Forum Velika Gorica
Za logiranje na forum kliknite na "Log in".
Za registraciju na forum kliknite na "Registration".
Ako ne želite da Vam ovaj prozor iskače kliknite na "Do not display this again".

Početna stranicaRegistracijaLogin

Share | 

Do kada

Go down 
Autor/icaPoruka
Ante
Admin
Admin

Broj postova : 2140

PostajNaslov: Do kada   06.10.10 0:05

Pitam se:
Do kada će građani trpiti ovakvo stanje u državi?
Do kada će politika raditi što želi bez obzira na građane?
Do kada će građani šutiti dok sve više tonemo?
Do kada?
[Vrh] Go down
Goran
Admin
Admin

Broj postova : 130

PostajNaslov: Re: Do kada   06.10.10 0:50

Vjerojatno zauvijek... Jednostavno većina ima takav mentalitet...
[Vrh] Go down
JOSIPJOŽA
Boss
Boss

Broj postova : 1957

PostajNaslov: Re: Do kada   06.10.10 9:11

Hrvati su kroz dugu Povijest navikli na čizmu. Posljedice se osjećaju i danas a osjećati će se još neko vrijeme. bounce
Tak da trebati će proći isto dugo vremena da shvate da su slobodni, je su li slobodni?
[Vrh] Go down
plemenitašica
Expert
Expert

Broj postova : 2046

PostajNaslov: Re: Do kada   06.10.10 11:45

Ante je napisao/la:
Pitam se:
Do kada?
Ja vam na ovo pitanje ne znam odgovoriti, jer se i sama to pitam već godinama.
Ne pripadam u tu grupu ljudi, i ne mogu razumijeti takvo ponašanje.
Ako ništa vrištim tu na forumu, u kafiću, na blogu, doma kad mi dođu gosti, u tuđoj kući kad sam u gostima, na poslu, u avinou dok se vozim komentiram s prijatljicom, u Motovunu na film festivalu, na aktivnostima koje imam. Svugdje vrištim. Čak i u kazalištu vičem Senka, Senka Cool .
Mislim si, sve dok nema kritične mase koja nema za kruh i grijanje do tad će biti šutnja.
Još se uvijek ima, a i još se uvijek "uŠičari" sa strane (na crno).
A nisam zadovoljna niti s oporbom, tko je glasno pozvao da odstupe ovi koji nisu nego za goli otok, i tko je pozvao narod u pomoć?
[Vrh] Go down
JOSIPJOŽA
Boss
Boss

PostajNaslov: Re: Do kada   06.10.10 11:52

Glede oporbe se slažem potpuno s Vama.
Oporba je fina, pristojna, kulturna, poštuje procedure, demokratska načela, demokratski postupak izbora itd. a protiv sebe ima aždaje koje samo što ne jedu malu djecu, kak se veli.
[Vrh] Go down
Neo
Moderator
Moderator

Broj postova : 287

PostajNaslov: Re: Do kada   07.10.10 17:33

Ante je napisao/la:
Pitam se:
Do kada?

A ja tebe pitam
Kakvo je to stanje u državi?
Što ne valja s politikom?
Što se stoka sitnog zuba ima buniti?

P.S. ne moraš se truditi pisati odgovor samo sam razmišljao kao mario kojemu je HDZ najbolja stranka geek
[Vrh] Go down
Ante
Admin
Admin

PostajNaslov: Re: Do kada   08.10.10 11:16

Vrlo rado bi odgovorio, ali iskreno ne znam što.
[Vrh] Go down
JOSIPJOŽA
Boss
Boss

PostajNaslov: Re: Do kada   22.12.10 22:31

Članak 12. Statut HNS-a
(3) Ukoliko član(članica)HNS-a krši odredbe Statuta ili odluke nadležnih stranačkih tijela, ako djeluje suprotno programskim načelima i ciljevima HNS-a ili na drugi način šteti ugledu HNS-a, protiv njega(nje) će se provesti unutarstranački postupak pred Sudom časti HNS-a.

E zbog ovoga će mnogi pronači razloga da kažu svi su isti, gledajući i čitajući ovo, može se dobiti takav dojam iako to nije tako, međutim očekujem da stranka reagira na ovo i prema postojećem Statutu postupi sukladno prekršaju koji čini gospođa Alenka Košiša Čičin-Šain, kršeći zakon a i Statut stranke, čime debelo narušava i ugled stranke.

Ovo svakako nemože biti i nije u mjeri kojoj to čine neki drugi ali je svakako isto loše i protiv sam toga, ma skoje strane to dolazilo. Očekujem da ovo bude sankcionirano, pravno-kazneno, kao i stranački.

http://www.jutarnji.hr/alenka-kosisa-cicin-sain--a-sto-biste-vi-htjeli--da-zivim-samo-od-zraka-/912772/

Prima i menadžersku plaću i saborsku mirovinu: A što biste vi htjeli, da živim samo od zraka?

ZAGREB - Alenka Košiša Čičin-Šain , članica Uprave Zagrebačkog holdinga i bivša saborska zastupnica HNS-a, istodobno prima menadžersku plaću od najmanje 30 tisuća kuna bruto i povlaštenu saborsku mirovinu od oko 17 tisuća kuna u bruto iznosu!

Košiša Čičin-Šain time krši zakon jer je Ugovor o radu potpisala još 22. studenoga, doznajemo iz više izvora u vrhu gradske megatvrtke, a mirovinu nije zamrznula, što je i sama potvrdila

Dobre povlastice

Bivša predsjednica zagrebačkoga gradskog odbora HNS-a i bivša zastupnica u Gradskoj skupštini Zagreba, osim i više nego pristojnih primanja, ima i sve druge povlastice definirane ugovorom članice Uprave Holdinga. Uz službenog vozača i automobil, koji su joj dostupni 24 sata na dan, Košiša Čičin-Šain, doznajemo, koristi i službenu karticu za reprezentaciju, ima pravo na stručno usavršavanje na teret Holdinga, pravo na naknadu svih troškova za službena putovanja u zemlji i inozemstvu te pravo na godišnji sistematski pregled.

‘Nismo dobili kamate’

Ugovorom joj je definirano i pravo na 30 dana godišnjeg odmora, pravo na 7 slobodnih dana i otpremninu u iznosu šest bruto plaća, odnosno najmanje 180 tisuća kuna. Košišu Čičin-Šain nazvali smo da provjerimo informacije, na što je reagirala vrlo nervozno i slagala nam da nije potpisala ugovor te dodala da će, kada ga potpiše, zamrznuti mirovinu.
[Vrh] Go down
Ante
Admin
Admin

PostajNaslov: Re: Do kada   22.12.10 23:53

Ovo je ipak pretjerano. I to jako.
[Vrh] Go down
plemenitašica
Expert
Expert

PostajNaslov: Re: Do kada   10.01.11 19:26

Hm... evo ponekad postoji i kraj:

"LEGENDARNA Stojedinica ponovno je na koljenima. Prvi put, prije 15 godina, spašavali smo je od knockouta Tuđmanove vlasti, a od bezočne pljačke koja joj se dogodila u godinama koje se uslijedila neće je spašavati nitko.
Radio 101, sasvim je izvjesno, od sutra ide u stečaj.

Stojedinicu sustavno se pljačkalo više od 10 godina, ispričala su za Index dvojica štrajkača. Na račun Radija određeni su zaposlenici, uglavnom suvlasnici, ali i odabrani pojedinici, uživali putovanja po cijelom svijetu, pri tom se dobro gostili, imali su nezasluženo visoke plaće, ubirali postotke od sponzorskih ugovora, dobivali ekstra honorare. Iako Stojedinici nikada nije manjkalo oglašivača, uvijek se trošilo više no što se moglo namaknuti. Gotovo simptomatično hrvatski, oni koji su najviše radili, najmanje su bili plaćeni. I obratno.

Nakon što sutra bude proglašen stečaj, Uprava Stojedinice, kao i njezin Nadzorni odbor i Skupština bit će raspušteni. U razdoblju nakon toga mogli bi se i iskristalizirati eventualni zainteresirani za kupnju tog Radija koji ciljano iščekuju proglašenje stečaja. O nekim imenima već se naveliko bruji po hodnicima Stojednice, a najčešće spominjano je ono Jure Hrvačića."

http://www.index.hr/vijesti/clanak/radio-101-od-sutra-u-stecaju-slijede-otkazi-a-zatim-i-gasenje/532393.aspx

Koga/čega nema bez toga se mora. Od mladosti slušam samo taj radio, i stvarno ne znam kak ću "preživjeti" ali .....
[Vrh] Go down
Ante
Admin
Admin

PostajNaslov: Re: Do kada   10.01.11 23:32

Ja sam ih davno prestao slušati. Živjeli na staroj slavi. Komentari Vrabec-Mojzeš postali degutantni. I onda ona ode kod Josipovića. Oni su se davnih dana kompromitirali, i to žestoko.
[Vrh] Go down
Ante
Admin
Admin

PostajNaslov: Re: Do kada   12.01.11 16:14

Kao da je mene slušala:

Pravo Zrinke Vrabec Mojzeš na šutnju i neznanje

Evo još jedne dileme za Čička. Može li se "privatnošću" nazvati slučaj bivše članice Uprave Radija 101 Zrinke Vrabec Mojzeš? Ako netko sumnja da je ona jedna vrlo razgovorljiva osoba, neka o tome pita inače vrlo ekstrovertiranog Predraga Raosa ili neka poslušaju njihov dijalog (ili monolog?) na YouTubeu. Otkada je na javnoj funkciji Zrinka Vrabec Mojzeš se potpuno povukla u sebe i iščezla iz javne sfere. Taman kad je imenovana za Josipovićevu savjetnicu, radio je obznanio što kažu prava, a ne frizirana financijska izvješća, koja su, s njom u Upravi, prikazivana Nadzornom odboru deset godina.

Ima li razloga za sumnju da konačno šuti o Stojedinici zato što je sudjelovala u raboti koja je kultni radio dovela do stečaja? Opet imamo relevantne svjedoke/aktere. Posvetili su joj čitavu emisiju o propasti radija. Imaju li onda makar prosvjednici s Trga bana Jelačića pravo zaviriti u njenu imovinu? Ipak je ona ta koja je u zadnjih desetak godina ponajviše prostituirala brojku od 120 tisuća hrabrih građana. Eto, neka organizira ture po svojoj kući bar za one koji mogu dokazati da su stali između Radija 101 i Tuđmanove policije 21. studenoga 1996. godine.

http://danas.net.hr/hrvatska/abenacic/page/2011/01/12/0189006.html?pos=n0
[Vrh] Go down
JOSIPJOŽA
Boss
Boss

PostajNaslov: Re: Do kada   12.01.11 16:52

Ili jedan dobar komentar koji sam danas negdje pročitao, s kojim se slažem, ako Marko Rakar nije mogao biti u Uredu Predsjednika jer je svoju Tvrtu upropastio, Mojzeš je upropastila društvenu Tvrtku i može biti u Uredu Predsjednika.
Koja nam se to poruka odašilje? Koje vrijednosti mi to držimo i za što se zalažemo? Pa mi smo skroz na skroz deformirani i trebamo počinjati od početka početaka stvaranja vrijednosti u ovoj zemlji. bounce
[Vrh] Go down
plemenitašica
Expert
Expert

PostajNaslov: Re: Do kada   23.01.11 21:51

Stranka istraživača kanti za smeće - SIKS

Iako je Stranka istraživača kanti za smeće brojem članova zadnjih godina najjača
stranka u našoj domovini, nije službeno registrirana pa nema ni jednog predstavnika
u tijelima vlasti.

SIKS je specifična i po drugim stvarima. Ne naplaćuje upisninu ni članarinu a
ipak je rijetkost da netko u nju uđe svojom voljom. Članovi su građani svih vjera i
nacionalnosti, svih dobi, od onih koji su tek prohodali do onih koji se već jedva vuku od kante do kante.

Po imenu stranke mogao bi se steći pogrešan zaključak da je to stranka samo akademski obrazovanih građana. Zapravo su u njoj zastupljeni građani svih nivoa naobrazbe, čak i oni koji još nisu krenuli (ili nikad nisu ni neće) u školu.

Nema predsjednika niti odbora, nema službenih sastanaka. Statut je usmen i ima samo jednu točku koja se različito izražava (dozvoljeno je koristiti vlastiti vokabular) ali smisao se ne mijenja: želja za preživljavanjem.

Statut, naravno, usmjerava, on je zvijezda vodilja članova koji često žele skrenuti s tog puta jer je vrlo trnovit.
Važno je naglasiti i objasniti tu jedinu točku Statuta Stranke jer zbunjuje članove
i simpatizere svih drugih stranaka a i većinu ostalih građana:
članovi SIKS-a ne pretendiraju na vlast, moć, stjecanje i gomilanje bogatstva obitelji, dalje rodbine, prijatelja, poznanika, mještana rodnog sela i njihovih budućih naraštaja.
Članovi SIKS-a samo žele preživjeti.

Prijedlog himne SIKS-a ima barem jednu vrlinu – to je sonet napisan tehnički savršeno.

Olakšavajuća okolnost

(Prijedlog himne Stranke istraživača kanti za smeće SIKS,
za sada još neprihvaćene i neuglazbljene
jer ima mišljenja da se kosi sa Statutom
)

Crni oblak svjetlo srebra skriva
i tjera me lutati po mraku.
Crni oblak, zlobna neman živa,
zbunit će me, upast ću u raku.

Crni oblak lebdi iznad mene,
i likuje, podmuklo se ceri.
Crni oblak skriva me u sjene,
i za lijes moj dužinu mi mjeri.

Crni oblak zvijezdi ne da sjati,
u tom mraku lakše će me slomit'.
Crni oblak posvuda me prati,
spržit će me, munjom će me zgromit'.

Crni oblak što vreba nada mnom
demone će moje ubit' sa mnom.

Nemam kaj dodati. Tekst i himnu je napisao jedan velikogorički pjesnik.
[Vrh] Go down
plemenitašica
Expert
Expert

PostajNaslov: Re: Do kada   03.05.11 21:01

......"kada se u autobus, na stanici kod Tuša na Pehlinu, ukrcao jedan Rom od kojeg je vozač zatražio da mu pokaže kartu.

Ovaj to nije učinio, već ga je nogom udario u glavu, nakon čega je vozač za volanom pao u nesvijest. Probudio se tek u kolima Hitne pomoći s brojnim hematomima po glavi. Sreća u nesreći je, kaže glasnogovornica Autotroleja, da je prije no što je zadobio udarac podigao ručnu kočnicu jer se autobus nalazio na izrazito strmoj cesti i bio je pun ljudi.

http://www.tportal.hr/vijesti/crnakronika/125799/Nogom-onesvijestio-vozaca-autobusa-krcatog-putnicima.html

Do kada?

PS - nisam mogla pronaći temu o delikventima i nasilnicima. Ako postoji (a mislim da da, osim ako me sjećanje ne veže za prošli forum Cool ) molim Admina da premjesti post.
[Vrh] Go down
plemenitašica
Expert
Expert

PostajNaslov: Re: Do kada   13.05.11 14:55

..."prilično bezuspješno pokušavam probuditi vašu, što usnulu što nepostojeću, ustajalu i usmrdjelu građansku savjest, koje najveći dio nepostojeće građanske javnosti u Hrvatskoj uopće niti nema.
......
Posljedica toga što ste glupani je i to što ste apsolutno nesposobni reagirati na bilo što u ovom društvu, i to prije svega jer vas i ne zanima ništa drugo osim vašeg vlastitog dupeta. Zato očekujem kako ćete se jednog dana udružiti u stranku koja bi sasvim sigurno na bilo kojim izborima u Glupardiji mogla odnijeti apsolutnu pobjedu. Koja stranka? GSSD. Odnosno stranka onih koji Gledaju Samo Svoje Dupe. Vi – hrvatski glupani, naprosto ste predodređeni za članstvo u takvoj jednoj guzičarskoj organizaciji.

http://mojzagreb.info/zagreb/hrvatska/domagojeve-strelice-pismo-hrvatskim-glupanima/kolumne

Moj komentar je citat iz teksta: "„Većina neće biti ništa nego većina, ***** im materina!“, rekao je jednom prilikom moj prijatelj Boro Radaković. I to je tako."

Bravo g. Margetiću. Još jedan perfektan tekst.
[Vrh] Go down
Sponsored content

PostajNaslov: Re: Do kada   

[Vrh] Go down

Do kada
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» T: hranu HIPP1
» Automobili koji najmanje troše
» Christopher Paolini-trilogija "Naslijeđe"