Forum Velika Gorica
Za logiranje na forum kliknite na "Log in".
Za registraciju na forum kliknite na "Registration".
Ako ne želite da Vam ovaj prozor iskače kliknite na "Do not display this again".
Forum Velika Gorica
Za logiranje na forum kliknite na "Log in".
Za registraciju na forum kliknite na "Registration".
Ako ne želite da Vam ovaj prozor iskače kliknite na "Do not display this again".
Forum Velika Gorica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Hrvatski liječnici na Rebru vježbaju na američkim mrtvacima

Go down 
2 posters
Autor/icaPoruka
Ante
Admin
Admin
Ante


Broj postova : 2140

Hrvatski liječnici na Rebru vježbaju na američkim mrtvacima Empty
PostajNaslov: Hrvatski liječnici na Rebru vježbaju na američkim mrtvacima   Hrvatski liječnici na Rebru vježbaju na američkim mrtvacima Empty15.10.10 8:12

Ovo me iznenadilo. Nisam znao da se i to može uvoziti.


KBC Rebro: Hrvatski liječnici na Rebru vježbaju na američkim mrtvacima!



Pošto mozak? Ima li koja kralježnica? Rado bi dva koljena za implantaciju proteze! Ne, nije riječ o šali ili krijumčarenju organa nego o ozbiljnom poslu u kojem je “roba” ljudsko tijelo ili pak neki njegov dio!

Naime, premda je to u Hrvatskoj malo poznato, postoje tvrtke poput Medcurea u SAD-u, gdje se potpuno legalno uz primjerenu proceduru i dozvole može nabaviti bilo koji organ, a sve kako bi napredovala znanost. Riječ je o tijelima koja su ljudi darovali za svog života bankama tijela diljem svijeta.

http://www.jutarnji.hr/kbc-rebro--hrvatski-lijecnici-vjezbaju-na-americkim-mrtvacima-/894806/
[Vrh] Go down
JOSIPJOŽA
Boss
Boss
JOSIPJOŽA


Broj postova : 1957

Hrvatski liječnici na Rebru vježbaju na američkim mrtvacima Empty
PostajNaslov: Re: Hrvatski liječnici na Rebru vježbaju na američkim mrtvacima   Hrvatski liječnici na Rebru vježbaju na američkim mrtvacima Empty19.10.10 22:23

I ja neznam u koju temu bi ovo satvio, zanimljivo.
Ovi vježbaju nažalost ne na američkim mrtvacima nego na zagrebačkim.
Koji su to sve stručnjaci? Bože me sačuvaj, čudi me da nisu poželjeli još i ptičijeg mlijeka. Hrvatski liječnici na Rebru vježbaju na američkim mrtvacima 531100



http://www.jutarnji.hr/zagrebacki-holding--gube--ali-bi-velike-place--otpremnine--bonuse---/896245/
[Vrh] Go down
 
Hrvatski liječnici na Rebru vježbaju na američkim mrtvacima
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» P- Hrvatski sabor
» P - Hrvatski jezik?
» G-Hrvatski "poduzetnici"
» Hrvatski laburisti - Stranka rada - ogranak Velika Gorica

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Forum Velika Gorica :: Razne teme :: Svašta nešto-
Forum(o)Bir: