Forum Velika Gorica
Za logiranje na forum kliknite na "Log in".
Za registraciju na forum kliknite na "Registration".
Ako ne želite da Vam ovaj prozor iskače kliknite na "Do not display this again".



 
Početna stranicaRegistracijaLogin

Share
 

 P- Parlamentarni izbori 2011

Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
Autor/icaPoruka
JOSIPJOŽA
Boss
Boss
JOSIPJOŽA

Broj postova : 1957

P- Parlamentarni izbori 2011 - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: P- Parlamentarni izbori 2011   P- Parlamentarni izbori 2011 - Page 9 Empty30.11.11 1:06

Ante je napisao/la:
Neka ga ponovo izgrade ;-)



Koga? HDZ?Laughing

Danas čitam kak se HDZ i HSS grizu.

Podsjeća me to na dva peseka, kad im zemeš kost/plijen a oni zareže do besvijesti.

Plijen izmiče i režanje je sve jače.Laughing
[Vrh] Go down
plemenitašica
Expert
Expert
plemenitašica

Broj postova : 2046

P- Parlamentarni izbori 2011 - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: P- Parlamentarni izbori 2011   P- Parlamentarni izbori 2011 - Page 9 Empty30.11.11 2:31

JOSIPJOŽA je napisao/la:
Danas čitam kak se HDZ i HSS grizu

Smatram da je ovaj čin Martine Dalić, zapravo pokazatelj ljubomore i očaja HDZ-a jer, za razliku od mene, Martina Dalić nije puno obilazila ovu izbornu jedinicu niti Karlovačku županiju, niti je išta napravila ili lobirala za projekte u ovoj sredini.
Osim toga, pomrsili smo im račune, jer posljednje ankete pokazuju da ćemo u 7. izbornoj jedinici osvojiti dva mandata, a kako HDZ nije baš puno ovdje radio, na ovaj način, lažnim optužbama, pokušavaju spasiti što se spasiti da - kazao je Pankretić.

- HDZ je baš prava stranka koja može nekoga prijavljivati za bilo što. Ti koji su to rekli i nisu pravi HDZ-ovci, a ove optužbe najbolje će prepoznati birači koji će im, zbog ovakvog ‘noža u leđa’ koji su zabili poštenom koalicijskom partneru, okrenuti leđa. Istina je da stranka na adrese ljudi šalje promidžbene letke, ali to rade sve stranke, ne vidim gdje je tu problem. Što se tiče stambenog zbrinjavanja prognanika i dodjeljivanja kuća, šest je godina HDZ imao vremena, prije mog ulaska u Vladu, da takav zakon usvoji. No, zakon sam osobno predložio Saboru i on je usvojen. Stoga ne vidim zašto se ne bih pohvalio nečime što sam napravio - dodao je Pankretić.


http://dalje.com/hr-hrvatska/dalic--pankretic-nas-krade-pankretic--hdz-je-ljubomoran-i-ocajan/398707

A ovo je naslov:

Dalić: Pankretić nas krade; Pankretić: HDZ je ljubomoran i očajan


gun torbice chair bash geek

[Vrh] Go down
Rožica-ljutibijes
Boss
Boss
Rožica-ljutibijes

Broj postova : 1353

P- Parlamentarni izbori 2011 - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: P- Parlamentarni izbori 2011   P- Parlamentarni izbori 2011 - Page 9 Empty30.11.11 18:43


HDZ - hrvatska Cosa Nostre - Tihi glas

bubnu broš-baba i ostade živa .....

naponovljivi Klauški "pravo u sridu" u srce hrvatske Cosa Nostre




http://www.index.hr/vijesti/clanak/tiho-tise-najtise-hdza-nema-vise/585778.aspx



NA PRVI pogled, pokušaj nije loš, bez obzira što je izraz krajnjeg očaja.
Danas je zaista postala sramota glasati za HDZ. Njihovi birači ne
izjašnjavaju se u anketama, ne hvale se stranačkim bedževima, bježe od
birtijaških polemika, a koliko se može vidjeti u kampanji, i od
stranačkih skupova. Ne napune čak ni stranački autobus.
...........

..... preporučam svakako pročitatti i poslušati, a ja još dodajem nekoliko linkova - vjerujte vrijedi s pažnjom poslušati i pogledati .....

Izbori 2011 ..... https://www.youtube.com/watch?v=18LM7P1xIRc


Karikature Stiva Cinika - https://www.youtube.com/watch?v=DDTaHMCs6b8


Za svakog ponešto ... svima ... a najviše njima - mix - Bal Vampira .....https://www.youtube.com/watch?v=PLt5Mz-ckZ0




P- Parlamentarni izbori 2011 - Page 9 12-42
do pakla i bez povratka


(poštovana plemenitašica .... tak mi lepo sada odgovara ova parola, oprostite na posudbi, morala sem)










[Vrh] Go down
plemenitašica
Expert
Expert
plemenitašica

Broj postova : 2046

P- Parlamentarni izbori 2011 - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: P- Parlamentarni izbori 2011   P- Parlamentarni izbori 2011 - Page 9 Empty02.12.11 1:30


Za one koji još ne znaju, možda im pomogne:


4. PROSINCA biramo novu vlast. Ispunite upitnik i saznajte kome biste trebali dati svoj glas.


http://www.index.hr/vijesti/clanak/ispunite-interaktivni-upitnik-i-saznajte-za-koga-glasati/586003.aspx
[Vrh] Go down
Rožica-ljutibijes
Boss
Boss
Rožica-ljutibijes

Broj postova : 1353

P- Parlamentarni izbori 2011 - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: P- Parlamentarni izbori 2011   P- Parlamentarni izbori 2011 - Page 9 Empty02.12.11 21:29

Vrijeme, a i život su pokazali da su nas vladajući "šuftovi" P- Parlamentarni izbori 2011 - Page 9 Hdz_logo_normal još od davne 1990 godine, a posebno ovih posljednjih 8 godina vodili smjerom

P- Parlamentarni izbori 2011 - Page 9 4540221514_75x84
P- Parlamentarni izbori 2011 - Page 9 Strelice-na-dolje
P- Parlamentarni izbori 2011 - Page 9 Arrow-down-icon-t6

.... dolje.... niže .... sve dublje i dublje i doveli tu gdje jesmo, na dno .... u blato, mulj, kaljužu svakog segmenta društva i života....

P- Parlamentarni izbori 2011 - Page 9 Images?q=tbn:ANd9GcTnaJh1ftXXQM6wH-YLIPIrvbLInR5wAD59T7BeE-5U9ykzF64t&t=1

.... tu smo gdje su nas doveli ....

ali

u nedjelju - dana 04.12. 2011.

dragi sugrađani, dragi građani, moj dragi narode....

naš je dan P- Parlamentarni izbori 2011 - Page 9 D kada mi možemo i moramo reći ....


P- Parlamentarni izbori 2011 - Page 9 S_1ccea53cP- Parlamentarni izbori 2011 - Page 9 80px-STOP_nuvola.svg

P- Parlamentarni izbori 2011 - Page 9 12-42

bez povratka - gorite u paklu
jer ste ovaj narod doveli do pakla


izađite i glasajte, nemojte biti pasivni, tihi, nijemi promatrači .... uzmite sudbinu u svoje ruke .... zaKukuričite, birajte i izaberite novi smjer .... P- Parlamentarni izbori 2011 - Page 9 Strelice



P- Parlamentarni izbori 2011 - Page 9 429786546

P- Parlamentarni izbori 2011 - Page 9 Up

.... up - uzlazno prema gore - izvlačiti se iz blata, mulja, kaljuže ....
.... pri tome imajte na umu da Vas lažu svi oni koji kažu da će biti jednostavno i lako - NE, NEĆE

jer poslije ovih šuftova možete jedino birati .... i dalje "s njima dolje u još dublji mulj"
ili s nekima drugima, uz rad, znoj i suze "malim koracima - ali uzlazno prema gore"

.... i zapamtite: koga god birali .... "osim njih zlotvora - ZNA SE & company" .... izabrali ste sigurno bolje a "manje zlo"

Živjeli .... želim Vam svima razum i ugodan dan P- Parlamentarni izbori 2011 - Page 9 D!

P- Parlamentarni izbori 2011 - Page 9 1229805036aWSX15




[Vrh] Go down
Ante
Admin
Admin
Ante

Broj postova : 2140

P- Parlamentarni izbori 2011 - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: P- Parlamentarni izbori 2011   P- Parlamentarni izbori 2011 - Page 9 Empty05.12.11 13:34

Rožica nam je skorz nabrijana Very Happy
[Vrh] Go down
JOSIPJOŽA
Boss
Boss
JOSIPJOŽA

Broj postova : 1957

P- Parlamentarni izbori 2011 - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: P- Parlamentarni izbori 2011   P- Parlamentarni izbori 2011 - Page 9 Empty05.12.11 16:01

Ante je napisao/la:
Rožica nam je skorz nabrijana Very Happy



Je, je, dugo je nema a onda se samo pojavi, nabrijano.Laughing

A nema nam ni plemenite, kaj je pala u trans?bounce
[Vrh] Go down
plemenitašica
Expert
Expert
plemenitašica

Broj postova : 2046

P- Parlamentarni izbori 2011 - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: P- Parlamentarni izbori 2011   P- Parlamentarni izbori 2011 - Page 9 Empty05.12.11 17:09

JOSIPJOŽA je napisao/la:
A nema nam ni plemenite, kaj je pala u trans?bounce

Da u trans. P- Parlamentarni izbori 2011 - Page 9 609965 Zasjalo mi je sunny , osjećam se kao farao , P- Parlamentarni izbori 2011 - Page 9 138410 P- Parlamentarni izbori 2011 - Page 9 375790 P- Parlamentarni izbori 2011 - Page 9 47620 P- Parlamentarni izbori 2011 - Page 9 55113

P- Parlamentarni izbori 2011 - Page 9 67749 P- Parlamentarni izbori 2011 - Page 9 67749 P- Parlamentarni izbori 2011 - Page 9 67749 P- Parlamentarni izbori 2011 - Page 9 67749

P- Parlamentarni izbori 2011 - Page 9 403264 P- Parlamentarni izbori 2011 - Page 9 292822 P- Parlamentarni izbori 2011 - Page 9 974 i za kraj: P- Parlamentarni izbori 2011 - Page 9 966919 P- Parlamentarni izbori 2011 - Page 9 966919 P- Parlamentarni izbori 2011 - Page 9 966919 P- Parlamentarni izbori 2011 - Page 9 966919



Ništa mi neće ovi dan pokvarit:P- Parlamentarni izbori 2011 - Page 9 489940



https://www.youtube.com/watch?v=xZUtB_pvueA



Čestitam "mojim" zastupnicima:
Goranu Beus Richembergh - nastavite gdje ste stali, vjerujem u vas
i novoj zastupnici Vesni Fabijančić Križanić - vjerujem da ćete i u Saboru pokoriti kapitalca.


No, ja budem i dalje kukurikala kad procijenim da niste dobri.P- Parlamentarni izbori 2011 - Page 9 946549
[Vrh] Go down
Rožica-ljutibijes
Boss
Boss
Rožica-ljutibijes

Broj postova : 1353

P- Parlamentarni izbori 2011 - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: P- Parlamentarni izbori 2011   P- Parlamentarni izbori 2011 - Page 9 Empty05.12.11 17:18

JOSIPJOŽA je napisao/la:
Ante je napisao/la:
Rožica nam je skorz nabrijana Very Happy

Je, je, dugo je nema a onda se samo pojavi, nabrijano.Laughing

A nema nam ni plemenite, kaj je pala u trans?bounce


P- Parlamentarni izbori 2011 - Page 9 8918712-big-3d-text--jaP- Parlamentarni izbori 2011 - Page 9 8918717-big-3d-text--siP- Parlamentarni izbori 2011 - Page 9 Showthumbnail

Daaaaaaa, a tko ne bi pao u TRANS! P- Parlamentarni izbori 2011 - Page 9 703205 I Rožica se navikava - uči disati polako plućima - odbacuje "škrge" ..... P- Parlamentarni izbori 2011 - Page 9 138410 P- Parlamentarni izbori 2011 - Page 9 A056 P- Parlamentarni izbori 2011 - Page 9 G010
[Vrh] Go down
JOSIPJOŽA
Boss
Boss
JOSIPJOŽA

Broj postova : 1957

P- Parlamentarni izbori 2011 - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: P- Parlamentarni izbori 2011   P- Parlamentarni izbori 2011 - Page 9 Empty05.12.11 22:16

Evo i rezultata iz Velike Gorice, pa koga zanima.

Sva biračka mjesta dvostruko i više za kukuriku koaliciju.
HDZ dobio samo Strmec Bukevski.bounce


http://www.sdpvg.org/index.php?mact=News,cntnt01,detail,0&cntnt01articleid=54&cntnt01pagelimit=6&cntnt01returnid=78





Parlamentarni Izbori VELIKA GORICA - 4. prosinac 2011.
Biračko mjesto111823BIRAČI
HDZHLSDP-HNS-IDS-HSUUkupno upisanihPristupilo glasovanjuOdaziv
birača %
B. Radić DKG,pri226452391.14673864,40
B. Radić DKG,kino883824180653165,88
B. Radić Cic-1, SK903820771248367,84
B. Radić Cic-2, VV1291074831.32896172,36
Hrv. Velikani SKLO192725321.6111.12669,89
Hrv. Velikani GIM173814731.47899767,46
Hrv. Velikani GIM723715358136763,17
M.Granić,GČ;Vin.2061075441.5761.19375,70
M.Granić,GČ,Zag.178904851.5681.05267,09
M.Granić,COOD.904124879250864,14
M.Granić,COOD.220824691.9251.10357,30
M.Granić,OŠNH.183533631.34589566,54
M.Granić,OŠNH.220903441.48092662,57
Stari Grad OŠJH,193614491.5801.11670,63
Stari Grad VD268654561.7211.10264,03
V. Nazor OŠEK186844231.30992970,97
V. Nazor El.662819357840069,20
V. Nazor OŠEK.863926974653471,58
V. Nazor GČMS.123583831.12576367,82
Kurilovec VD175693881.43391663,92
Kurilovec NKU2311024561.6781.11866,63
Pleso179583271.16175865,29
Rakarje1283223489055462,25
Babče176201076762,62
Bukovčak7011553258,18
Buševec1464227198365366,43
Cerovski vrh2853425012550,00
Čička poljana531920761037260,98
Črnkovec4278039720250,88
Donja Lomnica247483341.45090362,28
Donje Podotočje40137831117656,59
Dubranec4777631719661,83
Gornja Lomnica58158043224857,41
Gornje .Podotočje3188127718667,15
Gradići264734201.6631.05463,38
Gudci33258931822370,13
Gustelnica15221995858,59
Jagodno68219748427456,61
Kobilić702414250232765,14
Kosnica1431916981543953,87
Kozjača3586029317058,02
Kuče114452821.16270760,84
Lazina502411447030063,83
Lekneno58126339319349,11
Lukavec127473801.04574170,91
Markuševec3667529617960,47
Mičevec128542521.05466362,90
Mraclin1384823896166969,61
Novo Čiče126542861.18167056,73
Ogulinec33145327115958,67
Okuje52239038025867,89
Petrovina941413954335164,64
Rakitovec703014556134461,32
Ribnica841415071939454,80
Selnice107239349730160,56
Sop Bukevska15223855058,82
Staro Čiče952721274047764,46
Strmec Bukevski7586335123466,67
Ščitarjevo214313031.37176655,87
Šiljakovina682712458934859,08
Turopolje893518277245058,29
Velika Buna982921269945264,66
Mala Buna3387223915364,02
Ključić Brdo226281669154,82
Velika Mlaka OŠVM228634621.7301.15166,53
Velika Mlaka MOVM190652801.18377665,60
Vukomerić198251248870,97
Vukovina1263928297062063,92
KZ Turopolje106181372,22
Ukupno7.5362.57515.26356.50236.373
Postotak21,077,2042,6764,3764,37
[Vrh] Go down
JOSIPJOŽA
Boss
Boss
JOSIPJOŽA

Broj postova : 1957

P- Parlamentarni izbori 2011 - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: P- Parlamentarni izbori 2011   P- Parlamentarni izbori 2011 - Page 9 Empty05.12.11 22:41

A je li bilo kakvih fešti u Gorici?
[Vrh] Go down
plemenitašica
Expert
Expert
plemenitašica

Broj postova : 2046

P- Parlamentarni izbori 2011 - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: P- Parlamentarni izbori 2011   P- Parlamentarni izbori 2011 - Page 9 Empty06.12.11 0:17

JosipJoža - ima još jedno:
Selnice 107 23 93 497 301 60,56

No, mene fascinira Gradiće, Miljenko Granić, Kurilovec; Čička Poljana i Vukomerić (u Vukomeriću je obično bilo jednoglasno HDZ).

Gradiće, rodno mjesto HDZovog gradonačelnika:


Gradići 264 73 420 1.663 1.054 63,38

Kukuriku je pomela HDZovce u njihovim bastionima. ijujuju

Gradonačelniće, očete se i sad obračunavati s onima koji nisu glasali za vas kak ste rekli zadnji put nakon svojeg izbora u lokalnoj birtji ili ste se onda samo šalili?

Laburisti - pogledajte omjere u naseljima - svaka čast.


[Vrh] Go down
plemenitašica
Expert
Expert
plemenitašica

Broj postova : 2046

P- Parlamentarni izbori 2011 - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: P- Parlamentarni izbori 2011   P- Parlamentarni izbori 2011 - Page 9 Empty06.12.11 0:22

JOSIPJOŽA je napisao/la:
A je li bilo kakvih fešti u Gorici?

Ne, koliko bih ja znala s obzirom da je stožer VI izborne u Sisku.

No, ljudi su se spontano okupljali ispred prostorija SDP-a tak da se nisi imao gdje sparkirati u cijelom Cvjetnom naselju.

Prolazila sam i potrubila u znak čestitke pa sam vidjela gužvu i vani i na parkiralištu.

Ali da bi fešta mogla biti, bi mogla i to što prije, prije nego li se sakupe u sabornici. Twisted Evil




[Vrh] Go down
JOSIPJOŽA
Boss
Boss
JOSIPJOŽA

Broj postova : 1957

P- Parlamentarni izbori 2011 - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: P- Parlamentarni izbori 2011   P- Parlamentarni izbori 2011 - Page 9 Empty06.12.11 10:34

plemenitašica je napisao/la:
JosipJoža - ima još jedno:
Selnice 107 23 93 497 301 60,56

No, mene fascinira Gradiće, Miljenko Granić, Kurilovec; Čička Poljana i Vukomerić (u Vukomeriću je obično bilo jednoglasno HDZ).



Hvala plemenita, istina nisam Selnice naglasio.

No zanimljivo je kako ni Čička Poljana nije brojnije podržala HDZ "pojačan" s VŠO.

Prodavanje magle više ne prolazi kod građana i to je preočito.
[Vrh] Go down
Rožica-ljutibijes
Boss
Boss
Rožica-ljutibijes

Broj postova : 1353

P- Parlamentarni izbori 2011 - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: P- Parlamentarni izbori 2011   P- Parlamentarni izbori 2011 - Page 9 Empty06.12.11 21:20


P- Parlamentarni izbori 2011 - Page 9 Kukuriku-koalicija-plan-21

P- Parlamentarni izbori 2011 - Page 9 Red-rose2P- Parlamentarni izbori 2011 - Page 9 Rose_orange_0


Č E S T I T A M!



P- Parlamentarni izbori 2011 - Page 9 Champagne-and-balloons-200x185


Nažalost, nemate vremena za slavlje i triumfalizam, čeka vas previše posla, zato krenite već danas - odmah i sad - složno, dogovorno i pametno!


[Vrh] Go down
plemenitašica
Expert
Expert
plemenitašica

Broj postova : 2046

P- Parlamentarni izbori 2011 - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: P- Parlamentarni izbori 2011   P- Parlamentarni izbori 2011 - Page 9 Empty07.12.11 1:21

Vrlo upečatljiva klika došla je klicati koaliciji sazdanoj od četiri stranke i prvenstveno budućem premijeru Zoranu Milanoviću. Valja naglasiti kako se, prije svega, od budućeg prvog čovjeka u zemlji očekivao pompozan ulazak u prostorije MSU-a, donekle sličan starorimskim slavljima trijumfa, gdje je pobjednički vojskovođa s lovorovim vijencem na glavi u pratnji vojnika ulazio u Rim u svečanoj povorci. Međutim, Milanović je u svoj Rim došao posljednji i diskretno se ušetao sa suprugom pod rukom,

pametan čovjek, BRAVO Milanoviću

dok je pravi doživljaj pobjedničkog marša oživio bivši predsjednik države Stjepan Mesić.

...............No, kao da je on te noći pobijedio u velikoj političkoj bitci, u dvoranu se vojničkim korakom ušetao Stjepan Mesić okružen četvoricom tjelohranitelja koji su nemilice razgrtali masu ljudi pritom ne uzimajući u obzir da li je riječ o pukim prijateljima pobjedničke koalicije, novinarima i snimateljima ili pak visokim stranačkim dužnosnicima i budućim ministrima. Uistinu je neshvatljiva tolika razina osiguranja te se nameće pitanje je li bivši predsjednik 'nanjušio' nekakvu prijetnju od članova stranke koju je u svom državničkom mandatu otvoreno zagovarao, pa je zbog toga sa sobom na jedno uljuđeno pobjedničko slavlje poveo svoju stražu koju uzgred rečeno, još uvijek plaćaju porezni obveznici.

čemu to? Koga se pak taj boji? Tko to dozvoljava?

.............Zanimljivo je da su se pobjedničkoj povorci tijekom večeri pridružili i drugi istaknuti borci za pravdu, u prvom redu šefovi odvjetničkog tima bivšeg premijera Ive Sanadera - Jadranka Sloković i Čedo Prodanović.

daj me nemoj? Kaj pak ovi tu rade?

Svi prisutni novinari obasuli su ih upitima o tome što rade u izbornom stožeru Kukuriku koalicije, te hoće li imati kakve koristi od prijateljstva s novom vladom. Prodanović se prvo začudio pitanjima 'sedme sile' objasnivši kako je 'sasvim normalno doći ovdje'

Pa da sasvim normalno kad bi on bio branitelj normalnog čovjeka tj kad bi birao za svoje poslovanje normalne ljude. A zar se u izborni stožer samo tako ušeta tko hoće ili tko ima pozivnicu? Ili je tip računao da ga neće izbaciti. Kako ga nije sram? Trebali su ga stvarno izbaciti.

Govoreći o samoj organizacije izbornog stožera Kukuriku koalicije, dojmovi su i više nego dobri. Dva ulaza u MSU s južne i sjeverne strane bila su dovoljno 'pod kontrolom', a ipak iznimno prohodna.

Za razliku od svojih suparnika u HDZ-u, članovi nove pobjedničke koalicije nisu imali odvojeni prostor za sebe, već su se čitavu večer družili s svim uzvanicima širom velikog prostora u MSU-u. Izvrsne hrane i pića bilo je na pretek, a pristupačni organizatori bili uvijek svima na usluzi.

Normalni ljudi se normalno ponašaju. Još jednom čestitam.


http://www.dnevno.hr/vijesti/izbori_2011/iz_minute_u_minutu/okorjeli_komunisti_i_branitelji_hdza_izljubili_milanovica_u_msu__/473340.html
[Vrh] Go down
Sponsored content




P- Parlamentarni izbori 2011 - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: P- Parlamentarni izbori 2011   P- Parlamentarni izbori 2011 - Page 9 Empty

[Vrh] Go down
 
P- Parlamentarni izbori 2011
[Vrh] 
Stranica 9 / 9.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Forum Velika Gorica :: Razne teme :: Politika i gospodarstvo-
Forum(o)Bir: