Forum Velika Gorica
Za logiranje na forum kliknite na "Log in".
Za registraciju na forum kliknite na "Registration".
Ako ne želite da Vam ovaj prozor iskače kliknite na "Do not display this again".

Početna stranicaRegistracijaLogin

Share

Ceste i cestice u Turopolju

Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
Autor/icaPoruka
plemenitašica
Expert
Expert
plemenitašica

Broj postova : 2046

Ceste i cestice u Turopolju - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Ceste i cestice u Turopolju   Ceste i cestice u Turopolju - Page 4 Empty13.07.11 23:25

Ne znam kak se zove Šuker street od doma zdravlja do pivnice pa sam zato napisala Sisačka ili kak se već zove na tom dijelu. Znam da su se kamioni parkirali pri kurilovečkon dućanu i slažem se da taj dio Kurilovečke od škole prema pruge treba sanirati. Ali ovi su skopali ulicu koja nije trebala zahvat popravka. Nadam se da bu na vijeću netko zatražil objašnjenje.
[Vrh] Go down
Vlado
Novi član
Novi član

Broj postova : 3

PostajNaslov: Novak - pitanje   Ceste i cestice u Turopolju - Page 4 Empty17.07.11 16:23

Mišel je napisao/la:
Mi smo danas išli na vikendicu preko Mraclina,ali može se i tim putem,puno je bliže ali poslje toga trebate prvo u autopraonu zbog prašine.

Još sam novi,pa ne zamjerite eventualne propuste...
Nešto sam čitao da je most u Kušancu trebao biti pušten u promet 15.07.Nadobudno krenou prema Kušancu,ali naravno da sam morao opet preko Mraclina ( stanujem na Krušaku ).Utješilo me što sam ipak vidio neku veliku mašinu da ronda.
Prošli tjedan mi se žurilo u Zg,ali morao prije u Hrašće,pa sam išao pored Žu-pilane uz kanal,Petrovina......
Ovo pišem zato jer sam baš kod mosta zastao ( oko 14:10 h ) da vidim šta se događa.
Bila je savršena tišina.Vidio sam samo jednog radnika u laganom hodu,niti jedan stroj nije bio u pogonu.
Izgleda da su izvođači otišli na kolektivno GO.
Zna li netko kada će se moći autom preko mosta ?
Pozdrav svim forumašima,Turopolcima i šire....!
[Vrh] Go down
JOSIPJOŽA
Boss
Boss
JOSIPJOŽA

Broj postova : 1957

PostajNaslov: Re: Ceste i cestice u Turopolju   Ceste i cestice u Turopolju - Page 4 Empty17.07.11 23:22

Trakavica s mostom, naša posla, rekli bi, umjesto da se da gas na tako važnom smjeru koji obuhvaća toliki broj naselja i građana, umjesto da se radi i noću, da se most što prije otvori, radi se kako se radi.
To pokazuje samo odnos prema građanima, kako županije ali prije svega grada koji bi morao i trebao drukati županiju da to uradi u maksimalno brzom roku i most otvori.
Očito nikoga nije briga za građane, njihove muke, dodatne troškove vožnje, pa ako hoćete i pranja auta jer i to je trošak, a tko uopće u ovoj zemlji vodi brigu o građanima i njihovih 250 nepotrebnih troškova?
Idemo dalje, glasati ZNA SE i relaksirati se šodranim cestama uz kanal.Laughing
[Vrh] Go down
Ante
Admin
Admin
Ante

Broj postova : 2140

PostajNaslov: Re: Ceste i cestice u Turopolju   Ceste i cestice u Turopolju - Page 4 Empty17.07.11 23:43

A to se zna da radovi uvijek duže traju...ne znam više koji sve bili rokovi za završetak radova....
[Vrh] Go down
plemenitašica
Expert
Expert
plemenitašica

PostajNaslov: Re: Ceste i cestice u Turopolju   Ceste i cestice u Turopolju - Page 4 Empty18.07.11 20:38

Vlado je napisao/la:
.............Zna li netko kada će se moći autom preko mosta ?

Možda zna ZNA SE načelnik općine Pokupsko.
Ili se on vozi preko Banije na Lasinju i Pisarovinu?
A možda zna i Tomo Vidović koji je vozikao Kalmetu po tom mostu i S zavoju?

Znam da niste očekivali ovakak odgovor, i ispričavam se, ali ako ste me imalo čitali znate da ne mogu odoljeti. flower
[Vrh] Go down
Vlado
Novi član
Novi član

PostajNaslov: Re: Ceste i cestice u Turopolju   Ceste i cestice u Turopolju - Page 4 Empty19.07.11 2:47

plemenitašica je napisao/la:
Vlado je napisao/la:
.............Zna li netko kada će se moći autom preko mosta ?

Možda zna ZNA SE načelnik općine Pokupsko.
Ili se on vozi preko Banije na Lasinju i Pisarovinu?
A možda zna i Tomo Vidović koji je vozikao Kalmetu po tom mostu i S zavoju?

Znam da niste očekivali ovakak odgovor, i ispričavam se, ali ako ste me imalo čitali znate da ne mogu odoljeti. flower

Nije potrebna isprika,čak mi se sviđaju Tvoji komentari....a kaj se tiče onog "gospodina" iz Pokupskog,mogel je iz svog žepa napraviti novi most koliko je navlekel otkad je na toj funkciji.Možda je Sanader bil šegrt kod njega ?
[Vrh] Go down
plemenitašica
Expert
Expert
plemenitašica

PostajNaslov: Re: Ceste i cestice u Turopolju   Ceste i cestice u Turopolju - Page 4 Empty19.07.11 22:05

Vlado je napisao/la:
.......Nije potrebna isprika,čak mi se sviđaju Tvoji komentari....

Ceste i cestice u Turopolju - Page 4 47620 Ceste i cestice u Turopolju - Page 4 138410 Ceste i cestice u Turopolju - Page 4 489940
[Vrh] Go down
plemenitašica
Expert
Expert
plemenitašica

PostajNaslov: Re: Ceste i cestice u Turopolju   Ceste i cestice u Turopolju - Page 4 Empty20.07.11 17:39

Kaj je Jadranka opet bila u VG? hamol Most je otvoren, semafor radi, uklonjene su prepreke i na raskršću i dalje. Jedino još nisu stigli odlijepiti prekrižene naljepnice na putokazima (kao da je to bitno Evil or Very Mad ). Nisam se prepeljala pa dajte vi koji budete napišite nam kak je sad.
[Vrh] Go down
Rožica-ljutibijes
Boss
Boss
Rožica-ljutibijes

Broj postova : 1353

PostajNaslov: Re: Ceste i cestice u Turopolju   Ceste i cestice u Turopolju - Page 4 Empty20.07.11 19:13

Vlado je napisao/la:

Poštovanje Vlado! Eto dočekaste .... mislim ... da možete autom prek mosta na Kušancu do Krušaka - od danas. Ceste i cestice u Turopolju - Page 4 47620 Ma mora biti da su Vas ovdje pročitali .... hihihihihiiii .... jedan tako normalni, ljudski upit kaj ste postavili Very Happy i kaj su tak izvozali s rokovima građane ... a kaj ćete drugačije nije niti bilo za očekivati od njih - ZNA SE - šuftova.

Kaj je Jadranka opet bila u VG? Ceste i cestice u Turopolju - Page 4 173660 Most je otvoren, semafor radi, uklonjene su prepreke i na raskršću i dalje. Jedino još nisu stigli odlijepiti prekrižene naljepnice na putokazima (kao da je to bitno Evil or Very Mad ). Nisam se prepeljala pa dajte vi koji budete napišite nam kak je sad.

Ma kak ste Vi to već sve uspjeli obići. Ceste i cestice u Turopolju - Page 4 205132 Ceste i cestice u Turopolju - Page 4 703205 Ja sam jutros išla na brege, ali bogme zaobilazno, prek Mraclina, a popol dan - odnosno prije oko 1 sat na povratku sam vidjela da promet ide prek mosta ... ah, da i autobusi - idu... aha. Kad se bum prepeljala sledećih dana bum nekaj više rekla, sada zaista ne znam, jer sam se vrnula autoputem "z kuruze vu kuruzu" ... hihihihi ... ma prosim - nemojte o onoj "kokoši" - sve ste vidjeli na Braču.... fffuuujjjjjjjj Ceste i cestice u Turopolju - Page 4 694809
[Vrh] Go down
plemenitašica
Expert
Expert
plemenitašica

PostajNaslov: Re: Ceste i cestice u Turopolju   Ceste i cestice u Turopolju - Page 4 Empty20.07.11 22:53

Rožica-ljutibijes je napisao/la:
.........Ma kak ste Vi to već sve uspjeli obići.
Morala sam ići u Kušanec nekaj kod konja, i vidim da je otvoreno, pa sam odmah i pisala.

prosim - nemojte o onoj "kokoši" - sve ste vidjeli na Braču.... fffuuujjjjjjjj

Pa da, sad vidim na dnevniku da je brošbaba u Poljskoj.
Onda most ziher niti nije otvoren, tek će biti. Pustili su promet bez najave, bi se reklo "ilegalno". hihihihihi
Sjećam se prije par godina kad je proradio semafor A.K.Miošića i Kolarova - rano jutro nekaj poslije pola 8 Šuker i komapnija stoje na raskršću i otvaraju semafor.
Kak bi most prošao bez otvorenja. Nemre.
[Vrh] Go down
Vlado
Novi član
Novi član

PostajNaslov: Re: Ceste i cestice u Turopolju   Ceste i cestice u Turopolju - Page 4 Empty21.07.11 0:49

Vlado je napisao/la:

Poštovanje Vlado! Eto dočekaste .... mislim ... da možete autom prek mosta na Kušancu do Krušaka - od danas. Ceste i cestice u Turopolju - Page 4 47620 Ma mora biti da su Vas ovdje pročitali .... hihihihihiiii .... jedan tako normalni, ljudski upit kaj ste postavili Very Happy i kaj su tak izvozali s rokovima građane ... a kaj ćete drugačije nije niti bilo za očekivati od njih - ZNA SE - šuftova.

Kaj je Jadranka opet bila u VG? Ceste i cestice u Turopolju - Page 4 173660 Most je otvoren, semafor radi, uklonjene su prepreke i na raskršću i dalje. Jedino još nisu stigli odlijepiti prekrižene naljepnice na putokazima (kao da je to bitno Evil or Very Mad ). Nisam se prepeljala pa dajte vi koji budete napišite nam kak je sad.

Ma kak ste Vi to već sve uspjeli obići. Ceste i cestice u Turopolju - Page 4 205132 Ceste i cestice u Turopolju - Page 4 703205 Ja sam jutros išla na brege, ali bogme zaobilazno, prek Mraclina, a popol dan - odnosno prije oko 1 sat na povratku sam vidjela da promet ide prek mosta ... ah, da i autobusi - idu... aha. Kad se bum prepeljala sledećih dana bum nekaj više rekla, sada zaista ne znam, jer sam se vrnula autoputem "z kuruze vu kuruzu" ... hihihihi ... ma prosim - nemojte o onoj "kokoši" - sve ste vidjeli na Braču.... fffuuujjjjjjjj Ceste i cestice u Turopolju - Page 4 694809

Hvala za obavijest,u Zg sam,tek u petak idem na sejem,pa u brege....Može nekaj hladno i tekuće ( ili kruto -sladoled ) za upoznavanje ?
[Vrh] Go down
Rožica-ljutibijes
Boss
Boss
Rožica-ljutibijes

Broj postova : 1353

PostajNaslov: Re: Ceste i cestice u Turopolju   Ceste i cestice u Turopolju - Page 4 Empty21.07.11 0:53

Morala sam ići u Kušanec nekaj kod konja, i vidim da je otvoreno, pa sam odmah i pisala.
Kako god bilo - uvijek na pravom mjestu u pravo vrijeme Ceste i cestice u Turopolju - Page 4 292822 Ceste i cestice u Turopolju - Page 4 946549 .

Pa da, sad vidim na dnevniku da je brošbaba u Poljskoj.
Ceste i cestice u Turopolju - Page 4 920306 Ceste i cestice u Turopolju - Page 4 920306 Ceste i cestice u Turopolju - Page 4 920306 Ceste i cestice u Turopolju - Page 4 703205

Onda most ziher niti nije otvoren, tek će biti. Pustili su promet bez najave, bi se reklo "ilegalno". hihihihihi
Sjećam se prije par godina kad je proradio semafor A.K.Miošića i Kolarova - rano jutro nekaj poslije pola 8 Šuker i komapnija stoje na raskršću i otvaraju semafor.
Kak bi most prošao bez otvorenja. Nemre.

Ceste i cestice u Turopolju - Page 4 703205 Ceste i cestice u Turopolju - Page 4 2j13edeCeste i cestice u Turopolju - Page 4 2j13ede... aaaa, kaj bi oni "ilegalno" , ma oni ZNA SE - sve po zakonu Ceste i cestice u Turopolju - Page 4 922828 - ako se hoćemo dati zavaravati i lagati.
A morti je i denes Kapitalac zel stvar vu svoje ruke u ime ili protiv "brošbabe" hihihihihiiiiiii.
Ovo sve razmišljam kao mogućnosti obzirom kak se medsobom glođu i žderu, kak jedni druge "torpediraju i miniraju", niš nije nemoguće Laughing .
[Vrh] Go down
plemenitašica
Expert
Expert
plemenitašica

PostajNaslov: Re: Ceste i cestice u Turopolju   Ceste i cestice u Turopolju - Page 4 Empty21.07.11 1:12

Kako god bilo - uvijek na pravom mjestu u pravo vrijeme ...
Posel pa hoby, a nekad se i poklopi kao danas.
[Vrh] Go down
Ante
Admin
Admin
Ante

PostajNaslov: Re: Ceste i cestice u Turopolju   Ceste i cestice u Turopolju - Page 4 Empty11.08.11 14:04

Ante je napisao/la:
Ne znam da li ste primjetili da je izvođač radova na cesti prema Zagrebu (kod Zubaka) Osijek Koteks.

Podsjetimo, Tadić i Ivić osumnjičeni su za traženje i dobivanje mita od poduzetnika Ramiza Pandžića iz Osijeka, kako bi on mogao raditi kao njihov kooperant na dobavi materijala za izvođenje radova na igradnji auto cesta u Slavoniji

http://www.jutarnji.hr/osijek-drago-tadic-i-damir-ivic-pusteni-iz-pritvora/965275/

Vrlo zanimljivo.
[Vrh] Go down
plemenitašica
Expert
Expert
plemenitašica

PostajNaslov: Re: Ceste i cestice u Turopolju   Ceste i cestice u Turopolju - Page 4 Empty18.08.11 14:44

Radi izgradnje velikogoričke obilaznice, zatvara se dio županijske ceste od Rakarja preko Kobilića do Bapča.
Cesta će biti zatvorena od 06. rujna 2011. od 7,00h do 23. rujna 2011. do 17,00h. Tijekom tog razdoblja bit će dozvoljeno prometovati samo stanovnicima Kobilića, Bapča, vozilima javnog prijevoza i vozilima gradilišta.
Obilazni pravac bit će sjeverna obilaznica VG-Sisačka (D30) preko Novog Čiča i Lazine i obrnuto.
Na cesti će biti postavljena privremena prometna signalizacija.

http://www.gorica.hr/2011/08/obavijest-o-zatvaranju-ceste/

Cijeli promet preko Novog Čiča i Lazine??????????
Početak škole, mali prvačići idu po ionako uskoj cesti, koja čak nema ni dovoljno široke bankine, o nogostupu niti govora.

Uffffffffffff. Umjesto da je bila gotova do početka nastave.
[Vrh] Go down
Ante
Admin
Admin
Ante

PostajNaslov: Re: Ceste i cestice u Turopolju   Ceste i cestice u Turopolju - Page 4 Empty18.08.11 16:35

Taj ficlek između Kobilića i Bapča više neće biti u funkciji koliko sam vidio kada se otvori obilaznica...
[Vrh] Go down
glava
Učenik
Učenik

Broj postova : 53

PostajNaslov: Re: Ceste i cestice u Turopolju   Ceste i cestice u Turopolju - Page 4 Empty19.08.11 21:06

Ante je napisao/la:
Ante je napisao/la:
Ne znam da li ste primjetili da je izvođač radova na cesti prema Zagrebu (kod Zubaka) Osijek Koteks.

Podsjetimo, Tadić i Ivić osumnjičeni su za traženje i dobivanje mita od poduzetnika Ramiza Pandžića iz Osijeka, kako bi on mogao raditi kao njihov kooperant na dobavi materijala za izvođenje radova na igradnji auto cesta u Slavoniji

http://www.jutarnji.hr/osijek-drago-tadic-i-damir-ivic-pusteni-iz-pritvora/965275/

Vrlo zanimljivo.

Evo kako narod radi pošteno
[Vrh] Go down
plemenitašica
Expert
Expert
plemenitašica

PostajNaslov: Re: Ceste i cestice u Turopolju   Ceste i cestice u Turopolju - Page 4 Empty23.09.11 1:17

Pitanje jedan: Do kad će Rozga visjeti po stupovima uz cestu? Ne bi li komunalni redari trebali prijaviti (ili kazniti ako imaju ovlasti) organizatora koncerta koji je uneredio grad? Pitanje dva: Zašto Tomo Vidović sebe doživljava kao bogom danu osobu a mi drugi smo manje vrijedni? Da pojasnim: jučer popodne cca 17 sati stojim na semaforu kod Zubaka i čekam u lijevoj traci u koloni za skrenuti lijevo prema ZGBu. Upali se zeleno i par automobila skrene, ostali čekaju novo zeleno. Desna traka koja normalnim i prometno pismenim vozačima služi za prolaz ravno prema aerodromu ili desno prema Lidlu ili Kaufladu, no spomenuti građanin po toj traci zaobilazi kolonu (naglašavam s desne strane vozilima koja skreću lijevo) i on skreće iz te desne trake u lijevo prema Zagrebu velikom brzinom. Ako je manijak nek svoj život ugrožava, a ne moj i nas "budala" koje uredno čekamo skrenuti. Isto to učinio je danas nekakav bijeli audi jedina razlika u odnosu na Vidovića je da je ovaj očito zaposlen u Zubaku jer se s tog parkirališta uključio u promet. Po tko zna koji put se pitam čemu one kamere i zašto nema policije da kažnjava idiote i puni proračun.
[Vrh] Go down
mariofil68
Ide prema gore
Ide prema gore
mariofil68

Broj postova : 245

PostajNaslov: Re: Ceste i cestice u Turopolju   Ceste i cestice u Turopolju - Page 4 Empty24.09.11 12:03

Pitanje jedan: Do kad će Rozga visjeti po stupovima uz cestu? Ne bi li komunalni redari trebali prijaviti (ili kazniti ako imaju ovlasti) organizatora koncerta koji je uneredio grad? Pitanje dva: Zašto Tomo Vidović sebe doživljava kao bogom danu osobu a mi drugi smo manje vrijedni? Da pojasnim: jučer popodne cca 17 sati stojim na semaforu kod Zubaka i čekam u lijevoj traci u koloni za skrenuti lijevo prema ZGBu. Upali se zeleno i par automobila skrene, ostali čekaju novo zeleno. Desna traka koja normalnim i prometno pismenim vozačima služi za prolaz ravno prema aerodromu ili desno prema Lidlu ili Kaufladu, no spomenuti građanin po toj traci zaobilazi kolonu (naglašavam s desne strane vozilima koja skreću lijevo) i on skreće iz te desne trake u lijevo prema Zagrebu velikom brzinom. Ako je manijak nek svoj život ugrožava, a ne moj i nas "budala" koje uredno čekamo skrenuti. Isto to učinio je danas nekakav bijeli audi jedina razlika u odnosu na Vidovića je da je ovaj očito zaposlen u Zubaku jer se s tog parkirališta uključio u promet. Po tko zna koji put se pitam čemu one kamere i zašto nema policije da kažnjava idiote i puni proračun.

Temeljem Vašeg zahtjeva ovim putem upučujemo odgovor na Vaša pitanja:

Pitanje br.1.

J.Rozga će visjeti po stupovima sve dok nadležni komunalni redari grada Velike Gorice i dalje budu prakticirali poznati slogan poznatog gradonačelnika " U NERADU JE SPAS". S obzirom da postoji PRAVILNIK o reklamioranju na jevnim i ostalim površinama kojeg bi se od 01.03.2011. godine trebali pridržavati svi stanovnici, prolaznici i dolaznici u ovaj naš grad, a na temelju kojeg bi KOMUNALNI REDARI imali pravne osnove za djelovanje nejasno je zašto i ti isti nisu organizatora pjevanja Rozginog obavijestili, opomenuli ili kaznili jer oglašavanje nisu platili, zahtjev nisu podnjeli i plakate nisu skinuli. Dakle, krivci za navedeno su KOMUNALNI REDARI GRADA i nitko više i nitko manje. Tako je i sa reklamiranjem koncerata u Disko klubu, u birtijama, u zadružnim domovima i prostorijama kolaicije. Ako postoji PRAVILNIK treba ga se pridržavati, a isti postoji od 3 mjeseca ove godine.

Pitanje br.2.

Njegova užurbanost opravdana je jer Hrvatske ceste grade obilaznicu i spoj na Domovinski most, a on kao odgovoran direktor u Hrvatskim cestama spreman je žrtvovati i vozačku dozvolu za boljitak iste pravne osobe.

( BTIA - Turopoljska Akcija)
[Vrh] Go down
Ante
Admin
Admin
Ante

PostajNaslov: Re: Ceste i cestice u Turopolju   Ceste i cestice u Turopolju - Page 4 Empty05.11.11 23:04

Radovi na županijskim cestama

Pred dolazak zimskih dana Županijska uprava za ceste Zagrebačke županije završava zahvate na prometnicama na velikogoričkom području. Novi asfalt tako dobivaju prometnice u Posavini i Vukomeričkim goricama, a sanirana su i dva klizišta u Dubrancu i Kozjači.

http://www.vgdanas.hr/Info/Clanak/3456/radovi-na-zupanijskim-cestama.aspx

Opet pare daje netko drugi. U Gorici ceste radi država (državne ceste), Županija (županijske), a gdje je Grad, što je sa gradskim cestama?

Da me se ne bi krivo shvatilo, svaki popravak ceste ma tko god financirao je odlično.
[Vrh] Go down
JOSIPJOŽA
Boss
Boss
JOSIPJOŽA

PostajNaslov: Re: Ceste i cestice u Turopolju   Ceste i cestice u Turopolju - Page 4 Empty06.11.11 4:04

Ante je napisao/la:

a gdje je Grad, što je sa gradskim cestama?

Pola pijem pola šarcu dajem.
[Vrh] Go down
JOSIPJOŽA
Boss
Boss
JOSIPJOŽA

PostajNaslov: Re: Ceste i cestice u Turopolju   Ceste i cestice u Turopolju - Page 4 Empty07.11.11 21:12

IdilaLaughing

I ovaj put s tuđim perjem, a gdje su naše guske i perje?

Ceste i cestice u Turopolju - Page 4 Micevec4

http://www.vgdanas.hr/Info/Clanak/3469/otvorena-ulica-s-radica-u-micevcu.aspx

Mičevčani su novu ulicu izgradili sa 2,8 milijuna kuna sredstava od ekološke rente koju Grad Zagreb uplaćuje zbog blizine odlagališta otpada na Jakuševcu te pomoći iz Zagrebačke županije u visini od 700 tisuća kuna.
[Vrh] Go down
JOSIPJOŽA
Boss
Boss
JOSIPJOŽA

PostajNaslov: Re: Ceste i cestice u Turopolju   Ceste i cestice u Turopolju - Page 4 Empty07.11.11 21:32

A šta su poduzeli grad i županija za ovu cestu, prošlo je više od godinu dana od zahtjeva gradu?

Kaj staročičani ne plaćaju županiji namet za ceste i cestovna vozila kod registracije, ne pune gradu proračun, kao uostalom i svi drugi?

Vozio sam se tamo neki dan u jutarnjim satima i kaos na cesti, preticanje, brzina, žurba na posao u Zagreb, prema domovinskom mostu, kamioni, tegljači, autobusi, koga sve nisam sreo do Novog Čiča. Pretsrašno, jel tamo stvarno treba netko poginuti da se cesta i stanje sredi?

JOSIPJOŽA je napisao/la:
Da, ta cesta je zaista grozna, vozio sam se po njoj, a promet kao da je državna cesta, kamioni kad se mimoilazite s njima amortizeri su na gotovs, koliko vidim svi prijedlozi su razumni i ne bi trebali iziskivati veliki trošak a ulica bi bila mnogo sigurnija, vidim da se ponovo aktualizira i onaj prijedlog o javnom prijevozu o kojem sam i ranije već pisao, što je svakako dobra ideja i može se primijeniti i na neka druga naselja, s tkzv. kružnim prijevozom koji bi bio racionalniji a troškovi skoro identični sadašnjme modelu. Ovo je svakako za podržati. Ceste i cestice u Turopolju - Page 4 375790

http://www.hns-vg.com.hr/index.php?option=com_content&view=article&id=253:problem-seljine-brigade-u-starom-iu&catid=1:latest-news

Mještani Starog Čiča predlažu konkretno
Na predhodno spomenutom Zboru mještana, mještani Starog Čiča su dali konkretne prijedloge za rješavanje problema Seljine brigade imajući u vidu i razumijevajući financijsku situaciju u Gradu za vrijeme krize i recesije i to sljedeće:

1. Da se ograniči brzina prometa na 40 km/h i postave znakovi ograničenja
  2. Da se teretni promet ograniči na 5 t i da se sav ostali teretni promet preusmjeri iz Novog Čiča na državnu cestu Velika Gorica-Sisak i obrnuto
  3. Da se postave ležeći policajci na dvije točke ulice i da se postave prometni znak upozorenja kao i jedan od ležećih plocajaca kod dječjeg igrališta u Starom Čiču,
  4. Da se ulica pokrpa asfaltom, jer je uvelike već oštećena
  5. Da se obzirom na količinu prometa u oba smjera, a iz razloga jer je cesta uska za takav obim prometa redovito održavaju i nasipaju bankine uz kolnik, jer su pune rupa.
  6. Ponovno je aktualiziran prijedlog preusmjeravanja gradskog prometa ZET-a po Čičkom trokutu, iz smjera Buševca kroz Staro Čiče te preko Novog Čiča dalje za Veliku Goricu i obrnuto čime bi se bolje povezala naselja Vukovina, Gornje Podotočje, Staro Čiče, pa jednim dijelom i Kuče s naseljima Novo Čiče, Jagodno, Ribnica i dalje Posavinom.
[Vrh] Go down
Ante
Admin
Admin
Ante

PostajNaslov: Re: Ceste i cestice u Turopolju   Ceste i cestice u Turopolju - Page 4 Empty07.11.11 23:46

Ekipa snova Very Happy

Da, da slikaju se (opet nisu dali ni kune), a znaju da Mićevec sam to plaća iz ekološke rente.
[Vrh] Go down
koko-vg
Ide prema gore
Ide prema gore
koko-vg

Broj postova : 106

PostajNaslov: re   Ceste i cestice u Turopolju - Page 4 Empty08.11.11 9:37

... tko ide onuda, nek obrati pažnju naizvedene radove ... vozi se kao na valovima ... KATASTROFA ! Za 2-3 godine morat će se popravljati ... toliko o "kvaliteti izvedenih radova" Komunalca . Iz komunalca vele da znaju za to, alioni nisu krivi za to već kooperant.
[Vrh] Go down
Sponsored content

PostajNaslov: Re: Ceste i cestice u Turopolju   Ceste i cestice u Turopolju - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Ceste i cestice u Turopolju
[Vrh] 
Stranica 4 / 5.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next