Forum Velika Gorica
Za logiranje na forum kliknite na "Log in".
Za registraciju na forum kliknite na "Registration".
Ako ne želite da Vam ovaj prozor iskače kliknite na "Do not display this again".

Početna stranicaRegistracijaLogin

Share

POT i Zemljišne zajednice

Go down 
Go to page : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
Autor/icaPoruka
JOSIPJOŽA
Boss
Boss
JOSIPJOŽA

Broj postova : 1957

POT i Zemljišne zajednice Empty
PostajNaslov: POT i Zemljišne zajednice   POT i Zemljišne zajednice Empty08.09.10 14:41

http://www.zemljisne-zajednice.hr/vijesti21.html

Nikakvih novih informacija ne nalazim glede rada i rješenje Povjerenstva za povrat zemlje Zemljišnim Zajednicama koje je osnovao Grad Velika Gorica prije godinu i više dana.

Je li ima što novoga, je li to povjerenstvo uopće nešto radi u tom smjeru, teško je dobiti bilo kakvu informaciju.
To valjda govori samo jedno da povjerenstvo nije ništa ni napravilo jer da je već bi zasigurno imali nekih informacija u javnosti.

Da li će doći i kada na sjednicu GV i Izviješće o radu tog povjerenstva? To će biti svakako zanimljivo, poglavito sada kada je nakon preslagivanja GV u predsjedničku fotelju sjela Vesna Škare Ožbolt koja je poznata kao "pravi borac" za povrat zemlje Zemljišnim Zajednicama. Ostaje nam da pričekamo i da vidimo da li će i kada ta tema doći na neku od idućih sjednica GV
[Vrh] Go down
plemenitašica
Expert
Expert
plemenitašica

Broj postova : 2046

PostajNaslov: Re: POT i Zemljišne zajednice   POT i Zemljišne zajednice Empty08.09.10 15:15

JOSIPJOŽA je napisao/la:

Nikakvih novih informacija ne nalazim glede rada i rješenje Povjerenstva za povrat zemlje Zemljišnim Zajednicama koje je osnovao Grad Velika Gorica prije godinu i više dana.

Je li ima što novoga, je li to povjerenstvo uopće nešto radi u tom smjeru, teško je dobiti bilo kakvu informaciju.
A čujte, ostaje nam za čekati da se Muha ovdje ulogira pak da nam napiše, on sigurno sve zna.

JOSIPJOŽA je napisao/la:

To valjda govori samo jedno da povjerenstvo nije ništa ni napravilo jer da je već bi zasigurno imali nekih informacija u javnosti..

Pa bili su godišnji odmori, koji ZNA SE traju nekoliko mjeseci. POT i Zemljišne zajednice Sleep

JOSIPJOŽA je napisao/la:

Ostaje nam da pričekamo i da vidimo da li će i kada ta tema doći na neku od idućih sjednica GV

Samo što nije, naročito sad kad nema gospona Lučića. Nema nikve prepreke, do sad im je on smetao jer si je dozvolil obući plemenitašku opravu. Pak su nekteri rekli da se igra folklora.
[Vrh] Go down
plemenitašica
Expert
Expert
plemenitašica

PostajNaslov: Re: POT i Zemljišne zajednice   POT i Zemljišne zajednice Empty16.09.10 15:00

JOSIPJOŽA je napisao/la:

Držite me, forumaši moji da ne padnem sa stolice, čuvajte me kad hodam po cesti da se ne srušim pod auto - od šoka.
Ne mogu vjerovati, ja ne mogu vjerovati.

"Gradsko vijeće usvojilo je i prijedlog kojim se predstavnikom Gradskog vijeća u Povjerenstvu za povrat imovine urbarskih zemljišnih zajednica Turopolja i zemljišne zajednice POT-a, imenuje Vesna Škare Ožbolt."
http://www.gorica.hr/2010/09/gradsko-vijece-nezadovoljno-vodenjem-puckog-ucilista/#more-5558

Fujjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj................. bljak............... fujjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj

Muha - nadam se da ste zadovoljni, ako itko onda bar vi.
[Vrh] Go down
Ante
Admin
Admin
Ante

Broj postova : 2140

PostajNaslov: Re: POT i Zemljišne zajednice   POT i Zemljišne zajednice Empty21.09.10 16:13

Veliko povjesno pomirenje velikih neprijatelja, Urabaraca i DC-a, Rakarca i Kunića. Ljubav cvate na sve strane, bit će si i kumovi djeci i odašiljati poruke ljubavi širem svijeta, hihihiihih
[Vrh] Go down
mariovg
Učenik
Učenik

Broj postova : 49

PostajNaslov: Re: POT i Zemljišne zajednice   POT i Zemljišne zajednice Empty12.10.10 11:09

Plemenitašice koliko tebi HNS plaća da sereš po VŠO?
[Vrh] Go down
plemenitašica
Expert
Expert
plemenitašica

PostajNaslov: Re: POT i Zemljišne zajednice   POT i Zemljišne zajednice Empty12.10.10 13:18

mariovg je napisao/la:
Plemenitašice koliko tebi HNS plaća da sereš po VŠO?

Mnogo više nego vama VŠO.

Samo što isplata nije u novcu nego u osmjehu, dobrom društvu i druženju. flower flower flower flower

I to ne samo HNS-ovaca. sunny

Imam vam ja prijatelje i u SDP-u. Imam i u HSS-u. sunny

A čujem da niti umirovljenicima nisam strana. I s njima pijem kavu i razmjenjujem iskustva. sunny

Često baš forumaška.

A znam da me i vaš predsjednik rado čita i gleda. Wink Pozdrav predsjedniku.
[Vrh] Go down
mariovg
Učenik
Učenik

Broj postova : 49

PostajNaslov: Re: POT i Zemljišne zajednice   POT i Zemljišne zajednice Empty12.10.10 13:28

Normalno da nisi strana umirovljenicima kad ste generacija. Bilo bi čudno da je obrnuto.
Znači time se plaća, ************************************************* ajde nek ti bude. tko zna i ja sam blizu mirovine, samo se moram učlaniti u strankicu... What a Face

Moderirano prema pravilima foruma. Korisnik dobio BAN zbog učestalog provociranja i vrijeđanja.
[Vrh] Go down
plemenitašica
Expert
Expert
plemenitašica

PostajNaslov: Re: POT i Zemljišne zajednice   POT i Zemljišne zajednice Empty12.10.10 13:54

mariovg je napisao/la:
Uvreda.
Kaj vam je to trebalo? Question Question Question

Ali ne zbog godina jer se ponosim svojim godinama, nego je uvreda sama pomisao na mladiće i riječ u navodnim znacima.
Mariovg - vama na znanje - ja imam muža mladića i taj jedan mi je sasvim dovoljan.
A auto vozim na servis kod Klarića u Rakarje.
mariovg je napisao/la:

***************************u
Još nisam, a i načekat ću se.
mariovg je napisao/la:

....... tko zna i ja sam blizu mirovine, samo se moram učlaniti u strankicu...
Vi ste blizu mirovine malo morgen. Imate raditi do 65. To je vama vaša vlada dala.
Što se strankice čine - Priča se po gradu - nekak vas nečeju... Embarassed
Morate se dokazati, a to vama baš i ne ide. Niste podložni. Razz
Možda je ipak problem u vama.
No, za utjehu - niti mene nečeju. Tak da sam izvan stranaka, sa svima sam si dobra. Smile Smile Smile Smile
[Vrh] Go down
Rožica-ljutibijes
Boss
Boss
Rožica-ljutibijes

Broj postova : 1353

PostajNaslov: Re: POT i Zemljišne zajednice   POT i Zemljišne zajednice Empty12.10.10 16:04

@mariovg, ovo je ipak "to much". Ovo je toliko niskoprizemno, vulgarno i strašno, da mislim da ste zaista zavrijedili BAN. pig Mad

Ovako niske, banalne i prizemne osobne uvrede prema kolegici forumašici s moje strane ne mogu i neću tolerirati. Jer na ovaj forum ste i došli ne s namjerom diskutiranja i iznošenja mišljenja i stavova ili informiranja, razmjene stava po pojedinim pitanjima i temama, nego ISKLJUČIVO RADI VRIJEĐANJA I PONIŽAVANJA FORUMAŠA na ovom forumu. Eeee, neće ići @mariovg, pa da ste moj rođeni otac ili brat ili suprug ili ne znam tko da jeste. Exclamation Exclamation Exclamation

Pozivam Moderatora i Admina da ovo odmah sankcioniraju ovakvu bljuvotinu ili mene banaju. Arrow Arrow Arrow
[Vrh] Go down
JOSIPJOŽA
Boss
Boss
JOSIPJOŽA

PostajNaslov: Re: POT i Zemljišne zajednice   POT i Zemljišne zajednice Empty13.12.10 23:48

Danas slučajno čujem da se bira novi Župan POT, na Lucijskom spravišću u Lukavec Gradu?
Je to istina i ako je zna li se tko je novi Župan POT?
[Vrh] Go down
plemenitašica
Expert
Expert
plemenitašica

PostajNaslov: Re: POT i Zemljišne zajednice   POT i Zemljišne zajednice Empty14.12.10 23:12

JOSIPJOŽA je napisao/la:

Je to istina i ako je zna li se tko je novi Župan POT?
Stari/novi, produžen mandat g. Franji pl Kos.
[Vrh] Go down
JOSIPJOŽA
Boss
Boss
JOSIPJOŽA

PostajNaslov: Re: POT i Zemljišne zajednice   POT i Zemljišne zajednice Empty14.12.10 23:23

plemenitašica je napisao/la:

Dobro, hvala za informaciju, pa koji je to već mandat g.Franji pl Kosu, ak se ne varam četvrti?
Kaj nema nekih novih snaga u POT-u, mislim da se poslije tolko mandata osjeti malo zamor materijala, zasićenje?
Bilo bi mi logično malo svježe krvi.
[Vrh] Go down
plemenitašica
Expert
Expert
plemenitašica

PostajNaslov: Re: POT i Zemljišne zajednice   POT i Zemljišne zajednice Empty14.12.10 23:29

JOSIPJOŽA je napisao/la:
plemenitašica je napisao/la:

Dobro, hvala za informaciju, pa koji je to već mandat g.Franji pl Kosu, ak se ne varam četvrti?
Kaj nema nekih novih snaga u POT-u, mislim da se poslije tolko mandata osjeti malo zamor materijala, zasićenje?
Bilo bi mi logično malo svježe krvi.
Hm, naravno da bi. Naravno da bi se i g. Franjo pl Kos trebao i morao još više angažirati oko POT-a, biti i puno glasniji. No nismo svi isti.

Mladi - pa gdje su? Zašto ih nema? Plemenitaši su izabrali od dva ili tri (ne znam) koji su se kandidirali. Niti jedan nije mlad.

Meni je čudno kak se Franjo uopće kandidiral jer sam čitala da ne bude, da mu je dosta. Ali, ne znam, nisam baš u toku.
[Vrh] Go down
JOSIPJOŽA
Boss
Boss
JOSIPJOŽA

PostajNaslov: Re: POT i Zemljišne zajednice   POT i Zemljišne zajednice Empty14.12.10 23:45

Ak mu je dosta, kak velite da je rekao, uz to nije ni puno glasan, onda se POT-u i ne piše baš dobro?
Čujem da je spreman i prijedlog zakona o povratu zemlje zemljišnim zajednicama, koji samo što nije došao na dnevni red Sabora, koga su spremali koliko sam čuo GBR i g. Zdravko Lučić, navodno najavljen i na aktualnom satu na zadnjoj sjednici GV kroz vijećničko pitanje, pa stoga bi u takvoj situaciji Župan morao i trebao dati puni i maksimalni angažman a i biti vrlo glasan, kako bi se konačno došlo do cilja, tj. zakonskog rješenja povrata zemlje zemljišnim zajednicama. POT se treba tu po meni jako uključiti, poticati i ostale ZZ Hrvatske, pokušati dizati temu na više razine, pa i prema medijima, kako bi se pripomoglo adekvatnom i bržem prolazu zakona u Saboru.
[Vrh] Go down
Ante
Admin
Admin
Ante

PostajNaslov: Re: POT i Zemljišne zajednice   POT i Zemljišne zajednice Empty15.12.10 0:09

POT ima dobru osnovu, ali treba nadogradnju.
[Vrh] Go down
JOSIPJOŽA
Boss
Boss
JOSIPJOŽA

PostajNaslov: Re: POT i Zemljišne zajednice   POT i Zemljišne zajednice Empty30.12.10 13:27

Povrat zemlje zemljišnim zajednicama, na kome je g.Zdravko Lučić radio i posvetio mu dobar dio svog života, kroz javno i političko djelovanje, ali prije svega i kao obnoviteljski župan POT, koji je odgovorno shvatio svoju obavezu u tom području, koga su mnogi u Velikoj Gorici pokušavali iz politikantskih razloga osporavati i ismijavati, skupa zajedno sa saborskim zastupnikom i predsjednikom velikogoričkog HNS-a, koji ne samo da se deklarativno zalagao za povrat zemlje, kao mnogi drugi u Gradu ( sjetimo se samo tematske sjednice GV, sjetimo se samo povjerenstva koje je proforme osnovao gradonačelnik Barišić, sjetimo se podrške koju su Urbarci dali gradonačelniku i cijelog niza politiziranja oko ove teme) nego su konkretno radili i djelovali kako bi došli do zakonskog prijedloga kojim bi se omogućio povrat imovine zemljišnim zajednicama koja im je oduzeta još 1947. godine bez prava na naknadu.

Sam tekst Zakona izradio je zastupnik Goran Beus Richembergh a njegovo obrazloženje pripremio je mr. sci. Zdravko Lučić, obnoviteljski župan turopoljski.

Učinjen je veliki korak do konačnog cilja i svakako treba odati priznanje i g.Zdravku Lučiću i GBR kao i HNS-u koji je u tom smjeru aktivno sudjelovao svih ovih godina unatrag, kako bi se došlo do zakonskog prijedloga i uvrštavanja u saborski dnevni red, na čemu ponajviše treba zahvaliti turopoljskom saborskom zastupniku Goranu Beusu Richenberghu koji se iskazao kao zastupnik svoga kraja u pravom smislu riječi, zbog kojeg je cijela Hrvatska u ovom mandatu čula dosta o Turopolju, što do sada nije bio slučaj.

http://www.hns-vg.com.hr/index.php?option=com_content&view=article&id=233:zakonski-prijedlog-o-povratu-imovine-zemljinim-zajednicama&catid=1:latest-news

Zakonski prijedlog o povratu imovine zemljišnim zajednicama

ZASTUPNICI PREDALI ZAKON U SABORSKU PROCEDURU
Danas je Goran Beus Richembergh u ime skupine saborskih zastupnika u službenu saborsku proceduru predao prijedlog Zakona o izmjeni i dopuni zakona o naknadi za imovinu oduzetu u vrijeme komunističke vladavine.
Radi se o prijedlogu Zakona kojim bi se omogućio povrat imovine zemljišnim zajednicama koja im je oduzeta još 1947. godine bez prava na naknadu.
Makar je rasprava o mogućnosti povrata imovine zemljišnim zajednicama već dva puta vođena u nekoliko saborskih odbora još početkom devedesetih kao i 2002.godine i oba puta je iz zakona koji su se tada donosili to pitanje ispušteno a rješenje problema odgađano, ovo je prvi put da se taj problem u formi službenoga zakonskoga teksta nalazi u saborskoj proceduri. Očekuje se da će Zakon biti uvršten u dnevni red Hrvatskoga sabora već na početku zasijedanja u siječnju ali je zasad nemoguće predvidjeti kad će rasprava o njemu i započeti i kako će se prema tome prijedlogu postaviti vladajuća većina.
No, službenim početkom procedure omogućava se čitav niz aktivnosti u samome Hrvatskome saboru koje do sada nisu bile moguće, a očekuje se i intenzivnija javna kampanja samih udruga zemljišnih zajednica koje su do sada uspostavljene odnosno obnovljene u Turopolju, Jastrebarskom i Zagrebu u svrhu upoznavanja javnosti s važnošću toga neriješenoga problema.
Sam tekst Zakona izradio je zastupnik Goran Beus Richembergh a njegovo obrazloženje pripremio je mr. sci. Zdravko Lučić, obnoviteljski župan turopoljski.
Uz prijedlog Zakona pripremljeno je i deset setova priloga, od preslika Zakona o zemljišnim zajednicama iz 1894. godine, Zakona o Plemenitoj opčini turopoljskoj iz 1895. godine, Naputka Kraljevske hrvatsko-slavonsko-dalmatinske vlade iz 1897. godine, Pravilnika POT-a iz 1920.godine, Zakona o oduzimanju imovine zemljišnim zajednicama iz 1947. godine kao i preslike primjera popisa ovlaštenika, kupoprodajnih ugovora te povijesnih zemljišno-knjižnih i katastarskih izvadaka.
Pored zastupnika Beusa Richembergha (HNS), prijedlog Zakona je supotpisalo još osam saborskih zastupnika: Silvano Hrelja (HSU), Tonino Picula (SDP), Ratko Gajica (SDSS), Zlatko Horvat (nezavisni) te prof. dr. Vesna Pusić, Danica Hursa, prof. dr. Miljenko Dorić i Zlatko Koračević (svi iz HNS-a).
Prijedlog je ponuđen na potpis i zastupnicima vladajuće većine Stjepanu Kundiću (HDZ), Denešu Šoji (nezavisni) te Marijani Petir i Borisu Klemeniću (HSS) ali se, na žalost, nisu odazvali.
[Vrh] Go down
Ante
Admin
Admin
Ante

PostajNaslov: Re: POT i Zemljišne zajednice   POT i Zemljišne zajednice Empty30.12.10 14:13

Kundić više nije zastupnik. Barem je to mogao napraviti prije odlaska i potpisati. Pih
[Vrh] Go down
JOSIPJOŽA
Boss
Boss
JOSIPJOŽA

PostajNaslov: Re: POT i Zemljišne zajednice   POT i Zemljišne zajednice Empty31.12.10 12:50

Je li ovo Aleksandar Božić? Onaj koji piše ono piskaralo od GT, koji uređuje onu stranicu gdje se tako kulturno i pristojno piše, njega su poturili da objašnjava prijedlog zakona o povratu zemlje zemljišnim zajednicama, bože me sačuvaj, nisu imali nikoga pametnijeg?
Osim toga može mi netko prevesti o čemu ovaj gospodin govori? On se poziva na stručnu spremu GBR?
Pa nije se upitao koliko mu je dugo studirao onaj u čijoj gu*ici je cijelo vrijeme.
Osim toga kao da je jedini dokaz nečije pameti i kvalitete nekakva diploma, ona može biti osnova i važna ali ne i presudna, pa pogledajmo brdo HDZ-ovih tajkuna, sve sami šoferi a danas tako uspješni i bogati ljudi, bez diplome.
Nečije velike napore da se konačno dođe do cilja, pokušavaju minorizirati, banalnim i glupim objašnjenjima u liku Aleksandra Božića, pa kaj nitko drugi pametniji od strane Grada nije imao hrabrosti komentirati prijedlog zakona, pronaći ono najpozitivnije u tome, kak je počasni građanin jednom prilikom rekao, staviti glave f kup i doći konačno do cilja zajedno, bez obzira s koje strane došao prijedlog zakona? Što to potvrđuje? Razmislite sami, ja shvaćam u čemu je problem i to je razlog zašto Grad Velika Gorica a i država nemože naprijed.
Tko tome najviše doprinosi? Zaključite opet sami, pogledajte ovu snimku, biti će Vam od pomoći pri donošenju zaključka, svakako.

I da se vratim na onu jednu pripovijetku koja nosi naslov:
Pustio bih ja njega ali neće on mene.
I u tome leži cijeli odgovor na političku scenu Velike Gorice.

http://www.tvgorica.com/2010/komentar-aleksandra-bozica/
[Vrh] Go down
Rožica-ljutibijes
Boss
Boss
Rožica-ljutibijes

PostajNaslov: Re: POT i Zemljišne zajednice   POT i Zemljišne zajednice Empty31.12.10 18:05

JOSIPJOŽA je napisao/la:

http://www.tvgorica.com/2010/komentar-aleksandra-bozica/

Ovo je toliko "gadljivo" da žalim svaku tisućinku sekunde vremena koje sam utrošila za odslušati ove i ovakve "nebuloze". POT i Zemljišne zajednice 550616

Aleksandre Božiću, ti si najglistavija glista od svih njih ZNA SE i zaista kao takav uvuci se u a*us po***nog građanina i ostani tamo, jer jedino tamo među crijevnim izmetom nećeš tako jako zadudarati niti zagađivati.
Fuuuujjjjjj.....koja debilnost POT i Zemljišne zajednice 94512 .
POT i Zemljišne zajednice 6614
[Vrh] Go down
Ante
Admin
Admin
Ante

PostajNaslov: Re: POT i Zemljišne zajednice   POT i Zemljišne zajednice Empty31.12.10 22:51

Ma koga više zanima što taj govori? Dam mu 100 kn da šuti (iako mislim da se može kupiti i za manje).
[Vrh] Go down
plemenitašica
Expert
Expert
plemenitašica

PostajNaslov: Re: POT i Zemljišne zajednice   POT i Zemljišne zajednice Empty02.01.11 3:07

Ante je napisao/la:
Ma koga više zanima što taj govori? Dam mu 100 kn da šuti (iako mislim da se može kupiti i za manje).
Potpisujem. Ne mogu pogledati link, ali već je jednom pisao da ne razme kaj Lučić piše. Nego, + 5 za GBR-a, opet im je dokazal da zna svoj posel.
[Vrh] Go down
Ante
Admin
Admin
Ante

PostajNaslov: Re: POT i Zemljišne zajednice   POT i Zemljišne zajednice Empty06.01.11 21:35

U petak, 7. siječnja 2011. godine u Domu kulture Galženica s početkom u 18 sati bit će predstavljen Zakon o izmjeni i dopuni zakona o naknadi za imovinu oduzetu u vrijeme komunističke vladavine. Zakon će predstaviti Goran Beus Richembergh i Zdravko Lučić.

http://www.hns-vg.com.hr/
[Vrh] Go down
JOSIPJOŽA
Boss
Boss
JOSIPJOŽA

PostajNaslov: Re: POT i Zemljišne zajednice   POT i Zemljišne zajednice Empty06.01.11 22:25

Ante je napisao/la:
U petak, 7. siječnja 2011. godine u Domu kulture Galženica s početkom u 18 sati bit će predstavljen Zakon o izmjeni i dopuni zakona o naknadi za imovinu oduzetu u vrijeme komunističke vladavine. Zakon će predstaviti Goran Beus Richembergh i Zdravko Lučić.

[url=http://www.hns-vg.com.hr/
http://www.hns-vg.com.hr/[/quote[/url]]

Koliko vidim to je najavljeno večeras Četvrtak, 06 Siječanj 2011 19:31
nije li to malo prekasna najava za ovako važnu temu poput ove?
Tko je sve pozvan na prezentaciju i jel moguć dolazak građana?
[Vrh] Go down
Rožica-ljutibijes
Boss
Boss
Rožica-ljutibijes

PostajNaslov: Re: POT i Zemljišne zajednice   POT i Zemljišne zajednice Empty06.01.11 23:42

[quote="JOSIPJOŽA"]
Ante je napisao/la:
http://www.hns-vg.com.hr/[/quote]
Koliko vidim to je najavljeno večeras Četvrtak, 06 Siječanj 2011 19:31
nije li to malo prekasna najava za ovako važnu temu poput ove?
Tko je sve pozvan na prezentaciju i jel moguć dolazak građana?

A koliko sam ja sada gledala na stranicama HNS-a to je ipak najavljeno večeras (četvrtak) ali za petak 7.siječnja u 18 sati.
http://www.hns-vg.com.hr/

http://www.hns-vg.com.hr/index.php?option=com_content&view=article&id=235:najava-predstavljanje-zakona-o-izmjeni-i-dopuni-zakona-o-naknadi-za-imovinu-oduzetu-u-vrijeme-komunistike-vladavine-&catid=1:latest-news
Ne vidim razloga da predstavljanju ovoga Zakona ne dođu svi zainteresirani građani, zapravo, bilo bi mislim čak i poželjno, jer ipak se radi o interesu građana ovog kraja, posebno što se ta "trakavica" već godinama razvlači.Ovo je trenutak da su gospoda nešto konkretno napravila tj. Prijedlog potrebnog Zakona i to je nešto što bi trebalo čuti i počuti.
Bolje otići i poslušati, možda čak ako je moguće dati i neke sugestije i mišljenja i da se jednom o tome u Saboru počne konačno i konkretno govoriti i rješavati. Very Happy
[Vrh] Go down
JOSIPJOŽA
Boss
Boss
JOSIPJOŽA

PostajNaslov: Re: POT i Zemljišne zajednice   POT i Zemljišne zajednice Empty06.01.11 23:54

A tko to organizira? Vidio sam objavu na HNS-ovim stranicama, jel to samo objava ili to HNS i organizira?
Zna netko nešto o tome?
Koliko sam čuo da je predstavljanje u organizaciji ZZ(Zemljišnih zajednica)?
[Vrh] Go down
Sponsored content

PostajNaslov: Re: POT i Zemljišne zajednice   POT i Zemljišne zajednice Empty

[Vrh] Go down

POT i Zemljišne zajednice
[Vrh] 
Stranica 1 / 6.Go to page : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next