Forum Velika Gorica
Za logiranje na forum kliknite na "Log in".
Za registraciju na forum kliknite na "Registration".
Ako ne želite da Vam ovaj prozor iskače kliknite na "Do not display this again".
Forum Velika Gorica
Za logiranje na forum kliknite na "Log in".
Za registraciju na forum kliknite na "Registration".
Ako ne želite da Vam ovaj prozor iskače kliknite na "Do not display this again".
Forum Velika Gorica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Najave

Go down 
5 posters
Go to page : 1, 2  Next
Autor/icaPoruka
Ante
Admin
Admin
Ante


Broj postova : 2140

Najave Empty
PostajNaslov: Najave   Najave Empty17.10.10 19:04

Misim da je dobro otvoriti stranicu gdje ćemo pisati najave kulturnih događanja.
Znam da imamo podforum Događaji, ali nekako mi se da je on rezerviran za veće događaje.


Zadnja promjena: Ante; 17.10.10 19:08; ukupno mijenjano 2 put/a.
[Vrh] Go down
Ante
Admin
Admin
Ante


Broj postova : 2140

Najave Empty
PostajNaslov: Re: Najave   Najave Empty17.10.10 19:06

Ponedjeljak, 18. listopada 2010. u 19:30
u Gradskoj vijećnici


Gradska knjižnica predstavlja knjigu
Izabrane pjesme
Visara Zhitija, albanskog pjesnika
[Vrh] Go down
Rožica-ljutibijes
Boss
Boss
Rožica-ljutibijes


Broj postova : 1353

Najave Empty
PostajNaslov: Re: Najave   Najave Empty17.10.10 19:39

Bravo Ante, sviđa mi se da ste otvorili ovu temu i da budemo imali informacije unaprijed o bitnim događanjima u gradu i našem Turopolju.Najave 29gd3js

Zato od mene:Najave 111 Najave 205tnx
[Vrh] Go down
Ante
Admin
Admin
Ante


Broj postova : 2140

Najave Empty
PostajNaslov: Re: Najave   Najave Empty17.10.10 21:04

Kada neće gradski portal, moramo mi.
[Vrh] Go down
JOSIPJOŽA
Boss
Boss
JOSIPJOŽA


Broj postova : 1957

Najave Empty
PostajNaslov: Re: Najave   Najave Empty17.10.10 23:12

Ante je napisao/la:
Kada neće gradski portal, moramo mi.

Odlična ideja i svi koji saznamo za neka događanja, prenesemo ih ovdje i okupimo na jednom mjestu.Da bi riječi rekao. Najave 292822
[Vrh] Go down
JOSIPJOŽA
Boss
Boss
JOSIPJOŽA


Broj postova : 1957

Najave Empty
PostajNaslov: Re: Najave   Najave Empty18.10.10 15:03

Po starom dobrom običaju Betika je opet malo zaspala, pa najava ide tek kasno danas a koncert je večeras.
Pa da podijelimo to i ovdje tko može otići na koncert, koji je humanitarnog karaktera za poplavljene.
Makar pomoć poplavljenim bi trebala biti puno jača od samih humanitarnih koncerata, slušamo ovih dana ponovno kako ti ljudi proživljavaju ovo postpoplavno razdoblje a zima i hladnoće su tu.



http://www.gorica.hr/

Pjesma za poplavljene

Humantirni koncert je večeras u dvorani Gorica.
Nastupti će Tamburaški orkestar Ferdo Livadić iz Samobora, VIS Jane, Đani Stipaničev, Marta Kolarec, Dražen Kurilovčan i Lucija Cirković.
Početak je u 20 sati. Cijena ulaznice je 50 kuna.
[Vrh] Go down
JOSIPJOŽA
Boss
Boss
JOSIPJOŽA


Broj postova : 1957

Najave Empty
PostajNaslov: Re: Najave   Najave Empty18.10.10 21:47





Garni, Garni,.........gužva oko švedskog stola na otvorenju Gastra Najave 67749

http://www.gorica.hr/2010/10/poceo-gastro-tjedan/#more-6577

Počeo Gastro tjedan


18.10.2010.

Najave Gastro-125x93Promocijom brošure „Gastronomski vodič i smještaj“ u hotelu Garni na Plesu započeo je ovogodišnji Gastro tjedan, koji se od 18. do 24. listopada održava u Velikoj Gorici.

Gastro tjedan je uvod u veliku manifestaciju Gastro Turopolja i u ovom će tjednu svi posjetitelji goričkih restorana moći povoljnije jesti a na jelovniku će se naći tradicionalna turopoljska kuhinja. Svi restorani koji sudjeluju u Gastro tjednu izvjesit će plakat s oznakom Gastro tjedna.
Brošura „Gastronomski vodič i smještaj“ sadrži sve informacije i sva turistička odredišta grada Velike Gorice i Turopolja. Brošuru je izdala Turistička zajednica grada a koristit će se i u predstavljanju grada i njegove turističke ponude na turističkim sajmovima.
[Vrh] Go down
Ante
Admin
Admin
Ante


Broj postova : 2140

Najave Empty
PostajNaslov: Re: Najave   Najave Empty19.10.10 9:11

Baš u hotelu "Garni" od svih mjesta u gradu oni krenu s hotelom dogradonačelnika (točnije njegovih roditelja)Very Happy
[Vrh] Go down
plemenitašica
Expert
Expert
plemenitašica


Broj postova : 2046

Najave Empty
PostajNaslov: Re: Najave   Najave Empty19.10.10 9:20

Ante je napisao/la:
Baš u hotelu "Garni" od svih mjesta u gradu oni krenu s hotelom dogradonačelnika (točnije njegovih roditelja)Very Happy

Da, kaj se čudite. Dobro da je Park zatvoren, uskoro se budu u tom prostoru prodavale cipele uz kozmetiku i novine.

Nego, kak nikome nije palo na pamet imati otvorenje u NOVOM restoranu i hotelu u gradu?
Možda vlasnik nije podoban. Ali Garni, koji se jedva pronađe i kad poznaš Pleso je idealno mjesto za okupljanje svite.
Uz to pristup i mjesta za prakiranje ima ko u priči. Najave 730334
[Vrh] Go down
JOSIPJOŽA
Boss
Boss
JOSIPJOŽA


Broj postova : 1957

Najave Empty
PostajNaslov: Re: Najave   Najave Empty19.10.10 16:48

Potvrda onoga o čemu mi stalno pišemo i ukazujemo.
Obavijest za humanitarni koncert je postavljena na gradski portal popodne prije same večeri održavanja koncerta.
Nitko nije znao za koncert, nikakvih obavijesti nije bilo nigdje, nikakvih plakata za koncert i naravno da nije nitko došao i da je dvorana bila prazna, blamaža, totalna blamaža.
Ako ova vlast nije u stanju organizirati jedan humantirani koncert i na njega dovesti i motivirati građane onda se postavlja i logično pitanje kak je u stanju organizirati neke važne projekte ili koliko će ih kvalitetno organizirati, odnosno koliko če nas više koštati njihova nesposobnost. Nameće se puno pitanja.
Kao što se nameće i jedno od sljedećih pitanja gdje su bili pozvani na koncert iz prvog reda, gradonačelnik, precednica GV Vesna Škare Ožbolt i ostala svita gradske vlasti?

Ili možemo postaviti i ptanje što je Kiklop, naspram ove organizacije koncerta, Kiklop koji je napunio dvoranu nekoliko večeri za redom kada više nije bilo karti i mnogi su ostali vani ispred dvorane?

Prestrašno, prežalosno, prejadno, nemam riječi kako bih opisao ovu blamažu.

Nekoliko puta sam iznio tezu da se dobiva osjećaj da sve što gradska vlast organizira zapravo kao da organizira za same sebe a ne za svoje građane, jednako tako nema one sinergije vlasti i građana u Gradu kao što je to bilo ranije, nema pozitivnog duha i energije, pozitivne vibre u Gradu a to govori puno samo za sebe i o samoj gradskoj vlasti, koliko god pokušavali koristiti gradski portal i neke medije kako bi sebe prezentirali u najboljem svjetlu, ovaj neuspjeli koncert je potvrda svih ovih teza i mogu se truditi sa još stotinu portala da sebe prikažu kao svijetle točke ovog Grada, nažalost bezuspješno i to pokazuju građani svojim zatvaranjem u same sebe i ignoriranjem svih događanja u Gradu.
E pa sada neka me netko uvjeri da su može biti građani Velike Gorice krivi za to, malo morgen.

I na kraju moram primjetiti da se RVG profilira u sve objektivnijeg medija, nije li razlog tomu pokretanje E-Radija od strane
gradonačelnika&partner, kao konkurentskog medija? Ima li gradonačelnik jednak utjecaj na RVG kao do sada? Meni se čini da ne više.

http://www.rvg.hr/

http://vgdanas.hr/goricani-di-ste-1690.aspx

Goričani, di ste?! 19.10.2010



Jučerašnji humanitarni koncert u dvorani Gorica na kojemu su se prikupljala sredstva za pomoć stradalima u poplavama zbog slabog odaziva praktički je propao te je skupljeno tek tisuću kuna.

Na koncertu na kojemu su nastupali Đani Stipaničev, VIS Jane, Dražen Kurilovčan, Tamburaški orkestar Ferde Livadića i drugi, prodalo se samo 20 karata. I dok se u okolnim mjestima organiziraju prilično uspješni humanitarni koncerti u samom centru grada u kojemu stanuje oko 30 tisuća ljudi svi su vjerojatno spavali.
Najave Koncerthumanitarac10201

Slika dvorane u kojoj je sjedilo manje ljudi nego što ih je prošlo pozornicom doista je otužna


- Sram me svega toga što se dogodilo. Gdje je to veliko goričko srce? Velikogoričani zašto ga niste pokazali?- zapitala se i voditeljica glazbenih događanja u POU Snježana Špehar razočarana što je odaziv građana, sad kad je trebao biti najveći, bio manji nego na bilo kojem glazbenom događanju u gradu.

Iako su nastupali pred gotovo praznom dvoranom, izvođači su ti koji su pokazali veliko srce i pjesmom se uključili u pomoć poplavljenima. U publici smo na prste mogli nabrojati tek rodbinu i prijatelje izvođača dok su i prvi redovi, uvijek rezervirani za visoke goste, do posljednjeg mjesta bili potpuno prazni, piše RVG.
[Vrh] Go down
Rožica-ljutibijes
Boss
Boss
Rožica-ljutibijes


Broj postova : 1353

Najave Empty
PostajNaslov: Re: Najave   Najave Empty19.10.10 18:33

Da, da, tako to bude. Embarassed Oni koji imaju srce za pomoći, nemaju u lisnici a nisu niti znali, a oni koji su se u vrijeme poplava "poslikali" i jednom slikanom uplatnicom objavljenom na portalu, smatraju da je "njihova dobrotvorna misija" time završena.

Ovi iz grada - lokalni "domači dečki" su možda bili zaposleni 0-24 negdje pri "pečenju" i primali instruktaže i sl. a na takvom humanitarnom koncertu nije "još vrijeme" za pobiranje glasova i nažalost, to je to shok

A naši poplavljeni, oštećeni sugrađani - naši Turopoljci su već "prošlo-svršeno vrijeme" i jedino što im preostaje jeste m1 i "uzdaj se u se i u svoje kljuse". ljut
[Vrh] Go down
plemenitašica
Expert
Expert
plemenitašica


Broj postova : 2046

Najave Empty
PostajNaslov: Re: Najave   Najave Empty19.10.10 18:51

"...Sram me svega toga što se dogodilo. Gdje je to veliko goričko srce? Velikogoričani zašto ga niste pokazali?- zapitala se i voditeljica glazbenih događanja u POU Snježana Špehar razočarana što je odaziv građana, sad kad je trebao biti najveći, bio manji nego na bilo kojem glazbenom događanju u gradu."

Pa odgovor je tu:

....dok su i prvi redovi, uvijek rezervirani za visoke goste, do posljednjeg mjesta bili potpuno prazni, piše RVG.

Čujte možda službeni gradski portal opet nije bio pozvan, a možda niti ostala svita.

Memojmo ih prozivati, nisu imali pojma. Najave 761274 A i zadnjih dana je frka u redovima, pa me nečudi kaj su izostali. Imaju oni važnija posla, a ne brinuti o građanima, naročito onim koji trebaju pomoć grada.

A što se građana tiče, imaju Goričani i srce i dušu. I odazvali bi se da su znali.

[Vrh] Go down
JOSIPJOŽA
Boss
Boss
JOSIPJOŽA


Broj postova : 1957

Najave Empty
PostajNaslov: Re: Najave   Najave Empty19.10.10 22:31

Ma kako to da nema nikakve obavijesti o održanom humanitarnom koncertu.


http://www.gorica.hr/
[Vrh] Go down
plemenitašica
Expert
Expert
plemenitašica


Broj postova : 2046

Najave Empty
PostajNaslov: Re: Najave   Najave Empty20.10.10 1:49

JOSIPJOŽA je napisao/la:
Ma kako to da nema nikakve obavijesti o održanom humanitarnom koncertu.


http://www.gorica.hr/
Nije bio gradonačelnik niti expresnoustoličena "humanitarka", a ZNA SE da samo oni pune portal.
[Vrh] Go down
Ante
Admin
Admin
Ante


Broj postova : 2140

Najave Empty
PostajNaslov: Re: Najave   Najave Empty26.10.10 22:03

MJESEC HRVATSKE KNJIGE
GODINA BIOLOŠKE RAZNOLIKOSTI


predavanje

FLORA I FAUNA TUROPOLJA
gost predavač: Damir Drvodelić

četvrtak, 28 listopada u 19 sati
Središnji odjel za odrasle, Zagrebačka 37
[Vrh] Go down
plemenitašica
Expert
Expert
plemenitašica


Broj postova : 2046

Najave Empty
PostajNaslov: Re: Najave   Najave Empty27.10.10 1:10

Ante je napisao/la:
...........

četvrtak, 28 listopada u 19 sati
Središnji odjel za odrasle, Zagrebačka 37

Jel se misli na knjižnicu?
[Vrh] Go down
Ante
Admin
Admin
Ante


Broj postova : 2140

Najave Empty
PostajNaslov: Re: Najave   Najave Empty15.11.10 15:35

Gradska knjižnica Velika Gorica poziva na promociju knjige

Zorica Đinkić

"To nisam ja"

četvrtak, 18. studenog u 19:00 sati u Gradskoj vijećnici, Zagrebačka 37.
[Vrh] Go down
manimal
Ide prema gore
Ide prema gore
manimal


Broj postova : 413

Najave Empty
PostajNaslov: subota, 20. 11. CRTANČICA, dvorana Galženica, 17 sati - NOĆ KAZALIŠTA   Najave Empty16.11.10 13:57

...besplatne karte (ak' ih ima još) se mogu podići u POU...
[Vrh] Go down
JOSIPJOŽA
Boss
Boss
JOSIPJOŽA


Broj postova : 1957

Najave Empty
PostajNaslov: Re: Najave   Najave Empty03.12.10 22:54

Konačno i neka najava s gradskog portala, doduše 5 do 12 ponovno, mora da je Betika bila na putovanju pa nije stigla ranije. Najave 920306

Moram zapaziti da nema najave sutrašnjeg važnog (za stare građane Velike Gorice) Rock koncerta gdje nastupaju renomirane Rock grupe poput Psihomodopopa, Opće opasnosti, Vis Peri-deri itd. a koncert je humanitarnog karaktera (pomoć starijim i nemoćnim osobama, prijavljenim na Centar za socijalnu skrb)

Betika i to se događa u našem Gradu, Velikoj Gorici, za naše stare i nemoćne sugrađane.

http://www.gorica.hr/2010/12/dani-jabuka-u-velikoj-gorici/#more-7077

Dani jabuka u Velikoj Gorici


03.12.2010.


Najave IMG_9602-125x83

Tradicionalna izložba jabuka u Velikoj Gorici bit će otvorena u subotu, 4. prosinca 2010. godine u holu Srednjoškolskog centra. Dani jabuka trajat će tijekom subote i nedjelje, a službeno otvorenje zakazano je u subotu u 14 sati. Ovom izložbom ujedno počinju i Lucijini dani u Velikoj Gorici.

U sklopu Lucijinih dana tijekom vikenda su na rasporedu sljedeća događanja:
4. prosinca u 17 sati – dvorana Gorica – Međunarodni festival malih vokalnih sastava
5. prosinca u 11 sati – dvorana Gorica – dječja predstava „Šuma Striborova“
5. prosinca u 17 sati – Trg Stjepana Radića – paljenje druge adventske svijeće uz prigodni kulturno umjetnički program
5. prosinca u 17 sati – dvorana Galženica – lutkarska scena „Pjesmom svetom Nikoli“
[Vrh] Go down
Ante
Admin
Admin
Ante


Broj postova : 2140

Najave Empty
PostajNaslov: Re: Najave   Najave Empty07.12.10 21:09

Muzej Turopolja

izložba

Tik-tak...tik-tak...

povodom 50. obljetnice Muzeja Turopolja

10. prosnica 2010. godine s početkom u 19 sati
[Vrh] Go down
JOSIPJOŽA
Boss
Boss
JOSIPJOŽA


Broj postova : 1957

Najave Empty
PostajNaslov: Re: Najave   Najave Empty07.12.10 21:38

Susret generacija u Klubu 100

11. prosinac - subota, Klub 100 od 22 h

Susret generacija - dj Baky

Ulaz slobodan
http://www.vgdanas.hr/susret-generacija-u-klubu-100-595.aspx
[Vrh] Go down
plemenitašica
Expert
Expert
plemenitašica


Broj postova : 2046

Najave Empty
PostajNaslov: Re: Najave   Najave Empty07.12.10 22:31

JOSIPJOŽA je napisao/la:
Susret generacija u Klubu 100

11. prosinac - subota, Klub 100 od 22 h

Susret generacija - dj Baky

Ulaz slobodan
http://www.vgdanas.hr/susret-generacija-u-klubu-100-595.aspx[/quote]

Juhuhuhu....ijuju. Najave 138410 To je prava najava. Najave 375790
[Vrh] Go down
Ante
Admin
Admin
Ante


Broj postova : 2140

Najave Empty
PostajNaslov: Re: Najave   Najave Empty12.12.10 4:07

Bio na susretu. Bilo odlično. Puno dragih ljudi. Neke vidio nakon 5-6-7 godina.
[Vrh] Go down
Ante
Admin
Admin
Ante


Broj postova : 2140

Najave Empty
PostajNaslov: Re: Najave   Najave Empty15.12.10 19:32

POU Velika Gorica, Odjel za kulturu

predstavljanje fotomonografije

HRAST - DRVO TUROPOLJA

sudjeluju: Katja Matković Mikulčić, Tihomir Žiljak, Marko Ružić, Drago Bukovec, Malte Lovrić i Stipo Bilić
u umjetničkom dijeli: Doris Karamatić i Vid Balog

četvrtak, 16. prosinca u 19 sati, Gradska vijećnica
[Vrh] Go down
plemenitašica
Expert
Expert
plemenitašica


Broj postova : 2046

Najave Empty
PostajNaslov: Re: Najave   Najave Empty15.12.10 20:41

Ante je napisao/la:
Bio na susretu. Bilo odlično. Puno dragih ljudi. Neke vidio nakon 5-6-7 godina.
Bila sam i ja. Opet super. Vidjela sam ljude koji su sad već nezaobilazni (kao i ja), a vidjela sam i neke koje dugo, dugo nisam vidjela.
Bend koji je svirao je za moj pojam bio suvišan, možda set, ili dva, sve poslije uspavljujuće.
Jedini nedostatak - nisam čula niti jednu našu stvar.
No, nije mi pokvarilo očekivanje. Bilo nam je super.

Najavili su novi Susret generacija za travanj.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Najave Empty
PostajNaslov: Re: Najave   Najave Empty

[Vrh] Go down
 
Najave
[Vrh] 
Stranica 1 / 2.Go to page : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Forum Velika Gorica :: Razne teme :: Kultura i umjetnost-
Forum(o)Bir: