Forum Velika Gorica
Za logiranje na forum kliknite na "Log in".
Za registraciju na forum kliknite na "Registration".
Ako ne želite da Vam ovaj prozor iskače kliknite na "Do not display this again".
Forum Velika Gorica
Za logiranje na forum kliknite na "Log in".
Za registraciju na forum kliknite na "Registration".
Ako ne želite da Vam ovaj prozor iskače kliknite na "Do not display this again".
Forum Velika Gorica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin

 

 međunarodni turnir na udarniku

Go down 
Autor/icaPoruka
manimal
Ide prema gore
Ide prema gore
manimal


Broj postova : 413

međunarodni turnir na udarniku Empty
PostajNaslov: međunarodni turnir na udarniku   međunarodni turnir na udarniku Empty24.06.11 22:09

...čul sam od ljudi koji se vrzmaju po udarniku (a i danas sam osobno vidio dolazak ekipa) da sutra počinje međunarodni turnir u nogometu na udarniku... dolaze crvena zvezda, ajduk, dinamo, sarajevo, ferencvaroš (ja po vuku) i ine... sve zajedno 32 ekipe na 4 terena...
[Vrh] Go down
manimal
Ide prema gore
Ide prema gore
manimal


Broj postova : 413

međunarodni turnir na udarniku Empty
PostajNaslov: Re: međunarodni turnir na udarniku   međunarodni turnir na udarniku Empty25.06.11 12:33

manimal je napisao/la:
...čul sam od ljudi koji se vrzmaju po udarniku (a i danas sam osobno vidio dolazak ekipa) da sutra počinje međunarodni turnir u nogometu na udarniku... dolaze crvena zvezda, ajduk, dinamo, sarajevo, ferencvaroš (ja po vuku) i ine... sve zajedno 32 ekipe na 4 terena...

http://www.24sata.hr/nogomet/vise-od-500-limaca-na-turniru-u-velikoj-gorici-dolazi-i-zvezda-225332

Više od 500 limača na turniru u Velikoj Gorici, dolazi i Zvezda


Na turniru limača 'Alpas cup-Udarnik 2011.' u Velikoj Gorici nastupit će 32 kluba. Sudjelovanje su već potvrdili klubovi iz Austrije, Slovenije, BiH, Mađarske i Srbije...


Četvrtak, 23. 6. 2011. Piše: 24sata međunarodni turnir na udarniku Vise-od-500-limaca-na-turniru-u-velikoj-gorici-dolazi-i-zvezda-504x335-20110625-20110623140155-02301072ebad13da65f0fdfa61d6e5b2 24sata Igrat će se na terenima SRC-a Kurilovec u Velikoj Gorici








Sudjelovat će 32 momčadi s više od 500 dječaka u dobi od devet do jedanaest godina. Turnir će se održati na terenima SRC-a Kurilovec u Velikoj Gorici, a sudjelovanje su potvrdili klubovi iz Austrije, Slovenije, BiH, Mađarske i Srbije. Tako će, uz limače Udarnika, na turniru zaigrati i beogradska Crvena zvezda, Sturm iz Graza, Novi grad iz Sarajeva, slovenski Maribor te mađarski Ferencvarosi Toma Klub i Ujpesti.
I većina hrvatskih prvoligaša na turnir dovodi svoje limače - od Dinama i Hajduka, zatim Splita, Cibalije, Slaven Belupa, Karlovca, Zadra, Varaždina, Osijeka, Hrvatskog dragovoljca...
Djeca će se družiti s poznatim sportašima i zabaviti u igraonici primjerenoj njihovoj dobi.
[Vrh] Go down
 
međunarodni turnir na udarniku
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Forum Velika Gorica :: Razne teme :: Sport i rekreacija-
Forum(o)Bir: