Forum Velika Gorica
Za logiranje na forum kliknite na "Log in".
Za registraciju na forum kliknite na "Registration".
Ako ne želite da Vam ovaj prozor iskače kliknite na "Do not display this again".

Početna stranicaRegistracijaLogin

Share | 

Vrijeme i vremenska prognoza

Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
Autor/icaPoruka
plemenitašica
Expert
Expert
plemenitašica

Broj postova : 2046

PostajNaslov: Re: Vrijeme i vremenska prognoza   22.11.10 0:49

JOSIPJOŽA je napisao/la:
........
Strategiju treba osmisliti Grad, to je svakako dugoročna strategija i svako ulaganje danas bi se višestruko isplatilo sutra.
Grad, naravno.
Ne sjećam se da se predlagalo nešto u tom smislu, a dok je ZNA SE na vlasti u ovom gradu možda i možemo očekivati još pokoju cestu ili most, otvorenje autoputa, ili duplo asflatiranje ceste Lukavec-Markuševec, rasvjetu na igralištima u ponekim ZNA SE naseljima, ali strategiju razvoja naselja oko grada i onih bližih i onih udaljenijih - nikada pa ni tada.
A da budu nekaj odradili iz prve i dobro - nikada pa ni tada.
[Vrh] Go down
Ante
Admin
Admin
Ante

Broj postova : 2140

PostajNaslov: Re: Vrijeme i vremenska prognoza   10.12.10 3:31

Opet nam vrijeme ne ide na ruku
[Vrh] Go down
plemenitašica
Expert
Expert
plemenitašica

PostajNaslov: Re: Vrijeme i vremenska prognoza   10.12.10 13:36

Ante je napisao/la:
Opet nam vrijeme ne ide na ruku
Jučer se čujem sa obitelji iz Bukevske Sopi i veli mi gospođa: bojim se, sad se bojim, Sava je na metar od ceste (a cesta ide po vrhu nasipa).
Meni je kalustofobično (ili kak se to veli kad je otvoren prostor) kad se vozim danju po toj cesti, ne znam kak bi tamo mogla živjeti.
[Vrh] Go down
Ante
Admin
Admin
Ante

PostajNaslov: Re: Vrijeme i vremenska prognoza   13.01.11 21:52

Krizni stožer na školovanju

Potresi, poplave, požari, epidemije i ekološke katastrofe izgledaju nekako daleko kada ih gledamo preko televizijskih kanala, a pritom ne shvaćamo da su te opasnosti realne i na našem području. Osim toga Velika Gorica je veliko prometno čvorište i tranzitni pravac pa postoji i opasnost od pada zrakoplova, željezničkih nesreća kao i od nesreća iz transporta opasnih tvari kamionskim prijevozom.

Upravo kako bi članovi velikogoričkog Stožera za zaštitu i spašavanje, kao i članovi Zapovjedništva Civilne zaštite i pripadnici vatrogasnih snaga, bili spremni za djelovanje u velikim nepogodama uskoro kreće program edukacije upravljanja u kriznim situacijama. Na ovaj način za još jednu stepenicu se podiže razina pripremljenosti za djelovanje u uvjetima velikih nesreća.

http://www.vgdanas.hr/krizni-stozer-na-skolovanju-2073.aspx

Vrlo pohvalno.
[Vrh] Go down
plemenitašica
Expert
Expert
plemenitašica

PostajNaslov: Re: Vrijeme i vremenska prognoza   13.01.11 22:44

Ante je napisao/la:

Piše još i ovo:

Polaznici osposobljavanja mogu biti samo osobe imenovane za članove Stožera zaštite i spašavanja, članove zapovjedništva civilne zaštite i Vatrogasnog zapovjedništva na razini županije i grada.

Kako se postaje članom Stožera?
[Vrh] Go down
JOSIPJOŽA
Boss
Boss
JOSIPJOŽA

Broj postova : 1957

PostajNaslov: Re: Vrijeme i vremenska prognoza   14.01.11 2:37

plemenitašica je napisao/la:
Ante je napisao/la:

Piše još i ovo:

Polaznici osposobljavanja mogu biti samo osobe imenovane za članove Stožera zaštite i spašavanja, članove zapovjedništva civilne zaštite i Vatrogasnog zapovjedništva na razini županije i grada.

Imenovanjem. Laughing
[Vrh] Go down
plemenitašica
Expert
Expert
plemenitašica

PostajNaslov: Re: Vrijeme i vremenska prognoza   14.01.11 18:33

JOSIPJOŽA je napisao/la:
.........Piše još i ovo:

Imenovanjem. Laughing

Dobro, tko imenuje, po kojem ključu, na koliko dugo?
Mislim........
[Vrh] Go down
JOSIPJOŽA
Boss
Boss
JOSIPJOŽA

Broj postova : 1957

PostajNaslov: Re: Vrijeme i vremenska prognoza   14.01.11 19:50

JOSIPJOŽA je napisao/la:
.........Piše još i ovo:

Imenovanjem. Laughing

Dobro, tko imenuje, po kojem ključu, na koliko dugo?
Mislim........

Jeste vi ljuti na mene ili na njih?
Pa ja sam Vam samo kratko odgovorio na Vaše pitanje.
A što se tiče imenovanja, mislim da imenuje Grad po zahrđalom stranačkom, rodbinskom-prijateljskom ključu i mislim na mandat koji ima i gradska vlast, al nemojte me držati 100% zasigurno, more biti da je ključ malo i podmazan s...... bounce WD-om.
More biti da ja i nisam u pravu, pa ako nisam netko će me nadam se i ispraviti. Basketball
Sjetim se g.Truta i poplava. Kak je on tamo gdje je?
[Vrh] Go down
Ante
Admin
Admin
Ante

PostajNaslov: Re: Vrijeme i vremenska prognoza   20.09.11 13:43

Vujević je komentirao i činjenicu da su stanovnici velikogoričkog područja, koje je najviše stradalo u prošlogodišnjoj poplavi, dobili tek trećinu sredstava za naknadu nastale štete. 'Mi smo dali pet milijuna kuna za sanaciju štete od poplava, svoj smo dio realizirali', tvrdi dožupan. Na upit kada će zajedno s Vladom uložiti u kapitalnu investiciju izgradnje nasipa na Savi na brdovečkom području, koje je također bilo poplavljeno, Vujević ističe kako je riječ o projektu koji se radi dugi niz godina te kako je na Savi potrebno izgraditi hidrocentralu kako bi se regulirala rijeka.

http://www.tportal.hr/vijesti/hrvatska/149399/cacic-i-Horvatincic-nemaju-jednak-medijski-tretman.html
[Vrh] Go down
Sponsored content

PostajNaslov: Re: Vrijeme i vremenska prognoza   

[Vrh] Go down

Vrijeme i vremenska prognoza
[Vrh] 
Stranica 6 / 6.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6