Forum Velika Gorica
Za logiranje na forum kliknite na "Log in".
Za registraciju na forum kliknite na "Registration".
Ako ne želite da Vam ovaj prozor iskače kliknite na "Do not display this again".
Forum Velika Gorica
Za logiranje na forum kliknite na "Log in".
Za registraciju na forum kliknite na "Registration".
Ako ne želite da Vam ovaj prozor iskače kliknite na "Do not display this again".
Forum Velika Gorica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Šuker

Go down 
+9
Goran
mariovg
Neo
koko-vg
Mišel
JOSIPJOŽA
plemenitašica
Rožica-ljutibijes
Ante
13 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10 ... 16  Next
Autor/icaPoruka
Ante
Admin
Admin
Ante


Broj postova : 2140

Šuker - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Šuker   Šuker - Page 5 Empty23.11.10 11:30

Ipak ima nade Very Happy


DVA POUZDANA izvora, od kojih je jedan blizak suradnik premijerke Kosor, ustvrdili su za tjednik Nacional da se Jadranka Kosor želi riješiti ministra Šukera jer je nepopularan, potpuno je izgubio podršku javnosti, ne cijene ga navodno ni strani diplomati, i u svim anketama nalazi se među najlošije ocijenjenim ministrima.

Tjednik donosi i nekoliko imena koja bi mogla zamijeniti nepopularnog ministra financija, a najizgledniji kandidat za njegovog nasljednika je Zdravko Marić, državni tajnik u Šukerovom ministarstvu.

http://www.index.hr/vijesti/clanak/prvi-na-kosoricinoj-listi-za-odstrel-je-ivan-suker/524876.aspx

Znao sam da me moj bombonček neće razočarati.
[Vrh] Go down
JOSIPJOŽA
Boss
Boss
JOSIPJOŽA


Broj postova : 1957

Šuker - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Šuker   Šuker - Page 5 Empty23.11.10 11:45

Prvo treba skočiti pa reći hop, ne obrnuto, ja bi pričekao još malo rasplet, taj je preživio svašta, ko mačka sa sto života. Basketball
[Vrh] Go down
Ante
Admin
Admin
Ante


Broj postova : 2140

Šuker - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Šuker   Šuker - Page 5 Empty23.11.10 11:56

JOSIPJOŽA je napisao/la:
Prvo treba skočiti pa reći hop Basketball

Šuker skočiti lol!
[Vrh] Go down
JOSIPJOŽA
Boss
Boss
JOSIPJOŽA


Broj postova : 1957

Šuker - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Šuker   Šuker - Page 5 Empty23.11.10 12:06

Ante je napisao/la:
JOSIPJOŽA je napisao/la:
Prvo treba skočiti pa reći hop Basketball

Šuker skočiti lol!

Znao sam da me moj bombonček neće razočarati. Šuker - Page 5 67749
[Vrh] Go down
Rožica-ljutibijes
Boss
Boss
Rožica-ljutibijes


Broj postova : 1353

Šuker - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Šuker   Šuker - Page 5 Empty23.11.10 21:08

Rožica-ljutibijes je napisao/la:


Ako mu kažem da je "Kapitalna kre*****", a kažem, te ako smatrate da to nije u redu, molim brišite post, ali ja ponavljam za njega: "raritetna kapitalna kre*******". Hug

Citat :

*Morao sam malo, ne puno. Bez ljutnje - Moderator

Hihihihihiiiiiiii, ma neka ste, kakva ljutnja, nema je, pa da ste i brisali, baš mene briga, ja sam svoje mišljenje i osjećanje napisala i pustila. Ostalo je vaš posao. A budete imali fest posla s menom. Hihihihihihhiiiiiii Šuker - Page 5 812283
[Vrh] Go down
Rožica-ljutibijes
Boss
Boss
Rožica-ljutibijes


Broj postova : 1353

Šuker - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Šuker   Šuker - Page 5 Empty23.11.10 21:14

JOSIPJOŽA je napisao/la:
Ante je napisao/la:
JOSIPJOŽA je napisao/la:
Prvo treba skočiti pa reći hop Basketball
Šuker skočiti lol!
Znao sam da me moj bombonček neće razočarati. Šuker - Page 5 67749

Ijujuuuu, za Vaš bombonček Šuker - Page 5 974 , samo nek bude kak u Nacionalu najavljuju. I da znate da ste me nasmijali sa ovim "šuker skočiti"Šuker - Page 5 Ve2mht.
[Vrh] Go down
Ante
Admin
Admin
Ante


Broj postova : 2140

Šuker - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Šuker   Šuker - Page 5 Empty24.11.10 1:02

I ja se nadam, duboko Very Happy
[Vrh] Go down
Ante
Admin
Admin
Ante


Broj postova : 2140

Šuker - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Šuker   Šuker - Page 5 Empty24.11.10 3:26

Lista za smjenu: Iz Vlade odlaze samo Šuker, Milinović i – Biškupić

Ministri zdravstva i financija odlaze zbog omraženosti u javnosti, a ministar kulture zbog zamora, tvrde u HDZ-u.

Ministar Šuker također je na sebe navukao bijes kolega svjedočeći pred istražnim povjerenstvom za Inu. To se nastavilo njegovim sukobom s ostalim ministrima koji se sve glasnije suprotstavljaju njegovim istupima u javnosti, ali i na stranačkim sastancima.


http://www.vecernji.hr/vijesti/lista-smjenu-iz-vlade-odlaze-samo-suker-milinovic-biskupic-clanak-218824
[Vrh] Go down
Rožica-ljutibijes
Boss
Boss
Rožica-ljutibijes


Broj postova : 1353

Šuker - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Šuker   Šuker - Page 5 Empty26.11.10 16:59

Ako zbog ničega drugog, ono zbog naslova ovdje ću prilijepiti dio članka.

Šukerov je grad najbolje obilaziti

Ali, od svih tih mojih očito neutemeljenih i naivnih nadanja nešto me drugo još više ponukalo na ovo podsjećanje: posjet internetskom portalu mojagorica.com, neslužbenom i anonimnom glasilu koje se koristi uglavnom za nepotpisano cipelarenje političkih protivnika aktualne lokalne vlasti i svih koji s njima imaju bilo kakvog posla.

Premda su od isteka mandata Senke Bulić i od natječaja koji je zaključen poništenjem i imenovanjem v. d. ravnateljice Pučkog otvorenog učilišta sada već prošli tjedni, bivša je ravnateljica, za koju je zaključeno da u Velikoj Gorici više nije ni kompetentna ni poželjna, ipak i dalje glavna meta, predmet “u fokusu” spomenutog portala.

Osobiti je gnjev autora i onih nekoliko uvijek jednih te istih komentatora navukla zadnjim ostvarenim projektom Scene Gorica, predstavom “Kiklop” u režiji Ivice Buljana.

Meni se, pak, u međuvremenu pismom javila jedna čitateljica, potpisana kao građanka Velike Gorice, nažalost također anonimno, što također govori kakva su vremena. Imala je potrebu reći da ne vjeruje mojojgorici.com, kao niti besplatnom časopisu Reporter koji se besplatno u Velikoj Gorici dijeli, a koji s portala prenosi nepotpisani članak o tome kako svi oni koji su podržavali Senku Bulić i zauzimali se za produljenje njezina mandata u Velikoj Gorici o građanima toga grada misle, pišu i govore samo sve najružnije.

Utvrdivši i sama kako to nije istina, čitateljica mi piše: “Nisu Velikogoričani seljačine i primitivci, nego upravo gradska vlast koja u grad dovodi ‘folklor i vatrogasne zabave’”. Čak se potrudila snimiti, otisnuti i poslati mi pregršt fotografija plakata za kojekakve zabave i uglavnom turbofolk-koncerte s velikogoričkih ulica i trgova.Nažalost, glas te gospođe usamljen je pa mojagorica.com može u nizu članaka likovati nad slabom i nikakvom podrškom Senki Bulić među građanima Velike Gorice. Publiku koja je hrlila na predstave Scene Gorica ne računaju. Štoviše, usput ih i vrijeđaju, ovaj put čak i s potpisom Aleksandra Božića iz Glasnika Turopolja koji je nakon premijere “Kiklopa” napisao: “Katalog raznih likova koji su se došli badava najesti na račun velikogoričkih poreznih obveznika bio je impresivan”.

Ništa bolje nije prošao ni predsjednik Josipović koji se drznuo u Velikoj Gorici posjetiti jednu kazališnu predstavu, umjesto da obilazi poplavljene.Sve su to, naravno, pojedinačni glasovi na temelju kojih se ne može i ne smije ocjenjivati cijele gradove.

Ali su bučni. I neka dobri i plemeniti građani Velike Gorice ne zamjere onima koji će ih u budućnosti jednostavno - zaobići.

Uostalom, Senka Bulić se četiri godine trudila raditi kazalište zbog kojeg se dolazilo u Veliku Goricu, a nekako baš u vrijeme njezina odlaska, u pravi čas, Jadranka Kosor je oko grada svoga ministra Šukera otvorila obilaznicu.

http://www.jutarnji.hr/branimir-pofuk--sukerov-je-grad-najbolje-obilaziti/906822/


Da, da, kako točno i žalosno. A ovo budem stavila i u temu o POU (pa Mod neka odluči što i kako).
[Vrh] Go down
Mišel
Ide prema gore
Ide prema gore



Broj postova : 441

Šuker - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Šuker   Šuker - Page 5 Empty27.11.10 17:39

Ministar Šuker odlazi, a dvojac Marić spašava državne financije

Šuker - Page 5 Suker_354437S1


Objavljeno: prije 2 h i 19 min


Rekonstrukcije Vlade ipak će biti unatoč izborima iduće godine, a prvi koji će otići bit će Ivan Šuker

ZAGREB - Ministar financija Ivan Šuker ipak bi uskoro mogao napustiti Vladu. Tako barem govore posljednje informacije iz vrha HDZ-a. Iako se tvrdilo kako se Šukera neće smjenjivati prije izbora, čini se da se premijerka Jadranka Kosor ipak predomislila.
Šuker - Page 5 HR_Vijesti_Hrvatska_REC_C_180x150;sz=180x150;Tile=8;ord=1234567890?


- Premijerka je najavila kako će nakon izglasavanja budžeta napraviti neke izmjene u Vladi. Dugo se smatralo kako smjena Šukera u ovom trenutku ne bi bila dobra, jer bi on u predizbornom razdoblju ionako obavljao samo tehnički dio posla. No, postalo je jasno kako bi rekonstrukcija Vlade bila besmislena ako on zadrži svoju poziciju - ispičao nam je izvor iz HDZ-a.

Loši rezultati

Kaže kako je odluci o Šukerovoj smjeni ponajviše pridonijelo to što s njim, navodno, nitko u Vladi više ne može surađivati.

Najčešća bolest na Zemlji Simptomi i kako liječiti dijabetes?

- Šuker je, u nekim stvarima, postao nemoguć. Stalno se svađa i ulazi u bespotrebne rasprave. Čak se nekoliko puta sukobio i sa samim vrhom stranke jer nije bilo po njegovom. Zapravo, svi su pomalo umorni od takve situacije, a tome treba dodati i nezadovoljstvo lošim rezultatima - kažu ministrovi suradnici.

Nezadovoljna javnost

I istraživanja agencije Ipsos puls za studeni pokazuju kako rad Vlade ne odobrava 75 posto ispitanih, dok su gospodarstvo, javne financije i deficiti proračuna najslabije ocijenjeno područje rada Vlade.Sam Šuker koji ranije nije davao slične izjave, čini se da je svjestan situacije jer je prije nekoliko dana izjavio:- Ja sam stranački vojnik i ako premijerka koja odlično radi svoj posao, odluči da joj više ne trebam, ja ću otići.Vrh stranke, u takvoj situaciji, ozbiljno razmišlja o mogućim nasljednicima. Čini se da je najbliži mjestu Šukerova nasljednika Zdravko Marić, sadašnji državni tajnik u Ministarstvu financija.Marić se u početku spominjao kao osoba koja će doći na funkciju koju je nekad obnašala Đurđa Adlešič. Riječ je o mjestu potpredsjednika Vlade, s tom razlikom da bi Marić u svom resoru imao investicije. U HDZ-u ističu i kako se Marić uklapa u profil osobe kakvu Kosor traži - mlada i, prema tvrdnjama HDZ-a, sposobna osoba bez repova iz prošlosti.Ako Marić naslijedi Šukera, na bivšem mjestu Đurđe Adlešič mogao bi se naći ministar gospodarstva Đuro Popijač. No, Kosor pokušava naći i druga rješenja. Upućeni, naime, kažu kako je očekivala mnogo više od ministra gospodarstva negoli što je on pokazao do sada.

Puno od njih očekuje

Još jedan HDZ-ovac mogao bi uskoro dobiti značajniju funkciju. Riječ je o ekonomskom stručnjaku Goranu Mariću, šefu saborskog Odbora za financije. Premijerka je, navodno, prilično zadovoljna njegovim posljednjim istupima u javnosti.U HDZ-u kažu kako premijerka puno očekuje od njih, no teško je reći koliko oni zapravo mogu dati.

Milinović i Kalmeta

Zdravko Marić je solidan oprerativac ali potpuna nepoznanica kada je riječ o izvršnim odlukama. Drugi Marić, Goran, tipičan je HDZ-ovski produkt: bez velike inicijative, skloniji stranačkim kompromisima.Iz Vlade će gotovo sigurno otići ministar kulture Božo Biškupić, dok je sudbina ministra zdravstva i potpredsjednika Vlade Darka Milinovića, kao i ministra prometa Božidara Kalmete još neizvjesna.

Zdravko nije svadljiv, dok Goran voli kritizirati

ZDRAVKO MARIĆ
Zdravko Marić u Ministarstvo financija na mjesto pomoćnika ministra došao je 2006. Titulu doktora ekonomskih znanosti stekao je na zagrebačkom Ekonomskom fakultetu. Državni tajnik postao je prije dvije godine. Slovi kao dobar ekonomist, a među kolegama je omiljen iako nije tip lidera koji bi sam donosio ključne odluke. S nikim ne ulazi u sukobe, pa čak ni sa Šukerom s kojim mnogi nisu mogli surađivati. Rođen je 1977.
GORAN MARIĆ
Doktor ekonomskih znanosti iz Gruda, rođen 1959., godinama je bio prvoligaški i međunarodni nogometni sudac. Prije pola godine iznio niz kritika na račun HNB-a zbog čega je došlo do sukoba između guvernera Željka Rohatinskog i Vlade. HDZ je tada čak razmišljao i o njegovoj smjeni s mjesta šefa Saborskog odbora za financije, no do toga nije došlo.Bio je i u saborskom Povjerenstvu za Inu koje je ispitivalo Ivu Sanadera.
[Vrh] Go down
Mišel
Ide prema gore
Ide prema gore



Broj postova : 441

Šuker - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Šuker   Šuker - Page 5 Empty27.11.10 17:41

E to ja naš miroljubivi,razuman i neagresivan građanin.
[Vrh] Go down
Neo
Moderator
Moderator
Neo


Broj postova : 287

Šuker - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Šuker   Šuker - Page 5 Empty27.11.10 18:48

Kao biti će bolje kada dođe GORAN MARIĆ koji se sukobio s guvernerom Željkom Rohatinskim koji je jedini zaslužan što još uvijek opstajemo.
[Vrh] Go down
plemenitašica
Expert
Expert
plemenitašica


Broj postova : 2046

Šuker - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Šuker   Šuker - Page 5 Empty28.11.10 3:18

Neo je napisao/la:
Kao biti će bolje kada dođe GORAN MARIĆ...
Neće, ali ne zbog Marića nego zbog bilo koga od MI glista. A i kad dođe netko iz bilo koje stranke neće biti dobro jer prvo mora postati još puno teže svima da bi moglo početi biti bolje. Na ružan obrat se moramo svi pripremati da bi mogli preživjeti taj kritičan period.
[Vrh] Go down
plemenitašica
Expert
Expert
plemenitašica


Broj postova : 2046

Šuker - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Šuker   Šuker - Page 5 Empty28.11.10 3:21

Ako kapitalac bude smijenjen zbog nepopularnosti, koji je scenarij dalje i kakvo će biti ponašanje glavnih zvijezda u gradu prema njemu smijenjenom?
[Vrh] Go down
JOSIPJOŽA
Boss
Boss
JOSIPJOŽA


Broj postova : 1957

Šuker - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Šuker   Šuker - Page 5 Empty28.11.10 11:17

plemenitašica je napisao/la:
Ako kapitalac bude smijenjen zbog nepopularnosti, koji je scenarij dalje i kakvo će biti ponašanje glavnih zvijezda u gradu prema njemu smijenjenom?

Mogao bi vrlo lako postati zvanično "savjetnik" gradonačelniku Barišiću, to jest upravljati gradom dalje kao i do sada, samo bi sada bio fizički tu a ne telefonski. Basketball bounce

Dakle on bi mogao upravljati a Barišić odgovarati za sve. Poznata i već viđena filozofija kod zajednice, kako zaštiti sebe, prebacivanjem odgovornosti na nekog drugog. Šuker - Page 5 375790

Ili će mu Jaca naći neki već"zanimljiv" posao, možda zamijeni Mladinea recimo.
[Vrh] Go down
Ante
Admin
Admin
Ante


Broj postova : 2140

Šuker - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Šuker   Šuker - Page 5 Empty28.11.10 11:51

Da, obojica braće Mladino se lijepo provodi sada.

Bit će zanjimljivo kad izgubi batinu. Svašta je moguće.
[Vrh] Go down
plemenitašica
Expert
Expert
plemenitašica


Broj postova : 2046

Šuker - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Šuker   Šuker - Page 5 Empty28.11.10 13:26

JOSIPJOŽA je napisao/la:
plemenitašica je napisao/la:
Ako kapitalac bude smijenjen zbog nepopularnosti, koji je scenarij dalje i kakvo će biti ponašanje glavnih zvijezda u gradu prema njemu smijenjenom?


Ili će mu Jaca naći neki već"zanimljiv" posao, ...
A može li postati zastupnik? Pa to svi rade, ili ih se smijeni ili pritvori drugovi postaju zastupnici.
Niste mi odgovorili na drugi dio pitanja? Tresu li se stolice (na kojima ioanko ne sjede ali primaju plaću) i čuvenoj goričkoj četvorki i hoće li oni biti odani do posljednje kapi znoja, li se priča okreće kad će veliki vođa biti smijenjen?
[Vrh] Go down
Rožica-ljutibijes
Boss
Boss
Rožica-ljutibijes


Broj postova : 1353

Šuker - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Šuker   Šuker - Page 5 Empty28.11.10 13:41

plemenitašica je napisao/la:

Niste mi odgovorili na drugi dio pitanja? Tresu li se stolice (na kojima ioanko ne sjede ali primaju plaću) i čuvenoj goričkoj četvorki i hoće li oni biti odani do posljednje kapi znoja, li se priča okreće kad će veliki vođa biti smijenjen?

Moje mišljenje: ovisno o eventualnim USKOK-ovim istragama (da li je u nešto "umočen") ili bude samo otpušten.
Osim toga na čekanju su i u strepnji. Zbunjeni. Još se nisu "prestrojili".
Samo nam treba strpljenja - vrijeme će dati pravi odgovor.
Basketball
[Vrh] Go down
JOSIPJOŽA
Boss
Boss
JOSIPJOŽA


Broj postova : 1957

Šuker - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Šuker   Šuker - Page 5 Empty28.11.10 13:43

plemenitašica je napisao/la:
JOSIPJOŽA je napisao/la:
plemenitašica je napisao/la:
Ako kapitalac bude smijenjen zbog nepopularnosti, koji je scenarij dalje i kakvo će biti ponašanje glavnih zvijezda u gradu prema njemu smijenjenom?


Ili će mu Jaca naći neki već"zanimljiv" posao, ...
A može li postati zastupnik? Pa to svi rade, ili ih se smijeni ili pritvori drugovi postaju zastupnici.
Niste mi odgovorili na drugi dio pitanja? Tresu li se stolice (na kojima ioanko ne sjede ali primaju plaću) i čuvenoj goričkoj četvorki i hoće li oni biti odani do posljednje kapi znoja, li se priča okreće kad će veliki vođa biti smijenjen?

Mislim za goričku četvorku da se neće tako naglo ništa promijeniti, osim što neće biti više tako sigurni kao do sada, za promjenu će vjerojatno morati ako ništa drugo sjediti na stolicama bar neko vrijeme, kasnije je svašta moguće. U konačnici ne bi se ja puno brinuo za njih, osigurali su se oni dobro, poznavajući sve što se događa oko nas, osim toga Grad Velika Gorica je velik i tu će se naći uvijek bar za neko vrijeme prostora za njih, zašto Barišić ne bi sebi priskrbio jedno 9 savjetnika, ima se para, narod će to sve platiti kao i uvijek.
Pa bi tako u budućnosti na svakom novom križanju, gdje su velike gužve mogli vidjeti po jednog savjetnika kako regulira promet.
[Vrh] Go down
plemenitašica
Expert
Expert
plemenitašica


Broj postova : 2046

Šuker - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Šuker   Šuker - Page 5 Empty28.11.10 13:46

Rožica-ljutibijes je napisao/la:
..........
Osim toga na čekanju su i u strepnji. Zbunjeni. Još se nisu "prestrojili".
Možda se svi skupa zagrle u krug i zapjevaju: Šuker - Page 5 609965
Bilo je to godine
dvije i desete
Kad su našu Goricu stigle nesreće..
[Vrh] Go down
Ante
Admin
Admin
Ante


Broj postova : 2140

Šuker - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Šuker   Šuker - Page 5 Empty30.11.10 0:24

MINISTAR Ivan Šuker tvrdi da nije dobio ništa službeno u vezi sa optužnicom protiv svog državnog tajnika i ravnatelja Porezne uprave Ivice Mladinea. Kad dobije, onda će ga smijeniti kao i Mladena Barišića. Nevjerojatno je kako se Šuker pravi da ne zna da se protiv Mladinea već punih pet godina vodi istraga, što pravno znači da mu je državni tajnik svo to vrijeme pod kaznenim progonom.

Barišić odmah smijenjen, a Mladineo pet godina bez posljedica?!

Barišića je, recimo, smijenio, premda je bivši šef Carine tek - osumnjičen. U istom statusu je bio i Mladineo od 7. srpnja 2005. godine, otkako je Vrhovni sud odlučio da se povede istraga za privatizacijsku pljačku Konstruktora.

Sad kad mu je Mladineo i optužen, Šuker ima toliko drskosti kazati kako nema službenu obavijest DORH-a. A ima. Optužnica je objavljena ovog vikenda na web siteu Državnog odvjetništva. Ivica Mladineo je onaj posljednji član Upravnog odbora Konstruktora. Piše I. M. I godište.

Ako Šuker nije siguran, što ne nazove Mladinea i pita njega. To je naš spasitelj državnog proračuna. Neobaviješten i nekompetentan.

http://www.index.hr/vijesti/clanak/ministar-suker-treba-dati-ostavku-ne-zna-da-mu-je-drzavni-tajnik-pet-godina-pod-kaznenim-progonom/526013.aspx
[Vrh] Go down
JOSIPJOŽA
Boss
Boss
JOSIPJOŽA


Broj postova : 1957

Šuker - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Šuker   Šuker - Page 5 Empty30.11.10 0:31

Evo ovdje ljudi izjavljuju da je o svemu bio obaviješten ministar financija Ivan Šuker, ja sada neznam možda mi imamo dva u jednom, ministra. Šuker - Page 5 67749

http://www.dnevno.hr/vijesti/hrvatska/video_dnevnohr_vam_donosi_prilog_latinice_koji_uzburkao_strasti_hrtovih_cenzora/172231.html

EKSKLUZIVNO RAZBIJANJE CENZURE


VIDEO: Pogledajte zabranjeni prilog iz Latinice
[Vrh] Go down
Ante
Admin
Admin
Ante


Broj postova : 2140

Šuker - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Šuker   Šuker - Page 5 Empty30.11.10 2:37

Sve se to i prije znalo, samo narod nije htio slušati.
[Vrh] Go down
Ante
Admin
Admin
Ante


Broj postova : 2140

Šuker - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Šuker   Šuker - Page 5 Empty02.12.10 13:41

Šuker diplomirao tek u četrdesetoj godini života

Iako ministar financija Ivan Šuker u svojoj službenoj biografiji tvrdi da je diplomirao 1983. godine, Jutarnji list je prozreo tu njegovu „nevinu“ laž te otkriva da je na Ekonomskom fakultetu Šuker diplomirao tek 1997. godine.

Šuker je diplomu stekao tek u četrdesetoj godini života, a 1983. kojom se javno hvali tek je završio stručni studij.

Za stručni dvogodišnji studij na Ekonomskom fakultetu trebalo mu je sedam godina, a dvije godine kasnije upisao je treću godinu studija nakon čega je uslijedila desetogodišnja stanka. Nastavio je studirati tek 1995. godine i diplomu stekao nakon dvije godine.

Nepotpuna ministrova biografija nimalo ne čudi Ekonomski fakultet sa kojeg su potvrdili da je ta informacija svima odavno poznata, a poznato je i da je bez diplome radio kao financijski direkor i voditelj Porezne uprave u Velikoj Gorici što u današnjim uvjetima nikako ne bi mogao jer je uvjet visoka stručna sprema.

S obzirom na medijski tretman ove priče može se zaključiti da se rado o pripremi terena za Šukerovu smjenu s obzirom da se upravo njegovo ime nalazi na prvom mjestu 'liste za odstrel' premijerke Jadranke Kosor.

http://www.business.hr/hr/Naslovnica/Hrvatska/Suker-diplomirao-tek-u-cetrdesetoj-godini-zivota

Čovjek je mogao diplomirati kada god i u bilo kojoj godini života, i to nije sramota.

Sramota je laganje, i to koliko je širok. Još da su napisali kako je stekao tu diplomu Very Happy Čujem da se izdala u Bukari.
[Vrh] Go down
JOSIPJOŽA
Boss
Boss
JOSIPJOŽA


Broj postova : 1957

Šuker - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Šuker   Šuker - Page 5 Empty02.12.10 14:59

Kaj je tu sporno?
Celoživotno obrazovanje, a što se tiče laganja, pa postoje li službe u Saboru koje provjeravaju diplome, stručnu spremu, treba li tamo nešto predati ili dođeš tamo i samo kažeš da si svemirac i oni to tako prihvate i upišu?Celoživotno obrazovanje, kakvo ćemo sada gledati kada svi HDZ-ovci pohrle u POU na obrazovanje.
Nije li to bila intencija? Laughing
[Vrh] Go down
Sponsored content





Šuker - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Šuker   Šuker - Page 5 Empty

[Vrh] Go down
 
Šuker
[Vrh] 
Stranica 5 / 16.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10 ... 16  Next

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Forum Velika Gorica :: Domaće teme :: Lokalna politika-
Forum(o)Bir: