Forum Velika Gorica
Za logiranje na forum kliknite na "Log in".
Za registraciju na forum kliknite na "Registration".
Ako ne želite da Vam ovaj prozor iskače kliknite na "Do not display this again".
Forum Velika Gorica
Za logiranje na forum kliknite na "Log in".
Za registraciju na forum kliknite na "Registration".
Ako ne želite da Vam ovaj prozor iskače kliknite na "Do not display this again".
Forum Velika Gorica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin

 

 SUSRET GENERACIJA-original

Go down 
+3
plemenitašica
Ante
ddugali5
7 posters
Go to page : 1, 2  Next
Autor/icaPoruka
ddugali5
Novi član
Novi član



Broj postova : 8

SUSRET GENERACIJA-original Empty
PostajNaslov: SUSRET GENERACIJA-original   SUSRET GENERACIJA-original Empty22.11.11 23:07

bounce Dragi prijatelji- upravo užurbano radim na programu "Susret Generacija" ! Obzirom na neodlučnost nekih sponzora još je sve u zraku,ali dogovaramo termin 17.12.2011 u klubu 100 !

Autor SUSRETA GENERACIJA Danijel Dugalić (1988g)affraid
[Vrh] Go down
Ante
Admin
Admin
Ante


Broj postova : 2140

SUSRET GENERACIJA-original Empty
PostajNaslov: Re: SUSRET GENERACIJA-original   SUSRET GENERACIJA-original Empty23.11.11 1:43

Čekamo Very Happy
[Vrh] Go down
plemenitašica
Expert
Expert
plemenitašica


Broj postova : 2046

SUSRET GENERACIJA-original Empty
PostajNaslov: Re: SUSRET GENERACIJA-original   SUSRET GENERACIJA-original Empty24.11.11 0:42

Dana - hvala na javljanju direktno u "eter".
Zamolit ću DJ da pusti nekaj samo za tebe. Wink))

Naravno da mnogi od nas čekaju taj "susret".
[Vrh] Go down
JOSIPJOŽA
Boss
Boss
JOSIPJOŽA


Broj postova : 1957

SUSRET GENERACIJA-original Empty
PostajNaslov: Re: SUSRET GENERACIJA-original   SUSRET GENERACIJA-original Empty24.11.11 2:06

Neki dan me jedna prijateljica pitala za susret generacija.Laughing

Sad znam konačno nešto i odgovoriti, bar najaviti kako će biti uskoro. Jeeej. Hvala!
[Vrh] Go down
ddugali5
Novi član
Novi član



Broj postova : 8

SUSRET GENERACIJA-original Empty
PostajNaslov: Re: SUSRET GENERACIJA-original   SUSRET GENERACIJA-original Empty24.11.11 20:28

Hvala na prvim podrškama i drž te fige do ponedjeljka kada bi se trebalo više znati.
[Vrh] Go down
ddugali5
Novi član
Novi član



Broj postova : 8

SUSRET GENERACIJA-original Empty
PostajNaslov: Re: SUSRET GENERACIJA-original   SUSRET GENERACIJA-original Empty29.11.11 17:01

..........sve su manji izgledi za održavanje SUSRETA GENERACIJA ove godine.......možda se dogodi neko čudo.........klasika...

nema love a i izbori su......pa kriza.....

Ipak se puno zahvaljujem RVG-u i naročito gospodinu Juri Hrvačiću koji bi me podržao reklamom i emisijom ,kao i Turističkoj zajednici koja je sve ove

godine vrlo uspješno organizirala SG- dok sam ja spavao dugi zimski san.Kako sam ja autor imena SG,u mojoj organizaciji bila su svega dva susreta pa se ovom

prilikom najviše ZAHVALJUJEM svojim prijateljima Borivoju Zimonji i Vjekoslavu Bakovu bez kojih danas tog programa nebi niti bilo.Također oko ovog susreta -hvala na dobroj volji gospođi Ružici Rašparić i gospodinu Kuniću.

Možda padne nešto sa neba.........ako ne........ima dana, biti će još SG i to kako spada. A sad SVI MARŠ NA...izbore!
[Vrh] Go down
Rožica-ljutibijes
Boss
Boss
Rožica-ljutibijes


Broj postova : 1353

SUSRET GENERACIJA-original Empty
PostajNaslov: Re: SUSRET GENERACIJA-original   SUSRET GENERACIJA-original Empty29.11.11 17:33

ddugali5 je napisao/la:
..........sve su manji izgledi za održavanje SUSRETA GENERACIJA ove godine.......možda se dogodi neko čudo.........klasika...

nema love a i izbori su......pa kriza.....

Ipak se puno zahvaljujem RVG-u i naročito gospodinu Juri Hrvačiću koji bi me podržao reklamom i emisijom ,kao i Turističkoj zajednici koja je sve ove

godine vrlo uspješno organizirala SG- dok sam ja spavao dugi zimski san.Kako sam ja autor imena SG,u mojoj organizaciji bila su svega dva susreta pa se ovom

prilikom najviše ZAHVALJUJEM svojim prijateljima Borivoju Zimonji i Vjekoslavu Bakovu bez kojih danas tog programa nebi niti bilo.Također oko ovog susreta -hvala na dobroj volji gospođi Ružici Rašparić i gospodinu Kuniću.

Možda padne nešto sa neba.........ako ne........ima dana, biti će još SG i to kako spada. A sad SVI MARŠ NA...izbore!

Vama svako dobro i svaka čast na trudu i vjeri ..... mislim da je na sve ovo meni najbolje m16

i da: MARŠ NA IZBORE SVI!!!
zahebant
[Vrh] Go down
JOSIPJOŽA
Boss
Boss
JOSIPJOŽA


Broj postova : 1957

SUSRET GENERACIJA-original Empty
PostajNaslov: Re: SUSRET GENERACIJA-original   SUSRET GENERACIJA-original Empty29.11.11 18:34

A o kojem financijskom iznosu se uopće radi za održavanje SG?

Predpostavljam da je grad odbio pomoći financijski održavanje SG?
[Vrh] Go down
ddugali5
Novi član
Novi član



Broj postova : 8

SUSRET GENERACIJA-original Empty
PostajNaslov: Re: SUSRET GENERACIJA-original   SUSRET GENERACIJA-original Empty29.11.11 20:17

Nekad je bilo SVI MARŠ NA PLES !Bijelo dugme.... e da.........dobra vremena !

U pravu ste sa financijama .... trudio se grad a i županija da se to održi ali eto.....

Financijski iznos ? O tome ipak usmeno.Rolling Eyes
[Vrh] Go down
JOSIPJOŽA
Boss
Boss
JOSIPJOŽA


Broj postova : 1957

SUSRET GENERACIJA-original Empty
PostajNaslov: Re: SUSRET GENERACIJA-original   SUSRET GENERACIJA-original Empty29.11.11 22:18

Šteta, obzirom da se radi o jednom hvale vrijednom događaju, koji povezuje puno toga a prije svega je u interesu naših građana i to nešto starije populacije.

No, žalosno je što grad nije pronašao rezerve za takvo nešto iako se i ne štedi na mnogim poljima.

Jasno je nama kako je kriza ali u raspolaganju s novcima u gradu se nije osjetila baš neka prevelika štednja.

Ili vladajuća garnitura zaista nema sluha za takva događanja ili takva događanja ne posjećuje pa im nije ineters ni pomoći takva događanja, za derneke i pečene volove uz pokojeg narodnjaka bi se možda i našlo nešto peneza. A SG je ipak na neki način kulturna manifestacija.Mad
[Vrh] Go down
ddugali5
Novi član
Novi član



Broj postova : 8

SUSRET GENERACIJA-original Empty
PostajNaslov: Re: SUSRET GENERACIJA-original   SUSRET GENERACIJA-original Empty29.11.11 22:53

JOSIPJOŽA je napisao/la:
Šteta, obzirom da se radi o jednom hvale vrijednom događaju, koji povezuje puno toga a prije svega je u interesu naših građana i to nešto starije populacije.

No, žalosno je što grad nije pronašao rezerve za takvo nešto iako se i ne štedi na mnogim poljima.

Jasno je nama kako je kriza ali u raspolaganju s novcima u gradu se nije osjetila baš neka prevelika štednja.

Ili vladajuća garnitura zaista nema sluha za takva događanja ili takva događanja ne posjećuje pa im nije ineters ni pomoći takva događanja, za derneke i pečene volove uz pokojeg narodnjaka bi se možda i našlo nešto peneza. A SG je ipak na neki način kulturna manifestacija.Mad

Potpuno ste u pravu i hvala na rečenici na kraju.
[Vrh] Go down
plemenitašica
Expert
Expert
plemenitašica


Broj postova : 2046

SUSRET GENERACIJA-original Empty
PostajNaslov: Re: SUSRET GENERACIJA-original   SUSRET GENERACIJA-original Empty30.11.11 0:02

Ne na neki način, nego Susret generacija je KULTNI DOGAĐAJ u vrijeme Lucijskih dana - Dana grada.
To događanje je zamišljeno i provodilo se kao SUSRET odraslih ljudi, roditelja, čak baka i djedova koji se inače rijetko viđaju, zabavljaju, plešu, druže a godinama dok su bili mladi su bili škvadra koja se svakodnevno viđala.
Takav događaj u gradu mora opstati i jebe mi se za Šukerove izbore i za Barišićevo spuštanje glave (dobro da mu se netko ne posere na glavu). Boli me ona stvar koju nemam kaj Kunić pojma nema da je žiro račun Stotke blokiran, zaboli me za etiku ravnateljice koja NEMA POJMA kaj se u Stotki događa.
Stoko sitnog zuba, ionako gubite izbore, a s ovim ćete pogubiti i glasove svojih članova koji su redovni gosti Susreta generacija.

j**** vam.... nikogovići koji vodite rat samo za vlastitu guzicu. Kunić, Mlakar, Kolarec, Šuker, Hubak, i ova nekakva meni nepoznata po prezimenu nazovi ravnateljica ako vama ne treba viđenje i druženje ni sa kim osim sa ZNA SE gadovima - razumijem, ali izvolite i vi razumjeti da u muzici i druženju, sjećanju na 80-te i mladost postoje oni kojima stranke nisu nasušna potreba.

Sve ovo ne pišem sebe radi, jer ja se ipak viđam, družim i ružim sa svojom škvadrom, ali ima mnogo mnogo žena i muškaraca koji nisu u toj poziciji.


Usput - o čemu se ovdje radi - o kakvoj lovi je riječ? Za kaj treba lova?
Pa šank ZARAĐUJE lovu. Nikad do sad nisu bili nazočni sponzori da bi se mukte pilo.
[Vrh] Go down
plemenitašica
Expert
Expert
plemenitašica


Broj postova : 2046

SUSRET GENERACIJA-original Empty
PostajNaslov: Re: SUSRET GENERACIJA-original   SUSRET GENERACIJA-original Empty30.11.11 0:05

Daniel - za kaj treba lova i koliko?
[Vrh] Go down
Ante
Admin
Admin
Ante


Broj postova : 2140

SUSRET GENERACIJA-original Empty
PostajNaslov: Re: SUSRET GENERACIJA-original   SUSRET GENERACIJA-original Empty30.11.11 0:43

I ovo je upropašteno.

Ne vjerujem da je to toliki finiancijski zalogaj.
[Vrh] Go down
JOSIPJOŽA
Boss
Boss
JOSIPJOŽA


Broj postova : 1957

SUSRET GENERACIJA-original Empty
PostajNaslov: Re: SUSRET GENERACIJA-original   SUSRET GENERACIJA-original Empty30.11.11 0:46

Ante je napisao/la:


Ne vjerujem da je to toliki finiancijski zalogaj.



Koliki?
[Vrh] Go down
Ante
Admin
Admin
Ante


Broj postova : 2140

SUSRET GENERACIJA-original Empty
PostajNaslov: Re: SUSRET GENERACIJA-original   SUSRET GENERACIJA-original Empty30.11.11 0:50

Po meni ne može biti više od 10-ak tisuća.

I onda nas uvjerava da je proračun okej. Malo morgen.

Suma sumarum, još jedan dobar projekt propada.
[Vrh] Go down
JOSIPJOŽA
Boss
Boss
JOSIPJOŽA


Broj postova : 1957

SUSRET GENERACIJA-original Empty
PostajNaslov: Re: SUSRET GENERACIJA-original   SUSRET GENERACIJA-original Empty30.11.11 0:57

Ante je napisao/la:
Po meni ne može biti više od 10-ak tisuća.

I onda nas uvjerava da je proračun okej. Malo morgen.

Suma sumarum, još jedan dobar projekt propada.



A kaj mislite da nas par zeme gitare i gange, u grad,bounce malo svirati i gangati, skupiti to, lokacija ispred poglavarstva grada?Basketball
[Vrh] Go down
plemenitašica
Expert
Expert
plemenitašica


Broj postova : 2046

SUSRET GENERACIJA-original Empty
PostajNaslov: Re: SUSRET GENERACIJA-original   SUSRET GENERACIJA-original Empty30.11.11 1:20

Ante je napisao/la:
Po meni ne može biti više od 10-ak tisuća.
Ma za kaj 10 tisuća? Za kaj?

Uostalom može se skupljati ulaznica 30 ili 50 kn i eto neke love. LIjepo reći - treba nam nekoliko tisuća da bi platili ....... što već i ove godine, na žalost moramo skupljati, pa ljudi izvolite.
Ali da se ne održi to je nedopustivo.
[Vrh] Go down
JOSIPJOŽA
Boss
Boss
JOSIPJOŽA


Broj postova : 1957

SUSRET GENERACIJA-original Empty
PostajNaslov: Re: SUSRET GENERACIJA-original   SUSRET GENERACIJA-original Empty30.11.11 1:28

plemenitašica je napisao/la:
Ante je napisao/la:
Po meni ne može biti više od 10-ak tisuća.
Ma za kaj 10 tisuća? Za kaj?




Kaj je trošak, najam stotke od POU(Grada)?

Bend?

Kak veli plemenita, šank, ulaznice će donijeti i neki prihod, koliki neznam.
[Vrh] Go down
ddugali5
Novi član
Novi član



Broj postova : 8

SUSRET GENERACIJA-original Empty
PostajNaslov: Re: SUSRET GENERACIJA-original   SUSRET GENERACIJA-original Empty30.11.11 20:11

Baš ste se razljutili dok sam se ja već gotovo odustao.Ako ćemo raditi susret onda nek bude kako spada ili ništa ! Ideja je bila:

Band 2500kn (slažem se,može i bez toga)

Razglas2000kn(razglas u klubu je sramota našega grada koji je u zvuk i uređenje nedugo utrošio 800 000 kn-pitam ja vas????????????????????????

Barem dva dj-a 1500kn

Mix pult 1000kn(sa gramafonima) ajde može i bez toga

Barem dva redara 800kn?

Pozivnice,plakati 500kn?

Ako novac i padne s neba može jedino preko neke UDRUGE-npr SOLUTIONS FOR YOU njih već znate....znači izbjegli smo porez ali ta udruga mora učiniti neko humanitarnu akciju poput novćanog poklona (transparentno) socijalnoj radnici npr.za 10 najugroženijih obitelji po barem 300kn..........

Udruga 3000kn( a kako bez udruge kad je blokiran račun u stotki )?????

Ugovor sponzora i kluba treba prijaviti na policiji-srećom to je 0 kuna!

A što ako se nedaj bože kome što desi od gostiju???? ma gluposti Dugalić kaj to pišeš....??...

A što ako se ipak desi.....tko je odgovoran.....Mama Mamina!

Prijava na hitnoj 2500kn (Može i bez toga?)

Na kraju,jel ima netko kakvu konkretnu ideju?

Od grada imamo 0-kn,županija može dati u humanitarnu svrhu 2000kn,od sponzora koje jasno neću imenovati 0-kn, i to je to.
[Vrh] Go down
JOSIPJOŽA
Boss
Boss
JOSIPJOŽA


Broj postova : 1957

SUSRET GENERACIJA-original Empty
PostajNaslov: Re: SUSRET GENERACIJA-original   SUSRET GENERACIJA-original Empty30.11.11 22:15

Ako se izostavi bend, razglas(koristi postojeći-800.000 kn??????), ako redari volontiraju

ako se pronađe DJ s miksom (možda volonter za SG) pa mu se plati simbolično 1000 kn

Ok pozivnice, plakati 500 kn

Ne kužim do kraja priču sa udrugom(se misli da je ona organizator? donira humanitarno 3000?)

Ako se smije izostaviti hitna, na SG su stariji i odgovorniji, nema opijanja(iako uvijek nekome može doći)

Dakle to bi bilo ukupno oko 5000 kuna.

Ako županija daje 2000 kn

Ulaznice xy puta 20 kuna= cca. 3000 kuna

I to bi moglo biti to.

Pitanje: Što je sa šankom, zaradom od pića kome to ide i koji troškovi se pokrivaju s tim?

Jel se na to ili dio toga može računati?



Evo samo malo razmišljam na glas.cheers
[Vrh] Go down
ddugali5
Novi član
Novi član



Broj postova : 8

SUSRET GENERACIJA-original Empty
PostajNaslov: Re: SUSRET GENERACIJA-original   SUSRET GENERACIJA-original Empty30.11.11 22:53

Na uređenje i razglas utrošeno je 800tkn(nakon što je već bilo preuređenje)

Tko od redara volontira-poznate li ijednog?

Udruga je legalni posrednik u vezi plaćanja donacija-izvođača programa.

Županija daje 2000kn za program i to udruzi za donaciju

Ulaznice se već dugo ne naplaćuju za SG

Šank se danas izjasnio kako on radi sam za sebe

Dakle,ima puno problema!
[Vrh] Go down
ddugali5
Novi član
Novi član



Broj postova : 8

SUSRET GENERACIJA-original Empty
PostajNaslov: Re: SUSRET GENERACIJA-original   SUSRET GENERACIJA-original Empty01.12.11 0:07

Evo,upravo još jedan sponzor odustaje i čini se to je to.Nisam baš od nekog tipkanja zato evo nekog copy-paste teksta iz arhive I-dio,pa dodatno nešto napisano danas u znak zahvalnosti na podrškama sa ovog foruma.Hvala vam.
































Kao voditelj programa Kluba Mladih i Kluba 100 (1979g-1990g) tokom 80ih,stekao sam i upoznao brojne prijatelje iz svijeta muzike,radio voditelje i discjockey-e svih generacija i muzičkih kultura toga vremena.




Tada je svaka generacija (posebno rock n roll iz 60-ih) bila najglasnija u uvjeravanju kako je njihovo doba u smislu muzike i zabave bilo najluđe.Generacija 70-ih držala je svoju stranu zahvaljujući rock muzici i pojavi funka 74g,pop muzike i punk-a, te pojavi disco muzike 76g koja je zapravo zaživjela u 80-im, u generaciji koja je sa muzičkom produkcijom, stilovima i razvojem tehnologije, slikom i zvukom bila najbogatija.


Tako je nastala ideja o programu kojeg sam nazvao SUSRET GENERACIJA koji je prvi put održan 25.11.1988g. povodom 20-og rođendana kluba kada je kroz pet noći nastupilo oko 30-ak dee jay-a i radio voditelja svih generacija.

I pogađate-generacija 60ih konzumirala je prve večeri više pića nego cijela Stotka u redovnom mjesećnom programu, ali i ostale večeri su bile dubke pune.

U arhivi POU postoje svi zapisi,sigurno i o broju prodanih karata. Možda i DVD o tom događaju doživi premijeru.



Drugi SG 89g potvrdio je uspijeh prvoga i morate priznati,od 1979 sve do tada nakon svakog bučnog i zadimljenog vikenda i honorarnog rada provedenog u Klubu Mladih, kasnije u Klubu 100,došlo je vrijeme za pauzu...a...počeo je i rat.




Najveću zaslugu za opstanak SG-a ima Borivoj Zimonja koji je zaista sa puno truda i volje (uz jako malo novca) zapravo održavao i vodio Klub 100 ranih 90ih.Kasnije je uključena i TZ kao i voditelj Vjekoslav Bakov.



Na protekla tri susreta u org. TZ (uvijek prosinac) pozvali su čak i mene(ma hajde de) i kako ste napisali bilo je odlično-baš kao nekad….ali ne mojom zaslugom.Ti gosti su nekad dolazili u klub i znaju se bolje provesti nego ova današnja čunga bunga generacija koja sluša narodnjake i Ramonse istovremeno.




Kap koja je prelila čašu bio je zadnji SG ove god. u proljeće.Ljudi su pozvani a na pozivnici –NIŠTA – ni tko je dj ni koji band ….ništa…muk,jad i tišina.Pitam se a tko je onda dobio honorar od 1200 namjenjen za dva dj ?Upitao sam a tko je organizator??? TZ kaže Klub 100 a Klub 100 kaže TZ!!!!! SUPER rekoh….

Ma nema veze,ubrzo je i sama TZ na svom velikom vijeću izglasala "zakon" o odustajanju od tog projekta.






Gotovo istovremeno Klub 100 sve više tone i dolazi do blakade računa.Sadašnjeg voditelja mladog Tomislava osobno poznajem i znam da mu nije bilo lako uz scenske torture gospodične Bulić koja se trebala držati kazališta (skidam kapu) i prepustiti klub Riznici jer oni nadam se nebi upropastili stotku sa plastičnim zvučnicima i prekrasnim ogledalima.Siguran sam da je i veliki trud uložila i Ivanka Mazurhijević ali ruku na srce,teško je realizirati programe u ova vremena kada mladi danas nemaju novca.I što onda dobijete za pošteni rad?-Blokadu računa



Nadalje ostaje nejasno kako i zašto je došlo do odvajanja KLUBA 100 od POU?

Tko tu koga ?Zašto je to tako i tko je to odlučio.?



U nadi za povratak kluba u POU i za bolje sutra svima nama ,i u nadi da se SG održi na životu već iduće godine!




ŽELIM SVIMA -SVE DOBRO ! Danijel Dugalić
[Vrh] Go down
plemenitašica
Expert
Expert
plemenitašica


Broj postova : 2046

SUSRET GENERACIJA-original Empty
PostajNaslov: Re: SUSRET GENERACIJA-original   SUSRET GENERACIJA-original Empty01.12.11 0:35

ddugali5 je napisao/la:
Na uređenje i razglas utrošeno je 800tkn(nakon što je već bilo preuređenje)

Tko od redara volontira-poznate li ijednog?

Udruga je legalni posrednik u vezi plaćanja donacija-izvođača programa.

Županija daje 2000kn za program i to udruzi za donaciju

Ulaznice se već dugo ne naplaćuju za SG

Šank se danas izjasnio kako on radi sam za sebe

Dakle,ima puno problema!

Tih 800 tisuća smo odavno apsolvirali - Šimunović ZNA SE nakaza koja se pod naletom Šukera odjavila sa prebivalištem iz grada VG. No vjerujem da ga se još uvijek može teretiti. Ali to nije tema.

Redari-volonteri - možda bi netko iz Hvidre došao, žena neka pleše, a on nek bar do ponoći statira na ulazu.

Ako nema druge neka budu ulaznice.

Šank radi sam za sebe?????????????? Halo... Dugalić bu organiziral a netko bu zaradio na šanku? Tko je tu lud. Pa kak taj šank radi bez hitne i policije i redara tak bome može i sada - ili ne može?

Kakva donacija - pa nije to susret humanitarnog karaktera u smislu prikupljanja love nego u smislu DRUŽENJA.

DJ - ako se plati 1500 kn onda valjda imaju i mix pult i razglas.

Bend - ili bu sviral gratis ili ne bu sviral.

Ako se nekom nekaj desi - kak to misliš? Pa i večeras sam bila u jednom klubu pa nije nitko nadamnom bdio niti mi mahao palminim listom da me rashladi. Kakve su to sad "izmišljotine" da nam za slušanje i ples u klubu treba hitna.

Jebate, u kojoj ja to državi živim.
[Vrh] Go down
mariofil68
Ide prema gore
Ide prema gore
mariofil68


Broj postova : 245

SUSRET GENERACIJA-original Empty
PostajNaslov: Re: SUSRET GENERACIJA-original   SUSRET GENERACIJA-original Empty01.12.11 2:25

Sjaši murta da uzjaše Kurta ( iz zbirke pjesama POZ-a nepoznatog autora).

Poštovani moji forumaši. Da bi započeli razmjenu mišljenja i iskustava vezano uz okupljanje građana Republike Burkine Vam ga Faso morali bi se upoznati sa važećim propisima i regulama koje u istoj funkcioniraju. Ne može gospodin Dugalić ( svak mu čast) samostalno organizirati okupljanje građana jer da bi netko naplačivao ulaznice, dobivao sredstva na temelju sponzorstva ili donacija, te odgovarao za mir, red i disciplinu mora funkcionirati putem bilo kakve udruge građana npr. HDZ, HNS, SAO Krajna, Solution4you, Udruga povratnika na plemenita ognjišta itd.itd. Dakle, prije nego se ufatite komentarisanja upoznajtese sa pravilima utakmice. S obzirom da se okupljanje građana održava u prostoru koji je u vlasništvu Grada, a funkcionira po sistemu " blokiran sam majko i nije mi loše" i kao takav ima podršku istaknutih pročelnika za društvene događaje, istaknutih turističkih djelatnika i visokoprcenzioniranih članova vodecih koalicija godp. Dugalić sa nekim od njih mora potpisati nekakav komad papira da mu se prostor ustupa za to okupljenje, da mu se prostor iznajmljuje ili da mu se prostor sponzorski prepušta. Ukoliko uvažena Plemenita misli da se muzika može puštati sa razglasa koji postoji, Grunding kazića i Muso linija ( koje nisu nikad ni došle al su plačene) onda se vara. profesionalni pristup jedini je pravi pristup koji gosp.Dugalić zna, sve ostalo je diri diri dajke evo Milanovića i njegove cajke. ideja vodilja je da se okuplja generacija koja je živjela mladost u klubu 100 i da se kroz to okupljanje skupi neka kinta kako bi se pokazalo da još uvijek postoji humanitarna nota kroz druženje i zabavu. Al s obzirom da je klub u blokadi, da gosp.Dugalić nije udruga građana, da ovaj projekt kao i svaki drugi ozbiljni nema intenciju zarade već pokrivanja nužnih troškova obično završ u kanti za sofsticirani otpad. Bolje je platiti visoko sofisticirane marketinške poteze skupine koja je na vlasti, trošiti na mobitel 9000 kn mjesečno na trošak proračuna, peglati kartice Grada za promociju Velike Gorice u caffe baru u Zagrebu i gablati u ribljem restoranu na istu tu karticu. A Vi koji bi se okupljali možete se okupljati na izbornim skupovima ili kod memija ( "stara mušterijo"). Zato, ako imate smislenih prijedloga pošaljite ih tom DJ-u, ako mislite da možete konkretnije pomoći krenite u akciju, a ako mislite da je to sve normalno, kupite kilu kruha i odnesite u Centar za socijalnu skrb. Gosp. Dugalič je valjda već shvatio da u ovom sistemu svi oni koji se žele neformalno družiti, koji žele nekoj sirotinji pomoći ili donirati bez počasti na kraju završe u istražnom postupku. Slušajte i dalje Jelenu karlaušu, DJ Krmka ili Thompsona, a Novi Val, muziku 80 tih ostavite da trune i dalje. Voli Vas Vaš Mariofil68. All you nead is love, love is all you nead!!!affraid
[Vrh] Go down
Sponsored content





SUSRET GENERACIJA-original Empty
PostajNaslov: Re: SUSRET GENERACIJA-original   SUSRET GENERACIJA-original Empty

[Vrh] Go down
 
SUSRET GENERACIJA-original
[Vrh] 
Stranica 1 / 2.Go to page : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Susret generacija

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Forum Velika Gorica :: Domaće teme :: Događaji-
Forum(o)Bir: