Forum Velika Gorica
Za logiranje na forum kliknite na "Log in".
Za registraciju na forum kliknite na "Registration".
Ako ne želite da Vam ovaj prozor iskače kliknite na "Do not display this again".
Forum Velika Gorica
Za logiranje na forum kliknite na "Log in".
Za registraciju na forum kliknite na "Registration".
Ako ne želite da Vam ovaj prozor iskače kliknite na "Do not display this again".
Forum Velika Gorica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin

 

 OFFFFFF

Go down 
+8
Neo
mariovg
manimal
Rožica-ljutibijes
Goran
JOSIPJOŽA
Ante
plemenitašica
12 posters
Go to page : Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22  Next
Autor/icaPoruka
manimal
Ide prema gore
Ide prema gore
manimal


Broj postova : 413

OFFFFFF - Page 21 Empty
PostajNaslov: Re: OFFFFFF   OFFFFFF - Page 21 Empty22.08.11 9:44

plemenitašica je napisao/la:

No, zanimalo me od kad se u Svačićevoj plaća parkiranje, a to nisam saznala.



...čini mi se da je unatrag mjesec dana počelo... ili dva, najviše (mada nis' siguran)... a parkat se možeš u cvjetnom - tamo se (za sada) još ne naplaćuje OFFFFFF - Page 21 522991 ... ili u bivšem 8. martu - neznam kak' se sad zove... ili iza ZABA-e... sve je u krugu cca 50 m od svačićeve...





OFFFFFF - Page 21 403264
[Vrh] Go down
plemenitašica
Expert
Expert
plemenitašica


Broj postova : 2046

OFFFFFF - Page 21 Empty
PostajNaslov: Re: OFFFFFF   OFFFFFF - Page 21 Empty22.08.11 16:44

manimal je napisao/la:
plemenitašica je napisao/la:

No, zanimalo me od kad se u Svačićevoj plaća parkiranje, a to nisam saznala.


...čini mi se da je unatrag mjesec dana počelo... ili dva, najviše (mada nis' siguran)...

Nemoguće, jer sam u zadnja dva mejseca bar 7 puta bila tamo parkirana po 2 sata, a nisam platila niti dobila kaznu. To bi značilo da tamo ne hoda prometni redar?
A ako je tak, onda sam imala sreće.
[Vrh] Go down
plemenitašica
Expert
Expert
plemenitašica


Broj postova : 2046

OFFFFFF - Page 21 Empty
PostajNaslov: Re: OFFFFFF   OFFFFFF - Page 21 Empty22.08.11 16:45

JOSIPJOŽA je napisao/la:
Pozdravček svima, nije me bilo neko vrijeme, dok Vas polovim, vraćam se uskoro na druženje s Vama, vidim bili ste marljivi, raduje me ta činjenica.flower OFFFFFF - Page 21 138410

Čekamo vas. lol!
[Vrh] Go down
mariofil68
Ide prema gore
Ide prema gore
mariofil68


Broj postova : 245

OFFFFFF - Page 21 Empty
PostajNaslov: Re: OFFFFFF   OFFFFFF - Page 21 Empty22.08.11 20:46

plemenitašica je napisao/la:
Ne znam ima li tema o parkiranju, pa pišem ovdje, a admin neka prebaci.


Naime, pomozite - od kad se naplaćuje parkiralište u Svačićevoj?
Nigdje to nisam pročitala, pa niti obratila pažnju da postoje znakovi za plaćanje.



Naplaćuje se od kad je WC ( tj.DC) koalirao sa CDP ( tj.HDZ). Iz neprovjerenih izvora saznali su da se Vaša uzoritost učestalo parkira sa svojom Volgom SW na parkiralištu Mandarina tower pa su na telekonferenciji donjeli odluku da se parking u navedenoj zoni počne naplačivati jer je to zona u kojoj stanuje jedan od istaknutijih članova stranke koju Vaša uzoritost podržavat tj. CNP ( tj. HNS). Kako su tajni agenti Poskoka koji se voze u srebrnom MB preko svojih tajnih kanala saznali, Vaša uzoritost koristi parking u Svačićevoj za proklamaciju i dijeljenje letaka sumljivog karaktera pa su pod hitno uveli naplatu jer su dobili informaciju iz debelo neprovjerenih izvora da se Vaša veličnost ježi kad mora plačati parking, članstvo u HDu ili TV pretplatu.

Akcija kodnog imena " Hlapić sekuritata" uspješno je provedena jer je evidentirano na satelitu "Al kikinda" da Vam je naplačena kazna.

Za sve ostale informacije možete se obratiti u ured istaknute Turopoljke od stoljeća sedmog koja trenutno obnaša funkciju borca za prava dragovoljaca POT-a u njihovim željama i pozdravima za povrat šumarka zvanog " Plemenita suza".pig
[Vrh] Go down
plemenitašica
Expert
Expert
plemenitašica


Broj postova : 2046

OFFFFFF - Page 21 Empty
PostajNaslov: Re: OFFFFFF   OFFFFFF - Page 21 Empty30.08.11 17:29

mariofil68 je napisao/la:

Akcija kodnog imena " Hlapić sekuritata" uspješno je provedena jer je evidentirano na satelitu "Al kikinda" da Vam je naplačena kazna.........

Nije mi naplaćena kazna, jer sam platila onog dana kad sam ugladala tablu.
No zanimalo me od kad ta tabla postoji.
Saznala sam - od prije nekih 2-3 TJEDNA.
Dakle, nije da sam neplaćeno parkirala i ranije i imala sreće nego se prije nije naplaćivalo.
sun1
[Vrh] Go down
plemenitašica
Expert
Expert
plemenitašica


Broj postova : 2046

OFFFFFF - Page 21 Empty
PostajNaslov: Re: OFFFFFF   OFFFFFF - Page 21 Empty30.08.11 17:30

Dobro, jeste li se vrnuli s mora, godišnjeg, planina ili niste? m3
[Vrh] Go down
JOSIPJOŽA
Boss
Boss
JOSIPJOŽA


Broj postova : 1957

OFFFFFF - Page 21 Empty
PostajNaslov: Re: OFFFFFF   OFFFFFF - Page 21 Empty30.08.11 21:40

plemenitašica je napisao/la:
Dobro, jeste li se vrnuli s mora, godišnjeg, planina ili niste? OFFFFFF - Page 21 946549



Jesam, nažalost u svakidašnju zbilju.cheers
[Vrh] Go down
Rožica-ljutibijes
Boss
Boss
Rožica-ljutibijes


Broj postova : 1353

OFFFFFF - Page 21 Empty
PostajNaslov: Re: OFFFFFF   OFFFFFF - Page 21 Empty12.09.11 17:23

JOSIPJOŽA je napisao/la:
plemenitašica je napisao/la:
Dobro, jeste li se vrnuli s mora, godišnjeg, planina ili niste? OFFFFFF - Page 21 946549



Jesam, nažalost u svakidašnju zbilju.
cheers

..... a komp mi šteka samo tak ... neće, pa neće ... OFFFFFF - Page 21 778688 OFFFFFF - Page 21 664235
[Vrh] Go down
plemenitašica
Expert
Expert
plemenitašica


Broj postova : 2046

OFFFFFF - Page 21 Empty
PostajNaslov: Re: OFFFFFF   OFFFFFF - Page 21 Empty12.09.11 17:36

Rožica-ljutibijes je napisao/la:

..... a komp mi šteka samo tak ... neće, pa neće ... OFFFFFF - Page 21 778688 OFFFFFF - Page 21 664235



No, konačno.OFFFFFF - Page 21 974 Ima da se ne mičete do Božića koliko ste se naodmarali. OFFFFFF - Page 21 138410
[Vrh] Go down
Ante
Admin
Admin
Ante


Broj postova : 2140

OFFFFFF - Page 21 Empty
PostajNaslov: Re: OFFFFFF   OFFFFFF - Page 21 Empty13.09.11 1:29

Božića 2012 Very Happy
[Vrh] Go down
Rožica-ljutibijes
Boss
Boss
Rožica-ljutibijes


Broj postova : 1353

OFFFFFF - Page 21 Empty
PostajNaslov: Re: OFFFFFF   OFFFFFF - Page 21 Empty15.09.11 16:00

plemenitašica je napisao/la:
Rožica-ljutibijes je napisao/la:

..... a komp mi šteka samo tak ... neće, pa neće ... OFFFFFF - Page 21 778688 OFFFFFF - Page 21 664235
No, konačno.OFFFFFF - Page 21 974 Ima da se ne mičete do Božića koliko ste se naodmarali. OFFFFFF - Page 21 138410

Ante je napisao/la:
Božića 2012 Very Happy

OFFFFFF - Page 21 812283 Laughing .... hihihihiii, bum pokušala kad me pusti "kutija" tak s vremena na vrijeme nekaj napisati kak moje vlastito mišljenje i stav ... ovak ... telegramski ... kao vi Ante OFFFFFF - Page 21 580510 OFFFFFF - Page 21 570667. Drugačije ne ide ... OFFFFFF - Page 21 779695
[Vrh] Go down
Ante
Admin
Admin
Ante


Broj postova : 2140

OFFFFFF - Page 21 Empty
PostajNaslov: Re: OFFFFFF   OFFFFFF - Page 21 Empty15.09.11 18:12

A trudim se, nekada imam više vremena nekada manje. Iako više ide na ovo manje. Ali se javim, da sam tu Very Happy
[Vrh] Go down
Rožica-ljutibijes
Boss
Boss
Rožica-ljutibijes


Broj postova : 1353

OFFFFFF - Page 21 Empty
PostajNaslov: Re: OFFFFFF   OFFFFFF - Page 21 Empty28.09.11 20:05

Ma ljudi moji, meni je doista zlo .... ja nemam želudec za sve ovo pročitati i slušati, sorry ....


OFFFFFF - Page 21 81971 OFFFFFF - Page 21 550616 OFFFFFF - Page 21 Povracanje_wc_skoljka
[Vrh] Go down
manimal
Ide prema gore
Ide prema gore
manimal


Broj postova : 413

OFFFFFF - Page 21 Empty
PostajNaslov: Re: OFFFFFF   OFFFFFF - Page 21 Empty28.09.11 21:58

Rožica-ljutibijes je napisao/la:
Ma ljudi moji, meni je doista zlo .... ja nemam želudec za sve ovo pročitati i slušati, sorry ....


OFFFFFF - Page 21 81971 OFFFFFF - Page 21 550616 OFFFFFF - Page 21 Povracanje_wc_skoljka



...aaaaaa, kaj nam to hoće reć OFFFFFF - Page 21 128746 ??? da ni rožica noseća OFFFFFF - Page 21 173660 da nebu morti malih ljutibjesov OFFFFFF - Page 21 946549 ...









p.s. sorrrrrrrrrry, znaš mene...nis' mogel odolet...flower flower flower
[Vrh] Go down
Rožica-ljutibijes
Boss
Boss
Rožica-ljutibijes


Broj postova : 1353

OFFFFFF - Page 21 Empty
PostajNaslov: Re: OFFFFFF   OFFFFFF - Page 21 Empty29.09.11 20:26

manimal je napisao/la:
Rožica-ljutibijes je napisao/la:
Ma ljudi moji, meni je doista zlo .... ja nemam želudec za sve ovo pročitati i slušati, sorry ....


OFFFFFF - Page 21 81971 OFFFFFF - Page 21 550616 OFFFFFF - Page 21 Povracanje_wc_skoljka

...aaaaaa, kaj nam to hoće reć OFFFFFF - Page 21 128746 ??? da ni rožica noseća OFFFFFF - Page 21 173660 da nebu morti malih ljutibjesov OFFFFFF - Page 21 946549 ...

p.s. sorrrrrrrrrry, znaš mene...nis' mogel odolet...flower flower flower

OFFFFFF - Page 21 67749 OFFFFFF - Page 21 703205 .... ma znam i može .... može OFFFFFF - Page 21 694809 - bar ste me nasmejali OFFFFFF - Page 21 703205 .... pa kaj bi mi bez Vas .... samo napred OFFFFFF - Page 21 580510 flower flower flower(vrgla sem i jeden plusek). OFFFFFF - Page 21 703205
[Vrh] Go down
plemenitašica
Expert
Expert
plemenitašica


Broj postova : 2046

OFFFFFF - Page 21 Empty
PostajNaslov: Re: OFFFFFF   OFFFFFF - Page 21 Empty13.10.11 23:13

mariofil68 je napisao/la:
......... zapali duvan, popi kaficu ( možeš samnom i plemenitom jednom) ........

O da, kak ne???? Pa nisam ja hadezejka da mi pronalazite društvo za piti kavu i ne zalazim u Loby?
Hihihihi na mala vrata bi on mene upoznavao - frišku figu, nisam ja mala iako sam često Hlebinka. Hvata Rožicu na sentiment. Friška figa.
[Vrh] Go down
mariofil68
Ide prema gore
Ide prema gore
mariofil68


Broj postova : 245

OFFFFFF - Page 21 Empty
PostajNaslov: Re: OFFFFFF   OFFFFFF - Page 21 Empty14.10.11 13:48

plemenitašica je napisao/la:
mariofil68 je napisao/la:
......... zapali duvan, popi kaficu ( možeš samnom i plemenitom jednom) ........

O da, kak ne???? Pa nisam ja hadezejka da mi pronalazite društvo za piti kavu i ne zalazim u Loby?
Hihihihi na mala vrata bi on mene upoznavao - frišku figu, nisam ja mala iako sam često Hlebinka. Hvata Rožicu na sentiment. Friška figa.

Ma mislim!! Siguran sam da bi Vaša uzoritost i Miss Rojžica žile prerezale samo da z menum kavicu srknu Vu bosanskemu kahve baru na Zagrebačkoj. Ma Vas dve bi ziher šljokice bacile na kaputeke, ziher!bounce
[Vrh] Go down
Rožica-ljutibijes
Boss
Boss
Rožica-ljutibijes


Broj postova : 1353

OFFFFFF - Page 21 Empty
PostajNaslov: Re: OFFFFFF   OFFFFFF - Page 21 Empty14.10.11 14:52

mariofil68 je napisao/la:
plemenitašica je napisao/la:
mariofil68 je napisao/la:
......... zapali duvan, popi kaficu ( možeš samnom i plemenitom jednom) ........

O da, kak ne???? Pa nisam ja hadezejka da mi pronalazite društvo za piti kavu i ne zalazim u Loby?
Hihihihi na mala vrata bi on mene upoznavao - frišku figu, nisam ja mala iako sam često Hlebinka.
Hvata Rožicu na sentiment. Friška figa.

Ma mislim!! Siguran sam da bi Vaša uzoritost i Miss Rojžica žile prerezale samo da z menum kavicu srknu Vu bosanskemu kahve baru na Zagrebačkoj. Ma Vas dve bi ziher šljokice bacile na kaputeke, ziher!bounce

... ste me nasmejali OFFFFFF - Page 21 703205 OFFFFFF - Page 21 703205 OFFFFFF - Page 21 703205 , koji ste vi provokator ..... hihihihiiiii OFFFFFF - Page 21 694809

plemenitašica je napisao/la:

Hvata Rožicu na sentiment. Friška figa.

OFFFFFF - Page 21 703205 ... ah, da, baš me se više netko može na to hvatati Question ... baš, friška figa ... kaj se ne vidi da sem "ispuhala" kakti prazna vreća silent ... nebu išlo više, ziher! OFFFFFF - Page 21 812283 OFFFFFF - Page 21 580510
[Vrh] Go down
mariofil68
Ide prema gore
Ide prema gore
mariofil68


Broj postova : 245

OFFFFFF - Page 21 Empty
PostajNaslov: Re: OFFFFFF   OFFFFFF - Page 21 Empty14.10.11 16:15

@ Rojžica

Ak usporedite moju i vašu sliku sa slikama Huby i šerif pak smo mi kak Holivudski Blockbusteri u usporedbi sa filmom " Maratonci....". Još kad bi i plemenita frignula kakvu fotku..Aiii, fatamorgana!pirat
[Vrh] Go down
plemenitašica
Expert
Expert
plemenitašica


Broj postova : 2046

OFFFFFF - Page 21 Empty
PostajNaslov: Re: OFFFFFF   OFFFFFF - Page 21 Empty14.10.11 21:26

mariofil68 je napisao/la:
plemenitašica je napisao/la:

O da, kak ne???? Pa nisam ja hadezejka da mi pronalazite društvo za piti kavu i ne zalazim u Loby?
Hihihihi na mala vrata bi on mene upoznavao - frišku figu,....

Ma mislim!! Siguran sam da bi Vaša uzoritost i Miss Rojžica žile prerezale samo da z menum kavicu srknu Vu bosanskemu kahve baru na Zagrebačkoj.
Ma mislim, kaj got. Koju vi taktiku furate da bi me upoznali???? hihihihihi, skompajte se s naturalisom, on isto slini. Twisted Evil
A kavu i rakiju ne pijem, pa nemam potrebu ići u bosanski bar.
Tamo me mogu privući jedino trbušne plesačice. A to ziher ne bi gledala s vama u društvu.


mariofil68 je napisao/la:

Još kad bi i plemenita frignula kakvu fotku..Aiii, fatamorgana!pirat

Kad odem pogledati plesačice fotka bu tu na forumu.
[Vrh] Go down
JOSIPJOŽA
Boss
Boss
JOSIPJOŽA


Broj postova : 1957

OFFFFFF - Page 21 Empty
PostajNaslov: Re: OFFFFFF   OFFFFFF - Page 21 Empty14.10.11 21:41

Kad ste već kod trbušnjaka, evo malo trbušnjaka iako je mnogo ljepše uživo....živo je živo.

[Vrh] Go down
Rožica-ljutibijes
Boss
Boss
Rožica-ljutibijes


Broj postova : 1353

OFFFFFF - Page 21 Empty
PostajNaslov: Re: OFFFFFF   OFFFFFF - Page 21 Empty20.10.11 21:02

Prije neg si ostanem bez ove kutije ..... hihihihihihhiiiiiiiii OFFFFFF - Page 21 703205 samo da vidim je li plemenitašica još tu OFFFFFF - Page 21 703205 ili je morti OFFFFFF - Page 21 614428 ..... hihihihihihiiiiiiii. Laughing

Dobro je OFFFFFF - Page 21 812283 OFFFFFF - Page 21 580510.
[Vrh] Go down
plemenitašica
Expert
Expert
plemenitašica


Broj postova : 2046

OFFFFFF - Page 21 Empty
PostajNaslov: Re: OFFFFFF   OFFFFFF - Page 21 Empty23.10.11 21:05

Tu sam, tu sam... samo imam malo manje vremena.

A čujte, sva sam u razmišljanju za koga glasati, pa ne stignem komentirati.
sun1
[Vrh] Go down
plemenitašica
Expert
Expert
plemenitašica


Broj postova : 2046

OFFFFFF - Page 21 Empty
PostajNaslov: Re: OFFFFFF   OFFFFFF - Page 21 Empty29.10.11 14:27

Kaj ste zamrli????

Ili vas je snimka drIve i njegove Biance dovela u očaj pa ste snuždeni i niste u stanju napisati niti riječ?



A možda vas je Jadranka dovela do ludila?



A ne, sjetila sam se, čitate novi Reporter - naslovnica (za nevjerovati) na slici Šuker uzdiže Barišića a naslov ispod slike - Šuker ruši Barišića.



Izašao prije par dana, ali vidim u crvenim sandučićima ima ga još dovoljno da se pozove Unija i odveze u stari papir.

Aha, da hadezejcima je Kolarec zabranio uzimanje besplatnog medijagupačasopisZNASEbesplatnogrupa pa su njihovi primjerci ostali po sandučićima.
[Vrh] Go down
mariofil68
Ide prema gore
Ide prema gore
mariofil68


Broj postova : 245

OFFFFFF - Page 21 Empty
PostajNaslov: Re: OFFFFFF   OFFFFFF - Page 21 Empty30.10.11 12:30

Prvi poceci interneta datiraju jos iz 1941 godine. Dokaz je pronadjena sifrirana poruka Draze Mihajlovica. Poruka glasi: Drazo, okani se tog cetovanja!!bom



Kako se pozdravljaju informaticari HSP/a i HDZa za vrijeme predizbornih aktivnosti u 6 izbronoj jedinici:

Zip File !!!affraid
[Vrh] Go down
Sponsored content





OFFFFFF - Page 21 Empty
PostajNaslov: Re: OFFFFFF   OFFFFFF - Page 21 Empty

[Vrh] Go down
 
OFFFFFF
[Vrh] 
Stranica 21 / 22.Go to page : Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22  Next

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Forum Velika Gorica :: Razne teme :: Svašta nešto-
Forum(o)Bir: