Forum Velika Gorica
Za logiranje na forum kliknite na "Log in".
Za registraciju na forum kliknite na "Registration".
Ako ne želite da Vam ovaj prozor iskače kliknite na "Do not display this again".
Forum Velika Gorica
Za logiranje na forum kliknite na "Log in".
Za registraciju na forum kliknite na "Registration".
Ako ne želite da Vam ovaj prozor iskače kliknite na "Do not display this again".
Forum Velika Gorica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Polančec - ZNA SE nisi sam

Go down 
+6
Neo
fila
Goran
JOSIPJOŽA
plemenitašica
Rožica-ljutibijes
10 posters
Go to page : 1, 2, 3, 4, 5  Next

Ima li nade da ih sve otkuca?
Trebao bi zbog sebe, nema kaj izgubiti
Polančec - ZNA SE nisi sam Vote_lcap75%Polančec - ZNA SE nisi sam Vote_rcap
 75% [ 6 ]
Bude, ali koje koristi
Polančec - ZNA SE nisi sam Vote_lcap13%Polančec - ZNA SE nisi sam Vote_rcap
 13% [ 1 ]
Ne, svjestan je da je žrtveno janje i da će biti bogato nagrađen
Polančec - ZNA SE nisi sam Vote_lcap12%Polančec - ZNA SE nisi sam Vote_rcap
 12% [ 1 ]
Ukupno glasova : 8
 
Poll closed

Autor/icaPoruka
Rožica-ljutibijes
Boss
Boss
Rožica-ljutibijes


Broj postova : 1353

Polančec - ZNA SE nisi sam Empty
PostajNaslov: Polančec - ZNA SE nisi sam   Polančec - ZNA SE nisi sam Empty09.09.10 20:03

Manager: Podignuta optužnica protiv Polančeca i sedmorice

USKOK je podigao optužnicu u slučaju Manager protiv Damira Polančeca, bivšeg potpredsjednika Vlade i ministra gospodarstva, i još sedmorice zbog udruživanja radi počinjenja kaznenih djela, zloporabe položaja i ovlasti, pomaganja i poticanja na zloporabu položaja i ovlasti te protuzakonitog posredovanja.
Polančec i ostali terete se da su od 2005. do listopada 2009. raznim gospodarskim malverzacijama počinili štetu od 400 milijuna kuna.

http://www.vecernji.hr/vijesti/manager-podignuta-optuznica-protiv-polanceca-sedmorice-clanak-188720

400 milijuna kuna...hej!!! Polančec - ZNA SE nisi sam Affraid I ako je jedino toliko? Polančec - ZNA SE nisi sam Confused Polančec - ZNA SE nisi sam Icon_bounce
[Vrh] Go down
plemenitašica
Expert
Expert
plemenitašica


Broj postova : 2046

Polančec - ZNA SE nisi sam Empty
PostajNaslov: Re: Polančec - ZNA SE nisi sam   Polančec - ZNA SE nisi sam Empty11.09.10 13:15

Rožica-ljutibijes je napisao/la:
Manager: Podignuta optužnica protiv Polančeca i sedmorice
400 milijuna kuna...hej!!! Polančec - ZNA SE nisi sam Affraid I ako je jedino toliko? Polančec - ZNA SE nisi sam Confused Polančec - ZNA SE nisi sam Icon_bounce

Pa da, za to su se uhvatili. Dovoljno da narodu pokažu kako je "mreža razapeta pa se sve ribe mogu uhvatiti" (tak nekak je rekla ZNA SE Jadranka).
[Vrh] Go down
JOSIPJOŽA
Boss
Boss
JOSIPJOŽA


Broj postova : 1957

Polančec - ZNA SE nisi sam Empty
PostajNaslov: Re: Polančec - ZNA SE nisi sam   Polančec - ZNA SE nisi sam Empty11.09.10 22:40

http://www.index.hr/vijesti/clanak/mozemo-li-napokon-hdz-nazvati-zlocinackom-organizacijom/506378.aspx

Možemo li napokon HDZ nazvati zločinačkom organizacijom?

HDZ nije zločinačka organizacija samo zbog Fima medije, već zbog svega onoga što je napravio - ili dopustio da se napravi - od 1990. godine naovamo. I zaista nam ne treba nekakav romantični ljubavni par da dođemo do tog zaključka. Predugo to traje da bismo postali imuni.

Ne nije HDZ zločinačka organizacija ona je domoljubna organizacija, ovakvih dokaza domoljublja imamo koliko hoćemo i kada bi svi HDZ-ovci vratili samo ove i ovakve novce koje su sebi narichtali već bi proračun bolje izgledao.
Molim Vas lijepo tko može nekome dati ovakav ugovor osim ako nije zločinac skup zajedno s onim tko uzima ovakve novce za samo 4 dana rada?

Ma ljudi ovo nije moguće-rekao bi pokojni Mladen Delić
Ali ipak je s HDZ-om sve moguće. Koja smo mi to banana država, pa ni Honduras nam nije ravan.


http://danas.net.hr/hrvatska/page/2010/09/11/0017006.html


Zadnja promjena: Goran; 12.09.10 13:58; ukupno mijenjano 1 put. (Reason for editing : spojena dva posta...)
[Vrh] Go down
JOSIPJOŽA
Boss
Boss
JOSIPJOŽA


Broj postova : 1957

Polančec - ZNA SE nisi sam Empty
PostajNaslov: Re: Polančec - ZNA SE nisi sam   Polančec - ZNA SE nisi sam Empty12.09.10 14:26

Ma možemo si misliti kopiranje 3 kn/po stranici? Polančec - ZNA SE nisi sam Affraid
Jel se to nama ostavlja dojam kako država dobro gospodari pa kopiranje u Polančecovom slučaju se naplaćuje 3 kn / stranica, pa tko ovo još može progutati, ja ne zasigurno kada znamo koje cijene kopiranja su po stranici u gradu, a kak se tamo može dobiti koncesija za kopiranje, da otvorim kopiraonu, il je to rezervirano samo za neke, 3 kune po stranici spisa?



http://danas.net.hr/hrvatska/page/2010/09/11/0128006.html

"Izbrojao je točno 59.700 kuna. Podsjećalo je na scene iz mafijaških filmova. I šalili smo se na taj račun. Ali, novac je bio za kopiranje dijela spisa u predmetu Podravka. S obzirom da kopiranje stoji tri kune po stranici, samo za jedan dio smo platili praktično 60.000 kuna, dok bi za cijeli spis od oko 40.000 stranica platili 120.000 kuna", objasnio je Nobilo.
[Vrh] Go down
Goran
Admin
Admin
Goran


Broj postova : 130

Polančec - ZNA SE nisi sam Empty
PostajNaslov: Re: Polančec - ZNA SE nisi sam   Polančec - ZNA SE nisi sam Empty12.09.10 14:53

je je... 59700 kn malo sutra... od toga je otišlo za svaku stranicu max 15 lipa kopiranje,ostalo u džep... stoka
[Vrh] Go down
Rožica-ljutibijes
Boss
Boss
Rožica-ljutibijes


Broj postova : 1353

Polančec - ZNA SE nisi sam Empty
PostajNaslov: Re: Polančec - ZNA SE nisi sam   Polančec - ZNA SE nisi sam Empty12.09.10 14:58

JOSIPJOŽA je napisao/la:
http://www.index.hr/vijesti/clanak/mozemo-li-napokon-hdz-nazvati-zlocinackom-organizacijom/506378.aspx

Možemo li napokon HDZ nazvati zločinačkom organizacijom?

[b]HDZ nije zločinačka organizacija samo zbog Fima medije, već zbog svega onoga što je napravio - ili dopustio da se napravi - od 1990. godine naovamo. I zaista nam ne treba nekakav romantični ljubavni par da dođemo do tog zaključka. Predugo to traje da bismo postali imuni.


http://danas.net.hr/hrvatska/page/2010/09/11/0017006.html

O, da, da, ja ih već odavno tako doživljavam i nazivam. Da je sreće da nisam bila u pravu, ali jesam. Naše "kože" to dokazuju. Mad affraid
[Vrh] Go down
plemenitašica
Expert
Expert
plemenitašica


Broj postova : 2046

Polančec - ZNA SE nisi sam Empty
PostajNaslov: Re: Polančec - ZNA SE nisi sam   Polančec - ZNA SE nisi sam Empty14.09.10 18:09

"......... ministar Šuker u nekoliko navrata kazao kako nije imao dokumente nastale nakon pregovora s MOL-om. "Vi ovdje imate riječ najvećeg kriminalca ove zemlje protiv riječi najvećeg poštenjačine", odgovorio mu je Polančec."

Polančeca su pitali smatra li da su ga prodali, a on je na to odgovorio: "Osjećam se kao Josip prodan u Egipat u roblje od strane svoje braće."

Na pitanje zašto Ina nije podmirivala svoje obveze prema državi, Polančec odgovora kako je jako popularno da "Polančec bude kriv za sve što se u posljednjih 10 godina loše dogodilo u Hrvatskoj".

http://www.index.hr/vijesti/clanak/polancec-na-rubu-placa-osjecam-se-kao-josip-prodan-u-egipatsko-roblje-od-strane-svoje-brace/512204.aspx

Tko je najveći poštenjačina, a tko je najveći kriminalac?

Hoće li Polančec reći sve što zna?
Hoće li uspjeti "dovući" i sve ove druge u Remetinec.
Da li je ovo početak raspleta?
Valjda si neće dozvoliti da ga opet namire sa par stotina hiljada.


Iskreno - ja mu vjerujem da nije kriv. Izmanipuliran je. I nadam se da će otvoriti usta i reći sve što zna i sve što pretpostavlja pa neka se dokaže.
[Vrh] Go down
fila
Novi član
Novi član



Broj postova : 6

Polančec - ZNA SE nisi sam Empty
PostajNaslov: Re: Polančec - ZNA SE nisi sam   Polančec - ZNA SE nisi sam Empty14.09.10 19:18

DA tko je najveći poštenjak Polančec - ZNA SE nisi sam Icon_question Polančec - ZNA SE nisi sam Icon_question Polančec - ZNA SE nisi sam Icon_question Polančec - ZNA SE nisi sam Icon_question kaj mi imamo takvih. Polančec siguran sam nije jedini krivac ,ali mislim da ove druge lopine budu se izvukli .
[Vrh] Go down
Rožica-ljutibijes
Boss
Boss
Rožica-ljutibijes


Broj postova : 1353

Polančec - ZNA SE nisi sam Empty
PostajNaslov: Re: Polančec - ZNA SE nisi sam   Polančec - ZNA SE nisi sam Empty14.09.10 22:22

fila je napisao/la:
DA tko je najveći poštenjak Polančec - ZNA SE nisi sam Icon_question Polančec - ZNA SE nisi sam Icon_question Polančec - ZNA SE nisi sam Icon_question Polančec - ZNA SE nisi sam Icon_question kaj mi imamo takvih. Polančec siguran sam nije jedini krivac ,ali mislim da ove druge lopine budu se izvukli .

Nije jedini krivac, ali nije niti prav. Svi su oni "u isti rog puhali", svi su oni "i vreću držali i u nju trpali", svi su oni lopine. To je to, što već dugo, dugo znam da ih se mirne savjesti može nazvati Zločinačkom organizacijom. A "rumenko" je samo - žrtvovan na žrtvenom oltaru u igrokazu za EU.

E, sad što će se ove druge lopine izvući ako se izvuku, uvjerena sam je zato što su si stvorili upravo takav sustav i uređenje institucija u ovoj jadnoj, napaćenoj zemlji, da bi se mogli izvući. Jer, primjerice, tamo gdje policija odradi dobro svoj posao - u pravilu zakaže pravosuđe, tamo gdje bi DORH trebao i morao kopati - stoji im "damaklov" mač i ne smiju. To je princip na kojem funkcionira ova zemlja.

[plemenitašica-14.09.10 17:09]
Citat :
Tko je najveći poštenjačina, a tko je najveći kriminalac?
- po meni tamo među njima poštenih nema, a najveći kriminalac je pobjegao preko bare, a od ovih nazočnih je to ZNA SE - kapitalac.

[plemenitašica-14.09.10 17:09]
Citat :
Hoće li Polančec reći sve što zna?
- bojim se da neće reći, a bilo bi konačno vrijeme da odčepi i kaže sve, pa da vidimo šta bude.

[plemenitašica-14.09.10 17:09]
Citat :
Hoće li uspjeti "dovući" i sve ove druge u Remetinec.
- ne vjerujem, a tako bi nam lijepo bilo da se to desi, ma znam, ne bi još bolje živjeli, ali bi ovom narodu "bila satisfakcija" a slijepi bi valjda progledali.

[plemenitašica-14.09.10 17:09]
Citat :
Da li je ovo početak raspleta?
- voljela bih da jeste "makar početak raspleta", ali bojim se da iz toga ne bude ništa - Zločinačka je predobro umrežena, a takvih se boje i u policiji i u DORH-u i u USKOK-u i u pravosuđu, pa onda kad je tako, "adio Mare" - ništa od raspleta.

I kako večeras u Dnevniku reče Mislav Bago: "...ono što svi već dugo znamo..."

Sve će se svesti na kraju, kako onaj pobjegulja reče: "Psi laju - karavane prolaze" - a ti moj narode - stenji...
Exclamation Mad
[Vrh] Go down
Neo
Moderator
Moderator
Neo


Broj postova : 287

Polančec - ZNA SE nisi sam Empty
PostajNaslov: Re: Polančec - ZNA SE nisi sam   Polančec - ZNA SE nisi sam Empty14.09.10 22:26

Polančec je lopina ali nikoga neće odati, previše bi ga to koštalo. Proći će isto kao i Kutle s nekom sitnom kaznom, nakon maratonskog suđenja, i punih džepova.
[Vrh] Go down
plemenitašica
Expert
Expert
plemenitašica


Broj postova : 2046

Polančec - ZNA SE nisi sam Empty
PostajNaslov: Re: Polančec - ZNA SE nisi sam   Polančec - ZNA SE nisi sam Empty15.09.10 9:50

Neo je napisao/la:
Polančec je lopina ali nikoga neće odati, previše bi ga to koštalo.
"Kako piše Večernji list, navodno je Polančec priprijetio da će, bude li osuđen, otkriti sve što zna.
........
Što je bio konkretan povod da se Jadranka Kosor, s obzirom na svoj položaj, odluči sastati s osobom protiv koje je ispisana dosad najteža optužnica za korupciju u Hrvatskoj, još se ne zna, piše list. Znakovito je, međutim, da se podudara s Polančecovim svjedočenjem, a kuloari bruje da je upravo Polančec zatražio sastanak.
.........
Kosor i Polančec sastali su se u središnjici HDZ-a u Zagrebu, a osim sa šeficom stranke, suspendirani član Predsjedništva popričao je i sa Vladimirom Šeksom, Lukom Bebićem i Ivanom Šukerom. Premijerka je inzistirala da sve ostane u krugu vrha HDZ-a."

http://danas.net.hr/hrvatska/page/2010/09/15/0024006.html?pos=n1

Hihihihihihi - nevjerojatno. Kaj čeka?

A još nevjerojatnije: "S obzirom da se iz medijskih izvješća iščitava da bi Sanader u Hrvatskoj mogao biti početkom listopada, predlažem da mu pošaljemo novi poziv, za 12. listopada, predložila je predsjednica Povjerenstva Dragica Zgrebec (SDP)."
http://cro.time.mk/read/c986a981d2/b2e5679494/index.html

A da ga cijela država zamoli da dođe pred saborsko povjerenstvo. Polančec - ZNA SE nisi sam Alien
[Vrh] Go down
koko-vg
Ide prema gore
Ide prema gore
koko-vg


Broj postova : 106

Polančec - ZNA SE nisi sam Empty
PostajNaslov: Re: Polančec - ZNA SE nisi sam   Polančec - ZNA SE nisi sam Empty15.09.10 15:01

Neo je napisao/la:
Polančec je lopina ali nikoga neće odati, previše bi ga to koštalo. Proći će isto kao i Kutle s nekom sitnom kaznom, nakon maratonskog suđenja, i punih džepova.

... Vidiš da su Kutlu tek sad uzeli u obradu ... godina po godina ... skupit će se to ... a kak veli Mesić, nije polančec mogl sam sve to napraviti ... bilo je tu još ortaka ... ZNA SE ...
[Vrh] Go down
Neo
Moderator
Moderator
Neo


Broj postova : 287

Polančec - ZNA SE nisi sam Empty
PostajNaslov: Re: Polančec - ZNA SE nisi sam   Polančec - ZNA SE nisi sam Empty15.09.10 15:22

Rado bi se mijenjao s Kutlom, dvije godine besplatnog življenja,a poslije na Bahame.
[Vrh] Go down
plemenitašica
Expert
Expert
plemenitašica


Broj postova : 2046

Polančec - ZNA SE nisi sam Empty
PostajNaslov: Polančec - ZNA SE nisi sam   Polančec - ZNA SE nisi sam Empty16.09.10 11:39

"......... ministar Šuker u nekoliko navrata kazao kako nije imao dokumente nastale nakon pregovora s MOL-om. "Vi ovdje imate riječ najvećeg kriminalca ove zemlje protiv riječi najvećeg poštenjačine", odgovorio mu je Polančec."

Polančeca su pitali smatra li da su ga prodali, a on je na to odgovorio: "Osjećam se kao Josip prodan u Egipat u roblje od strane svoje braće."

Na pitanje zašto Ina nije podmirivala svoje obveze prema državi, Polančec odgovora kako je jako popularno da "Polančec bude kriv za sve što se u posljednjih 10 godina loše dogodilo u Hrvatskoj".

http://www.index.hr/vijesti/clanak/polancec-na-rubu-placa-osjecam-se-kao-josip-prodan-u-egipatsko-roblje-od-strane-svoje-brace/512204.aspx

Tko je najveći poštenjačina, a tko je najveći kriminalac?

Hoće li Polančec reći sve što zna?
Hoće li uspjeti "dovući" i sve ove druge u Remetinec.
Da li je ovo početak raspleta?
Valjda si neće dozvoliti da ga opet namire sa par stotina hiljada.


Iskreno - ja mu vjerujem da nije kriv. Izmanipuliran je. I nadam se da će otvoriti usta i reći sve što zna i sve što pretpostavlja pa neka se dokaže.
[Vrh] Go down
plemenitašica
Expert
Expert
plemenitašica


Broj postova : 2046

Polančec - ZNA SE nisi sam Empty
PostajNaslov: Re: Polančec - ZNA SE nisi sam   Polančec - ZNA SE nisi sam Empty16.09.10 11:42

Molim Admina da sve slijedeće postove koji su komentari na ovaj post u temi

https://gorica.forumhr.com/politika-i-gospodarstvo-f12/p-korupcija-afere-pljake-t28.htm

prebaci ovdje, jer mislim da Polančec zaslužuje zasebnu temu, a i postavila sam anketu.

Hvala.
[Vrh] Go down
plemenitašica
Expert
Expert
plemenitašica


Broj postova : 2046

Polančec - ZNA SE nisi sam Empty
PostajNaslov: Re: Polančec - ZNA SE nisi sam   Polančec - ZNA SE nisi sam Empty16.09.10 11:57

Tek otkriveni sastanak koji se održao potkraj rujna prošle godine na prodaju Ine baca sasvim novo svjetlo. Na njemu su se u sjedištu HDZ-a susreli tad već bivši premijer Ivo Sanader, potpredsjednik Vlade u odlasku Damir Polančec te predsjednik Uprave MOL-a Zsolt Hernadi.
...........

I na kraju, možda najvažnije, taj sastanak, piše Jutarnji, prvi put izravno povezuje Ivu Sanadera s aferama Ina i Podravka.

http://cro.time.mk/read/9cd90f6962/5b53f69427/index.html

Dobro, njih su dvojica, a kaj je sa ostalima:

1. onaj kaj vjeruje i potpisuje bez da pročita kaj potpisuje (koliko li je taj potpisao obveznica bez da je pročitao - naučio, saznao što to svima nama stavlja na teret)
2. ona koja ništa ne zna, nju nitko nije ništa pitao, a bila je potpredsjednica Vlade
3. onaj koji se ne vozi tunelom jer ZNA da bi mu mogao o(t)pasti komad žbuke na glavu
4. ona koja brine za ekologiju a nikako da nju sruše
5. onaj kaj je preživio sve promjene, ali nije naučio čak niti govoriti naročito ne pred mikrofonom (ali zna čitati pisma, to je dosta)

"Ja sam danas svjedok da se nitko ničega ne sjeća, a svi su sjedili na sastancima na čelu stola na kojem je bio Ivo Sanader. S jedne strane sjedila je Jadranka Kosor, Vladimir Šeks, Ivan Jarnjak, a Ivan Šuker, Luka Bebić i Božidar Kalmeta s druge strane', prozvao je Polančec bviše kolege i naglasio kako je on na svim tim sastancima govorio te su svi o tome mogli raspravljati."
http://dnevnik.hr/vijesti/hrvatska/polancec-stigao-pred-istrazno-povjerenstvo.html#video
[Vrh] Go down
koko-vg
Ide prema gore
Ide prema gore
koko-vg


Broj postova : 106

Polančec - ZNA SE nisi sam Empty
PostajNaslov: Re: Polančec - ZNA SE nisi sam   Polančec - ZNA SE nisi sam Empty16.09.10 22:15

... Veli CRVENPERKA:"ako padnem ja, padate svi vi " (ZNA SE na koga se odnosilo ...)
[Vrh] Go down
JOSIPJOŽA
Boss
Boss
JOSIPJOŽA


Broj postova : 1957

Polančec - ZNA SE nisi sam Empty
PostajNaslov: Re: Polančec - ZNA SE nisi sam   Polančec - ZNA SE nisi sam Empty16.09.10 22:29

Polančec koliko god bio žrtveno janje kako neki kažu je odgovoran jer je potpisivao i sudjelovao u svim kriminalnim procesima a da nije na njih reagirao ili ukazao javnosti i u konačnici dao ostavku ako već ništa nije mogao promijeniti.
Nadao se i igrao na kartu da će sve biti zataškano i da neće izaći na vidjelo kako su mnogi iz HDZ-ove kriminalne kuhinje naviknuli do sada pa se u sve to uklopio i Polančec.
Dakle da je bio pošten i častan davno bi već reagirao i podnio ostavku.
To kod nas kako vidimo nije praksa i neznam što se u ovoj zemlji treba napraviti ili dogoditi da bi netko osjetio odgovornost i podnio ostavku? Takve vrijednosti ovoj zemlji su još strane ili na scenu nisu još došli političari koji su kadri tako se i ponašati a ima ih zasigurno, samo narod njima "ne vjeruje" na izborima.

Stoga ne bi uopće žalio Polančeca a da treba progovoriti, treba i ima zadnju šansu da u sebi probudi moral, čast i ono malo ljudskosti koje nosi u sebi.
Ukoliko to ne iskoristi treba snositi punu odgovornost, jer ako mene netko gura u kriminal, ja to znam i šutim, poptpuno sam jednak tim kriminalcima. Polančec - ZNA SE nisi sam Icon_basketball Polančec - ZNA SE nisi sam Icon_bounce
[Vrh] Go down
koko-vg
Ide prema gore
Ide prema gore
koko-vg


Broj postova : 106

Polančec - ZNA SE nisi sam Empty
PostajNaslov: Re: Polančec - ZNA SE nisi sam   Polančec - ZNA SE nisi sam Empty16.09.10 22:42

Jožica, sad si otkril toplu vodu .... am si pogledaj po Gorici, toliko su sr... napravili a svi šute ko k**** ...


Zadnja promjena: Goran; 17.09.10 1:33; ukupno mijenjano 1 put. (Reason for editing : nećemo se služit takvim riječima...)
[Vrh] Go down
JOSIPJOŽA
Boss
Boss
JOSIPJOŽA


Broj postova : 1957

Polančec - ZNA SE nisi sam Empty
PostajNaslov: Re: Polančec - ZNA SE nisi sam   Polančec - ZNA SE nisi sam Empty16.09.10 22:56

koko-vg je napisao/la:
Jožica, sad si otkril toplu vodu .... am si pogledaj po Gorici, toliko su sr... napravili a svi šute ko k**** ...

kokolino nisam otkril toplu vodu, govorio sam o odgovornosti, taj pojam je nepoznat velikom dijelu naših političara posebno onima iz HDZ-a prije svega ali i nekim drugima. Odgovornost, odgovornost, posljedice, ostavke, kazne, toga kod nas nema i taj sustav vrijednosti nismo izgradili pa bi svih tih s*anja bilo svakako manje, pa i u Velikoj Gorici.

Englezi zbog "toaletnog papira" podnose ostavke. Što se kod nas treba dogoditi da netko podnese ostavku? To pitanje postavljam sebi jako dugo nažalost i nemam odgovora na njega.

Možda moja djeca dožive da toga bude u ovoj zemlji, bar bih i stim bio zadovoljan, neka oni bar žive u nekom drugom sustavu vrijednosti u kojem mi nažalost ne živimo ali možemo doprinijeti da djeca dočekaju i žive.
[Vrh] Go down
koko-vg
Ide prema gore
Ide prema gore
koko-vg


Broj postova : 106

Polančec - ZNA SE nisi sam Empty
PostajNaslov: Re: Polančec - ZNA SE nisi sam   Polančec - ZNA SE nisi sam Empty16.09.10 23:15

... Jel ono Franjo spominjao stoku sitnog zuba ??? Praf nam i budi kad dozvoljavamo kretenima da delaju još veče kretene od nas
[Vrh] Go down
Rožica-ljutibijes
Boss
Boss
Rožica-ljutibijes


Broj postova : 1353

Polančec - ZNA SE nisi sam Empty
PostajNaslov: Re: Polančec - ZNA SE nisi sam   Polančec - ZNA SE nisi sam Empty16.09.10 23:48

HTV - TTXT - 16. o9. 2010.
Padam ja, padaju svi -114

"Prema tvrdnjama Ante Nobila, odvjetnika Damira Polančeca, tajni sastanak Jadranke Kosor i Polančeca bio je mnogo burniji nego što ga je predstavila premijerka.
Polančec joj je navodno predočio svoju obranu koja se može sažeti u rečenicu: Ako padnem ja, padaju svi. Preko Nobila poručuje da ima popis 42 afere u koje su umočeni i ostali ministri.
Kako bismo dokazali da Polančec nije sam donio kapitalnu odluku o, recimo, prodaji upravljačkih prava Mađarima, isporuci struje, pretvorbi TLM-a, morat ćemo saslušati Predsjedništvo HDZ-a, članove užeg kabineta Vlade, te ministre i članove Vlade, kaže Nobilo."
________________________________________________________________

http://www.index.hr/vijesti/clanak/ako-padnem-ja-padaju-svi-polancec-ima-popis-42-afere-u-kojima-su-sudjelovali-hdzovci/512692.aspx

"DAMIR POLANČEC čvrsto je odlučio da neće pasti sam. Nakon što su mu dojučerašnji kolege iz HDZ-a okrenuli leđa i proglasili ga dežurnim "Pedrom" bivši potpredsjednik Vlade i ministar gospodarstva navodno je pripremio popis kriminalnih afera u kojima su sudjelovali najistaknutiji članovi Hrvatske demokratske zajednice!

http://www.index.hr/vijesti/clanak/je-li-stvarno-samo-on-nastetio-ugledu-stranke-polanceca-izbacili-iz-hdza/512586.aspx

http://www.index.hr/vijesti/clanak/polancec-bez-hdza-ko-govno-na-kisi/512608.aspx

Nobilo: Izabrali su žrtveno janje
"Oni su se opredijelili da izaberu jednoga među njima za kojega su odredili da je vjerojatno najslabiji, da na njega svale sve svoje grijehe, da on te grijehe u kaznenom postupku iskupi za njih, a oni čistih ruku i čista obraza na čelu Hrvatske uđu u Europsku uniju. To je osnovni koncept koji ja prepoznajem", oštro će Nobilo.

"Polančec je društven čovjek pa namjerava i pasti u društvu"

Neće "cinkati" samo Sanadera?



Hoće li, hoće li bounce bounce bounce konačno???

Daj "crveni vjetre"

Embarassed Embarassed , daj konačno progovori o onima koji su jednaki tebi ili čak i gori od tebe.
cheers [u]
[Vrh] Go down
Rožica-ljutibijes
Boss
Boss
Rožica-ljutibijes


Broj postova : 1353

Polančec - ZNA SE nisi sam Empty
PostajNaslov: Re: Polančec - ZNA SE nisi sam   Polančec - ZNA SE nisi sam Empty16.09.10 23:58

JOSIPJOŽA je napisao/la:
Polančec koliko god bio žrtveno janje kako neki kažu je odgovoran jer je potpisivao i sudjelovao u svim kriminalnim procesima a da nije na njih reagirao ili ukazao javnosti i u konačnici dao ostavku ako već ništa nije mogao promijeniti.
Nadao se i igrao na kartu da će sve biti zataškano i da neće izaći na vidjelo kako su mnogi iz HDZ-ove kriminalne kuhinje naviknuli do sada pa se u sve to uklopio i Polančec.
Dakle da je bio pošten i častan davno bi već reagirao i podnio ostavku.
To kod nas kako vidimo nije praksa i neznam što se u ovoj zemlji treba napraviti ili dogoditi da bi netko osjetio odgovornost i podnio ostavku? Takve vrijednosti ovoj zemlji su još strane ili na scenu nisu još došli političari koji su kadri tako se i ponašati a ima ih zasigurno, samo narod njima "ne vjeruje" na izborima.

Stoga ne bi uopće žalio Polančeca a da treba progovoriti, treba i ima zadnju šansu da u sebi probudi moral, čast i ono malo ljudskosti koje nosi u sebi.
Ukoliko to ne iskoristi treba snositi punu odgovornost, jer ako mene netko gura u kriminal, ja to znam i šutim, poptpuno sam jednak tim kriminalcima. Polančec - ZNA SE nisi sam Icon_basketball Polančec - ZNA SE nisi sam Icon_bounce

Bravo, JOSIPJOŽA, potpisujem Basketball bounce , jer jednaki su i oni koji vreću drže i oni koji trpaju u nju, a bome i oni koji "stražu drže". pig pig pig I zato najprije "Remetinec za svih njih ZNA SE" a onda nekakav Quantanamo hitno i nek tamo budu na kupu "Udružena zločinačka HraDeZe" lol!
[Vrh] Go down
koko-vg
Ide prema gore
Ide prema gore
koko-vg


Broj postova : 106

Polančec - ZNA SE nisi sam Empty
PostajNaslov: Re: Polančec - ZNA SE nisi sam   Polančec - ZNA SE nisi sam Empty17.09.10 8:39

Rožica ... ako se krene za rezervacijama za RBA (Remetinec Business Academy), mislim da bu pod hitno trebalo proširivati smještajne kapacitete ...
[Vrh] Go down
Rožica-ljutibijes
Boss
Boss
Rožica-ljutibijes


Broj postova : 1353

Polančec - ZNA SE nisi sam Empty
PostajNaslov: Re: Polančec - ZNA SE nisi sam   Polančec - ZNA SE nisi sam Empty17.09.10 9:22

koko-vg je napisao/la:
Rožica ... ako se krene za rezervacijama za RBA (Remetinec Business Academy), mislim da bu pod hitno trebalo proširivati smještajne kapacitete ...


Ne bih imala ništa protiv da se treba proširivati smještajne kapacitete, jer to bi bila svekolika dobrobit ovom narodu: pozapošljavalo bi se dio ljudi na izgradnji i proširenju, banda bi bila u krletkama, znali bi da štetočinje i zločinci dok su tamo ne mogu ovoj zemlji i narodu činiti štetu, a dok nam ne čine štetu, već smo "u dobrom i u plusu" i još mnogo toga pozitivnog bi nam se desilo. Basketball bounce
[Vrh] Go down
Sponsored content





Polančec - ZNA SE nisi sam Empty
PostajNaslov: Re: Polančec - ZNA SE nisi sam   Polančec - ZNA SE nisi sam Empty

[Vrh] Go down
 
Polančec - ZNA SE nisi sam
[Vrh] 
Stranica 1 / 5.Go to page : 1, 2, 3, 4, 5  Next

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Forum Velika Gorica :: Razne teme :: Politika i gospodarstvo-
Forum(o)Bir: