Forum Velika Gorica
Za logiranje na forum kliknite na "Log in".
Za registraciju na forum kliknite na "Registration".
Ako ne želite da Vam ovaj prozor iskače kliknite na "Do not display this again".
Forum Velika Gorica
Za logiranje na forum kliknite na "Log in".
Za registraciju na forum kliknite na "Registration".
Ako ne želite da Vam ovaj prozor iskače kliknite na "Do not display this again".
Forum Velika Gorica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Uhićenja

Go down 
5 posters
Autor/icaPoruka
Ante
Admin
Admin
Ante


Broj postova : 2140

Uhićenja Empty
PostajNaslov: Uhićenja   Uhićenja Empty09.06.11 13:02

S obzirom na veliki broj uhićenja u posljednje vrijeme, potrebna je samostalna rubrika samo s tom temom. Vjerujem da će ubrzo narasti na xy stranica Very Happy
[Vrh] Go down
Ante
Admin
Admin
Ante


Broj postova : 2140

Uhićenja Empty
PostajNaslov: Re: Uhićenja   Uhićenja Empty09.06.11 13:02

Čehok pod istragom, Sabor danas odlučuje o skidanju imuniteta

Čehok: Ništa, ništa, sve je bilo korektno, to su neke stare stvari. Sumnjiči ga se za udruživanje radi počinjenja kaznenih djela te za zloporabu položaja i ovlasti

http://www.vecernji.hr/vijesti/cehok-pod-istragom-sabor-danas-odlucuje-skidanju-imuniteta-clanak-298373
[Vrh] Go down
JOSIPJOŽA
Boss
Boss
JOSIPJOŽA


Broj postova : 1957

Uhićenja Empty
PostajNaslov: Re: Uhićenja   Uhićenja Empty09.06.11 13:03

A baš mi je bio simpatičan taj Čehok, sve dok nije napustio HSLS.
[Vrh] Go down
plemenitašica
Expert
Expert
plemenitašica


Broj postova : 2046

Uhićenja Empty
PostajNaslov: Re: Uhićenja   Uhićenja Empty12.07.11 0:17

Nije uhićenje (još) ali je na pomolu.
Perfektan tekst koji koristim i upućujem bezimenom "junaku" kojih ima u svakom ZNA SE klanu na svim položajima u državi. Pa i u našem gradu.



Ne zanima me jeste li ministar, prvi ministar, general, državni tajnik ili direktor državnog poduzeća, kao što mi je savršeno svejedno jeste li već u pritvoru ili se nadate oslobađajućoj presudi ili još uvijek vjerujete da nećete biti otkriveni i uhićeni. Ne tiče me se je li vaš slučaj u fazi operativne obrade, istrage, glavne rasprave ili žalbe. Ne zanima me hoćete li biti otkriveni, raskrinkani, procesuirani i pravomoćno osuđeni ili ste, pak, dovoljno vješti da ste uklonili sve tragove. Vaše ime i prezime i vaše kazneno djelo potpuno su mi nezanimljivi......

Zanima me samo postavljate li sebi pitanja.
......
Kad ste već krali, zašto niste krali u velikom stilu? Ne pokušavam reći da biste bili manje krivi da ste taj novac uložili u Toskanu, Azurnu obalu ili u vilu pored Ženevskog jezera, ali da ste u trošenju pokazali polovicu one strasti koju ste uložili u pohlepu, to bi bilo ljudski, možda i šarmantno, a u svakom slučaju shvatljivo.

Ovako ste pokazali da ste i idiot osim što ste kriminalac. Tko ste vi uopće?
....
Kriminalcu nije potrebna država da bi krao, štoviše, ona mu je prirodni neprijatelj. Vama je država bila prirodni saveznik. U odnosu na vas pravi kriminalac je hrabri vitez spreman na rizik. Vi ste obična kukavica. Vi igrate na sigurno. Vi kradete samo pod okriljem države. Netko bi mogao pomisliti da ste je samo zato i stvorili. Ni za ono vaše glupo domoljublje niste sposobni.
.....
Vama je bilo draže licemjerje. Vi spadate u one koji se osjećaju prevareno ako ne varaju. A ni za licemjerje niste bili sposobni. Sve je od samog početka bilo providno, sa, za vas tako tipičnim, pomanjkanjem ukusa.

http://www.tportal.hr/komentari/komentatori/137871/Ministre-je-li-bilo-vrijedno-truda.html
[Vrh] Go down
Ante
Admin
Admin
Ante


Broj postova : 2140

Uhićenja Empty
PostajNaslov: Re: Uhićenja   Uhićenja Empty14.07.11 15:55

HDZ: Uhićena bivša šefica računovodstva od 2009. nema ništa sa stranačkim financijama

Policija je jutros uhitila Branku Pavošević, bivšu šeficu HDZ-ova računovodstva. Branka Pavošević je bila šefica računovodstva sve do povlačenja Ive Sanadera iz politike 2009. godine.

http://www.jutarnji.hr/branka-pavosevic--policija-uhitila-bivsu-seficu-hdz-ova-racunovodstva/959272/
[Vrh] Go down
JOSIPJOŽA
Boss
Boss
JOSIPJOŽA


Broj postova : 1957

Uhićenja Empty
PostajNaslov: Re: Uhićenja   Uhićenja Empty15.07.11 1:52

Bit će veselo čuti što ona ima za kazati, jao kukulele, još kad stigne doc Ivo, biti će tamburanja. Basketball
[Vrh] Go down
Ante
Admin
Admin
Ante


Broj postova : 2140

Uhićenja Empty
PostajNaslov: Re: Uhićenja   Uhićenja Empty18.07.11 23:19

IVAN ČEHOK podnio je neopozivu ostavku na funkciju gradonačelnika Varaždina.

Portal regional.com javlja kako se Čehok, koji je trenutno u pritvoru u Remetincu, na taj čin odlučio na zahtjev svojih odvjetnika Vlade Sevšeka iz Varaždina i Jasne Novak, odvjetnice izu Zagreba i to isključio iz pravnih razloga. Čehok se, naime, nada da je time eliminirao barem jedan bitan razlog za prduženje pritvora.

http://www.index.hr/vijesti/clanak/cehok-podnio-ostavku-na-mjesto-gradonacelnika-varazdina/562046.aspx
[Vrh] Go down
Ante
Admin
Admin
Ante


Broj postova : 2140

Uhićenja Empty
PostajNaslov: Re: Uhićenja   Uhićenja Empty23.07.11 0:04

I još jedan gradonačelnik.....

USKOK podigao optužnicu protiv Andra Vahušića i Pera Vićana!

http://www.jutarnji.hr/afera-sipan----uskok-podigao-optuznicu-protiv-andra-vahusica-i-pera-vicana-/960865/
[Vrh] Go down
Rožica-ljutibijes
Boss
Boss
Rožica-ljutibijes


Broj postova : 1353

Uhićenja Empty
PostajNaslov: Re: Uhićenja   Uhićenja Empty23.07.11 12:26

Ante je napisao/la:
I još jedan gradonačelnik.....

USKOK podigao optužnicu protiv Andra Vahušića i Pera Vićana!
aaaa joj, samo ako USKOK krene "onak zapravo delati" u Hrvatskoj bude cvjetalo građevinarstvo - delajući ZATVORE... hihihihihihihhiiiiiii Uhićenja 703205

... ili možda "osposobe" Goli affraid , ali ja sam nekako još uvijek sklona razmišljati o "igrokazima za vanjske i unutarnje potrebe" Exclamation
[Vrh] Go down
Ante
Admin
Admin
Ante


Broj postova : 2140

Uhićenja Empty
PostajNaslov: Re: Uhićenja   Uhićenja Empty27.07.11 13:17

Već sutra trebalo bi se sastati saborsko Mandatno-imunitetno povjerenstvo da bi raspravilo skidanje imuniteta HDZ-ovom zastupniku Vedranu Rožiću. Zahtjev za skidanjem imuniteta poslalo je Državno odvjetništvo, a kako neslužbeno doznajemo, radi se o slučaju gospodarskih malverzacija u Hajduku

Rožića, bivšeg direktora Hajduka i bivšeg gradonačelnika Trogira, zajedno s Nadanom Vidoševićem, Ivanom Buljanom i Bartolom Kalebom, tereti se za gospodarske malverzacije u Hajduku. Riječ je o financijskim malverzacijama u Hajduku od 1993. do 1997. godine. Vidošević, Rožić, Buljan i Kaleb terete se da su utajili porez i oštetili državu za 55 milijuna kuna. Terete se i da su za šest milijuna nekadašnjih DEM-a oštetili Hajduk.

http://www.tportal.hr/vijesti/hrvatska/140539/HDZ-ovac-Vedran-Rozic-sutra-ostaje-bez-imuniteta.html
[Vrh] Go down
Rožica-ljutibijes
Boss
Boss
Rožica-ljutibijes


Broj postova : 1353

Uhićenja Empty
PostajNaslov: Re: Uhićenja   Uhićenja Empty27.07.11 21:33

Joj, kak mi je drag ovaj topic gdje vi "nižete" ova uhićenja. Uhićenja 778688 Al samo nastavite, jer da ovdje ne pročitam, tko zna da li bih znala za sve to.Uhićenja 812283

Al mene bi još više razveselio topic pod temom npr. Koliko su zaradili "bukse" i dosuđeno im i topic npr. Koliko je imovine i novca od pokradenog i popljačkanog oduzeto i vraćeno. Uhićenja 375790

Sve je to u svrhu "kruha i igara" ovom jadnom, već gladnom biračkom tijelu - hihihihihiiiiiii.
Uhićenja 70445
[Vrh] Go down
Ante
Admin
Admin
Ante


Broj postova : 2140

Uhićenja Empty
PostajNaslov: Re: Uhićenja   Uhićenja Empty28.07.11 0:28

Doći će i ta tema, prije ili kasnije.
[Vrh] Go down
JOSIPJOŽA
Boss
Boss
JOSIPJOŽA


Broj postova : 1957

Uhićenja Empty
PostajNaslov: Re: Uhićenja   Uhićenja Empty28.07.11 10:54

Ante je napisao/la:
Doći će i ta tema, prije ili kasnije.



Pravda je spora ali dostižna. Laughing
[Vrh] Go down
Ante
Admin
Admin
Ante


Broj postova : 2140

Uhićenja Empty
PostajNaslov: Re: Uhićenja   Uhićenja Empty28.07.11 10:55

JOSIPJOŽA je napisao/la:
Pravda je spora ali dostižna. Laughing



Mislim da je to urbana legenda.
[Vrh] Go down
Rožica-ljutibijes
Boss
Boss
Rožica-ljutibijes


Broj postova : 1353

Uhićenja Empty
PostajNaslov: Re: Uhićenja   Uhićenja Empty28.07.11 18:10

JOSIPJOŽA je napisao/la:
Ante je napisao/la:
Doći će i ta tema, prije ili kasnije.



Pravda je spora ali dostižna. Laughing

Kaj vi jedan i drugi stvarno vjerujete u ovo kaj ste napisali? Isuse i Marijo, a tek sam s topica "neshvatljive sudske presude" Uhićenja 375790
[Vrh] Go down
glava
Učenik
Učenik



Broj postova : 53

Uhićenja Empty
PostajNaslov: Re: Uhićenja   Uhićenja Empty28.07.11 19:04

JOSIPJOŽA je napisao/la:
Ante je napisao/la:
Doći će i ta tema, prije ili kasnije.



Pravda je spora ali dostižna. Laughing

Hvala Bogu da je Piculu i Beusa dostigla pa više ne tumaraju gradom cheers
[Vrh] Go down
Rožica-ljutibijes
Boss
Boss
Rožica-ljutibijes


Broj postova : 1353

Uhićenja Empty
PostajNaslov: Re: Uhićenja   Uhićenja Empty28.07.11 21:08

glava je napisao/la:
Hvala Bogu da je Piculu i Beusa dostigla pa više ne tumaraju gradom cheers

This is Uhićenja 60396, come back Uhićenja 270151. Do not pollute any topic! Tnx!

(Now "march" of the "idols" they shall make the translation - a sad marš kod "idola" neka naprave prijevod)
[Vrh] Go down
Sponsored content





Uhićenja Empty
PostajNaslov: Re: Uhićenja   Uhićenja Empty

[Vrh] Go down
 
Uhićenja
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Forum Velika Gorica :: Razne teme :: Politika i gospodarstvo-
Forum(o)Bir: