Forum Velika Gorica
Za logiranje na forum kliknite na "Log in".
Za registraciju na forum kliknite na "Registration".
Ako ne želite da Vam ovaj prozor iskače kliknite na "Do not display this again".
Forum Velika Gorica
Za logiranje na forum kliknite na "Log in".
Za registraciju na forum kliknite na "Registration".
Ako ne želite da Vam ovaj prozor iskače kliknite na "Do not display this again".
Forum Velika Gorica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin

 

 P- Hrvatski sabor

Go down 
+5
Neo
Rožica-ljutibijes
Ante
plemenitašica
JOSIPJOŽA
9 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
Autor/icaPoruka
plemenitašica
Expert
Expert
plemenitašica


Broj postova : 2046

P- Hrvatski sabor - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: P- Hrvatski sabor   P- Hrvatski sabor - Page 2 Empty28.10.10 11:37

JOSIPJOŽA je napisao/la:
..... "francuski model" znači ulica, građani na ulicama.
Jel to vuče korijene iz Francuske revolucije?
Maloprije me nazvao prijatelj i veli: čujem iz pouzdanih izvora (to je ono tipa: priča se po gradu Smile ) da si sudjelovala u mirnim prosvjedima. Znaš, jako si me razočarala, jer mislio sam da si odavano shvatila da nema koristi od mirnih prosvjeda, to je gubljenje vremena. I onda i on spomenu "francuski model". I nastavlja: ako si ti civilizirana, oni nisu, oni ne razumiju jezik kulture ili kulturni rječnik. Oni su primitivci kojima treba neuk narod kojeg će silovati.

Ovoj bagri (moderator možete me kazniti ali nemam blažu riječ) se mora oduprijeti jedino na taj način, jer oni ne razumiju riječi i rečenice.
Treba ih svrgnuti s vlasti da bi narod mogao bar disati, ako već ne i jesti.
[Vrh] Go down
Ante
Admin
Admin
Ante


Broj postova : 2140

P- Hrvatski sabor - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: P- Hrvatski sabor   P- Hrvatski sabor - Page 2 Empty28.10.10 12:19

Moram reagirati, zašto ljudi komentiraju ako nisu spremni sami nešto učiniti u konačnici participirati na mirnom prosvjedu.
[Vrh] Go down
JOSIPJOŽA
Boss
Boss
JOSIPJOŽA


Broj postova : 1957

P- Hrvatski sabor - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: P- Hrvatski sabor   P- Hrvatski sabor - Page 2 Empty28.10.10 12:35

Ante je napisao/la:


Sve znamo, osobno sam odlučio da se više neću živcirati.
P- Hrvatski sabor - Page 2 67749

Čovjek ili je za srp i čekić ili spada u onu kategoriju neukih spremnih za silovanje, drugo nemogu zaključiti iz komentara plemenitašice. P- Hrvatski sabor - Page 2 570667 Prije bih rekao da je za P- Hrvatski sabor - Page 2 570667
[Vrh] Go down
Rožica-ljutibijes
Boss
Boss
Rožica-ljutibijes


Broj postova : 1353

P- Hrvatski sabor - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: P- Hrvatski sabor   P- Hrvatski sabor - Page 2 Empty28.10.10 17:13

JOSIPJOŽA je napisao/la:

Ovu i ovakvu vlast bojim se da jedino može skinuti "francuski model" a nikako parlamentrana demokracija jer toga kod nas nažalost još uvijek nema ni u povojima, što je potvrdila i jučerašnja rasprava u Saboru.

plemenitašica je napisao/la:
JOSIPJOŽA je napisao/la:

Ovu i ovakvu vlast bojim se da jedino može skinuti "francuski model"
A to znači....

JOSIPJOŽA je napisao/la:

Mislim da sa ovim činom oporba sada treba uzeti još veći zamah i učiniti sve da animira građane da pomognu oporbi u rješavanju ove i ovakve situacije, jer oporba to sama neće moći pored ovakve parlamentarne većine.
Potpisujem.
Nedavno sam dobila savjet: vrijeme je za otvoriti karte.
Tu sam. Idem.

Dosta mi je tiranije, omalovažavanja, preskakanja, laganja, "tko je to rekao-gdje ste to čuli",
bljuje mi se na tu vladu, bljuje mi se na Friščića i Adlešičku, bljuje mi se na one priglupe babetine tipa Šolička i kompanija koja sjedi oko nje koje ne znaju samostalno izgovoriti dvije prostoproširene rečenice osim kad pročitaju kaj im je napisano, bljuje mi se na zakon u kojem netko sjedi 17 puta u sabornici kao zamjena i onda ima pravo na povlaštenu penziju a ja moram raditi i zdravlje izgubiti do 65 godine, bljuje mi se na Šeksa, odvratnu spodobu, sve napuhaniju što od alkola što od sirovosti, bljuje mi se na ........ ma fuuuuuuuuuuuujjjjjjjjjj
JOSIPJOŽA je napisao/la:
Ante je napisao/la:
Sve znamo, osobno sam odlučio da se više neću živcirati.
P- Hrvatski sabor - Page 2 67749

Čovjek ili je za srp i čekić ili spada u onu kategoriju neukih spremnih za silovanje, drugo nemogu zaključiti iz komentara plemenitašice. P- Hrvatski sabor - Page 2 570667 Prije bih rekao da je za
P- Hrvatski sabor - Page 2 570667
Pa naravno da sve potpisujem. Plemenitašice, Vaš riječnik je i nježan, kakv bih ja vokabular željela za njih upotrijebiti.
Da, slažem se da parlamentarizmom kod nas NEMA rješenja, da, nama treba ili narod na ulicama kao u Grčkoj jer i jesmo možda u goroj situaciji od Grćke, ali definitivno mislim da bi nam "francuski model" više odgovarao. Makar meni kada su oni ZNA SE-zločinačka organizacija u pitanju. Oni i ne razumiju drugi jezik, poruke i način osim "SRUŠITI STVORENO, UNIŠTITI SVE ŠTO JE MOGUĆE I POSTOJEĆE DOBRO, TREBA DA GORI I PLAMTI I DA ZAISTA POČNU DRHTATI ZA VLASTITE GUZICE I TIKVANJE NA VRATU ITD". Zato mislim i stalno govorim da trebamo opet "Matiju" koji će nas povesti, kuke i motike u ruke, pa udari narode i satri sve na putu i na Markovom trgu. To mi trebamo za vječni nauk svima njima a i onima budućima ma tko god bili.
Dakle "klin se klinom izbija" pa zato uistinu radi svega što nam čine treba P- Hrvatski sabor - Page 2 570667 P- Hrvatski sabor - Page 2 84372 P- Hrvatski sabor - Page 2 531100 P- Hrvatski sabor - Page 2 55113 P- Hrvatski sabor - Page 2 922828 . Eeeee, moj narode....kreni i ja ću s tobom biti.
[Vrh] Go down
plemenitašica
Expert
Expert
plemenitašica


Broj postova : 2046

P- Hrvatski sabor - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: P- Hrvatski sabor   P- Hrvatski sabor - Page 2 Empty31.10.10 20:49

HDZ je umjesto samopouzdanja demonstrirao ogromnu nesigurnost. Na legitiman opozicijski izazov - provjeru Vladine većine - odgovorili su neviđenom agresijom. Pokazali su silnu nesnošljivost prema svakom kritičkom propitivanju. Zaprijetili scenarijem koji bi značio ukidanje opozicije. Kao da je izvan sebe, Vladimir Šeks najavio je da bi Ustavni sud mogao zabraniti SDP.

……………

Prijetnju treba ozbiljno shvatiti. Jer kad potpredsjednik Sabora maše zabranom rada jedne političke stranke, onda je to krajnje ozbiljna situacija.

……………

U dvadeset godina HDZ je u više navrata gubitak na terenu političke utakmice pokušavao kompenzirati represivnim sredstvima. Ali nikad nije prijetio zabranom SDP-a. To samo znači da je u smrtnom strahu i spreman na sve.

http://www.jutarnji.hr/jelena-lovric--seksova-saborska-repriza-obznane/899030/


P- Hrvatski sabor - Page 2 880142 P- Hrvatski sabor - Page 2 966919 P- Hrvatski sabor - Page 2 880142
[Vrh] Go down
Rožica-ljutibijes
Boss
Boss
Rožica-ljutibijes


Broj postova : 1353

P- Hrvatski sabor - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: P- Hrvatski sabor   P- Hrvatski sabor - Page 2 Empty05.11.10 18:17

Šeks u Saboru kao Neron u Areni

"ZAMOLITE oprost i pokajanje, možda se Sabor smili pa vam to uzme u obzir", poručio je danas potpredsjednik Sabora Vladimir Šeks obraćajući se zastupniku Dragutinu Lesaru koji je zakasnio na pojedinačnu saborsku raspravu o provedbi programa za suzbijanje zlouporabe droga.Štoviše, Šeks je pripremio pravi igrokaz kada je okretanjem palca gore-dole uz asistenciju ostalih zastupnika odlučivao hoće li dozvoliti Lesaru da govori ili neće, što je izazvalo smijeh rijetkih zastupnika."Kao u rimskoj areni, nakon što je gladijator bio oboren, pa je car August ili Neron pokazivao palcem. Što da Sabor napravi u ovom slučaju?", uživio se u svojoj ulozi Šeks okretajući palac gore, dolje. Budući da je većina zastupnika prihvatila igru i pokazala palac gore, Lesar je dobio pravo izlaganja."Doista je kratko vremena prošlo od prozivke", rekao je Lesar dodajući da će morati na vježbe trčanja. Naime Lesar je zakasnio nakon stanke za ručak, a upravo kada ga je Šeks prozvao nije bio na svom mjestu već je utrčao prekasno u Sabornicu.
http://www.index.hr/vijesti/clanak/seks-u-saboru-kao-neron-u-areni-/521753.aspx

P- Hrvatski sabor - Page 2 128746 P- Hrvatski sabor - Page 2 185738
[Vrh] Go down
plemenitašica
Expert
Expert
plemenitašica


Broj postova : 2046

P- Hrvatski sabor - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: P- Hrvatski sabor   P- Hrvatski sabor - Page 2 Empty05.11.10 21:13

Mislim da su i njemu dani odbrojani. Samo kaj taj ljigavac pijani bude poslao sam sebe u penziju, i onda uživao. Još bu i savjetnik. Fujjjjjjj.
[Vrh] Go down
Rožica-ljutibijes
Boss
Boss
Rožica-ljutibijes


Broj postova : 1353

P- Hrvatski sabor - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: P- Hrvatski sabor   P- Hrvatski sabor - Page 2 Empty05.11.10 22:13

plemenitašica je napisao/la:
Mislim da su i njemu dani odbrojani. Samo kaj taj ljigavac pijani bude poslao sam sebe u penziju, i onda uživao. Još bu i savjetnik. Fujjjjjjj.
Hm....uz Vaših usta u Božje uši....ma, nešto se bojim da se on baš neće tako lako dati maknuti s pozicije "gdje vedri i oblači" P- Hrvatski sabor - Page 2 185738 uuz gospodarstvo u ključnom i najlošijem sustavu ove države - pravosuđu, a tu opasno ima moć i poziciju P- Hrvatski sabor - Page 2 375790 . Vlast i moć su "slast", a oni su grčeviti kako vidimo i "opijeni" time bez obzira što građani plaćaju preveliku i previsoku cijenu P- Hrvatski sabor - Page 2 778688 P- Hrvatski sabor - Page 2 779695 .
Njega jedino može maknuti "direktiva iz EU" P- Hrvatski sabor - Page 2 716194 P- Hrvatski sabor - Page 2 2vl3dl3
[Vrh] Go down
Ante
Admin
Admin
Ante


Broj postova : 2140

P- Hrvatski sabor - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: P- Hrvatski sabor   P- Hrvatski sabor - Page 2 Empty06.11.10 11:24

Rožica-ljutibijes je napisao/la:
Njega jedino može maknuti "direktiva iz EU"

To je razlog zašto sam ja za EU.
[Vrh] Go down
Rožica-ljutibijes
Boss
Boss
Rožica-ljutibijes


Broj postova : 1353

P- Hrvatski sabor - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: P- Hrvatski sabor   P- Hrvatski sabor - Page 2 Empty21.11.10 21:22

Sabor će sutra 'zamrznuti' umirovljenike?

P- Hrvatski sabor - Page 2 GetImage


Hrvatski sabor sutra će po hitnom postupku raspraviti Vladin prijedlog Zakona o odgodi usklađivanja mirovina u idućoj godini

Vlada, naime, predlaže da se ni 2011. mirovine dva puta godišnje ne usklađuju s rastom plaća i potrošačkih cijena.

Predloženim bi zakonom o zamrzavanju rasta mirovina u 2011. bile obuhvaćene sve mirovine ostvarene na temelju Zakona o mirovinskom osiguranju i posebnih propisa o mirovinskom osiguranju, koje isplaćuje Hrvatski zavod za mirovinsko osiguranje.

Tako gotovo 1,2 milijuna umirovljenika ni u idućoj godini ne mogu očekivati da će im mirovine biti usklađene s rastom životnih troškova i BDP-a, iako se, prema Vladinim projekcijama, u 2011. očekuje gospodarski rast od 1,5 posto BDP-a.

Prijedlog Zakona o odgodi usklađivanja mirovina za razdoblje od 1. siječnja do 31. prosinca 2011. godine dio je Vladinog paketa zakona koji je u saborsku proceduru upućen zajedno s prijedlogom državnog proračuna za iduću godinu.

O proračunu i pratećim zakonima zastupnici bi, prema najavama, trebali glasovati u utorak.

Sjednica Sabora sutra počinje u 10,30 sati.

http://www.tportal.hr/vijesti/hrvatska/97405/Sabor-ce-sutra-zamrznuti-umirovljenike.html

Pih, još smo dobro i prošli - "samo zamrzavanje"! To valjda zamrzavanje bude trajalo dok ne odrede i naprave lokacije za one "masovne grobnice", a onda s nama "sve na hrpu" i rovokopačem guraj i nasipaj zemljom. 1.200.000 nas bude manje. O svemu drugom neću....
Ne brinite djeco, ne budete imali stroška pogreba, možete se vi lijepo s mirom pakirati i put pod noge u bijeli svijet, tražite kruha...ovdje ga ne budete imali, dobili niti našli.
Živjela Hrvatska!
[Vrh] Go down
Ante
Admin
Admin
Ante


Broj postova : 2140

P- Hrvatski sabor - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: P- Hrvatski sabor   P- Hrvatski sabor - Page 2 Empty21.11.10 21:36

Oooo da. Mislim da je tu uvjet za još jednu tužbu i povrat duga.
[Vrh] Go down
Rožica-ljutibijes
Boss
Boss
Rožica-ljutibijes


Broj postova : 1353

P- Hrvatski sabor - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: P- Hrvatski sabor   P- Hrvatski sabor - Page 2 Empty21.11.10 21:47

Ante je napisao/la:
Oooo da. Mislim da je tu uvjet za još jednu tužbu i povrat duga.

Ijujuuuuu. Tužba? Kome? Hrvatskom sudištu? Ma mora biti da se ipak samo zezate....
A do Evropskog, tko živ tko mrtav, tko nestao, tko pobjegao, ihuhuuuuuu.....
[Vrh] Go down
Ante
Admin
Admin
Ante


Broj postova : 2140

P- Hrvatski sabor - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: P- Hrvatski sabor   P- Hrvatski sabor - Page 2 Empty21.11.10 22:16

Ma ova ista shema kao i povrat duga.

Nego sada kada razmislim, umirovljenici su glavni glasači HDZ-a. Najvjernija skupina.
[Vrh] Go down
Rožica-ljutibijes
Boss
Boss
Rožica-ljutibijes


Broj postova : 1353

P- Hrvatski sabor - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: P- Hrvatski sabor   P- Hrvatski sabor - Page 2 Empty23.11.10 18:28

Uh, uh, kako je dobar bio naš turopoljsko/gorički zastupnik gospodin Goran Beus Richembergh sinoć u Hrvatskom Saboru pri raspravi po točki dnevnog reda: PRIJEDLOG ZAKONA O FISKALNOJ ODGOVORNOSTI, S KONAČNIM PRIJEDLOGOM ZAKONA, hitni postupak, prvo i drugo čitanje, P.Z. br. 659.

Ma šta dobar, bio je vrhunski, dobro ih je zdravopučkim govorom oprao i rekao im što ih ide. Bravo zastupniče GBR - Vi ste sinoć govorili i u moje ime i baš iz moga srca, po mojim osjećanjima.


6. saziv
20. sjednica Hrvatskoga sabora
Datumi, vrijeme i trajanje rasprave:

Naziv točke dnevnog reda:

http://itv.sabor.hr/video/default.aspx?TockaID=4427

na videosnimci poslušati od 55:05 (55 minute 05 sekunde) (55'05'') rasprave od ukupno 1:10:18 trajanja rasprave.

Bravo zastupniče GBR! Tako treba....tako Vas hoću čuti govoriti u moje ime (eh, zato ste Vi meni dragi što Vas sve razumijem što kažete, ne idete oko kaše nego - "pravo u sridu") Basketball cheers
[Vrh] Go down
plemenitašica
Expert
Expert
plemenitašica


Broj postova : 2046

P- Hrvatski sabor - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: P- Hrvatski sabor   P- Hrvatski sabor - Page 2 Empty23.11.10 19:31

Rožica-ljutibijes je napisao/la:
............

http://itv.sabor.hr/video/default.aspx?TockaID=4427

na videosnimci poslušati od 55:05 (55 minute 05 sekunde) (55'05'') rasprave od ukupno 1:10:18 trajanja rasprave.

Bravo zastupniče GBR! Tako treba.....

Da ga nema trebalo bi ga izmisiti.
Da, dobro kažete, to je zastupnik koji mene zastupa u sabornici.
Hvala GBR.
A ton??? Ma perfektno. P- Hrvatski sabor - Page 2 292822
[Vrh] Go down
JOSIPJOŽA
Boss
Boss
JOSIPJOŽA


Broj postova : 1957

P- Hrvatski sabor - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: P- Hrvatski sabor   P- Hrvatski sabor - Page 2 Empty24.11.10 2:52

http://itv.sabor.hr/video/

Saborski zastupnik Goran Beus Richenbergh je u raspravi u Saboru pod točkom
IZVJEŠĆE O OBAVLJENOJ FINANCIJSKOJ REVIZIJI POLITIČKIH STRANAKA I NEZAVISNIH ZASTUPNIKA ZA 2009. GODINU primorao HDZ-ovog zastupnika Gorana Marića da prizna i potvrdi da novac od prodanog famoznog stranačkog BMW ( 4,5 mil kuna) nije nikada legao na račun HDZ-a a Šime Krasić da joj se izvješće za 2008 i 2009 ne slaže po pitanju famoznog blindiranog BMW.

(20:40-45:10)
[Vrh] Go down
plemenitašica
Expert
Expert
plemenitašica


Broj postova : 2046

P- Hrvatski sabor - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: P- Hrvatski sabor   P- Hrvatski sabor - Page 2 Empty24.11.10 10:37

JOSIPJOŽA je napisao/la:
http://itv.sabor.hr/video/
(20:40-45:10)

Ovaj link nije dobar. Naime, nema mogućnosti video pregleda, jer piše:
Trenutačni status: Nema prijenosa Treba u nastvaku linka biti još nekih slova i znakova. king
[Vrh] Go down
Goran
Admin
Admin
Goran


Broj postova : 130

P- Hrvatski sabor - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: P- Hrvatski sabor   P- Hrvatski sabor - Page 2 Empty24.11.10 13:02

sve radi...
ovo je live prijenos, a na arhiva pregledavate prijašnje sjednice
[Vrh] Go down
Ante
Admin
Admin
Ante


Broj postova : 2140

P- Hrvatski sabor - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: P- Hrvatski sabor   P- Hrvatski sabor - Page 2 Empty24.11.10 13:39

Radi. Ja gledao.
[Vrh] Go down
plemenitašica
Expert
Expert
plemenitašica


Broj postova : 2046

P- Hrvatski sabor - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: P- Hrvatski sabor   P- Hrvatski sabor - Page 2 Empty24.11.10 14:00

Goran je napisao/la:
sve radi...
ovo je live prijenos, a na arhiva pregledavate prijašnje sjednice
A zakaj onda Rožičin link ima dodatke (default.aspx?TockaID=4427)


http://itv.sabor.hr/video/default.aspx?TockaID=4427

pa kad klikneš odmah gledaš, a JOŽIN (http://itv.sabor.hr/video/) nema te dodatke (valjda točnu ladicu) pa se otvara općeniti link za saborsku TV na internetu?

Hoću točan link. P- Hrvatski sabor - Page 2 570667
[Vrh] Go down
Ante
Admin
Admin
Ante


Broj postova : 2140

P- Hrvatski sabor - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: P- Hrvatski sabor   P- Hrvatski sabor - Page 2 Empty24.11.10 14:20

Znači...

kliknete na link http://itv.sabor.hr/video/

otvori se ono što se sada događa.
Iznad ekrana piše video, arhiv, pretraživanje, pomoć

Izaberete arhiv.

Izaberete 6 saziv, 20. sjednicu i kada vam se otvori popis kliknite na broj 137. Izvješće o obavljenoj reviziji političkih stranaka (datum 23.11.2010). Kliknite i kreće ta točka dnevnog reda.


Snimke su po točkama dnevnog reda.
[Vrh] Go down
JOSIPJOŽA
Boss
Boss
JOSIPJOŽA


Broj postova : 1957

P- Hrvatski sabor - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: P- Hrvatski sabor   P- Hrvatski sabor - Page 2 Empty24.11.10 14:25

plemenitašica je napisao/la:
JOSIPJOŽA je napisao/la:
http://itv.sabor.hr/video/
(20:40-45:10)

Ovaj link nije dobar. Naime, nema mogućnosti video pregleda, jer piše:
Trenutačni status: Nema prijenosa Treba u nastvaku linka biti još nekih slova i znakova. king

Da, sada je u arhivi. Po sjednici i točki dnevnog reda ga otovrite(dole)
Vrijeme 20:45-45:10) jer je GBR imao repliku na izlaganje državne revizorice Šime Krasić na kraju.


6. saziv
20. sjednica Hrvatskoga sabora
Datumi, vrijeme i trajanje rasprave:

Naziv točke dnevnog reda:


IZVJEŠĆE O OBAVLJENOJ FINANCIJSKOJ REVIZIJI POLITIČKIH STRANAKA I NEZAVISNIH ZASTUPNIKA ZA 2009. GODINU - podnositelj Državni ured za reviziju
[Vrh] Go down
plemenitašica
Expert
Expert
plemenitašica


Broj postova : 2046

P- Hrvatski sabor - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: P- Hrvatski sabor   P- Hrvatski sabor - Page 2 Empty24.11.10 20:29

JOSIPJOŽA je napisao/la:
....6. saziv
20. sjednica Hrvatskoga sabora

http://itv.sabor.hr/video/

DOPUNA IZVJEŠĆA O RADU PROGRAMSKOG VIJEĆA HRT-a I O PROVEDBI PROGRAMSKIH NAČELA I OBVEZA UTVRĐENIH ZAKONOM O HRT-u U PROGRAMIMA HR-a I HTV-a U RAZDOBLJU OD 14. LISTOPADA 2008. DO 24. VELJAČE 2010 I IZVJEŠĆA RAVNATELJSTVA HRT-a O POSLOVANJU HRT-a U 2009. (GODIŠNJE IZVJEŠĆE HRT-a ZA 2009.) - predlagatelj Programsko vijeće Hrvatske radio televizije

Vrijeme oko 20 minute

Opet Beus. Uspostavio je interakciju sa zastupnicima: "Mi se volimo".
Svaki dan ima drugu kravatu. Ona u ponedjeljak je bila najbolja. Smile

Markovinović ga jako voli, svaki put ima repliku, čovjek je u 1946, a i Marić voli GBR-a.
[Vrh] Go down
JOSIPJOŽA
Boss
Boss
JOSIPJOŽA


Broj postova : 1957

P- Hrvatski sabor - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: P- Hrvatski sabor   P- Hrvatski sabor - Page 2 Empty24.11.10 20:40

Markovinović voli sve iz opozicije, on svima ispravlja sve, čovjek samo ispravlja netočne navode, ima to zaduženje u HDZ-u.

Marić je genijalac, nije mi samo jasno što on radi u HDZ-u, on za tu stranku nije, njemu bi više ležao SDP.
[Vrh] Go down
Ante
Admin
Admin
Ante


Broj postova : 2140

P- Hrvatski sabor - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: P- Hrvatski sabor   P- Hrvatski sabor - Page 2 Empty24.11.10 20:59

Barem ih mora slušati da ih ispravi Very Happy
[Vrh] Go down
Sponsored content





P- Hrvatski sabor - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: P- Hrvatski sabor   P- Hrvatski sabor - Page 2 Empty

[Vrh] Go down
 
P- Hrvatski sabor
[Vrh] 
Stranica 2 / 5.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» P - Hrvatski jezik?
» G-Hrvatski "poduzetnici"
» Hrvatski liječnici na Rebru vježbaju na američkim mrtvacima
» Hrvatski laburisti - Stranka rada - ogranak Velika Gorica

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Forum Velika Gorica :: Razne teme :: Politika i gospodarstvo-
Forum(o)Bir: