Forum Velika Gorica
Za logiranje na forum kliknite na "Log in".
Za registraciju na forum kliknite na "Registration".
Ako ne želite da Vam ovaj prozor iskače kliknite na "Do not display this again".
Forum Velika Gorica
Za logiranje na forum kliknite na "Log in".
Za registraciju na forum kliknite na "Registration".
Ako ne želite da Vam ovaj prozor iskače kliknite na "Do not display this again".
Forum Velika Gorica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin

 

 P - "naša" vlada...

Go down 
+5
plemenitašica
Rožica-ljutibijes
JOSIPJOŽA
koko-vg
Goran
9 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Koga će iz HDZ-a Polančec. Barišić i Mravak najviše okriviti u istragi
Ivo Sanader
P - "naša" vlada... - Page 7 Vote_lcap0%P - "naša" vlada... - Page 7 Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Jadranka Kosor
P - "naša" vlada... - Page 7 Vote_lcap0%P - "naša" vlada... - Page 7 Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Ivan Šuker
P - "naša" vlada... - Page 7 Vote_lcap0%P - "naša" vlada... - Page 7 Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Božidar Kalmeta
P - "naša" vlada... - Page 7 Vote_lcap0%P - "naša" vlada... - Page 7 Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Darko Milinović
P - "naša" vlada... - Page 7 Vote_lcap0%P - "naša" vlada... - Page 7 Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Andrija Hebrang
P - "naša" vlada... - Page 7 Vote_lcap0%P - "naša" vlada... - Page 7 Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Martina Dropulić
P - "naša" vlada... - Page 7 Vote_lcap0%P - "naša" vlada... - Page 7 Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Sanader i Kosor
P - "naša" vlada... - Page 7 Vote_lcap0%P - "naša" vlada... - Page 7 Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Kosor i Šuker
P - "naša" vlada... - Page 7 Vote_lcap0%P - "naša" vlada... - Page 7 Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Sanader, Kosor i Šuker
P - "naša" vlada... - Page 7 Vote_lcap80%P - "naša" vlada... - Page 7 Vote_rcap
 80% [ 4 ]
sve
P - "naša" vlada... - Page 7 Vote_lcap20%P - "naša" vlada... - Page 7 Vote_rcap
 20% [ 1 ]
neke od njih
P - "naša" vlada... - Page 7 Vote_lcap0%P - "naša" vlada... - Page 7 Vote_rcap
 0% [ 0 ]
nikoga
P - "naša" vlada... - Page 7 Vote_lcap0%P - "naša" vlada... - Page 7 Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Ukupno glasova : 5
 
Poll closed

Autor/icaPoruka
plemenitašica
Expert
Expert
plemenitašica


Broj postova : 2046

P - "naša" vlada... - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: P - "naša" vlada...   P - "naša" vlada... - Page 7 Empty04.01.11 16:51

"Ova kvazi rekonstrukcija, iako je Vlada možda dobila transfuziju sveže krvi, ali je bez srca i mozga, osuđena je na propast, a Ivo Sanader i vrh HDZ-a su najveća prevara hrvatskih građana u ovom desetljeću", rekao je na konferenciji za novinare SDP-ov saborski zastupnik Željko Jovanović.

"Nikakva rekonstrukcija Vlade ne može pomoći kad je na čelu Vlade Sanaderova nasljednica, zapisničarka, najbliža suradnica i prijateljica Jadranka Kosor, novi potpredsjednik postaje osobni Sanaderov izum, njegovo potrčkalo Jandroković", smatra Jovanović i dodaje da je ova vlada osuđena na propast jer je na svome mjestu ostao "ministar korupcijske klime" Božidar Kalmeta, a među novim ministrima je njegov državni tajnik Branko Bačić koji je sve šutke pratio."
http://www.nacional.hr/clanak/99004/vlada-je-izgubljena-dok-su-u-njoj-potrckalo-jandrokovic-i-ministar-korupcije-kalmeta

Hihihihihihi - Jovanović zna nazvati "stvari" pravim imenom.
[Vrh] Go down
JOSIPJOŽA
Boss
Boss
JOSIPJOŽA


Broj postova : 1957

P - "naša" vlada... - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: P - "naša" vlada...   P - "naša" vlada... - Page 7 Empty04.01.11 23:04

Janje moje maleno i ja mu vjerujem. Laughing

http://www.jutarnji.hr/kalmeta-kao-forrest-gump/387927/

Kalmeta kao Forrest Gump



Činio se bistar, ali možda smo se svi u njemu ipak prevarili. Dogodi se katkad da nam se zaostala osoba učini pametnom


Božidar Kalmeta blaženo je neuk čovjek. Afere se gomilaju oko njega, užasne stvari otkrivaju o njegovim bliskim suradnicima, a on sam je nedužan kao krava, koza, žirafa ili takav neki biljožder, bezazleno Božje stvorenje koje nikakvo zlo nije ni željelo ni činilo. Nikakva gadost njega nije dotakla, iz svih je svinjarija izašao čist kao hindus kad izađe iz Gangesa. Dok se Kalmetinog prijatelja i štićenika Zdravka Livakovića, nekadašnjeg državnog tajnika i predsjednika Nadzornog odbora Hrvatskih autocesta, optužuje da je državnu blagajnu oštetio za šest milijardi kuna, mi trebamo vjerovati da Kalmeta nema ništa s time. Ministar mora, prometa i infrastrukture ništa od toga nije vidio, ništa nije znao. Kako je to moguće?

Šest milijardi kuna velika je suma čak i ako se zovete Bill Gates ili Warren Buffet. Ja nisam osobito spretan s novcem, ali s priličnom sam pouzdanošću spreman tvrditi da bih primijetio da negdje nedostaje šest milijardi. Većini ljudi ne bi promakao toliki manjak. Netko tko to ne bi vidio morao bi biti idiot, luda, tupan, blesan, tikvan, kratak među ušima. Osobi kojoj možete ukrasti šest milijardi kuna valja dodijeliti skrbnika. Šibice i oštre predmete treba držati dalje od njega. Ne ostavljati ga s uključenom peglom.
Je li Božidar Kalmeta zaista Forrest Gump kakav se želi prikazati? Činio se bistar, ali opet, dopuštam da smo se svi, od građana što su glasali za njega do premijerke koja mu je ukazala povjerenje, prevarili u čovjeku. Dogode se katkad i takve opasne pogreške da nam se zaostala osoba učini inteligentnom. Ne bi mi teško bilo zamisliti da je Kalmeta takav slučaj, da je on, jadan, sve vidio i čuo, ali intelektualno ograničen kakvim ga je Bog dragi dao, jednostavno ništa nije razumijevao. Zli ljudi iskoristili su njegovu prostodušnu, dobroćudnu glupost.
[Vrh] Go down
Rožica-ljutibijes
Boss
Boss
Rožica-ljutibijes


Broj postova : 1353

P - "naša" vlada... - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: P - "naša" vlada...   P - "naša" vlada... - Page 7 Empty05.01.11 0:44

plemenitašica je napisao/la:
"Ova kvazi rekonstrukcija, iako je Vlada možda dobila transfuziju sveže krvi, ali je bez srca i mozga, osuđena je na propast, a Ivo Sanader i vrh HDZ-a su najveća prevara hrvatskih građana u ovom desetljeću", rekao je na konferenciji za novinare SDP-ov saborski zastupnik Željko Jovanović.

"Nikakva rekonstrukcija Vlade ne može pomoći kad je na čelu Vlade Sanaderova nasljednica, zapisničarka, najbliža suradnica i prijateljica Jadranka Kosor, novi potpredsjednik postaje osobni Sanaderov izum, njegovo potrčkalo Jandroković", smatra Jovanović i dodaje da je ova vlada osuđena na propast jer je na svome mjestu ostao "ministar korupcijske klime" Božidar Kalmeta, a među novim ministrima je njegov državni tajnik Branko Bačić koji je sve šutke pratio."
http://www.nacional.hr/clanak/99004/vlada-je-izgubljena-dok-su-u-njoj-potrckalo-jandrokovic-i-ministar-korupcije-kalmeta

Hihihihihihi - Jovanović zna nazvati "stvari" pravim imenom.
Uuuh, dobar, jako dobar, među najboljima, king stvarno čovjek zna prava imena za prave stvari. I jako mi se sviđa taj Jovanović, samo mi malo žao..... ups....o tome u nekoj drugoj temi ..... Arrow

JOSIPJOŽA je napisao/la:
Janje moje maleno i ja mu vjerujem. Laughing

http://www.jutarnji.hr/kalmeta-kao-forrest-gump/387927/

Kalmeta kao Forrest Gump



Činio se bistar, ali možda smo se svi u njemu ipak prevarili. Dogodi se katkad da nam se zaostala osoba učini pametnom


Božidar Kalmeta blaženo je neuk čovjek. Afere se gomilaju oko njega, užasne stvari otkrivaju o njegovim bliskim suradnicima, a on sam je nedužan kao krava, koza, žirafa ili takav neki biljožder, bezazleno Božje stvorenje koje nikakvo zlo nije ni željelo ni činilo. Nikakva gadost njega nije dotakla, iz svih je svinjarija izašao čist kao hindus kad izađe iz Gangesa. Dok se Kalmetinog prijatelja i štićenika Zdravka Livakovića, nekadašnjeg državnog tajnika i predsjednika Nadzornog odbora Hrvatskih autocesta, optužuje da je državnu blagajnu oštetio za šest milijardi kuna, mi trebamo vjerovati da Kalmeta nema ništa s time. Ministar mora, prometa i infrastrukture ništa od toga nije vidio, ništa nije znao. Kako je to moguće?

Šest milijardi kuna velika je suma čak i ako se zovete Bill Gates ili Warren Buffet. Ja nisam osobito spretan s novcem, ali s priličnom sam pouzdanošću spreman tvrditi da bih primijetio da negdje nedostaje šest milijardi. Većini ljudi ne bi promakao toliki manjak. Netko tko to ne bi vidio morao bi biti idiot, luda, tupan, blesan, tikvan, kratak među ušima. Osobi kojoj možete ukrasti šest milijardi kuna valja dodijeliti skrbnika. Šibice i oštre predmete treba držati dalje od njega. Ne ostavljati ga s uključenom peglom.
Je li Božidar Kalmeta zaista Forrest Gump kakav se želi prikazati? Činio se bistar, ali opet, dopuštam da smo se svi, od građana što su glasali za njega do premijerke koja mu je ukazala povjerenje, prevarili u čovjeku. Dogode se katkad i takve opasne pogreške da nam se zaostala osoba učini inteligentnom. Ne bi mi teško bilo zamisliti da je Kalmeta takav slučaj, da je on, jadan, sve vidio i čuo, ali intelektualno ograničen kakvim ga je Bog dragi dao, jednostavno ništa nije razumijevao. Zli ljudi iskoristili su njegovu prostodušnu, dobroćudnu glupost.
To je najveća lopina, najprefriganija, najnepoštenija, najpokvarenija "lisica" u sadašnjem rekonstruiranom postavu vlade (a nije bio daleko iza DrIva Pobjegulje niti prije). P - "naša" vlada... - Page 7 614428 Vuk u ovčijoj koži i zato dodajem Tomićeve riječi:
"Eto, to je bila sva uloga Božidara Kalmete u notornoj aferi s bojanjem
tunela Mala Kapela.
P - "naša" vlada... - Page 7 375790 Naš državni odvjetnik svakako će uvažiti ove
činjenice i odustati od progona nedužne bene. Ako mu državni odvjetnik
možda i ne povjeruje, ja vjerujem Kalmeti.
Časti mi, ja mu vjerujem."
P - "naša" vlada... - Page 7 778688
[Vrh] Go down
JOSIPJOŽA
Boss
Boss
JOSIPJOŽA


Broj postova : 1957

P - "naša" vlada... - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: P - "naša" vlada...   P - "naša" vlada... - Page 7 Empty05.01.11 12:17

P - "naša" vlada... - Page 7 16380817851462217960711
[Vrh] Go down
Ante
Admin
Admin
Ante


Broj postova : 2140

P - "naša" vlada... - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: P - "naša" vlada...   P - "naša" vlada... - Page 7 Empty07.01.11 9:17

Vlada Republike Hrvatske osnovala je Centar za krš Uredbom o osnivanju Centra za krš (N.N. br. 92/2005) , koju je donijela na sjednici održanoj 22.srpnja 2005. godine, kao institucionaliziranu zajednicu stručnjaka i eksperata koja će oslanjajući se na sustavni pristup i razvojne projekte mjerodavno prosuđivati o svekolikim pitanjima hrvatskog krškog područja i predlagati programe njegovog cjelovitog održivog gospodarskog razvoja.

Centar za krš sa sjedištem u Gospiću upisan je u registarski uložak s matičnim brojem subjekta Upisa MBS 020037144 na Trgovačkom sudu u Karlovcu 21.11. 2005.

www.cek.hr


GAŠENJE CENTRA ZA KRŠ

Eutanazija Centra prošla je, a da nitko nije rekao ni 'a'. Kritičari će reći, nije ni zaslužio bolje. Nastao je 2005. nakon više godina iscrpljivanja i odbacivanja skupine po skupine stručnjaka koji su iskreno željeli afirmirati tu toliko čekanu znanstvenu instituciju. Osim osoba, odbacivane su sve njihove ideje i prinosi organiziranju instituta. Oni su ga udomljavali u Zagrebu, gdje je imao najviše izgleda na uspjeh, i u Zadru, gdje mu je rektor sveučilišta, geograf, nudio predivnu zgradu na samoj obali i sve prateće usluge

http://www.tportal.hr/vijesti/hrvatska/104951/Polovica-nicega.html


Ja nisam ni znao da postoji, a oni ga već ugasili.
[Vrh] Go down
plemenitašica
Expert
Expert
plemenitašica


Broj postova : 2046

P - "naša" vlada... - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: P - "naša" vlada...   P - "naša" vlada... - Page 7 Empty09.01.11 23:45

Ah.... Vedrana Rudan (opatica) i Milinović (ginekolog)

https://www.youtube.com/watch?v=oRU0dc_Eoqw
[Vrh] Go down
Ante
Admin
Admin
Ante


Broj postova : 2140

P - "naša" vlada... - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: P - "naša" vlada...   P - "naša" vlada... - Page 7 Empty11.01.11 13:56

Ocjenjuje se kako su šanse HDZ-a za pobjedu i formiranje nove koalicijske Vlade male, te da će se napetosti među strankama i unutar HDZ-a pojačavati što će datum izbora biti bliži, a to će slabiti Vladinu stabilnost.

http://www.tportal.hr/biznis/gospodarstvo/105674/D-B-sanse-HDZ-a-za-pobjedu-su-male.html
[Vrh] Go down
Rožica-ljutibijes
Boss
Boss
Rožica-ljutibijes


Broj postova : 1353

P - "naša" vlada... - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: P - "naša" vlada...   P - "naša" vlada... - Page 7 Empty11.01.11 17:39

Ante je napisao/la:
Ocjenjuje se kako su šanse HDZ-a za pobjedu i formiranje nove koalicijske Vlade male, te da će se napetosti među strankama i unutar HDZ-a pojačavati što će datum izbora biti bliži, a to će slabiti Vladinu stabilnost.

http://www.tportal.hr/biznis/gospodarstvo/105674/D-B-sanse-HDZ-a-za-pobjedu-su-male.html

Auh, riječi se ove pozlatile, pa već je odavno bilo vrijeme da "sjašu". bounce
[Vrh] Go down
plemenitašica
Expert
Expert
plemenitašica


Broj postova : 2046

P - "naša" vlada... - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: P - "naša" vlada...   P - "naša" vlada... - Page 7 Empty15.01.11 11:10

P - "naša" vlada... - Page 7 Upadjadranke
https://www.facebook.com/home.php#!/photo.php?fbid=499030362228&set=a.125958167228.102819.125954942228

Upada ona posvuda, kao što je Mesić rekao da iskače (pašteta), sad je zauzela stav da je bolje upadati, pa ako treba i nepozvana.
Upala je u HDZ, upala je u stan, upala je u prijateljstvo za koje se sad valjda niti ne sjeća, upala je kak veli Niktittanik u premijersku fotelju, sad je upala u boničku sobu kod djece koja se bore za život.....
Slijedeće bi mogla upasti u Piranski zaljev pa da je struje odnesu.

"Ne želimo premijerki odreći pravo na slobodni govor, ali čovjek se mora zapitati koliko je zapravo opasno kad na čelu propadajuće države sjedi žena s taštinom 13-godišnjakinje."

http://www.index.hr/vijesti/clanak/poruka-premijerki-politika-je-igra-za-velike-cure/533130.aspx
[Vrh] Go down
JOSIPJOŽA
Boss
Boss
JOSIPJOŽA


Broj postova : 1957

P - "naša" vlada... - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: P - "naša" vlada...   P - "naša" vlada... - Page 7 Empty15.01.11 11:35

Još da upadne s mejsta predsjednice Vlade i da niz bude kompletan. Laughing
A sve je moguće, očekuje se jedno novo.......hrvatsko proljeće. bounce
[Vrh] Go down
Ante
Admin
Admin
Ante


Broj postova : 2140

P - "naša" vlada... - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: P - "naša" vlada...   P - "naša" vlada... - Page 7 Empty18.01.11 13:17

Nadzornici su stručnjaci, ali su i ljudi HDZ-a i HSS-a

U oko 50 tvrtki u kojima država ima svoj udjel Vlada je do sada predložila nove članove nadzornog odbora, koji, prema prošlogodišnjoj odluci, moraju biti stručne osobe, odnosno ne više, primjerice, ministri, državni tajnici ili političari. No, ipak, u većini tih NO-a očito je kako se stvari nisu pretjerano promijenile. Velik dio novoizabranih članova nije poznat javnosti, ali dolazi iz redova vladajuće stranke ili je njoj blizak, a ne malen broj njih su sadašnji ili bivši zaposlenici ministarstava.

http://www.vecernji.hr/vijesti/nadzornici-su-strucnjaci-ali-su-ljudi-hdz-a-hss-a-clanak-240683

ali najbolji dio teksta mi je:

iako je jasno je da su svi morali proći strogo propisane uvjete. Iako je pomalo upitno, kada je riječ o uvjetima, kako je prošao u NO Zračne luke Zagreb Dražen Breglec, haeselesovac, za kojeg je bilo potvrđeno da je kupovao ispite i zbog čega mu je trebala biti poništena diploma. No kako je predmet otišao u zastaru, i diploma je očito još uvijek važeća.
[Vrh] Go down
Rožica-ljutibijes
Boss
Boss
Rožica-ljutibijes


Broj postova : 1353

P - "naša" vlada... - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: P - "naša" vlada...   P - "naša" vlada... - Page 7 Empty27.01.11 22:13

Po Kosorici udario njen savjetnik Lovrinčević:
Reforme se ne provode zbog neodlučne Vlade!


Kriva je Vlada
Problem je, tvrdi Škreb, što su Hrvati neskloni reformama. "Reforme
provodimo samo kad se dogodi ozbiljna kriza ili kada su nam nametnute iz
vana", kaže Škreb. S njim se nije složio premijerkin savjetnik
Lovrinčević koji je kritiku radije uputio prema Banskim dvorima.
"Problem je neodlučnost vladajućih, kao i onih koji su u poziciji da
vrše pritisak na Vladu", kaže Lovrinčević.
"U provođenju reformi do sada nije bilo dovoljno odlučnosti. A u
idućim tjednima istječe vrijeme za verbalizaciju problema i dolazi
vrijeme za konkretne odluke. Ako se Vlada bude ponašala kao što se
ponašala do sada, stvari će krenuti u neželjenom smjeru", kaže
Lovrinčević koji je kao neke od ključnih podbačaja istaknuo propast
mirovinske i zdravstvene reforme, te zanemarivanje strateških partnera
izvan Europske unije.

http://www.index.hr/vijesti/clanak/po-kosorici-udario-njen-savjetnik-lovrincevic-reforme-se-ne-provode-zbog-neodlucne-vlade/535204.aspx

Eto ti ga na, bombonček P - "naša" vlada... - Page 7 94512 ....ma, dozlogrdila je čak i onima oko sebe....samo slijep, glup, lud ne vidi gdje smo i kako padamo sve dalje i dalje u ambis .....nećemo više igara - hoćemo kruha P - "naša" vlada... - Page 7 375790
[Vrh] Go down
Mišel
Ide prema gore
Ide prema gore



Broj postova : 441

P - "naša" vlada... - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: P - "naša" vlada...   P - "naša" vlada... - Page 7 Empty29.01.11 12:51

Deseci
Hrvata ozlijeđeni su, krvare i leže na ulicama, a jedna je osoba
ubijena na proturežimsim prosvjedima u Hrvatskoj. Zapaljene su dvije
policijske postaje, a prosvjednici su opkolili ključne zgrade u Zagrebu,
uključujući državnu televiziju, dok su zgradu vladajuće stranke HDZ
zapalili. Policija je na prosvjede odgovorila gumenim mecima, suzavcem i
vodenim topovima...


USTVARI OVO NIJE HRVATSKA,OVO JE EGIPAT,ali pitam se dalije ovaj scenarij moguč kod nas.
[Vrh] Go down
Ante
Admin
Admin
Ante


Broj postova : 2140

P - "naša" vlada... - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: P - "naša" vlada...   P - "naša" vlada... - Page 7 Empty29.01.11 14:07

Naravno da ne. Mi ne izlazimo na ulice.
[Vrh] Go down
Mišel
Ide prema gore
Ide prema gore



Broj postova : 441

P - "naša" vlada... - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: P - "naša" vlada...   P - "naša" vlada... - Page 7 Empty29.01.11 17:32

Sve mi se više čini da bi hadeze htio biti kao Mubarak,nijedni ni drugi se nedaju s vlasti,ali se nadam da će jednako završiti.
[Vrh] Go down
mariofil68
Ide prema gore
Ide prema gore
mariofil68


Broj postova : 245

P - "naša" vlada... - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: P - "naša" vlada...   P - "naša" vlada... - Page 7 Empty29.01.11 18:31

Mišel je napisao/la:
Deseci
Hrvata ozlijeđeni su, krvare i leže na ulicama, a jedna je osoba
ubijena na proturežimsim prosvjedima u Hrvatskoj. Zapaljene su dvije
policijske postaje, a prosvjednici su opkolili ključne zgrade u Zagrebu,
uključujući državnu televiziju, dok su zgradu vladajuće stranke HDZ
zapalili. Policija je na prosvjede odgovorila gumenim mecima, suzavcem i
vodenim topovima...


USTVARI OVO NIJE HRVATSKA,OVO JE EGIPAT,ali pitam se dalije ovaj scenarij moguč kod nas.

Ali ovo je jedini scenari za promjene. Na taj način je i Slobo dobio pedalu, na taj način su i Makedonci mijenjali, očito da je to jedini "demokratski" način promjene. Na ovim našim prostorima funkcionira taj model, ovaj parlamentarni ne. Ne vidim elementarne tehničke izvedivosti da ljude koji su već 20 godina na dohotku, koji su dobili "poticajna" sredstva i stanove na normalan način smjenimo kad su zakone donjeli tako da su zaštičeni u svim varijantama. Čak i kad "nadležna tijela" ustanove da su mrtvi glasali ne ma mogučnosti poništenja izbora jer nema takvog zakona. Zato su i Slobi zapalili kancelariju, a njega frknuli u Hag kad "čovek i domoljub nije teo sam da se makne" - veli Šešelj, isti onaj koji je poručio sucu u istom Hagu da "može malo da mi ga po***i" . Eto, dok ne bude Egipta, neće biti ni demokracije.
[Vrh] Go down
Ante
Admin
Admin
Ante


Broj postova : 2140

P - "naša" vlada... - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: P - "naša" vlada...   P - "naša" vlada... - Page 7 Empty30.01.11 2:51

mariofil68 je napisao/la:
Eto, dok ne bude Egipta, neće biti ni demokracije.

Hoće li biti nakon?
[Vrh] Go down
mariofil68
Ide prema gore
Ide prema gore
mariofil68


Broj postova : 245

P - "naša" vlada... - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: P - "naša" vlada...   P - "naša" vlada... - Page 7 Empty30.01.11 13:21

Ante je napisao/la:
mariofil68 je napisao/la:
Eto, dok ne bude Egipta, neće biti ni demokracije.

Hoće li biti nakon?

Bit će u svakom slučaju bolje, blaži i pravedniji oblik. Na greškama se uci ili će te pig i dalje po gubici tuči.
[Vrh] Go down
Ante
Admin
Admin
Ante


Broj postova : 2140

P - "naša" vlada... - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: P - "naša" vlada...   P - "naša" vlada... - Page 7 Empty02.02.11 2:07

Kakav gaf: Ministar Ivić ne zna tko je potpredsjednik Vlade!

U središnjici HDZ-a u Zagrebu u utorak su konferenciju za novinare su održali glavni tajnik HDZ-a Branko Bačić i ministar Tomislav Ivić. Ministar je odgovarajući na novinarske upite pokazao kako ne zna tko je novi potpredsjednik Vlade Domagoj Ivan Milošević.

http://danas.net.hr/hrvatska/page/2011/02/01/0688006.html
[Vrh] Go down
JOSIPJOŽA
Boss
Boss
JOSIPJOŽA


Broj postova : 1957

P - "naša" vlada... - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: P - "naša" vlada...   P - "naša" vlada... - Page 7 Empty02.02.11 2:22

Ima on većih briga u Osijeku, sustav se počinje raspadati. Laughing
[Vrh] Go down
Rožica-ljutibijes
Boss
Boss
Rožica-ljutibijes


Broj postova : 1353

P - "naša" vlada... - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: P - "naša" vlada...   P - "naša" vlada... - Page 7 Empty02.02.11 2:53

JOSIPJOŽA je napisao/la:
Ima on većih briga u Osijeku, sustav se počinje raspadati. Laughing
Raspušten osječki HDZ: "Narušeni međuljudski odnosi"

http://www.dalmacijanews.com/Vijesti/View/tabid/74/ID/46437/Raspusten-osjecki-HDZ-Naruseni-meuljudski-odnosi.aspx

I meni se sve čini da se sustav počinje raspadati - pucati po svim šavovima Basketball . Neka i treba da se razbuca ta zločinačka organizacija, banda lopovska P - "naša" vlada... - Page 7 614428 .

Bošnjaković: Birajte, ili Purda ili blokada 23. poglavlja za EU!

HDZ neće provesti izvanredne unutarstranačke izbore jer premijerka i predsjednica HDZ-a Jadranka Kosor i glavni tajnik Branko Bačić smatraju da bi to moglo donijeti nove i nepotrebne potrese u stranci.
..........
Dovedena je "svježa i mlada krv" koja će proklamirati novu politiku
čistih ruku HDZ-a. Stoga su se neki od stranačkih doajena zauzimali za
provođenje unutarstranačkih izbora u HDZ-u na svim razinama, od
temeljnih preko županijskih ogranaka do izbornog sabora stranke, i to
prije raspisivanja parlamentarnih izbora. Navodno su, kako ističe
Večernjakov visokopozicionirani sugovornik iz vrha HDZ-a, za to bili Božidar Kalmeta, Darko Milinović, ali i Andrija Hebrang. No navodno su od toga odustali jer procjenjuju da je za to sada kasno.
Rezultati izbora ionako će utjecati na to hoće li ona i dalje biti na
čelu HDZ-a. Naime, pobijedi li i dobije još jedan premijerski mandat,
sazvat će stranački sabor i napokon sastaviti stranačko vodstvo kako
želi, objašnjava Večernjakov sugovornik iz vrha HDZ-a. Jasno, razumljivo
je da Kalmeta i Milinović žele "zabetonirati" svoje pozicije u stranci
jer jasno im je da se, ako ne budu više ministri, i njihove odluke mogu
preispitivati,
kako se ovih dana čini s odlukama bivših ministara M Matulović-Dropulić, Šukera i Vukelića.
........
I na Klubu HDZ-a, prošlog utorka, proradile su emocije i poznata
stranačka stega HDZ-a popustila je kad su zastupnici emotivno tražili od
ministra Bošnjakovića da zaštiti Purdu.
On je isticao da je Vlada učinila sve što je zakonom dopušteno, a da se
postupilo drukčije, ušlo bi se u "crvenu zonu" prema međunarodnim
standardima i došlo bi u pitanje 23. poglavlje.


http://www.dalmacijanews.com/Vijesti/View/tabid/74/ID/46424/Bosnjakovic-Birajte-ili-Purda-ili-blokada-23-poglavlja-za-EU.aspx

Ma ljudi moji šta su sve u stanju za očuvanje svojih pozicija i *uzica. Baš njih briga za Purdu?
Aaaaa, vidi, vidi, ako je točno ovo što piše, ipak se preispitiva kapitalac-Šuker pig i "drugi smaknuti"...ma šta se ima tu puno preispitivati, hajde marš s lisicama u aps via Remetinec P - "naša" vlada... - Page 7 614428 .
[Vrh] Go down
plemenitašica
Expert
Expert
plemenitašica


Broj postova : 2046

P - "naša" vlada... - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: P - "naša" vlada...   P - "naša" vlada... - Page 7 Empty15.02.11 11:59

Čelništvo Hrvatske demokratske zajednice razmatra mogućnost da započne kampanju prikupljanja potpisa podrške Vladi, kao odgovor inicijativi Dragutina Lesara, čija stranka Hrvatski laburisti - Stranka rada već tjednima prikuplja potise građana koji traže Vladinu ostavku.
Budući da stranka službeno ima više od 200 tisuća članova, u vrhu HDZ-a procijenili su da u najboljem slučaju mogu očekivati ukupno 400.000 potpisa, a u pojedinim županijama i više od 50 tisuća.

Ipak, navodno je odgovor županijskih organizacija bio vrlo suzdržan, tek ih se nekolicina obvezala da će prikupiti maksimalno 10 tisuća potpisa.

http://www.nacional.hr/clanak/102052/protuofenziva-hdz-a-protiv-lesara-po-hrvatskoj-naredili-prikupljanje-potpisa-za-potporu-vladi

Ijujujujuju
[Vrh] Go down
JOSIPJOŽA
Boss
Boss
JOSIPJOŽA


Broj postova : 1957

P - "naša" vlada... - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: P - "naša" vlada...   P - "naša" vlada... - Page 7 Empty15.02.11 13:03

Čemu taj cirkus oko potpisa? Osim da se skrene pozornost sa važnih tema u zemlji, koje nisu u stanju riješiti.
Bilo bi smislenije, neka raspiše izbore i onda će se potpisi prikupiti u obliku glasova.
Da se konačno počne nešto konkretno raditi u zemlji a ne samo zabavljati građane, svakojakim glupostima kojih zadnjih dana ima i previše, a istovrmeno se ništa ne rješava, nego tapkamo u mjestu ili bolje rečeno i dalje tonemo, zadužujemo se za preživljavanje, nikakvih važnijih projekata, nikakvih boljih zakonskih rješenja, ničeg konkretnog osim svakodnevnog prepucavanja.

Milim, obzirom da je kampanja počela, očito već odavno, da će ovo biti jedno iscrpljujuće vrijeme, kako bi se do izbora građanima još više sve ogadilo, te ili neće izaći ponovo na izbore ili će se dogoditi nekakva "revolucija"
Ni jedno ni drugo nije dobro i ova daljnja agonija, na korist građana bi se mogla riješiti jedino samo brzim izborima.
[Vrh] Go down
Mišel
Ide prema gore
Ide prema gore



Broj postova : 441

P - "naša" vlada... - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: P - "naša" vlada...   P - "naša" vlada... - Page 7 Empty16.02.11 1:18

[Vrh] Go down
Ante
Admin
Admin
Ante


Broj postova : 2140

P - "naša" vlada... - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: P - "naša" vlada...   P - "naša" vlada... - Page 7 Empty16.02.11 1:24

E to se zove hrabrost. Izaći među ljude.
[Vrh] Go down
Sponsored content





P - "naša" vlada... - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: P - "naša" vlada...   P - "naša" vlada... - Page 7 Empty

[Vrh] Go down
 
P - "naša" vlada...
[Vrh] 
Stranica 7 / 9.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» Kukuriku Vlada
» Popis stanovništva
» G-Banke, Krediti, Kamate, Odnos Banaka prema Klijentima
» Naša djeca
» Vic do Vica

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Forum Velika Gorica :: Razne teme :: Politika i gospodarstvo-
Forum(o)Bir: