Forum Velika Gorica
Za logiranje na forum kliknite na "Log in".
Za registraciju na forum kliknite na "Registration".
Ako ne želite da Vam ovaj prozor iskače kliknite na "Do not display this again".
Forum Velika Gorica
Za logiranje na forum kliknite na "Log in".
Za registraciju na forum kliknite na "Registration".
Ako ne želite da Vam ovaj prozor iskače kliknite na "Do not display this again".
Forum Velika Gorica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Vrijeme i vremenska prognoza

Go down 
5 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
Autor/icaPoruka
JOSIPJOŽA
Boss
Boss
JOSIPJOŽA


Broj postova : 1957

Vrijeme i vremenska prognoza - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Vrijeme i vremenska prognoza   Vrijeme i vremenska prognoza - Page 4 Empty25.09.10 19:01

Neznam što gospođa govori Kolarcu ali prst je podignut visoko i pokazuje smjer kretanja, ne izgleda mi Kolarec baš dobrodošao. Možda prokomentirate ovu sliku, ta slika je od danas i danas je objevljena na portalu kada su gradonačelnik, negovi zamjenici i vrla nam precednica Vesna Škare Ožbolt otišli na teren dijeliti građanima pomoć, jer su se pojavile špekulacije da ljudi pomoć nisu dobili.


http://www.gorica.hr/

Vrijeme i vremenska prognoza - Page 4 Pomoc1125x831
[Vrh] Go down
Ante
Admin
Admin
Ante


Broj postova : 2140

Vrijeme i vremenska prognoza - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Vrijeme i vremenska prognoza   Vrijeme i vremenska prognoza - Page 4 Empty26.09.10 1:45

Pitaj Betiku Razz
[Vrh] Go down
Rožica-ljutibijes
Boss
Boss
Rožica-ljutibijes


Broj postova : 1353

Vrijeme i vremenska prognoza - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Vrijeme i vremenska prognoza   Vrijeme i vremenska prognoza - Page 4 Empty26.09.10 13:30

Ante je napisao/la:
Pitaj Betiku Razz
Mad Evil or Very Mad :shock:

Bolesna sam pa nemam pobližih informacija, a i ne mogu hahahahahaaaa do Betike What a Face , pa molim lijepo svih koji imaju neke pobliže informacije o situaciji na postradalom području Turopoljske posavine, kakva je situacija danas, obzirom na ove oborine koje su se stuštile ovako. Molim pišite o neposrednim saznanjima ako ih imate. Hvala svima za svaku info. Question
[Vrh] Go down
JOSIPJOŽA
Boss
Boss
JOSIPJOŽA


Broj postova : 1957

Vrijeme i vremenska prognoza - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Vrijeme i vremenska prognoza   Vrijeme i vremenska prognoza - Page 4 Empty26.09.10 19:36

Javio mi se prijatelj i veli da je bio na području Bukevja i Obeda, da je dio Obeda s desne strane ceste, kad se ide iz Bukevja prema Strmcu još uvijek sav pod vodom, da je tamo nekoliko kuća pod vodom oko pola metra, da je na tom dijelu stvoreno jedno veliko jezero iz kojeg voda nema kam otiči, da s ovim padavinama se voda u tom jezeru podiže i da se počela prelijevati na jednom dijelu ceste na drugu stranu i na tom dijelu je županijska cesta jako i oštećena, da bi ju skoro trebalo zatvoriti.
Kaže da je razgovarao s ljudima koji su tamo poplavljeni, ljudi su jadni i skromni, ne viču, ne jadaju se, trpe, krave su im uginule u stajama, nemogu kući prići osim traktorom.

Pokušao je poduzeti nešto kaže, otišao je u Čiče, zvao gđ.Strunjak koja je u tom trenu bila u VG, zamolila ga je ako može osobno odvesti pomoć i dala nalog dečkima u Čiču da spakiraju pomoć, što je prijatelj i odvezao u Obed i predao tim ljudima, zamolio je gđ.Strunjak da ako je moguće pošalje Hitnu pomoć jer je čovjek povrijeđen ima otvorene rane po nogama od čizama i nekoliko dana boravka u vodi, jer nije htio da ga se odveze u VG na hitnu da mu se napravi pregled ili da injekcija protiv trovanja.

Dakle ovo naglašavam posebno iz razloga jer su Posavljaci skromni ljudi i ne traže i ne očekuju puno, ali je veli prijatelj pokušao poduzeti i urgirati kod nadležnih da se nešto učini i je odmah po kontaktu sa Crvenim križem i gđ.Strunjak.

Ono što je ostalo upitno još veli, je problem prekopavanja županijske ceste i propuštanja vode na drugu stranu kako bi se voda imala gdje povući iz tog jezera, ali to je nažalost u nadležnosti Županijskih cesta, prema kojima je pokušao zajedno sa nadležnim urgirati i Županijske ceste bi trebale izaći na teren i procijeniti što učiniti.

Dakle i danas, Nedjelja, 26.09. imamo kuće i ljude na terenu koji su pod vodom cca 50 cm u ovom trenutku u Obedu.
[Vrh] Go down
JOSIPJOŽA
Boss
Boss
JOSIPJOŽA


Broj postova : 1957

Vrijeme i vremenska prognoza - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Vrijeme i vremenska prognoza   Vrijeme i vremenska prognoza - Page 4 Empty26.09.10 21:12

Poslao mi je na meil i slike iz Obeda danas:

Vrijeme i vremenska prognoza - Page 4 Dsc01724l.th


Vrijeme i vremenska prognoza - Page 4 Dsc01719c.th

[Vrh] Go down
plemenitašica
Expert
Expert
plemenitašica


Broj postova : 2046

Vrijeme i vremenska prognoza - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Vrijeme i vremenska prognoza   Vrijeme i vremenska prognoza - Page 4 Empty26.09.10 21:17

JOSIPJOŽA je napisao/la:
..........
Dakle ovo naglašavam posebno iz razloga jer su Posavljaci skromni ljudi i ne traže i ne očekuju puno, ...

Prijateljica iz Rijeke mi je danas dovezla sa svojim autom nekoliko kutija odjeće, posteljine, poplune i hranu. Ona je neki dan nakon tel. razgovora alarmirala svoje prijateljice i skupile su nešto potrepšitna za poplavljenu Turopoljsku Posavinu.
I ja ću te stvari kao i ono što sam kupila sama odvesti u Obed ili Zablatje čim se malo vrijeme popravi. Zato jer sam skoro klaustofobična kad se vozim po tim cesticama (koje čitam zovu i županijska cesta) po kojima se još uvijek prelijeva voda, s obje strane (naročito s desne od Bukevja prema Strmcu, kak veli JosipJoža) su još jezera prljave vode.

Mislim da je vrlo teško zamisliti i razumijeti težinu koju su ti ljudi preživjeli, nama koji smo u toplim stanovima, na asfaltu, s hitnom pod nosom, i hrpom dućana koji su otvoreni do 21, imamo osvijetljena dječja igrališta, imamo nogostupe, škole, i mogućnosti za aktivnosti za sebe i našu djecu.

Oni ljudi tamo uz nasip sve to nemaju, i sad još nemaju niti suhi krevet, nemaju stolicu, a mnogi nisu danas mogli zajedno objedovati jer nemaju stol s obzirom da su ga morali baciti.

Svi, ali baš svi bi morali odvojiti vrijeme i novac da se tim ljudima pomogne da nastave tamo gdje su bili prije prošle nedjelje.

O psihičkom stanju niti neću pisati, jer ne znam, niti mogu razumjeti kad nisam u toj situaciji.
Pokušala sam pomisliti kak bi nama u VG bilo da nam je voda metar u dvorištu i da stalno navire, da nemam struju, da nemam TV, računalo, mobitel, da dućan ne radi jer je poplavljen, i da mi je hladno. Uz sve to nemam kruh, vode nema ili nije za piće. Ne mogu čak niti na WC.

I dalje ostajem pri svome - ovo se nije smjelo dogoditi.
A kad se već dogodilo pomoć i opskrba poplavljenih područja nije postojala niti kad se to dogodilo, a kam tek da je bilo u pripravnosti.

Nego, gdje se VŠO danas naslikavala, kome je odnijela pomoć?
Možda ljudima u Obedu, Sopu ili Zablatju?
[Vrh] Go down
JOSIPJOŽA
Boss
Boss
JOSIPJOŽA


Broj postova : 1957

Vrijeme i vremenska prognoza - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Vrijeme i vremenska prognoza   Vrijeme i vremenska prognoza - Page 4 Empty26.09.10 22:04

Ta cesta Strmec - Obed kako sam dobio informacije je na jednom mjestu, na ulazu u Obed sa Strmečke strane, jako je oštećena i voda se preko nje prelijeva iz "jezera" na drugoj strani ceste. Po svim saznanjima koje ima tu cestu bi bilo nužno prokopati kako bi se voda s poplavljene Obedske strane ispustila na tu drugu stranu preko ceste. To je županijska cesta i županija bi to trebala napraviti ili krizni stožer može donijeti odluku zbog prioriteta spašavanja još uvijek poplavljenih domova na drugoj strani Obeda.
Dakle, mislim da bi prioritet bio spasiti ljude i pomoći im kako bi voda otišla od samog značaja ceste(županijska cesta). Po meni stožer treba djelovati a ne prepuštati to županijskim cestama na volju i odluku jer izvanredno stanje je tamo još uvijek.

http://www.gorica.hr/2010/09/1930-stanje-obrane-od-poplave-nema-opasnosti-od-poplave-zatvoren-most-u-cickoj-poljani/#more-5992

19:30 Stanje obrane od poplave: Nema opasnosti od poplave; zatvoren most u Čičkoj Poljani


26.09.2010.

Prema informacijama Državne uprave za zaštitu i spašavanje nema opasnosti od značajnijeg rasta vodostaja, pa se i ne očekuju nove poplavne prijetnje.

Zbog oštećenja za sav promet zatvoren je most u Čičkoj Poljani, dok se promet na cesti Strmec Bukevski – Obed odvija otežano.
Danas je još 5 kućanstava prikopčano na elektroenergetsku mrežu, a sutra je u planu postavljanje električnih stupova u Sopi Bukevskoj. Od 11 objekata u kojima ima nafte i loživog ulja, sanacija je završena u 8.
Od sutra će dvije dodatne ekipe (ukupno pet) obavljati poslove dezinfekcije i dezinsekcije.
Crveni križ i dalje će u vatrogasnom domu u Novom Čiču zaprimati pomoć za socijalne slučajeve. Evakuacijski centar u Vukovini se ukida jer za njim više nema potrebe.
[Vrh] Go down
Ante
Admin
Admin
Ante


Broj postova : 2140

Vrijeme i vremenska prognoza - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Vrijeme i vremenska prognoza   Vrijeme i vremenska prognoza - Page 4 Empty27.09.10 8:07

FOTO: Škare Ožbolt cijelog tjedna pomagala ljudima

Od ponedjeljka, kada je Sava probila nasip, kad se voda počela širiti po poplavljenim mjestima, predsjednica Gradskog vijeća Vesna Škare Ožbolt intenzivno je bila na terenu, na mjestima koja su bila dostupna i tako usmjeravala pomoć prema mještanima koji su se našli zarobljeni u svojim katovima na kućama, tavanima, krovovima…

Danas je posjetila i mještane Čičke Poljane do kojih se i danas jedva uspjelo doći zbog vode koja se sporo povlači.

http://www.zagrebancija.com/hr-zupanija/foto--skare-ozbolt-cijelog-tjedna-pomagala-ljudima_307190


I pogledao sam fotogaleriju. I nešto me muči.

Kada se ide u obilazak i pomoći ljudima koji su prošli poplavu da li obučeš haljinu, kožnu jaknu, pretpostavljam i obične cipele(ili ima jako, jako niske čizme) ili si sve to napravio kako bi se pojavio u medijima????
[Vrh] Go down
plemenitašica
Expert
Expert
plemenitašica


Broj postova : 2046

Vrijeme i vremenska prognoza - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Vrijeme i vremenska prognoza   Vrijeme i vremenska prognoza - Page 4 Empty27.09.10 10:13

Ante je napisao/la:
FOTO: Škare Ožbolt cijelog tjedna pomagala ljudima
.........
Kada se ide u obilazak i pomoći ljudima koji su prošli poplavu da li obučeš haljinu, kožnu jaknu, pretpostavljam i obične cipele(ili ima jako, jako niske čizme) ili si sve to napravio kako bi se pojavio u medijima????

Ona se nikad nije znala obući pa tak niti na toj slici.
A valjda joj stilist (nadam se da nije Zelenika Vrijeme i vremenska prognoza - Page 4 Icon_question ) nije znao savjetovati jer niti sam ne zna kakvo je blato u Polani.

Međutim, mene muči drugo pitanje:

Došla je sa Kunićem i Zelenikom u Polanu u kuću kojoj voda nije prešla prag.
Na fasadi nema traga od vode.?????

Ne čitam njen blog, ali sam danas otišla tamo i na onaj članak koji je i ovdje prenesen napisala komentar.
Prenijet ću ga ovdje, zato jer će vjerojatno tamo biti pobrisan. A kako gospoda čita sve kaj pišemo,
neka pročitaju i taj komentar:


U tjedan dana vi ste napisali jednu pričicu.

I još ste se uspjeli u nedjelju točno tjedan dana kasnije nacrtati u Čičkoj Poljani skupa sa Kunićem i Zelenikom u kući kojoj voda nije došla ni do praga. (http://www.zagrebancija.com/hr-zupanija/foto--skare-ozbolt-cijelog-tjedna-pomagala-ljudima_307190)

Naime, mislite li da mi koji smo bili u vodi ne znamo da se na fasadi vidi trag do kud je voda bila. Čestitke. Stvarno ste daleko došli.

Znam, došli ste i u utorak kad je voda poplavila Polanu (tak mi Turopoljci velimo za Poljanu) čak do Ribnice, poslikali se i nestali????? To čitam iz ovog vašeg retka “Stojeći na cesti ispred vode…“

Ima još naselja u kojima su neke kuće i danas (8 dan) pod vodom.

Tko ide u obilazak u kravati i cipelicama? ZNA SE - bagra koja se ide slikati. Čak si je i Jadranka dala obuti gumene čizme kad je obilazila Ščitarjevo i to po cesti gdje voda nije ni stigla.

Niti je obrana od poplave bila organizirana, a kad se to već dogodilo onda nigdje pomoći i podrške. Tek u SRIJEDU je krenulo organizirano (ufff) prikupljanje hrane.

OVO SE NIJE SMJELO DOGODITI.

SRAM VAS BILO. I vas i sve ZNA SE gliste. FUJJJJJ.

Očekujem da pobrišete ovaj komentar, ali c/p ću na forum gorica jer je i tamo prenesena ova vaša pričica koju nisam prije htjela komentirati. Ali poslije teksta kako cijeli tjedan pomažete, ne mogu odoljeti.
[Vrh] Go down
plemenitašica
Expert
Expert
plemenitašica


Broj postova : 2046

Vrijeme i vremenska prognoza - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Vrijeme i vremenska prognoza   Vrijeme i vremenska prognoza - Page 4 Empty27.09.10 11:31

".......problem je u tome što ljudi nisu imali drugog izlaza nego pratiti medije. U nedjelju ujutro na HTV-u je gospodin Husarić, direktor Hrvatskih voda rekao da će kanal biti stavljen u funkciju i da će sve biti u redu. Također je u nedjelju popodne ravnatelj Države uprave za zaštitu i spašavanje izjavio da je sve pod kontrolom i da se neće dogoditi ništa. Ljudi su vjerovali u te informacije, jer drugih nisu imali. Odmah u subotu trebalo je objaviti stanje najviše pripravnosti i obići sva turopoljska sela i obavijestiti ljude da se odmah evakuiraju - rekao je.
Beus Richembergh još je jednom naglasio kako Damir Trut, ravnatelj Državne službe za zaštitu i spašavanje i Jadranko Husarić, direktor Hrvatskih voda, moraju podnijeti ostavke.

...............

U emisiji je gledateljima bilo postavljeno referendumskom pitanje ''Treba li zbog poplava u velikoj Gorici odgovarati koalicija HDZ-DC?'' na što je 87 posto gledatelja odgovorilo da treba.

.......
- Kraj živog gradonačelnika da vam dođe za šefa kriznog stožera ministar financija to je prije svega poniženje same gradske uprave, poniženje Zagrebačke županije - zaključio je Goran Beus Richembergh.


http://www.zagrebancija.com/hr-zupanija/beus--barisic-je-nesposoban-gradonacelnik_307192

Perfektan članak, točna istina, veliki plus za g. Beus Richembergh-a.
Prenio je razmišljanja ljudi - Gorane, hvala vam.
[Vrh] Go down
JOSIPJOŽA
Boss
Boss
JOSIPJOŽA


Broj postova : 1957

Vrijeme i vremenska prognoza - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Vrijeme i vremenska prognoza   Vrijeme i vremenska prognoza - Page 4 Empty27.09.10 11:37

Imaju, na sreću preživjeli svjedoci popolavljenih područja koji će to potvrditi ili negirati, bilo bi zgodno da dođu i na sjednicu gradskog Vijeća pa da to i potvrde precednici GV, vidjeli smo sliku Kolarca u čizmama i trenerki, ipak pohvalno, dečec se trudio, tak se hoda po terenu ak se bilo na terenu. Pametnom je dosta, kak se veli. Vrijeme i vremenska prognoza - Page 4 Icon_basketball Vrijeme i vremenska prognoza - Page 4 Icon_bounce
[Vrh] Go down
JOSIPJOŽA
Boss
Boss
JOSIPJOŽA


Broj postova : 1957

Vrijeme i vremenska prognoza - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Vrijeme i vremenska prognoza   Vrijeme i vremenska prognoza - Page 4 Empty27.09.10 11:41

Jasno nam je da je gradonačelnik bio na terenu, trudi se da nam to dokaže i to je legitimno, snimka svakako dobro dođe da se vide neki detalji koje do sada možda nismo vidjeli, ali prisustvo nije dovoljno ako organizacija nije bila dobra a koliko imamo čuti sa svih strana nije bila dobra. Vrijeme i vremenska prognoza - Page 4 Icon_basketball Vrijeme i vremenska prognoza - Page 4 Icon_bounce

http://www.gorica.hr/2010/09/video-velika-poplava-2010/#more-5995


https://www.youtube.com/watch?v=NsIIC32K8Yw&feature=player_embedded
[Vrh] Go down
JOSIPJOŽA
Boss
Boss
JOSIPJOŽA


Broj postova : 1957

Vrijeme i vremenska prognoza - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Vrijeme i vremenska prognoza   Vrijeme i vremenska prognoza - Page 4 Empty27.09.10 11:49

Zanimljiva snimka poplavljenog područja Vrijeme i vremenska prognoza - Page 4 Icon_basketball Vrijeme i vremenska prognoza - Page 4 Icon_bounce


http://www.gorica.hr/
Satelitski prikaz poplavljenih područja (23.09.2010.)


Vrijeme i vremenska prognoza - Page 4 Satthumb
[Vrh] Go down
JOSIPJOŽA
Boss
Boss
JOSIPJOŽA


Broj postova : 1957

Vrijeme i vremenska prognoza - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Vrijeme i vremenska prognoza   Vrijeme i vremenska prognoza - Page 4 Empty28.09.10 0:48

JOSIPJOŽA je napisao/la:
Poslao mi je na meil i slike iz Obeda danas:

Vrijeme i vremenska prognoza - Page 4 Dsc01724l.th


Vrijeme i vremenska prognoza - Page 4 Dsc01719c.th


Jedna od teškjh sudbina ove poplave, da neznaš kom je teže.
Vlasnik ove poplavljene kuće u Obedu, gore na slici radi u ovoj firmi u Ščitarjevu čiji su strojevi poplavljeni, na videu dole.

Županija navodno izdvaja 5 mil kuna za pomoć stradalima u poplavi?
http://www.index.hr/vijesti/clanak/zagrebacka-zupanija-odvaja-pet-milijuna-kuna-za-sanaciju-steta-od-poplava/514347.aspx

https://www.youtube.com/watch?v=NdnnPpYYwe4&feature=player_embedded
[Vrh] Go down
Ante
Admin
Admin
Ante


Broj postova : 2140

Vrijeme i vremenska prognoza - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Vrijeme i vremenska prognoza   Vrijeme i vremenska prognoza - Page 4 Empty28.09.10 1:03

Bolje išta nego ništa. Vatrogasna mjera. Korektno za početak. Pratimo razvoj događaja.
[Vrh] Go down
Ante
Admin
Admin
Ante


Broj postova : 2140

Vrijeme i vremenska prognoza - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Vrijeme i vremenska prognoza   Vrijeme i vremenska prognoza - Page 4 Empty28.09.10 11:37

Nemojte da vas sada demoraliziraju oni koji na elementarnim nepogodama stječu političke poene slikajući se po terenu u stranačkim majicama – izjavio je gradonačelnik Dražen Barišić.

http://www.zagrebancija.com/hr-zupanija/stjecu-politicke-poene-slikajuci-se-nakon-poplava_307230

Na terenu u poplavljenim područjima ovih je dana i predsjednica Gradskog vijeća, Vesna Škare Ožbolt. Već od ponedjeljka, stoji u priopćenju DC-a

http://www.rvg.hr/index.php?id=3563

Predsjednik Kluba mladih Demokratskog centra Tomislav Mučnjak u srijedu je s mladima DC-a obišao sela koja su vodom poplavljena na području grada Velike Gorice pri čemu je, u ime Kluba mladih DC-a, ravnateljici Gradskog društva Crvenog križa Velike Gorice Suzani Strunjak donirao pakete s vodom, mlijeko i ostale osnovne živežne namirnice namijenjene stanovništvu odsječenih Velikogoričkih sela.

http://www.zagrebancija.com/hr-zupanija/mladi-dc-a-crvenom-krizu-donirali-vodu-i-mlijeko_307137

Slažem se s gradonačelnikom, ali DC je njegov koalicijski partner, pa neka to riješe u svoja četri zida. Tek su krenuli zajedno a već si šalju poruke preko medija. Dugo im je i trajala ljubav.
[Vrh] Go down
JOSIPJOŽA
Boss
Boss
JOSIPJOŽA


Broj postova : 1957

Vrijeme i vremenska prognoza - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Vrijeme i vremenska prognoza   Vrijeme i vremenska prognoza - Page 4 Empty28.09.10 12:03

Mučnjak nije bio u majici, vidiš da je dečec u svečanom kompletu, pripremljen za slikanje, kao uostalom i njegova šefica VŠO, koja obilazi kao teren po suhom, u svečanoj odjeći i štiklicama. Neznam samo jeli još i pjevala Moju štiklu. Basketball bounce
[Vrh] Go down
Ante
Admin
Admin
Ante


Broj postova : 2140

Vrijeme i vremenska prognoza - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Vrijeme i vremenska prognoza   Vrijeme i vremenska prognoza - Page 4 Empty28.09.10 12:18

Ili je gradonačelnik mislio na Jadranku Kosor i Ivana Šukera.

Mještani dovikivali premijerki: "Tu ste se došli prešetavati!"

http://www.vecernji.hr/vijesti/mjestani-dovikivali-premijerki-tu-ste-se-dosli-presetavati-clanak-193567
[Vrh] Go down
plemenitašica
Expert
Expert
plemenitašica


Broj postova : 2046

Vrijeme i vremenska prognoza - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Vrijeme i vremenska prognoza   Vrijeme i vremenska prognoza - Page 4 Empty28.09.10 13:07

Ante je napisao/la:
Slažem se s gradonačelnikom, ....
I ja se slažem. Čemu majce i obilježja. Tu su pogriješili. Arrow

Ante je napisao/la:

.......ali DC je njegov koalicijski partner, pa neka to riješe u svoja četri zida. Tek su krenuli zajedno a već si šalju poruke preko medija. Dugo im je i trajala ljubav.

Ante je napisao/la:
Ili je gradonačelnik mislio na Jadranku Kosor i Ivana Šukera.

Dečki, ne misli se na DC, nego na SDP.

http://www.sdpvg.org/news.php?subaction=showcomments&id=1285347188&archive=&start_from=&ucat=&
[Vrh] Go down
plemenitašica
Expert
Expert
plemenitašica


Broj postova : 2046

Vrijeme i vremenska prognoza - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Vrijeme i vremenska prognoza   Vrijeme i vremenska prognoza - Page 4 Empty28.09.10 13:11

JOSIPJOŽA je napisao/la:
Županija navodno izdvaja 5 mil kuna za pomoć stradalima u poplavi?

Ako je samo u Turopoljskoj Posavini poplavljeno 700 kuća (kak piše na gradskom portalu)
onda je to cca 1000 EUR-a po kućanstvu.
No, i Samoborski kraj je poplavljen i pripada zagrebačkoj županiji.
Jel to znači da bi svaka kuća koja je stradala mogla dobiti cca 1000 kn.
Smiješno.
[Vrh] Go down
Ante
Admin
Admin
Ante


Broj postova : 2140

Vrijeme i vremenska prognoza - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Vrijeme i vremenska prognoza   Vrijeme i vremenska prognoza - Page 4 Empty28.09.10 15:22

plemenitašica je napisao/la:


Dečki, ne misli se na DC, nego na SDP.


Ne želim pogađati na koga je mislio.

Jadranka Kosor i Ivan Šuker su se prvi dan prešetvali u odijelima. Tek nakon reakcije
ljudi on je promijenio garderobu. I svako malo evo njega.

DC, stalno šalje priopćenja, slikaju i šalju slike medijima.

Ja sam njih vidio po medijima.

Da se razumjemo, jedna je stvar kada mediji skinu sa internetskih stanica neke stranke, a drugo je kada
stranka salje priopćenja. Razlika je za mene velika.

Osobno smatram da to ne treba javno razglašavati, na bilo koji način, ljudi to znaju. Nema potrebe
za takvom vrstom komunikacije s javnošću.
[Vrh] Go down
plemenitašica
Expert
Expert
plemenitašica


Broj postova : 2046

Vrijeme i vremenska prognoza - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Vrijeme i vremenska prognoza   Vrijeme i vremenska prognoza - Page 4 Empty28.09.10 15:28

Ante je napisao/la:
Jadranka Kosor i Ivan Šuker su se prvi dan prešetvali u odijelima.
Pardon........ pojavili su se u utorak kad je već sve bilo pod vodom, čak štoviše u Ščitarjevu gdje su oni bili se voda već povukla. A tam gdje su slikani vode niti nije bilo.
Ante je napisao/la:
DC, stalno šalje priopćenja, slikaju i šalju slike medijima.
Ah..... tko njima uopće bilo što i vjeruje. Možda samo Žic. Very Happy
Ante je napisao/la:
Ja sam njih vidio po medijima, nikog drugog.
A čujte, kad su fotogenični i kamera ih voli. pig
Ante je napisao/la:

Da se razumjemo, jedna je stvar kada mediji skinu sa internetskih stanica neke stranke, a drugo je kada
stranka salje priopćenja. Razlika je za mene velika.
Slažem se. Ali DC mora sam sebe promovirati, uguravati, viriti, dodvoravati. Pa treba opravdati cijenu pogodbe.
[Vrh] Go down
Ante
Admin
Admin
Ante


Broj postova : 2140

Vrijeme i vremenska prognoza - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Vrijeme i vremenska prognoza   Vrijeme i vremenska prognoza - Page 4 Empty28.09.10 16:13

plemenitašica je napisao/la:

Slažem se. Ali DC mora sam sebe promovirati, uguravati, viriti, dodvoravati. Pa treba opravdati cijenu pogodbe.

Kako je ono danas Jergović napisao o obrazu :shock:
[Vrh] Go down
JOSIPJOŽA
Boss
Boss
JOSIPJOŽA


Broj postova : 1957

Vrijeme i vremenska prognoza - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Vrijeme i vremenska prognoza   Vrijeme i vremenska prognoza - Page 4 Empty28.09.10 18:17


Što se to zbiva u vladajućoj koaliciji

BARIŠIĆ SE ŽESTOKO OBRUŠIO NA ŠUKERA I VESNU ŠKARE OŽBOLT!
Kako prenosi portal zagrebancija.com velikogorički gradonačelnik se jučer, na sjednici Kriznoga stožera u Velikoj Gorici, žestoko obrušio na političare koji su proteklih dana obilazili poplavljena područja, optuživši ih da „na elementarnim nepogodama stječu političke poene slikajući se po terenu“ dok su operativne snage policije, vatrogasaca i dobrovoljaca davale „zadnje atome snage i danju i noću u čamcima, kamionima ili hodajući spašavali živote i dijelili pomoć“.
Podsjetimo, prvi se na velikogoričkome području „slikao“ ministar Ivan Šuker, predsjednik velikogoričkoga HDZ-a, demonstrirajući svoju bahatost i „misiju spasitelja“ Turopolja, proglasivši sam sebe čak i koordinatorom Kriznoga stožera, obraćajući se novinarima pokraj živog i zdravog gradonačelnika Barišića. Javnost već danima bruji da je ministar Šuker u velikoj nemilosti kod predsjednice stranke i Vlade a današnje novine špekuliraju da je on prvi koji će biti smijenjen u najavljenoj rekonstrukciji Vlade. Iako mu je do jučer izricao javne hvalospjeve „za sve što je učinio za Veliku Goricu“, gradonačelnik Barišić mu sada očito okreće leđa, valjda naslućujući da se ministrova politička karijera opasno približila kraju.
I Vesna Škare Ožbolt se proteklih dana „slikala“ u Ribnici i Čičkoj Poljani što je njen DC obilato iskoristio da zaspe medije fotografijama „zabrinute predsjednice Gradskoga vijeća“ koja je u štiklama gacala po blatu u Poljani i nekolicini mještana u ime DC-a „donirala četke i metle“.
Zašto je Barišić i nju napao kad mu je upravo prelazak DC-a na stranu HDZ-a osigurao većinsku podršku u Gradskome vijeću nije posve jasno.Bilo je i još uvijek ima mnogo aktivista i drugih političkih stranaka koji su se stavili na raspolaganje Kriznome stožeru i koji su više ili manje diskretno pomagali na pogođenim područjima donacijama, raznošenjem hrane, vode i drugih potrepština ugroženima te u čišćenju poplavljenoga područja ali je malo vjerojatno da bi Barišić u svojoj kritici mislio i na njih jer je njihov doprinos bio izravan i konkretan.

Tako žestok napad gradonačelnika na svoje koalicijske kolege političare vjerojatno je uvjetovan činjenicom da je zajedno sa svojim zamjenicima Kolarcem i Kosom gotovo danonoćno provodio vrijeme na poplavljenim područjima, pokušavajući koordinirati situaciju koja je dovedena na rub kaosa, prije svega zbog nesposobnosti i neodgovornosti Državne uprave za zaštitu i spašavanje i Hrvatskih voda. A onda su Šuker i Škare Ožbolt praktički zasjenili sva njegova nastojanja gurajući se u prvi medijski plan.
Slijedeća »
[Vrh] Go down
JOSIPJOŽA
Boss
Boss
JOSIPJOŽA


Broj postova : 1957

Vrijeme i vremenska prognoza - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Vrijeme i vremenska prognoza   Vrijeme i vremenska prognoza - Page 4 Empty28.09.10 23:27

Produžetci na Zagrebancija.com

Je li gradonačelnik Barišić zaista mislio na Ivana Šukera i Vesnu Škare Ožbolt pokazat će uskoro vrijeme ispred nas.
Po svemu sudeći kakve su sve reakcije građana, informacije koje su prenijeli mediji, kaosu koji je bio za vrijeme poplava, činjenici da su gradonačelnik i dogradonačlnici cijelo vrijeme bili u vodi dok su se drugi naslikavali po suhom, očito da je Barišiću malo i prekipjelo. Basketball bounce

http://www.zagrebancija.com/hr-zupanija/hns-ironicno-ismijao-barisicevu-izjavu-o-slikanju_307249
[Vrh] Go down
Sponsored content





Vrijeme i vremenska prognoza - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Vrijeme i vremenska prognoza   Vrijeme i vremenska prognoza - Page 4 Empty

[Vrh] Go down
 
Vrijeme i vremenska prognoza
[Vrh] 
Stranica 4 / 6.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Radno vrijeme 0-24

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Forum Velika Gorica :: Razne teme :: Svašta nešto-
Forum(o)Bir: