas sazvao, Ivo Sanader rekao je kako Šeks i Kosor utječu na sustav istrage i upravljaju kaznenim progonom. "Jer kako bi inače znali da se približava moj kraj?", pita se Sanader podsjećajući na jučerašnju izjavu Vladimira Šeksa za kojega se zna, kako je rekao Sanader, "da drži dirigentsku palicu hrvatskog pravosuđa". Dodao je kako se nema namjeru obračunavati s ministrima jer oni ionako samo slijede naredbe.Sanader se pita otkad su to Kosor i Šeks Hrvatska, te kaže kako je Hrvatska taoc Jadranke Kosor i Vladimira Šeksa i da ne tužaka Hrvatsku, ali će europskim institucijama reći sve o predsjednici Vlade i potpredsjedniku Sabora. "Kako Šeks može pričati o moralu? Pa on je taj koji je nagovarao Polančeca da lažno svjedoči mašući mu pred nosom malim prstom! Ne samo to, podsjetite se i što je rekao kad je jedna zastupnica zatražila aktiviranje saborskog mandata. Šeks je bio taj koji joj je prijetio", rekao je Sanader na pressici ponavljajući ono što je i jučer kazao: "Ako sam toliki kriminalac, zašto su me slijedili toliko godina".Ponovio je i da ne zna ništa od crnim torbama te rekao da je HDZ strukturiran na demokratski način. "Sa funkcioniranjem stranke morao je biti upoznat glavnik tajnik stranke", dodao je bivši premijer.Uskoro opširnije
http://www.index.hr/vijesti/clanak/sanader-opet-napada-europa-ce-saznati-sve-o-kosorici-i-seksu/524193.aspx

Evo ga na, i on "pati od amnezije", ni on ne zna ništa....ajojjojjoj.....a ono "ZNA SE...?
[Vrh] Go down
Rožica-ljutibijes
Boss
Boss
Rožica-ljutibijes


Broj postova : 1353

P - Sanader&HDZ - prošlost, sadašnjost, budućnost  - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: P - Sanader&HDZ - prošlost, sadašnjost, budućnost    P - Sanader&HDZ - prošlost, sadašnjost, budućnost  - Page 3 Empty23.11.10 21:29

Izglasan proračun: I Sanader s flasterom na sljepoočnici bio za!

PAŽNJU zastupnika u Saboru, ali i novinara na Markovu trgu, izazvao je poveći flaster na sljepoočnici Ive Sanadera.U skladu sa svojom dosadašnjom praksom zastupnik Sanader nije htio otkriti uzrok "glavobolje", a nije bio ni raspoložen za odgovore na pitanja o tome je li predao imovinsku karticu do ponoći kada je bio zakonski rok.Izglasan proračunU Hrvatskom saboru sa 83 glasa za i šest protiv izglasan je državni proračun. Ivo Sanader bio je jedan od onih koji je glasao za proračun.
http://www.index.hr/vijesti/clanak/izglasan-proracun-i-sanader-s-flasterom-na-sljepoocnici-bio-za/524904.aspx

Igrokaz po scenariju DrIva se nastavlja. Malo žrtva, malo napadač...malo *upak, malo uvlakač...ali bezumnima se tako prodaje "rog za svijeću".
Kakva šarada, a već sam rekla masonerija-mašinerija radi.
Uh, kako ja njima ništa ne vjerujem, sve one igrice, maniri itd.
[Vrh] Go down
JOSIPJOŽA
Boss
Boss
JOSIPJOŽA


Broj postova : 1957

P - Sanader&HDZ - prošlost, sadašnjost, budućnost  - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: P - Sanader&HDZ - prošlost, sadašnjost, budućnost    P - Sanader&HDZ - prošlost, sadašnjost, budućnost  - Page 3 Empty26.11.10 12:54

http://danas.net.hr/hrvatska/page/2010/11/26/0152006.html

Grozničava atmosfera u RHThe Economist: Sanadera bi uskoro mogli uhititi



Atmosfera u Zagrebu je grozničava. Obilno se nagađa da će Ivo Sanader, bivši hrvatski premijer, uskoro biti uhićen, piše u svom tiskanom izdanju ugledni britanski list The Economist. Hrvatska posrće na putu u EU, ekonomija je katastrofa, a oporba se nada dolasku MMF-a, navodi se u članku.
[Vrh] Go down
JOSIPJOŽA
Boss
Boss
JOSIPJOŽA


Broj postova : 1957

P - Sanader&HDZ - prošlost, sadašnjost, budućnost  - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: P - Sanader&HDZ - prošlost, sadašnjost, budućnost    P - Sanader&HDZ - prošlost, sadašnjost, budućnost  - Page 3 Empty26.11.10 13:38

http://www.vecernji.hr/vijesti/ugledni-republikanac-optuzen-pranje-novca-prijeti-mu-99-godina-clanak-219960


- Prepisati i početi odmah primjenjivati isti zakon...

- "... proglašen je krivim za pranje novca i urotu zbog nezakonita financiranja predizbornih kampanja, za što mu prijeti kazna od pet do 99 godina zatvora."

http://www.vecernji.hr/vijesti/ugledni-republikanac-optuzen-pranje-novca-prijeti-mu-99-godina-clanak-219960
[Vrh] Go down
plemenitašica
Expert
Expert
plemenitašica


Broj postova : 2046

P - Sanader&HDZ - prošlost, sadašnjost, budućnost  - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: P - Sanader&HDZ - prošlost, sadašnjost, budućnost    P - Sanader&HDZ - prošlost, sadašnjost, budućnost  - Page 3 Empty26.11.10 13:49

JOSIPJOŽA je napisao/la:
http://danas.net.hr/hrvatska/page/2010/11/26/0152006.html

Grozničava atmosfera u RHThe Economist: Sanadera bi uskoro mogli uhititi
Ispravak netočnog navoda: umjesto bi mogli treba pisati bi MORALI.

Nego, čini mi se da sam sinoć na vijestima RTL čula, pa pitam jel to istina, da je Sanader opet u Americi. Kako slušam TV u prolazu i na dljinu, nisam sigurna, ali ako je to točno onda su ga pustili.
[Vrh] Go down
JOSIPJOŽA
Boss
Boss
JOSIPJOŽA


Broj postova : 1957

P - Sanader&HDZ - prošlost, sadašnjost, budućnost  - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: P - Sanader&HDZ - prošlost, sadašnjost, budućnost    P - Sanader&HDZ - prošlost, sadašnjost, budućnost  - Page 3 Empty26.11.10 13:55

plemenitašica je napisao/la:
JOSIPJOŽA je napisao/la:
http://danas.net.hr/hrvatska/page/2010/11/26/0152006.html

Grozničava atmosfera u RHThe Economist: Sanadera bi uskoro mogli uhititi
Ispravak netočnog navoda: umjesto bi mogli treba pisati bi MORALI.

Nego, čini mi se da sam sinoć na vijestima RTL čula, pa pitam jel to istina, da je Sanader opet u Americi. Kako slušam TV u prolazu i na dljinu, nisam sigurna, ali ako je to točno onda su ga pustili.


Iako je otišao u Ameriku u tom slučaju neže izbjeći hapšenje, samo će ga malo prolongirati.
Odluka o hapšenju, tjeralica, zahtjev za izručenje, izručenje.....suđenje....mene zanima onaj američki zakon gdje prijeti 99 godina robije, pa Amerika koja ima takve zakone i postupa demokratski nesmije sebi dozvoliti taj luksuz da ne izruči Sanadera u slučaju da ga se krene hapsiti, tak da to mene ne brine puno, više me brine je li nađeno ili ne dokaza za hapšenje.
[Vrh] Go down
plemenitašica
Expert
Expert
plemenitašica


Broj postova : 2046

P - Sanader&HDZ - prošlost, sadašnjost, budućnost  - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: P - Sanader&HDZ - prošlost, sadašnjost, budućnost    P - Sanader&HDZ - prošlost, sadašnjost, budućnost  - Page 3 Empty26.11.10 13:59

JOSIPJOŽA je napisao/la:
plemenitašica je napisao/la:

Nego, čini mi se da sam sinoć na vijestima RTL čula, pa pitam jel to istina, da je Sanader opet u Americi. Kako slušam TV u prolazu i na dljinu, nisam sigurna, ali ako je to točno onda su ga pustili.

Iako je otišao u Ameriku u tom slučaju neže izbjeći hapšenje, samo će ga malo prolongirati.

Jel to znači da je točno da je otišao?
[Vrh] Go down
Ante
Admin
Admin
Ante


Broj postova : 2140

P - Sanader&HDZ - prošlost, sadašnjost, budućnost  - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: P - Sanader&HDZ - prošlost, sadašnjost, budućnost    P - Sanader&HDZ - prošlost, sadašnjost, budućnost  - Page 3 Empty26.11.10 14:09

Negdje sam i ja pročitao da je otišao. Odmah nakon proračuna.
[Vrh] Go down
Rožica-ljutibijes
Boss
Boss
Rožica-ljutibijes


Broj postova : 1353

P - Sanader&HDZ - prošlost, sadašnjost, budućnost  - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: P - Sanader&HDZ - prošlost, sadašnjost, budućnost    P - Sanader&HDZ - prošlost, sadašnjost, budućnost  - Page 3 Empty26.11.10 20:54

Ante je napisao/la:
Negdje sam i ja pročitao da je otišao. Odmah nakon proračuna.
Ma i ja sam jučer/sinoć negdje ovu vijest pročitala. Mislim da je to bilo na jednom od TV - teletekst.
Ali čini mi se da sam još negdje na nekom portalu pročitala ali sada se ne mogu sjetiti (da li je to bio index.hr, tportal ili neki drugi). Danas pokušavala naći, ali ne znam ili ne mogu naći.

Ma ako i ne bude izbjegao hapšenje, vjerojatno je dobio mig da to prolongira, dakle dali su mu vrijeme. A za to vrijeme ima da sredi off-račune s opljačkanom lovom te što više "zamete, zamrsi" moguće tragove.

No, uistinu je čudno da mediji o tome malo ili nikako ne pišu. Opet strah, blokadam cenzura, autocenzura....o čemu se tu radi?

Cijela ta žalosna hrvatska priča je i dalje igrokaz za nekoga ....vi pročitajte i promislite za koga.
Eeee, moj narode....
[Vrh] Go down
Rožica-ljutibijes
Boss
Boss
Rožica-ljutibijes


Broj postova : 1353

P - Sanader&HDZ - prošlost, sadašnjost, budućnost  - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: P - Sanader&HDZ - prošlost, sadašnjost, budućnost    P - Sanader&HDZ - prošlost, sadašnjost, budućnost  - Page 3 Empty29.11.10 21:55

Novac izvučen iz javnih poduzeća služio je za zadovoljenje Sanaderove potrebe za luksuzom


Još nije izvjesno hoće li svjedočenja o Ivi Sanaderu, koja u fragmentima cure u javnost, bivšeg premijera dovesti do zatvora, ali sve što je izrečeno o njemu plastično pokazuje kako je bivši šef Vlade živio i vladao u godinama svog političkog vrhunca. Naoko nevažne sitnice koje iznose svjedoci sada stvaraju jasnu predodžbu o načinu premijerova života. Slika, koja nije bila svima vidljiva, iscrtava Sanadera kao političara koji je jako uživao u pohvalama (a tko od takve sorte ne bi), manipulirao javnošću, volio novac i manifestacije moći, bio nemilosrdan prema podređenima... Ivan Mravak, pokajnik USKOK-a i bivši šef HEP-a, nadugo je pričao o tome kako se doslovce tresao kada je trebao ići u Banske dvore na sastanke s premijerom. Nesretni Mravak, kojemu to nije smetalo da, pravnički rečeno, stekne značajnu nezakonitu imovinsku dobit, bojao se pred stranačkim kolegama reći bilo što o Sanaderu. Jednom je, kaže, dobio po prstima jer je neoprezno stavio premijera u usta, a ovaj je, jasno, sve doznao. Crna stranačka blagajna, pod prokuristom Barišićem, korištena je i za kupnju stranačkih poklona, pa i slika. I to uvijek istog slikara. A često i istog tipa automobila, BMW-a. Sanader je, očito, bio rob navika koje su plaćane novcem iz Fimi-Medije i izvučenim iz javnih poduzeća.

http://www.jutarnji.hr/novac-izvucen-iz-javnih-poduzeca-sluzio-je-za-zadovoljenje-sanaderove-potrebe-za-luksuzom/907578/

Aaaaaaa, je, je, šta je istina, istina.....imao je šlifa za luksuz...eee...a trebao je to narod lijepo platiti.
Hoće li više to hapšenje za ime Božje?
Eeeee, moj narode....
[Vrh] Go down
Ante
Admin
Admin
Ante


Broj postova : 2140

P - Sanader&HDZ - prošlost, sadašnjost, budućnost  - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: P - Sanader&HDZ - prošlost, sadašnjost, budućnost    P - Sanader&HDZ - prošlost, sadašnjost, budućnost  - Page 3 Empty06.12.10 0:56

Hebrang: Vrijeme je da se HDZ vrati gdje mu je mjesto

Treba li HDZ "skrenuti" udesno, vratiti se korijenima i opet biti desna stranka kršćanske opcije? O tom zahtjevu utemeljitelja HDZ-a, izrečenom jučer na skupu u Dugopolju, ni sama premijerka Jadranka Kosor nije se željela očitovati, a i u samoj stranci mišljenja su podijeljena.

http://www.vecernji.hr/vijesti/hebrang-vrijeme-je-da-se-hdz-vrati-gdje-mu-je-mjesto-clanak-224394

Bilo je i vrijeme. Treba nam dobra stranka centra. Samo se moraju rješiti ovih kao što je velikogorički HDZ.
[Vrh] Go down
JOSIPJOŽA
Boss
Boss
JOSIPJOŽA


Broj postova : 1957

P - Sanader&HDZ - prošlost, sadašnjost, budućnost  - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: P - Sanader&HDZ - prošlost, sadašnjost, budućnost    P - Sanader&HDZ - prošlost, sadašnjost, budućnost  - Page 3 Empty09.12.10 12:50




Najbolje da sami sebe pozatvaraju. P - Sanader&HDZ - prošlost, sadašnjost, budućnost  - Page 3 375790


http://www.tportal.hr/vijesti/hrvatska/100513/DORH-zatrazio-skidanje-imuniteta-Sanaderu.html

KORAK BLIŽE REMETINCU


DORH zatražio skidanje imuniteta Sanaderu



Državno odvjetništvo, neslužbeno saznaje Nova TV, podnijelo je zahtjev Hrvatskom saboru za skidanjem imuniteta saborskom zastupniku i bivšem premijeru Ivi Sanaderu te njegovo privođenje

Zahtjev je upućen u prijepodnevnim satima iz Odvjetništva u kabinet predsjednika Luke Bebića. Isti je zahtjev upućen MIP-u koje je nadležno za ovakve slučajeve. Slučajno ili ne sjednica povjerenstva zakazana ju u posljepodnevnim satima još jučer.

Još je nepoznato za što se tereti Ivu Sanadera ovo je prvi put u hrvatskoj povijesti da se zajednog hrvatskog premijera traži pritvor.
[Vrh] Go down
plemenitašica
Expert
Expert
plemenitašica


Broj postova : 2046

P - Sanader&HDZ - prošlost, sadašnjost, budućnost  - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: P - Sanader&HDZ - prošlost, sadašnjost, budućnost    P - Sanader&HDZ - prošlost, sadašnjost, budućnost  - Page 3 Empty09.12.10 16:21

Ivo Sanader pobjegao je iz Hrvatske!

Potvrdio nam je to glasnogovornik MUP-a Krunoslav Borovec. Kad smo ga pitali kako je Sanader pobjegao, Borovec je naglasio da MUP nije imao nikakav nalog za uhićenje ili zadržavanje Ive Sanadera. Zato mu nije ni spriječen prelazak granice oko 11.45 na hrvatsko-slovenskom prijelazu Bregana.

http://www.tportal.hr/vijesti/hrvatska/100530/Ivo-Sanader-pobjegao-iz-Hrvatske.html

Zakaj mi to nije ništa novo?
I kaj sad?
Sad bi ga Šuker mogao ići dočekati negdje i praviti mu društvo. I ne samo Šuker.
[Vrh] Go down
Sponsored content





P - Sanader&HDZ - prošlost, sadašnjost, budućnost  - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: P - Sanader&HDZ - prošlost, sadašnjost, budućnost    P - Sanader&HDZ - prošlost, sadašnjost, budućnost  - Page 3 Empty

[Vrh] Go down
 
P - Sanader&HDZ - prošlost, sadašnjost, budućnost
[Vrh] 
Stranica 3 / 8.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Forum Velika Gorica :: Razne teme :: Politika i gospodarstvo-
Forum(o)Bir: