Forum Velika Gorica
Za logiranje na forum kliknite na "Log in".
Za registraciju na forum kliknite na "Registration".
Ako ne želite da Vam ovaj prozor iskače kliknite na "Do not display this again".

Početna stranicaRegistracijaLogin

Share

Polančec - ZNA SE nisi sam

Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Ima li nade da ih sve otkuca?
Trebao bi zbog sebe, nema kaj izgubiti
Polančec - ZNA SE nisi sam - Page 4 Vote_lcap75%Polančec - ZNA SE nisi sam - Page 4 Vote_rcap
 75% [ 6 ]
Bude, ali koje koristi
Polančec - ZNA SE nisi sam - Page 4 Vote_lcap13%Polančec - ZNA SE nisi sam - Page 4 Vote_rcap
 13% [ 1 ]
Ne, svjestan je da je žrtveno janje i da će biti bogato nagrađen
Polančec - ZNA SE nisi sam - Page 4 Vote_lcap12%Polančec - ZNA SE nisi sam - Page 4 Vote_rcap
 12% [ 1 ]
Ukupno glasova : 8

Autor/icaPoruka
plemenitašica
Expert
Expert
plemenitašica

Broj postova : 2046

Polančec - ZNA SE nisi sam - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Polančec - ZNA SE nisi sam   Polančec - ZNA SE nisi sam - Page 4 Empty06.11.10 11:34

Ante je napisao/la:
Ne treba pretjerivati sada Very Happy
Molim??? Pa ona je žena. Ona zaslužuje drugačiju pažnju. flower
[Vrh] Go down
JOSIPJOŽA
Boss
Boss
JOSIPJOŽA

Broj postova : 1957

PostajNaslov: Re: Polančec - ZNA SE nisi sam   Polančec - ZNA SE nisi sam - Page 4 Empty06.11.10 11:34

Ante je napisao/la:
Tjeraju me da mi bude žao Polančeca i Sanadera.

Ante treba li ti papirnih ubrusa, ja sam nabavio veću količinu za svaki slučaj? Polančec - ZNA SE nisi sam - Page 4 470136
[Vrh] Go down
Ante
Admin
Admin
Ante

Broj postova : 2140

PostajNaslov: Re: Polančec - ZNA SE nisi sam   Polančec - ZNA SE nisi sam - Page 4 Empty06.11.10 11:35

Kud ste navalili Very Happy Maramice uvijek treba, stavim ih u svoju torbu od šanera, kopiram Jacu Very Happy
[Vrh] Go down
plemenitašica
Expert
Expert
plemenitašica

PostajNaslov: Re: Polančec - ZNA SE nisi sam   Polančec - ZNA SE nisi sam - Page 4 Empty06.11.10 11:46

Ante je napisao/la:
.. Maramice uvijek treba,
Ja imam još one SDP.

Ante je napisao/la:
..kopiram Jacu ..
..
Sad ste se izdali, nemrete prestati misliti na nju. Polančec - ZNA SE nisi sam - Page 4 672564
[Vrh] Go down
Ante
Admin
Admin
Ante

PostajNaslov: Re: Polančec - ZNA SE nisi sam   Polančec - ZNA SE nisi sam - Page 4 Empty06.11.10 12:35

Kad mi je ko bombonček Very Happy
[Vrh] Go down
Rožica-ljutibijes
Boss
Boss
Rožica-ljutibijes

Broj postova : 1353

PostajNaslov: Re: Polančec - ZNA SE nisi sam   Polančec - ZNA SE nisi sam - Page 4 Empty06.11.10 21:08

Ante je napisao/la:
Kad mi je ko bombonček Very Happy

Polančec - ZNA SE nisi sam - Page 4 920306 Polančec - ZNA SE nisi sam - Page 4 920306 je Vam ovak ko bombonček Polančec - ZNA SE nisi sam - Page 4 Image0021t

ili možda ipak ovak Polančec - ZNA SE nisi sam - Page 4 920306
Polančec - ZNA SE nisi sam - Page 4 Kosor
[Vrh] Go down
Ante
Admin
Admin
Ante

PostajNaslov: Re: Polančec - ZNA SE nisi sam   Polančec - ZNA SE nisi sam - Page 4 Empty06.11.10 23:01

Baš je apetitlih Very Happy
[Vrh] Go down
plemenitašica
Expert
Expert
plemenitašica

PostajNaslov: Re: Polančec - ZNA SE nisi sam   Polančec - ZNA SE nisi sam - Page 4 Empty06.11.10 23:05

Ante je napisao/la:
Skoro sam bila bezobrazna. Polančec - ZNA SE nisi sam - Page 4 672564
[Vrh] Go down
Ante
Admin
Admin
Ante

PostajNaslov: Re: Polančec - ZNA SE nisi sam   Polančec - ZNA SE nisi sam - Page 4 Empty06.11.10 23:12

Heheheheh. Bez brige moderirao bih Very Happy
[Vrh] Go down
plemenitašica
Expert
Expert
plemenitašica

PostajNaslov: Re: Polančec - ZNA SE nisi sam   Polančec - ZNA SE nisi sam - Page 4 Empty06.11.10 23:38

Ante je napisao/la:
Heheheheh. Bez brige moderirao bih Very Happy
Onda ovak:

Kad netko zapne za neku osobu da je OK, a meni nije, i pokušavam objasniti da treba gledati i iz drugog kuta, ali taj netko i dalje ostaje pri svome, onda znam reći: nosi si ju doma.
To vrijedi i za vas. Polančec - ZNA SE nisi sam - Page 4 672564

Iduće godine se bum maskirala u Jadranku, i zakvačit ću si jedan dobro poznat natpis koji bum "kopirala" od prijatelja koji je to imao na sebi na prošlom maskembalu.
Neću reći kaj bu pisalo, da me ne prepoznate.
alien
[Vrh] Go down
Rožica-ljutibijes
Boss
Boss
Rožica-ljutibijes

PostajNaslov: Re: Polančec - ZNA SE nisi sam   Polančec - ZNA SE nisi sam - Page 4 Empty07.11.10 1:13

Ante je napisao/la:

Pretpostavljam da Vam je "apetitlih" Polančec - ZNA SE nisi sam - Page 4 550616 ipak onda ona "PRVA VARIJANTA" - vašeg bombončeka. Polančec - ZNA SE nisi sam - Page 4 307354 Polančec - ZNA SE nisi sam - Page 4 703205
[Vrh] Go down
plemenitašica
Expert
Expert
plemenitašica

PostajNaslov: Re: Polančec - ZNA SE nisi sam   Polančec - ZNA SE nisi sam - Page 4 Empty09.11.10 18:45

"Nobilo ima samo najcrnje prognoze za HDZ ovakav kakav je sada. "Korupcijske afere koje su se otvorile proljetos doći će po svemu sudeći glave vrh HDZ-a. Naime, bude li organizirana poštena istraga, morat će se utvrditi da je vrh stranke imao koristi od tih protupravnih radnji, a u tom slučaju neće biti moguće žrtvovanje samo jednog do dva igrača, već će isti kriteriji morati biti primijenjeni na sve", kaže nam Nobilo."
http://www.index.hr/vijesti/clanak/nobilo-bude-li-postena-istraga-past-ce-cijeli-vrh-hdza-ne-samo-pojedinci/522492.aspx

Molim........ bude li organizirana poštena istraga?
Pa kaj i odvjetnik sumnja?
vrh HDZ-a - hihihihihihihihi
[Vrh] Go down
Rožica-ljutibijes
Boss
Boss
Rožica-ljutibijes

PostajNaslov: Re: Polančec - ZNA SE nisi sam   Polančec - ZNA SE nisi sam - Page 4 Empty09.11.10 19:00

plemenitašica je napisao/la:
"Nobilo ima samo najcrnje prognoze za HDZ ovakav kakav je sada. "Korupcijske afere koje su se otvorile proljetos doći će po svemu sudeći glave vrh HDZ-a. Naime, bude li organizirana poštena istraga, morat će se utvrditi da je vrh stranke imao koristi od tih protupravnih radnji, a u tom slučaju neće biti moguće žrtvovanje samo jednog do dva igrača, već će isti kriteriji morati biti primijenjeni na sve", kaže nam Nobilo."
http://www.index.hr/vijesti/clanak/nobilo-bude-li-postena-istraga-past-ce-cijeli-vrh-hdza-ne-samo-pojedinci/522492.aspx

Molim........ bude li organizirana poštena istraga?
Pa kaj i odvjetnik sumnja?
vrh HDZ-a - hihihihihihihihi

Ne dvojim da sumnja...sumnjaju gotovo SVI odvjetnici, čak i kada su "u nekom predmetu i procesu potpuno sigurni u "pravicu" i u pravo i kada treba primjeniti doslovno slovo i paragraf zakon" Polančec - ZNA SE nisi sam - Page 4 716194 ...isto sumnjaju.
A u tzv. poštenu istragu - sumnjam i ja Polančec - ZNA SE nisi sam - Page 4 922828 .
Pravosuđe je "RAK RANA" nedodirljiva i neizlječiva u ovoj zemlji - i ..
.Ne može se dokazati. Polančec - ZNA SE nisi sam - Page 4 542192
[Vrh] Go down
plemenitašica
Expert
Expert
plemenitašica

PostajNaslov: Re: Polančec - ZNA SE nisi sam   Polančec - ZNA SE nisi sam - Page 4 Empty06.12.10 18:56

Obojica su proglašeni krivima, Rončević je nepravomoćno osuđen na četiri, a Bačić na dvije godine zatvora. Moraju vratiti i 10,2 milijuna kuna, i to s kamatama.
http://www.index.hr/vijesti/clanak/moraju-vratiti-10-milijuna-kuna-s-kamatama-roncevicu-cetiri-godine-zatvora-bacicu-dvije/526727.aspx

.... Odmah je u prvi plan iskočilo sljedeće pitanje - kako će bivši ministar i njegov pomoćnik vratiti više od 10 milijuna kuna?

Rončević zajedno sa suprugom zarađuje oko 26.000 kuna mjesečno. ..
Veliki dio tog iznosa, otpada na kredit za luksuzni stan (Mjesečna rata kredita za luksuzni četverosobni stano na Bukovcu vrijedan 350.000 eura) iznosi 11.500 kuna, a dug će vraćati do 78. godine života.), a bivši je ministar opterećen i leasingom i kredit za kuću u Našicama (veličine 118 četvornih metara u vrijednosti od 100.000 do 120.000 eura) izdvajaju još oko tri tisuće kuna mjesečno. Dodamo li tome i da Rončevići imaju i četvero djece, postavlja se pitanje odakle će bivši ministar sanirati višemilijunski dug.

http://www.index.hr/vijesti/clanak/pitanje-od-10-milijuna-kuna-kako-ce-roncevic-i-bacic-vratiti-novce-drzavi/527180.aspx

Pa imaju prijatelji, kolege, budu mu poklonili. Ili budu zadužili zemlju kao što rade već godinama i onda postanu počasni građani. Polančec - ZNA SE nisi sam - Page 4 922828
[Vrh] Go down
JOSIPJOŽA
Boss
Boss
JOSIPJOŽA

PostajNaslov: Re: Polančec - ZNA SE nisi sam   Polančec - ZNA SE nisi sam - Page 4 Empty06.12.10 19:11

Konačno jedna presuda za zlouporabu položaja s konsekvencama, ali pričekajmo da postane pravomoćna, da prođe žalbeni rok itd, kako bi bili sigurni da smo krenuli u dobrom smjeru, sviđa mi se ovo sve vratiti nazad, 10 po 10 milijuna kuna, kada bi se presudile sve afere u kojima je potrajban novac iz proračuna eto boljitka za zemlju ali ne samo to nego ono što je i još daleko važnije, teško će se konačno više netko usuditi biti tako neodgovoran i pohlepan hapati jer je bio do sada siguran da mu nitko ništa nemože, sada se počinje ovom presudom situacija mijenjati i dolazi na scenu ono što mi neki govorimo jako dugo, upravo radi podizanja odgovornosti u javnom poslu za javno dobro.
Nadam se da će ova presuda povući za sobom sve druge, koje to svakako zaslužuju. Basketball bounce

Rončević je otkrio jednu poznatu tajnu, da je vodio resor o kome nema pojma, tako je izjavio na sudu ali svejedno se prihvatio tog resora o kojem nema pojma, to je samo pokazatelj kakvi su nam ljudi u vrhu države, vjerojatno nije ništa bolje niti u drugim resorima pa stoga se ne trebamo čuditi puno zašto nam je država u banani, više bi se trebali čuditi tome kako su ti nepoznavaoci i neznalci došli na vlast i kako su zaslužili da dobiju vlast.
[Vrh] Go down
Ante
Admin
Admin
Ante

PostajNaslov: Re: Polančec - ZNA SE nisi sam   Polančec - ZNA SE nisi sam - Page 4 Empty07.12.10 3:39

A pare?

Dobro, ovo je početak.
[Vrh] Go down
plemenitašica
Expert
Expert
plemenitašica

PostajNaslov: Re: Polančec - ZNA SE nisi sam   Polančec - ZNA SE nisi sam - Page 4 Empty18.12.10 0:35

ŠTO JE Jadranka Kosor učinila kad su joj Ivo Sanader i Mladen
Barišić objašnjavali kako se stranačke kampanje financiraju prljavim
novcem?

"Primila je to na znanje".

Što je učinila kasnije? Ništa.

Što je učinila kad je Branko Bačić,
glavni tajnik stranke, nazvao Barišića i naložio mu da dva milijuna
kuna i 300 tisuća eura donese u Središnjicu?

Opet ništa.

A što je učinila kad je stranka taj novac, taj prljavi novac u
buntovima po sto novčanica, krenula uplatiti na bankovni račun, samo da
bi banka odbila tu transakciju jer se novcu nije moglo ustanoviti
legalno porijeklo?

Opet ništa.

Mogla je odmah sve prijaviti Uskoku
Nije prijavila svoja saznanja policiji ni Uskoku.

http://www.index.hr/vijesti/clanak/jadranka-kosor-kazneno-odgovorna-za-skrivanje-prljavog-hdzova-novca/529032.aspx

Ovom Klauškom često nemaš kaj dodati. Arrow
[Vrh] Go down
Ante
Admin
Admin
Ante

PostajNaslov: Re: Polančec - ZNA SE nisi sam   Polančec - ZNA SE nisi sam - Page 4 Empty19.12.10 10:40

Dobar je, ali malo pretjeruje u ovom slučaju.

Načelno se slažem s njim, ali ako je šutila dok ne stvori uvjete da sve počisti, razumijem ju.

Nije sve crno-bijelo. Ima puno sivog.

Kod mene još ima kredit i ako ispuni očekivanja imat će ga. Ako poklekne, zna se gdje i ona može ići.

Moja podrška njoj je uvjetovana.
[Vrh] Go down
plemenitašica
Expert
Expert
plemenitašica

PostajNaslov: Re: Polančec - ZNA SE nisi sam   Polančec - ZNA SE nisi sam - Page 4 Empty19.12.10 16:03

Ante je napisao/la:
.............
Načelno se slažem s njim, ali ako je šutila dok ne stvori uvjete da sve počisti, razumijem ju.
Još budete rekli da je u dogovoru sa USKOKom i DORHom i da je pristala šutjeti dok oni ne saznaju sve. Pih... priča kak veli JOSIPJOŽA za malu djecu.
Ante, pa nisam dobila dojam da ste tak lakovjerni.
Rolling Eyes affraid
[Vrh] Go down
Ante
Admin
Admin
Ante

PostajNaslov: Re: Polančec - ZNA SE nisi sam   Polančec - ZNA SE nisi sam - Page 4 Empty19.12.10 16:48

Nisam lakovjeran, možda klasa optimist Very Happy
[Vrh] Go down
JOSIPJOŽA
Boss
Boss
JOSIPJOŽA

PostajNaslov: Re: Polančec - ZNA SE nisi sam   Polančec - ZNA SE nisi sam - Page 4 Empty19.12.10 19:23

Ante je napisao/la:
Nisam lakovjeran, možda klasa optimist Very Happy

A i bombonček je u pitanju, jel tak? Bombonček, uvijek srcu drag. Laughing
[Vrh] Go down
Ante
Admin
Admin
Ante

PostajNaslov: Re: Polančec - ZNA SE nisi sam   Polančec - ZNA SE nisi sam - Page 4 Empty19.12.10 19:56

Uvijek.
[Vrh] Go down
plemenitašica
Expert
Expert
plemenitašica

PostajNaslov: Re: Polančec - ZNA SE nisi sam   Polančec - ZNA SE nisi sam - Page 4 Empty27.12.10 16:20

Kosor bi kao predsjednica HDZ-a i Vlade trebala svjedočiti o navodnom postojanju crnog fonda u stranci, a na listi svjedoka uz nju su i ministri Drako Milinović, Petar Čobanković, Božidar Kalmeta, Ivan Šuker, Gordan Jandroković, Božo Biškupić, Branko Vukelić te ministrica Marina Matulović-Dropulić.

Na listi HDZ-ovaca USKOK neće zaobići ni članove Predsjedništva Luku Bebića, Vladimira Šeksa, Andriju Hebranga, Ivana Jarnjaka i Katarinu Fuček. Svjedočit će i sadašnji glavni tajnik HDZ-a Branko Bačić, predsjednica Mladeži HDZ-a Martina Banić te Ivanka Roksandić. Kao svjedoci se navode i Jasen Mesić te Sanaderov prijatelj Petar Selem.

Večernji list piše da će USKOK ispitati i zaposlenike vladajuće stranke, bivšu šeficu računovodstva Branku Pavošević i Mladena Lackovića, a progovoriti bi trebala i Bianca Matković. O navodnoj kupnji medija trebali bi svjedočiti Ratko Maček, Markica Rebić, Ivica Marjačić, Tomislav Ivić te Dragan Veselčić
http://danas.net.hr/hrvatska/page/2010/12/27/0079006.html

Više ne znam u koju bih temu postavila ovakve tekstove. Kam god kreneš svi su u korupciji i prijevarama ne do grla, nego iznad glave. Fujjjjjjjj.
[Vrh] Go down
JOSIPJOŽA
Boss
Boss
JOSIPJOŽA

PostajNaslov: Re: Polančec - ZNA SE nisi sam   Polančec - ZNA SE nisi sam - Page 4 Empty27.12.10 19:22

Kompletan HDZ, kad ovako odokativno pogledam, još nije bilo dovoljno mjesta na kartici da se spomenu svi, niz je poduži još zasigurno, kad se krene na lokalnu razinu, kukulele, riba smrdi od glave, jel se tak veli? Sve sami morski plodovi, nezna čovjek koji od kojeg bolji. Laughing
[Vrh] Go down
plemenitašica
Expert
Expert
plemenitašica

PostajNaslov: Re: Polančec - ZNA SE nisi sam   Polančec - ZNA SE nisi sam - Page 4 Empty28.12.10 1:41

JOSIPJOŽA je napisao/la:
Kompletan HDZ, ........ Sve sami morski plodovi, ......
Da, morski plodovi tipa priljepak - slinav, prijanja do kraja, morski krastavac - ružan, slinav, kvrgav, ježinac - lijep tek kad mu skineš bodlje, ljigav i fuj iznutra, meduza - ajojojo.......
A oni jedu volove i janjce da im mast curi niz bradu. Još samo čekam da ih vidim kako usta brišu rukavima.
[Vrh] Go down
Sponsored content

PostajNaslov: Re: Polančec - ZNA SE nisi sam   Polančec - ZNA SE nisi sam - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Polančec - ZNA SE nisi sam
[Vrh] 
Stranica 4 / 5.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next